Strona 83 z 114 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,735 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3691
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Być może wcześniej ta informacja padła i nie doczytałem, ale proszę o odpowiedź na pytanie:

    Czy Leon Madsen w ostatnim meczu jeździł na sprzęcie Holty?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #3692
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Z wypowiedzi Madsena wynikało że doszedł do ładu ze swoim sprzętem.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  3. Powrót do góry    #3693
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Dzięki, ale słyszałem co innego i nie wiem czy to plotka czy nienagłaśniany fakt.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #3694
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Z wypowiedzi Madsena wynikało że doszedł do ładu ze swoim sprzętem.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Stan konta doszedl do ladu to i sprzet doszedl do ladu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3695
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    To taki Falubaz chyba w takim razie musi wcale nie płacić Dudkowi, bo w GP jedzie top, a w lidze ogony. Takie gadanie głupot, że aż się tego już czytać nie da. Kiedyś w czasie sezonu wszyscy potrafili mówić tylko o jednym, o wynikach sportowych Włókniarza. Wszystkie sprawy okołoklubowe schodziły na dalszy plan, każdy żył wynikami drużyny. Teraz mamy piane na ustach u paru osób już cały rok. Żenada. Ja wiem, że Świącik ma więcej wad niż zalet, że w klubie jest masa do poprawy, ale zawodnicy jadą sezon dużo lepszy niż żeśmy wszyscy myśleli. Cieszmy się tym, póki jest czas.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  6. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    CKMLeW (01-08-2017), Gadol (01-08-2017), GriN (01-08-2017), Kazoon (01-08-2017), Lafan (01-08-2017), cures (01-08-2017), dockm (01-08-2017), magicaly (06-08-2017), muuu (01-08-2017), sirqaz (02-08-2017), veronek (01-08-2017), waldek0234 (01-08-2017)

  7. Powrót do góry    #3696
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    To taki Falubaz chyba w takim razie musi wcale nie płacić Dudkowi, bo w GP jedzie top, a w lidze ogony. Takie gadanie głupot, że aż się tego już czytać nie da. Kiedyś w czasie sezonu wszyscy potrafili mówić tylko o jednym, o wynikach sportowych Włókniarza. Wszystkie sprawy okołoklubowe schodziły na dalszy plan, każdy żył wynikami drużyny. Teraz mamy piane na ustach u paru osób już cały rok. Żenada. Ja wiem, że Świącik ma więcej wad niż zalet, że w klubie jest masa do poprawy, ale zawodnicy jadą sezon dużo lepszy niż żeśmy wszyscy myśleli. Cieszmy się tym, póki jest czas.
    Niektórym ból dupy przesłania absolutnie wszystko Po sezonie okaże się jak wyszliśmy finansowo i kto jest chętny u nas zostać/dołączyć. Co do Michelsena mam mieszane uczucia. Póki co w Ekstralidze niewiele pokazał...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #3697
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Z innej beczki dobrze że wygraliśmy z tym Falubazem bo by było śmiesznie jak się okaże że Rybnikowi nie zabiorą tych 5 pkt czego im swoją drogą z całego serca życzę.

  9. Powrót do góry    #3698
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Z tego co wiem jedyna opcja korzystna dla ROWu to odjęcie punktów tylko za mecz z nami. Także my 3 punkty mamy całkowicie pewne, gorzej może mieć Gorzów. Także jesteśmy największym farciarzem w tej całej sytuacji Chociaż nie wiem, czy między 6 a 5 miejscem jest jakaś wielka różnica

  10. Powrót do góry    #3699
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    W zasadzie bzdura.

    http://symulator.pokredzie.pl/i/fQwEp.jpg

    By Toruń spadł muszą przegrać u siebie z nami lub z Grudziądzem(tracąc przy tym bonus) oraz przegrać nie zdobywając bonusa w Rybniku(przy obecnej kadrze i formie ROWu raczej niemożliwe).
    A ja obstawiam, że Toruń zgarnie 3 (z Czewą) plus 3 (z Rybnikiem) plus 3 (z Grudziądzem) czyli na koniec będzie miał 4 + 9 = 13 pktów i spokojne niezagrożone miejsce 5 w końcowej tabeli ekstraligi...

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Analityk za jego przydatny post!

    jazzmanik (01-08-2017)

  12. Powrót do góry    #3700
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Nie wyobrażam sobie zebysmy nie zrobili 39 pkt w Toronto. Ja tam licze nawet na zwyciestwo. Oni beda spieci a my tam jedziemy na luzie.

  13. Powrót do góry    #3701
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stan konta doszedl do ladu to i sprzet doszedl do ladu
    Witam po długiej przerwie moj drogi adwrsarzu. Pytanko z jakiego szamba wyciagnales takowe info. Z Urzedu Skarbowego ? dwulicowcu.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wandirek za jego przydatny post!

    sirqaz (02-08-2017)

  15. Powrót do góry    #3702
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Problemów finansowych nie ma, są co najwyżej różne świadome opóźnienia w płatnościach wobec zawodników zweryfikowane...

    Tak, wojtasik w końcu pozytywnie pisze o klubie.

  16. Powrót do góry    #3703
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Witam po długiej przerwie moj drogi adwrsarzu. Pytanko z jakiego szamba wyciagnales takowe info. Z Urzedu Skarbowego ? dwulicowcu.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    To skoro prezes już nas zaszczycił obecnością to pytanko o poprzednie mecze i programy. Dlaczego nie było żadnych wkładek z układem biegów i zawodników nowym. Mam tak pokreślone programy, że płakać można. Zawsze takie coś było dodawane, a teraz pisz se i kreśl. Dla mnie, kogoś kto zbiera to jest dramat.

  17. Powrót do góry    #3704
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja już dawno wyleczyłem się z gazetki reklamowej czyli programu papierowego. Od pewnego czasu używam tego - https://play.google.com/store/apps/d...rogramme&hl=pl
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #3705
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Niektórym ból dupy przesłania absolutnie wszystko Po sezonie okaże się jak wyszliśmy finansowo i kto jest chętny u nas zostać/dołączyć. Co do Michelsena mam mieszane uczucia. Póki co w Ekstralidze niewiele pokazał...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    ty lepiej teraz powiedz kto pisal bzdury w kwestii spuszczenia trollunia
    Jak sie docku nie wie to sie nie pisze po prostu chocby bardoz korcilo zeby ananaskowi dopiec, to sie nie pisze, bo potem sie wychodzi na gupka

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Nie wyobrażam sobie zebysmy nie zrobili 39 pkt w Toronto. Ja tam licze nawet na zwyciestwo. Oni beda spieci a my tam jedziemy na luzie.
    Tez sadze ze biorac pod uwage ich obecna forme mecz tam bedzie na styku.

    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Problemów finansowych nie ma, są co najwyżej różne świadome opóźnienia w płatnościach wobec zawodników zweryfikowane...

    Tak, wojtasik w końcu pozytywnie pisze o klubie.
    No teraz nie ma i za to, uwaga, brawa dla zarzadu

    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Witam po długiej przerwie moj drogi adwrsarzu. Pytanko z jakiego szamba wyciagnales takowe info. Z Urzedu Skarbowego ? dwulicowcu.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Dlugo czekales na przepustke nie zepsuj tego!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3706
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Jak nazwać goscia który prorokuje, że będzie upadek finansowy przed runda rewanżową, bije piane, używa największych teorii spiskowych a pożniej bije brawa zarządowi za brak zaleglości ..... ? może jaka dycyplina taki macierwicz

  20. Powrót do góry    #3707
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Jak nazwać goscia który prorokuje, że będzie upadek finansowy przed runda rewanżową, bije piane, używa największych teorii spiskowych a pożniej bije brawa zarządowi za brak zaleglości ..... ? może jaka dycyplina taki macierwicz
    Ja bym go nazwał idiotą.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Wandirek (02-08-2017)

  22. Powrót do góry    #3708
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach

    Paranoja

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta


    Dlugo czekales na przepustke nie zepsuj tego!
    Mój drogi " przyjacielu" nie ma w żadnym cywilizowanym języku określeń, którymi mógłbyś mnie obrazić bushmenie. Jesteś kanalią jakich mało na tym świecie szukającym sensacji. Do tego z kompleksami. Po twoich wpisach tylko z tego roku to ja na twoim miejscu w żadnym przypadku nie otwierał bym paszczy a wszedł pod stół i długo odszczekiwał swoje pomyje, urojenia swojego chorego mózgu. Zmień miejsce stałego pobytu. Nie szanuje ptaszków srających w swoje gniazdko. Liczą sie fakty. Idź stąd wreszcie i nie zabieraj tlenu pajacu.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wandirek za jego przydatny post!

    sirqaz (02-08-2017)

  24. Powrót do góry    #3709
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Onanista Czopek szaleje? A to ci nowość. To jest gość, który jest obłąkany na tyle,
    że jako jedyny w historii znalazł się na mojej liście ignore'ów a to już jest wyczyn .
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #3710
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ja już dawno wyleczyłem się z gazetki reklamowej czyli programu papierowego. Od pewnego czasu używam tego - https://play.google.com/store/apps/d...rogramme&hl=pl
    Gdybym nie zbierał to już dawno bym się przerzucił. No ale zbieram :/

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    jazzmanik (02-08-2017)

  27. Powrót do góry    #3711
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    Play-Off ?? a może Spadek?? :-) - teoria pisana całkiem poważnie!

    Witam! Przeczytajcie moje słowa dla choćby chwilowego zapomnienia o Waszych wzajemnych Waśniach i Nieporozumieniach... Przed chwilą bodajże na Sportowych Faktach pojawił się tekst nie pamiętam czyjego autorstwa o tym, że teraz po wygranej z Falubazem Włókniarz ma Apetyt na Play-Off... ale jeszcze w tym roku!! Tak, tak... Nie wiem czy autor artykułu cytuje prawdziwe, wypowiedziane słowa Prezesa Świącika czy też poniosła jego, autora mocna Fantazja ale rzekomo Prezes Świącik (??) potwierdza, że faktycznie, trzeba walczyć teraz o Play-Off... i z jego słów wynika że jeszcze ten w tym roku! Tak, tak, w tym roku!! Teraz chyba Was zawiodę bo nie ocenię ani jednego ani drugiego tzn. ani autora artykułu ani Prezesa... Mocniej jeszcze chyba zawiodę wielu z Was gdy napiszę, że doceniam bardzo Prezesa za to co zrobił przez te ostatnie 3 lata dla żużla w Częstochowie...!! I na tym zakończę ten wątek a przerzucę tok rozumowania na kontrastową, przeciwległą stronę medalu... Zarezykuję tezę na co zaraz dostarczę dowód, że Włókniarz w tym roku może jeszcze spaść z ligi i jest to bardzo realne... Tak, tak... jeszcze w tym roku!! Oto mój dowód, który przeprowadzę w oparciu o bardzo realne, choć czasem wręcz niewyobrażalne założenia:
    1) Założenie realne nr 1: Włókniarz w końcu może nie dostać tych 3 punktów za Rybnik! Dowód: jeszcze "wczoraj" ROW miał mieć odebrane, a dwóch Innych dodane jego 5 punktów!! To był pewnik! "Dziś" mówi się, że odebrane (ROW-owi) i dodane (Czewie) będą tylko 3 punkty, a procedura wykonania będzie opóźniona... a także, że ROW może wystartuje za rok z minusowym kontem "na dzień dobry"... Wcale nie jestem pewny, że jutro nie usłyszymy, iż Grigorij (najlepszy obecnie Żużlowiec - p.Prezesie to do Pana Apel!!) miał podany środek "dopingowy" gdy leżał nieprzytomny po upadku przed sezonem na Łotwie i że klub z zawodnikiem to udowodnili i że ROW nie straci nawet 3 punktów (a Czewa ich nie zyska!) a tylko za karę pojedzie w przyszłym z kontem -5 (minus pięć) na otwarcie!;
    2) Założenie realne nr 2: Włókniarz w trzech ostatnich kolejkach nie zdobędzie ani jednego punktu czyli przegra za 3 w Toruniu, przegra u siebie z Wrockiem i na koniec ze Staleczką w Gorzowie - w/g mnie bardzo prawdopodobne (najłatwiej byłoby w Toruniu o 1 punkt bo Toruń będzie jechał spięty i nie na luzie.. ale może nie starczyć nam umiejętności na ten jeden punkt);
    3) Założenie realne nr 3: Toruń wygra ostatnie trzy mecze za 3 punkty tj. z Włokniarzem za 3, w Rybniku oraz u siebie z Grudziądzem (te dwa ostatnie choćby różnicą 45:44!!);
    4) Grudziądz rzutem na taśmę, krzykiem rozpaczy, chwytając się brzytwy wygra u siebie z Unią Leszno choćby tylko 45:44 (co jest możliwe nawet w sposób całkiem fair prowadzonego meczu...);
    5) ROW nie uzyska żadnego punktu do końca sezonu co jest bardzo bardzo możliwe, wręcz pewne... ;
    Wtedy mamy tabelę (miejsca od 5 do 8):
    5. KS Toruń 13 punktów;
    6 GKM Grudziądz 10 punktów;
    7 ROW Rybnik 9 punktów;
    8 Włókniarz Cz-wa 9 punktów;
    I tym sposobem Włókniarz spada jeszcze w tym sezonie.... Zaskoczyłem Was?? Chyba taaak!! Miłej lektury Wam życzę... Także Panu, Szanowny Prezesie Michale Świąciku!!
    Pozdrawiam
    maly-eryk!

  28. Powrót do góry    #3712
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Witam! Przeczytajcie moje słowa dla choćby chwilowego zapomnienia o Waszych wzajemnych Waśniach i Nieporozumieniach... Przed chwilą bodajże na Sportowych Faktach pojawił się tekst nie pamiętam czyjego autorstwa o tym, że teraz po wygranej z Falubazem Włókniarz ma Apetyt na Play-Off... ale jeszcze w tym roku!! Tak, tak... Nie wiem czy autor artykułu cytuje prawdziwe, wypowiedziane słowa Prezesa Świącika czy też poniosła jego, autora mocna Fantazja ale rzekomo Prezes Świącik (??) potwierdza, że faktycznie, trzeba walczyć teraz o Play-Off... i z jego słów wynika że jeszcze ten w tym roku! Tak, tak, w tym roku!! Teraz chyba Was zawiodę bo nie ocenię ani jednego ani drugiego tzn. ani autora artykułu ani Prezesa... Mocniej jeszcze chyba zawiodę wielu z Was gdy napiszę, że doceniam bardzo Prezesa za to co zrobił przez te ostatnie 3 lata dla żużla w Częstochowie...!! I na tym zakończę ten wątek a przerzucę tok rozumowania na kontrastową, przeciwległą stronę medalu... Zarezykuję tezę na co zaraz dostarczę dowód, że Włókniarz w tym roku może jeszcze spaść z ligi i jest to bardzo realne... Tak, tak... jeszcze w tym roku!! Oto mój dowód, który przeprowadzę w oparciu o bardzo realne, choć czasem wręcz niewyobrażalne założenia:
    1) Założenie realne nr 1: Włókniarz w końcu może nie dostać tych 3 punktów za Rybnik! Dowód: jeszcze "wczoraj" ROW miał mieć odebrane, a dwóch Innych dodane jego 5 punktów!! To był pewnik! "Dziś" mówi się, że odebrane (ROW-owi) i dodane (Czewie) będą tylko 3 punkty, a procedura wykonania będzie opóźniona... a także, że ROW może wystartuje za rok z minusowym kontem "na dzień dobry"... Wcale nie jestem pewny, że jutro nie usłyszymy, iż Grigorij (najlepszy obecnie Żużlowiec - p.Prezesie to do Pana Apel!!) miał podany środek "dopingowy" gdy leżał nieprzytomny po upadku przed sezonem na Łotwie i że klub z zawodnikiem to udowodnili i że ROW nie straci nawet 3 punktów (a Czewa ich nie zyska!) a tylko za karę pojedzie w przyszłym z kontem -5 (minus pięć) na otwarcie!;
    2) Założenie realne nr 2: Włókniarz w trzech ostatnich kolejkach nie zdobędzie ani jednego punktu czyli przegra za 3 w Toruniu, przegra u siebie z Wrockiem i na koniec ze Staleczką w Gorzowie - w/g mnie bardzo prawdopodobne (najłatwiej byłoby w Toruniu o 1 punkt bo Toruń będzie jechał spięty i nie na luzie.. ale może nie starczyć nam umiejętności na ten jeden punkt);
    3) Założenie realne nr 3: Toruń wygra ostatnie trzy mecze za 3 punkty tj. z Włokniarzem za 3, w Rybniku oraz u siebie z Grudziądzem (te dwa ostatnie choćby różnicą 45:44!!);
    4) Grudziądz rzutem na taśmę, krzykiem rozpaczy, chwytając się brzytwy wygra u siebie z Unią Leszno choćby tylko 45:44 (co jest możliwe nawet w sposób całkiem fair prowadzonego meczu...);
    5) ROW nie uzyska żadnego punktu do końca sezonu co jest bardzo bardzo możliwe, wręcz pewne... ;
    Wtedy mamy tabelę (miejsca od 5 do 8):
    5. KS Toruń 13 punktów;
    6 GKM Grudziądz 10 punktów;
    7 ROW Rybnik 9 punktów;
    8 Włókniarz Cz-wa 9 punktów;
    I tym sposobem Włókniarz spada jeszcze w tym sezonie.... Zaskoczyłem Was?? Chyba taaak!! Miłej lektury Wam życzę... Także Panu, Szanowny Prezesie Michale Świąciku!!
    Pozdrawiam
    maly-eryk!
    Eryku. ROW ma oczywiście matematyczne szanse na utrzymanie, ale praktycznie sa one zerowe. Czy Mrozek odpuszcza i mowi w wywiadach ze nie ma sensu sie spinać bo i tak spadniemy? Robi co może i nie dopuszcza do siebie myśli o praktycznie pewnym spadku. My teraz mamy MATEMATYCZNE szanse na Play-off. Na chwile obecna +3 pkt za Rybnik mamy na 99,9% pewne. Czy w tej sytuacji nasz prezes powinien mowić w wywiadach ze sa one w praktyce bliskie zeru, nie ma szans i odpuszczamy? Sam sobie odpowiedz.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 02-08-2017 o 17:17

  29. Powrót do góry    #3713
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Eryku. ROW ma oczywiście matematyczne szanse na utrzymanie, ale praktycznie sa one zerowe. Czy Mrozek odpuszcza i mowi w wywiadach ze nie ma sensu sie spinać bo i tak spadniemy? Robi co może i nie dopuszcza do siebie myśli o praktycznie pewnym spadku. My teraz mamy MATEMATYCZNE szanse na Play-off. Na chwile obecna +3 pkt za Rybnik mamy na 99,9% pewne. Czy w tej sytuacji nasz prezes powinien mowić w wywiadach ze sa one w praktyce bliskie zeru, nie ma szans i odpuszczamy? Sam sobie odpowiedz.
    Sirqaz: nie poruszam w mym poście w ogóle tego czy Czewa ma odpuścić czy nie odpuszczać... Opisuję tylko teoretyczną / hipotetyczną wersję, że nawet "gryząc trawę" mowiąc po piłkarsku, scenariusz może być taki, że nie Play-Off a Spadek... Pozdrawiam Cię!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Analityk za jego przydatny post!

    sirqaz (02-08-2017)

  31. Powrót do góry    #3714
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Teoretycznie to Skórnicki w roku ubiegłym, prawie do ostatniej kolejki, walczył o PO z Unią.
    Skończyło się jak to pamiętamy, teoretycznym barażem, bo praktycznie nawet tego nie wywalczył.
    Obecnie, teoretycznie, pierwsza dwójka jest poza zasięgiem. Trzecia drużyna musiałaby przegrać u siebie z Rybnikiem bez bonusa, co bez Łaguty i Maxa jest co najmniej karkołomne, by nie powiedzieć bezdennie ...!
    Zostaje Gorzów. No, z Gorzowem trzeba byłoby wygrać na Jancarzu, pod warunkiem że pozostałe 2 spotkania Stal przegra bez punktu.
    Wygrana Lwów na Jancarzu??? Władek zjadłby swoje "finałowe" cygaro, a to jest już naprawdę niemożliwe.

  32. Powrót do góry    #3715
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Matematyczne szanse na PO prezentują się tak:
    Włókniarz:
    1. wygrywa w Toruniu
    2. wygrywa ze Spartą
    3. w Gorzowie robi przynajmniej 44 punkty
    4. Dostaje +3 punkty za mecz z Rybnikiem
    Stal:
    1. przegrywa w Lesznie
    2. przegrywa w Zielonej
    3. robi max 46 punktów w meczu z Włókniarzem
    4. Nie dostaje +2 punktów za mecz z Rybnikiem

    Wtedy mamy jeden punkt w tabeli więcej od Gorzowa i jedziemy sobie półfinał prawdopodobnie ze Spartą.

    Chyba każdy widzi jak absurdalnie to wszystko wygląda. Pewnie, niech chłopaki sobie walczą, ale realnie patrząc to szanse na spełnienie wszystkich punktów są absolutnie zerowe. Także dyskusję o Play Offach zostawmy sobie daj Boże na przyszły sezon

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Buszmen (02-08-2017), Gadol (03-08-2017), dockm (02-08-2017), jazzmanik (02-08-2017)

  34. Powrót do góry    #3716
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Dajcie jeszcze numery do Lotto.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    kowjanko (03-08-2017)

  36. Powrót do góry    #3717
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Wymyśliliście milion pięćset nie możliwych rozwiązań.... a Prezes chciał tylko wypiąć dumnie pierś "W razie co, jestem zwarty i gotowy"
    Zastanawiam się czy Świącik nosi w tylnej kieszeni spodni lusterko z grzebieniem....?

  37. Powrót do góry    #3718
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Trochę się na siłę czepiacie tej wypowiedzi, zawsze lepiej to wygląda walka o czwórkę niż o utrzymanie podczas rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Ja traktuje to bardziej w ten sposób. Raczej nikt rozsądnie myślący w to nie wieży. Widzę też pozytywną zmianę bo jedziemy o coś i mamy jakieś założenia ! Jak to ostatnio wyglądało każdy pamięta. "Ważne aby fajnie pojechać i była fajna atmosfera"

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mondo36 za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (03-08-2017), muuu (03-08-2017), sirqaz (03-08-2017)

  39. Powrót do góry    #3719
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Włókniarz pojedzie w PO z trenerem Nielsenem i kibicami w parku maszyn niczym w pitstopie F1, a jeśli Łagutnikowi nie zabiorą punktów za koks to Misio naśle na PZM armię prawników jak w 2015.
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #3720
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko niezbyt fajnie wygląda przecenianie swoich sił nie na podstawie niesamowitej formy własnych zawodników, ale kontuzji i nieszczęść innych.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #3721
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    ....na podstawie niesamowitej formy własnych zawodników....TO WŁÓKNIARZ UTRZYMAŁ SIĘ W ELIDZE! i ten fakt nie podlega absolutnie żadnym dyskusjom (kropka)
    Ale ....na podstawie niesamowitej kompetencji,profesjonalizmowi,bezbłędności, itd. Prezesa ...możemy zakwalifikować się do PO.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    muuu (03-08-2017)

  43. Powrót do góry    #3722
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nasz ehkm "sklep" internetowy zaczął działać. Mam nadzieję, że nikt nie wziął ani grosza za zrobienie tego czegoś, bo to jest po prostu amatorka po całości. Zwłaszcza to piękne logo i tło... no cóż. Zabrzmi to nieskromnie, ale w gimbazie lepsze robiłem.

  44. Powrót do góry    #3723
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    O proszę, Oskar Polis drugim rezerwowym na GP w Gorzowie. I ktoś tu mówi że mamy słabą szkółkę? Wychowanek Włókniarza w GP!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Gadol (04-08-2017)

  46. Powrót do góry    #3724
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Wyglada na to ze nasz mecz w Toronto nie jest zastrzezony a prognoza na Hallstavik jest zla. Co w takiej sytuacji many tam dwoch zawodnikow.

  47. Powrót do góry    #3725
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ciekawe co tam Misio ma za deale ze Zmorą że Polis wystartuje w GP w Gorzowie jako rezerwa
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #3726
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Nie wiem na jakiej zasadzie są wybierani rezerowi na gp, ale jakby nie było Polis to czwarty junior w kraju

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  49. Powrót do góry    #3727
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wyglada na to ze nasz mecz w Toronto nie jest zastrzezony a prognoza na Hallstavik jest zla. Co w takiej sytuacji many tam dwoch zawodnikow.
    Toruń pojechałby bez Miedzińskiego, za którego może wtedy zrobić ZZ, a Włókniarz mógłby zrobić ZZ za Madsena. Liczę jednak na to, że pojedziemy w pełnych składach.
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  50. Powrót do góry    #3728
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Więc lepiej trzymajmy kciuki by jednak pojechali.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #3729
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Możecie się śmiać, ale dla mnie przy takich problemach i formie Torunia, to jedziemy tam po 3pkt.

  52. Powrót do góry    #3730
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Żeby nie skończyło się coś w stylu meczu w Krakowie w zeszłym sezonie Nie ma się co napalać.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  53. Powrót do góry    #3731
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Toruń bez Miedziaka i Hancocka, do tego Przedpełski świeżo po kontuzji...
    Widzę duże szanse na 3pkt.
    Czekam z niecierpliwością na mecz

  54. Powrót do góry    #3732
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    To Madsen pokazał kombinatorom jaki miał gaźnik dzisiaj

    PIĘKNIE PANOWIE!

  55. Powrót do góry    #3733
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Piękne utrzymanie! Zwieńczone najpiękniejszą wiktorią ostatnich lat.

    Madsen - to gość którego trzeba tutaj utrzymać ZA WSZELKĄ cenę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  56. Powrót do góry    #3734
    Początkujący
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    Jako Rybniczanin chciałbym podziękować, tak po prostu - dziękuję !!!!

  57. Powrót do góry    #3735
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Co jak co, ale utrzymania w lepszy sposób nie mogliśmy sobie chyba zapewnić.

    Tak jak wspomniano wyżej - Madsen musi tutaj zostać. W ogóle pięknie wyjaśnił super protesty Frątczaka w TV.

  58. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    Girion (06-08-2017), muuu (07-08-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •