Strona 92 z 114 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...585,1,984.html

    Oby jutro klepneli Holte i Madsens. Wtedy mozna myslec o wzmocnieniach

  2. Powrót do góry    #4097
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    z tym Holderem demonizujecie
    W Toruniu swego czasu odwracano sie plecami do Golloba a jak ratowal dupe to robili loda po sene jajka.
    Tak samo ci, co wiedza co kiedys zrobil Ulamek i pierwsi krzyczeli ze nigdy on, jak wozil punkty to sie spuszczali na program w miejscach jego "trojek".
    I takich przypadkow jest masa. Jesli Holder mialby zastapic AJ to juz jest na tej pozycji wzmocnienie. Swoja droga to potrzeba jeszcze na pozycji drugiego polskiego zawodnika i junior. Ton w wypadku jesli o czyms innym prezes mysli niz utrzymanie.

    I zapominacier o jednym, to wszystko jest ok, pod warunkiem ze Madsen i Holta utrzymaja ten poziom z koncowki sezonu.

    no wlasnie , dlatego nie wyobrazam Sobie zeby AJ mimo calej sympatii do niego mial gwarancje miejsca w skladzie. Tutaj potrzeba kogos w stylu Lidgrena/Holdera/Fricka.
    A co do Polaka to ciezko cos wywrozyc, ale jesli ROW spadnie mozna sprobowac z Musielakiem, ewentualnie pakiet Lampartów.

  3. Powrót do góry    #4098
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Transfer AJ i slowa o drugiej szansy moga wskazywac iz jedynym wzmocnieniem moze byc jakis polak/cy (Lamparty, Musielak). Dla mnie niezrozumialy ruch calkowicie i nie wiem o co chodzi zupelnie. Jutro bedzie potwierdzenie Holty , Madsen zaczal sie targowac wiec nie wiadomo czy jutro czegos sie dowiemy.

  4. Powrót do góry    #4099
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Transfer AJ i slowa o drugiej szansy moga wskazywac iz jedynym wzmocnieniem moze byc jakis polak/cy (Lamparty, Musielak). Dla mnie niezrozumialy ruch calkowicie i nie wiem o co chodzi zupelnie. Jutro bedzie potwierdzenie Holty , Madsen zaczal sie targowac wiec nie wiadomo czy jutro czegos sie dowiemy.
    Naprawdę nie wiesz o co chodzi?
    Chciałbyś by znowu działacze obiecali więcej niż inni?

  5. Powrót do góry    #4100
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jeśli miałoby to wyglądać tak:
    Madsen/Fredka
    Musielak
    Zagar
    Jonsson
    Holta
    Gruchalski
    Świdnicki
    wiadomo że to sport ale... nie wygląda to na spokojną walkę o utrzymanie, a na pewno nie wygląda to na playoffy .
    Mam nadzieję że Jonsson to będzie rzeczywiście rezerwa ( nie wierzę już w jego przebudzenie) a skład uda się jednak wzmocnić. Trzeba wziąć również pod uwagę że mało prawdopodobne by Madsen i Holta powtórzyli taki jak miniony sezon. Ja po cichu liczę na coś takiego:
    Madsen
    Musielak/Zengota
    Zagar
    Holder/Fredka/ no i tu już sf Tai
    Holta
    Gruchalski
    Lampart/ Miskowiak
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 07-09-2017 o 23:06
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #4101
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Obawiam się, że pozostanie Jonssona oznaczać będzie brak przyjścia kogoś pokroju Lindgrena. Owszem, AJ będzie musiał walczyć o skład, ale do walki sprowadzą mu kogoś równorzędnego. Z takim Fredką nie miałby większych szans. Mnie tylko śmieszą te bajeczki o znalezieniu przyczyny niepowodzeń. Cały sezon zajęło mu wykrycie usterki w silnikach. Ta usterka trwa już chyba trzeci rok, także nie szukałbym przyczyny w sprzęcie.
    Dzisiaj w magazynie Speedway+ była mowa o Włókniarzu. Wiecie jakie nazwiska wymieniał prezes? Woffinden, Lindgren, Holder, Janowski, Przemek Pawlicki. No jak po tych zapowiedziach skończy się na jakimś Kudriaszowie, Michelsenie, Musielaku czy Kościuchu, to będziemy mieć niezłą polewkę z prezesa.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Girion (07-09-2017)

  8. Powrót do góry    #4102
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jeśli zostaje AJ to musi przyjść mocny Polak - Hampel/Dudek/Pawlicki/Woźniak

    Inna opcja to kolejny rok walka o utrzymanie i nic więcej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #4103
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Nie wiem co tam siedzi w głowie Michała, ale powoli zaczynam się obawiać. Bardzo lubię AJ, ale narobił nadziei prezes, że się wzmocnimy, a tutaj zapowiada się problem.

    AJ podpisał to już pewne, że na rezerwie nie będzie jechał to samo zresztą wnioskuje po słowach prezesa. Jeżeli on chce ściągnąć Kudriaszowa, Czugunowa lub Bogdanowa to pewnie będzie to straszak mam nadzieję dla AJ. Jakby nie było to będzie osłabienie bo AJ gorzej już nie pojedzie, ale i nie będzie to wzmocnienie chociaż chciałbym się bardzo mylić. Prezes miał tyle możliwości by AJ zastąpić kimś sensownym, ale poszedł na łatwizne zobaczymy czy to mu się opłaci.

    Druga sprawa jeżeli z Madsenem nie uda się to chce go zastąpić Fredką czy Holderem? Nie mam pytań, im dalej czytam tym bardziej się obawiam. Madsen musi zostać nie ma opcji, a jedyne zastąpienie go to TW innego zawodnika nie widzę który mógłbym nam pomóc. Madsena musi zatrzymać za wszelką cenę. Po cichu liczyłem na Madsen, Zagar, Lindgren to by było coś pięknego, ale już wiadomo, że będzie trio jak sezon temu, albo osłabione nawet bo TW to cała liga się zgłosi o ile będzie chciał w ogóle odejść z Wrocławia, a Madsen to dalej znak zapytania.

    Prezes ciągle mówi o seniorze polaku, do jasnej cholery czemu nie mówi nic o juniorze, mam nadzieję, że ukrywa to by uśpić konkurencje. Bez juniora nowego lecimy z ligi, Gruchalski sam nie pociągnie, a dwa poprzedni sezon pokazał, że jeszcze na poziomie Polisa to mu daleko daleko daleko. Nie widzę go w roli lidera na juniorach. Jak nie będzie przynajmniej Miśkowiaka, Lamparta, bo już o Drabiku nie wspominam to prezes prześpi kompletnie.

    Co do seniora zważając na zostanie AJ jak nie ściągnie kogoś pokroju minimum Woryna, Zengota to przyszły sezon lecimy niestety.
    Ostatnio edytowane przez Fajka ; 08-09-2017 o 08:14

  10. Powrót do góry    #4104
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jesli w calej tej sytuacji chodzi o kase to za kontrakt AJ znalazloby sie mlodszego z jakimis ambicjami grajka. Moze prezes nam panujacy zbawiciel dogadal jakiegos Polaka z tzw topu i dlatego chce zaoszczedzic kuszony niskimi wymaganiami AJ-a by miec kase na polska petarde?

  11. Powrót do góry    #4105
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta

    Prezes ciągle mówi o seniorze polaku, do jasnej cholery czemu nie mówi nic o juniorze, mam nadzieję, że ukrywa to by uśpić konkurencje.
    Bo wiadomo że Bartosz bedzie jezdzil

  12. Powrót do góry    #4106
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Moze prezes nam panujacy zbawiciel dogadal jakiegos Polaka z tzw topu
    Przecież na ostatni turniej był zaproszony Kościuch z topu nice ligi

  13. Powrót do góry    #4107
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ja widzę tylko jedną opcję dla Jonssona w składzie - rezerwowy petarda...

  14. Powrót do góry    #4108
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Ja widzę tylko jedną opcję dla Jonssona w składzie - rezerwowy petarda...
    oczywiście na pozycji juniorskiej
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Garfield (08-09-2017)

  16. Powrót do góry    #4109
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-do-odrzucenia

    Wychodzi na to ze bedzie walczyl o sklad i jesli tak jest to zribilismy niezly interes.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Girion (08-09-2017)

  18. Powrót do góry    #4110
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    oczywiście na pozycji juniorskiej
    No w końcu radnym/emu marzy się Maks. A ja pisząc o Jonssonie i rezerwowym nie myślałem, aby to Szweda umieszczać na tej pozycji.

  19. Powrót do góry    #4111
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-do-odrzucenia

    Wychodzi na to ze bedzie walczyl o sklad i jesli tak jest to zribilismy niezly interes.
    Tylko jeszcze pytanie z kim bedzie walczył. Jak z Lindgrenem to ok a jak np z kimś ze wschodu z wczorajszego artykułu z sf ?

  20. Powrót do góry    #4112
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Dzisiaj w magazynie Speedway+ była mowa o Włókniarzu. Wiecie jakie nazwiska wymieniał prezes? Woffinden, Lindgren, Holder, Janowski, Przemek Pawlicki. No jak po tych zapowiedziach skończy się na jakimś Kudriaszowie, Michelsenie, Musielaku czy Kościuchu, to będziemy mieć niezłą polewkę z prezesa.
    Dziwia Cie te nazwiska? Mnie nie. Bo bedzie tak -zapytaja w marcu Pawlickiego i Janowskiego.. czy tez moze juz w styczniu czy byla oferta z Wlokniarza. Oni powiedza ze byla. A to ze na poziomie smiechu to inna sprawa. Faktem bedzie ze Wlokniarz nie tylko sie zainteresowal ale zlozyl nawet oferte. I to ci zli zawodnicy odmowili.

    Ale powaznie ja bym Holderem nie pogardzil. Zakisil sie w Toruniu. Kazdy potrzebuje w zyciu zmian. Nowe otoczenie i srodowisko moga sprawic (o ile dziennikarze dobrze tlumaczyli wypowiedzi Madsena ze jest super) ze koles stanie na nogi.

    Nie wiem jaka polityke transferowa przyjmie Leszno ale mnie po glowie chodzi Kildemand 😁😁



    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #4113
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jonsson, Kildemand... Otwieramy przytulisko dla żużlowców specjalnej troski?
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #4114
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    rok temu otworzyliście i jakoś się udało, hehe
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Powrót do góry    #4115
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    rok temu otworzyliście i jakoś się udało, hehe
    Całe szczęście że Wasze galacticos, z Grzegorzem "nie widziałem zielonego światła" Walaskiem dało radę, i w tym momencie jeszcze nie wiadomo czy Wasz klub ciągle nigdy nie spadł

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #4116
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale czemu ublizasz
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #4117
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jonsson, Kildemand... Otwieramy przytulisko dla żużlowców specjalnej troski?
    Ja tylko glosno mysle. O ile Jonsson juz nic wiecej nie osiagnie o tyle Kildemand jeszcze moze pojechac lepiej. I tak sobie tylko przy piatku dywaguje

  26. Powrót do góry    #4118
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    rok temu otworzyliście i jakoś się udało, hehe
    No niezupełnie... Holta i Madsen z 2016 to byli naprawdę solidni zawodnicy, podobnie jak Zagar..
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #4119
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale te transfery wiązały się ze sporym ryzykiem, czy kogoś by dziwiło, jakby Holta jechał na poziomie AJa? a Zagar mial w tym roku takie wyjazdy, że po prostu nie przystoi
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #4120
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    No mnie Holta by zdziwił, bo u nas w Częstochowie zawsze kozacko jezdzil, nawet jak przychodzil jako leszcz od kogos innego

  29. Powrót do góry    #4121
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Zaraz zaraz. Pitu pitu transfery a jak wyglada sprawa przewagi technologicznej Wlokniarza opracowywana na polibudzie? Toz to juz chyba 1.5 roku szmidla dziala i cos tam grzebie. Ktos cos wie? Czy kolejny pajac doczepil sie jak gowno do statku i krzyczy plyniemy razem???

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (12-09-2017), ananasek_vel_oman (09-09-2017)

  31. Powrót do góry    #4122
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Wydaję mi się, że odpowiedz zawarłeś w ostatnim pytaniu

  32. Powrót do góry    #4123
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zaraz zaraz. Pitu pitu transfery a jak wyglada sprawa przewagi technologicznej Wlokniarza opracowywana na polibudzie? Toz to juz chyba 1.5 roku szmidla dziala i cos tam grzebie. Ktos cos wie? Czy kolejny pajac doczepil sie jak gowno do statku i krzyczy plyniemy razem???

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Aaa no to juz wiem byly skad te podejrzenia u Jacka Get Łel Froncczaka

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ROLAND (09-09-2017)

  34. Powrót do góry    #4124
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Madsenowi żaswieciła się $$$ i na te chwilę

  35. Powrót do góry    #4125
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tarnów Kołodzieja na pewno nie ściągnie więc strzelam ze są gotowi nawet przepłacić za Madsena, a ten kocha Tarnów. Nie ma co się napalac że Madsen zostanie.

  36. Powrót do góry    #4126
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Teraz wiadomo skąd kontrakt Jonssona, a Madsen nie pierwszy, nie ostatni raz tak kocha dany klub, że na końcu ich dyma bez mydła.

  37. Powrót do góry    #4127
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Swoja droga watpie ze ktos zaplaci za jego kontrakt stawke jaka krzyknal u Nas a jesli zaplaci to jest idiota. Miejmy nadzieje ze Misio przewidzial na ta okolicznosc zastepstwo. Jesli chce isc niech idzie bo jesli ma zaplacone za wszystko to nic zlego go we Wlokniarzu nie spotkalo teraz trzeba znalesc kogos kto go zastapi za rozsadna kase. Kolejny raz sie powtorze drogi zarzadzie NIE SPAC DZIALAC ZA*******C.
    PS.
    Plyna wiesci ze AJ traktowany jest jako mocna rezerwa z opcja jazdy pod warunkiem wystrzalu formy.(raczej niemozliwe)

  38. Powrót do góry    #4128
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    To dalej pogonic Madsena. Powiedzieć mu ze możemy mu dać tyle i tyle i to jest wszystko, ewentualnie skonstruować kontrakt tak że jeśli powtórzy taki sezon to dostanie ekstra cash. Jak nie pasi to sondowac rynek zawodników z top 20 ekstraligi i łapać kto jest możliwy i rozmawiać.
    No i tak jak reszta tutaj mówi, junior jest dość ważny.

    1. Lindgren 2. Polak pokroju Zengoty 3. Holder(lub inny tego typu) 4. Zagar 5. Holta 6. Gruchalski 7. Lampart
    W obwodzie AJ i Lampart senior i jazda

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  39. Powrót do góry    #4129
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    We wtorek kolejne rozmowy z Madsenem
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...a-wlokniarzowi

    Jak z Madsenem się nie uda, to Holder i Lindgren byliby najlepszą opcją. Nie wyobrażam sobie, żeby AJ miał pewne miejsce w składzie. Chyba, że MiŚ zakontraktuje mocnego polaka, w co ciężko uwierzyć.

  40. Powrót do góry    #4130
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Madsen czeka czy Tarnow wejdzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #4131
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Madsen czeka czy Tarnow wejdzie
    Nic na siłę. Jeśli chce drenować budżet to niech drenuje w Tarnowie.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    CKMLeW (10-09-2017), dockm (10-09-2017)

  43. Powrót do góry    #4132
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    We wtorek kolejne rozmowy z Madsenem
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...a-wlokniarzowi

    Jak z Madsenem się nie uda, to Holder i Lindgren byliby najlepszą opcją. Nie wyobrażam sobie, żeby AJ miał pewne miejsce w składzie. Chyba, że MiŚ zakontraktuje mocnego polaka, w co ciężko uwierzyć.




    Ciekawe skąd panu Ostafińskiemu wziął sie Grudziadz w tych rozwazaniach,"kto kusi Leona". Toruń niby zły na Madsena bo ich wykiwał przed sezonem biezącym a w Grudziadzu mieliby zapomnieć już to co Leon odstawił przed sezonem 2015 ? No nie wydaje mi sie...
    Myślę ,ze prędzej Leon ma już ofertę z Tarnowa , zapewne dość kuszącą. No i podbija stawkę.

  44. Powrót do góry    #4133
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Tarnów to najpierw musi awansować. Nie wiem, jaka jest sytuacja z Oskarem Fajferem, ale jeśli będzie zdolny do jazdy w rewanżu, to śmiem twierdzić, że Wybrzeże utrzyma zaliczkę z pierwszego spotkania. Temat Madsena w Tarnowie przestanie być aktualny.

    Ale zgadzam się, że nie należy walczyć o Duńczyka kosztem zachowania stabilności budżetu. Owszem, miał świetny sezon, ale jego powtórzenie jest mało prawdopodobne. Pojawiło się kilku fajnych grajków z tego kraju: Bech, Thomsen czy Michelsen. Może któryś z nich sprawdziłby się na wyższym poziomie, o ile będą do wzięcia? Nie oczekując od razu od nich cudów oczywiście.

    Ospały Jonsson może się przydać, jeżeli będzie mu się chciało ścigać, co jednak nie jest pewne. Powinien mieć kontrakt typowo "motywacyjny", chroniący klub od nie przykładania się do obowiązków.
    Co do Zagara, mam wątpliwości. Jako druga linia ok, tj. bez presji i głównej odpowiedzialności za wynik. Szybko zapomniano, że kompletnie zawalił połowę sezonu i przez jego niemoc Włókniarz parę punktów jednak zgubił. Do tego nie nadaje się na większość torów w Ekstralidze, biorąc pod uwagę nie leżący mu wybitnie sposób ich przygotowywania, który został narzucony przez komisarzy.
    AZS-CKM the leading polish teams

  45. Powrót do góry    #4134
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Tarnów to najpierw musi awansować. Nie wiem, jaka jest sytuacja z Oskarem Fajferem, ale jeśli będzie zdolny do jazdy w rewanżu, to śmiem twierdzić, że Wybrzeże utrzyma zaliczkę z pierwszego spotkania. Temat Madsena w Tarnowie przestanie być aktualny.

    Ale zgadzam się, że nie należy walczyć o Duńczyka kosztem zachowania stabilności budżetu. Owszem, miał świetny sezon, ale jego powtórzenie jest mało prawdopodobne. Pojawiło się kilku fajnych grajków z tego kraju: Bech, Thomsen czy Michelsen. Może któryś z nich sprawdziłby się na wyższym poziomie, o ile będą do wzięcia? Nie oczekując od razu od nich cudów oczywiście.

    Ospały Jonsson może się przydać, jeżeli będzie mu się chciało ścigać, co jednak nie jest pewne. Powinien mieć kontrakt typowo "motywacyjny", chroniący klub od nie przykładania się do obowiązków.
    Co do Zagara, mam wątpliwości. Jako druga linia ok, tj. bez presji i głównej odpowiedzialności za wynik. Szybko zapomniano, że kompletnie zawalił połowę sezonu i przez jego niemoc Włókniarz parę punktów jednak zgubił. Do tego nie nadaje się na większość torów w Ekstralidze, biorąc pod uwagę nie leżący mu wybitnie sposób ich przygotowywania, który został narzucony przez komisarzy.
    I w przypadku Gdańska i Tarnowa możemy być w dupie... Jak Tarnów awansuje to wiadomo że będą go chcieli ściągnąć tym bardziej że z Kołodziejem poszli na noże... A w przypadku Gdańska może zdecydować fakt że mieszka nieopodal i ma tam bazę, więc było by mu po drodze...

  46. Powrót do góry    #4135
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jezeli jest jakas szansa na wyrwanie Tajskiego z wroclawia to na miejscu Misia stanalbym na glowie nawet kosztem Madsena.

  47. Powrót do góry    #4136
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Po takich dwóch sezonach Zielonej, na pewno będą robić przynajmniej lekkie przemeblowanie składu. Ktoś wyleci na pewno. I kogoś z tej Zielonej wypadałoby złapać, nawet jakby miał to być Thorsell. Do walki o skład z AJ'em idealnie, a co do pozostałej czwórki seniorów Falubazu to chyba nie trzeba nic dodawać. Choć wątpię, żeby podziękowali Protasiewiczowi, dlatego ktoś z trójki Doyle, Dudek, Hampel i mamy lidera z prawdziwego zdarzenia. Do tego Lindgren/Zengota i jedziemy.

  48. Powrót do góry    #4137
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Jezeli jest jakas szansa na wyrwanie Tajskiego z wroclawia to na miejscu Misia stanalbym na glowie nawet kosztem Madsena.
    nie ma albo Wrocław albo Toruń tu wchodzi w grę. Chociaż patrząc dzisiaj na jego radość, to chyba nigdzie się nie wybiera.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #4138
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie ma albo Wrocław albo Toruń tu wchodzi w grę. Chociaż patrząc dzisiaj na jego radość, to chyba nigdzie się nie wybiera.
    nie kapuje to jest czy nie ma tej szansy hihi ? Patrzac na radosc madsena mogłbym napisac to samo

  50. Powrót do góry    #4139
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    No akurat z Toruniem to mocno nie trafiles przyjacielu. Powinien byc numerem 1 na liscie zyczen. Co do Dudka , Doyla, Hamplela to o ile w Dudka nie wierze ze gdzies odejdzie o tyle Hampela i Doyla moze zabrac ze soba Cieslak tylko czy go tutaj chcemy?

  51. Powrót do góry    #4140
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie ma albo Wrocław albo Toruń tu wchodzi w grę. Chociaż patrząc dzisiaj na jego radość, to chyba nigdzie się nie wybiera.
    Idąc tym tokiem rozumowania (chociaż sparta_mistrz mało rozumie)
    To Tai po meczu w Częstochowie przybijał piątki z kibicami Włókniarza i baa... Nawet chodził po torze w szaliki Włókniarza.
    Maksym Drabik też latał.
    To oni już dawno muszą mieć kontrakty dozywotnie podpisane.

    Po dzisiejszym meczu chyba Przemek Pawlicki musi szukać bo Komarnicki postawił krzyżyk na chłopie xD
    Może warto pogadać sobie o tym czy do twarzy mu będzie w biało zielonym Kevlarze?

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •