Strona 29 z 114 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Szampańskiej nocy moi drodzy przyjaciele

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Sofold (01-01-2017), jazzmanik (31-12-2016)

  3. Powrót do góry    #1262
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Szampańskiej nocy moi drodzy przyjaciele
    Są tu tacy?

  4. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Są tu tacy?
    jemu chyba chodziło o taką przyjaźń jak miał z Sukiennikiem. To tu paru takich ma

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1264
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Jeden tylko wykształcony przyjął życzenia jak na człowieka przystało

  6. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jeden tylko wykształcony przyjął życzenia jak na człowieka przystało
    ale ja nie jestem twoim przyjacielem żeby od ciebie życzenia przyjmować


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    pakosik (01-01-2017), sirqaz (31-12-2016)

  8. Powrót do góry    #1266
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Szampańskiej nocy moi drodzy przyjaciele
    I wzajemnie

    Widzisz sirqaz Ty to jestes jednak gosc, nie to co te mośki z klubu ktore wpadaja by obrazac, wywlekac jakies nieistotne rzeczy z zycia prywatnego, a jak zada sie im jakies merytoryczne pytanie to znikaja jak kamfora.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    jazzmanik (02-01-2017), sirqaz (31-12-2016)

  10. Powrót do góry    #1267
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    I wzajemnie

    Widzisz sirqaz Ty to jestes jednak gosc, nie to co te mośki z klubu ktore wpadaja by obrazac, wywlekac jakies nieistotne rzeczy z zycia prywatnego, a jak zada sie im jakies merytoryczne pytanie to znikaja jak kamfora.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Dzięki. Jak wytrzezwiejsz to pewnie będziesz żałował że to napisałeś, ale spoko. Nigdy się nie dogadamy bo nasza opinia na temat klubu leży na przeciwległych polkulach ziemskich, ale życzę szczęścia i mniej jadu
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 31-12-2016 o 22:59

  11. Powrót do góry    #1268
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Sirquaz jesteś jaki jesteś, ale mam wrażenie, że Twoja opinia o klubie jest szcera i naprawdę tak myślisz. Za to szanuję jak *****ion. Sobie i Tobie życzę utrzymania

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Kazoon (01-01-2017), sirqaz (01-01-2017)

  13. Powrót do góry    #1269
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nowy rok, niektorzy trzezwieja to gul im skoczy jak sie ockna, inni sie posmieja za chwile

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/655...wnym-wynalazku

    Klasyk misia.
    Chce uzywac czegos co nie wiadomo jak sie bedzie zachowywac. Czy np nie bedzie efektu trampoliny, ze zawodnicy beda sie odbijac od bandy jak pilka od sciany? I przez to powodowac wiekszych szkod?
    W PZM mysla od kilku lat, ale mis zamiast rozpytac srodowisko wyskakuje z tematem sam
    A przeciez mis moglby to latwo i szybko zweryfikowac (czy sie nadaje). Przeciez przeszlo rok temu ogloszono wspolprace z jakims tam wasatym z PCz, mieli pracowac nad rozwiazaniami dla zuzla i ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiszaaaaaaaa.
    Jaki problem poprosic konstruktora (a raczej jego syna) o przetestowanie urzadzenia w warunkach laboratoryjnych?

    Ale po co... wyglada na to, ze wspolpraca na linii klub - PCz byla potrzebna komus do grantu i jest wrzucona gleboko w szuflade

    hejt za 3...2...1...

    Teraz lecimy dalej

    niedorzeczniku zeslawski.
    Jakie to jest zalosne, ze ukrywasz sie pod nickiem, innych tytulujesz z nazwiska, a kiedy jestes zdemaskowany wypierasz sie swojej tozsamosci
    Teraz jeszcze sie okazuje, ze moje podejrzenia sa jak najbardziej sluszne, bo twoj "przyjaciel" z klubu sie do mnie odezwal i potwierdzil, ze ty to ty
    Na przyszlosc proponuje zebys zastanowil sie komu sie chwalisz, bo albo ta osoba cie wyjatkowo nie trawi, albo ma bardzo dlugi jezyk i podaje info dalej
    aaaaa... i utrzymaj zylke na wodzy, bo ci peknie i po co? trafisz na ojom a pare msc terapii poprzez wylogowania sie do zycia pojdzie na marne ((

    Trzymam (inni pewnie tez) za ciebie kciuki. Do sezonu 4 msc wiec masz troche czasu zeby sie psychicznie ogarnac, bo ze masz problem to jest wiecej niz pewne A dobrze by bylo zeby Wlokniarz mial rzecznika (a nie niedorzecznika), ktory nie wstydzi sie swojego nazwiska

    Noo... to sobie teraz hejtuj....

    ... aaaa zapomnialem. Skonczyly sie pomysly, bo ani bzdury bankowe, ani bzdury ziemniaczane mnie nie uciszyly ((((


    PS. Jak juz czytasz tego posta, to powiedz jak tam zaproponowane przez ciebie spotkanie z zarzadem czekam z niecierpliwoscia, tylko zebys nie zwlekal zbyt dlugo bo od kwietnia nie bede mial czasy dla smiesznych ludzi Uprzedzam z 3 miesiecznym wyprzedzeniem zeby potem nie bylo placzu i pisania ze Czok nie chce sie spotkac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1270
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Prezes testuje zderzak Łągiewki. Podobno jest plan, żeby w przyszłym tygodniu szukał UFO co robi kręgi w zbożu, ale jest organizacyjny problem ze znalezieniem zboża na polu, dlatego UFO zrobi kręgi na torze, Prezes wypowie mu wojnę i wygra. Minimum miesiąc nagłówków na SyFach, tak się robi media coverage.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-01-2017)

  16. Powrót do góry    #1271
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Wunderwaffe, takie skojarzenie nie wiem czemu.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #1272
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Kolejne pytanie do rzecznika klubu: na jakim etapie znajduje się budowa hamowni którą zobowiązała się zrobić PCz o jakiej prezes mówił z rok temu?

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Garfield (01-01-2017)

  19. Powrót do góry    #1273
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    - benefis Holty
    - benefis Drabika
    - zastepy prawnikow broniace klub przed nieslusznymi decyzjami PZM
    - wspolpraca z Graversenem w 2015 r.
    - starty Wlokniarza w ligach zagranicznych w razie nieprzyznania licencji na tenze rok
    - Silesia Cup
    - gwiazdy GP na Pucharze Prezydenta w 2015 r.
    - sklep z gadzetami na stronie WWW
    - wspolne projekty z Polibuda
    - mecze o DM Slaska z ROW Rybnik
    - "ma byc luz i fajna zabawa"
    - dwa turnieje konczace sezon 2016
    - posada menedzera dla Hansa Nielsena
    - osobny trener dla kazdego juniora za 1500 zl
    - park maszyn otwarty dla kibicow jak w F1
    - bandy oparte o zderzak Lagiewki

    Teraz powiedzcie mi: czy to tylko zwykle parcie na szklo duzego chlopca ktory bawi sie w zuzel za nieswoje pienadze czy tez moze nalezaloby sie juz zastanowic nad leczeniem?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  20. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (01-01-2017), Sofold (02-01-2017), ananasek_vel_oman (01-01-2017), muuu (02-01-2017), pakosik (02-01-2017), slipknoot (02-01-2017)

  21. Powrót do góry    #1274
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    - benefis Holty
    - benefis Drabika
    - zastepy prawnikow broniace klub przed nieslusznymi decyzjami PZM
    - wspolpraca z Graversenem w 2015 r.
    - starty Wlokniarza w ligach zagranicznych w razie nieprzyznania licencji na tenze rok
    - Silesia Cup
    - gwiazdy GP na Pucharze Prezydenta w 2015 r.
    - sklep z gadzetami na stronie WWW
    - wspolne projekty z Polibuda
    - mecze o DM Slaska z ROW Rybnik
    - "ma byc luz i fajna zabawa"
    - dwa turnieje konczace sezon 2016
    - posada menedzera dla Hansa Nielsena
    - osobny trener dla kazdego juniora za 1500 zl
    - park maszyn otwarty dla kibicow jak w F1
    - bandy oparte o zderzak Lagiewki

    Teraz powiedzcie mi: czy to tylko zwykle parcie na szklo duzego chlopca ktory bawi sie w zuzel za nieswoje pienadze czy tez moze nalezaloby sie juz zastanowic nad leczeniem?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Uzupełniając:
    - współpraca z Flemingiem miała być też w 2016;
    - Finfa, wbrew krytyce zostaje do końca sezonu 2016 i wtedy będzie oceniany.

    Co do nowszych tematów to sprzęt dla Barana gdzie nie pytano czy tej pomocy potrzebuje - http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...611,1,984.html Jak już chciał zaistnieć w mediach to trzeba było rzucić o pomocy sprzętowej dla juniorów.

    Niemały uśmiech na mojej twarzy wywołała również lista życzeń MiSia na nowy sezon - http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...037,1,984.html
    - lata 60-te nie były pasmem sukcesów, połowa dekady spędzona została w II lidze;
    - zapomniany niespodziewany sukces z 96 roku gdzie mieliśmy też bić się o utrzymanie, idealnie się to nadawało do nawiązania do obecnej sytuacji;
    - wymienianie roku 2009 w którym zaczęło się zadłużanie klubu wśród lat chwały zakrawa na kpinę;
    - Polis nie jest debiutantem w Ekstralidze, w 2014 odjechał 3 mecze, 12 biegów;
    - AJ najlepsze lata kariery spędził w Bydgoszczy;
    - liczba odwołanych spotkań była u nas wysoka nie tylko przez pogodę ale również przez zaniedbania przy przygotowywaniu toru i awersję MiSia do wydania kasy na oświetlenie by pojechać w późniejszych godzinach.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-01-2017)

  23. Powrót do góry    #1275
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    podejrzewam że w 2017 roku wypowiedzi prezesa wskoczą na wyższy poziom fantasy

  24. Powrót do góry    #1276
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Czy wiadomo coś o treningach naszych rodzimych asów.
    Kilkukrotnie widziałem busa BŚ przy Dąbrowskiego raz nawet oglądałem trening na świeżym powietrzu naszych zawodników.
    Ekspertem nie jestem ale moim zdaniem tak nie wygląda trening kogoś komu pot leje się po dupie.
    Ale być może trening dla żużlowców tak właśnie ma wyglądać.
    Prezes obiecał przeprowadzić badania zawodników przed rozpoczęciem sezonu przygotowawczego - chłopaki miesiąc już prawie trenują i co nikt w klubie nie wpadł na pomysł aby podzielić się informacją jak wygląda obecna forma naszych asów, czy jednak Prezesa znowu poniosło opowiedział coś czego znowu nie zrobiono. Tylko dlaczego skoro chcieliśmy pomóc??? Czyżby ktoś obawiał się że sezon przygotowawczy będzie kolokwialnie mówiąc odbębniony i głupio byłoby pokazać światu że zawodnicy przez 3 miesiące ogólnorozwojówki nie zrobili żadnych postępów??? Jak sprawdzić czy Pan Ruszel nadaje się na trenera dla żużlowców skoro nie można tego w wymierny sposób sprawdzić przed jak i po zakończeniu okresu przygotowawczego. Czyżby badania miały pojawić się dopiero w ośrodku olimpijskim na zgrupowaniu??? Tylko po co to komu wówczas jak nie będziemy mieć żadnych danych do których można się odnieść ???
    Propozycja do tych wariatów ze strony klubu chcieliście rozmawiać w temacie to zapraszam jak widzicie mam cały szereg pytań dotyczący sportu.
    Nie spraw związanych z organizacją/zarządzaniem klubu. W tej materii tak długo jak nie zaczniecie mówić Prezesowi jak jest tak długo będzie po prostu nijak.
    Pokażę Wam to na przykładzie sponsora mPay. Na wiosnę chwaliliście się na FB jak i stronie że będziecie starali się rozszerzać współpracę.
    Jak bardzo jesteście nieudolni zobaczcie pod tym linkiem http://mpayhero.pl/
    Ten link świadczy po prostu że jesteście tylko zwykłymi gamoniami i mówię tu o pracownikach klubu, zarządu się nie tykam bo słabe żeby Panowie mieli takich rzeczy pilnować. Jednak zarząd za uszami ma to że do współpracy biorą gamoni. Ciężko Wam było wejść w promocje tej gry. Ciężko było pomyśleć że może mPay w zamian za promocję projektu coś jeszcze dołoży do budżetu, albo lepiej wciśnie jakiś epizod z Włókniarzem do swojej gry. Wiem wiem ciężko.
    Takich olanych projektów w tym sezonie ja znam 3-4 szanowni gamonie. A Wy co wiecie o klubie??? Mi nie płacą a jeszcze "dokładam" do interesu.

    muuu ciężko się z Tobą nie zgadzać ale znalazłem jeden istotny wpis który moim zdaniem nie pokrywa się z rzeczywistością.
    Sponsorzy Włókniarza w większości to miłośnicy Włókniarza ludzie którzy mają i dają bo to Włókniarz. I tu uwaga faktycznie jest część sponsorów którzy nie liczą że reklama coś da. Tu niestety jest wina działaczy od lat bo nie potrafią zrobić nic sensownego. Podstawowy przykład mPay. Ale może faktycznie są tam też bufony które chcą się lansować. Obstawiam jednak że to jednostki potwierdzające regułę o miłośnikach.

    Dlatego prośba do forumowiczów typu Qaz czy Magnez zanim coś napiszecie pomyślcie bo 100 sposnorów to nie zasługa działaczy tylko magi Włókniarza i żużla w Częstochowie. Jak widzicie ja opieram się na faktach konkretnych przykładach, które powinny Was minimalnie zmusić do myślenia i odpowiedzenia sobie czy Zarząd wykorzystał chociaż w 70% potencjał Włókniarza.

    Kończąc chciałbym Wszystkim na ten rok 2017 życzyć abyśmy po zakończeniu sezonu w sportowej rywalizacji zachowali status ekstraligowca.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 02-01-2017 o 20:55

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    CKMik (02-01-2017), Gadol (03-01-2017), berciol (02-01-2017)

  26. Powrót do góry    #1277
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Sponsorzy Włókniarza w większości to miłośnicy Włókniarza ludzie którzy mają i dają bo to Włókniarz. I tu uwaga faktycznie jest część sponsorów którzy nie liczą że reklama coś da. Tu niestety jest wina działaczy od lat bo nie potrafią zrobić nic sensownego. Podstawowy przykład mPay. Ale może faktycznie są tam też bufony które chcą się lansować. Obstawiam jednak że to jednostki potwierdzające regułę o miłośnikach.

    Dlatego prośba do forumowiczów typu Qaz czy Magnez zanim coś napiszecie pomyślcie bo 100 sposnorów to nie zasługa działaczy tylko magi Włókniarza i żużla w Częstochowie. Jak widzicie ja opieram się na faktach konkretnych przykładach, które powinny Was minimalnie zmusić do myślenia i odpowiedzenia sobie czy Zarząd wykorzystał chociaż w 70% potencjał Włókniarza. .
    Zgodzę się z Tobą w tym aspekcie. O marketingu nie wypowiadam się, bo ktoś tam jakiś czas temu obiecał wielkie bomby i urwanie dupy w tym temacie, więc zacieram rączki

    Zawodnicy trenują na Strefie Fitness : https://www.facebook.com/StrefaFitne...149113/?type=3
    Ale jak im idzie, to nie mam pojęcia. Na zdjęciu widać, że taki wycisk, iż niektórzy siadają ze zmęczenia.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Zgodzę się z Tobą w tym aspekcie. O marketingu nie wypowiadam się, bo ktoś tam jakiś czas temu obiecał wielkie bomby i urwanie dupy w tym temacie, więc zacieram rączki

    Zawodnicy trenują na Strefie Fitness : https://www.facebook.com/StrefaFitne...149113/?type=3
    Ale jak im idzie, to nie mam pojęcia. Na zdjęciu widać, że taki wycisk, iż niektórzy siadają ze zmęczenia.
    Zmęczenia czy nic robienia?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Czy wiadomo coś o treningach naszych rodzimych asów.
    Kilkukrotnie widziałem busa BŚ przy Dąbrowskiego raz nawet oglądałem trening na świeżym powietrzu naszych zawodników.
    Ekspertem nie jestem ale moim zdaniem tak nie wygląda trening kogoś komu pot leje się po dupie.
    Ale być może trening dla żużlowców tak właśnie ma wyglądać.
    Prezes obiecał przeprowadzić badania zawodników przed rozpoczęciem sezonu przygotowawczego - chłopaki miesiąc już prawie trenują i co nikt w klubie nie wpadł na pomysł aby podzielić się informacją jak wygląda obecna forma naszych asów, czy jednak Prezesa znowu poniosło opowiedział coś czego znowu nie zrobiono. Tylko dlaczego skoro chcieliśmy pomóc??? Czyżby ktoś obawiał się że sezon przygotowawczy będzie kolokwialnie mówiąc odbębniony i głupio byłoby pokazać światu że zawodnicy przez 3 miesiące ogólnorozwojówki nie zrobili żadnych postępów??? Jak sprawdzić czy Pan Ruszel nadaje się na trenera dla żużlowców skoro nie można tego w wymierny sposób sprawdzić przed jak i po zakończeniu okresu przygotowawczego. Czyżby badania miały pojawić się dopiero w ośrodku olimpijskim na zgrupowaniu??? Tylko po co to komu wówczas jak nie będziemy mieć żadnych danych do których można się odnieść ???
    Propozycja do tych wariatów ze strony klubu chcieliście rozmawiać w temacie to zapraszam jak widzicie mam cały szereg pytań dotyczący sportu.
    Nie spraw związanych z organizacją/zarządzaniem klubu. W tej materii tak długo jak nie zaczniecie mówić Prezesowi jak jest tak długo będzie po prostu nijak.
    Pokażę Wam to na przykładzie sponsora mPay. Na wiosnę chwaliliście się na FB jak i stronie że będziecie starali się rozszerzać współpracę.
    Jak bardzo jesteście nieudolni zobaczcie pod tym linkiem http://mpayhero.pl/
    Ten link świadczy po prostu że jesteście tylko zwykłymi gamoniami i mówię tu o pracownikach klubu, zarządu się nie tykam bo słabe żeby Panowie mieli takich rzeczy pilnować. Jednak zarząd za uszami ma to że do współpracy biorą gamoni. Ciężko Wam było wejść w promocje tej gry. Ciężko było pomyśleć że może mPay w zamian za promocję projektu coś jeszcze dołoży do budżetu, albo lepiej wciśnie jakiś epizod z Włókniarzem do swojej gry. Wiem wiem ciężko.
    Takich olanych projektów w tym sezonie ja znam 3-4 szanowni gamonie. A Wy co wiecie o klubie??? Mi nie płacą a jeszcze "dokładam" do interesu.

    muuu ciężko się z Tobą nie zgadzać ale znalazłem jeden istotny wpis który moim zdaniem nie pokrywa się z rzeczywistością.
    Sponsorzy Włókniarza w większości to miłośnicy Włókniarza ludzie którzy mają i dają bo to Włókniarz. I tu uwaga faktycznie jest część sponsorów którzy nie liczą że reklama coś da. Tu niestety jest wina działaczy od lat bo nie potrafią zrobić nic sensownego. Podstawowy przykład mPay. Ale może faktycznie są tam też bufony które chcą się lansować. Obstawiam jednak że to jednostki potwierdzające regułę o miłośnikach.

    Dlatego prośba do forumowiczów typu Qaz czy Magnez zanim coś napiszecie pomyślcie bo 100 sposnorów to nie zasługa działaczy tylko magi Włókniarza i żużla w Częstochowie. Jak widzicie ja opieram się na faktach konkretnych przykładach, które powinny Was minimalnie zmusić do myślenia i odpowiedzenia sobie czy Zarząd wykorzystał chociaż w 70% potencjał Włókniarza.

    Kończąc chciałbym Wszystkim na ten rok 2017 życzyć abyśmy po zakończeniu sezonu w sportowej rywalizacji zachowali status ekstraligowca.
    Widze, ze Cie troche zainspirowalem
    Moglbys jako sponsor wymusic pewne odpowiedzi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1279
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Co do strefy fitness - jest to moja domowa siłownia w Częstochowie. Raz czy dwa widziałem tam chłopaków z Włókniarza, było to jeszcze zanim otworzyli open space dla crossfitu. Jako iż nie jestem ekspertem od treningu żużlowców tym bardziej młodych adeptów jedyne co mogę powiedzieć to, to że używali oni jedynie maszyn, zero wolnego ciężaru.

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  29. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    Co do strefy fitness - jest to moja domowa siłownia w Częstochowie. Raz czy dwa widziałem tam chłopaków z Włókniarza, było to jeszcze zanim otworzyli open space dla crossfitu. Jako iż nie jestem ekspertem od treningu żużlowców tym bardziej młodych adeptów jedyne co mogę powiedzieć to, to że używali oni jedynie maszyn, zero wolnego ciężaru.

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Jako staly bywalec silowni stwierdzam ze poczatkujacy, co nie swiadczy dobrze.

    Kazdy kto cwiczy wie, ze wolny ciezar szybciej i lepiej rozbudowuje mase miesniowa, bo zaangazowane sie wieksze partie ciala w prace. Na maszynie sie selekcjonuje miesnie "w uzytku".
    Slabe to.

    Generalnie wiemy dlaczego nie bylo badan przed okresem przygotowawczym. Wyszly by dramatycznie slabo.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1281
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jako staly bywalec silowni stwierdzam ze poczatkujacy, co nie swiadczy dobrze.

    Kazdy kto cwiczy wie, ze wolny ciezar szybciej i lepiej rozbudowuje mase miesniowa, bo zaangazowane sie wieksze partie ciala w prace. Na maszynie sie selekcjonuje miesnie "w uzytku".
    Slabe to.

    Generalnie wiemy dlaczego nie bylo badan przed okresem przygotowawczym. Wyszly by dramatycznie slabo.
    Kolejny raz robisz z siebie głupka. Nie wnikam w to, czy nasze chłopaki wkładają wystarczająco dużo serca w trening.

    Kolejny raz jednak nie da się czytać tego co piszesz.

    Możesz wyjaśnić nam wszystkim, trenerze personalny, w czym żużlowcom ma pomóc rozbudowana masa mięśniowa?

    W czym żużlowcom ma pomóc ćwiczenie na wolnych ciężarach (skoro łatwiej w takim wypadku o kontuzję)

    Ogólnie wyjaśnij nam bo chętnie poczytam co taki pączuś jak ty, STAŁY BYWALEC SIŁOWNI napisze nam o treningu

    Emotka tańczącego ziomeczka ze specjalną dedykacją fanów rzecznika

    PS!!

    Jako staly bywalec silowni stwierdzam ze poczatkujacy, co nie swiadczy dobrze.

    W jakim języku jest napisane to zdanie? Równasz się do mojego beznadziejnego poziomu?

  31. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    Kolejny raz robisz z siebie głupka. Nie wnikam w to, czy nasze chłopaki wkładają wystarczająco dużo serca w trening.

    Kolejny raz jednak nie da się czytać tego co piszesz.

    Możesz wyjaśnić nam wszystkim, trenerze personalny, w czym żużlowcom ma pomóc rozbudowana masa mięśniowa?

    W czym żużlowcom ma pomóc ćwiczenie na wolnych ciężarach (skoro łatwiej w takim wypadku o kontuzję)

    Ogólnie wyjaśnij nam bo chętnie poczytam co taki pączuś jak ty, STAŁY BYWALEC SIŁOWNI napisze nam o treningu

    Emotka tańczącego ziomeczka ze specjalną dedykacją fanów rzecznika

    PS!!

    Jako staly bywalec silowni stwierdzam ze poczatkujacy, co nie swiadczy dobrze.

    W jakim języku jest napisane to zdanie? Równasz się do mojego beznadziejnego poziomu?
    Dobrze, ze w koncu sie przyznales do swoich personaliow Tylko po co byla ta cala szopka?

    Teraz znowu wyskakujesz z paczusiem. Dawaj zeslawski na reke sie zmierzmy przy okazji tego spotkania z zarzadem, bedzie transmisja live to zobaczymy kto paczusz, a kto slabiak

    Odnosni masy miesniowej.
    Rozumiem ze Nicki Pedersen to tak dla funu tak wyglada jak wyglada
    Masa miesniowa =/ koks. Ale co ty swiatowy chlopak, ktory ciezaru na oczy nie widzial moze o tym wiedziec

    A propos, koncze chwilowo dyskusje z toba bo... jade na silownie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1283
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ananas sorry ale teraz to naprawdę bredzisz tak że się czytać nie da...
    Pzdr,
    Garfield

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Wandirek (03-01-2017), dockm (03-01-2017)

  34. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ananas sorry ale teraz to naprawdę bredzisz tak że się czytać nie da...
    Garfield.
    Stosuje poziom rzecznika. Żeby zrozumiał.
    Natomiast odnośnie masy mięśniowej wszystko serio.
    Udowodnione jest ze osoby z większą masa mięśniową odnoszą mniej kontuzji.
    Pogadaj z obojętnie jakim trenerem personalnym. Ci ludzie to skarbnica wiedzy . Nawet Ci gorszego sortu

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1285
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Garfield.
    Stosuje poziom rzecznika. Żeby zrozumiał.
    Natomiast odnośnie masy mięśniowej wszystko serio.
    Udowodnione jest ze osoby z większą masa mięśniową odnoszą mniej kontuzji.
    Pogadaj z obojętnie jakim trenerem personalnym. Ci ludzie to skarbnica wiedzy . Nawet Ci gorszego sortu

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Jasne, z tym że całkiem niedawno Ruszel sam mówił że

    – Przy okazji chciałbym nadmienić, że nie są to ćwiczenia stricte siłowe. Pracujemy bowiem bardziej pod kątem głębokich partii mięśniowych.

    Oraz że na cięższy trening przyjdzie czas później.

    Więc stawianie zarzutu że łebki nie pracują nad rozbudową masy jest bardzo delikatnie mówiąc lekko nietrafione

    Przypominam że to są goście liczący w porywach 170 cm i 70 kg wagi więc chyba w ich wypadku trening musi wyglądać nieco inaczej..
    Pzdr,
    Garfield

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    GriN (03-01-2017), artem (03-01-2017), dockm (03-01-2017), muuu (03-01-2017)

  37. Powrót do góry    #1286
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=R5-HTMbi7n4

    Mam wrażenie że Prezes Boniek mówi o Włókniarzu od 9 min przez kolejne 30 sek.
    Qaz pytanie Boniek hejter czy co ??? Bo nie bardzo wiem nie bardzo rozumiem ???
    Może koledzy którzy pisali coś dobrego o dotacji z miasta Ci podpowiedzą.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Gadol (03-01-2017)

  39. Powrót do góry    #1287
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jasne, z tym że całkiem niedawno Ruszel sam mówił że

    – Przy okazji chciałbym nadmienić, że nie są to ćwiczenia stricte siłowe. Pracujemy bowiem bardziej pod kątem głębokich partii mięśniowych.

    Oraz że na cięższy trening przyjdzie czas później.

    Więc stawianie zarzutu że łebki nie pracują nad rozbudową masy jest bardzo delikatnie mówiąc lekko nietrafione

    Przypominam że to są goście liczący w porywach 170 cm i 70 kg wagi więc chyba w ich wypadku trening musi wyglądać nieco inaczej..
    Masz racje.
    Ja sie nie znam. Kompletnie.

    Ale czy Ci panowie tez sie nie znaja?
    https://www.youtube.com/watch?v=pBIxqFV8Kxo
    https://www.youtube.com/watch?v=aYa34UN6OkU
    https://www.youtube.com/watch?v=PP2c5F4uVyI

    Ja tam nie widze zadnej maszyny na tych filmach. Ale byc moze Ci panowie nie wiedza co pokazuja
    Wiec wychodzi na to, ze jednak mam racje.

    Pozdrawiam

    PS. Tu jeszcze jeden filmik z wolnymi ciezarami o czym pisalem wczesniej:

    https://www.youtube.com/watch?v=BArpAykIYAk

    Tez nie widze maszyn

    I jeszcze tutaj w wersji hardcore
    https://www.youtube.com/watch?v=_GyT7Oky3Sw

    Tez nie ma maszyn ((((

    Aha, komentarz, bo zem zapomnial

    To ze panowie cwicza na maszynach wynika z tego, ze sa po prostu slabi. Bo zeby cwiczyc w taki sposob jak na filmach (nie mowie juz nawet o tym hardcorze, czego 95% z obecnych na forum nawet raz by nie zrobila, w tym i ja ) trzeba jednak troche tej sily, a wiec i miesni miec.
    Wiec zaczeli od podstaw czyli typowej podstawowej ogolnorozwojowki.
    Ten trening o ktorym mowi Ruszel to chyba tylko Sebastian jest w stanie wykonywac i tutaj akurat nie watpie ze on to robi. To typ pracusie, ktory powinien byc dla mlokosow wzorem, ale najwidocznie nie jest bo jak widac relacje osob postronnych co do treningow sa takie ze sie panowie opier... niczaja
    I niestety, ale to by sie pokrywalo z tym jak to wygladalo pozniej w trakcie sezonu w latach poprzednich. Tzn ze chlopcy ledwo daja rade te 5 biegow odjechac a pod koniec brakuje sil.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1288
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Mój post nie był zarzutem. Znam ludzi którzy ćwiczą na maszynach i realizują swoje cele.
    Osobiście jestem zwolennikiem wolnych ciężarów a maszyn unikam - izolują one ruch.

    Szczerze mówiąc, jestem ciekaw jakiego typu trening zaproponował by sensowny trener personalny dla takich chłopaków.


    I tak na koniec, z mojego bardzo skromnego doświadczenia motocyklisty, mogę powiedzieć że zawsze najszybciej męczyły mi się ręce oraz barki. Znaczącą poprawę zauważyłem w momencie kiedy trenowałem sporty walki (które w zasadzie głównie obciążają i wzmacniają barki).

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sofold za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (03-01-2017)

  42. Powrót do góry    #1289
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ananas sorry ale teraz to naprawdę bredzisz tak że się czytać nie da...
    Ananasik u weź ty się za swoją robotę a nie podważaj kompetencji osob które pokonczyly odpowiednie szkoły a dodatkowo uprawialy sport zawodowo kiedy ty na stojąco pod szafę wchodziłes. Apel nie ośmieszaj się proszę.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #1290
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    jako osoba która spędziła juz trochę lat na siłowni, przewaliła sporo ton żelastwa, niestety dla co poniektórych, ale muszę przyznać Ananasowi sporo racji w tym co napisał, jeśli faktycznie nasze chłopaki przychodzą sobie na siłownie aby pocisnąć pierdoły, powyciskać bezsensownie ciężary na maszynach to szkoda ich czasu i pieniędzy na to,
    oni muszą wzmocnić przede wszystkim właśnie wszystkie mięśnie głębokie, stabilizatory, prostowniki, to jest cel podstawowy, niekoniecznie robić jakąś dużą masę mięśniowa, niepotrzebne im to, wytrzymałość i jeszcze raz wytrzymałość
    zresztą można zobaczyć na fb, instagramach innych żużloków co trenują i jak trenują, tam nie ma maszyn, tam właśnie są wolne ciężary, kettbale, pudła, drążki, piłki, skakanki, przede wszystkim crossfit
    jeśli juz mogę coś podpowiedzieć to polecam naszym działaczom nawiązać kontakt z chłopakami z nowo powstałego klubu Crossfit Częstochowa na ul. Bór, tam ich wytrenują jak trzeba - https://www.facebook.com/CrossFitCze...WSFEED&fref=nf
    Ostatnio edytowane przez CKMik ; 03-01-2017 o 22:20

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (04-01-2017), muuu (03-01-2017)

  45. Powrót do góry    #1291
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach


    Panowie skonczcie pitolic. Nikt z Was z tymi chlopakami nie cwiczyl, nikt z Was nie ma pojecia co robia i jak, ktos widzial raptem pare zdjec a mimo to wypowiadacie sie tak jakby kazdy z Was byl autorytetem w dziedzinie przygotowania fizycznego w sporcie zuzlowym... Naprawde sa granice absurdu a Wy je wlasnie przekraczacie.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Falubaz (03-01-2017), Kazoon (04-01-2017), Wandirek (03-01-2017), dockm (05-01-2017), sirqaz (03-01-2017), veronek (03-01-2017)

  47. Powrót do góry    #1292
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    to fakt ze do końca nie wiemy, ale podpowiedzieć w razie czego możemy, bo jak historia pokazała, z tego forum od hejterów czasem były czerpane inspiracje i pomysły w klubie

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    muuu (03-01-2017), pakosik (03-01-2017)

  49. Powrót do góry    #1293
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Byłem raz na siłowni.

    Zamknięte mieli - remont.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Garfield (04-01-2017), Petroniusz (04-01-2017), muuu (04-01-2017)

  51. Powrót do góry    #1294
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Zawsze można też, nie będąc czegoś pewnym trochę poczytać.

    Żużlowcy nie są może kulturystami, ale zapach siłowni znają bardzo dobrze. Ćwiczenia ze sztangami i hantlami są powszechną formą treningu w okresie, kiedy pogoda nie pozwala wyjechać jeszcze na tor.
    Hampel –żużlowiec musi pracować nad siłą
    „Jazda na motocyklu żużlowym wymaga naprawdę sporej siły” – wyjaśnia Jarek Hampel. „Żeby utrzymać taką piekielną maszynę, trzeba mieć mocne ręce. Poza tym, taki motocykl przenosi bardzo silne drgania, więc wzmocnienie całego ciała jest bardzo korzystne dla zawodnika”.
    A generalnie patrząc na ten art http://www.redbull.com/pl/pl/motorsp...ch-przygotowan to można uznać, że obie strony sporu o zakres ćwiczeń mają rację Spokojnie, Ruszel nie pierwszy raz zajmuje się naszymi żużlowcami i raczej wie co robi.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-01-2017 o 02:13
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Girion (04-01-2017), Wandirek (04-01-2017), muuu (04-01-2017), pakosik (04-01-2017)

  53. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta


    Panowie skonczcie pitolic. Nikt z Was z tymi chlopakami nie cwiczyl, nikt z Was nie ma pojecia co robia i jak, ktos widzial raptem pare zdjec a mimo to wypowiadacie sie tak jakby kazdy z Was byl autorytetem w dziedzinie przygotowania fizycznego w sporcie zuzlowym... Naprawde sa granice absurdu a Wy je wlasnie przekraczacie.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    pier********, pier*******em.
    Ale racja jest w jednym. Już by mogli wstać na te 15 sekund do fotki, skoro klub oficjalnie sie pod tym podpisuje, skoro reprezentują Włókniarz i są na oficjalnym treningu.
    Chyba nie są aż tak bardzo zmęczeni, żeby przez te 15 sekund poudawać, że coś angażującego robią. Wiele punktów do profesjonalnego wizerunku i wcale nie trzeba być prymusem z marketingu/sprzedaży by to ogarnąć.

    Ja nie wiem co trzeba mieć za dziurę w głowie, by o takie podstawy nie zadbać w tym "profesjonalnym" klubie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    CKMik (04-01-2017), pakosik (04-01-2017)

  55. Powrót do góry    #1296
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Z innej beczki:

    http://czestochowa.wyborcza.pl/czest...#BoxLokCzeLink

    Na sprzedaż wystawiono m.in. polewaczkę, dmuchane bandy, znaki graficzne, sprzęt biurowy oraz gadżety ze sklepu klubowego. Nie zgłosił się żaden zainteresowany kupnem. W najbliższym czasie syndyk ma podjąć kolejną próbę sprzedaży.
    Czyli przedsiębiorca pogrzebowy z Łodzi znów zrobił z siebie debila...
    Pzdr,
    Garfield

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Girion (04-01-2017), Kazoon (04-01-2017), lego (04-01-2017)

  57. Powrót do góry    #1297
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Z innej beczki:

    http://czestochowa.wyborcza.pl/czest...#BoxLokCzeLink



    Czyli przedsiębiorca pogrzebowy z Łodzi znów zrobił z siebie debila...
    Nie koniecznie. Ma w tej chwili zupełnie nieżużlowe kłopoty na głowie. Co nie znaczy, że nie odbiją się one na jego zaangażowaniu finansowym w żużel.

  58. Powrót do góry    #1298
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    https://www.facebook.com/LegowikRaci...WSFEED&fref=nf


    A w klubie jak tam z ofertą sponsorską?
    Ja to bym Hubertowi jednak zaproponował kontrakt zawodniczo-pracowniczy. Robi lepszą robotę niż marketingowcy z klubu co za to pieniądze biorą.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  59. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMLeW (04-01-2017), CKMik (04-01-2017), ananasek_vel_oman (04-01-2017), muuu (04-01-2017)

  60. Powrót do góry    #1299
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Ananasik u weź ty się za swoją robotę a nie podważaj kompetencji osob które pokonczyly odpowiednie szkoły a dodatkowo uprawialy sport zawodowo kiedy ty na stojąco pod szafę wchodziłes. Apel nie ośmieszaj się proszę.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Jeeeeejjjuuuu, jak dobrze, ze powiedziales mi co mam robic, bo pewnie bez tego bym sobie nie poradzil w zyciu a i przypomniales mi o mojej pracy Dziekuje ci wandzio

    A teraz powaznie.
    Nie wiem gdzie ty widzisz podwazanie kompetencji Ruszela.
    Chyba tylko ty to widzisz.
    Ruszel i jego kompetencja to osobna kwestia. Nie znam go, nie widzialem jak uklada treningi, kogo trenuje, jakie wyniki osiagaja te osoby zeby go oceniac. Poza zuzlem.
    Widze natomiast jak nasze lebki nie maja sily kilku biegow odjechac podczas zawodow juniorskich. Rok w rok.
    Ale stawiam, ze to bardziej kwestia ich lenistwa, niz niekompetencji Ruszela.
    To moglibysmy weryfikowac, gdyby przed rozpoczeciem okresu przygotowawczego zrobiono zawodnikom badania. A potem w polowie i na koniec.
    Nie zrobiono, wiec nie ma merytorycznych danych, aby prace Ruszela oceniac. Zostaje subiektywne odczucie, a z tym wiadomo jak jest.
    Czemu nie zrobiono takich badan? Ruszelowi powinno na tym zalezec najbardziej, a nigdy tego u nas sie nie robilo. Pytanie dlaczego?
    To nie sa pierdyliardy dolarow - takie badania oczywiscie. Na pewno mniej niz miesieczne utrzymanie 6 trenerow...

    Wracajac do lenistwa. Dzis mlodziez uwaza ze cool jest cos olewac, przeslizgiwac sie najmniejsza linia oporu i jak najmniejszym wysilkiem. Nie sadze ze ta mlodziez szkolkowa ma inne podejscie, a nikt chyba w klubie nie uczy ich podejscia innego. Wbrew temu co szmandla czy jak mu tam kiedys opowiadal.

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    https://www.facebook.com/LegowikRaci...WSFEED&fref=nf


    A w klubie jak tam z ofertą sponsorską?
    Ja to bym Hubertowi jednak zaproponował kontrakt zawodniczo-pracowniczy. Robi lepszą robotę niż marketingowcy z klubu co za to pieniądze biorą.
    Merytorycznie bardzo dobre.
    Graficznie tak sobie. Moglo to byc bardziej lotne. Ale i tak milion lat swietlnych przed klubem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  61. Powrót do góry    #1300
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Graficznie tak sobie. Moglo to byc bardziej lotne. Ale i tak milion lat swietlnych przed klubem.
    Akurat klubowa broszurka dla potencjalnych sponsorów też jest niezła. Pytanie tylko jak tam idzie ich pozyskiwanie.

  62. Powrót do góry    #1301
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Akurat klubowa broszurka dla potencjalnych sponsorów też jest niezła. Pytanie tylko jak tam idzie ich pozyskiwanie.
    Jest bardzo ogolna. Chyba ze od wiosny sie zmienila.
    Natomiast pozyskiwanie? "nie, nie mamy juz miejsc na bandach". Tydzien pozniej mecz i polowa band bez reklam
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  63. Powrót do góry    #1302
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Te badania maja byc zrobione w Cetniewnie na zgrupowaniu juz niebawem

  64. Powrót do góry    #1303
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Witam wszystkich hejterow po długiej przerwie

    Wlasnie zaczął się weekend więc na początek coś by się pośmiać:

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...fy-we-wkniarzu

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  65. Powrót do góry    #1304
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Włókniarz na bogato - ciąg dalszy

  66. Powrót do góry    #1305
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Taka coś tu ostatnio nędza była. Ale jeden pan nadal nie zawodzi.
    W wątku Unibaxu:
    Szkic.png
    Nie dość że sam jako pierwszy przypełzł na forum, to jeszcze skompromitował się (i stara nas) przed milionem słuchaczy radia, a i mimo wszystko każdy tam ma jego zdanie w du*ie

    Poza tym, niedawno było "tej grupy" 4 czy 5 osób, teraz jest już 9. Szybko, ciekawe czemu
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  67. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (14-01-2017), ananasek_vel_oman (14-01-2017), jazzmanik (14-01-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •