Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 91 to 130 of 130

Thread: PS 2017 - szanse, przewidywania, nadzieje

1. Back To Top    #91
    Stay bywalec
    Thanks
    7
    2 sprostowania.
    1) Mariusz Fierlej nie Firlej
    2) Lisek mia u Was podpisany kontrakt warszawski bez aneksu finansowego, wic Pozna nie robi mu problemw z przejciem do Krosna
    Co do meczu. Wszystko si moe zdarzy od wysokiej wygranej Skorpionw do nieznacznej wygranej Wilkw. Osobicie uwaam e bieg z udziaem Tyrasa i Nocunia moe si na dugo zapisa w pamici poznaskich kibicw. Jeeli u nas pojedzie Damian Drd to nasze szanse rosn, z drugiej strony nie sdz eby Borodulin ponownie pojecha tak sabo jak w Ostrowie. Reasumujc niech wygra lepszy

2. The Following User Says Thank You to Tepy For This Useful Post:

Molineux (02-05-17)

3. Back To Top    #92
    Stay bywalec Molineux's Avatar
    Thanks
    48
    Dzikuj za sprostowanie. Co do pojedynku Nocu - Tyras jestem zupenie spokojny. Wygra Nocu o 10-20m
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznaskie Stowarzyszenie ulowe

4. Back To Top    #93
    Stay bywalec
    Thanks
    39
    To Fierlej jedzie?
    Po tym upadku, sdziem e bdzie dugo odpoczywa nim si wylie. W takim razie, musz jeszcze raz si zastanowi na typowaniem.
    artujecie z tymi obawami? Boicie si Wilkw w Poznaniu? Nie przewiduj ich wygranej.

5. Back To Top    #94
    Stay bywalec
    Thanks
    7
    Filon jest awizowany co nie znaczy, ze pojedzie. Co do kontuzji skoczyo sie tylko na potuczeniach i z tego co bylo na meczu mwione jeszcze przed kocem meczu pojawi sie w parkingu a wczoraj na sk spiker mwi o tym, ze pali sie do jazdy.
    Tyras ma jeden atut zna tor w Poznaniu a Nocu ma starty na poziomie hmm amatora( masy nie oszukasz)

6. Back To Top    #95
    Stay bywalec Latosi79's Avatar
    Thanks
    8
    Karetka wywioza ksigow ze stadionu jak zobaczya zdobycz pkt. Borodulina,Borowicza i Jakobsena. Pytel to jakie nieporozumienie co ten zawodnik odwala u siebie,chyba czas da szanse Toruskiej turbo maszynie i to on powinien jecha do Lublina.Na bonusa raczej nie ma co liczy w Kronie

7. Back To Top    #96
    Thanks
    48
    Wynik chyba taki jaki by do przewidzenia, ale postawa niektrych zawodnikw ju mniej przewidywalna
    W tej lidze wida jednak czasem goym okiem braki sprztowe. Punktacja meczu tego nie pokae, ale w kilku sytuacjach zawodnicy tracili pozycje z powodu sabncych, przerywajcych silnikw (3 razy?).

Biegi z udziaem D.Bellego byy elektryzujce. Jeli przegrywa starty to wietnie goni, tam gdzie wygra to straci na rzecz Jakobsena. W ogle Jakobsen sprawia wraenie jakby by z innej ligi, wygrywa z ogromn przewag i ju widz go oczami wyobrani w przyszym sezonie co najmniej lig wyej, a wkrtce pewnie w Ekstralidze (szkoda, e nie w barwach Skorpionw ). Co si stao zatem w biegu 15? By zbyt pewny siebie, nie skoncentrowany?

Powoli moim zdaniem trzeba bdzie przymierza zmiennikw. Da szans Przedpeskiemu, moe Mauerowi, bo Pytel si sypie, a Kajzer mam wraenie, e jedzi kompletnie nonszalancko, nosi go po torze, nie wyciga wnioskw. W wycigu 7. powinno by 5:1, jecha pierwszy, za nim Borodulin, ale tak si mota e prawdopodobnie Borodulin stwierdzi, e bezpieczniej bdzie min go i gna do przodu, bo Marcel raz po duej, raz po maej i Wowa nie wiedzia jak go pilnowa, majc za plecami walecznego Bellego.

W biegu 12 moje oko wychwycio jaki niemiy gest Borowicza w stosunku do Drda. Nie byo tam chyba adnej podejrzanej sytuacji, ale z poziomu trybun wielu rzeczy nie da si wychwyci.

Na chwil obecn mamy trzech pewniakw w meczach u siebie. To ciut za mao. Dzisiaj na Krosno starczyo, ale nastpnym razem ju tak by nie musi. Szkoda tego 15 biegu, bo mecz by pod kontrol i te ostatnie 1:5 komplikuje spraw bonusa, a moe si on okaza niezmiernie wany aby dosta si do pierwszej czwrki. Szkoda te ktrego biegu (chyba 13) dwukrotnie powtarzanego z udziaem Daniela Pytla, bo dwukrotnie wychodzi ze startu pierwszy, a za trzecim razem przegra w cuglach. Jego postawa nie napawa optymizmem

Na plus, e sporo biegw byo w kontakcie. Moe nie byo mijanek, ale niejednokrotnie siedzieli sobie na kole co podnosi jako widowiska. Nawet lepiej mi si to oglda ni t jazd gsiego w zeszym roku.

P.S. Taki miy akcent.
    Niewiele razy miaem okazj mwienia do mikrofonu publicznie. Pierwszy raz w 1991 jako nastolatek chodziem na Poloneza i po jakim meczu zaczepia mnie kamera z pytaniem o pomeczowe wraenia, co pniej byo wyemitowane w Teleskopie. Dzisiaj z kolei prezenter Jacek Dreczka podszed do mnie i przepyta mnie (czy znam tablice rejestracyjne aut z miast ulowych). Nagrod bya ksika wic grzech jej nie przeczyta.
    Dzikuj

8. The Following 2 Users Say Thank You to Molineux For This Useful Post:

Peter Kildemand (03-05-17), Tepy (03-05-17)

9. Back To Top    #97
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    653
    Jak ksik dostae?
    Hidden Content - po prostu speedway!

10. Back To Top    #98
    Thanks
    48
    Wiesaw Dobruszek "ulowy leksykon ligowy" tom 6 (1970-1972)

11. The Following User Says Thank You to Molineux For This Useful Post:

vicar (04-05-17)

12. Back To Top    #99
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    653
    Spoko Ja czekam, a si w kocu pojawi tom 9.

13. Back To Top    #100
    Uytkownik
    Thanks
    193
    Apropo Poznania, zupenie powanie, Strzelec co u was trenuje, czy podda si przed startem?

14. Back To Top    #101
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    653
    Zdaje si, e da sobie spokj. To byo zreszt do przewidzenia. Ciekawe tylko czy dosta jak kas za podpis.

15. Back To Top    #102
    Ekspert Semen's Avatar
    Thanks
    303
    Mam pytanie do tych ,ktrzy byli na meczu:
    Wedug relacji na niektrych portalach Puzon po pierwszym swoim defekcie nie dojecha do mety.
    Zawody ogladaem stojc na wyjciu z pierwszego uku i wydawao mi si, e Mariusz jednak dojecha do mety i zostawi motor za lini start-meta.
    Jak byo naprawd?
    Molineux, jak to byo?
    Klub Sportowy "STAL" Toru

16. Back To Top    #103
    Pocztkujcy SMU's Avatar
    Thanks
    0
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

17. The Following User Says Thank You to SMU For This Useful Post:

Latosi79 (05-05-17)

18. Back To Top    #104
    Thanks
    8
    http://tvproart.pl/vod/#/categories/...sz-poznan-cz-1

http://tvproart.pl/vod/#/categories/...sz-poznan-cz-2

http://tvproart.pl/vod/#/categories/...sz-poznan-cz-3

Niech Pytel zainwestuje w dobrego mechanika tak jak to zrobi Borowicz gdzie efekty wida na torze -Jordan Jurczyski byy zawodnik Czstochowy.Jak na zmagania 2 ligowe to bardzo dobry mechanik.

Sytuacja Strzelca troch przypomina mi epizod Hliba w Poznaniu ,by i znik

Miego ogldania.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Latosi79 For This Useful Post:

Molineux (04-05-17), Semen (05-05-17)

20. Back To Top    #105
    Thanks
    48
    Semen,
    Lubisz porzdek w statystykach? Ja te
    W programie zapisaem 0 zatem zapewne dojecha do mety.

PrzemoZG,
    Czy dosta cokolwiek za podpis to nie wiem, ale on nie bra udziau w adnym treningu, by obecny bodaje na sparingu z Poloni, ale tak incognito, poza tym nie byo go nawet na prezentacji druyny wic przewiduje raczej koniec kariery.

21. The Following 3 Users Say Thank You to Molineux For This Useful Post:

Latosi79 (05-05-17), PrzemoZG (05-05-17), Semen (05-05-17)

22. Back To Top    #106
    Ekspert
    Thanks
    1,170
    Na jego profilu oficjalnym znalazem takie co z 17 kwietnia wic chyba nie bardzo ma na czym miga

"Kiedy bdziesz w skadzie?

Adam Strzelec - Official Fanpage jak uzbieram odpowiedni ilo pienidzy by zakupi sprzt"

23. The Following 2 Users Say Thank You to spitt22 For This Useful Post:

Latosi79 (05-05-17), PrzemoZG (05-05-17)

24. Back To Top    #107
    Stay bywalec
    Thanks
    11
    Ja te zapisaem "0" u Puzona.

A propo Strzelca to na prezentacji by:
    IMG_2922.JPG
    Trzeci od lewej.

Nie ma sprztu na jazd w lidze, ale za to ma (chyba jako jedyny).........dwuletni kontrakt z PS.
    Last edited by SvR; 05-05-17 at 06:15 AM.

25. The Following 3 Users Say Thank You to SvR For This Useful Post:

Latosi79 (05-05-17), Molineux (05-05-17), Semen (05-05-17)

26. Back To Top    #108
    Thanks
    8
    Protasiewicz przekazuje Busa do klubu i nie robi mu to rnicy czy go da za darmo czy nie.A taki Strzelec nie ma nawet na motor na ktrym by mg trenowa.Szkoda ze klub nie moe go jako wspomc sprztowo ,zawsze by mg oddawa to w pkt .Klub powinien uruchomi na meczach jaka zbirk na trybunach bo wida ze kada zotwka dla tego zawodnika jest wana.Szacunek ze Strzelec walczy i chce.

27. Back To Top    #109
    Thanks
    48
    Quote Originally Posted by SvR View Post
    Ja te zapisaem "0" u Puzona.

A propo Strzelca to na prezentacji by:
    Trzeci od lewej.

Nie ma sprztu na jazd w lidze, ale za to ma (chyba jako jedyny).........dwuletni kontrakt z PS.
    Dzikuj za info. Sam nie byem, zdj nie widziaem, kto mi powiedzia e go nie byo; widocznie musz sprawdza "cudze" informacje
    No szkoda e jest bez sprztu, bo moe by ponaciska na skad.

28. Back To Top    #110
    Ekspert Semen's Avatar
    Thanks
    303
    Szukajc informacji o zerwce Mariusza Puszakowskiego przeczytaem relacje zamieszczone na kilku portalach.
    Jedna z nich poruszya mnie do gbi. Oto prbka dziennikarskiego talentu autora:

W 3. biegu gocie mogli odrobi cz strat. Fenomenie jedcy tego dnia Damian Drd wesp z Mariuszem Puszkowskim wieli nawet podwjne zwycistwo. Jak si okazao by to za dobry wynik dla przyjezdnych. Motor na ktrym startowa zawodnik urodzony w Golubiu-Dobrzyniu postanowi si zatrzyma i dalej nie jecha. Jake ta decyzja musiaa podnie cinienie jego wacicielowi? Mona si domyle. W efekcie tylko biegowy remis zapisalimy do programw a na tablicy wynikw ( ktrej w Poznaniu nie ma) byo 4 - punktowe prowadzenie miejscowych.
    Tekst o tablicy wynikow jest fenomenalny.
    Nie wiem czy autor zdaje sobie spraw z tego jak si kompromituje.
    Klub Sportowy "STAL" Toru

29. Back To Top    #111
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,381
    To tak, jak "przegra w cuglach", gwoli cisoci
    Nie ma takiej rury na wiecie, ktrej nie mona odetka.

30. Back To Top    #112
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    653
    Quote Originally Posted by Latosi79 View Post
    Szacunek ze Strzelec walczy i chce.
    Akurat z tym czy walczy i chce to bym polemizowa Wg mnie wicej ni Kajzer czy Przedpeski by nie ujecha.

31. Back To Top    #113
    Thanks
    8
    Quote Originally Posted by vicar View Post
    Akurat z tym czy walczy i chce to bym polemizowa Wg mnie wicej ni Kajzer czy Przedpeski by nie ujecha.
    "Po ponad ptora roku nieobecnoci na torach ulowych w kocu udao mi si odjecha pierwszy trening. Przede mn jeszcze kilka treningw na doszlifowanie techniki i bdzie bajka. Dzikuj chopakom z druyny, a w szczeglnoci Mateusz Borowicz, Daniel Pytel, ukasz Przedpeski i Rafa Pajdo za pomoc, i szybkie zoenie sprztu oraz pozostaej czci druyny PS Pozna za wierne kibicowanie w moim boksie by wszystko wypalio Dzikuj AJ Piasek za kask - ktry zda pierwszy test na mojej gowie i wsparcie finansowe, a take podzikowanie dla Maciek Fludziski za szybk reakcj "

Chyba Strzelec nie kamie .I bardzo chce ale wida jak ciko mu co zoy.A co do drugiej twojej odp to zgadzam sie z toba w 100%.Moe by nie ujecha ale wane zeby bya rywalizacja.Np taki Pytel moze sie czu pewnie w skadzie nawet gdy wozi ogony.

32. The Following User Says Thank You to Latosi79 For This Useful Post:

vicar (05-05-17)

33. Back To Top    #114
    Thanks
    8
    No to Tyras pewnie straci miejsce w skadzie na rzecz Adamczewskiego.Uwaga zawodnik z Torunia dysponuje jednostk napdow od samego Karola Zbika .Czarno srebrne motor + kevlar po Zbiku do czego zobowizuje.Mam nadzieje ze jak nie z Krzywonoszem to z Olczakiem da rade .

34. Back To Top    #115
    Thanks
    48
    PS - Kolejarz Opole

9. Wadimir Borodulin
    10.Daniel Pytel
    11.Mateusz Borowicz
    12.Kasper Lykke Nielsen
    13.Marcel Kajzer
    14.Przemysaw Liszka
    15.(M.Adamczewski lub B.Tyras)

1. Denis Gizatullin
    2. Dawid Stachyra
    3. Adrian Gomlski
    4. Marcin Rempaa
    5. Kevin Woelbert
    6. (M.Pacek, K.Kamiski, T.Olczak)
    7. Jarosaw Krzywosz

Chyba ju mona powiedzie, e F.Jakobsen jest liderem druyny i wanie w sobot go zabraknie (eliminacje IMJ w Eskilstunie). Skoro K.L.Nielsen w treningach, sparingach pokaza si z kiepskiej strony to musimy liczy na znacznie lepsz postaw Daniela Pytla i Marcela Kajzera. No przynajmniej jeden z nich musi zakrci si w zdobyczy powyej 10pkt. Ukad par wskazuje na to, e tym zawodnikiem ma by Marcel Kajzer. No zobaczymy, oby acuchy mu wytrzymay cinienie... i on sam
    Jeli w zamian za Jakobsena, trener Bajerski daje szanse Nielsenowi to niedobrze wiadczy o Przedpeskim i Strzelcu, tym bardziej, e Duczykowi zapewne trzeba opaci dodatkowo przyjazd za mecz. Samemu mona sobie dopowiedzie reszt. Nie ma co zaamywa rk, bo by moe wanie taka sytuacja, lekko kryzysowa, spowoduje dodatkow motywacj.
    Co do juniorw, o ktrych napisa Latosi to tyka nie urywa, bo w Czstochowie Adamczewski pokona tylko Tyrasa, a Tyras nikogo z reszt podobnie jak opolscy modzieowcy, ktrzy te nie pokonali adnego z rywali. Pewniakiem tutaj jest Liszka wic licz na jego 5pkt w meczu (w trzech startach).

Tak sobie myl w czarnym scenariuszu, e to moe by ostatni wygrany mecz Skorpionw w tym sezonie... ewentualnie jeszcze gorzej, e ten ostatni ju by z Krosnem
    Optymistyczna wersja mi mwi, e wygramy wszystko u siebie. Kolejarz Opole ju si wykluczy raczej z fazy play-off po porace u siebie z Krosnem i jeli nadal chc si tam znale to musz szuka punktw u nas poprzez zwycistwo lub minimaln porak, aby zgarn bonusa.
    Prawd mwic to stawianie wszystkiego, aby znale si po rundzie zasadniczej w fazie play-off nie wiem czy ma sens, bo nie ma si co oszukiwa, e bdzie chodzio tylko o 2 dodatkowe mecze (z czego jeden na wyjedzie). Zawsze jednak pozostaje element losowy, zawsze moe kogo dopa pech (jak niegdy Uni Tarnw po sezonie zasadniczym) i ukad si nagle si zmieni i chyba dlatego zawsze naley walczy... czego oczekuje

35. Back To Top    #116
    Thanks
    8
    Szkoda ze na mecz z Opolem nie powoali Thomasa Stange

36. Back To Top    #117
    Uytkownik
    Thanks
    4
    Trzensioka jako gocia nie powoujecie ? Wiadomo moze jechac tylko jako senior , w ostatnich dniach mocno upodoba sobie dotykanie/zrywanie tam,ale moze co by tam urwa na seniorach z Opola a raczej na pewno na juniorze.

37. Back To Top    #118
    Thanks
    8
    Quote Originally Posted by BGDZ View Post
    Trzensioka jako gocia nie powoujecie ? Wiadomo moze jechac tylko jako senior , w ostatnich dniach mocno upodoba sobie dotykanie/zrywanie tam,ale moze co by tam urwa na seniorach z Opola a raczej na pewno na juniorze.
    Ja mylaem ze wy na Trzensioka chuchacie i dmuchacie na niedzielny mecz z Gorzowem bo to co robi Wieczorek i Wawrzyniak to woa o pomst do nieba

38. Back To Top    #119
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    653
    Lykke Nielsen nie jest wbrew pozorom a takim ogrkiem, wbrew pozorom te talent z Danii, obyty w Europie. Nic wic dziwnego, e jest w skadzie zamiast Przedpeskiego czy Strzelca. Nie oszukujmy si - to zupenie nie ta liga

39. Back To Top    #120
    Thanks
    48
    Quote Originally Posted by vicar View Post
    Lykke Nielsen nie jest wbrew pozorom a takim ogrkiem, wbrew pozorom te talent z Danii, obyty w Europie. Nic wic dziwnego, e jest w skadzie zamiast Przedpeskiego czy Strzelca. Nie oszukujmy si - to zupenie nie ta liga
    Ja si z tob zgodz, ale to co pokazywa w przedsezonowych wycigach treningowych i sparingowych nie napawa optymizmem. "Na oko" nie byo chyba gorszego zawodnika. Po prostu by kiepski, moliwe nieprzygotowany sprztowo, moliwe e poyczy od kogo motr na sobot, nie wiem. W lidze jedzi nie najgorzej, ale to tylko liga duska i angielska.

17.05.
    Esbjerg - Holstebro 44:40
    Lykke 5 (2*,2*,0,u,1,0)
    2. L.Bjerre, LYKKE, Bach, Hansen 1:5
    5. Oestergard, LYKKE, Hansen, Klindt (d) 1:5
    7. Iversen, Soerensen, K.Bjerre, LYKKE 5:1
    9. Soerensen, S.Jensen, Hansen, LYKKE (u) 4:2
    11.Iversen, Klindt, LYKKE, S.Jensen 5:1
    13.Klindt, Soerensen, Oestergard, LYKKE 5:1
    5pkt + 2 bonusy. Nie wygra nic ponad to co mg. W pierwszym swoim starcie pokona najsabsz par gospodarzy Rene Bacha (3pkt w 5 startach) i Patrika Hansena (2 w 4ech)
    Na uwag zasuguje 17-letni Tim Soerensen, ktry zdoby 14pkt

12.05.
    1/4 IM Danii
    Lykke - 6 (1,2,0,2,1) 11 miejsce i odpad
    3. Lyager, K.Andersen, LYKKE, Risager
    6. Thomsen, LYKKE, J.Andersen, P.Hansen
    12.N.B.Jakobsen, M.Hansen, Soerensen, LYKKE
    15.Bach, LYKKE, Seifert, Karger
    I ponownie. Nie pokona adnego zawodnika sklasyfikowanego wyej od siebie. Pokona tylko samych ogrkw.

Przy okazji, nasz F.Jakobsen te odpad w innym wierfinale z identycznym dorobkiem (11msc, 6pkt)

28.04.
    Holstebro - Varde 40:43
    Lykke - 11 (3,2,1*,2,1,2)
    2. LYKKE, Bech, L.Bjerre (d), Stachyra (w/2) 3:2
    5. Kurtz, LYKKE, Oestergard, Stachyra 3:3
    7. Korneliussen, Madsen, LYKKE, M.Andersen 3:3
    9. M.Andersen, LYKKE, Stachyra, Thomsen 2:4
    10.Korneliussen, Oestergard, LYKKE, Kurtz (w) 3:3
    14.Korneliussen, LYKKE, Oestergard, Bech 3:3

Dobry wystp

Nic wielkiego w sumie nie zwojowa, ale faktycznie chyba bdzie to lepsze rozwizanie, ni zawodnicy polscy, ktrze wcale nie jed.

40. Back To Top    #121
    Zaawansowany Penhall's Avatar
    Thanks
    552
    Mateusz Adamczewski z Torunia to u Was na cay sezon, czy tylko na wczorajsze MDMP ?

41. Back To Top    #122
    Thanks
    8
    Quote Originally Posted by Penhall View Post
    Mateusz Adamczewski z Torunia to u Was na cay sezon, czy tylko na wczorajsze MDMP ?
    Loan do koca sezonu

42. Back To Top    #123
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    653
    Quote Originally Posted by Molineux View Post
    Ja si z tob zgodz, ale to co pokazywa w przedsezonowych wycigach treningowych i sparingowych nie napawa optymizmem. "Na oko" nie byo chyba gorszego zawodnika. Po prostu by kiepski, moliwe nieprzygotowany sprztowo, moliwe e poyczy od kogo motr na sobot, nie wiem. W lidze jedzi nie najgorzej, ale to tylko liga duska i angielska.
    Jak sam susznie zauwaye - to jest wanie ta rnica midzy nim a Przedpeskim i Strzelcem

43. Back To Top    #124
    Thanks
    8
    OK chcecie zobaczy Lykke ok niech bedzie Lykke.miem twierdzi ze w tym klubie znw s chore zasady wystawiania do skadu swoich zawodnikw.Przedpeskiemu to nawet Bajerski nie pomoe bo pan Pytel i Kajzer to Naturalna Medycyna pana Wicka.Wic nawet gdyby Przedpeski robi najlepsze czasy na sprzcie od swojego brata to i tak Pytel na rowerze pojedzie w meczu.Niech klub traktuje kadego zawodnika rwno bo za rok bedzie tak ze braknie macierzystych zawodnikw w klubie a wtedy Przedpeski powie NIE! ide do KROSNA

44. Back To Top    #125
    Thanks
    48
    Postanowiem przyjrze si temu co napisae Latosi.

9.04.
    PS - Kolejarz Rawicz 52:38
    DANIEL PYTEL - 6+3 (1*,2*,2*,1,t)
    3. Niedwied, Borowicz, PYTEL, Grobauer 3:3
    5. Borowicz, PYTEL, Mielniczuk, Dutka 5:1
    10.Borowicz, PYTEL, Pawlak, Giera (t) 5:1
    13.Borodulin, Grobauer, PYTEL, Pawlak 4:2
    14.PYTEL (t)
    W zasadzie to niczym si nie wyrni.

29.04.
    Ostrovia - PS 54:36
    DANIEL PYTEL - 5+2 (2*,2*,d,-,1)
    3. Borowicz, PYTEL, Dolny, Studziski 1:5
    6. Borowicz, PYTEL, Suchecki, Zajc 1:5
    9. Swka, Brzozowski, Borowicz, PYTEL(d/4) 5:1
    12.Borowicz, Ellis, LISZKA, Zajc 2:4 - Liszka za Pytla jako rezerwa (!)
    14.Ellis, Brzozowski, PYTEL, Borodulin 5:1
    Dwa dobre zdobycze a pniej klapa.

3.05.
    PS - Krosno 49:41
    DANIEL PYTEL - 2 (1,1,d,0)
    3. Drd, Borowicz, PYTEL, Puszakowski (d/3) 3:3
    5. Borowicz, Czaow, PYTEL, Fierlej 4:2
    10.Borowicz, Bellego, Bialk, PYTEL (d/3) 3:3
    13.Borodulin, Drd, Bellego, PYTEL 3:3
    Bez komentarza. Na mecz do Lublina w tym momencie powinien pojecha .Przedpeski, tym bardziej e zdrowy rozsdek mwi, e do Lublina to raczej w ramach wycieczki jedziemy, a nie po punkty.

6.05.
    Lublin - PS 58:32
    DANIEL PYTEL - 1+1 (0,1*,-,0)
    3. Lambert, Miesic, Borowicz, PYTEL 5:1
    6. Jeleniewski, Borowicz, PYTEL, Kuromonow 3:3
    13.Lambert, Pedersen, Jakobsen, PYTEL 5:1
    Bartek Tyras te zrobi 1+1 w trzech startach.

W tym momencie uwaam, e powinno zabrakn miejsca dla Daniela na mecz z Opolem. Warto sobie przypomnie, e Pytel by kontraktowany z myl, e bdzie u nas jednym z liderw druyny.
    Zdaje sobie spraw, e jest to te kwestia sprztu. By moe ten defekt w Ostrowie to strata jedynego dobrego silnika a teraz ma ju co lepszego. Ale od tego chyba jest T.Bajerski, zapewne on wie jak sprawy si maj i jeli Daniel Pytel nadal nie posiada normalnego silnika to jest odpowiedzialno trenera za wciskanie do skadu kogo, kto nie ma na czym jecha (Lublin).

Jest jeszcze Steven Mauer w odwodzie.

45. The Following User Says Thank You to Molineux For This Useful Post:

Latosi79 (19-05-17)

46. Back To Top    #126
    Thanks
    8
    http://www.foto.espeedway.pl/main.ph...987.jpg&var2=1

Po tej fotce wida jak Przedpeskiemu zaley na wystpie w lidze.On sie nie patyczkuje nawet na treningu ,pytanie tylko czy on yje po tym upadku .Pikne wejcie pod Naturaln Medycyne.Dawa Przedpeka na Opole

Pilarski w Poznaniu to praktycznie Tyras moze koczy karier

"Bartek Tyras te zrobi 1+1 w trzech startach."
    Last edited by Latosi79; 19-05-17 at 07:08 PM.

47. Back To Top    #127
    Pocztkujcy SMU's Avatar
    Thanks
    0
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

48. Back To Top    #128
    Uytkownik
    Thanks
    4
    Quote Originally Posted by Latosi79 View Post
    Ja mylaem ze wy na Trzensioka chuchacie i dmuchacie na niedzielny mecz z Gorzowem bo to co robi Wieczorek i Wawrzyniak to woa o pomst do nieba
    Jedziemy z Wrockiem .
    Nie wiecie co tracicie hehe . Kierownik startu byby jednak niezadowolony z powodu ostatniego hobby Mike'a do wjezdzania w tamy A tak serio mimo tej mizerii,skoro potrafil punktowac lige wyzej w Pile, to i w Poznaniu by Wam cos dorzucil do dorobku

49. Back To Top    #129
    Thanks
    8
    Faktycznie z Wrocawiem lekka pomyka.Moze faktycznie by by lepszy od Pytela

50. Back To Top    #130
    Thanks
    48
    W niedziel pachnie zmian w skadzie... czyby Przedpeski?
    Last edited by Molineux; Yesterday at 09:42 PM.

Page 3 of 3 FirstFirst 123