Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 189

Wątek: PSŻ 2017 - szanse, przewidywania, nadzieje

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Fajnie, że poznańska drużyna wystartuje w lidze. Mam tylko nadzieję, że jednak jakieś mecze będą w sobotę. Wtedy na pewno z rodziną wpadnę na Golęcin.
    Będzie okazja do obejrzenia jeszcze więcej żużla na żywo

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Ale ja z tym wszystkim co napisałeś się zgadzam. Akurat nie musisz mi mówić czym jest banicja i jeżdżenie po innych ośrodkach żużlowych bez kibicowania jakiejś konkretnej drużynie.

    Z tym sikaniem w majty to bym był ostrożny. Jeśli nie zrobią coś z tym torem to nawet ja mogę tego nie wytrzymać gorszego żużla niż był w obecnym sezonie Ekstraligowym w Poznaniu nie widziałem i w tym przyznaje Tobie rację, że widowiskowość niekoniecznie musi zależeć od poziomu ligi.
    I w tym wszystkim nie chodzi absolutnie o mnie. Ja jestem najmniej ważny. Prawdopodobnie ze wzgl. na pracę, jeśli sobotnie mecze będą rozgrywane przed 17:00 nie będę mógł i tak na nich być. Chodzi o innych kibiców. Tych poznańskich pikników, miałeś wielu z nich okazje poznać, spora część z nich do dzisiaj nie wie o co chodzi. Niedawno spotkałem chłopaka, który mnie rozpoznał (był na kilku wyjazdach PSŻ) i chwilkę zagadaliśmy o żużlu. On nie miał zielonego pojęcia o reaktywacji, ale się ucieszył i zapytał czy Skórzewski wróci do Poznania? Rozumiesz??? Skórnicki to Skórzewski. Takich sympatyków w Poznaniu jest sporo i tych się nie utrzyma jeśli jazda będzie gęsiego i walka w tabeli o nic.

    A co do przewidywań na dalsze lata? Tego nie wiesz. Z góry zakładasz, że nie ma szans bo nikt nie da miliona, że jupitery 2 miliony itd. Tego akurat nie wiemy.
    A.Rusko mówił dlaczego wybrał Poznań a nie Ostrów, dlatego że w Poznaniu jest ogromny potencjał. Zależy mu na tym by duży i stabilny ośrodek wspomógł niebawem Ekstraligę, bo takich ośrodków brakuje. W Poznaniu jest ogromny, ale uśpiony kapitał, który mógłby być zainwestowany w żużel. Ja wierzę, że On jest bardziej zorientowany w sytuacji niż my, że wie co mówi a nie gada trzy po trzy.

    W poprzednich latach inwestorzy się nie pchali bo nie było stadionu. Tzn był Milicji Obywatelskiej
    Być może teraz się uda. Być może ten "potężny" biznes wyczekuje na rozwój wypadków. Tak po cichu na to liczę.
    Tor robiła Sparta Wrocław i jak to wszystko wyglądało to kazdy widział.Daj szanse Bajerskiemu zeby ten tor zaorał ,kto wie moze bedzie takie widowisko jak Skórnicki z Cieślewiczem jechał w dodatkowym,wtedy tor byl o wiele gorszy. Jeżeli chodzi o rozgrywanie meczów w soboty ,to było pokerowe zagranie zarządu i tu trzeba im przyklasnąć .Jestem świecie przekonany ze zyski z meczów w soboty ,z Gnieznem ,Ostrowem czy Lublinem ,przyniosą nie małe zyski w budżecie klubu.Sądzę ze Klub wyjdzie na duży plus po tych trzech spotkaniach na tyle ze na koniec sezonu nie będą sie martwili o finanse.(Klub z Ostrowa ,rozważa taki sam wariant soboty).Co do pikników to z nim jest tak ze raz jest na meczu a raz go nie ma ,na nich bym specialnie ni liczył.
    Jeżeli chodzi o budżet klubu i sponsorów to sam wiesz ze o pieniądz w zuzlu jest bardzo ciężko,przynajmniej teraz gdzie kluby nie walczą o awanse i spadki tylko o przetrwanie.Praktycznie od 4 lat nie było prawdziwego awansu wszystko zielone stoliczki Rybnik,Grudziadz,Mistrzostwo świata Częstochowa.Więc uwierz mi najlepiej będzie jak Poznan bedzie sie bawił we własny grajdołku w zuzel a plus bedzie taki ze co roku bedziemy mogli porozmawiać o składzie jakich to znow zawodników mozna ściągnać.
    Patrząc na zespoły Nice lige i Plz 2 ,to które mecze będą bardziej atrakcyjne dla kibica i pod względem funduszy klubu ,z Ostrowem,Gnieznem i Lublinem czy jak by przyjechała Polonia Bydgoszcz ,Wanda Kraków i Lokomotiv Daugavpils czy nawet ledwie zipiącej Stali Rzeszów?)
    Co do pana Rusko to chyba nie wierzysz w te dyrdymał co on gadał.On sie tylko martwi o swój klub nic więcej ,gada byle gadać a kazdy wie jaka jest sytuacja w polskim zuzlu.Masz przykład ,Rzeszowska królowa odeszła od Stali i Rzeszów ledwie zipie.Nawet wychowankowie maja na Rzeszów wyjeb... i wolą jezdzic w 2 lidze ,bo jest lepsza moneta.
    Więc dziwie sie tobie ,bo żużlem interesujesz sie sporo lat wiecej niż ja,a myślisz tak nie realnymi kategoriami ,bo Rusko coś tam nagadał bzdury o Ekstralidze itp.
    A jeżeli martwisz sie o Cel jaki sobie klub postawił tylko tego zarząd głośno nie mówi.Jak wydymać Krosno i Opole i dostać sie do (4) i znów zgolić nie małą kasę za mecze w play offz Gnieznem,Lublinem i Ostrowem.

    Unia Tarnów - szkółki jeszcze nie ma.


    "Jednym z zawodników, którzy związali się umową z poznańskim klubem jest Adam Strzelec. Zielonogórzanin ma za sobą trudny czas i liczy na odbudowę. - Nie zastanawiałem się długo nad propozycją z Poznania. Jestem na takim etapie swojej przygody z żużlem, że szukałem klubu drugoligowego, w którym mógłbym się odbudować. Wcześniej miałem różne perypetie, które nie pozwoliły mi na kontynuację kariery w macierzystym, ekstraligowym zespole. Z prezesem Ładzińskim dogadałem się więc bardzo szybko. Wystarczył jeden telefon. Dla mnie jest to szansa żeby się odbić, ale jednocześnie chciałbym powalczyć z drużyną o jak najlepszy wynik - zapowiedział 22-latek."

    Teraz sam widzsz ,nawet Strzelec przyszedł sie do Poznania odbudować
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 22-11-2016 o 10:48
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    OBAWY.
    Teraz na wyjazdach szykują się raczej sromotne porażki. Przedtem jeździłem czasem na mecze wyjazdowe, ale teraz już nie mam sił oglądać batów.
    Moje osobiste, że w soboty trudno będzie mi przyjść na Golęcin.
    Moulinex Nie pekaj, nie badz kibicem sukcesu

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    No to mamy terminarz.

    09.04. (niedziela) PSŻ - Kolejarz Rawicz
    15.04 PSŻ pauzuje
    22.04. (sobota) PSŻ - Krosno
    29.04. (sobota) Ostrovia - PSŻ (wszyscy do Ostrowa)
    06.05. (sobota) Lublin - PSŻ
    20.05. (sobota) PSŻ - Kolejarz Opole
    27.05. (sobota) Start Gniezno - PSŻ (inwazja na Gniezno)
    03.06. (sobota) PSŻ - Start Gniezno
    11.06. (niedziela) Kolejarz Opole - PSŻ
    17.06. (sobota) PSŻ - Lublin
    09.07. (niedziela) PSŻ - Ostrovia
    16.07. (niedziela) Krosno - PSŻ
    29.07. PSŻ pauzuje
    05.08. (sobota) Kolejarz Rawicz - PSŻ (najazd na Rawicz)
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Ceny biletów chyba są na "ludzką" kieszeń:

    1. Bilety jednorazowe:
    - miejsca numerowane (3 sektory) - 25zł
    - pozostałe - 17zł
    - dzieci 5-12 lat - 1zł (tylko na sektory nienumerowane)
    - do lat 5 bezpłatnie
    2. Karnety
    a) PROMOCJA do 31.01
    - sektory numerowane - 125zł
    - nienumerowane - 85zł
    b) od 1.02.
    - numerowane - 137zł
    - nienumerowane - 93zł
    - dzieci 5-12lat - 6zł

    z: http://pszpoznan.com.pl/MRSdesign/index
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Niby fajnie, że jakiś wychowanek ma się pojawić, niby fajnie że jest dogadanych dwóch juniorów, ale niepokojące jest, że nie ma ich nazwisk (w czym problem?), no i w obliczu tego jaką drużynę kleci Kolejarz Rawicz, zaczynam mieć obawy czy to MY nie będziemy czerwoną latarnią.
    Ale to wróżenie z fusów, bo naprawdę nie wiem na co stać naszych zawodników.

    Jeszcze jakiś czas temu Pan Ładziński mówił, że ci juniorzy mają być wzmocnieniem, a teraz, że nie są świeżo po licencji. Może to jedno i to samo... może
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #52
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Gdzieś się przewijało info o Lisie i Sitarku. Oba transfery byłyby ciekawe, aczkolwiek Sitarek świeżo po licencji akurat nie jest. Może więc Szlauderbach i Lis?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Ktoś wie jak wygląda sprawa z nowym torem? Były jakieś zmiany nawierzchni żeby było ciekawiej?

    @vicar: A Sitarek jest wolnym zawodnikiem po konflikcie z prezesem Władysławem?

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Niby fajnie, że jakiś wychowanek ma się pojawić, niby fajnie że jest dogadanych dwóch juniorów, ale niepokojące jest, że nie ma ich nazwisk (w czym problem?),
    Problemem podobno są nowe zawody dmpj które zastapią mdmp. Narazie nie jest znany regulamin i kluby wypozyczające nie wiedzą na co mogą sobie pozwolić. Tymbardziej że seniorzy w wieku 22-23 juz w tych rozgrywkach nie będa mogli jeżdzić. Przynajmniej taką wersje słyszałem odnośnie juniorow Stali Gorzów bo jest zainteresowanie innych klubów.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    W tym sezonie można łatwo awansować do Nice plz1 .Praktycznie Polonia Bydgoszcz juz spadła.No i nawet Wandali można w Barażu mocno pogonić .A co do juniorów to wszystko jedno kto będzie jechał w drużynie.Można powiedzieć ze juniorami 2 ligi są tylko Lutowicz i Stalkowski a reszta to Kevlary,byle cało i zdrowo dojechali do mety
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #56
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co do tej łatwej Polonii to zobaczymy. Co do baraży - najpierw trzeba zająć drugie miejsce... A PSŻ do czuba tabeli na papierze się nie zalicza.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Co do tej łatwej Polonii to zobaczymy. Co do baraży - najpierw trzeba zająć drugie miejsce... A PSŻ do czuba tabeli na papierze się nie zalicza.
    Ja pisze ogólnie.Masz racje do czuba sie nie zalicza ale może powalczyć o to 4 miejsce żeby sezon nie skończył się na rundzie zasadniczej .Rawicz,Poznan,Opole,Krosno -składy bardzo wyrównane.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nowy zawodnik, junior Bartosz Tyras z Częstochowy.
    Czy ktoś coś więcej może o nim napisać? Oprócz tego, że ma 20 lat to nic o nim nie wiem i chyba nigdy nie słyszałem.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Nowy zawodnik, junior Bartosz Tyras z Częstochowy.
    Czy ktoś coś więcej może o nim napisać? Oprócz tego, że ma 20 lat to nic o nim nie wiem i chyba nigdy nie słyszałem.


    Nikt nic nie słyszał oprócz tego że w 2016r zdał licencję.

    Tak więc jest on niepoprawnym optymistą,że zaistnieje w żużlu. Tego mu życzymy, prawda ?

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Bartosz Tyras 1996 - SCKM Włókniarz Czestochowa

    Co ciekawe przyszły rok to jego ostatni w tej kategori

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    A czy ktoś pomyślał dlaczego wyp. tego zawodnika z Częstochowy?.Tylko i wyłącznie na zawody młodzieżowe jako zapchaj-dziura.On ligi nie zobaczy na oczy .Dziękuje Dobranoc.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2011
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś już jeździł u nas 21-latek świeżo po egzaminie. Może nie błyszczał za często, ale raz mu się nawet udało pobić rekord toru

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    p.jpg

    Po Stalkowskim,jest to prawdziwa Bomba transferowa formacji juniorskiej .Loan Wrocław->Poznań .Nie wiem jak udało sie tego zawodnika przekonać do startów w 2 lidze.Brawo dla Prezesa

    Liszka bedzie przygotowywany w Poznaniu pod sezon 2018 do Wrocławia.Jeżeli bedzie dysponował odpowiednim sprzętem to bedzie z niego sporo uciechy na domowym torze.
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 24-02-2017 o 09:32
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wiem, że już nie raz Twoje informacje się sprawdziły, pomimo że nie jesteś w żaden sposób związany z PSŻ. Nie wiem skąd je masz, ale jeśli to prawda co napisałeś, to faktycznie jest to bardzo dobre posunięcie i w tym kontekście Liszka może być wzmocnieniem.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Zbieramy na oprawy na zrzutka.pl, aby było wiadomo ile potrzeba i ile zostało. Sorry za mały off top

    https://zrzutka.pl/yemxa2
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    To, że Liszka będzie jeździł na Golęcinie to bujda na resorach!
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    To, że Liszka będzie jeździł na Golęcinie to bujda na resorach!
    Może bujda, a może nie bujda. Teraz, kiedy wiadomo że nie będzie go u nas, można napisać że bujda, ale 2-3 tygodnie temu może to nie była bujda
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-03-2017)

  24. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Był sobie kiedyś taki żużlowiec z Gorzowa Wlkp.Andrzej Głuchy ,który chciał za punkt w zawodach młodzieżowych 2 tys złotych.Ciekawe czy Liszka go pobiję ,bo na ten moment ,wydymał Krosno i Poznań .Wychodzi na to ze jezdzi po klubach i podbija stawki jak Niki Pedersen.Chyba ze ten cały zarząd KSM KROSNO to bujda na resorach https://www.youtube.com/watch?v=mpPL09P4nOQ&t=4075s Oglądać od 1:07:20 do 1:08:00

    Dziękuje Dobranoc.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Dziwisz się chłopakowi, że poczuł okazję do małego zarobku ?

    Juniorów jest bardzo mało , potrzeb w klubach bardzo dużo.

    Do tego władze GKSŻ usunęli instytucję "gościa " na juniorce.

    Mam pytanie - czy widząc taką sytuację GKSŻ nie powinna zmniejszyć obowiązek dla juniora do jednego zawodnika w składzie ? Wyjątkowo i tylko na 2017 r.?

  26. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "Dziwisz się chłopakowi, że poczuł okazję do małego zarobku ? "

    Jeżeli młody junior który jeszcze nie widział toru ligowego na oczy liczy juz $$$ to ja dziękuje .Nie ma nic lepszego jak zdobywanie doświadczenia na 2 ligowych torach.A Poznan dla takiego zawodnika to znakomite miejsce na pokazanie się.Wasz wychowanek wybrał nie $$$$$ tylko regularne starty w 2 lidze.

    "Polska 2. Liga Żużlowa jest na pewno świetnym miejscem do zdobywania doświadczenia, które nieco trudniej nabyć w PGE Ekstralidze. Spośród kilku ofert jakie otrzymałem, wybór padł..."

    A co do liczby juniorów to jest ich torche nie martw sie,tylko trzeba ich trochę oszlifować
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta

    Mam pytanie - czy widząc taką sytuację GKSŻ nie powinna zmniejszyć obowiązek dla juniora do jednego zawodnika w składzie ? Wyjątkowo i tylko na 2017 r.?
    bez sensu bo i po co ? mamy w lidze 23 zespoly czyli 23 juniorów miało by tylko jeżdzić ?

    przejrzałęm tak na szybko potwierdzenia


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/670...potwierdzonych

    naliczyłem na szybko (więc mogą być jakieś pomyłki) około 66 juniorów więc spokojnie starczy dla każdego a pewnie w sezonie kilku dojdzie jeszcze bo niektóre szkółki już czekają na egzaminy

    Niech się uczą i jeżdzą to dla nich szansa

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-03-2017)

  29. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    To, że Liszka będzie jeździł na Golęcinie to bujda na resorach!
    Nie wiem dlaczego takie farmazony biadolisz
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #73
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A jednak jest Liszka. To jak było z tym podbijaniem stawek?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    W piątek o 15:30 i sobotę o 15:00 trening. Oprócz Polaków będą też: W.Borodulin, K.L.Nielsen i F.Jakobsen.
    Wstęp bezpłatny.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Po wczorajszym treningu. Pytel,Borowicz i Borodulin nie do ruszenia .Na Kolejarz Rawicz może szykować sie Frederik Jakobsen.Nie wiem na ile on ma kontrakt ale jak na ten sezon tylko to ciężko go bedzie zatrzymać w Poznaniu.Strzelec i Kajzer walka o skład. Kasper Lykke Nielsen i Przedpełski głęboka rezerwa.


    Miłego Dnia.
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 25-03-2017 o 08:10
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    Molineux (26-03-2017), Peter Kildemand (30-03-2017)

  34. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Czy ktoś wie co się dzieje z Adamem Strzelcem? Na sparingu był... w ciuchach cywilnych. Jest bez sprzętu czy po jakiejś chorobie? Nie wyjechał ani razu w tym sezonie w Poznaniu.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Czy ktoś wie co się dzieje z Adamem Strzelcem? Na sparingu był... w ciuchach cywilnych. Jest bez sprzętu czy po jakiejś chorobie? Nie wyjechał ani razu w tym sezonie w Poznaniu.
    Spokojnie. Zawodnik o takim POTENCJALE nie musi dużo trenować

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-03-2017)

  37. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Spokojnie. Zawodnik o takim POTENCJALE nie musi dużo trenować
    No tak. Nie pomyślałem
    Gollob w Grudziądzu już wyjechał... no ale Gollob ma swoje lata, stare kości. Strzelec wstrzeli się od razu w mecz, bo przecież jest młody i utalentowany ciągle
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Jak się prezentuje Borodulin ? może w końcu odpali. Fajny zawodnik.

    Ilja Czałow ma gdzieś kontrakt ?

  39. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Borodulin prezentuje sie wyśmienicie,jezdzi po bandach jak Gollob w Bydgoszczy .Nie przymyka gazu nie boi sie.Bedzie pewnym punktem drużyny przynajmniej u siebie.Widać ze mu dużo Kudriaszov pomógł ,sprzęt ,kevlary i pewnie razem mieszkają. Myślę ze Poznań do Borodulina i Jakobsena to tylko roczny przystanek.

    Czałow Wolves Krosno
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (31-03-2017)

  41. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    W trybie ekspresowym Frederik Jakobsen został wypożyczony do Lokomotivu Daugavpils po tym jak Jonas Kylmakorpi zakończył kariere.Info pewnie ukaże sie w Poniedziałek
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Pamiętacie Krzysia Słabonia w PSŻ? Po bardzo dobrym sezonie w Gnieźnie przyszedł do Skorpionów, tylko że na golasa. Nie miał na czym jeździć i PSŻ był jego ostatnim klubem. Potem znowu trochę jeździł w Kanadzie ale słuch po nim zaginął.
    Historia lubi się powtarzać. Adama Strzelca nie było wczoraj nawet na prezentacji.
    Jestem ciekaw co siedzi w głowach działaczy, którzy podpisują kontrakt z kimś takim? Czym się kierują?
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #83
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    W trybie ekspresowym Frederik Jakobsen został wypożyczony do Lokomotivu Daugavpils po tym jak Jonas Kylmakorpi zakończył kariere.Info pewnie ukaże sie w Poniedziałek
    Mam nadzieję, że to tylko prima aprilis. Kto przy zdrowych zmysłach oddałby takiego grajka?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-04-2017)

  45. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Dokładnie
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    vicar (04-04-2017)

  47. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Jeszcze się sezon nie zaczął, a trener T.Bajerski może mieć dobre możliwości rotowania składem, bo w/g publikacji listy ZZ, zastępstwo może być stosowane za Ł.Przedpełskiego i M.Kajzera. Wiadomo, że nikt specjalnie nie pójdzie na chorobowe, ale nie takie numery robiliśmy w Pułtusku
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Jeszcze się sezon nie zaczął, a trener T.Bajerski może mieć dobre możliwości rotowania składem, bo w/g publikacji listy ZZ, zastępstwo może być stosowane za Ł.Przedpełskiego i M.Kajzera. Wiadomo, że nikt specjalnie nie pójdzie na chorobowe, ale nie takie numery robiliśmy w Pułtusku
    Medyczna ZZ tylko za najlepszego, pozostali w przypadku jakichś zawodów FIM itp

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Latosi79 (08-04-2017), Molineux (07-04-2017)

  50. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ciekawią mnie pojedynki Tyras vs Dutka .Daj im panie boże ,żeby świąt nie spędzili w szpitalu
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Ciekawią mnie pojedynki Tyras vs Dutka .Daj im panie boże ,żeby świąt nie spędzili w szpitalu
    Właśnie miałem pytać o juniorów. Kto pojedzie i co to za wynalazki będą ?

  52. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Właśnie miałem pytać o juniorów. Kto pojedzie i co to za wynalazki będą ?
    Tyras to junior ,lepiej trzymać kciuki zeby cało i zdrowo dojechał do mety.A nastepny aparat to Dutka ,startował w zawodach amatorskich.Pewnie bedzie brał łuki na 3 razy
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    PSŻ - KSM Krosno

    9. W.Borodulin
    10.M.Kajzer
    11.M.Borowicz
    12.D.Pytel
    13.F.Jakobsen
    14.B.Tyras
    15.P.Liszka

    1. M.Firlej
    2. I.Czałow
    3. M.Puszakowski
    4. W.Lisiecki
    5. D.Bellego
    6. O.Nocuń
    7. A.Bialk

    Nie będzie to łatwy mecz. Minimalna porażka Krosna z Lublinem wskazuje na:
    1) Krosno jest solidne
    2) Krosno jest solidne u siebie
    3) taką mamy poziom ligi, że każdy jest mocny u siebie
    - niepotrzebne skreślić

    Jestem mimo wszystko optymistą. Skoro ktoś zdecydował, by oddać Wojciecha Lisieckiego na wypożyczenie do Krosna, a tam jest podstawowym zawodnikiem???
    Mam nadzieję, że to będzie ich słaby punkt, bo podobnie jest z naszymi juniorami i tu stan rzeczy się wyrównuje. Formacje seniorskie są chyba na zbliżonym poziomie, ale za nami przemawia swój tor.
    Krosno ma jeszcze jeden atut w postaci gościa Damiana Dróżdża, który tu w zeszłym roku sporo jeździł i jeśli będzie obecny to może zrobić różnicę... może nawet niebezpieczną dla nas różnicę (11pkt w sześciu startach w Ostrowie). "Wilki" mają zatem z czego wybierać, bo w odwodzie jest jeszcze A.Lyager (wypożyczony z Włókniarza i przygotowany podobno na 100% - tak sam twierdzi) oraz N.B.Jakobsen i T.Busch.
    U nas takiego komfortu chyba nie ma. W zasadzie kogo kim zastąpić? Przed sezonem upatrywałem, że najsłabszym ogniwem będzie Kajzer, a okazuje się, że Daniel Pytel nie imponuje, z kolei On jest kapitanem i trudno w takiej sytuacji o jakiekolwiek roszady.

    Do zobaczenia na meczu
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •