Strona 17 z 114 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Kaczmarek w Toruniu.

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Lampart w Rzeszowie. Info z jego TT

  3. Powrót do góry    #723
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Paradoksalnie ten Świderski może być lepszy od siedzącego Lamparta, co kierował by oczy na Rzeszów. Świder jak ma jeszcze jaja żużlowca, to będzie chciał pokazać się w jakimś meczu EL, co wpłynie na tim spirit. Tylko przyklepmy już ten temat i czekajmy na kwiecień, a i co z trenerem?? Ślączka? Czy jeszcze ktoś jest brany pod uwagę?

  4. Powrót do góry    #724
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Widzicie jak wszyscy boją się Ułamka, nikt nie chce być rezerwowym.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Gadol (14-11-2016)

  6. Powrót do góry    #725
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Świderski pewnie tylko czeka na telefon... Cwaniaczek myśli że podobnie jak w poprzednich latach zgarnie pieniądze i będzie ch.. robił, żaląc się przy tym że nie dostaje szansy. Takiego!

    Swoją drogą puścić trzech potencjalnych seniorów jednego do 2. PLŻ a dwóch innych na ławę do 1. PLŻ w sytuacji gdy nie ma się rezerwowego to jest naprawdę sztuka...
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 14-11-2016 o 19:09
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    Paradoksalnie ten Świderski może być lepszy od siedzącego Lamparta, co kierował by oczy na Rzeszów. Świder jak ma jeszcze jaja żużlowca, to będzie chciał pokazać się w jakimś meczu EL, co wpłynie na tim spirit. Tylko przyklepmy już ten temat i czekajmy na kwiecień, a i co z trenerem?? Ślączka? Czy jeszcze ktoś jest brany pod uwagę?
    Stachyra.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Arturowi i Hubertowi wątpię by uśmiechało się siedzieć na ławie. Choć patrząc na składy tam gdzie poszli również mogą na niej wylądować. Mateusz natomiast wątpię by po poprzednim sezonie uwierzył w sportową rywalizację o miejsce w składzie.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #728
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonPedro Zobacz posta
    Dostali do podpisania, a podpisali to znaczna różnica
    podpisali, a tu masz potwierdzenie: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/645...-karola-barana

    tylko tak sie zastanawiam czemu nie chciales wierzyc bo... bo co? bo ja sie bawie w spekulacje? pisze to co wiem.

  10. Powrót do góry    #729
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Ułamek pewnie odetchnął .

  11. Powrót do góry    #730
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Stal Rzeszów usunęła post na FB, że Baran zostaje. Wychodzi na to, że będzie u nas.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  12. Powrót do góry    #731
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Stal Rzeszów usunęła post na FB, że Baran zostaje. Wychodzi na to, że będzie u nas.
    Miedzy Wlokniarzem a Stala Rz. jest zadziwiajaco duzo podobienstw...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #732
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Garfield, ale co pisałem? Wiem jak wyglądała dokładnie sprawa MJJ i wiem którego dnia, o której godzinie było spotkanie. Sprawy przyjęły inny obrót i tyle. Od razu uruchomiono drugą opcję.
    Robson napisał, że podpisali. W momencie jak mu odpisywałem to żadnego podpisu złożonego nie było. Owszem, dostali do podpisu, ale żaden z nich go nie złożył. Ja mogę przedstawiać stan faktyczny, a to co zawodnicy mają w głowach to już inna sprawa. Nie jeden, nie dwóch po intencyjnych robiło kluby w wała.

  14. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    podpisali, a tu masz potwierdzenie: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/645...-karola-barana

    tylko tak sie zastanawiam czemu nie chciales wierzyc bo... bo co? bo ja sie bawie w spekulacje? pisze to co wiem.
    A tu masz zaprzeczenie

    Artykuł: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/645...formacje-klubu.

    Artykuł znajdziesz w aplikacji WP SportoweFakty: http://play.google.com/store/apps/de...id=pl.wp.sport

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

    P.S.
    Taka ciekawostka:
    budżet obywatelski.jpg

    Taka jaka jest różnica w głosach, taka jest różnica w marketingu Włókniarza i Rakowa.

    I pytanie - gdzie radni, zastanawiający się nad podziałem kasy na sport zobaczą większą ilość potencjalnych wyborców
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 14-11-2016 o 21:06
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #734
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Takiego wała zobaczą 3 miliony. A jak dadzą to sobie władza strzeli w łeb bo to się już po kościach nie rozejdzie.

  16. Powrót do góry    #735
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    No proszę was nie piszcie głupot że Raków ma więcej sympatyków w Częstochowie niż Włókniarz. To że są lepiej zorganizowani to już inny temat.

    Wysłane z mojego SM-G930F
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Powrót do góry    #736
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    baran.jpg


    Witamy w Czewie.

  18. Powrót do góry    #737
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    A jednak Baran u Nas.

    Przy dobrym trenerze, ten skład może wypalić.

  19. Powrót do góry    #738
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Z tego co wiem, to Raków mocno oszukiwał w głosowaniu na partycypacyjny. Kumpel siedział w komisji na Wyczerpach i sprawa jest w toku.

  20. Powrót do góry    #739
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Baran jest zuzlowo lepszy od Lamparta. Dawid to idealny zawodnik na tor rzeszowski przygotowany tak żeby nie wyprzedzać.
    Karol jest naładowany i jeśli nie przydzwoni to na wyjazdach luzem powinien zluzować Sebę

  21. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Z tego co wiem, to Raków mocno oszukiwał w głosowaniu na partycypacyjny. Kumpel siedział w komisji na Wyczerpach i sprawa jest w toku.
    W jaki sposob?

    Nie ulega watpliwosci, ze to jest wielka porazka klubu.
    I efekt polityki "spolecznosciowej" klubu.
    Zamiast laczyc i mobilizowac, dziela i zniechecaja...

    I swoja droga to "piekny strzal" przed rozdaniem pieniedzy z budzetu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #741
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Trochę mnie przeraża to, że każdy się cieszy z tego, że Baran może wygrać rywalizację z ulamkiem. Co by nie mowic, to trzeba pamietac, że Seba to nasz wychowanek i Ja bym wolał żeby to on wygrał rywalizację z Baranem. Jednak to bardzo dobry ruch, i w razie kontuzji któregoś z zawodników nie stracimy tak duzo, bo Baran to nie jakiś kompletny leszcz, ale jeśli żadnych kontuzji nie bedzie, to ja wolę żeby w podstawowym składzie jeździł Ułamek

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    wespe (15-11-2016)

  24. Powrót do góry    #742
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    No cóż okres transferowy dobiegł końca więc można pokusić się o małe podsumowanie.
    Okres transferowy z naszej strony oceniam na 3 z plusem w skali 5 stopni.
    Na pewno wpływ na to jaki zawodników udało się pozyskać miała mała ilość topowych zawodników możliwych do wyciągnięcia, oraz to iż postrzegani póki co jesteśmy jako niepewny partner(mam nadzieję, że po nadchodzącym sezonie to się zmieni kiedy zamkniemy go bez minusa na koncie). Największym bolączką w naszym składzie wydaje się być brak lidera, takim mógł być NP, który z różnych względów a zwłaszcza finansowych ostatecznie do nas nie trafił. Czy warto było się o niego bić, czy nie czas pokaże.Oczywiście cieszyć może, że ostatecznie taki NP nie wylądował w Rybniku bo tematu kto spadnie by nie było.
    Czy zespół wyrównany, złożony ze średniaków i z niepewnej młodzieży będzie wstanie się utrzymać? Mam duże obawy.
    Dużo zależeć będzie od tego czy w tym zespole wyklaruje się lider na średnią w okolicach 2,00-2,1 czy AJ i SU przypomną sobie, że potrafią być skuteczni na E-ligowych torach, a młodzieżowcy będą wstanie wygrywać z młodzieżowcami innych drużyn przynajmniej na naszym torze. Aby powyższe zdanie miało choć cień szans na spełnienie potrzeba nam dobrego trenera i managera z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli trenerem zostanie ktoś z trójki Stachyra, Dzikowski, Ślączka ocenie to pozytywnie. Co do managera to moim zdaniem Miś musi stanąć na uszach i przekonać do tego Jacka Falubaz. Skóra do mnie nie przemawia, a już całkowitą porażką i strzałem nawet nie w stopę a głowę byłby Finfa.
    Na dziś typuję tak:
    1-2 Gorzów
    2-1 Leszno
    3. Falubaz
    4. Sparta
    5-6 GKM
    6-5 Toruń
    7-8 Włókniarz
    8-7 Rybnik
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 15-11-2016 o 12:22
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    mondo36 (15-11-2016)

  26. Powrót do góry    #743
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    No cóż okres transferowy dobiegł końca więc można pokusić się o małe podsumowanie.
    Okres transferowy z naszej strony oceniam na 3 z plusem w skali 5 stopni.
    Na pewno wpływ na to jaki zawodników udało się pozyskać miała mała ilość topowych zawodników możliwych do wyciągnięcia, oraz to iż postrzegani póki co jesteśmy jako niepewny partner(mam nadzieję, że po nadchodzącym sezonie to się zmieni kiedy zamkniemy go bez minusa na koncie). Największym bolączką w naszym składzie wydaje się być brak lidera, takim mógł być NP, który z różnych względów a zwłaszcza finansowych ostatecznie do nas nie trafił. Czy warto było się o niego bić, czy nie czas pokarze.Oczywiście cieszyć może, że ostatecznie taki NP nie wylądował w Rybniku bo tematu kto spadnie by nie było.
    Czy zespół wyrównany, złożony ze średniaków i z niepewnej młodzieży będzie wstanie się utrzymać? Mam duże obawy.
    Dużo zależeć będzie od tego czy w tym zespole wyklaruje się lider na średnią w okolicach 2,00-2,1 czy AJ i SU przypomną sobie, że potrafią być skuteczni na E-ligowych torach, a młodzieżowcy będą wstanie wygrywać z młodzieżowcami innych drużyn przynajmniej na naszym torze. Aby powyższe zdanie miało choć cień szans na spełnienie potrzeba nam dobrego trenera i managera z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli trenerem zostanie ktoś z trójki Stachyra, Dzikowski, Ślączka ocenie to pozytywnie. Co do managera to moim zdaniem Miś musi stanąć na uszach i przekonać do tego Jacka Falubaz. Skóra do mnie nie przemawia, a już całkowitą porażką i strzałem nawet nie w stopę a głowę byłby Finfa.
    Na dziś typuję tak:
    1-2 Gorzów
    2-1 Leszno
    3. Falubaz
    4. Sparta
    5-6 GKM
    6-5 Toruń
    7-8 Włókniarz
    8-7 Rybnik
    Mam bardzo podobne odczucie.
    Prezes Świącik zbudował drużynę z zawodników którzy mają coś do udowodnienia sobie i światu. Czy to się uda czas pokaże chodź nie mam za dobrego przeczucia co do tego.
    -Zagar okrzyknięty został liderem tej ekipy ale wątpię że udźwignie ciężar. Nie chce mi się w tej chwili szukać ale tak z pały to tylko 2 razy udało mu się wykręcić średnią powyżej 2 pkt . Nie widzę wiec podstaw by miał ciągnąć ten wózek a i tak mi coś sumienie podpowiada.
    -Madsen jakąś sympatią do nie go nie pałam ale myślę że swoje zrobi. Chce zrobić krok do przodu więc miejmy nadzieje że mu się uda.
    -Jonsson pewnie jestem naiwny ale wierze w to że uda mu się odbudować i to On będzie prawdziwą lokomotywą tej ekipy przynajmniej u nas na torze bo wyjazdy to każdy w palnik wysoko.
    -Ułamek tutaj liczę na jego doświadczenie jak wszyscy dobrze wiemy nie jest jakiś przebojowy ale jeździć potrafi
    -Holta u nas zawsze jeździł z ogromnym serduchem

    Teraz potrzebny jest ktoś łebski żeby poprowadzić nasze Lwy

  27. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Takiego wała zobaczą 3 miliony. A jak dadzą to sobie władza strzeli w łeb bo to się już po kościach nie rozejdzie.
    Zobaczą. 3 mln na promocję poprzez sport jest już w projekcie budżetu 2017, na wszystkie 3 kluby korzystające z tej puli, do podziału. Czyli mniej jak w tym roku.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #745
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    No chyba że wszystko przypadnie Włókniarzowi...

  29. Powrót do góry    #746
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Zobaczą. 3 mln na promocję poprzez sport jest już w projekcie budżetu 2017, na wszystkie 3 kluby korzystające z tej puli, do podziału. Czyli mniej jak w tym roku.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    masz może link do projektu budżetu 2017?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach


    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Jeśli tak będzie faktycznie to Ja życzę powodzenia Prezesowi. To będzie chyba najszybsze renegocjowanie kontraktów w historii

  32. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    E tam, na bank pomyslka, juz media odtrabily ze bedzie z miasta 3 mln. Wniosek z tego, ze tylko Wlokniarz dostanie

  33. Powrót do góry    #750
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    A nie mogą dostać 1 mln z puli promocja miasta poprzez sport, a specjalne 1,5 mln na promocję miasta poprzez żużel?
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  34. Powrót do góry    #751
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    na 3 kluby

  35. Powrót do góry    #752
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...4fff387682.jpg

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Dzięki Gadol. Tylko chodziło mi o cały budżet, to temat nie związany z Włókniarzem a nie mogę znaleźć w necie całego projektu budżetu na 2017. Z góry dzięki



    Wysłane z mojego SM-G930F
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 15-11-2016 o 17:21
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Niestety nie. Podejrzewam, że nie ma jeszcze udostępnionego ale pewnie dzień, dwa i wypłynie cały projekt.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Bronek, spitt

    Ten projekt który krąży po internecie nie jest przecież ostateczną wersją budżetu pod głosowanie
    Oczywiście z jakiegoś powodu się już teraz pojawił, żeby pokazać o co w tym wszystkim chodzi.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Bronek, spitt

    Ten projekt który krąży po internecie nie jest przecież ostateczną wersją budżetu pod głosowanie
    Oczywiście z jakiegoś powodu się już teraz pojawił, żeby pokazać o co w tym wszystkim chodzi.

    pozdrawiam
    Chodzi, chodzi. O kopa w dupe

    Hmm...
    A moze kiedy informowano misia, ze beda 3 miliony dla Wlokniarza o ktorych mis wspominal w wywiadzie, to go informowane ze beda 3 miliony na wszystkie kluby? Tylko on nie zrozumial? Albo sie przeslyszal, albo byl myslami przy chorej mamie?
    Wiem... zaraz bedzie na mnie pocisk jaki to ja jestem straszny. No ale albo mis jest gluchy, albo nierozgarniety albo rozgarniety inaczej ze nie zrozumial, albo zostal oszukany, albo myslami byl gdzie indziej.
    No innej opcji nie ma.
    Cale szczescie, ze ten projekt nie wyciekl tydzien wczesniej bo nikt by tu nie przyszedl

    No...ale zakladajac ze mis nie zostal oszukany tylko ktorys z tych pozostalych powodow to...az strach sie bac co tam w tych kontraktach jest zapisane jak chlopaki takie rozkojarzone

    PS.
    Chyba jestem ciut blizej dobrej flaszki dobrej gorzolki
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 16-11-2016 o 01:43
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    No ale albo mis jest gluchy, albo nierozgarniety albo rozgarniety inaczej ze nie zrozumial, albo zostal oszukany, albo myslami byl gdzie indziej.
    No innej opcji nie ma.
    Rozmawiałem dzisiaj z kilkoma osobami, które mają pojęcie o sytuacji i proponuję zrobić to samo i nie popadać w paranoję
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Rozmawiałem dzisiaj z kilkoma osobami, które mają pojęcie o sytuacji i proponuję zrobić to samo i nie popadać w paranoję
    Wiem co masz na mysli, ale szachy w ktore teraz gra Matyjaszczyk maja to do siebie, ze czasem gracze wykonuja nieprzewidywalne ruchy i jest zonk.

    I z ta paranoja... nie mierz wszystkich wedlug siebie
    Mnie sie po prostu chce smiac, ze mis juz nie tylko ma problemy z tym co mowil dwa tygodnie temu, ale takze z tym co slyszal
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ananas napisał:
    I z ta paranoja... nie mierz wszystkich wedlug siebie
    Mnie sie po prostu chce smiac, ze mis juz nie tylko ma problemy z tym co mowil dwa tygodnie temu, ale takze z tym co slyszal
    Nie mierzę wszystkich według siebie
    Mam konkretne informacje i nie szukam sensacji tam gdzie jej nie ma.
    Nie chce mi się śmiać ze Świącika, nie uważam aby miał problemy z tym co mówił i z tym co słyszał.
    To co sugerujesz jest bezsensowne i robisz tradycyjnie czarny PR.
    Zupełnie bez sensu. Na koniec możesz mu pogratulować, no nie?
    p.s. Cieszę się że wreszcie wiesz co mam na myśli. Także relax.
    Tradycyjna Gównoburza, żeby osłabić wizerunkowo klub.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-11-2016 o 02:47
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ananas napisał:

    Nie mierzę wszystkich według siebie
    Mam konkretne informacje i nie szukam sensacji tam gdzie jej nie ma.
    Nie chce mi się śmiać ze Świącika, nie uważam aby miał problemy z tym co mówił i z tym co słyszał.
    To co sugerujesz jest bezsensowne i robisz tradycyjnie czarny PR.
    Zupełnie bez sensu. Na koniec możesz mu pogratulować, no nie?
    p.s. Cieszę się że wreszcie wiesz co mam na myśli. Także relax.
    Tradycyjna Gównoburza, żeby osłabić wizerunkowo klub.
    Przykro mi, ze nie zauwazasz ze gownoburze robi mis.
    To ze ja sie z tego smieje, z ciagle tych samych bledow misia, to juz moje prawo
    Nic nie poradze ze mnie to bawi jak ktos nie potrafi sie uczyc na swoich bledach, na ktorych zliczenie brakloby palcow u stop i rak
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #760
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie po co ta klotnia. Przeczytajcie jeszcze raz artykul podlinkowany wczesniej przez blacktopa:

    Z tego powodu działacze klubu wolą wydać pieniądze, których jeszcze nie mają niż skazać klub na pewny spadek z ligi i niską frekwencję. – Chcemy w Częstochowie stworzyć dobry produkt. Trybuny będą pełne jeśli zespół będzie tworzył dobre widowiska, a dodatkowo będzie osiągał niezły wynik sportowy. To z kolei sprawi, że sponsorzy będą chcieli reklamować się na stadionie. Słaby produkt jest z góry skazany na klęskę. Zapewniam, że nie trzeba martwić się o naszą sytuację finansową, bo na razie dajemy sobie ze wszystkim radę – tłumaczy swoją koncepcję prezes Włókniarza, Michał Świącik.
    Sam prezes przyznaje, ze magnesem na sponsorow maja byc sklad, wyniki i frekwencja. A to oznacza, ze tych pierwszych poki co nie ma. Niby sa jakies ustalenia z miastem ale przypominam, ze SA tez miala niby obiecany zwrot poltorej banki kosztow jakie KJG ponioslo na inwestycje w stadion no i zobaczyla te pieniadze jak swinia kosmos.

    Summa sumarum: MiS robi dokladnie to samo co przed laty Maslanka - najpierw obfite zakupy a pozniej szukanie kogos, kto za nie zaplaci. Koniec koncow Marianowi zawsze udalo sie kogos trafic, ale raz, ze koszta byly wtedy nieporownywalnie mniejsze (mowie o czasach Candelowo-Top Secretowych), a dwa, ze nie bylo jeszcze czegos takiego jak licencje...

    Poza tym fajnie, ze MiS "daje sobie na razie rade", czekam z zaciekawieniem jak da sobie rade na wiosne kiedy naleznosci kontraktowe stana sie wymagalne...


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  44. Powrót do góry    #761
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Obserwując wątek dochodzę już do 100% wniosków.

    Czok ma jednak coś z głową. Musiał się albo leczyć albo mieć/ma kompleksy życiowe.

    Drugi wniosek - trzeba się cieszyć, że rozmawiamy o żużlu a nie o biznesie, bo w przeciwnym razie za takie pierd***** Mateusz powinien już dawno dostać w pychola

    A więc drogi sprzedawco warzyw na promenadzie. NIE MASZ POJĘCIA O CZYM PISZESZ. Przekonasz się o tym kolejny raz wychodząc na idiotę.

    Więcej nie napiszę. KMWTW a widzę, że taki Blacktop coś wie.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pytanie bez odpowiedzi za jego przydatny post!

    sirqaz (16-11-2016)

  46. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja tam sie nie znam, jestem "lajkonikiem". Ale mam wrazenie , ze jakas kasa miala splynac z budzetu obywatelskiego. Konkretnie to na modernizacje naglosnienia. Nie przeszlo. Nie udalo sie. Ja sie nie znam ale czy faktycznie kilkanascie glosnikow plus jakies tam kontrolery to 800 tysi? Zapytam znajomego dj'a. Nie jakiegos wiejskiego z remizy. Koles gra w UK na duzych imprezach. Tak z ciekawosci ile moze kosztowac modernizacja bo na cenach sie zna na pewno. Buc moze to i jest koszt 800 tys ale az tyle? Stadion to nie hala koncertowa. Nie musi to byc sprzet z najwyzszej polki.

    Jak dobrze odczytuje te dane to w zeszlym roku na promocje miasta poprzez sport bylo 3.5 mln. Teraz o 500 tysi mniej. Swoja droga- zadaszenie lodowiska za 4 mln? Co za kretyn to ustalal.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    veronek (16-11-2016)

  48. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ja sie nie znam ale czy faktycznie kilkanascie glosnikow plus jakies tam kontrolery to 800 tysi? Zapytam znajomego dj'a. Nie jakiegos wiejskiego z remizy. Koles gra w UK na duzych imprezach. Tak z ciekawosci ile moze kosztowac modernizacja bo na cenach sie zna na pewno. Buc moze to i jest koszt 800 tys ale az tyle? Stadion to nie hala koncertowa. Nie musi to byc sprzet z najwyzszej polki.

    (...)Swoja droga- zadaszenie lodowiska za 4 mln? Co za kretyn to ustalal.
    Ktoś musi zarobić na tym. A kasę nie swoją (publiczną) się fajnie wydaje.
    Pewnie będzie 4 podwykonawców, gdzie ostatni zrobi to w cenie rynkowej za 50% tej ceny

    Ale w jakieś giga dofinansowanie na poziomie 3 mln dla Włókniarza to mi się wierzyć nie chce. Zjedzą nas inne kluby, a i pewnie kibole innych ekip odżyją...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-11-2016 o 11:33
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (16-11-2016)

  50. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ja tam sie nie znam, jestem "lajkonikiem". Ale mam wrazenie , ze jakas kasa miala splynac z budzetu obywatelskiego. Konkretnie to na modernizacje naglosnienia. Nie przeszlo. Nie udalo sie. Ja sie nie znam ale czy faktycznie kilkanascie glosnikow plus jakies tam kontrolery to 800 tysi? Zapytam znajomego dj'a. Nie jakiegos wiejskiego z remizy. Koles gra w UK na duzych imprezach. Tak z ciekawosci ile moze kosztowac modernizacja bo na cenach sie zna na pewno. Buc moze to i jest koszt 800 tys ale az tyle? Stadion to nie hala koncertowa. Nie musi to byc sprzet z najwyzszej polki.

    Jak dobrze odczytuje te dane to w zeszlym roku na promocje miasta poprzez sport bylo 3.5 mln. Teraz o 500 tysi mniej. Swoja droga- zadaszenie lodowiska za 4 mln? Co za kretyn to ustalal.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Dobry głośnik stadionowy to koszt 1,2-1,5k (detal). Takie tuby jak teraz mamy 300-600 zł za sztukę.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #765
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dobry głośnik stadionowy to koszt 1,2-1,5k (detal). Takie tuby jak teraz mamy 300-600 zł za sztukę.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Hmm... a czy te 800 klocków to nie miała być właśnie częśc tych 3 milionów?
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •