Strona 90 z 114 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,006 do 4,050 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4006
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    A no i z Leszna będzie Kildemand na wylocie, można by się nad nim zastanowić. Gdzie ma się odbudować jak nie tam gdzie zaczynał przygodę z Eligą? Zengota i Kildemand > Jonsson i Baran/Ułamek zdecydowanie.
    Kildemand nie nadaje się na jednego z liderów, to jest zawodnik drugiej linii, tak jak Zagar czy MJJ. W dodatku bardzo kontuzjogenny żużlowiec. Jeżeli nie będzie żadnych szans na Tajskiego, to już powinien być przez nas zaklepany Lindgren, żeby nam go Grudziądz wcześniej nie sprzątnął, bo wtedy będzie słabo.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    jazzmanik (30-08-2017)

  3. Powrót do góry    #4007
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    J
    OSKARZE POLIS! NIE CZYTAJ FORUMOWYCH WYPOWIEDZI! ZARYZYKUJ I SPRÓBUJ POWALCZYĆ O MIEJSCE W EKSTRALIGOWYM SKŁADZIE!! JEŚLI Z JAKICHŚ PRZYCZYN SIĘ NIE UDA, TO NA SEZON'2019 PRZENIESIESZ SIĘ DO I LIGI... OSIĄGNĄĆ NICOŚĆ ZAWSZE ZDĄRZYSZ....!!
    Pozdr.
    Najpierw dobra rada "nie czytaj" a potem kolejne rady, których, zgodnie z pierwszą radą, Oskar już nie przeczyta

    A tak serio to ja się zgadzam. Niech zostanie, niech powalczy, niższe ligi zawsze będą... Tylko czy władze klubu dadzą mu szansę pojeździć? Czy po pierwszym, drugim nieudanym meczu, pod presją rozbudzonych po tym bardzo udanym sezonie oczekiwań kibiców, "szefy" nie odstawia go od składu? Czy taki nerwus jak Oskar wytrzyma presję związaną z oczekiwaniem na miejsce w składzie? Czy wytrzyma stres związany z ewentualnym odstawieniem od spotkań ligowych? Można popaść w bylejakość schodząc ligę niżej jak Piekarski, Czaja, Pietraszko, Jurczyński, Kowalczyk i wielu innych ale można też przesiedzieć caly sezon na czterech literach i cofnąć w żużlowym rozwoju.

  4. Powrót do góry    #4008
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Zna ktos moze obsade Memorialu?

  5. Powrót do góry    #4009
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Zna ktos moze obsade Memorialu?
    Nie rozumiem tego zniecierpliwienia. Przecież do turnieju pozostały jeszcze 3 dni !!

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2017), ROLAND (30-08-2017), jazzmanik (30-08-2017)

  7. Powrót do góry    #4010
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Nie rozumiem tego zniecierpliwienia. Przecież do turnieju pozostały jeszcze 3 dni !!
    2!!
    I nadal nie wiadomo kto wystapi

  8. Powrót do góry    #4011
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    2!!
    I nadal nie wiadomo kto wystapi
    No tak... dwa... to i tak jeszcze bardzo dużo czasu
    Z pewnością pojedzie Bartosz Świącik...

    Nie rozumiem po co organizowane są takie zawody...

  9. Powrót do góry    #4012
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Wychowankowie wlokniarza. Info z radia fiat

  10. Powrót do góry    #4013
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wychowankowie wlokniarza. Info z radia fiat
    Czyli bedzie niepelna obsada
    Chyba ze miodzio,osa czy fokus pojada

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lubojenka za jego przydatny post!

    Girion (30-08-2017), ROLAND (30-08-2017)

  12. Powrót do góry    #4014
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Mnie zas zaintygowalo to
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...y-wrocil-rozmo

    Z moich wiadomosci wynika, ze Maks obiecal (podpisal czy nie podpisal to juz malo wazne) i zobowiazal sie, ze do konca 2018 bedzie we Wrocku. Ponadto wszystkie oferty jakie otrzymuje teraz ponoc sa takie, ze Wlokniarz nie bedzie w stanie sie zblizyc.

    Ale do sedna:
    "Trochę tylko szkoda, że poza juniorami, tak mało było akcentów częstochowskich we Włókniarzu.

    Nie mieliśmy wielkiego wyboru. Hubert Łęgowik i Artur Czaja, nasi wychowankowie, sami zdecydowali się na jazdę w niższej lidze."
    Nie mieliscie czyli kto? Klub? Przeciez banas nie jest ani w zarzadzie, ani w radzie nadzorczej wiec czemu wypowiada sie MY.


    "
    Myśli pan, że to realne, żeby Drabik wrócił?
    Myślę, że na pewno usłyszy od nas propozycję."

    Od kogo? Od miasta?

    "
    A udało się zerwać z łatką klubu, który nie płaci.
    Tak, bo staliśmy się klubem stabilnym i wiarygodnym finansowo."

    Czyli wynika z tego to, ze klub rozpowszechnia swoje dane finansowe radnym a ci sobie przypisuja zaslugi

    Wiekszego karierowicza niz Banas nie bylo. Nawet Danek siadl na dupie a ten... Fakt, ze to ostafinski dzwonil i wypytywal (tudziez jestem tez sklonny przyjac wersje ze to banas dzwonil ) ale gdyby banas nie mial parcia to by powiedzial- panie, dzwon do prezesa.

    Sprawdzilem na stronie w tych latajacych sponsorach czy pojawia sie anexbaby (banas jest prezesem). Szukac mozna na darmo. Nie ma. To tak na marginesie.

    Co do Memorialu- jeden z zawodnikow 1 ligowych slyszac kto ma jechac, czyli wychowankowie + zgraja naszych zdolbych po licencji to powiedzial ze dziekuje za zaproszenie ale nie skozysta.

    A i ponoc Bartosz ma juz 2 busa oklejonego swoim wizerunkiem. Gruchalski chyba nadal prosi sie Mleka o pozyczanie busa.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2017), muuu (30-08-2017)

  14. Powrót do góry    #4015
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    2. Bartosz Świącik - 0 (0,u,w,w) Wyniki go bronią.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2017), cokus1 (31-08-2017), muuu (30-08-2017)

  16. Powrót do góry    #4016
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przez nawiązanie w wywiadzie przez radnego Banasia do hejterów, czuję się wywołany do tablicy. No to lecimy:

    Rok temu usłyszeli, że nie mamy z tamtą spółką nic wspólnego, więc już wiedzą, że muszą uderzyć do innego adresata.
    Mówi to były wiceprezes Włókniarza S.A. w upadłości
    Mamy w Częstochowie stowarzyszenie, które mocno działa na rzecz szkolenia. Jest dobrze zorganizowane i jest też wspierane przez miasto.
    Ilu to adeptów przygotowano do zdania licencji w tym roku? Jak idzie szkolenie najmłodszych w UŚKS zarządzanym przez członka stowarzyszenia Włókniarz?
    Jak już pokonaliśmy wszystkich z górnej połówki tabeli, to na koniec ludzie przyszli na stadion.
    Nie wszystkich, Leszno wygrało. Ostatni mecz był ze Spartą, więc twierdzenie, że kibice wrócili po pokonaniu wszystkich z czołówki nie trzyma się kupy.
    Są to jednak zawodnicy, którzy dobrze się zapowiadają, więc musimy poczekać.
    Czy mowa może o pewnym zawodniku, który w przyszłym roku kończy wiek juniora? Jak długo się będzie jeszcze "zapowiadał"?
    Chcę jeszcze dodać, że polityka poprzednich władz Włókniarza trochę zniechęciła kibiców.
    Aha, wśród tych poprzedników byli m.in. rzecznik Michał Świącik, wiceprezes Łukasz Banaś, szef rady nadzorczej Ryszard Bożek. To było w "starej" spółce. W nowej rzecznik jest prezesem, szef rady nadzorczej ponownie szefuje radzie nadzorczej a wiceprezes jest dobrym duszkiem zasiadającym w radzie miasta.
    Już rozmawiam z radnymi, żeby przekonać ich do większego wsparcia.
    Rozumiem, że również tymi związanymi z Rakowem, lobbującymi za budową stadionu w miejsce obecnej ruiny? A rozmawiał z udziałowcami czyli właścicielami klubu o tym czy zwiększą swój wkład? Rozmawiał z nimi czy zbudowali bazę sponsorów pozwalającą na budowanie dream teamu? Przypomnę, że skład buduje się w listopadzie, budżet miasta ustalany będzie w grudniu, wtedy też dzielone będą środki na sport.
    Na razie nie ma tam chłopaka, który mógłby dołączyć do Gruchalskiego, ale w tym sezonie mamy jeszcze trzy turnieje, będą też sparingi przed sezonem, więc może coś się jeszcze urodzi.
    No gratuluję dobrego samopoczucia. Większość klubów latami szkoli zawodnika by po zdaniu licencji nadawał się do ligi. A tu nagle w ciągu 3 turniejów czy kilku sparingów ma czyjś talent eksplodować?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (31-08-2017), muuu (31-08-2017)

  18. Powrót do góry    #4017
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Mnie zas zaintygowalo to
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...y-wrocil-rozmo

    Z moich wiadomosci wynika, ze Maks obiecal (podpisal czy nie podpisal to juz malo wazne) i zobowiazal sie, ze do konca 2018 bedzie we Wrocku. Ponadto wszystkie oferty jakie otrzymuje teraz ponoc sa takie, ze Wlokniarz nie bedzie w stanie sie zblizyc.

    Ale do sedna:
    "Trochę tylko szkoda, że poza juniorami, tak mało było akcentów częstochowskich we Włókniarzu.

    Nie mieliśmy wielkiego wyboru. Hubert Łęgowik i Artur Czaja, nasi wychowankowie, sami zdecydowali się na jazdę w niższej lidze."
    Nie mieliscie czyli kto? Klub? Przeciez banas nie jest ani w zarzadzie, ani w radzie nadzorczej wiec czemu wypowiada sie MY.


    "
    Myśli pan, że to realne, żeby Drabik wrócił?
    Myślę, że na pewno usłyszy od nas propozycję."

    Od kogo? Od miasta?

    "
    A udało się zerwać z łatką klubu, który nie płaci.
    Tak, bo staliśmy się klubem stabilnym i wiarygodnym finansowo."

    Czyli wynika z tego to, ze klub rozpowszechnia swoje dane finansowe radnym a ci sobie przypisuja zaslugi

    Wiekszego karierowicza niz Banas nie bylo. Nawet Danek siadl na dupie a ten... Fakt, ze to ostafinski dzwonil i wypytywal (tudziez jestem tez sklonny przyjac wersje ze to banas dzwonil ) ale gdyby banas nie mial parcia to by powiedzial- panie, dzwon do prezesa.

    Sprawdzilem na stronie w tych latajacych sponsorach czy pojawia sie anexbaby (banas jest prezesem). Szukac mozna na darmo. Nie ma. To tak na marginesie.

    Co do Memorialu- jeden z zawodnikow 1 ligowych slyszac kto ma jechac, czyli wychowankowie + zgraja naszych zdolbych po licencji to powiedzial ze dziekuje za zaproszenie ale nie skozysta.

    A i ponoc Bartosz ma juz 2 busa oklejonego swoim wizerunkiem. Gruchalski chyba nadal prosi sie Mleka o pozyczanie busa.
    Szkoda mi czasu i siły, której mam coraz mniej, na analizę i wypunktowanie argumentów na "przeciw" w temacie "powrót Maksa do Macierzy", zresztą dobrze czy nawet bardzo dobrze zrobił to bodjaże dziś na SF jeden z dziennikarzy w tytule: "Sparta nie odda Maksa" czy jakoś tak podobnie... Chcę tylko zaakcentować, że jeżeli założymy że p.Banasiowi chodzi o wypromowanie siebie, czy też usilne próby promowania siebie w sposób ciągły, non-stop w myśl zasady dzień ciszy o mnie to dzień stracony (przechodziłem to, a może powiedzie, że wciąż to przechodzę... ) to robi to beznadziejnie... Robi to żałośnie... Jest poprostu śmieszny... Betard komentując jego Wypowiedź, zachował się z dużą Klasą (cokolwiek by powiedział o nich Wojciech Kerber...) twierdząc, że p.Banaś prawdopodobnie wypracowuje skutecznie pewien typ "pijaru" Klubu CKM (piszę fonetycznie, bo nie mam pewności pisowni), który zostanie dobrze przyjęty na mieście , znaczy się w mieście Częstochowie... Wybaczcie, ale ja nie podtrzymam tej Klasy... dla mnie to po prostu... eeech, brak słów, sorry jak powiedział Boniek po dopadnięciu Legii z Pucharów tydzień temu z jakimś klubem w Mołdawii....
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #4018
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-jak-leo-messi

    To co. Działacze nam zafundują spektakl jak z Neymarem, tylko w skali mikro?

    Banaś będzie tylko musiał pamiętać, że właścicielami CKM nie są szejkowie.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #4019
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Podstawowe pytanie brzmi czy Maks chce w ogóle jeździć we Włókniarzu?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  21. Powrót do góry    #4020
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kto by się takimi szczegółami przejmował... 😃

    To tak jak wczorajsza rozmowa Ostafa i Banasia o frekwencji 7k i pustkach na trybunach.

    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/704952/frekwencja-na-stadionach-zuzlowych-pelne-stadiony-w-pge-ekstralidze

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 31-08-2017 o 10:57
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #4021
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Za takie zawody 15 zł...

    Lista startowa:
    1. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
    2. Marcel Kajzer (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań)
    3. Mateusz Tudzież (ROW Rybnik)
    4. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
    5. Bartosz Świącik (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
    6. Adrian Bialk (KSM Krosno)
    7. Adrian Woźniak (Euro Finannce Polonia Piła)
    8. Paweł Staniszewski (Euro Finannce Polonia Piła)
    9. Norbert Kościuch (Euro Finannce Polonia Piła)
    10. Dawid Jona (ROW Rybnik)
    11. Oskar Nocuń (KSM Krosno)
    12. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
    13. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
    14. Lars Skupień (ROW Rybnik)
    15. Hubert Łęgowik (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
    16. Bartosz Tyras (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań)

  23. Powrót do góry    #4022
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Chyba nawet najwierniejsi zostana w domu ogladac Ranczo

  24. Powrót do góry    #4023
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    A wystarczyłoby zrobić jeden dobrze obsadzony turniej, np. Memoriał pod patronatem Prezydenta Miasta. Czy nie byłoby lepiej?

  25. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2017), P.S.U.J. (31-08-2017), ananasek_vel_oman (31-08-2017), jazzmanik (31-08-2017), muuu (31-08-2017)

  26. Powrót do góry    #4024
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    A wystarczyłoby zrobić jeden dobrze obsadzony turniej, np. Memoriał pod patronatem Prezydenta Miasta. Czy nie byłoby lepiej?
    No w tym temacie sie radny nie postaral
    I Drabika nie sciagnal...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Girion (31-08-2017)

  28. Powrót do góry    #4025
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

  29. Powrót do góry    #4026
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Po co Banaś chce składać ofertę Maksymowi, jeżeli ten ma rzeczywiście ważny kontrakt do końca wieku juniora. Kompletnie bez sensu. To ma chyba tylko na celu pokazanie kibicom, że my jesteśmy bez winy. Chcieliśmy Maksa, tylko on niedobry nie chciał wrócić. Niech się lepiej skupią na Lamparcie, bo na niego naprawdę jest szansa i będzie nie 2 a 5 lat juniorem.
    W wywiadzie z radnym jeszcze zwróciłem uwagę na te słowa:
    Co zabawne, mamy takiego, byłego już sponsora klubu, który teraz wspiera inną drużynę, ale z nami dotąd się nie rozliczył. Włókniarz jest wierzycielem.
    Domyślam się, że chodzi o naszego niedawnego sponsora tytularnego z Wrocławia, którego prezes ostatnio często jest widoczny na różnych zawodach międzynarodowych w parku maszyn u boku zawodników Sparty. Z tamtejszym klubem pewnie nie pozwoliłby sobie na takie zagrywki, to nas można rolować. Tylko nie wiem co w tym jest zabawnego. Mnie to nie śmieszy, że jakieś firemki ciągle znajdują u nas frajerów i mają darmową reklamę. Czyja to jest wina? Tylko naszych prezesów, że sprzedają się jak tanie dziwki. Podoba mi się w tym względzie prezes Mrozek. On nie wpuści do nazwy drużyny jakiejś firmy za śmieszne pieniądze. A nasi cały czas to robią. Myślą, że jak mają prawie 3 bańki z miasta, to mogą sobie pozwolić na wabik w postaci jakiejś siłowni. Zobaczcie, mamy aż dwóch sponsorów tytularnych, każdy chce być w nazwie. Tylko, że na ten haczyk żadnej poważnej dużej firmy od ośmiu lat nie złapali.

    Na koniec coś odnośnie Memoriału. Dobrze, że mam karnet, bo nie zapłaciłbym 15 zł za możliwość podziwiania naszych częstochowskich brylantów Świącika, Nocunia, Tyrasa i jeszcze paru niewiele lepszych od nich. Kto organizuje takie zawody na dwa dni przed początkiem play-offów. Prezes coś jeszcze wspominał, że może pojadą Drabik i Dróżdż. Tak sobie myślałem, co ten facet gada, kto mu puści jedynych juniorów na towarzyskie zawody tuż przed najważniejszymi meczami, żeby jeszcze jakaś nasza pokraka przyprawiła ich o kontuzję. Jak widać nawet Czaję klub z Tarnowa nie puścił. Kościuch i Pieszczek mają już po sezonie, to mogą sobie jechać.

    Jak jeszcze w okresie transferowym prezes sprowadzi za Jonssona inny odrzut w postaci MJJ, gdy jest dostępny Lindgren, bo o Taiu już nawet nie marzę, to normalnie się w**rwię.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Garfield (31-08-2017), P.S.U.J. (31-08-2017), ananasek_vel_oman (31-08-2017)

  31. Powrót do góry    #4027
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    czytam między wierszami....

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Za takie zawody 15 zł...

    Lista startowa:
    1. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
    2. Marcel Kajzer (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań)
    3. Mateusz Tudzież (ROW Rybnik)
    4. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
    5. Bartosz Świącik (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
    6. Adrian Bialk (KSM Krosno)
    7. Adrian Woźniak (Euro Finannce Polonia Piła)
    8. Paweł Staniszewski (Euro Finannce Polonia Piła)
    9. Norbert Kościuch (Euro Finannce Polonia Piła)
    10. Dawid Jona (ROW Rybnik)
    11. Oskar Nocuń (KSM Krosno)
    12. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
    13. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
    14. Lars Skupień (ROW Rybnik)
    15. Hubert Łęgowik (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
    16. Bartosz Tyras (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań)
    Wybrzydzacie patrzac na listę startową... Ja dla odmiany spoglądam na nią inaczej... i wręcz już powstrzymuję się aby nie krzyknąć: "eureka"... Bo mnie ta lista mówi wiele... tzn. mówi mi, że nasi Prezesie zamierzają zrobić jakiś 'deal' pod kątem '2018 z Kościuchem i Pieszczkiem a jako maskownicę stosują listek laurowy w postaci pozostałej całej beznadziejnej czternastki... Popatrzcie tak jak ja i pomyślcie... Ma to sens czy nie?? Czy ktoś pomyślał tak jak ja???

  32. Powrót do góry    #4028
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale co macie do obsady. Mówił Banaś, że w tych turniejach czekamy aż coś się urodzi wśród młodych? Mówił. Czekajcie więc na poród.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #4029
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Kościuch ot tak sobie czy po kontrakt ? gdzieś tam było że chce do eligi

  34. Powrót do góry    #4030
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kościuch ot tak sobie czy po kontrakt ? gdzieś tam było że chce do eligi
    A nawet jeśli w jakiś sposób przymierzany do składu to bardzo dobrze. Nie ma na tą chwilę solidnego zawodnika krajowego do wzięcia. Więc tak jak mówiłem wcześniej, lepiej zainteresować się Szczepaniakiem/Kościuchem, niż uzupełnić skład jakimś odpadem ekstraligowym. Z Kildemandem się udało, teraz może któryś z nich by zaskoczył. Ze wskazaniem na Szczepaniaka, bo Kościuch samolubny na torze jak cholera.

  35. Powrót do góry    #4031
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie chyba nie myslicie ze z tym Drabikiem to ktokolwiek mowi na powaznie?

    Glosne transfery lubia cisze - i tyle w temacie

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    GriN (31-08-2017), mackoxdp1 (31-08-2017)

  37. Powrót do góry    #4032
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Możemy sobie marzyć na przykład o Woffindenie, Drabiku, Hampelu... te transfery będą RACZEJ niemożliwe do zrealizowania.
    Załóżmy, że mamy już trójkę Madsen, Zagar, Holta.
    Powinniśmy zatem zaklepać Lindgrena. Jego średnia wyjazdowa jest pokaźna(2,111). Tor w Rybniku ewidentnie mu nie pasował. W miejsce Jonssona, bardzo duże wzmocnienie.
    I spokojnie można myśleć o polskich rajderach. Opcji jest kilka; Zengota, Musielak, Woryna, Dróżdż, Szczepaniak i Lamparty, ale jak mówiłem Dawid mnie w ogóle nie przekonuje. Sam Wiktor byłby świetną opcją.

    Obsada Memoriału delikatnie mówiąc śmieszna.

  38. Powrót do góry    #4033
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    A nawet jeśli w jakiś sposób przymierzany do składu to bardzo dobrze. Nie ma na tą chwilę solidnego zawodnika krajowego do wzięcia. Więc tak jak mówiłem wcześniej, lepiej zainteresować się Szczepaniakiem/Kościuchem, niż uzupełnić skład jakimś odpadem ekstraligowym. Z Kildemandem się udało, teraz może któryś z nich by zaskoczył. Ze wskazaniem na Szczepaniaka, bo Kościuch samolubny na torze jak cholera.
    Tyle że Kościuch,Szczepaniak w składzie Włókniarza oznacza że nie będzie Lampartów a to oznacza pare juniorską Gruchalski - Świdnicki/Wozniak/Staniszewski/Świącik. A bez dobrych juniorów nie ma co liczyć na walke o medale.

  39. Powrót do góry    #4034
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,851
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tyle że Kościuch,Szczepaniak w składzie Włókniarza oznacza że nie będzie Lampartów a to oznacza pare juniorską Gruchalski - Świdnicki/Wozniak/Staniszewski/Świącik. A bez dobrych juniorów nie ma co liczyć na walke o medale.
    Falubaz udowadnia coś wręcz przeciwnego.
    Choć oczywiście w przypadku zachowania, tegorocznego składu seniorskiego, Włókniarz ma na to teoretyczne szanse.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 01-09-2017 o 11:02

  40. Powrót do góry    #4035
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Cała ta wypowiedź radnego Banasia udowadnia po raz kolejny to co wiadomo od dawna, nasz klub jest czerwony, uzależniony jak narkoman od łaski Rady Miasta, bez pomysłu jak załatać budżet gdy nie dostanie się 2,5 - 3 mln zł z kieszeni podatników (w tym tych, których żużel nie interesuje). To jest po prostu chore, że jakiś ambicjonalny radny może sobie w mediach takie bzdury opowiadać, które każdy średnio inteligenty człowiek po prostu wyśmieje. Są jakieś podstawy żeby ten klub wyprostować, panie prezesie może pan być dalej właścicielem klubu, ale niech pan ogłosi nabór na prezesa, na pewno znajdą się osoby wykształcone w kwestii zarządzania i marketingu, może nawet z Częstochowy interesujące się żużlem, które za odpowiednią pensję i jasno postawione zadania podejmą się tego wyzwania, zbudują bazę sponsorów, dział marketingu i gdy się to uda to może nie będziemy musieli czytać takich wywiadów i się prosić o publiczne pieniądze

    Swoją drogą gratuluję klubowi świetnego wyniku sportowego, magia Włókniarza, naszego toru czy Maślanki (zwał jak zwał) trwa jednak w najlepsze i to cieszy

    Dzisiaj taka pogoda, że na memoriale talenty wyrosną jak grzyby na deszczu, szkoda tylko, że pamięć ŚP. Idzikowskiego i Czernego będzie uczczona zapewne wywrotkami tych talentów... Tak czy inaczej, WYTRWALI, do zobaczenia na stadionie.

  41. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Osowski90 za jego przydatny post!

    Gadol (01-09-2017), GriN (01-09-2017), ananasek_vel_oman (02-09-2017), muuu (01-09-2017)

  42. Powrót do góry    #4036
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Falubaz udowadnia coś wręcz przeciwnego.
    Choć oczywiście w przypadku zachowania, tegorocznego składu seniorskiego, Włókniarz ma na to teoretyczne szanse.
    Tyle ze wy macie mocna 4 seniorow z TOP15-20 swiata. A wasi juniorzy co by nie mowic jakies punkici tam robia. Bez ich wsparca nie mielibyści punktów z obu meczów derbowych czy wygranej w Grudziądzu

  43. Powrót do góry    #4037
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta

    Dzisiaj taka pogoda, że na memoriale talenty wyrosną jak grzyby na deszczu, szkoda tylko, że pamięć ŚP. Idzikowskiego i Czernego będzie uczczona zapewne wywrotkami tych talentów... Tak czy inaczej, WYTRWALI, do zobaczenia na stadionie.
    Już odwołali. Corridy nie będzie.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #4038
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    Cała ta wypowiedź radnego Banasia udowadnia po raz kolejny to co wiadomo od dawna, nasz klub jest czerwony, uzależniony jak narkoman od łaski Rady Miasta, bez pomysłu jak załatać budżet gdy nie dostanie się 2,5 - 3 mln zł z kieszeni podatników (w tym tych, których żużel nie interesuje). To jest po prostu chore, że jakiś ambicjonalny radny może sobie w mediach takie bzdury opowiadać, które każdy średnio inteligenty człowiek po prostu wyśmieje. Są jakieś podstawy żeby ten klub wyprostować, panie prezesie może pan być dalej właścicielem klubu, ale niech pan ogłosi nabór na prezesa, na pewno znajdą się osoby wykształcone w kwestii zarządzania i marketingu, może nawet z Częstochowy interesujące się żużlem, które za odpowiednią pensję i jasno postawione zadania podejmą się tego wyzwania, zbudują bazę sponsorów, dział marketingu i gdy się to uda to może nie będziemy musieli czytać takich wywiadów i się prosić o publiczne pieniądze

    Swoją drogą gratuluję klubowi świetnego wyniku sportowego, magia Włókniarza, naszego toru czy Maślanki (zwał jak zwał) trwa jednak w najlepsze i to cieszy

    Dzisiaj taka pogoda, że na memoriale talenty wyrosną jak grzyby na deszczu, szkoda tylko, że pamięć ŚP. Idzikowskiego i Czernego będzie uczczona zapewne wywrotkami tych talentów... Tak czy inaczej, WYTRWALI, do zobaczenia na stadionie.
    Nie histeryzuj z tą zależnością od Miasta... To bardzo ważna i potrzebna zależność... Nie wiem, czy wiesz, że w Stali Gorzów na 10 baniek rocznego budżetu 8 baniek pochodzi z miasta a tylko ledwo zapięte 2 od sponsorów... I do tego miasto na te wydatki co roku bierze świeży kredyt spłacając jednocześnie raty z lat poprzednich... a jaka Drużyna, jakie Wyniki...Takie realia, samo życie! A to czy klub jest czerwony czy czarny, czy pisowski czy peowski to nie ma żadnego znaczenia dla radości lokalnych kibiców... A to co radny Banaś plecie na głos i wokoło, to już tylko jego sprawa i sobie wystawia laurkę, choć w przypadku Prezesa prosiłbym na kolanach radnego Banasia o dyskrecję i milczenie, bo jak wyjdzie, że jednak są mocne zażyłosci i okaże się jednak że klub Artura Sukiennika i obecny to jeden i ten sam klub to bardzo racjonalne i pożądane stanie się dochodzenie na głos a nawet na bardzo głośny głos spłaty długów Sajfutdinowi i Griszy... i paru mniejszym dłużnikom... Pozdr.

  45. Powrót do góry    #4039
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Nie histeryzuj z tą zależnością od Miasta... To bardzo ważna i potrzebna zależność... Nie wiem, czy wiesz, że w Stali Gorzów na 10 baniek rocznego budżetu 8 baniek pochodzi z miasta a tylko ledwo zapięte 2 od sponsorów... I do tego miasto na te wydatki co roku bierze świeży kredyt spłacając jednocześnie raty z lat poprzednich... a jaka Drużyna, jakie Wyniki...Takie realia, samo życie! A to czy klub jest czerwony czy czarny, czy pisowski czy peowski to nie ma żadnego znaczenia dla radości lokalnych kibiców...
    Akurat w Częstochowie to bym bardzo uważał na takie powiązania. Już raz jednemu kandydatowi pozwolno agitować na trybunach, a drugiemu z obozu konkurencji tego odmówiono. Potem były problemy po zwycięstwie tej drugiej opcji
    Ale kłopty u nas mogą być większe, bo to kasę z miasta chce dostać Raków i też ma silny elektorat i same mocne argumenty, których nie ma po stronie żużla. Także nie byłbym pewien utrzymania takiej dotacji, bo Raków jednak potrafi się zebrać (co juz pokazują) i zaszkodzić nieprzychylnej im władzy w kolejnych wyborach.

    Także może być problem jak czerwona władza odejdzie od stołka i klub zostanie z finansową dziurą, którą będzie ciężko załatać.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (02-09-2017)

  47. Powrót do góry    #4040
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Możemy sobie marzyć na przykład o Woffindenie, Drabiku, Hampelu... te transfery będą RACZEJ niemożliwe do zrealizowania.
    Załóżmy, że mamy już trójkę Madsen, Zagar, Holta.
    Powinniśmy zatem zaklepać Lindgrena. Jego średnia wyjazdowa jest pokaźna(2,111). Tor w Rybniku ewidentnie mu nie pasował. W miejsce Jonssona, bardzo duże wzmocnienie.
    I spokojnie można myśleć o polskich rajderach. Opcji jest kilka; Zengota, Musielak, Woryna, Dróżdż, Szczepaniak i Lamparty, ale jak mówiłem Dawid mnie w ogóle nie przekonuje. Sam Wiktor byłby świetną opcją.

    Obsada Memoriału delikatnie mówiąc śmieszna.
    Lindgren uzgodnił warunki w GKM . Wiem że Unia Tarnów jeszcze z nim gada. O Lampartach nie myśleliście ? Za Barana czy Ułamka idealnie do tego MJJ i macie fajną ekipę .
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

  48. Powrót do góry    #4041
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez bart82 Zobacz posta
    Lindgren uzgodnił warunki w GKM . ? .
    Pewniacha?

  49. Powrót do góry    #4042
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pewniacha?
    Byku, to Ty nie wiesz, że wszystko jest już dawno podogrywane i składy na kolejny rok poustalane?
    Tylko naiwny kibic myśli, że to wszystko co się słyszy i czyta to dzieje się naprawdę.

    Myśle, że sa i tacy, co to już znają przyszłorocznego mistrza DMP i spadkowicza ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #4043
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pewniacha?
    Pewne będzie jak podpisze. Madsen też był klepnięty wstawiał zdjęcia na TT z naszego miasta i uciekł do Tarnowa. Na rozmowach był Emil ale za dużo chce za podpis i rozmowy są zawieszone.
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

  51. Powrót do góry    #4044
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez bart82 Zobacz posta
    Pewne będzie jak podpisze. Madsen też był klepnięty wstawiał zdjęcia na TT z naszego miasta i uciekł do Tarnowa. Na rozmowach był Emil ale za dużo chce za podpis i rozmowy są zawieszone.
    Do listopada jeszce piłka w grze. Część zawodników robi taktyczny objazd pracodawców, część po prostu daje znać aktualnemu, że może dać sobie radę bez niego.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  52. Powrót do góry    #4045
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez bart82 Zobacz posta
    Pewne będzie jak podpisze. Madsen też był klepnięty wstawiał zdjęcia na TT z naszego miasta i uciekł do Tarnowa. Na rozmowach był Emil ale za dużo chce za podpis i rozmowy są zawieszone.
    Fakt.(z czasów PLŻ1) Ile to na przykład , razy Miśkowiak miał dogadane warunki z naszym klubem a na końcu lądował gdzie indziej, takze w dzisiejszych czasach ,ktoryś klub da te np. 50 tys za podpis wiecej i gościa nie ma. Madsen to już taki przykład skrajny dla nas,ale dzieki temu czegoś sie nasi nauczyli Tak jak Łaguta dla tarnowian.

  53. Powrót do góry    #4046
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Wiadomo kiedy klub ma zamiar klepnac tzw trzon zespolu (Madsena,Holte,Zagara)? Moim zdaniem sprawa powinna byc jak najszybciej zamknieta podpisami bo jak bedziemy opowiadac o tym tylko w wywiadach moze byc potem placz ze jeden czy drugi jednak zdecydowal sie odejsc. Sezon mamy zakonczony zostaly jakies zenujaco obsadzone turnieje wiec nie wiem na co czekamy. Zamykac w/w trojke i kontaktowac sie z Lindgrenem bo dwa , trzy tygodnie i bedzie za pozno niestety. Sprawa z Woffindenem mysle ze jest zamknieta i on raczej nie zmieni sparty a wszystko przez Lagute ktoremu po awansie do GP Krystyna grzecznie podziekowala za rozmowy i w tej sytuacji dogadanie sie z Taiem jest we wroclawiu tematem nr 1. O Drabiku tak jak wyzej ktos pisal raczej mozemy pogadac w formie zyczen, marzen itp temat raczej nie do ruszenia. Skupilbym sie na Lindgrenie bo jest on dobra opcja i myle ze rozsadna finansowo do tego albo szalec i zapraszac jakis solidnych polakow moze uda sie kogos wyciagnac (Zengota,Woryna,Kolodziej) lub trojka Musielak , Lamparty z zastrzezeniem ze Dawid walczy o sklad bez gw startow. Ulamek z calym szacunkiem ale nie nadaje sie na EL moze zostac niby do walki o sklad jednak moim zdaniem na spokoja starosc moze np pojsc do Opola blisko domu i tam bedzie zdobywal 10+ wiec kasa tez wpadnie.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    GriN (02-09-2017)

  55. Powrót do góry    #4047
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Wiadomo kiedy klub ma zamiar klepnac tzw trzon zespolu (Madsena,Holte,Zagara)? Moim zdaniem sprawa powinna byc jak najszybciej zamknieta podpisami bo jak bedziemy opowiadac o tym tylko w wywiadach moze byc potem placz ze jeden czy drugi jednak zdecydowal sie odejsc.
    Wiadomo. Podpisy będa w dniach 1-15 listopad

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Gadol (03-09-2017)

  57. Powrót do góry    #4048
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wiadomo. Podpisy będa w dniach 1-15 listopad
    Z obecnymi zawodnikami można JUŻ podpisywać nowe kontrakty, więc po co zwlekać.

  58. Powrót do góry    #4049
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Z obecnymi zawodnikami można JUŻ podpisywać nowe kontrakty, więc po co zwlekać.
    Tak było, ale się zmieniło.
    Podpisywać można tak jak pisał Spitt od 1 do 15 listopada.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  59. Powrót do góry    #4050
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Z obecnymi zawodnikami można JUŻ podpisywać nowe kontrakty, więc po co zwlekać.
    Okienko trwa od 01.XI do 15.XI również z zawodnikami własnej kadry. Można podpisać list intencyjny, uzgodnić warunki albo umowy wizerunkowe jak zrobił GKM w przypadku Łaguty. Gwarantem jest UM oraz 2 inne duże firmy . Wątpię że w takim przypadku zdecyduje się takową zerwać. Potwierdzeniem tego jest np. akcja którą firmuje zawodnik pt. "bądź jak Artem Łaguta....."
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •