Strona 6 z 114 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    @ananasek_vel_oman

    W żadnym wypadku nie jestem jakimś przeciwnikiem Ułamka, ale po prostu racjonalnie patrzę na sytuację. W pierwszej lidze wystarczyło że Sebastian miał dobry sprzęt i mógł jakichś ogórków objeżdżać, ale to jest ekstraliga i tam nikt nogi nie odkłada, a jestem praktycznie pewien że Ułamek w tym wieku będzie odkładał .

    Jak to się mówi nothing personal, ale nie ta liga.

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonPedro Zobacz posta
    PS. Poważnie uważacie, że Musielak to słaby wybór? To jeden z większych talentów w swoim (i nie tylko) roczniku, świetny technicznie, jeździ na każdym torze. (...)
    On jeździ dobrze tylko na leszczyńskim i częstochowskim torze. Miał najgorszą średnią wyjazdową (0,750) w całej ekstralidze. Nawet takie asy jak Baliński, Gomólski, Michelsen, Świderski mieli wyższą.

    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Kilo Karpi... Dla mnie żart. Jeśli potrzebujemy gościa na 2 punkty w meczu ekstraklasy to możemy sobie Czaję albo Hubcia wstawić. Wiele gorsi nie będą, a swojaki.
    Dlaczego żart? Trzeci zawodnik I ligi. Bardzo fajnie zaczął jeździć.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    No Musielak może i słabo na wyjazdach, ale naprawdę liczycie, że coś na nich ukłujemy? XD Na wyjazdach to taktyczna Pedersen + Holta + Może Madsen i liczymy na cudy

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta

    Dlaczego żart? Trzeci zawodnik I ligi. Bardzo fajnie zaczął jeździć.
    Ano dlatego. To jest skład zbudowany z najlepszych zawodników I ligi.
    Lebiediev, Miesiąc, Miśkowiak, Andersen, Kylmakorpi, Bober, Kossakowski.

    Łatwo można sobie odpowiedzieć czy ta drużyna utrzymalaby się w ekstraklasie. Dajmy więc spokoj z ocenianiem zawodnikow na bazie startów w tej żałosnej lidze. Przyjmijmy jakiekolwiek inne kryterium ale nie I ligę 2016.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    1 lige To ty szanuj.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (05-11-2016)

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Wiem, że rozumiesz.
    Jednak w tym wypadku nie kieruję się antypatią a pragmatyzmem. Wszyscy wiemy jaki był rozstrzał poziomu drużyn w lidze i na kim Seba walił komplety. Srednia biegopunktowa w tej lidze zaciemnia obraz. O waleczności Sebastiana na torze nie wspominam bo to każdy ocenia sam.
    Kilo Karpi... Dla mnie żart. Jeśli potrzebujemy gościa na 2 punkty w meczu ekstraklasy to możemy sobie Czaję albo Hubcia wstawić. Wiele gorsi nie będą, a swojaki.

    Tym niemniej życzę Sebastianowi i nam wszystkim żeby oczarował nas swoją jazdą w sezonie 2017.
    Nie mowie, ze nie masz racji.
    Ale pamietajmy, ze Ulamek mial kontrakt warszawski i tak na prawde nie wiedzial czy gdziekolwiek w ogole pojedzie.
    Taki zawodnik raczej nie przygotowuje sie na 100%. Sprzetowo takze.
    Zobaczymy co Seba pokaze. To sezon prawdy dla niego, czy jeszcze cos bedzie w stanie w zuzlu zarobic czy juz szykowac emeryture i pomysl na zycie po karierze zawodnika

    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    @ananasek_vel_oman

    W żadnym wypadku nie jestem jakimś przeciwnikiem Ułamka, ale po prostu racjonalnie patrzę na sytuację. W pierwszej lidze wystarczyło że Sebastian miał dobry sprzęt i mógł jakichś ogórków objeżdżać, ale to jest ekstraliga i tam nikt nogi nie odkłada, a jestem praktycznie pewien że Ułamek w tym wieku będzie odkładał .

    Jak to się mówi nothing personal, ale nie ta liga.
    Nie mowie ze nie masz racji. Ale tez moze byc w druga strone i Ulamek bedzie tak szybki ze jak wyjedzie tak tez dojedzie. Tego (chociaz) mu zycze i tych 8-10 pkt w meczu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    jazzmanik (04-11-2016), veronek (04-11-2016)

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Ananas wraca na właściwe tory i zaczyna pisać jak na gościa z głową na karku przystało.

    Dobrze ze nowy watek klubowy tak przyzwoicie sie zaczyna


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Ananas

    Ulamek będzie tak szybki że jak wyjdzie tak też dojedzie


    No! masz 100% racji!!
    Co prawda nie wiem jak mu wyjdzie, ale mam nadzieję ,że dojedzie

    Jazzmanik

    Dobrym przykładem na potwierdzenie twojej tezy jest zestawienie dwóch sezonów w wykonaniu Damiana Balińskiego
    2015 (1liga) 2,191 D-2,419 W-1,969
    2016 (Eliga) 1,061 D-1,200 W-0,917


    Ostatnio edytowane przez lolex ; 04-11-2016 o 19:49

  11. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie prawda jest tak i zaobserwowana nie raz nie dwa .Wystarczy w 1 biegu pojechać z Ułamkiem troszkę bliżej bandy i jest już po meczu w jego wykonaniu. Jeżeli wychodzi ze startu i uda mu sie uciec są punkty .W innym przypadku jazda asekuracyjna.1 liga to nie Ekstraliga gdzie walczą o punkty na granicy bezpieczeństwa.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    muuu (04-11-2016)

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ananas wraca na właściwe tory i zaczyna pisać jak na gościa z głową na karku przystało.

    Dobrze ze nowy watek klubowy tak przyzwoicie sie zaczyna


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie ma trolli to jest normalna i rzeczowa dyskusja.
    Poza tym ostatnie dni nie ma powodu do krytyki. mis siedzi cicho, rozsadne kontrakty. Ba, jeszcze raz pochwale.

    Bardzo dobrze, ze jednego dnia byly 3 kontrakty. To sprawia, ze media zuzlowe tego dnia tka na prawde tylko o Wlokniarzu pisaly.
    I od razu podsune pomysl. Nastepne kontrakty tez jednego dnia. Obu zawodnikow i trenera. I zrobic konferencje prasowa ze wszystkimi zawodnikami i trenerem.

    A co... jakos mam dzisiaj dzien dobroci dla... misiow

    A i tego... szkoda dla sponsora tytularnego ze juz nie jest tym sponsorem bo by mial darmowa reklame za konkret hajs
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #236
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    "Stal oznajmiła również światu rozstanie z Matejem Zagarem i Michaelem Jepsenem Jensenem, którzy rozglądają się za nowymi pracodawcami" No oby MJJ do nas

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    A czemu uważasz ze w pierwszej lidze nie walczą na granicy bezpieczeństwa? Można tu podnieść inny argument - w ELidze są za to zawodnicy o większych umiejętnościach wiec i jest bezpieczniej.

    Takie glupie gadanie właśnie. Każdy chce zarobić, w każdej lidze. Tutaj się wszystko rozbije o sprzęt, Ulamek trafi z silnikami - będzie woził punkty (u siebie), nie trafi - będzie lipa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=21713

    Prezes ma kontakt z dwoma zawodnikami, którzy do tej pory reprezentowali barwy rybnickie. Tutaj mówimy o zagranicznym zawodniku i Polaku. Jeżeli dwa wolne miejsca w składzie zajmą Jonsson i Szombierski, to będzie słabo. AJ może być, ale jako dodatek do Nickiego. Na PS napisali, że Mrozek wysłał mu nową ofertę. Tak myślałem, że po stracie Holty może włączyć się do gry o niego. Nie wiem czy naprawdę go chce, czy tylko podbija nam stawkę. Kto będzie miał Pedersena, ten się utrzyma.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A i tego... szkoda dla sponsora tytularnego ze juz nie jest tym sponsorem bo by mial darmowa reklame za konkret hajs
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/642...a-to-bylby-hit
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/642...nik-ma-problem

    Hmmm może ma umowę teraz z dziennikarzami SF lub ktoś zapomniał mediom rozesłać stosowną informację. Normalnie takie sprawy należą do rzecznika prasowego. U nas wiadomo ma inny zakres obowiązków
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zeby sie nie okazalo, ze Szumina bedzie mial znowu sezon zycia

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/642...a-to-bylby-hit
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/642...nik-ma-problem

    Hmmm może ma umowę teraz z dziennikarzami SF lub ktoś zapomniał mediom rozesłać stosowną informację. Normalnie takie sprawy należą do rzecznika prasowego. U nas wiadomo ma inny zakres obowiązków
    W sumie nie widzialem tych artykulow Slyszalem, ze Ekodir mial umowe do konca pazdziernika. Moze jednak dluzej
    A moze pan rzecznik zapomnial ze trzeba pilnowac klubowego interesu.
    No i znowu hejt
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Zeby sie nie okazalo, ze Szumina bedzie mial znowu sezon zycia
    Mały epizod z zeszłego sezonu wskazuje, że nie jest to science fiction. Tak w nawiązaniu do wygrywania z zawodnikami pokroju Tajskiego
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A czemu uważasz ze w pierwszej lidze nie walczą na granicy bezpieczeństwa? Można tu podnieść inny argument - w ELidze są za to zawodnicy o większych umiejętnościach wiec i jest bezpieczniej.

    Takie glupie gadanie właśnie. Każdy chce zarobić, w każdej lidze. Tutaj się wszystko rozbije o sprzęt, Ulamek trafi z silnikami - będzie woził punkty (u siebie), nie trafi - będzie lipa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zobaczysz w sezonie to ze Sebus coś na poziomie pojedzie graniczy z cudem.W 1 lidze były 3 lepsze drużyny reszta odstawała sprzętem to nie sztuka było od jeżdżąc. Sezon pokarze kto miał racje.Wirus tez przychodził jako najlepszy zawodnik

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=21713

    Prezes ma kontakt z dwoma zawodnikami, którzy do tej pory reprezentowali barwy rybnickie. Tutaj mówimy o zagranicznym zawodniku i Polaku. Jeżeli dwa wolne miejsca w składzie zajmą Jonsson i Szombierski, to będzie słabo. AJ może być, ale jako dodatek do Nickiego. Na PS napisali, że Mrozek wysłał mu nową ofertę. Tak myślałem, że po stracie Holty może włączyć się do gry o niego. Nie wiem czy naprawdę go chce, czy tylko podbija nam stawkę. Kto będzie miał Pedersena, ten się utrzyma.
    Mnie sie wydaje, ze chodzi o podbicie stawki i wykrwawienie. Przeplacilismy juz Holte i to nie podlega dyskusji. Ale do tego zaraz wroce.
    Teraz Mrozek podbije Pedersena do granic mozliwosci i odpusci. Wezmie Zagara i Jensena czy Lindgrena a my na 5 bedziemy musieli nisko budzetowo kogos zakontraktowac. Moze KiloKarpi a moze Lamberta np.
    Abstrahuje czy ten piaty wypali czy nie. Logika Mrozka jest taka, ze Laguta, Fricke/Jensen, Zagar/Jensen, Szombierski, Musielak to bedzie wiecej niz Madsen, Ulamek, Pedersen, Holta, ???
    Poza tym maja jednak przewage na juniorce i to znaczna imho.

    Wiec tego... Nie do konca kto bedzie mial Pedersena sie utrzyma tylko kto wygra teraz gre w pokera i pozniej bedzie wyplacalny.

    Slabszy zawodnik z regularnym serwisem > lepszy zawodnik bez serwisu.

    Ale gdyby mialo byc tak, ze bierzemy Pedersena plus Jonsson i Szombierski jako walczacy o sklad z Ulamkiem i Jonssonem to jest palce lizac sklad IMHO. Ewentualnie zamiast Jonssona Kilo Karpi.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #244
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    A to znaczy ze wszystko wiadomo?

    "O skład Get Wellu trzeba będzie walczyć. Drużyna wydaje się jednak słabsza niż przed rokiem. Martina Vaculika zastąpią Grzegorz Walasek lub Michael Jepsen Jensen. W „odwodzie” będą dwaj młodzi zawodnicy - Jack Holder i Patrick Hansen. Do drużyny dojdzie też prawdopodobnie jeden junior."
    "A co słychać u innych? W piątek potwierdzono, że Janusz Kołodziej zmienia Unię - z tarnowskiej na leszczyńską. Sporo dzieje się u beniaminka z Częstochowy - pozyskał Leona Madsena, Runego Holtę, Andreasa Jonssona i Mateja Zagara."...to "Nowości" toruńskie!
    Ostatnio edytowane przez pawcio ; 04-11-2016 o 20:31

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Mrozek chyba się mocno spienił za Holte i zastawił mocne sidła na Dzika.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Po co Musielak w Częstochowie? Będą kręcić "Rolnik szuka żony", czy jak?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-11-2016)

  26. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jeżeli tymi dwoma brakującymi zawodnikami będą AJ i Zagar bądź co gorsza AJ i Szumina to słabo to widzę. Powtórzę się Nicki musi być by myśleć o utrzymaniu, a jeszcze przy założeniu że trafi do Rybnika to nasze szanse na utrzymanie spadają praktycznie do zera.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A ja sie pytam , z kim podpisuja zawodnicy kontrakty? Ze stowarzyszeniem, ktore nie moze jechac w Elipie??

  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (04-11-2016), Garfield (04-11-2016), Jack Daniel's (04-11-2016), Kriso (04-11-2016), ananasek_vel_oman (04-11-2016)

  29. Powrót do góry    #249
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,004
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A ja sie pytam , z kim podpisuja zawodnicy kontrakty? Ze stowarzyszeniem, ktore nie moze jechac w Elipie??
    To jest b. ciekawe pytanie, ktorego zaden pozyteczny idiota tytulujacy sie dziennikarzem nie pomyslal niestety zeby zadac.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (04-11-2016)

  31. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ze stowarzyszeniem innej możliwości nie ma. Chyba że jest już ssa w organizacji.

    Wysłane z mojego SM-G930F
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A ja sie pytam , z kim podpisuja zawodnicy kontrakty? Ze stowarzyszeniem, ktore nie moze jechac w Elipie??
    Wlasnie
    I teraz co? Stowarzyszenie bedzie wypozyczac za hajs spolce?
    Nie powinno za free bo to dzialanie na szkode... chyba, ze stowarzyszenie bedzie 100% akcjonariuszem spolki

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ze stowarzyszeniem innej możliwości nie ma. Chyba że jest już ssa w organizacji.

    Wysłane z mojego SM-G930F
    Nie jest, bo wtedy powinna byc informacja w KRS jesli dobrze wiem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #252
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Czuję, że liga niemiecka przekształci się w coś typu Deutsche Speedway Picknick Tour i nagle się okaże, że każdy może tam jeździć, bo to nie zawody, tylko znajomi z motorkami się zjechali. Potem to samo w Czechach, Danii i za 2 lata wrócimy do punktu wyjścia
    Oby. Trzymam za to kciuki. A jak na to nie wpadną sami to sam pojadę i im wręczę gotowy projekt. Dla niepoznaki warto jednak równolegle rozegrać ze dwie rundy kadłubowych DM Niemiec

  34. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta

    Nie jest, bo wtedy powinna byc informacja w KRS jesli dobrze wiem
    Niekoniecznie. W momencie wpisu do KRS przestaje być spółką w organizacji.

    Wysłane z mojego SM-G930F
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Oby. Trzymam za to kciuki. A jak na to nie wpadną sami to sam pojadę i im wręczę gotowy projekt. Dla niepoznaki warto jednak równolegle rozegrać ze dwie rundy kadłubowych DM Niemiec
    Jak sie chce upadku zuzla to sie ma tez takie debilne pomysly. Niestety.

    Jak to pisales Garfield? Pozyteczni idioci?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Stępień i hydrolog, nawet gdyby się bardzo starali to tak szybko do upadku nie doprowadzą.
    Co najwyżej do chaosu, a to różnica. I lepiej nie wspominaj słowa na u bo wpadnie Drozd i wszystkim da pouczenie, że żużel jest wieczny i świetnie się ma.

    Wracając do tematu częstochowskiego, to Musielak, Pieszczek - TAK, ale tylko po to by podbić Rybnikowi cenę. Po zakontraktowaniu Seby, który przecież za darmo nie pojedzie, szkoda w ogóle sobie zawracać głowę takimi nazwiskami na poważnie. Najważniejszy był pakiet Rune- Leon, a teraz najważniejszy jest pakiet Dzik-ktokolwiek, do pierwszego składu.
    Opcja z Kylmakorpim wydaje się bardzo dobra. Bardzo dobry zawodnik na trasie, na częstochowski tor jak znalazł i dobrze stoi sprzętowo. Jeśli jeszcze Toruń jeszcze nie podpisał z MJJ, można próbować i jemu podbić, najlepiej tak żeby torunianie uznali że warto dopłacić do Zagara. To idealny scenariusz dla Włókniarza, bo ROW zostaje z zawodnikami bardzo chimerycznymi. Nicki jest najważniejszy, po nim choćby potop
    Trzeba go przepłacić, nadpłacić, przebić, dla Czewy jest ważniejszy niż dla Rybnika

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (04-11-2016), gustawson (04-11-2016), mackoxdp1 (05-11-2016)

  38. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Stępień i hydrolog, nawet gdyby się bardzo starali to tak szybko do upadku nie doprowadzą.
    Co najwyżej do chaosu, a to różnica. I lepiej nie wspominaj słowa na u bo wpadnie Drozd i wszystkim da pouczenie, że żużel jest wieczny i świetnie się ma.

    Wracając do tematu częstochowskiego, to Musielak, Pieszczek - TAK, ale tylko po to by podbić Rybnikowi cenę. Po zakontraktowaniu Seby, który przecież za darmo nie pojedzie, szkoda w ogóle sobie zawracać głowę takimi nazwiskami na poważnie. Najważniejszy był pakiet Rune- Leon, a teraz najważniejszy jest pakiet Dzik-ktokolwiek, do pierwszego składu.
    Opcja z Kylmakorpim wydaje się bardzo dobra. Bardzo dobry zawodnik na trasie, na częstochowski tor jak znalazł i dobrze stoi sprzętowo. Jeśli jeszcze Toruń jeszcze nie podpisał z MJJ, można próbować i jemu podbić, najlepiej tak żeby torunianie uznali że warto dopłacić do Zagara. To idealny scenariusz dla Włókniarza, bo ROW zostaje z zawodnikami bardzo chimerycznymi. Nicki jest najważniejszy, po nim choćby potop
    Trzeba go przepłacić, nadpłacić, przebić, dla Czewy jest ważniejszy niż dla Rybnika
    O dziwo zgadzam sie w pelnej rozciaglosci
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #257
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Zagar i AJ, to by jeszcze przeszło, pod warunkiem, że Pedersen zostałby w Lesznie. Bo inaczej, to tak jak pisze Mariner https://youtu.be/023OuI7mp9Q?t=20s
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  40. Powrót do góry    #258
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Świącik wysłał ofertę i czeka. Do tego zagranicznego szakala. Tylko Siara mówił, że Szakal ma zamówienia do 2008 r (ostatni tytuł Pedersena), a Nicki nadal ma, na 2017 też dwa do wyboru

  41. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Coście się tak uparli, że ten Pedersen taki mocny będzie? Gość nigdy nie był wielkim zawodnikiem. Opierał się głównie na fantastycznym sprzęcie. Dziś, jak już ktoś nie raz tutaj pisał, sprzęt się strasznie wyrównał to i Nicki zaczyna blednąć. Naprawdę nie chciałbym oglądać, jak jest objeżdżany bezradnie raz po raz na naszym torze(przygotowanym do walki). Ja bym wolał parę AJ-Zagar. Sądzę, że na naszym torze pokazaliby dużo ciekawszego(a i często skuteczniejszego) żużla niż Nicki P.

  42. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Coście się tak uparli, że ten Pedersen taki mocny będzie? Gość nigdy nie był wielkim zawodnikiem. Opierał się głównie na fantastycznym sprzęcie. Dziś, jak już ktoś nie raz tutaj pisał, sprzęt się strasznie wyrównał to i Nicki zaczyna blednąć. Naprawdę nie chciałbym oglądać, jak jest objeżdżany bezradnie raz po raz na naszym torze(przygotowanym do walki). Ja bym wolał parę AJ-Zagar. Sądzę, że na naszym torze pokazaliby dużo ciekawszego(a i często skuteczniejszego) żużla niż Nicki P.
    3-krotny mistrz swiata i pisac ze wcale nie byl nigdy wielkim zawodnikiem.
    Niechby kazdy zawodnik tkaie wyniki osiagal!

    To nie kwestia sprzetu w przypadku Pedersena ze zbladl, tylko tego, ze myslal glowa miedzy nogami
    Zaslepiony chlop byl i zuzel byl dodatkiem.
    Teraz sie sytuacja zmieni.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 407 w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    On jeździ dobrze tylko na leszczyńskim i częstochowskim torze. Miał najgorszą średnią wyjazdową (0,750) w całej ekstralidze. Nawet takie asy jak Baliński, Gomólski, Michelsen, Świderski mieli wyższą.
    Wybacz ale po co Włókniarzowi wyjazdy? Włókniarz ma tak wszystkie wyjazdy w plecy - i nie ma co z tym dyskutować. Natomiast Musielak na torze w Częstochowie może pozamiatać. W ostatnich 10 biegach zrobił tam 30 punktów. Tor mu pasuje. W Lesznie nie błyszczał ale i tak u siebie zrobił 1,82 pkt/bieg więc jak będzie jeździł w Czewie u siebie na takim poziomie (a jestem pewien że wykręci koło 2,00) to będzie to bardzo mocny punkt Włókniarza. Gdyby Grudziądz miał zrezygnować z Golloba bo ten jeździ piach na wyjazdach to tor w Grudziądzu w 2016 nie byłby taką twierdzą jaką był. Musielak tak jak Gollob może zrobić różnicę, a dla Włókniarza klucz to mecze domowe. Jedziecie o utrzymanie i wygranie 100% spotkań domowych to utrzymanie wam da.

  44. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Coście się tak uparli, że ten Pedersen taki mocny będzie? Gość nigdy nie był wielkim zawodnikiem. Opierał się głównie na fantastycznym sprzęcie. Dziś, jak już ktoś nie raz tutaj pisał, sprzęt się strasznie wyrównał to i Nicki zaczyna blednąć. Naprawdę nie chciałbym oglądać, jak jest objeżdżany bezradnie raz po raz na naszym torze(przygotowanym do walki). Ja bym wolał parę AJ-Zagar. Sądzę, że na naszym torze pokazaliby dużo ciekawszego(a i często skuteczniejszego) żużla niż Nicki P.
    Choćbyś nie wiem jak go nie lubił to koleś jest top topów patrząc na ostatnie 20 lat. Od lat już na fantastycznym spr się nie opiera. To jeden z nielicznych który potrafił wygrywać będąc wolnym, także pojedyncze rundy GP, Praga raz to był majstersztyk. Jest w czołówce najlepszych na trasie i w top 3 najlepszych w defensywie. Bezradne to będą leszcze których Nicki będzie objeżdżał, może pomóc im tylko słaby sędzia. Im bardziej wyrównany sprzęt tym lepiej dla Dzika, znakomita większość rywali będzie przegrywać z automatu. Teraz niestety od kilku Taiów, Zmarzlików itp odstaje trochę ale w lidze powinien młócić bo znowu stawia na żużel.
    AJ, rozumiem sentymenty, on też ma umiejętności bardzo duże, ale do Pedersena nigdy nie miał startu w GP, a w lidze dziś to chyba najbardziej niepewny zawodnik. Niech idzie do Gdańska i czaruje tam, to już bardziej biznesmen niż filar drużyny. Zagar nie jest gorszy od Nickiego h2h ale w perspektywie sezonu Duńczyk to pewniak a Słoweniec chimeryczny prowadzący. Sama waga dyskwalifikuje Słoweńca, musiałby trafić takie silniki jak kiedyś w Starcie żeby w ogóle go porównywać

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (05-11-2016)

  46. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Wybacz ale po co Włókniarzowi wyjazdy? Włókniarz ma tak wszystkie wyjazdy w plecy - i nie ma co z tym dyskutować. Natomiast Musielak na torze w Częstochowie może pozamiatać. (...)
    Ja się tylko odniosłem do tego co napisał DonPedro, że jeździ na każdym torze. Fakt, jeździć może jeździ, tylko nie na każdym dobrze punktuje.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  47. Powrót do góry    #264
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Holta już jest, a jest to najważniejszy transfer. Jeszcze Szumina i można się bawić
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  48. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie szalejmy z szumina. Raz ze na powrot na tor trzeba bylo go namawiac a dwa kto wie czy go w maju cos nie strzyknie i pojedzie na truskawki do Niemiec. Przy calej sympatii dla niego to on nie traktuje zuzla powaznie, a szkoda.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-11-2016), spa (05-11-2016)

  50. Powrót do góry    #266
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,004
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Moim zdaniem najlepsze wyjscie to... cierpliwie czekac. Jeszcze tydzien i bedzie mozna miec grajka z nazwiskiem za pol ceny.

    Powtarzam: nic na sile. Pedersen niczego nam nie gwarantuje, niech klub walczy o utrzymanie ale... plynnosci finansowej.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (05-11-2016)

  52. Powrót do góry    #267
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Jakoś ten Musielak też mi się uśmiecha. Przede wszystkim będzie nie tylko jako trzeci ale i alternatywą na wypadek kontuzji kogoś z tej dwójki z ZUSu.
    Idealnie byłoby Thorsella, Musielaka i Dzika. Wówczas z całej szóstki jeden czeka. Na wyjazdach i tak piach, więc każdy może jechać po równa ilość spotkań. Kosztowo pewnie do zaakceptowania.

    Jeśli to nie wchodzi w grę, to Dzik i Zagar - cudem. Ew MJJ


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  53. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    MJJ w Toruniu
    Jacob w ZG.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #269
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    To jak Thorssell nie, jak MJJ nie to najprawdopodobniej Pedersen i ... Apeluję! Prezesie nie Karpie, nie Zegary... Biegiem w dyrdy do Pieszczka. Naoglądałem się tego chłopaka w tym roku do bólu i chociaż nie jestem jakimś wielkim fachowcem stawiałbym na niego w ciemno. A "eksperty" z Falubaza daly plamę zostawiając Karpovów, łykając Thorsselli jak z Pieszczeka za rok, dwa będzie wymiatacz palce lizać!

  55. Powrót do góry    #270
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Panie prezesie apeluje... żaden Pieszczek! Zapatrzony w siebie gwiazdor, poziom Mroczki i nic więcej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (05-11-2016), ananasek_vel_oman (05-11-2016), dockm (05-11-2016)

Strona 6 z 114 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •