Strona 54 z 114 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Plusy to na pewno Madsen i Polis. Ulamek jak na wyjazd tez calkiem

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    pakosik (30-04-2017)

  3. Powrót do góry    #2387
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Jak we wtorek nie będzie lepiej to podziękować zagarowi, niech sobie chłop spokojnie śmiga w gp a niedziela spędza z rodziną.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  4. Powrót do góry    #2388
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    1. Leon Madsen - 13 (2,3,3,2,1,2) Trzymał poziom oby tak jechał daję 5/6
    2. Rune Holta - 4+1 (0,1,1,1,1*) Średnio musi się poprawić 2.5/6
    3. Sebastian Ułamek - 5+2 (3,1*,0,0,1*) Jedyny poza Madsenem wygrał wyścig, wszyscy go skreślili. Jak tak będzie jechać na wyjazdach to spoko, nawet bardzo 5/6
    4. Andreas Jonsson - 6 (0,2,2,0,2) No jak u Holty 2.5/6
    5. Matej Zagar - 2 (1,0,1,-) xD 0/6
    6. Oskar Polis - 5+1 (2,2,0,1*) Bardzo fajnie 5/6
    7. Michał Gruchalski - 0 (0,0,-) Lipa, ale misiek musi jezdzic jak najwięcej 4/6

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2017), GriN (01-05-2017), młody_piernik (30-04-2017)

  6. Powrót do góry    #2389
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wtedy telefon do Zengoty, bo przy takiej sile Unii to się chłop do składu nie przebije, a u nas miałby plac pewny

  7. Powrót do góry    #2390
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Zgodnie z przewidywaniami jako drużyna zrobiliśmy te 35pkt, na więcej trudno było liczyć. Indywidualnie na plus Polis z Madsenem, a i Ułamek swoje dowiózł. Występu Zagara lepiej nie komentować. Nie spodziewałem się w Grudziądzu po nim więcej jak 7-8, ale taki piach pojechać...

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (30-04-2017)

  9. Powrót do góry    #2391
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Sir - jakieś plus ?
    Było ok. Zagar zaliczył pierwsza i ostatnia wtopę. Dla mnie wynik na plus. Bonus możliwy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #2392
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Spodziewalem sie wiekszych batow. Wynik do zaakceptowania. Postawa Commando ze Slowenii zdecydowanie nie.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #2393
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Było ok. Zagar zaliczył pierwsza i ostatnia wtopę. Dla mnie wynik na plus. Bonus możliwy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Po****** jesteś

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    jazzmanik (01-05-2017)

  13. Powrót do góry    #2394
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Było ok. Zagar zaliczył pierwsza i ostatnia wtopę. Dla mnie wynik na plus. Bonus możliwy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Naprawdę jesteś upośledzony umysłowo, czy tylko tak perfekcyjnie udajesz?
    Normalni ludzie takich głupot nie wypisują.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    jazzmanik (01-05-2017)

  15. Powrót do góry    #2395
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Bez przesady z tym Zagarem 1,0,1

    Hampel 0,0,1,1
    Łaguta 1,0 narazie

    Czy wie ktoś czy jutro bedzie trening ? i jeżeli tak czy będą wszyscy ?
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 30-04-2017 o 19:54 Powód: skasowanie linku

  16. Powrót do góry    #2396
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Jestem święcie przekonany, że Laguna u nas walnie dwucyfrówkę z palcem w nosie. Choć chciałbym się pomylić...

  17. Powrót do góry    #2397
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kolega ktory byl w Grudziadzu pisze mi ze pan Zagar pokazywal cos kibicom Wlokniarza na palcach... konkretnie na jednym, srodkowym.

    Klopot w tym ze kolega napisal mi to w stanie mocno wskazujacym. Czy ktos obecny na meczu moze to potwierdzic?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  18. Powrót do góry    #2398
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Co tam kibice Grudziądza cisnęli po Włókniarzu ?

  19. Powrót do góry    #2399
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2016
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Zagar pokazał fuck tylko jednemu nawalonemu wieśniakowi który go obrażał ad persona. Nie ma co robić z tego afery.
    Grudziądz wiocha straszna , stadion dramat.
    Miejscowy młyn -słoma z butów.



    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi samoan86 za jego przydatny post!

    Garfield (01-05-2017), pakosik (01-05-2017)

  21. Powrót do góry    #2400
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Mam nadzieję że jutro od rana do wieczora wszystkie Nasze asiory będą kręcić kółeczka przy Olsztyńskiej.
    Mam takie przeczucie ze we wtorek koniec sezonu dla Nas, obym sie mylił. Za występ w Grudziądzu brawa dla Polisa( nie spodziewałem sie takiej zdobyczy oraz dla Madsena).

  22. Powrót do góry    #2401
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jonssona raczej nie będzie. Na FB napisał, że jedzie na masaż/fizjoterapię (?) do Zielonej Góry. Ma to zdaje się związek z karambolem w wyścigu 14.

  23. Powrót do góry    #2402
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Czytaliscie wypowiedz prezesa GKMu?

    To sie nazywa miec publiczna beke z misia
    Ale co sie dziwic... gosc swoimi tekstami spokojnie jest liderem klasyfikacji "polewka roku".

    Teraz brakuje aby zrobil polewke roku ze swojego synka i wystawil go we wtorek w miejsce Gruchalskiego "bo bardzo rozczarowal jego wystep".
    Szkoda ze nie rozczarowal Zagar dodatkowo fakujacy do kibicow

    To jest generalnie poziom sirusia i zaczynam sie zastanawiac czy sirus to nie jest jakis syn prezesa
    Poziom honoru podobny.
    No ale... co zrobic jak sie nie ma kim postraszyc
    W normalnym klubie, po takim wyniku i takim zachowaniu koles by sobie odpoczal we wtorek od zuzla.
    Ale nie jestesmy w normalnym klubie, bo prezes sika na widok pisma z US choc klubowi i jemu samemu nic z w zwiazku z tym nie grozi

    Coz...

    Przykro sie na to patrzy. Przykro, ze cala Polska musi miec polewke z nas, kibicow Wlokniarza.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2403
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Co tam kibice Grudziądza cisnęli po Włókniarzu ?
    ***** Włókniarz *****. Włókniarz to stara ****a. Wiem, że zgody już nie ma, ale byłem w szoku. Palec Zagara to akurat się nawalonemu należał jak psu buda. Część kibiców Włókniarza nawet dosadniej wyraziła opinię o sposobie kibicowania Pana. Dramat nawet kibicowski, pierwszy wyjazd, zero transów ... ja ********.

    A i cytaty wielkich ludzi:

    ,,Mamy najlepszego trenera w Polsce"; ,,Dajcie nam pracować"; ,,Zagar pojechał 3ci raz bo taka była decyzja drużyny".
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    dockm (01-05-2017)

  26. Powrót do góry    #2404
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Co tam kibice Grudziądza cisnęli po Włókniarzu ?
    "Będzie zasadzka, wy k..., będzie zasadzka"; "Jak wy wrócicie? Hej k..., jak wy wrócicie?" i wiele innych wyszukanych przyśpiewek. Strasznie to było słabe. Wyszła słoma z butów i nic więcej. Co do Zagara, to faktycznie zrozumiała reakcja na zaczepki jednego pajaca, który potem uczestniczył w bójce z innym kibicem. Wstyd.

    Swoją drogą, co do GKM-u to zabawnie brzmiała ich przyśpiewka "Walczyć jak za dawnych lat" w sytuacji gdy ten klub nigdy nie zdobył mistrzostwa Polski, a w dorobku ma jeden brąz DMP

  27. Powrót do góry    #2405
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez samoan86 Zobacz posta
    Zagar pokazał fuck tylko jednemu nawalonemu wieśniakowi który go obrażał ad persona. Nie ma co robić z tego afery.
    Grudziądz wiocha straszna , stadion dramat.
    Miejscowy młyn -słoma z butów.



    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Owy kibic zaczął bluzgać Zagara , na co ten odpowiedział srodkowym palcem. Czy wiocha straszna, ot takie mniejszej wielkosci miasto. Stadion czy dramat nie sadze, wielu ceni sobie bliskosc toru, krzeselko plastikowe miales,takze tyłek usadowic było gdzie, szama i napoje goscie chyba mają ? \Takze minimum zachowane, 2-3 lata temu pewnie byś sie wieszał na drzewie w parku ?
    Miejscowy młyn, no coz, jest jaki jest,ale nic sie nie dzieje bez przyczyny w mojej opinii. Po upadku zgody, kilka lat temu doszlo to jakiegoś spiecia podczas wyjazdu GKM do Rybnika. Stąd pewnie ,te przyśpiewki itp. Zapewne autorzy przygód grudziądzan sprzed paru sezonow nawet nie pojawili sie na stadionie, a i Ci co utrwalali jeszcze dekade temu zgode miedzy naszymi klubami..pewnie dzisiaj siedzieli sobie spokojnie wsrod zwyklej publicznosci. Sam mam do tej pory w szafie szalik na 10-lecie zgody,wydany w 2007. I ubolewam,ze takie sa kontakty obecnie miedzy GKM a Włókniarzem. Samo przywitanie czestochowskich fanow przez grudziądzki ogół okej.
    co do przyśpiewki "walczyć jak za dawnych lat". Tak w latach 90 tych ,zwlaszcza w drugiej polowie, mielismy, naprawde fajnych zawodnikow,walecznych, moze bez sukcesow w postaci medali,ale wiekszosc kibicow z sentymentem wspomina tamten okres. Hamill,Dados,Staszek,Rempała spora liczba wychowanków. Przypomne,ze wowczas czesto rozmijalismy sie w lidze,stąd dzisiejsze spotkanie było pierwszym po 21 latach miedzy naszymi druzynami.
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 01-05-2017 o 01:52

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-05-2017), kleczes_GKM (01-05-2017), pakosik (01-05-2017)

  29. Powrót do góry    #2406
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Serio Zagara usprawiedliwiacie? Typ był kontraktowany jako lider, przyjezdza na jeden z ważniejszych meczy z porównywalnym zespolem i robi 2 pkt. Nawet wskazywany na największą ciote w zespole Ułamek robi 5 pkt. Kibic, który przejechał za zespołem, a co za tym idzie za Zagarem +/- 400km za SWOJE pieniądze daje upust swoich emocji, po jeździe liderka. Liderek zamiast z pokorą to przyjąć i zaakceptować bądź co bądź fakt o swojej jeździe to zaczyna się rzucać i napieprzać fakami. Super zawodnik. Wzór do naśladowania.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-05-2017)

  31. Powrót do góry    #2407
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Nie mówię że wzór. Że strony kibica było przegięcie pały i przykro się tego słuchało. Abstrahując od wyniku który jest oczywiście Haniebny.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  32. Powrót do góry    #2408
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Nie mówię że wzór. Że strony kibica było przegięcie pały i przykro się tego słuchało. Abstrahując od wyniku który jest oczywiście Haniebny.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Zagar tak dokladnie wszystko zrozumial?

  33. Powrót do góry    #2409
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jestem przekonany, że słyszał.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  34. Powrót do góry    #2410
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta


    Przykro sie na to patrzy. Przykro, ze cala Polska musi miec polewke z nas, kibicow Wlokniarza.
    Nie słyszałem by ktoś kpił z kibiców Włókniarza, skąd taka myśl? Obiektem kpin bywa jedynie prezes ze swoją świtą. Ale jak ktoś sam na siebie bat kręci, to zbiera później owoce swej głupoty.
    Relacje między kibicami....... , nigdzie nie jest miło i nie będzie.
    Co do zawodników, to podobnego wyniku przecież każdy się spodziewał, czy jednak pełne zaskoczenie?

  35. Powrót do góry    #2411
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie słyszałem by ktoś kpił z kibiców Włókniarza, skąd taka myśl? Obiektem kpin bywa jedynie prezes ze swoją świtą. Ale jak ktoś sam na siebie bat kręci, to zbiera później owoce swej głupoty.
    Relacje między kibicami....... , nigdzie nie jest miło i nie będzie.
    Co do zawodników, to podobnego wyniku przecież każdy się spodziewał, czy jednak pełne zaskoczenie?
    Gościu na ch** się udzielasz w temacie? Piszesz tu na forum wszystko i wszędzie, jakbyś wszędzie był i wszystko wiedział. A już w naszym wątku to piszesz w kółko to samo do zrzygania, odpuść i zajmij się swoim przenajświętszym Falubazem.

    Prognozy na jutro utrzymują się od kilku dni te same, czyli lekki opad od południa do godzin meczu jest możliwy. Komu to pomoże? Trudno powiedzieć...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    j-rules (01-05-2017)

  37. Powrót do góry    #2412
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Prognozy na jutro utrzymują się od kilku dni te same, czyli lekki opad od południa do godzin meczu jest możliwy. Komu to pomoże? Trudno powiedzieć...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Wlasnie chcialem pytac.. jest szansa ze pojada? Pytam bo niezbyt mi pasuje termin zeby zasiasc przed TV

  38. Powrót do góry    #2413
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Wlasnie chcialem pytac.. jest szansa ze pojada? Pytam bo niezbyt mi pasuje termin zeby zasiasc przed TV
    Szansa jest. Ale czy nie lepiej odwołać i pojechać jak liderzy złapią forme? 😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2414
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Gościu na ch** się udzielasz w temacie? Piszesz tu na forum wszystko i wszędzie, jakbyś wszędzie był i wszystko wiedział. A już w naszym wątku to piszesz w kółko to samo do zrzygania, odpuść i zajmij się swoim przenajświętszym Falubazem.

    Prognozy na jutro utrzymują się od kilku dni te same, czyli lekki opad od południa do godzin meczu jest możliwy. Komu to pomoże? Trudno powiedzieć...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Rozumiem ze to ty decydujesz, kto może pisać w wątku Włókniarza?
    Coś wysoko skacze ci ciśnienie, a to raczej oznaka słabości psychicznej!
    Edit
    Skorzystaj z opcji ignoruj, oszczędzisz sobie wysokiego ciśnienia, a mnie głupiej, zbędnej dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 01-05-2017 o 11:48

  40. Powrót do góry    #2415
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Gościu na ch** się udzielasz w temacie? Piszesz tu na forum wszystko i wszędzie, jakbyś wszędzie był i wszystko wiedział. A już w naszym wątku to piszesz w kółko to samo do zrzygania, odpuść i zajmij się swoim przenajświętszym Falubazem.
    Musisz trzymać ciśnienie. Jeżeli Rybnik pojedzie tak samo jak wczoraj w Gorzowie to kiepsko was widze

  41. Powrót do góry    #2416
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Musisz trzymać ciśnienie. Jeżeli Rybnik pojedzie tak samo jak wczoraj w Gorzowie to kiepsko was widze
    Ale ten wkur* był na typa o nicku noc, a nie na Włókniarz czy coś. Gość od kilku tygodni w każdym wątku wpada i pisze banały, a u nas w kółko to samo powtarza. Nabijaczy postów powinno się piętnować na takich forach, bo robi się syf.

    Co do wtorkowego meczu to oczywiście, że dostaniemy w ucho. O ile nie wierzę w taki występ Woryny u nas to Grisza już powinien swoje pojechać, podobnie jak Szumina i Musielak. A u nas liderował będzie pewnie Madsen z Zagarem, a reszta to totalna niewiadoma ze wskazaniem na oglądanie pleców. Kompletnie nie wiem co myśleć o Jonssonie. Gość w sparingu z Falubazem wyglądał na ich tle naprawdę dobrze. Od mem.Jancarza jedzie straszny piach. Jutro zapowiada się dobrze polany(przez deszcz) betonik i ciężko wyrokować komu taka nawierzchnia z naszych bardziej podpasuje.

  42. Powrót do góry    #2417
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Po Holcie też można się spodziewać dobrego występu. Wczoraj np Polis pojechał na plus, jakby tak jutro dorzucił takie punkty jak w Grudziądzu,to byłoby dobrze. No cóż, zobaczymy jutro Jednak dla Mnie Rybnik jest mimo wszystko faworytem.

  43. Powrót do góry    #2418
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie jutro wracając z majówki chce zahaczyć o wasz meczyk. Jak przyjadę na pół godzinki przed rozpoczęciem to wbije się bez problemów na te trybunę koło startu ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #2419
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie jutro wracając z majówki chce zahaczyć o wasz meczyk. Jak przyjadę na pół godzinki przed rozpoczęciem to wbije się bez problemów na te trybunę koło startu ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Może być juz problem , jutro jednak inauguracja i mimo że to wtorek to pół godziny przed meczem może byc prosta już zajęta

  45. Powrót do góry    #2420
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Może być juz problem , jutro jednak inauguracja i mimo że to wtorek to pół godziny przed meczem może byc prosta już zajęta
    A na te vipowska sprzedają bilety czy tylko karnetowcy? Na stronie klubu zero info.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #2421
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ale ten wkur* był na typa o nicku noc, a nie na Włókniarz czy coś. Gość od kilku tygodni w każdym wątku wpada i pisze banały, a u nas w kółko to samo powtarza. Nabijaczy postów powinno się piętnować na takich forach, bo robi się syf.
    Żaden typ z ograniczonym umysłem nie będzie dyktował co mam pisać i gdzie mam pisać!
    Zrozumiałeś czy mam to jeszcze powtórzyć?
    A ten "przenajświętszy Falubaz" to zazdrość, czy może stres i złość na swój klub?
    Ja Włókniarza nigdzie nie deprecjonuję, a ty wyjeżdżasz z takim tekstem nie pytany.
    Prostactwo, buractwo i bezradne przekleństwa w postach. Chyba rodzice i szkoła nie nauczyły cię dobrych manier.
    Z mojej strony EOT

  47. Powrót do góry    #2422
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A na te vipowska sprzedają bilety czy tylko karnetowcy? Na stronie klubu zero info.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wydaję Mi się że tak ale może ktoś inny to potwierdzi

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-05-2017)

  49. Powrót do góry    #2423
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    mgram_pict.png


    Przed meczem ma troszkę popadać...
    Plandekę mamy rozłożoną?

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Q_b_a za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-05-2017)

  51. Powrót do góry    #2424
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A na te vipowska sprzedają bilety czy tylko karnetowcy? Na stronie klubu zero info.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Na centralny kupisz bez problemu przed meczem prawdopodobnie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  52. Powrót do góry    #2425
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Patrząc na wciąż zmieniające się prognozy na meteo.pl, to chyba nie ma co się nastawiać na jutro na mecz na chwilę obecną.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #2426
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Dramat nawet kibicowski, pierwszy wyjazd, zero transów ... ja ********.
    Powód takiej sytuacji jest jeden i siedzi obecnie na stołku w klubie Jest to pani która na zmianę pracuje w klubie doprowadzając każdorazowo do ruiny działkę która się zajmuje, a jak ją szczęśliwie wywalają to będąc bezrobotną ochoczo działa w środowiskach kibicowskich na#$@#$!!@c na klub przy każdej okazji Powie Wam to każdy dawny wyjazdowicz, a obecnie pokolenie fanów chyba już też poznaje się na tej personie. Ciekawe jak współpraca z Finfą na którego sprayu i prześcieradeł nie szczędziła.

    Efekt??? Znienawidzona już chyba przez wszystkich normalnych kibiców, organizowane przez nią wyjazdy zakończyły się aferą związaną z finansami (szerzej o tym mogłaby napisać znana starszemu pokoleniu koleżanka Krysia), a wszystkie grupy kibicowskie w które się zaangażowała doprowadziła do ruiny nie klepiąc przy tym biedy Co gorsza, a o tym opowiadał mi już syn z kolegami (wiarygodność niższa, ale wspomnieć warto...), wiele najbardziej zaangażowanych osób całkowicie zniechęciła do przychodzenia na mecze rozpowiadając niestworzone historie...

    Rozmawiałem kiedyś o tym dłużej z naszym byłym ulubionym przez wielu prezesem, który działał u sąsiadów z południa. Po co ją zatrudniano??? Zawsze przychodziła do zarządu z zapleczem wpatrzonych w nią ludzi i miała robić z nimi rewoluje w organizacji klubu. Części załatwiała stołki, część pracowała jako wolontariusze. Każdorazowo po kilku latach okazywało się, że na placu boju zostawała ona sama jako niestrudzona fanatyczka, a reszta to bezużyteczni bumelanci. Oczywiście był to bullshit, ale okazja do podwyżki się znalazła skoro etacik koleżanki odpadł... Ilu ludzi tak wystawiła wie tylko ona, ale może podpiszą się tu pod tymi słowami. Mniej znana ciekawostka: jak tylko grunt jej lub klubu palił się pod nogami to staje się częstym wizytorem komend policji. CH. W. D. P.! Nawet jej największa obrończyni i prawa ręka, pani pielęgniarka, podobno przez lata tłumaczyła się przez nią w prokuraturze. Honor, wierność!

    Jaki trik zastosowała po raz trzeci aby dostać posadkę??? Nie wiem, ale MiŚ podjął złą decyzję i nie tylko ja mu o tym mówiłem. Wiem że na pewno już niedługo ostanie się ino ona jedyna na placu boju wielce skrzywdzona, niezrozumiana i z coraz większym gronem hejterów wywodzącym się z byłych koleżanek i kolegów. Co gorsza przez swój etat Stowarzyszenie kibiców doprowadziła do stanu który widzieliśmy osobiście w klatce w Grudziądzu Ta tuba propagandowa jej już niepotrzebna...

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (08-05-2017), pakosik (01-05-2017)

  55. Powrót do góry    #2427
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tv klubowej dalej nie ma, to wrzucam znów przykład Falubazu, boże ktoś z klubu obejrzy i zrobi coś w tym kierunku: https://www.youtube.com/watch?v=8AzKAw5HSKs
    Wystarczy dać kamerę z mikrofonem, nawet największemu nieudacznikowi i niech tylko chodzi i nagrywa, nic więcej.

  56. Powrót do góry    #2428
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Tv klubowej dalej nie ma, to wrzucam znów przykład Falubazu, boże ktoś z klubu obejrzy i zrobi coś w tym kierunku: https://www.youtube.com/watch?v=8AzKAw5HSKs
    Wystarczy dać kamerę z mikrofonem, nawet największemu nieudacznikowi i niech tylko chodzi i nagrywa, nic więcej.
    Jako osoba 5 lat pracujaca w roznych telewizjach moge Ci powiedziec: to tylko na takie latwe wyglada

    Tego materialu nie robil nieudacznik. Raczej udacznik wlasnie.
    Kadry sa bardzo dobre, przemyslane, nieprzypadkowe. Widac ze kreci to osoba, ktora ma pojecie o temacie
    No i montaz Z efektami, z podkladem, ktory przerywany jest oryginalna sciezka dzwiekowa, ujecia sie nie gryza. Krotko mowiac - jak szkola mowi. Albo dobry samouk albo czlowiek z branzy.

    Raczej nie bylo tak ze jedna osoba kreci i montuje rzadko spotykane polaczenie na takim poziomie

    Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Powód takiej sytuacji jest jeden i siedzi obecnie na stołku w klubie Jest to pani która na zmianę pracuje w klubie doprowadzając każdorazowo do ruiny działkę która się zajmuje, a jak ją szczęśliwie wywalają to będąc bezrobotną ochoczo działa w środowiskach kibicowskich na#$@#$!!@c na klub przy każdej okazji Powie Wam to każdy dawny wyjazdowicz, a obecnie pokolenie fanów chyba już też poznaje się na tej personie. Ciekawe jak współpraca z Finfą na którego sprayu i prześcieradeł nie szczędziła.

    Efekt??? Znienawidzona już chyba przez wszystkich normalnych kibiców, organizowane przez nią wyjazdy zakończyły się aferą związaną z finansami (szerzej o tym mogłaby napisać znana starszemu pokoleniu koleżanka Krysia), a wszystkie grupy kibicowskie w które się zaangażowała doprowadziła do ruiny nie klepiąc przy tym biedy Co gorsza, a o tym opowiadał mi już syn z kolegami (wiarygodność niższa, ale wspomnieć warto...), wiele najbardziej zaangażowanych osób całkowicie zniechęciła do przychodzenia na mecze rozpowiadając niestworzone historie...

    Rozmawiałem kiedyś o tym dłużej z naszym byłym ulubionym przez wielu prezesem, który działał u sąsiadów z południa. Po co ją zatrudniano??? Zawsze przychodziła do zarządu z zapleczem wpatrzonych w nią ludzi i miała robić z nimi rewoluje w organizacji klubu. Części załatwiała stołki, część pracowała jako wolontariusze. Każdorazowo po kilku latach okazywało się, że na placu boju zostawała ona sama jako niestrudzona fanatyczka, a reszta to bezużyteczni bumelanci. Oczywiście był to bullshit, ale okazja do podwyżki się znalazła skoro etacik koleżanki odpadł... Ilu ludzi tak wystawiła wie tylko ona, ale może podpiszą się tu pod tymi słowami. Mniej znana ciekawostka: jak tylko grunt jej lub klubu palił się pod nogami to staje się częstym wizytorem komend policji. CH. W. D. P.! Nawet jej największa obrończyni i prawa ręka, pani pielęgniarka, podobno przez lata tłumaczyła się przez nią w prokuraturze. Honor, wierność!

    Jaki trik zastosowała po raz trzeci aby dostać posadkę??? Nie wiem, ale MiŚ podjął złą decyzję i nie tylko ja mu o tym mówiłem. Wiem że na pewno już niedługo ostanie się ino ona jedyna na placu boju wielce skrzywdzona, niezrozumiana i z coraz większym gronem hejterów wywodzącym się z byłych koleżanek i kolegów. Co gorsza przez swój etat Stowarzyszenie kibiców doprowadziła do stanu który widzieliśmy osobiście w klatce w Grudziądzu Ta tuba propagandowa jej już niepotrzebna...
    Ciekawe jest to co piszesz

    Swojego czasu, kiedy stowarzyszenie nie dostalo licencji, becia zaproponowala abym byl kandydatem stowarzyszenia kibicow na prezesa :2rotfl2:
    Reakcja moja byla jednoznaczna i chyba oczywista. Przy okazji tej rozmowy twierdzila, ze ma mocne rzeczy, ktore moga sklonic swite do pewnych ustepstw. Nagrania i takie tam... To by sie moglo kleic z tym co piszesz o komendach Moze nalogowo nagrywala ludzi?

    Mysle, ze nie klamala w tej drugiej kwestii
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #2429
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jonssona raczej nie będzie. Na FB napisał, że jedzie na masaż/fizjoterapię (?) do Zielonej Góry. Ma to zdaje się związek z karambolem w wyścigu 14.
    Jonsson byl , wszyscy trenowali dzis.

  58. Powrót do góry    #2430
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Szacunek dla niego zatem. Wiedział, że wygląda to słabo to trening może pomóc mimo, że miał jeszcze sesję z fizjoterapeutą w ZG.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •