Strona 99 z 114 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,455 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4411
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No to przyszlorocznego spadkowicza juz znamy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #4412
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No to przyszlorocznego spadkowicza juz znamy.
    Przy atucie swojego toru Unia może spokojnie pozamiatać Wybrzeże czy getłel.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #4413
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Przy atucie swojego toru Unia może spokojnie pozamiatać Wybrzeże czy getłel.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    mhm... Czają?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #4414
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czy całe tutejsze grono podnieconych Madsenem wie kim jest Madsen, co robił w przeszłości i jakie są obecnie przepisy dot. podpisywania umów..?
    Dokładnie. W Grudziądzu było nie tylko ustne zapewnienie ale nawet list intecyjny.

    Ale żeby nie było, brawo za Leona i czekamy na podpis Ryszarda. Czyli ten ważniejszy.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #4415
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Wszystkie ręce na pokład i wyciagnijcie młodego Drabola ze Sparty. To byłby hit, a liga zdecydowanie ciekawsza.

  6. Powrót do góry    #4416
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszystkie ręce na pokład i wyciagnijcie młodego Drabola ze Sparty. To byłby hit, a liga zdecydowanie ciekawsza.
    Nie oszukujmy się.

    Ni ch*ja - nie da rady.

  7. Powrót do góry    #4417
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cholera jakie to miłe uczucie, kiedy w końcu nie muszę oglądać jak mój Włókniarz jest "rozbierany" z czołowych zawodników. Zmierzą to w fajną stronę, a chyba stać nas na więcej. Myślę, że siła naszego zespołu (bez konkretnych wzmocnień) będzie bardzo podobna do tej z tego roku. Leoś i Holta mogą pojechać ciut gorzej, a z kolei AJ i Zagar powinni pokazać się z lepszej strony, a juniorki komentować nie będę, bo każdy wie.

  8. Powrót do góry    #4418
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszystkie ręce na pokład i wyciagnijcie młodego Drabola ze Sparty. To byłby hit, a liga zdecydowanie ciekawsza.
    chyba coś przespaleś, Drabik już zadeklarował, że nigdzie się nie wybiera i Włóknairz może kiedyś, w nieokreślonej przyszłości.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #4419
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    chyba coś przespaleś, Drabik już zadeklarował, że nigdzie się nie wybiera i Włóknairz może kiedyś, w nieokreślonej przyszłości.
    A mało było przykładów deklaracji zawodnika? Nigdy nie mów nigdy. Włokniarz na pewno próbuje, jestem o tym przekonany.

  10. Powrót do góry    #4420
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    chyba coś przespaleś, Drabik już zadeklarował, że nigdzie się nie wybiera i Włóknairz może kiedyś, w nieokreślonej przyszłości.
    Ja to czytałem, że Drabik powiedział że jest mu tam dobrze, więc po co zmieniać. Mimo wszystko nie mam chyba problemów z dedukcją i to nie jest jasna deklaracja, że zostaje.

  11. Powrót do góry    #4421
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Uwierzcie, że prędzej wyciągniecie w tej przerwie zimowej Janowskiego niż Drabika. Nikt przy zdrowych zmysłach w Sparcie nie puści takiego juniora.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #4422
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sm napisał:
    chyba coś przespaleś, Drabik już zadeklarował, że nigdzie się nie wybiera i Włóknairz może kiedyś, w nieokreślonej przyszłości.
    Dziennikarze z Wrocławia za wszelką cenę chcą udowodnić, że Drabik jest bardziej wrocławski niż częstochowski.
    W sumie wszystko zależy od kaprysu jednej osoby, a ludzie z Breslau nie mają na to żadnego wpływu.
    No nic, zobaczymy. Madsen też już był obiema nogami w Tarnowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #4423
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    no tak, ta jedna osoba od kaprysu której wszystko zależy to Rusko.
    i nie
    podawaj Madsena jako przykładu bo akurat ten zawodnik honor ma....no cóż, honor nie jest dla niego najważniejszą rzeczą w życiu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #4424
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no tak, ta jedna osoba od kaprysu której wszystko zależy to Rusko.
    i nie
    podawaj Madsena jako przykładu bo akurat ten zawodnik honor ma....no cóż, honor nie jest dla niego najważniejszą rzeczą w życiu.
    Jestes zle poinformowany.
    Irek Winiarski.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4425
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszystkie ręce na pokład i wyciagnijcie młodego Drabola ze Sparty. To byłby hit, a liga zdecydowanie ciekawsza.
    Nie no panowie mocarstwowe plany rozumiem, Madsen zostaje,Miedziński przyjdzie hitowy transfer, no ale Drabika to nie weźmiecie raczej. Głupiego w Sparcie szukać, co go puści. Prędzej Tai i Janowski we Włókniarzu pojadą, niż Drabik.

  16. Powrót do góry    #4426
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    No tak czy siak, Drabik na 2018 w Sparcie. Kolejne lata to roznie moze byc.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #4427
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No tak czy siak, Drabik na 2018 w Sparcie. Kolejne lata to roznie moze byc.
    Różnie? Przecież w Sparcie zdają sobie sprawę, że Drabik daje im więcej niż Woźniak Milik i Janowski (chociażby przez fakt, że tą trójkę można bez problemu zastąpić kimkolwiek) razem, to on tam zostanie do końca wieku juniorskiego.

  18. Powrót do góry    #4428
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Akurat na dzisiaj Drabik (i) maja dlug wdziecznosci wobec Sparty( jaki wtajemniczeni wiedza) takze do nas nie przyjda na teraz.

  19. Powrót do góry    #4429
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    W każdym razie Drabik w Częstochowie to jest Drabik. Nazwisko elektryzuje w Częstochowie. I młody to wie. Widać to było po meczu Włókniarz - Sparta jak robił sobie fotki z ludźmi chodząc po stadionie w szaliku Włókniarza.
    We Wrocławiu Drabik jest po prostu dobrym juniorem. W Częstochowie byłby Bogiem stadionu i jestem przekonany że część widowni przychodziłaby specjalnie dla niego.
    Marketingowo też to byłoby do sprzedania jak tzw "truskaweczka na torcie"
    Ale czy w tym sezonie? Wątpię. Choć chciałbym.
    Ale czuję że jeszcze kiedyś zobaczymy go z Lwem na Kevlarze. Może nie za rok czy dwa... Ale zobaczymy

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (06-10-2017)

  21. Powrót do góry    #4430
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie no-to, ze Drabik predzej czy pozniej trafi do Wlokniarza to oczywiste - ale to raczej juz jako senior..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #4431
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Grudziądz pamięta heheIMG_20171006_083437.png

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    istanbul (06-10-2017)

  24. Powrót do góry    #4432
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Z tego co ja wiem to nie ma szans na Drabika we Włókniarzu w sezonie 2018.
    Zastanawia mnie na ile w Gorzowie dogadany jest Szymek Woźniak? może warto o niego zawalczyć?
    Myślę, że jest to dużo ciekawszą opcją niż np. Woryna bo tego nawet gdyby udało się teraz wyrwać to jestem
    przekonany, że w przypadku powrotu ROW-u do E-ligi ten tam wróci, natomiast Szymek byłby inwestycją na lata.

    ps. do postu wyżej nic dwa razy się nie zdarza i jestem przekonany, że Leon będzie na dwa lata we Włókniarzu ( skąd wiecie, że kontrakt nie jest już podpisany J ), poza tym w naszym przypadku jest przedłużenie kontraktu w tamtym była zmiana klubu, a to moim zdaniem różnica
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 06-10-2017 o 09:14
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #4433
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Może to dziwnie zabrzmi ale kontuzje Maksa z ubiegłego i z tego roku tylko przycementowały jego obecną przynależność klubową. Rok temu po upadku ze Szwecji prywatny samolot i te sprawy. Z drugiej strony do dziś pamiętam odejście Protasiewicza po zdobyciu złota w IMŚJ w 1996, gdzie miał obok siebie Knudsena w parkingu, ciszę, spokój i wszystko czego sobie zażyczył.

  26. Powrót do góry    #4434
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Włókniarz to jakiś tam Grudziądz żeby Leon olał postanowienia.

    Ból dupy za 3...2...1...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  27. Powrót do góry    #4435
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    ps. do postu wyżej nic dwa razy się nie zdarza i jestem przekonany, że Leon będzie na dwa lata we Włókniarzu ( skąd wiecie, że kontrakt nie jest już podpisany J ), poza tym w naszym przypadku jest przedłużenie kontraktu w tamtym była zmiana klubu, a to moim zdaniem różnica
    Nie może być już podpisany bo kluby nie otrzymały jeszcze wzorów kontraktów na next sezon. A wszystko inne można użyć w charakterze papieru toaletowego.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (06-10-2017), mackoxdp1 (06-10-2017)

  29. Powrót do góry    #4436
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie może być już podpisany bo kluby nie otrzymały jeszcze wzorów kontraktów na next sezon. A wszystko inne można użyć w charakterze papieru toaletowego.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    To dobrze wiedzieć, w taki razie pora zawalczyć o Tai'a czy A. Łagutą, a może i Piotrka Pawlickiego.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (06-10-2017)

  31. Powrót do góry    #4437
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    To dobrze wiedzieć, w taki razie pora zawalczyć o Tai'a czy A. Łagutą, a może i Piotrka Pawlickiego.
    Żeby o Madsena tak ktos nie zawalczyl ; )

  32. Powrót do góry    #4438
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Włókniarz to jakiś tam Grudziądz żeby Leon olał postanowienia.

    Ból dupy za 3...2...1...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    No i całe szczęście ,ze Grudziadz to nie Włókniarz...
    Ból dupy za 3..2..1..

  33. Powrót do góry    #4439
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    To dobrze wiedzieć, w taki razie pora zawalczyć o Tai'a czy A. Łagutą, a może i Piotrka Pawlickiego.
    Ostatnie parę tygodni spałeś?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #4440
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ostatnie parę tygodni spałeś?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Widzę że pojęcie ironii jest ci obce.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2017), dockm (06-10-2017)

  36. Powrót do góry    #4441
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sorki, dzisiaj wolno kojarzę, nie złapałem aluzji do sytuacji z Leonem u nas.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #4442
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    To dobrze wiedzieć, w taki razie pora zawalczyć o Tai'a czy A. Łagutą, a może i Piotrka Pawlickiego.
    Z Łagutą to się nie śmiej!

    Kto wie czy warunków pozostania w Grudziądzu nie uzgadniał z jakimś mechanikiem lub innym telefonicznym jajcarzem
    Pzdr,
    Garfield

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2017), Kazoon (07-10-2017), Magik (06-10-2017), dockm (06-10-2017)

  39. Powrót do góry    #4443
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Kibice mogą się spodziewać jeszcze dużego wzmocnienia. Chcemy w tym okienku transferowym jeszcze trochę namieszać. W niedawnym turnieju o Puchar Prezydenta mogliśmy zobaczyć kilku kandydatów do naszej drużyny, niektórzy nazywali to nawet castingiem. Niebawem siądziemy do rozmów z kolejnymi zawodnikami. Dla widowiska szkoda, że zabrakło Fredrika Lindgrena, ale on swojej przydatności akurat udowadniać specjalnie nie musi.

    Wywiad z prezesem. Radio FON


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #4444
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Wychodzi na to że jak Toruń spadnie to Miedziński w Częstochowie

  41. Powrót do góry    #4445
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Łęgowik ? :-D

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi L za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2017)

  43. Powrót do góry    #4446
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Kibice mogą się spodziewać jeszcze dużego wzmocnienia. Chcemy w tym okienku transferowym jeszcze trochę namieszać. W niedawnym turnieju o Puchar Prezydenta mogliśmy zobaczyć kilku kandydatów do naszej drużyny, niektórzy nazywali to nawet castingiem. Niebawem siądziemy do rozmów z kolejnymi zawodnikami. Dla widowiska szkoda, że zabrakło Fredrika Lindgrena, ale on swojej przydatności akurat udowadniać specjalnie nie musi.

    Wywiad z prezesem. Radio FON


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jak to rozumieć-"chcemy", "siądziemy"?
    Jesteś kimś z zarządu?
    A może radnym-kibicem szlaki?
    W takim razie, kto będzie w składzie "odrodzonego" Włókniarza?

  44. Powrót do góry    #4447
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak to rozumieć-"chcemy", "siądziemy"?
    Jesteś kimś z zarządu?
    A może radnym-kibicem szlaki?
    W takim razie, kto będzie w składzie "odrodzonego" Włókniarza?
    Zerknij raz jeszcze na mój post. Napisałem pod nim ze to sa słowa prezesa z wywiadu dla radia Fon.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #4448
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Wydaje mi się,że KONKRETNE rozmowy to zaczną się po rozegraniu barażu

    Nie obraziłbym się na Fredke u nas.Co do jakiegoś sensownego juniora to chyba nic nie zwojujemy,chociaż u nas w składzie można by było zmieścić jakiś "pakiet"
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 06-10-2017 o 20:45

  46. Powrót do góry    #4449
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    http://radiofon.fm/michal-swiacik-za...-przeciwnikom/

    Dobre.
    Tym wywiadem sprawił Pan, że z niecierpliwością będę czekał ogłoszenie wyników spółki w KRS.
    Brawo. Naprawdę wysoki poziom absurdu.

    إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  47. Powrót do góry    #4450
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    http://radiofon.fm/michal-swiacik-za...-przeciwnikom/

    Dobre.
    Tym wywiadem sprawił Pan, że z niecierpliwością będę czekał ogłoszenie wyników spółki w KRS.
    Brawo. Naprawdę wysoki poziom absurdu.

    إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب
    Bo taka prawda . Zamknal Was w ch#$ i tyle. Bedziesz jak Hanka w stolicy plakac? Czy sie komus podoba czy nie kasa jest. Nie jakas wypas ale na srednia polkę. Ja to bym w imie klubu zrobil nagrody dla hejterów. Za ten upór

  48. Powrót do góry    #4451
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    No i całe szczęście ,ze Grudziadz to nie Włókniarz...
    Ból dupy za 3..2..1..
    Dokładnie!

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  49. Powrót do góry    #4452
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Rozumiem,ze weekend itd ale martwi mnie cisza w naszym wątku

    Doszły mnie ostatnio słuchy o paru nazwiskach w kręgu naszych zainteresowan a tutaj jak makiem zasiał

  50. Powrót do góry    #4453
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    No to się podziel, a nie tak tajemniczo

    Co do dzisiejszych baraży to gratulacje dla getłeli, szczerze ucieszyła mnie ich wygrana, bo bardzo smutny byłby sezon bez meczu z Apatorem. Fajnie było patrzeć jak Toruń dostaje baty co kolejke, no ale w lidze muszą zostać. A Gdańsk na Elige zdecydowanie gotowy nie jest. Cieszy mnie za to niesamowicie awans Motoru Lublin, to jaka robota została wykonana w tym klubie to głowa mała. Niech misio się uczy jak wygląda profesjonalny marketing, bo materiały reklamowe Motor ma nie z tej ziemi, czego dowodem jest 12 tysięcy ludzi na finale II (drugiej!) ligi. Przyszły sezon w Nice będzie niesamowicie ciekawy, Orzeł, Rybnik, Gdańsk, Lublin będą mieć aspiracje awansu, ciekawe kto wyjdzie zwycięsko. A u nas trzeba czekać na potwierdzenie Musielaka i Holty. A no i misio cały czas mowi, ze bedzie jeszcze gruba niespodzianka, zobaczymy co z tego wyjdzie. Chyba ze mówiąc o tym ma na myśli Musielaka, wtedy się trochę zawiodę.

  51. Powrót do góry    #4454
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A no i misio cały czas mowi, ze bedzie jeszcze gruba niespodzianka, zobaczymy co z tego wyjdzie. Chyba ze mówiąc o tym ma na myśli Musielaka, wtedy się trochę zawiodę.
    Jak gruba to Holder tu pasuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #4455
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Holder pewnie, dzisiejsza wypowiedź po zawodach i ogólne poddenerwowanie wskazują na to, że zmienia klub
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •