Strona 94 z 114 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    A nikt nie wpadł na to, że Świącik może tak celowo mieszać z tymi transferami ?
    Jaki miał by być cel tego mieszania?
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #4187
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jaki miał by być cel tego mieszania?
    trzeba zamącić wodę, żeby złapać rybę

  3. Powrót do góry    #4188
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Ja wam powiem krótko. Przed play offami w przyszłym sezonie mogą nas zatrzymać tylko kontuzje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #4189
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    No i odpalił rakietę

  5. Powrót do góry    #4190
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ja wam powiem krótko. Przed play offami w przyszłym sezonie mogą nas zatrzymać tylko kontuzje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Leszno, Wrocław, Zieloną, Gorzów, Grudziądz, Toruń pewnie też
    Nie wiem jak Tarnów

  6. Powrót do góry    #4191
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ja wam powiem krótko. Przed play offami w przyszłym sezonie mogą nas zatrzymać tylko kontuzje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bądź precyzyjny.

    Chodzi ci o sam termin rozgrywania PO, i możliwość nie dokończeniu sezonu przez kontuzje ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Gadol (15-09-2017)

  8. Powrót do góry    #4192
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    A nikt nie wpadł na to, że Świącik może tak celowo mieszać z tymi transferami ?
    Faktycznie, gdzieś był ostatnio news że jakiś prezes z południa Polski chce wykupić 30 zawodników i zarabiać na wypożyczeniach.

    To by pasowało
    Pzdr,
    Garfield

  9. Powrót do góry    #4193
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Tak do końca z tego co pisze sirqaz bym nie kręcił beki, bo ostatni raz jak silnie się udzielał w polemice z wszechstronnie uzdolnionym wszechwiedzącym owocowym panem o egzotycznym nicku od warzyw wspominał bodajże o ile mnie pamięć nie myli ze Wlokniarz nie zbankrutuje w połowie sezonu i ponad to nie będzie bił się o utrzymanie ��
    Chłopaki nie jesteście jedyni którzy słuchają Misia i układają sobie w głowie scenariusze. Ludzie z innych klubów robią dokładnie to samo. Ci ludzie powtarzają kolejnym ludziom i tak się tworzy dysonans w postaci plotki która z czasem nabiera mocy urzędowej.
    I bardzo dobrze. Niech gada o Miedziaku i Siwym, a rozmowy o biznesie to inna para kaloszy.
    Słyszałem ze Maksiowi zaproponowali 1,2. Dla porównania PODOBNO Gorzów rzucił 2,2.
    I z tego co wiem (nie wiem jaki $) Maks zostaje we Wrocku.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piotrek za jego przydatny post!

    Garfield (15-09-2017), sirqaz (15-09-2017)

  11. Powrót do góry    #4194
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Tak do końca z tego co pisze sirqaz bym nie kręcił beki, bo ostatni raz jak silnie się udzielał w polemice z wszechstronnie uzdolnionym wszechwiedzącym owocowym panem o egzotycznym nicku od warzyw wspominał bodajże o ile mnie pamięć nie myli ze Wlokniarz nie zbankrutuje w połowie sezonu i ponad to nie będzie bił się o utrzymanie ��
    Chłopaki nie jesteście jedyni którzy słuchają Misia i układają sobie w głowie scenariusze. Ludzie z innych klubów robią dokładnie to samo. Ci ludzie powtarzają kolejnym ludziom i tak się tworzy dysonans w postaci plotki która z czasem nabiera mocy urzędowej.
    I bardzo dobrze. Niech gada o Miedziaku i Siwym, a rozmowy o biznesie to inna para kaloszy.
    Słyszałem ze Maksiowi zaproponowali 1,2. Dla porównania PODOBNO Gorzów rzucił 2,2.
    I z tego co wiem (nie wiem jaki $) Maks zostaje we Wrocku.
    Fajnie ze juz odtrabiles sukces Pozyjemy zobaczymy Najpierw poczekamy na audyt a potem na nastepne sezony.

    Juz w 2006 roku pisalem ze maslanka tworzy dlugi i nie placi bylem tu wyzywany przez prawie wszystkich forumowiczow. Jakiez zdziwienie bylo kiedy sie okazalo ze spolka maslanki lata 2007, 2008 i 2009 konczyla z milionowym (ostatni rok z poltoramilionowym) dlugiem

    Ale swiacik ma jedno czego nie mial maslanka - 3,5 mln z miasta I tutaj fakt moj blad byl - przecenilem rozrzutnosc misia

    Tak, Gorzow 2,2 ktory bedzie mial problem z budzetem A Pila daje 2,5 za to Krosno 3


    Wracajac do naszego podworka. Dajmy sobie na wstrzymanie z Madsenem. On juz takiego sezonu nie powtorzy. To nie jest Holta panowie. Holta nie mial i nie bedzie mial slabego sezonu w Czestochowie. Madsen? Nie trafi z silnikami jak w polowie obecnego sezonu (tudziez nie wplyna pieniadze w terminie i nie zrobi serwisu) i zaraz wyniki leca na pysk.

    Do wziecia jest Pawlicki, ktoremu moze nie byc po drodze do Leszna wbrew pozorom. Jest Zengota. Jest Kildemand, ktory pamietamy jak potrafi jezdzic. Niech sie Leszna i Gorzowy licytuja na dalszy kredyt. Pamietam jak jakis czas temu Sparta kulala tak kolo 6-7 miejsca. Trwalo to ze 3-4 lata. Tam mieli chlodna glowe, budowali sklad spokojnie i przyszedl ich czas. Idzmy ta droga Tylko misiowi sie marzy szybko PO i tutaj moze byc problem... bo kwoty jakie sobie wolaja zawodnicy z top sa po prostu chore.

    PS. Pewnie nie bedzie do wyjecia, ale gdyby sie dalo to nie zastanawiac sie i brac Woryne
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4195
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Przemo Pawlicki prędzej zacznie sprzedawać kiełbasę na koronie stadionu niż podpisze kontrakt w Częstochowie.Unia nie przedłuży wygasającego kontraktu Kildemanda(bierzcie Petera , facet na waszym torze może mocno pójść w górę.No chyba że jeszcze nie dostał całej kasy i będzie wolał pójść do Tarnowa/Gdańska) , pozostanie Zengoty jest również mocno dyskusyjne.Kurtz-Pawlicki-Fricke , dwa z tych 3 nazwisk trafi do Leszna.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4196
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Fricke to widzę w każdym klubie już jest

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (15-09-2017)

  15. Powrót do góry    #4197
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Przemo Pawlicki prędzej zacznie sprzedawać kiełbasę na koronie stadionu niż podpisze kontrakt w Częstochowie.Unia nie przedłuży wygasającego kontraktu Kildemanda(bierzcie Petera , facet na waszym torze może mocno pójść w górę.No chyba że jeszcze nie dostał całej kasy i będzie wolał pójść do Tarnowa/Gdańska) , pozostanie Zengoty jest również mocno dyskusyjne.Kurtz-Pawlicki-Fricke , dwa z tych 3 nazwisk trafi do Leszna.
    Nie przecze. Ale tez nikt sobie nie wyobrazal Pawlickiego w Gorzowie a tu prosze ile tam juz jest.
    Takze ja bym taki kategoryczny w kwestii transferow nie byl. Pewnym mozna byc chyba tylko pozostania Holty w Czwie

    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Fricke to widzę w każdym klubie już jest
    I pewnie byl zebrac oferty
    A teraz jest tak: Jozek? Gdzies tam mi daja 5k za punkt i 300 za podpis no i numer 3. Co mi dasz?
    Jozek dal swoja oferte.
    Dalej:
    Krzysio? Bo mi daja 5,5k za punkt i 330k za podpis. No i numer 3. Co mi dasz?
    Dalej:
    Jozek? Daja mi 6k za punkt, 350 k za podpis i busa. Co mi dasz?

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4198
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie przecze. Ale tez nikt sobie nie wyobrazal Pawlickiego w Gorzowie a tu prosze ile tam juz jest.
    Takze ja bym taki kategoryczny w kwestii transferow nie byl. Pewnym mozna byc chyba tylko pozostania Holty w Czwie
    Kto sobie nie wyobrażał? nie bądź śmieszny facet , Przemo jezdził tam już w 2010 i pewnym było że jeśli nie macierzysty klub to pierwszym wyborem będzie Gorzów , tak samo jak w przypadku Kołodzieja - Leszno.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4199
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Tak do końca z tego co pisze sirqaz bym nie kręcił beki, bo ostatni raz jak silnie się udzielał w polemice z wszechstronnie uzdolnionym wszechwiedzącym owocowym panem o egzotycznym nicku od warzyw wspominał bodajże o ile mnie pamięć nie myli ze Wlokniarz nie zbankrutuje w połowie sezonu i ponad to nie będzie bił się o utrzymanie ��
    bidak, być obiektem kpiny nawet we własnym środowisku naturalnym : ///

  18. Powrót do góry    #4200
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Fajnie ze juz odtrabiles sukces Pozyjemy zobaczymy Najpierw poczekamy na audyt a potem na nastepne sezony.

    Juz w 2006 roku pisalem ze maslanka tworzy dlugi i nie placi bylem tu wyzywany przez prawie wszystkich forumowiczow. Jakiez zdziwienie bylo kiedy sie okazalo ze spolka maslanki lata 2007, 2008 i 2009 konczyla z milionowym (ostatni rok z poltoramilionowym) dlugiem

    Ale swiacik ma jedno czego nie mial maslanka - 3,5 mln z miasta I tutaj fakt moj blad byl - przecenilem rozrzutnosc misia

    Tak, Gorzow 2,2 ktory bedzie mial problem z budzetem A Pila daje 2,5 za to Krosno 3


    Wracajac do naszego podworka. Dajmy sobie na wstrzymanie z Madsenem. On juz takiego sezonu nie powtorzy. To nie jest Holta panowie. Holta nie mial i nie bedzie mial slabego sezonu w Czestochowie. Madsen? Nie trafi z silnikami jak w polowie obecnego sezonu (tudziez nie wplyna pieniadze w terminie i nie zrobi serwisu) i zaraz wyniki leca na pysk.

    Do wziecia jest Pawlicki, ktoremu moze nie byc po drodze do Leszna wbrew pozorom. Jest Zengota. Jest Kildemand, ktory pamietamy jak potrafi jezdzic. Niech sie Leszna i Gorzowy licytuja na dalszy kredyt. Pamietam jak jakis czas temu Sparta kulala tak kolo 6-7 miejsca. Trwalo to ze 3-4 lata. Tam mieli chlodna glowe, budowali sklad spokojnie i przyszedl ich czas. Idzmy ta droga Tylko misiowi sie marzy szybko PO i tutaj moze byc problem... bo kwoty jakie sobie wolaja zawodnicy z top sa po prostu chore.

    PS. Pewnie nie bedzie do wyjecia, ale gdyby sie dalo to nie zastanawiac sie i brac Woryne

    Duża część z kwoty 2,2 miałaby być wypłacona przez jednego ze sponsorów.

  19. Powrót do góry    #4201
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    bidak, być obiektem kpiny nawet we własnym środowisku naturalnym : ///
    Wybacz, ale misiowe srodowiska nie jest, nie bylo i nie bedzie moim srodowiskiem naturalnym ani wlasnym
    Wrecz kpina z tego srodowiska = zaszczyt Na miescie juz powszechnie wiadomo, ze bzdury opowiadane przez misia o mnie w stylu ziemniaki i inne brednie nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia podobnie jak inne brednie opowiadane na temat PSUJa
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4202
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Duża część z kwoty 2,2 miałaby być wypłacona przez jednego ze sponsorów.
    Majster oni tu nie biorą pod uwagę sponsorów. Dla nich Włókniarz ma tylko kasę od miasta


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #4203
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Tymczasem w Tarnowie już się poznali na Czai. Poniżej kilka cytatów z forum kibiców Unii Tarnów.
    Czaja to jest najczesciej mijany zawodnik sezonu, wszystkich lig.
    Masakra, szkoda ze swoich tylko umie wywozic..
    No właśnie ten Czaja stracił trzykrotnie pozycję nie dowożąc punktów wygranych na starcie i te punkty zdecydowanie odbiły się na tym wyniku.
    W Gdańsku start i pierwszy łuk był kluczem do wygrania biegu, a nasz Czaja trzykrotnie zaprzepaścił szansę dowiezienia większej ilości punktów otwierając przeciwnikowi przysłowiową bramę, z której skwapliwie skorzystali.
    Dlatego uważam, że wczoraj dokonał nie lada sztuki, dając się wyprzedzić trzy razy na torze, który mijanki widzi tak samo często jak Olimpijski we Wrocławiu. Dodatkowo wczoraj warunki były ciężkie.
    Czaje lubue jako czlowieka, ale na torze to jest masakra. Jak wyjdzie ze startu to jedzie, ale bardzo rzadko dowozi punkty, wg mnie jest najczesciej wyprzedzanym zawodnikiem wszechlig. Zero rozgladania sie, zero analizy sciezki toru, brak umiejetnosci dobierania optymalnej trajektoriu.... No po prostu jakbys mocno sredniego juniora puscil a ten mial mmega sprzet na start.
    Czaja odpie*dala na trasie taką manianę że aż głowa boli. J-rules bardzo trafnie to określił najgorszy zawodnik jeśli chodzi o jazdę na trasie on ku*** nie widzi kompletnie nic nie czyta toru nie widzi optymalnych ścieżek. Piszę to teraz na pełnym luziku bo gdybym to pisał w trakcie albo zaraz po meczu to byłyby jedne wielkie wykrzyniki.
    Jak to dobrze, że on nas już nie wk**wia.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  22. Powrót do góry    #4204
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Mówi że teraz w mediach że jako Polak będzie mógł jeździć Josh Grajczonek może warto zainteresować się tym zawodnikiem ?

  23. Powrót do góry    #4205
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dobry skład można zbudować bez wielkich nazwisk. Z tymi Lampartami to fucktycznie walnął głupio... Najbardziej optymalne finansowo wersje składu, które coś wniosą to:

    Niestety chlapnął prezes MŚ bzdurę i nic z tego, ale...:

    1. Madsen
    2. Jonsson / Ułamek / Lampart
    3. Holta
    4. Musielak
    5. Zagar
    6. Lampart
    7. Gruchalski

    i tutaj byłoby naprawdę ciekawie jeśli chodzi o seniorów, ale pewnie guzik wyjdzie

    1. Madsen
    2. Musielak
    3. Holta
    4. Lindgren
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. XYZ

    Ten Musielak wydaje się być pewny w obliczu sytuacji ROW-u. I wcale nie musi być słaby. Mógłby to być materiał na jakieś 8-10 punktów na swoim torze. Najlepiej podpisać z takim zawodnikiem kontrakt przynajmniej na dwa lata, żeby potem nie było jaj jak z Madsenem.

    Jeśli chodzi o tego Lindgrena, to ja jednak wolałbym Holdera. To jest lepszy zawodnik, zupełnie inna półka. A tutaj może się odbudować, bo to Częstochowa. Tutaj nie takie umarlaki dostawały skrzydeł

  24. Powrót do góry    #4206
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    hehe, dwa cytaty o Czaji moje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #4207
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Tobiasz Musielak to fajna opcja dla Was. W moim odczuciu dużo lepsza niż stary i statyczny Sebastian Ułamek. U Tobiasza tylko martwi jedna sprawa którą w Lesznie juz przerabialiśmy czyli walka o skład.
    Psychicznie tego nie wytrzymywał , w tym roku w Rybniku rywalizował o skład,ale za przeciwników miał Szuminę i Bally'ego. Przy całym szacunku do chłopaków nie jest to wysoki poziom.
    Jeżeli Tobiaszowi przyjdzie rywalizować z mocnym "nazwiskiem" o skład może być cieżko. Zapowiada się na ewentualną rywalizację z Ułamkiem takze go nie powinno to przerazić , ale ... no wlasnie.
    Spokojna głowa i swoje bedzie robił. Tym bardziej ,ze lubi tor w Częstochowie. Zreszta trudno nie lubić Waszego toru 😊

  26. Powrót do góry    #4208
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez minio Zobacz posta
    Mówi że teraz w mediach że jako Polak będzie mógł jeździć Josh Grajczonek może warto zainteresować się tym zawodnikiem ?
    To wtedy już żadnego polaka nie będzie w składzie meczowym poza juniorami

  27. Powrót do góry    #4209
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    "Leon Madsen był praktycznie dogadany, ale postawił warunek, którego Włókniarz nie może spełnić. Duńczyk chciałby bowiem otrzymać kwotę za podpis w jednej transzy, a nie rozbitą na raty"

    Tylko czy można wierzyć Ostafińskiemu?

  28. Powrót do góry    #4210
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Sprawa Leona raczej dobiega konca i dobrze bo nie ma co iginac sie pod jego naciskami, raz ze nie wiadomo czy powtorzy taki sezon (historia zna juz takie przypadki ze po mega sezonie i odejsciu z Wlokniarza byla padaka Davidsson czy nawet Kildemand).Jesli Madsenowi nie pasuje ok niech idzie do Torunia bo taki obral faktycznie kurs (pisalem o tym jakis czas temu ze na os nich oferte) , jedna czy dwie wpadki i bedzie zmieszany przez termosa jak gowno w szambiarce jego wybor. W takiej sytuacji trzeba juz myslec o finalizowaniupewnych planow b ,c czy x bo zaraz bedzie po faworach. Woffinden , Lindgren, Iversen to z topu (kolejnosc nieprzypadkowa) , Kildemand , MJJ, Kurtz na 2.linie do walki z Jonssonem i ja bym bral Musielkaa + Lamparty lecz nie wiem czy oni keszcse sa zainteresowani po wypowiedziach misia.

  29. Powrót do góry    #4211
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    pisałem o tym 24.08.2017 o godz.10.01

    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    ... o tyle co do Leona mam złe przeczucia... i moja intuicja przez małe "i" mówi mi coraz bardziej natarczywie, że miejsce będzie miał czysty paradoks i Madsen nie wskoczy do Tarnowa ale.. wyciągnie go ktoś z dwójki: Toruń lub Zielona Góra choć chętnych na niego jest więcej (nie licząc Tarnowa i Częstochowy...). Proszę mojego tekstu nie traktować jako ubliżenie Zdolnościom Prezesa Świącika... Wręcz przeciwnie... Oceniam go jako Wielkiego Prezesa za to co zrobił dla Klubu przez te 3 lata licząć od roku 2015 poprzez 2016 i ten nasz 2017, Prezes w starciu z Leonem może przegrać po prostu z Charakterystyką Leona.... co wcale mu nie ubliża (Prezesowi) a Leonowi trzeba to wybaczyć... ot życie... Pozdr.
    Od dawna było wiadomo, (przynajmniej dla mnie już od 23 sierpnia 2017 wieczorem) że o Leona trwa licytacja miedzy Toruniem a Zieloną Górą. To jedna sprawa.... Druga to taka, że ten niechciany przez Was Chris Holder jest też nie do "wyciągnięcia" (w założeniu ma to być trzeci Stranieri jako "kamień węgielny" w Toruniu...). Skończy się na tym, że my, czyli Czewa, pozyskamy Tobiego (Musielaka) i Norbiego (Kościucha). Zachody pod Pieszczka nic nie dały... a więc skład Anno Domini '2018 przedstawia się następująco:
    1. Holta
    2. Musielak
    3. Kościuch
    4. Jonsson
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świdnicki / Świącik
    ot i wszystko... ale to skład oparty na realnych 3 mln złotych budżetu (2.5 mln miasto - oby tak tylko było i ok. 0,5-0,75 mln giełda, pozostali sponsorzy jak dadzą ok. 0,1-0,2 mln to max...). Nie ma co krytykować... Jakie możliwości takie rezultaty....
    pozdrawiam
    maly_eryk

    Wszystkich, którzy mają cierpliwość, jeśli już nie do Prezesa to chociaż do mnie, proszę o cierpliwe przeczytanie poniższych słów... pozostałych zaś o nie tracenie czasu . Na wstępie po raz n-ty zaznaczę, że nie łączą mnie z p.Michałem żadne więzy rodzinne ani biznesowe (przy najmniej narazie ). A teraz już wypunktuję, bo tak będę może bardziej "strawny" dla tych których tolerancja na moją osobę jest "na granicy"... Co by nie powiedzieć o panu Prezesie, a z lapsusów mogę dopatrzeć się tylko jednego a mianowicie tego, że Prezes czasem mówi dziwne rzeczy w "przekaziorach" i wychodzi z tego "niezły żart" (ale to pikuś w porównaniu z andronami pana radnego Banasia... naprawdę pikuś... ), to jednak "po stronie Świącika" widzę same plusy!! Nim zacznę przytaczać fakty, tylko nadmienię że jest pogodnym, spokojnym człekiem, nie będącym wrogiem dla nikogo... Ale dość.. zaczynam wymieniać fakty:
    -2014 rok - upadek częstochowskiego Żużla... wydaje się że to koniec... lekkomyślność Miasta (przypomnę: Miasto to zawsze ostatnia deska ratunku, to ojciec i matka dla swoich dzieci..) powoduje, że Klub stacza się, na moment zamiera pod wpływem skutków Należności wygenerowanych przez Prezesów Maślankę i Sukiennika (moja uwaga: Maślanka i Sukiennik działali w dobrej wierze i nie obarczam ich nawet cieniem posądzenia - wszyscy wiecie że Żużel od zarania to worek bez dna!);
    -2015 rok - jednoroczna kwarantanna, karencja. Prezes Świącik, jako "świeży" krok po kroku reguluje formalności i sprawy obligatoryjne... jednocześnie zabawia Was, nas comiesięcznym turniejem z obsadą na jaką go stać... obiecuje, że za rok zaczynamy od nowa zabawę w żużel ligowy;
    -2016 rok - sklecona na miarę możliwości drużyna, jedzie gorzej niż kiepsko, dużo gorzej od założeń, na trybunach coraz mocniej kibiców, gęstwina się przeżedza... Nikogo nie isteresuje, usypiający żużel pierwszoligowy.... Prezes już wie, że "teraz albo nigdy" - jeśli w roku następnym będzie też I liga to będzie to koniec żużla w Czewie. On wie, że musi za wszelką cenę znaleźć się w Ekstralidze i to już w następnym roku aby dalej żużel w Czewie egzystował.. Ale drużyna na kiepskiej 3 czy 4 pozycji.. Świącik korzysta z furtki, że nie ma chętnych na Extralige, korzysta z zaproszenia i wchodzi jako "mianowany" przez co naraża się na złorzeczenia z całego kraju;
    -2017 rok - Świącik zostaje "Królem Polowania" - zaciąga "emerytów" ale tych tylko "najlepszych z najlepszych", którzy są możliwi do ściągnięcia... oraz... "przeciętnego" trenera Kędziorę. Przed sezonem sam osobiście doceniając Prezesa, nie mam złudzeń, że wygramy tylko z ROWem u siebie... a jednak cały sezon układa się wspaniale, tak jakby drużyna w meczach u siebie jechała "w hipnozie".. Tak naprawdę pojechała "bez hipnozy" tylko z GKMem pokazując, że jest bardzo słabą drużyną, ale jednak pozostałe mecze (Z Unią nie liczę!) pojechała co najmniej na 200% swoich realnych możliwości... Trener okazuje się strzałem w "10" Prezesa...Drużyna, zaznaczam: bardzo słaba drużyna składowo (!!), pewnie utrzymuje się w Ekstralidze! To w ogromnej mierze zasługa Świącika...
    -2018- jeszcze nie nadszedł, pewnie możliwości stworzenia drużyny co najmniej takiej jak w 2017 będą mocno zawężone i być może dużo mniejsze (mała ruchliwość zawodników na rynku transferowym oraz to że Klub wciąż jest postrzegany przez Asów Speedwaya jako niepewny, jak Mariusz Falubaz zauważył, zresztą bardzo słusznie i logicznie..!). Pewnie będzie to dla Drużyny z Czewy "droga przez mękę" to jednak ja:
    NIE JESTEM W STANIE NIE ZAUWAŻAĆ, ŻE ŚWIĄCIK I JEGO TEAM WSPÓŁPRACOWNIKÓW, JAK JAROMIR JARZĄB i DANIEL MLEK "ODDANI OD ZAWSZE NA ZAWSZE" I WIELU, WIELU INNYCH NIE WYMIENIONYCH Z IMIENIA ODNIEŚLI JUŻ SUKCES (!!) I ZAPISALI SIĘ W HISTORII ŻUŻLA POLSKIEGO (!!). COKOLWIEK NASTĄPI W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚĆI!!....
    (Tak jak Marian zbierał dla Was, dla nas medale, jak Artur dał 2-letnią, ale jakże piękną Kroplówkę, tak i Michał pięknie się zapisał przez te ostatnie 3 lata!! a zważcie, że "tak krawiec kraje, jak materiału staje..." )
    Pozdrawiam!
    maly_eryk

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Analityk za jego przydatny post!

    Dominik (16-09-2017)

  31. Powrót do góry    #4212
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Głos zabrał sam zainteresowany w sprawie

    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-beda-musialy-

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Magik (16-09-2017)

  33. Powrót do góry    #4213
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    icon19.gif

    Maly_eryk z tym składem to poleciales.... to nawet ja nie jestem takim pesymistą
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 16-09-2017 o 15:10
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  34. Powrót do góry    #4214
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na zawodnika pokroju Woffindena szans nie będzie jeszcze przez kilka lat moim zdaniem. Tutaj trzeba budować skład w oparciu o piątkę solidnych średniaków. Lepsza i pewnie tańsza jest para, która uzyska 17 punktów w stosunku 9+7 niż 13+4.

    Lindgren, Holder, Lebiediew, Milik, Lindbaeck, Zengota - najlepiej coś z tej puli wyszarpać...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SzalonyKon za jego przydatny post!

    Girion (16-09-2017)

  36. Powrót do góry    #4215
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    MZ
    RH
    LM
    CH/FL
    TM

    Na ta chwile wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak będzie. Dziwi ze Lampartow odpuszcza sie przez Dawida, a bierze... no wlasnie..

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  37. Powrót do góry    #4216
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Artem, to byłby bardzo przyzwoity skład.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #4217
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Z takiego składu byłbym zadowolony. Jonsson z Ułamkiem jako straszaki. Jako drugi junior jest też Adrian Woźniak. Po ciężkiej kontuzji, objeździł się trochę w Pile. Czy gwarantuje jakieś punkty w elidze? Raczej nie, ale to i tak dużo lepsza opcja, niż Świącik czy Świdnicki.

  39. Powrót do góry    #4218
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez SzalonyKon Zobacz posta
    Na zawodnika pokroju Woffindena szans nie będzie jeszcze przez kilka lat moim zdaniem. Tutaj trzeba budować skład w oparciu o piątkę solidnych średniaków. Lepsza i pewnie tańsza jest para, która uzyska 17 punktów w stosunku 9+7 niż 13+4.

    Lindgren, Holder, Lebiediew, Milik, Lindbaeck, Zengota - najlepiej coś z tej puli wyszarpać...

    Abstrahując od tego, że Milik nigdzie się nie wybiera przez najbliższych kilka lat, to kontrakt ma póki co jeszcze na następny sezon. Więc jeden wam odpada. Lebiediewa możecie sobie wziąć
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #4219
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Słyszałem ze Maksiowi zaproponowali 1,2. Dla porównania PODOBNO Gorzów rzucił 2,2.
    I z tego co wiem (nie wiem jaki $) Maks zostaje we Wrocku.
    Toruń podobno proponuje 3 miliony z góry,nowego sprintera i beczke metanolu...Nie wiem skąd ludzie biorą takie info,kompletnie nie znając wyglądu kontraktu żuzlowego

  41. Powrót do góry    #4220
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Toruń podobno proponuje 3 miliony z góry,nowego sprintera i beczke metanolu...Nie wiem skąd ludzie biorą takie info,kompletnie nie znając wyglądu kontraktu żuzlowego
    Dokładnie z loży VIP na Jancarzu, przy kiełbasie z grilla i kanapce z pasztetem rozmawiając z serdecznym kolegą właścicielem firmy która zaproponowała większość z tych środków oraz która jest jedną z najmocniej sponsorujących Stal.
    Internetowy trolu bez znajomosci tematu.

  42. Powrót do góry    #4221
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Oho. Grube ryby doszły do głosu. Sami mocni na mieście


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Dokładnie z loży VIP na Jancarzu, przy kiełbasie z grilla i kanapce z pasztetem rozmawiając z serdecznym kolegą właścicielem firmy która zaproponowała większość z tych środków oraz która jest jedną z najmocniej sponsorujących Stal.
    Internetowy trolu bez znajomosci tematu.
    No to zmień lożę VIP albo "serdecznego kolegę". Bo ktoś ciebie najwyraźniej robi w ...uja.

    Zmora mocno się głowi, skąd tu wziąć na rate w banku. A ty coś pyerdolisz, że proponuje 2,2 mln młodemu Drabikowi. No skoro tyle proponuje Drabikowi, to jaką kasę proponuje takiemu Zmarzlikowi ? 3 mln ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-09-2017 o 23:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    młody_piernik (17-09-2017)

  45. Powrót do góry    #4223
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to zmień lożę VIP albo "serdecznego kolegę". Bo ktoś ciebie najwyraźniej robi w ...uja.

    Zmora mocno się głowi, skąd tu wziąć na rate w banku. A ty coś pyerdolisz, że proponuje 2,2 mln młodemu Drabikowi. No skoro tyle proponuje Drabikowi, to jaką kasę proponuje takiemu Zmarzlikowi ? 3 mln ?
    Pisze usilnie ze to nie Zmora daje, ale widzę ze echo.
    Pisze co wiem i skąd wiem, a prawda jest taka ze wy gowno wiecie.
    Szkoda czasu żeby wam tu wrzucać jakieś info.
    Ostatnio edytowane przez piotrek ; 16-09-2017 o 23:27

  46. Powrót do góry    #4224
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Pisze usilnie ze to nie Zmora daje, ale widzę ze echo.
    Pisze co wiem i skąd wiem, a prawda jest taka ze wy gowno wiecie.
    Szkoda czasu żeby wam tu wrzucać jakieś info.
    Kolego Piotrek nastepnym razem jak bedziesz na lozy VIP to proponuje mniej alkoholu.

    Bo pozniej wrzucasz jakies kwoty z kosmosu i dodatkowo burzysz do osob ktore zwracaja Ci uwage ze fanzolisz bez ladu i skladu.


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ROLAND (17-09-2017)

  48. Powrót do góry    #4225
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kolego Piotrek nastepnym razem jak bedziesz na lozy VIP to proponuje mniej alkoholu.

    Bo pozniej wrzucasz jakies kwoty z kosmosu i dodatkowo burzysz do osob ktore zwracaja Ci uwage ze fanzolisz bez ladu i skladu.


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Kolego Garfield,
    Nie mierz wszystkich swoją miarą. Ktoś jedzie na mecz obejrzeć żużel, spotkać się z przyjaciółmi, porozmawiać o biznesie, sporcie itp inni idą postać w kolejce za piwem. Miłego stania kolego.

  49. Powrót do góry    #4226
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Kolego Garfield,
    Nie mierz wszystkich swoją miarą. Ktoś jedzie na mecz obejrzeć żużel, spotkać się z przyjaciółmi, porozmawiać o biznesie, sporcie itp inni idą postać w kolejce za piwem. Miłego stania kolego.
    Prestiż


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  50. Powrót do góry    #4227
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    W Gorzowie na trybinie VIP nie serwuja kielbasy z grilla.

  51. Powrót do góry    #4228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Pisze usilnie ze to nie Zmora daje, ale widzę ze echo.
    Pisze co wiem i skąd wiem, a prawda jest taka ze wy gowno wiecie.
    Szkoda czasu żeby wam tu wrzucać jakieś info.
    No różnica pomiędzy nami jest taka, że my nie ukrywamy wcale, że nie mamy pojęcia ile i jaki klub rzucił młodemu Drabikowi. Ale za to mamy pojecie, jakie realne pieniądze wchodzą w grę, jeśli chodzi o kontrakt z takimi zawodnikami. I nie zastawiaj się teraz sponsorami bo pisałeś wyraźnie, że to Gorzów daje:

    Słyszałem ze Maksiowi zaproponowali 1,2. Dla porównania PODOBNO Gorzów rzucił 2,2.
    I z tego co wiem (nie wiem jaki $) Maks zostaje we Wrocku.
    Inna kwestia. Nie ma w Gorzowie takiego sponsora, który byłby w stanie sfinalizować kontrakt na poziomie 2.2 mln. Mam na myśli tutaj właścicieli firm w Gorzowie i okolicach, którzy aktualnie sponsorują Stal. Trzecia sprawa, powinieneś wiedzieć, że taki młody Drabik nie może zarabiać takiej kasy, skoro dużo skuteczniejszy zawodnik, jakim jest Zmarzlik, nie jest w stanie zarobić takiej kasy w Stali.

    Biorąc te wszystkie aspekty pod uwagę, jako pierwszy powinieneś wyśmiać swego serdecznego kolegę, który to rzekomo żeni ci takie kity.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #4229
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Mnie zastanawia skad niby 1,2 mln od Wlokniarza Moze do Vitroszlifu, ktory ponoc wycofuje sie ze sponsorowania?
    A moze Banas juz zlozyl oferte w imieniu klubu z obiecanych 3 melonow??

  53. Powrót do góry    #4230
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    2,2 za Drabika hahaha, w założeniu że ile punktów zrobi, 18 w szesnastu meczach?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •