Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 189

Wątek: PSŻ 2017 - szanse, przewidywania, nadzieje

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    2 sprostowania.
    1) Mariusz Fierlej nie Firlej
    2) Lisek miał u Was podpisany kontrakt warszawski bez aneksu finansowego, więc Poznań nie robił mu problemów z przejściem do Krosna
    Co do meczu. Wszystko się może zdarzyć od wysokiej wygranej Skorpionów do nieznacznej wygranej Wilków. Osobiście uważam że bieg z udziałem Tyrasa i Nocunia może się na długo zapisać w pamięci poznańskich kibiców. Jeżeli u nas pojedzie Damian Dróżdż to nasze szanse rosną, z drugiej strony nie sądzę żeby Borodulin ponownie pojechał tak słabo jak w Ostrowie. Reasumując niech wygra lepszy

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tepy za jego przydatny post!

    Molineux (02-05-2017)

  3. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Dziękuję za sprostowanie. Co do pojedynku Nocuń - Tyras jestem zupełnie spokojny. Wygra Nocuń o 10-20m
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,514
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 2,078 w 1,448 postach
    To Fierlej jedzie?
    Po tym upadku, sądziłem że będzie długo odpoczywał nim się wyliże. W takim razie, muszę jeszcze raz się zastanowić na typowaniem.
    Żartujecie z tymi obawami? Boicie się Wilków w Poznaniu? Nie przewiduję ich wygranej.

  5. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Filon jest awizowany co nie znaczy, ze pojedzie. Co do kontuzji skończyło sie tylko na potłuczeniach i z tego co bylo na meczu mówione jeszcze przed końcem meczu pojawił sie w parkingu a wczoraj na sk spiker mówił o tym, ze pali sie do jazdy.
    Tyras ma jeden atut zna tor w Poznaniu a Nocuń ma starty na poziomie hmm amatora( masy nie oszukasz)

  6. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Karetka wywiozła księgową ze stadionu jak zobaczyła zdobycz pkt. Borodulina,Borowicza i Jakobsena. Pytel to jakieś nieporozumienie co ten zawodnik odwala u siebie,chyba czas dać szanse Toruńskiej turbo maszynie i to on powinien jechać do Lublina.Na bonusa raczej nie ma co liczyć w Krośnie
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wynik chyba taki jaki był do przewidzenia, ale postawa niektórych zawodników już mniej przewidywalna
    W tej lidze widać jednak czasem gołym okiem braki sprzętowe. Punktacja meczu tego nie pokaże, ale w kilku sytuacjach zawodnicy tracili pozycje z powodu słabnących, przerywających silników (3 razy?).

    Biegi z udziałem D.Bellego były elektryzujące. Jeśli przegrywał starty to świetnie gonił, tam gdzie wygrał to stracił na rzecz Jakobsena. W ogóle Jakobsen sprawiał wrażenie jakby był z innej ligi, wygrywał z ogromną przewagą i już widzę go oczami wyobraźni w przyszłym sezonie co najmniej ligę wyżej, a wkrótce pewnie w Ekstralidze (szkoda, że nie w barwach Skorpionów ). Co się stało zatem w biegu 15? Był zbyt pewny siebie, nie skoncentrowany?

    Powoli moim zdaniem trzeba będzie przymierzać zmienników. Dać szansę Przedpełskiemu, może Mauerowi, bo Pytel się sypie, a Kajzer mam wrażenie, że jeździ kompletnie nonszalancko, nosi go po torze, nie wyciąga wniosków. W wyścigu 7. powinno być 5:1, jechał pierwszy, za nim Borodulin, ale tak się motał że prawdopodobnie Borodulin stwierdził, że bezpieczniej będzie minąć go i gnać do przodu, bo Marcel raz po dużej, raz po małej i Wowa nie wiedział jak go pilnować, mając za plecami walecznego Bellego.

    W biegu 12 moje oko wychwyciło jakiś niemiły gest Borowicza w stosunku do Dróżdża. Nie było tam chyba żadnej podejrzanej sytuacji, ale z poziomu trybun wielu rzeczy nie da się wychwycić.

    Na chwilę obecną mamy trzech pewniaków w meczach u siebie. To ciut za mało. Dzisiaj na Krosno starczyło, ale następnym razem już tak być nie musi. Szkoda tego 15 biegu, bo mecz był pod kontrolą i te ostatnie 1:5 komplikuje sprawę bonusa, a może się on okazać niezmiernie ważny aby dostać się do pierwszej czwórki. Szkoda też któregoś biegu (chyba 13) dwukrotnie powtarzanego z udziałem Daniela Pytla, bo dwukrotnie wychodził ze startu pierwszy, a za trzecim razem przegrał w cuglach. Jego postawa nie napawa optymizmem

    Na plus, że sporo biegów było w kontakcie. Może nie było mijanek, ale niejednokrotnie siedzieli sobie na kole co podnosi jakość widowiska. Nawet lepiej mi się to ogląda niż tą jazdę gęsiego w zeszłym roku.

    P.S. Taki miły akcent.
    Niewiele razy miałem okazję mówienia do mikrofonu publicznie. Pierwszy raz w 1991 jako nastolatek chodziłem na Poloneza i po jakimś meczu zaczepiła mnie kamera z pytaniem o pomeczowe wrażenia, co później było wyemitowane w Teleskopie. Dzisiaj z kolei prezenter Jacek Dreczka podszedł do mnie i przepytał mnie (czy znam tablice rejestracyjne aut z miast żużlowych). Nagrodą była książka więc grzech jej nie przeczytać.
    Dziękuję
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-05-2017), Tepy (03-05-2017)

  9. Powrót do góry    #97
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jaką książkę dostałeś?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wiesław Dobruszek "Żużlowy leksykon ligowy" tom 6 (1970-1972)
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    vicar (04-05-2017)

  12. Powrót do góry    #99
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Spoko Ja czekam, aż się w końcu pojawi tom 9.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Apropo Poznania, zupełnie poważnie, Strzelec coś u was trenuje, czy poddał się przed startem?

  14. Powrót do góry    #101
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zdaje się, że dał sobie spokój. To było zresztą do przewidzenia. Ciekawe tylko czy dostał jakąś kasę za podpis.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,238
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Mam pytanie do tych ,którzy byli na meczu:
    Według relacji na niektórych portalach Puzon po pierwszym swoim defekcie nie dojechał do mety.
    Zawody ogladałem stojąc na wyjściu z pierwszego łuku i wydawało mi się, że Mariusz jednak dojechał do mety i zostawił motor za linią start-meta.
    Jak było naprawdę?
    Molineux, jak to było?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #103
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SMU za jego przydatny post!

    Latosi79 (05-05-2017)

  18. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    http://tvproart.pl/vod/#/categories/...sz-poznan-cz-1

    http://tvproart.pl/vod/#/categories/...sz-poznan-cz-2

    http://tvproart.pl/vod/#/categories/...sz-poznan-cz-3

    Niech Pytel zainwestuje w dobrego mechanika tak jak to zrobił Borowicz gdzie efekty widać na torze -Jordan Jurczyński były zawodnik Częstochowy.Jak na zmagania 2 ligowe to bardzo dobry mechanik.

    Sytuacja Strzelca trochę przypomina mi epizod Hliba w Poznaniu ,był i znikł

    Miłego oglądania.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    Molineux (04-05-2017), Semen (05-05-2017)

  20. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Semen,
    Lubisz porządek w statystykach? Ja też
    W programie zapisałem 0 zatem zapewne dojechał do mety.

    PrzemoZG,
    Czy dostał cokolwiek za podpis to nie wiem, ale on nie brał udziału w żadnym treningu, był obecny bodajże na sparingu z Polonią, ale tak incognito, poza tym nie było go nawet na prezentacji drużyny więc przewiduje raczej koniec kariery.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Latosi79 (05-05-2017), PrzemoZG (05-05-2017), Semen (05-05-2017)

  22. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Na jego profilu oficjalnym znalazłem takie coś z 17 kwietnia więc chyba nie bardzo ma na czym śmigać


    "Kiedy będziesz w składzie?

    Adam Strzelec - Official Fanpage jak uzbieram odpowiednią ilość pieniędzy by zakupić sprzęt"

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Latosi79 (05-05-2017), PrzemoZG (05-05-2017)

  24. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Ja też zapisałem "0" u Puzona.

    A propo Strzelca to na prezentacji był:
    IMG_2922.JPG
    Trzeci od lewej.

    Nie ma sprzętu na jazdę w lidze, ale za to ma (chyba jako jedyny).........dwuletni kontrakt z PSŻ.
    Ostatnio edytowane przez SvR ; 05-05-2017 o 07:15

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi SvR za jego przydatny post!

    Latosi79 (05-05-2017), Molineux (05-05-2017), Semen (05-05-2017)

  26. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Protasiewicz przekazuje Busa do klubu i nie robi mu to różnicy czy go dał za darmo czy nie.A taki Strzelec nie ma nawet na motor na którym by mógł trenować.Szkoda ze klub nie może go jakoś wspomóc sprzętowo ,zawsze by mógł oddawać to w pkt .Klub powinien uruchomić na meczach jakaś zbiórkę na trybunach bo widać ze każda złotówka dla tego zawodnika jest ważna.Szacunek ze Strzelec walczy i chce.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez SvR Zobacz posta
    Ja też zapisałem "0" u Puzona.

    A propo Strzelca to na prezentacji był:
    Trzeci od lewej.

    Nie ma sprzętu na jazdę w lidze, ale za to ma (chyba jako jedyny).........dwuletni kontrakt z PSŻ.
    Dziękuję za info. Sam nie byłem, zdjęć nie widziałem, ktoś mi powiedział że go nie było; widocznie muszę sprawdzać "cudze" informacje
    No szkoda że jest bez sprzętu, bo może by ponaciskał na skład.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,238
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Szukając informacji o zerówce Mariusza Puszakowskiego przeczytałem relacje zamieszczone na kilku portalach.
    Jedna z nich poruszyła mnie do głębi. Oto próbka dziennikarskiego talentu autora:

    W 3. biegu goście mogli odrobić część strat. Fenomenie jeżdżący tego dnia Damian Dróżdż wespół z Mariuszem Puszkowskim wieźli nawet podwójne zwycięstwo. Jak się okazało był to za dobry wynik dla przyjezdnych. Motor na którym startował zawodnik urodzony w Golubiu-Dobrzyniu postanowił się zatrzymać i dalej nie jechać. Jakże ta decyzja musiała podnieść ciśnienie jego właścicielowi? Można się domyśleć. W efekcie tylko biegowy remis zapisaliśmy do programów a na tablicy wyników ( której w Poznaniu nie ma) było 4 - punktowe prowadzenie miejscowych.
    Tekst o tablicy wynikow jest fenomenalny.
    Nie wiem czy autor zdaje sobie sprawę z tego jak się kompromituje.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To tak, jak "przegrać w cuglach", gwoli ścisłości

  30. Powrót do góry    #112
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Szacunek ze Strzelec walczy i chce.
    Akurat z tym czy walczy i chce to bym polemizował Wg mnie więcej niż Kajzer czy Przedpełski by nie ujechał.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Akurat z tym czy walczy i chce to bym polemizował Wg mnie więcej niż Kajzer czy Przedpełski by nie ujechał.
    "Po ponad półtora roku nieobecności na torach żużlowych w końcu udało mi się odjechać pierwszy trening. Przede mną jeszcze kilka treningów na doszlifowanie techniki i będzie bajka. Dziękuję chłopakom z drużyny, a w szczególności Mateusz Borowicz, Daniel Pytel, Łukasz Przedpełski i Rafał Pajdo za pomoc, i szybkie złożenie sprzętu oraz pozostałej części drużyny PSŻ Poznań za wierne kibicowanie w moim boksie by wszystko wypaliło Dziękuję AJ Piasek za kask - który zdał pierwszy test na mojej głowie i wsparcie finansowe, a także podziękowanie dla Maciek Fludziński za szybką reakcję "

    Chyba Strzelec nie kłamie .I bardzo chce ale widać jak ciężko mu coś złożyć.A co do drugiej twojej odp to zgadzam sie z toba w 100%.Może by nie ujechał ale ważne zeby była rywalizacja.Np taki Pytel moze sie czuć pewnie w składzie nawet gdy wozi ogony.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    vicar (05-05-2017)

  33. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    No to Tyras pewnie straci miejsce w składzie na rzecz Adamczewskiego.Uwaga zawodnik z Torunia dysponuje jednostką napędową od samego Karola Ząbika .Czarno srebrne motor + kevlar po Ząbiku do czegoś zobowiązuje.Mam nadzieje ze jak nie z Krzywonoszem to z Olczakiem da rade .
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    PSŻ - Kolejarz Opole

    9. Władimir Borodulin
    10.Daniel Pytel
    11.Mateusz Borowicz
    12.Kasper Lykke Nielsen
    13.Marcel Kajzer
    14.Przemysław Liszka
    15.(M.Adamczewski lub B.Tyras)

    1. Denis Gizatullin
    2. Dawid Stachyra
    3. Adrian Gomólski
    4. Marcin Rempała
    5. Kevin Woelbert
    6. (M.Pacek, K.Kamiński, T.Olczak)
    7. Jarosław Krzywosz

    Chyba już można powiedzieć, że F.Jakobsen jest liderem drużyny i właśnie w sobotę go zabraknie (eliminacje IMŚJ w Eskilstunie). Skoro K.L.Nielsen w treningach, sparingach pokazał się z kiepskiej strony to musimy liczyć na znacznie lepszą postawę Daniela Pytla i Marcela Kajzera. No przynajmniej jeden z nich musi zakręcić się w zdobyczy powyżej 10pkt. Układ par wskazuje na to, że tym zawodnikiem ma być Marcel Kajzer. No zobaczymy, oby łańcuchy mu wytrzymały ciśnienie... i on sam
    Jeśli w zamian za Jakobsena, trener Bajerski daje szanse Nielsenowi to niedobrze świadczy o Przedpełskim i Strzelcu, tym bardziej, że Duńczykowi zapewne trzeba opłacić dodatkowo przyjazd za mecz. Samemu można sobie dopowiedzieć resztę. Nie ma co załamywać rąk, bo być może właśnie taka sytuacja, lekko kryzysowa, spowoduje dodatkową motywację.
    Co do juniorów, o których napisał Latosi to tyłka nie urywa, bo w Częstochowie Adamczewski pokonał tylko Tyrasa, a Tyras nikogo z resztą podobnie jak opolscy młodzieżowcy, którzy też nie pokonali żadnego z rywali. Pewniakiem tutaj jest Liszka więc liczę na jego 5pkt w meczu (w trzech startach).

    Tak sobie myślę w czarnym scenariuszu, że to może być ostatni wygrany mecz Skorpionów w tym sezonie... ewentualnie jeszcze gorzej, że ten ostatni już był z Krosnem
    Optymistyczna wersja mi mówi, że wygramy wszystko u siebie. Kolejarz Opole już się wykluczył raczej z fazy play-off po porażce u siebie z Krosnem i jeśli nadal chcą się tam znaleźć to muszą szukać punktów u nas poprzez zwycięstwo lub minimalną porażkę, aby zgarnąć bonusa.
    Prawdę mówiąc to stawianie wszystkiego, aby znaleźć się po rundzie zasadniczej w fazie play-off nie wiem czy ma sens, bo nie ma się co oszukiwać, że będzie chodziło tylko o 2 dodatkowe mecze (z czego jeden na wyjeździe). Zawsze jednak pozostaje element losowy, zawsze może kogoś dopaść pech (jak niegdyś Unię Tarnów po sezonie zasadniczym) i układ sił nagle się zmieni i chyba dlatego zawsze należy walczyć... czego oczekuje
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Szkoda ze na mecz z Opolem nie powołali Thomasa Stange
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Trzensioka jako gościa nie powołujecie ? Wiadomo moze jechac tylko jako senior , w ostatnich dniach mocno upodobał sobie dotykanie/zrywanie taśm,ale moze coś by tam urwał na seniorach z Opola a raczej na pewno na juniorze.

  37. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Trzensioka jako gościa nie powołujecie ? Wiadomo moze jechac tylko jako senior , w ostatnich dniach mocno upodobał sobie dotykanie/zrywanie taśm,ale moze coś by tam urwał na seniorach z Opola a raczej na pewno na juniorze.
    Ja myślałem ze wy na Trzensioka chuchacie i dmuchacie na niedzielny mecz z Gorzowem bo to co robi Wieczorek i Wawrzyniak to woła o pomstę do nieba
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #119
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Lykke Nielsen nie jest wbrew pozorom aż takim ogórkiem, wbrew pozorom też talent z Danii, obyty w Europie. Nic więc dziwnego, że jest w składzie zamiast Przedpełskiego czy Strzelca. Nie oszukujmy się - to zupełnie nie ta liga
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Lykke Nielsen nie jest wbrew pozorom aż takim ogórkiem, wbrew pozorom też talent z Danii, obyty w Europie. Nic więc dziwnego, że jest w składzie zamiast Przedpełskiego czy Strzelca. Nie oszukujmy się - to zupełnie nie ta liga
    Ja się z tobą zgodzę, ale to co pokazywał w przedsezonowych wyścigach treningowych i sparingowych nie napawa optymizmem. "Na oko" nie było chyba gorszego zawodnika. Po prostu był kiepski, możliwe nieprzygotowany sprzętowo, możliwe że pożyczył od kogoś motór na sobotę, nie wiem. W lidze jeździ nie najgorzej, ale to tylko liga duńska i angielska.

    17.05.
    Esbjerg - Holstebro 44:40
    Lykke 5 (2*,2*,0,u,1,0)
    2. L.Bjerre, LYKKE, Bach, Hansen 1:5
    5. Oestergard, LYKKE, Hansen, Klindt (d) 1:5
    7. Iversen, Soerensen, K.Bjerre, LYKKE 5:1
    9. Soerensen, S.Jensen, Hansen, LYKKE (u) 4:2
    11.Iversen, Klindt, LYKKE, S.Jensen 5:1
    13.Klindt, Soerensen, Oestergard, LYKKE 5:1
    5pkt + 2 bonusy. Nie wygrał nic ponad to co mógł. W pierwszym swoim starcie pokonał najsłabszą parę gospodarzy Rene Bacha (3pkt w 5 startach) i Patrika Hansena (2 w 4ech)
    Na uwagę zasługuje 17-letni Tim Soerensen, który zdobył 14pkt

    12.05.
    1/4 IM Danii
    Lykke - 6 (1,2,0,2,1) 11 miejsce i odpadł
    3. Lyager, K.Andersen, LYKKE, Risager
    6. Thomsen, LYKKE, J.Andersen, P.Hansen
    12.N.B.Jakobsen, M.Hansen, Soerensen, LYKKE
    15.Bach, LYKKE, Seifert, Karger
    I ponownie. Nie pokonał żadnego zawodnika sklasyfikowanego wyżej od siebie. Pokonał tylko samych ogórków.

    Przy okazji, nasz F.Jakobsen też odpadł w innym ćwierćfinale z identycznym dorobkiem (11msc, 6pkt)

    28.04.
    Holstebro - Varde 40:43
    Lykke - 11 (3,2,1*,2,1,2)
    2. LYKKE, Bech, L.Bjerre (d), Stachyra (w/2) 3:2
    5. Kurtz, LYKKE, Oestergard, Stachyra 3:3
    7. Korneliussen, Madsen, LYKKE, M.Andersen 3:3
    9. M.Andersen, LYKKE, Stachyra, Thomsen 2:4
    10.Korneliussen, Oestergard, LYKKE, Kurtz (w) 3:3
    14.Korneliussen, LYKKE, Oestergard, Bech 3:3

    Dobry występ

    Nic wielkiego w sumie nie zwojował, ale faktycznie chyba będzie to lepsze rozwiązanie, niż zawodnicy polscy, którze wcale nie jeżdżą.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Mateusz Adamczewski z Torunia to u Was na cały sezon, czy tylko na wczorajsze MDMP ?

  41. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Mateusz Adamczewski z Torunia to u Was na cały sezon, czy tylko na wczorajsze MDMP ?
    Loan do końca sezonu
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #123
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Ja się z tobą zgodzę, ale to co pokazywał w przedsezonowych wyścigach treningowych i sparingowych nie napawa optymizmem. "Na oko" nie było chyba gorszego zawodnika. Po prostu był kiepski, możliwe nieprzygotowany sprzętowo, możliwe że pożyczył od kogoś motór na sobotę, nie wiem. W lidze jeździ nie najgorzej, ale to tylko liga duńska i angielska.
    Jak sam słusznie zauważyłeś - to jest właśnie ta różnica między nim a Przedpełskim i Strzelcem
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    OK chcecie zobaczyć Lykke ok niech bedzie Lykke.Śmiem twierdzić ze w tym klubie znów są chore zasady wystawiania do składu swoich zawodników.Przedpełskiemu to nawet Bajerski nie pomoże bo pan Pytel i Kajzer to Naturalna Medycyna pana Więcka.Więc nawet gdyby Przedpełski robił najlepsze czasy na sprzęcie od swojego brata to i tak Pytel na rowerze pojedzie w meczu.Niech klub traktuje każdego zawodnika równo bo za rok bedzie tak ze braknie macierzystych zawodników w klubie a wtedy Przedpełski powie NIE! ide do KROSNA
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Postanowiłem przyjrzeć się temu co napisałeś Latosi.

    9.04.
    PSŻ - Kolejarz Rawicz 52:38
    DANIEL PYTEL - 6+3 (1*,2*,2*,1,t)
    3. Niedźwiedź, Borowicz, PYTEL, Grobauer 3:3
    5. Borowicz, PYTEL, Mielniczuk, Dutka 5:1
    10.Borowicz, PYTEL, Pawlak, Giera (t) 5:1
    13.Borodulin, Grobauer, PYTEL, Pawlak 4:2
    14.PYTEL (t)
    W zasadzie to niczym się nie wyróżnił.

    29.04.
    Ostrovia - PSŻ 54:36
    DANIEL PYTEL - 5+2 (2*,2*,d,-,1)
    3. Borowicz, PYTEL, Dolny, Studziński 1:5
    6. Borowicz, PYTEL, Suchecki, Zając 1:5
    9. Sówka, Brzozowski, Borowicz, PYTEL(d/4) 5:1
    12.Borowicz, Ellis, LISZKA, Zając 2:4 - Liszka za Pytla jako rezerwa (!)
    14.Ellis, Brzozowski, PYTEL, Borodulin 5:1
    Dwa dobre zdobycze a później klapa.

    3.05.
    PSŻ - Krosno 49:41
    DANIEL PYTEL - 2 (1,1,d,0)
    3. Dróżdż, Borowicz, PYTEL, Puszakowski (d/3) 3:3
    5. Borowicz, Czałow, PYTEL, Fierlej 4:2
    10.Borowicz, Bellego, Bialk, PYTEL (d/3) 3:3
    13.Borodulin, Dróżdż, Bellego, PYTEL 3:3
    Bez komentarza. Na mecz do Lublina w tym momencie powinien pojechać Ł.Przedpełski, tym bardziej że zdrowy rozsądek mówił, że do Lublina to raczej w ramach wycieczki jedziemy, a nie po punkty.

    6.05.
    Lublin - PSŻ 58:32
    DANIEL PYTEL - 1+1 (0,1*,-,0)
    3. Lambert, Miesiąc, Borowicz, PYTEL 5:1
    6. Jeleniewski, Borowicz, PYTEL, Kuromonow 3:3
    13.Lambert, Pedersen, Jakobsen, PYTEL 5:1
    Bartek Tyras też zrobił 1+1 w trzech startach.

    W tym momencie uważam, że powinno zabraknąć miejsca dla Daniela na mecz z Opolem. Warto sobie przypomnieć, że Pytel był kontraktowany z myślą, że będzie u nas jednym z liderów drużyny.
    Zdaje sobie sprawę, że jest to też kwestia sprzętu. Być może ten defekt w Ostrowie to strata jedynego dobrego silnika a teraz ma już coś lepszego. Ale od tego chyba jest T.Bajerski, zapewne on wie jak sprawy się mają i jeśli Daniel Pytel nadal nie posiada normalnego silnika to jest odpowiedzialność trenera za wciskanie do składu kogoś, kto nie ma na czym jechać (Lublin).

    Jest jeszcze Steven Mauer w odwodzie.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Latosi79 (19-05-2017)

  46. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    http://www.foto.espeedway.pl/main.ph...987.jpg&var2=1

    Po tej fotce widać jak Przedpełskiemu zależy na występie w lidze.On sie nie patyczkuje nawet na treningu ,pytanie tylko czy on żyje po tym upadku .Piękne wejście pod Naturalną Medycyne.Dawać Przedpełka na Opole

    Pilarski w Poznaniu to praktycznie Tyras moze kończyć karierę

    "Bartek Tyras też zrobił 1+1 w trzech startach."
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 19-05-2017 o 20:08
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #127
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  48. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Ja myślałem ze wy na Trzensioka chuchacie i dmuchacie na niedzielny mecz z Gorzowem bo to co robi Wieczorek i Wawrzyniak to woła o pomstę do nieba
    Jedziemy z Wrockiem .
    Nie wiecie co tracicie hehe . Kierownik startu byłby jednak niezadowolony z powodu ostatniego hobby Mike'a do wjezdzania w taśmy A tak serio mimo tej mizerii,skoro potrafil punktowac lige wyzej w Pile, to i w Poznaniu by Wam cos dorzucil do dorobku

  49. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Faktycznie z Wrocławiem lekka pomyłka.Moze faktycznie by był lepszy od Pytela
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    W niedzielę pachnie zmianą w składzie... czyżby Przedpełski?
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 28-05-2017 o 22:42
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wykrakałem, choć nie sądziłem, że stanie się to faktem.

    9. Władimir Borodulin
    10.Łukasz Przedpełski
    11.Mateusz Borowicz
    12.Daniel Pytel
    13.Frederik Jakobsen
    14.Przemysław Liszka
    15.Wojciech Pilarski

    1. Marcin Nowak
    2. Oliver Berntzon
    3. Krzysztof Jabłoński
    4. Eduard Krcmar
    5. Mirosław Jabłoński
    6. Damian Stalkowski
    7.

    Pierwsza nie wymuszona zmiana w składzie Skorpionów. Za Kajzera Ł.Przedpełski. To dobry moment, bo młodszy brat Łukasza - Paweł narazie nie pojedzie w składzie Apatora więc może swego brata wspierać nie tylko mentalnie ale też sprzętowo. Silniki Pawła Przedpełskiego co prawda nie jadą, ale na drugą ligę powinny być i tak dobre (o ile na taką pomoc może liczyć Łukasz). Martwi fakt, że w momencie, kiedy Daniel Pytel zawodzi, również posypał się Marcel ze sprzętem. Żeby tego jeszcze było mało, to chyba Mateusz Borowicz też chwilowo stanął i jedynym ostatnio dobrym akcentem to postawa juniorów (brawa dla włodarzy). Będzie bardzo trudno wygrać ten mecz, Krzysztof Jabłoński w ćwierćfinale pokazał się z bardzo dobrej strony, a przecież teoretycznie nie jest najsilniejszym punktem Startu Gniezno.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie mam powodów by nie wierzyć gnieźnieńskim kibicom, że ceny wejściówek dla nich były po 25zł. Próbuje sobie zadać pytania dlaczego tak było i odpowiedzi znaleźć nie mogę. Właściwie jedyna, która mi się nasuwa to zwykła chęć zysku, bo wiedziano, że przyjedzie spora grupa przyjezdnych, a oświadczenie PSŻ jest tylko próbą wybrnięcia z niewygodnej sytuacji. A może uruchomienie dodatkowej ochrony lub stoiska gastronomicznego generowało tak duże koszty, że trzeba było je sobie odbić? Ceny biletów u nas nie są wysokie. Przed sezonem przewidywałem po 20zł a dotąd były po 17-18, jednak nie można tak traktować kibiców przyjezdnych, że dla nich jest inna cena.

    Kolejna rzecz to zwrot biletów. Moim zdaniem nie powinno być tematu. Mecz się nie odbył - zapraszamy do zwrotu biletów i tyle w temacie.
    Znalazłem coś takiego: "Informacja o sposobach I terminach zwrotu biletów jest skorelowana z nowym terminem meczu. Chcemy, aby kibice przed ewnentualnym zwrotem wejściówek mieli możliwość weryfikacji, czy nowy termin im odpowiada. Przypominamy, że zakupione bilety zachowują ważność na to spotkanie!"
    W ten sposób to klub trzyma mnie w szachu, zmuszając mnie (w pewnym sensie) do czekania. Mam swoje życie oprócz żużla (wbrew pozorom ) i chce decydować kiedy pójdę, a kiedy nie. Proszę mi nie mydlić oczu "skolerowaniem", bo niektóre terminy meczów, które się nie odbyły wiele tygodni temu, do dziś te terminy nie zostały ustalone więc nie jest powiedziane, że ze Startem uda się ustalić jutro czy pojutrze.

    I jeszcze jedna niemiła sprawa, która przeszła bokiem, to wypowiedź Tomasza Bajerskiego na temat postawy Marcela Kajzera w Gnieźnie. W innym wątku poruszył to Latosi79.
    Cytat: "Nie ma żadnej gwarancji, że Mike Trzensiok spisałby się w derbowym pojedynku lepiej niż Kajzer. Jedno jest jednak pewne - gorszego wyniku uzyskać by nie mógł. 27-letni zawodnik PSŻ-u zawiódł w niedzielę na całej linii. - Marcel Kajzer pojechał naprawdę słabo. Oprócz meczu w Lublinie, we wszystkich pozostałych spotkaniach prezentował się kiepsko - przyznał szkoleniowiec Naturalnej Medycyny PSŻ."

    Czyżby Tomasz Bajerski nie wytrzymywał ciśnienia? W 2.lidze w meczu, który i tak z założenia miał być o pietruszkę? W jaki w takim razie sposób drużyna ma czuć się drużyną, kiedy trener publicznie krytykuje jednego z zawodników, a nie widzi znacznie gorszej postawy kapitana? Czym zasłużył Marcel na takie słowa? Mnie, jako kibica niewiele interesuje język, jakim prywatnie posługuje się trener w stosunku do zawodników, kiedy są w ogródku na piwie, ale chyba jakaś doza odpowiedzialności za słowa w mediach jest? Czy można mówić co ślina na język przyniesie?

    MARCEL - trzymaj się
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 06-06-2017 o 12:01
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    I teraz na mały tor D.King za Borodulina
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Niestety Daniel Pytel w składzie. Do ostatniego momentu liczyłem po cichu, że pojedzie Kajzer.
    No zobaczymy co wyjdzie z tych manewrów.

    Pytel w zeszłym roku w jednych zawodach zrobił tam: 0, 0, 0, 1, 0
    Przedpełski też cieniował, choć to była liga wyżej niż obecnie.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Ale lipa. Czyżby już po ptokach?
    Kiedy Pytel pojechał zupełnie przeciętny mecz (no sorry, tyłka nie urywa), to z kolei Borowicz i Przedpełski nikogo nie pokonali. Przedpełski ma zero, dlatego że nie miał za rywala Krzywosza i Kamińskiego, ale podobny poziom co Borowicz. Liszka ma 4pkt, bo właśnie z nimi rywalizował
    Mając półtora zawodnika do dyspozycji to i tak całkiem dobry rezultat. Borodulin jak dla mnie pokonał tylko Gomólskiego w 14.biegu, reszta to poziom Przedpełskiego i Borowicza.

    W takiej dyspozycji na Golęcin można udać się tylko już rekreacyjnie co uczynie oczywiście w najbliższą sobotę. Wierzę, że Borodulin ma spasowany silnik tylko na ten domowy tor i dlatego tak słabo spisuje się na wyjazdach. Liczę na łut szczęścia raczej w postaci niemocy Motoru Lublin, niż na przebudzenie naszych. Nie wiem co z absencją Wojtka Pilarskiego, bo oprócz wzmianki o kontuzji szczegółów nie znalazłem, tzn. czy będzie zdolny do jazdy w sobotę, bo możemy wtedy nadrobić kilka punktów na juniorach.

    Oby nie było totalnego blamażu u siebie.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •