Strona 93 z 114 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,185 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4141
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Moim zdaniem weźmie go Leszno za Kildemanda, dla Unii wymiana idealna, i Pawlicki raczej też nie będzie narzekał że wraca do domu

  2. Powrót do góry    #4142
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,819
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Falubaz przez brak awansu bardzo duzo straci i na pewno jakiegoś seniora bedzie sie chcial pozbyc, wg Mnie to bedzie Doyle, bo Pepe to wiadomo, Hampel nie jest w GP , a Dudek to swoj zawodnik. Chyba że znow jak szejkowie wyczaruja kase i zostawia tego Doyla.
    Ale jesli Madsen faktycznie sie targuje i dalej Mu niz blizej , to wymiana Madsen/Doyla , pewnie cos doplacic trzeba ale sprobowac by mozna.
    Wymiana Madsena musui byc na jakiegos lidera z TOP 10

  3. Powrót do góry    #4143
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Wcale nie powinniście być zdziwieni, że Leon nas opuści... to było wiadome od dawna....

    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Na wstępie zaznaczę, że nie znam atmosfery w Klubie w obecnym czasie tak jak znałem ją za czasów KJG ale pozwolę sobie na pewną spekulację myślową odnośnie Leona Madsena... Media, piszące wiele razy o niczym, choć w tym przypadku raczej sensownie piszą, że Leon jest zachwycony częstochowskim Klubem... W komentarzach pod tymiż wątkami Kibice z pełnią Zatroskania piszą, że co to będzie jak Tarnów awansuje... że niby Leon pójdzie za głosem serca i wróci do Tarnowa...
    Z Leonem zetknąłem się osobiście parę razy twarzą w twarz w parku maszyn "twarzą twarz" w krótkiej rozmowie, w wymianie zdań tak na szybko... w momencie gdy z jego oczu i słów bił jeszcze wysoki poziom adrenaliny po dopiero co zakończonych biegach nominowanych... Oczywiście wtedy zdawał się nie mieć niczego innego w głowie jak tylko Częstochowę... Zdarzało mi się zamienić także z nim zdanie gdy wyzywał na Rune bluzgając go od... i jednocześnie kierując mnie po Prawdę do Michała Finfy... Na szczęście czy nieszczęście Leon będzie podejmował decyzję w sprawie przyszłości '2018 w czasie, w momencie na długo po jego górnym piku adrenaliny... na chłodno, rozważając wszystkie "za i przeciw"... i tutaj mam wielką "zagwózdkę" bo... o ile wiem, że Rune zostanie... bo... kieruje się sercem i sentymentalizmem, który dopadł go w jego starczym wieku, co akurat bardzo sobie cenię... bo ile wiem że Matej zostanie także bo nie mając serca,... w innym miejscu czyli w głowie ma dobrej klasy kalkulator i wie, że w Czewie ma stawkę dużo wyższą niż ktokolwiek inny chciałby dać za niego... o tyle co do Leona mam złe przeczucia... i moja intuicja przez małe "i" mówi mi coraz bardziej natarczywie, że miejsce będzie miał czysty paradoks i Madsen nie wskoczy do Tarnowa ale.. wyciągnie go ktoś z dwójki: Toruń lub Zielona Góra choć chętnych na niego jest więcej (nie licząc Tarnowa i Częstochowy...). Proszę mojego tekstu nie traktować jako ubliżenie Zdolnościom Prezesa Świącika... Wręcz przeciwnie... Oceniam go jako Wielkiego Prezesa za to co zrobił dla Klubu przez te 3 lata licząć od roku 2015 poprzez 2016 i ten nasz 2017, Prezes w starciu z Leonem może przegrać po prostu z Charakterystyką Leona.... co wcale mu nie ubliża (Prezesowi) a Leonowi trzeba to wybaczyć... ot życie... Pozdr.

  4. Powrót do góry    #4144
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...404,1,984.html
    Cóż. Można już podziękować Madsenowi za świetny sezon i życzyć powodzenia w Tarnowie. Szkoda.

  5. Powrót do góry    #4145
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    A Bjerre gościł na meczach w Częstochowie u boku Madsena. I co teraz ?

  6. Powrót do góry    #4146
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    A Bjerre gościł na meczach w Częstochowie u boku Madsena. I co teraz ?
    Widać, że chłopaki lubią trzymać się razem i prawdopodobnie wylądują w jednym zespole.
    Także raczej Tarnów, bo chyba watpliwe żebyście wzięli pakiet Madsen-Bjerre i pozostaje walka o byt w lidze.

    Kto tam wie, co u waszego Misia w glowie się tli i jak mocno mocarstwowe plany tam powstają ...

    Z całym szacunkiem do Leosia, ale nie jest to zawodnik o którego warto by walczyć w licytacjach i wywalić całą kase.
    Najważniejsze to to, żeby realna kasa na wydanie była, to kogoś sensownego zawsze można wyrwać.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 11-09-2017 o 18:56
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kazoon (11-09-2017)

  8. Powrót do góry    #4147
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Póki co to systematycznie spolki skarbu panstwa wycofują sie ze sponsoringu. Tak więc radzę wstrzymać się z mocarstwowymi planami w Tarnowie do momentu potwierdzenie przez GA środków i ich wysokości na 2018 dla UT . A co do Leona to moim zdaniem jak jutro nie bedzie porozumienia to należy temat odpuścić i skupić się na pozyskano innego lidera w jego miejsce np. Taia czy Doyla
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Powrót do góry    #4148
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To że z Madsenem po tak dobrym sezonie będą cyrki było stosunkowo łatwe do przewidzenia.

    (pytanie oczywiście czy ktoś w klubie to przewidział)
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #4149
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    A co do Leona to moim zdaniem jak jutro nie bedzie porozumienia to należy temat odpuścić i skupić się na pozyskano innego lidera w jego miejsce np. Taia czy Doyla
    Przecież jakby ktoś taki przyszedł w jego miejsce, to drewniany Leoś tylko wyświadczyłby nam przysługę.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  11. Powrót do góry    #4150
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    kolejny klub wydymany przez sympatycznego Leona...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #4151
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Póki co to systematycznie spolki skarbu panstwa wycofują sie ze sponsoringu. Tak więc radzę wstrzymać się z mocarstwowymi planami w Tarnowie do momentu potwierdzenie przez GA środków i ich wysokości na 2018 dla UT . A co do Leona to moim zdaniem jak jutro nie bedzie porozumienia to należy temat odpuścić i skupić się na pozyskano innego lidera w jego miejsce np. Taia czy Doyla
    O ja pyerdole, ty poważnie to piszesz ?

    Przecież tu, przy tych nazwiskach, nie wystarczy się skupić. Aby ściągnąć zawodnika z TOP 5 na świecie, to trzeba przede wszystkim odbudować wiarygodność klubu. A tego nie da rady zrobić w rok czy dwa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Dominik (11-09-2017)

  14. Powrót do góry    #4152
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    icon19.gif

    Tak Mariusz wiem. Pogadamy w listopadzie bo gwarantuje Cię że będą jeździć tam gdzie ktoś zapłaci im najwięcej i bez różnicy czy to będzie Falubaz Tarnów Leszno czy Wlokniarz no może z wyjątkiem Torunia bo tam nikt nie chcę jeździć
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Powrót do góry    #4153
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Tak Mariusz wiem. Pogadamy w listopadzie bo gwarantuje Cię że będą jeździć tam gdzie ktoś zapłaci im najwięcej i bez różnicy czy to będzie Falubaz Tarnów Leszno czy Wlokniarz no może z wyjątkiem Torunia bo tam nikt nie chcę jeździć
    To czy ten ktoś zapłaci, to będą wiedzieli dopiero po sezonie. I wierz mi, ze dzisiaj ci topowi zawodnicy, bardziej patrzą na stabilność klubów, niż na to który im więcej zaoferuje. No chyba, że rozpatrują oferty tylko stabilnych klubów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4154
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To czy ten ktoś zapłaci, to będą wiedzieli dopiero po sezonie. I wierz mi, ze dzisiaj ci topowi zawodnicy, bardziej patrzą na stabilność klubów, niż na to który im więcej zaoferuje. No chyba, że rozpatrują oferty tylko stabilnych klubów.
    A Wlokniarz według Ciebie jest niestabilnym klubem? Może inaczej bo tu znam twoja odpowiedź. Czy dla tych zawodników z top5 jest niestabilnym klubem wiedząc jakie komunikaty wysłali wszyscy obecni zawodnicy Wlokniarza?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Powrót do góry    #4155
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    A Wlokniarz według Ciebie jest niestabilnym klubem? Może inaczej bo tu znam twoja odpowiedź. Czy dla tych zawodników z top5 jest niestabilnym klubem wiedząc jakie komunikaty wysłali wszyscy obecni zawodnicy Wlokniarza?
    Według mnie, póki co to Włókniarz dał sygnał, ze sytuacja w waszym klubie się normuje. Do pokazania, że macie w pełni ustabilizowaną sytuację, trzeba znacznie więcej czasu. Ale przede wszystkim ciężkiej pracy działaczy. To, że kilku waszych zawodników, po pierwszym sezonie Włókniarza w SE, wysłało sygnał, że kasę za sezon otrzymali, w tej kwestii jeszcze niewiele zmienia. Przecież Włókniarz, z tego co kojarzę, jakieś 50% budżetu oparł na dotacji z miasta. To wiecznie trwać nie będzie. Rozumiem, 10 % góra 20 %, ale co będzie w przyszłym roku jak zmieni się np. władza w mieście ?

    To, że aktualnie płacicie na bieżąco w zasadzie niewiele zmienia. Dwóch, trzech, porządnych sponsorów, jakiś konkretny właściciel klubu, a najlepiej kilku współwłaścicieli, to daje stabilizację. A nie połowa budżetu z miasta. Jutro jakiś polityk, co ma wyyebane na żużel, wygra wybory w Czewie i zaczną się kłopoty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Petroniusz (13-09-2017), mackoxdp1 (12-09-2017)

  19. Powrót do góry    #4156
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Dobra Mariusz mówi że tutaj w Częstochowie będzie lipa, nikt nie przyjdzie, nikt nie będzie jeździł, klub nie jest wiarygodny.
    Zwijamy żagle otwieramy sekcje w bagmintona, tam będziemy bardziej wiarygodni, no i może tam Mariusz nie będzie swoich mądrości sypał

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  20. Powrót do góry    #4157
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    To, że Madsen gdzieś był i coś oglądał to nic nie przesądza. U nas na kilku meczach w zeszłym roku był MJJ i jakoś w składzie na ten sezon go nie było.
    Idąc tym tokiem myślenia to trzeba się szykować na Cieślaka bo parę razy był A kto wie kogo jest w stanie ze sobą ściągnąć Mareczek

    Choć oczywiście odejście Madsena jest dość prawdopodobne patrząc po jego zawodniczej przeszłości to ile razy zmieniał zdanie i że praktycznie zawsze szedł za $.

    Tak z drugiej strony już może nie łącząc tego z transferami do nas, ale może się to przyczynić do ruchu na rynku, ciekawe jak będzie się przedstawiała dalsza przyszłość Nickiego i Grega po tych kontuzjach. Biorą pod uwagę, że obaj mogą zakończyć karierę to może wywołać spory ruch jak i zmniejszy pule zawodników TOP o kolejne 2 nazwiska. Szkoda, że 3 tak wybitne nazwiska jak Gollob, Pedersen i Hancock mogą wyskoczyć z obiegu w jeden rok i to z powodu kontuzji.

  21. Powrót do góry    #4158
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Dobra Mariusz mówi że tutaj w Częstochowie będzie lipa, nikt nie przyjdzie, nikt nie będzie jeździł, klub nie jest wiarygodny.
    Zwijamy żagle otwieramy sekcje w bagmintona, tam będziemy bardziej wiarygodni, no i może tam Mariusz nie będzie swoich mądrości sypał

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    I po co robisz z siebie durnia ?

    Gdzie ja mówię, ze klub jest niewiarygodny, że nikt nie przyjdzie, itd ?

    Jedyne co mówię to to, że po utracie wiarygodności, teraz jesteście na drodze do odbudowania zaufania. Wiarygodność traci się czasami w jeden sezon. Odbudowa tej wiarygodności trwa latami. A żeby ta odbudowa była możliwa, to potrzebna jest przede wszystkim stabilizacja klubu pod względem organizacyjnym i finansowym. Czy na dzisiaj macie w pełni stabilny klub ? Ja twierdzę, że jeszcze nie. Jeszcze jest za wcześnie aby twierdzić, ze obecny zarząd/właściciel zbudował solidne podwaliny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Petroniusz (13-09-2017)

  23. Powrót do góry    #4159
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario tak naprawdę nie ma to znaczenia co sądzisz, bo do Włókniarza nie zgłosił się w tej chwili jeszcze chyba tylko Tomasz Gollob
    Zawodnicy badają rynek to naturalna sytuacja. Nikt nie zwraca uwagi na miasto, barwy klubowe czy historię klubu.
    Twoje teorie są niewiele warte nawet jeśli powtórzysz je jeszcze pięćdziesiąt dziewięć razy.
    Z drugiej strony rozumiem Twój ból dupy, chociaż mam nadzieję, że z tego nic nie wyjdzie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #4160
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mario tak naprawdę nie ma to znaczenia co sądzisz, bo do Włókniarza nie zgłosił się w tej chwili jeszcze chyba tylko Tomasz Gollob
    Zawodnicy badają rynek to naturalna sytuacja. Nikt nie zwraca uwagi na miasto, barwy klubowe czy historię klubu.
    Twoje teorie są niewiele warte nawet jeśli powtórzysz je jeszcze pięćdziesiąt dziewięć razy.
    Z drugiej strony rozumiem Twój ból dupy, chociaż mam nadzieję, że z tego nic nie wyjdzie.
    Ale jaki mój ból dupy ? Ty, i koledzy, w ogóle rozumiecie o czym ja piszę ?

    Że co, że boję się o Doyle ? Bzdura kompletna. Jedyne co twierdzę to to, że zawodnicy z TOP 5 SGP, mogą przebierać w ofertach. I dla takiego Doyle większe znaczenie będzie miało to, czy ewentualny pracodawca jest stabilnym przedsiębiorstwem, niż to że gdzieś może otrzymać 100 tys więcej. Tej klasy zawodnik, jeśli już myśli o przeprowadzce, to przede wszystkim myśli o 2, 3 następnych sezonach. Po prostu nie wierzę, ze ot tak Jason przejdzie do Włókniarza bo ktoś mu zaproponuje większa kwotę. Co nie znaczy, że nie odejdzie z Falubazu. Bo tego nie wiem. Ale jesli odejdzie to do klubu stabilnego finansowo. Leszno, Toruń. Być może Wrocek.

    I nie twierdzę, że masa zawodników nie złożyła swojej oferty Włókniarzowi. Bo tak być mogło. To normalna rzecz. Ale jakoś dziwnie jestem spokojny, że większość topowych zawodników ominie Włókniarz. Bo póki co, stabilnym klubem to wy jeszcze nie jesteście. I jeszcze trochę wasi działacze musza na taki stan rzeczy popracować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4161
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jaki mój ból dupy ? Ty, i koledzy, w ogóle rozumiecie o czym ja piszę ?

    Ale jakoś dziwnie jestem spokojny, że większość topowych zawodników ominie Włókniarz. Bo póki co, stabilnym klubem to wy jeszcze nie jesteście. I jeszcze trochę wasi działacze musza na taki stan rzeczy popracować.
    Ja też jestem spokojny, że większość topowych zawodników ominie Włókniarz bo Włókniarzowi potrzebny jeden topowy zawodnik i solidny polski senior. Reasumując, Włókniarzowi nie potrzeba większości zawodników z topu.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  26. Powrót do góry    #4162
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Leoś dał na insta zdjęcie z podpisem, że biznesy/interesy idą w dobrym kierunku... nie mieli dzisiaj siadać do kolejnych rozmów?

  27. Powrót do góry    #4163
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Wedle mediów to właśnie dzisiaj miało dojść do kolejnych rozmów Włókniarz z Madsenem. Biznes mu dobrze idzie ? Moze umowa z sponsorem, moze Wlokniarz podsunął mu umowe wizeurnkowa,sponsorska a obok tego uzgodnil warunki kontraktu ? Tak teraz kluby omijaja te zakazy podpisywania kontraktow dla zawodnikow reprezentujacego bartwy klubu w tym sezonie. Jest to swoiste zabezpiecznie ,gdyby zawodnikowy odbilo i jednak w okienku transferowym znalazl inny klub, przez to moze stracic na umowie z takim sponsorem.

  28. Powrót do góry    #4164
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ale informacji że zostaje nie ma więc się dalej nie dogadali.

  29. Powrót do góry    #4165
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    kolejny klub wydymany przez sympatycznego Leona...
    Który klub bo nie rozumiem ?
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 12-09-2017 o 21:30 Powód: bład systemu

  30. Powrót do góry    #4166
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Madsen był ale nie ustalili nic nowego.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  31. Powrót do góry    #4167
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z Madsenem niestety będzie to samo co z innymi w poprzednich latach. Czasem przykre jest to, że taką rolę na rynku ma ten nasz Włókniarz. Wypromować lub odbudować zawodnika... Taki gość robi życiówkę lub wraca do formy i idzie dalej w Polskę. Tylko, że przypadki takie jak Nermark czy Łaguta lub dawniej Davidsson powinny teraz stanowić jakąś lekcję. Może nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenie i dziwnie brzmi, ale na ogół jak ktoś wybił się lub odzyskał skuteczność w Częstochowie to właśnie tutaj ją zostawił...

  32. Powrót do góry    #4168
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2016
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Red: Zamierzacie również szukać wzmocnień na pozycji polskiego seniora...
    MŚ: Jesteśmy zainteresowani najlepszymi polskimi seniorami, m.in. Przemkiem i Piotrem Pawlickimi, Grzegorzem Zengotą, Szymonem Woźniakiem, Krzysztofem Kasprzakiem, Maciejem Janowskim czy Adrianem Miedzińskim.

    Red: Oskar Polis zakończył wiek juniora. Pozostał Michał Gruchalski. W jaki sposób zatem uzupełnicie formację młodzieżową?
    MŚ: Najprostszym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie juniora, który pokazał się już w Polsce. Nie po to jednak odbudowujemy Włókniarza, żeby w tym przypadku szukać kogoś z zewnątrz. Mamy Michała Gruchalskiego, który będzie naszą jedynką. Potrzebna jest tylko osoba, która dobrze go poprowadzi, poprawi technikę jego jazdy i ustabilizuje. Prawdopodobnie będziemy mieć trzech, czterech własnych wychowanków na pozycję drugiego juniora. Myślę tu o Woźniaku, Świąciku, Bialku, Studnickim. Jeszcze w tym roku chcemy zorganizować naszym juniorom 30-40 treningów na różnych torach w Polsce. Dziś ze swoich wychowanków cieszą się inne kluby. My chcemy do nich dołączyć.

    Wczestochowie.pl


    To co Panowie? Para Kasprzak - Świącik czy Miedziński - Świącik na przyszły sezon?

  33. Powrót do góry    #4169
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kto to jest Studnicki? A o Świdnickim nic nie ma? Gość chyba ma talent.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #4170
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Pewnie błąd spisującego, a chodziło właśnie o Świdnickiego. Ale z tym talentem, to bym aż tak nie przesadzał
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  35. Powrót do góry    #4171
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Facet chyba chce, żeby było o nim głośno na fb, bo żadnego innego normalnego wytłumaczenia dla jego wypowiedzi o KK i Miedziaku nie widzę...

  36. Powrót do góry    #4172
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Jeśli chodzi o Holtę, to jest on teraz w ciągłych rozjazdach. Czekamy aż przyjedzie do Częstochowy. Oczywiście otrzymał od nas ofertę. Podobnie jak w przypadku Madsena jest ona wyższa niż w minionym sezonie.
    Myślę, że otrzyma 20% podwyżki, czyli 181 zł za punkt. Tylko czy nas będzie stać na taką rozrzutność?

    Fredrik Lindgren, Chris Holder, Max Fricke, Michael Jepsen Jensen to zawodnicy, z którymi warto rozmawiać. Jest jeszcze generacja obiecujących zawodników w wieku 22-24 lat, np. Brady Kurtz.
    Nie wiem dlaczego, ale mam takie dziwne przeczucie, że z tej grupy przyjdzie ten najgorszy, czyli MJJ.

    Mamy Michała Gruchalskiego, który będzie naszą jedynką. Potrzebna jest tylko osoba, która dobrze go poprowadzi, poprawi technikę jego jazdy i ustabilizuje.
    Dla pozostałych juniorów potrzebny będzie czarodziej.

    Jeszcze w tym roku chcemy zorganizować naszym juniorom 30-40 treningów na różnych torach w Polsce.
    40 treningów? Musieliby chyba jeździć codziennie aż do listopada. Trzeba mieć zdrowo nasrane we łbie, żeby takie głupoty opowiadać.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Petroniusz (13-09-2017), ananasek_vel_oman (14-09-2017)

  38. Powrót do góry    #4173
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No cóż... sezon za nami, pracy przy organizacji spotkań nie ma więc można popuścić wodze fantazji a przy okazji podzielić się nimi z kimś z mediów..

    A oto co pisze red. Puka z PS:

    W kręgu zainteresowania klubu znajdują się bowiem Niels-Kristian Iversen, Chris Holder czy Greg Hancock.

    Spoko
    Pzdr,
    Garfield

  39. Powrót do góry    #4174
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Chodza sluchy ze stepniewski dostal mocnego rozwodnienia a termos juz ostrzy na niego toporek bo obiecal ze zalatwi a cos idzie nie tak...

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-09-2017)

  41. Powrót do góry    #4175
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    MJJ zostanie w Toruniu bo Jacek Falubaz go chce.


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  42. Powrót do góry    #4176
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Świącik dla radia fon o juniorach.

    Miśkowiaki temat zamkniety oni zostaja w 1 lidze.

    Lamparty- nie jestesmy zainteresowani Dawidem.

    Czyli jesli myslimy o przyzwoitym sezonie musi byc 5 solidnych seniorow. Gruchalski moze czasem cos wygra ale drugi junior to bedzie lipa.

  43. Powrót do góry    #4177
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    I tym sposobem Skrzydlewski wezmie Lampartow i w przypadku awansu do EL bedzie mial naklepsza pare juniorska na najblizsze lata. To ze nie sa zainteresowani Dawidem nie znaczy ze on to musi wiedziec. Kontraktujemy z jasna informacja ze w skladzie jedzie najlepsza 5 i tyle. Tutaj chodzi glownieo Wiktora ale misio tego nie kapuje i trabi o braku zainteresowania Dawidem co mysle ze moze juz temat zakonczyc. Przeciez wystawienie do ekstraligowego skladu na sile Swiacika to strzal w kolano bo w przypadku braku 5 mocnych seniorow (w dobrej formie oczywiscie) oznacza klopoty. Kazdy pewnie widzial w polfinale Leszno-Falubaz ile znacza solidni juniorzy.

  44. Powrót do góry    #4178
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ej hejterzy, zostawcie nam Miedziaka bo w odwecie podkupimy wam Ułamka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (14-09-2017), Garfield (14-09-2017), Kazoon (14-09-2017), P.S.U.J. (14-09-2017), ananasek_vel_oman (14-09-2017), artem (14-09-2017), cokus1 (14-09-2017), mackoxdp1 (14-09-2017), mhsol (14-09-2017), sirqaz (14-09-2017)

  46. Powrót do góry    #4179
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Jaja to będa jak pan niezainteresowany Dawidem Lampartem (plus Wiktor) zatrudni Mateusza Szczepaniaka czy Norberta Kościucha


    edit

    Czy Tobiasz Musielak
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 14-09-2017 o 14:11

  47. Powrót do góry    #4180
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...naje-ze-cos-je

    Polska petarda już jest, jeszcze podobna zagraniczna i play-offy nasze.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  48. Powrót do góry    #4181
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    obawiam się, że roszady transferowe skończą się tylko wymianą
    Ułamek - Musielak
    i Madsen - Fredka,

    1. Leon/Fredka
    2. Musielak
    3. Zagar
    4. Jonsson
    5. Holta
    6. Gruchalski
    7. Świącik

    a wtedy marzenia o Play- off zastąpić będzie trzeba marzeniami o utrzymaniu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (14-09-2017), spiewako (14-09-2017)

  50. Powrót do góry    #4182
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Jeśli po tak dobrym sportowo i wizerunkowo sezonie, skończy się tak jak piszesz, to bylibyśmy największym frajerem okienka transferowego. Już chyba Kolejarz Rawicz zrobi lepsze transfery niż coś takiego. Jeśli odejdzie Madsen (w co z całego serca nie chcę wierzyć), to Świącik musi załatwić kogoś z topu. Musielak to bardzo dobry pomysł, mam przeczucie że będzie kolejną "ofiarą Włókniarza" i dopóki będzie tu jeździł, będzie robił przyzwoite wyniki, w szczególności na naszym torze. Do tego musi być ten wspomniany zawodnik z topu. Prawdziwy lider, a nie przypadkowy, jak Rysiu w tym roku. Ktoś z zestawu Woffinden/Iversen/Doyle/Dudek (kolejność nieprzypadkowa) zrobi robotę i w przypadku tych zawodników jest szansa na ich wyciągnięcie.
    1. Holta - Wierzę, że na naszym torze pozostanie kozakiem
    2. Musielak - Pod warunkiem, że się odbuduje, będzie bardzo mocną drugą linią
    3. Zagar - Matej już trochę okrzepł i jego wyniki będą stabilniejsze (wiadomo, oprócz Grudziądza )
    4. Jonsson/MJJ/Kildemand - Jeden zawodnik z ostatniej dwójki do walki o skład będzie idealny
    5. Woffinden - Lider z prawdziwego zdarzenia
    Taki skład zdecydowanie pozwoli nam walczyć o PO. Oczywiście na finał nie ma szans, ale 4/3 miejsce to powinien być nasz cel na przyszły sezon. Falubaz pokazał, że bez juniorów można z powodzeniem jechać. Gruchalski jako lider formacji juniorskiej może wystrzelić, tak jak to zrobił Łęgowik po przejściu Czaji na seniorkę. Drugi junior pozostaje zagadką, ale jeśli seniorzy staną na wysokości zadania, możemy być mocnym zespołem. Mam nadzieję, że to okienko transferowe będzie co najmniej tak samo, albo i lepiej rozegrane jak poprzednie.

  51. Powrót do góry    #4183
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie nie wiem czy zauważyliście, ale to co mówi MiŚ nt. transferów a rzeczywistość to dwie zupełnie inne sprawy

    Przed dwoma poprzednimi sezonami też było tak że kibice słysząc kto jest w orbicie zainteresowań aż łapali się za głowę, tymczasem koniec końców do klubu trafiły całkiem fajne grajki
    Pzdr,
    Garfield

  52. Powrót do góry    #4184
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    obawiam się, że roszady transferowe skończą się tylko wymianą
    Ułamek - Musielak
    i Madsen - Fredka,

    1. Leon/Fredka
    2. Musielak
    3. Zagar
    4. Jonsson
    5. Holta
    6. Gruchalski
    7. Świącik

    a wtedy marzenia o Play- off zastąpić będzie trzeba marzeniami o utrzymaniu.
    Ten skład wygląda słabiej niż tegoroczny...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  53. Powrót do góry    #4185
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    A nikt nie wpadł na to, że Świącik może tak celowo mieszać z tymi transferami ?
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 14-09-2017 o 21:03 Powód: literówka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •