Strona 40 z 114 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    Do grona naszych sponsorów dołącza firma Frezmet, która specjalizuje się w produkcji elementów do bram przesuwnych oraz pozwalających na wykonanie we własnym zakresie bram, ogrodzeń i balustrad. Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera

    Ktoś mi powie czemu ma służyć chwalenie się "znalezieniem" sponsora który w rzeczywistości wspiera klub (wcześniej także spółkę) już od hen hen....?
    Rozumie, że promować należy tylko nowych sponsorów, którzy wcześniej nie wiedzieli co to żużel??
    Ci którzy wspierają klub, żużel od lat nie są godni wzmianki na klubowym profilu?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (08-03-2017), berciol (14-03-2017)

  3. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Budżet 6,5 mln i zabezpieczony gratuluję.

    Szykuje się więc nadwyżka, wszak wpływy z biletów się nie liczą, skoro JUŻ jest zabezpieczone to nie mogą to być wpływy z biletów.

    Byleby na końcu sezonu nie było dziury.

  4. Powrót do góry    #1758
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Rozumie, że promować należy tylko nowych sponsorów, którzy wcześniej nie wiedzieli co to żużel??
    Ci którzy wspierają klub, żużel od lat nie są godni wzmianki na klubowym profilu?
    Nalezy pisac prawde a nie ze do klubu "dolaczyl" sponsor ktory w rzeczywistosci byl juz z nim od dawna...


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  5. Powrót do góry    #1759
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    A bal sponsorów to nie był jakoś dawno?
    Ciekawe jest to, że PSUJ napisał coś na temat kwoty i zaraz jest atak dotyczący balu sponsorów. Czy mi się zdaje czy to zwyczajna próba zdyskredytowania PSUJa który podał prawdziwą informację?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #1760
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nalezy pisac prawde a nie ze do klubu "dolaczyl" sponsor ktory w rzeczywistosci byl juz z nim od dawna...


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

    Nowy sezon, nowy budżet. Ja to czytam, że dołączył na nowy sezon. Według Ciebie ten co był rok temu sponsorem na nowy nim nie został dalej jest w klubie?
    Oczywiście, że można było napisać, że na kolejny sezon pozostaje z nami firma .... Tylko czy to coś zmienia w stanie klubowego konta? czy może to zwykłe "czepiactwo" z twojej strony?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  7. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    sponsor tak samo nowy jak ekipa rządząca.

    PS. i jeszcze cos o szacunku dla zawodnikow

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...076,1,984.html
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Garfield (08-03-2017)

  9. Powrót do góry    #1762
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    sponsor tak samo nowy jak ekipa rządząca.
    To "starzy" sponsorzy też nie mogą być? Tak na stałe czy tylko kilkuletnia karencja wystarczy?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (08-03-2017), dockm (08-03-2017)

  11. Powrót do góry    #1763
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wy to chyba większych problemów nie macie. To chyba dobrze, że klub w końcu pomyślał i o tych stałych sponsorach i o nich pisze. Ba, im się nawet należy więcej szacunku. A wy widzicie w tym problem, bo tamto, bo sramto.... masakra...

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Kazoon (08-03-2017), berciol (14-03-2017), dockm (08-03-2017), pakosik (08-03-2017)

  13. Powrót do góry    #1764
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Budżet 6,5 mln i zabezpieczony gratuluję.

    Szykuje się więc nadwyżka, wszak wpływy z biletów się nie liczą, skoro JUŻ jest zabezpieczone to nie mogą to być wpływy z biletów.

    Byleby na końcu sezonu nie było dziury.
    A czytałeś część nt biletów czy po prostu wpadłeś tu puścić bąka i uciec?

    A co do sprawy z prezentowaniem sponsora to jeszcze niedawno była tu krytyka, że się tego nie robi wcale

    Niektórzy powinni sobie dać spokój z żużlem dla zdrowia i spokoju ducha i w żużlową niedzielę zorganizować sobie grilla jak to już jeden kochający nasz klub użytkownik zrobił w minionym sezonie.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Kazoon (08-03-2017), Peter Kildemand (08-03-2017)

  15. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No wielkie przepraszam, ale "szacunkowe wpływy" a "zabezpieczone środki" to chyba razem w parze nie idzie.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Gadol (08-03-2017), Petroniusz (09-03-2017), ananasek_vel_oman (09-03-2017)

  17. Powrót do góry    #1766
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Dobrze, że na mieście idzie spotkać chłopaków rozdających kwiatki na ulicach, ale te polary i czapki są po prostu paskudne.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  18. Powrót do góry    #1767
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No wielkie przepraszam, ale "szacunkowe wpływy" a "zabezpieczone środki" to chyba razem w parze nie idzie.
    Taki to już złotousty prezes. Dla mnie przekaz był jasny: to 200k ma być zabezpieczeniem na wypadek fatalnej frekwencji (odwołane mecze) i/lub niedotrzymania słowa przez sponsora/ów.
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No wielkie przepraszam, ale "szacunkowe wpływy" a "zabezpieczone środki" to chyba razem w parze nie idzie.

  19. Powrót do góry    #1768
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Pewnie zostanę tutaj zhejtowany ale tu mi coś śmierdzi na kilometr. W mojej ocenie budżet Włókniarza jest znów na "anuż się uda". Dlaczego tak myślę? Dlatego że Świącik prezes stowarzyszenia który odrodził żużel w Częstochowie bądź co bądź po awansie do Ekstraligi nie miał odwagi i jaj przemianować tego podmiotu w Spółkę Akcyjną, a 13 grudnia 2016 roku zarejestrował nowy podmiot "WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA S A". Znów mamy dwa podmioty funkcjonujące w Częstochowie - jeden rzekomo od szkolenia, dugi od jazdy w elidze. To jest precedens w tym sporcie, bo nie widzę (może się mylę) drugiego klubu który robił takie "manewry". Świącik się zabezpieczył i jak będą długi to Spółka Akcyjna pójdzie w stan upadłości, a Stowarzyszenie jako niezależny podmiot zacznie od niższej ligi. Czyli powtórka z rozrywki. Sory ale ja nie mogę pojąć po co dwa podmioty?

    Zarząd STOWARZYSZENIE CZĘSTOCHOWSKI KLUB MOTOCYKLOWY WŁÓKNIARZ:
    - Świącik
    - Bączyński
    - Jarząb
    - Mlek

    Zarząd WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA S A :
    - Świącik
    - Jarząb
    - Mlek

    Adres ten sam: Olsztyńska 123/127

    To jest ta sama ekipa, więc szkolenie juniorów to dla mnie przykrywka. Inne kluby ekstraligi nie potrzebują osobnych podmiotów do szkolenia młodzieży i lepiej lub gorzej ale szkolą. Wybaczcie ale ja tego częstochowskiego cyrku nie ogarniam.....
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 09-03-2017 o 21:45

  20. Powrót do góry    #1769
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Pewnie zostanę tutaj zhejtowany ale tu mi coś śmierdzi na kilometr. W mojej ocenie budżet Włókniarza jest znów na "anuż się uda". Dlaczego tak myślę? Dlatego że Świącik prezes stowarzyszenia który odrodził żużel w Częstochowie bądź co bądź po awansie do Ekstraligi nie miał odwagi i jaj przemianować tego podmiotu w Spółkę Akcyjną, a 13 grudnia 2016 roku zarejestrował nowy podmiot "WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA S A". Znów mamy dwa podmioty funkcjonujące w Częstochowie - jeden rzekomo od szkolenia, dugi od jazdy w elidze. To jest precedens w tym sporcie, bo nie widzę (może się mylę) drugiego klubu który robił takie "manewry". Świącik się zabezpieczył i jak będą długi to Spółka Akcyjna pójdzie w stan upadłości, a Stowarzyszenie jako niezależny podmiot zacznie od niższej ligi. Czyli powtórka z rozrywki. Sory ale ja nie mogę pojąć po co dwa podmioty?

    Zarząd STOWARZYSZENIE CZĘSTOCHOWSKI KLUB MOTOCYKLOWY WŁÓKNIARZ:
    - Świącik
    - Bączyński
    - Jarząb
    - Mlek

    Zarząd WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA S A :
    - Świącik
    - Jarząb
    - Mlek

    Adres ten sam: Olsztyńska 123/127

    To jest ta sama ekipa, więc szkolenie juniorów to dla mnie przykrywka. Inne kluby ekstraligi nie potrzebują osobnych podmiotów do szkolenia młodzieży i lepiej lub gorzej ale szkolą. Wybaczcie ale ja tego częstochowskiego cyrku nie ogarniam.....
    Tylko, że tym razem Stowarzyszenie ma udziały w spółce, i Świącik nie ukrywa, że pieniądze idą na obydwa te podmioty i są one ze sobą ściśle powiązane - nie jak to było z poprzednią spółką, gdzie stowarzyszenie nie miało ani 1% udziałów. Także jakby Świącik miał taki misterny plan kolejnego zadłużenia Włókniarza, robienia inby na cały kraj i zaczynania od drugiej ligi - bo tak, bo czemu niby by tak sobie nie zrobić, to nie robiłby tego w ten sposób.

  21. Powrót do góry    #1770
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To jest precedens w tym sporcie, bo nie widzę (może się mylę) drugiego klubu który robił takie "manewry". Świącik się zabezpieczył i jak będą długi to Spółka Akcyjna pójdzie w stan upadłości, a Stowarzyszenie jako niezależny podmiot zacznie od niższej ligi. Czyli powtórka z rozrywki. Sory ale ja nie mogę pojąć po co dwa podmioty?
    Mylisz się:

    Leszno:

    Unia Leszno SSA
    KS Unia Leszno

    Gorzów Wlkp:

    Stal Gorzów Wlkp S.A.
    KS Stal Gorzów

    Grudziądz:
    Grudziądzki Klub Motocyklowy SA
    GTŻ Grudziądz

    Toruń:

    Klub Sportowy Toruń SA
    SSSM STAL Toruń

    Zielona Góra:

    Zielonogórski Klub Żużlowy SSA
    ZKŻ Zielona Góra

    To tylko Ekstraliga, więcej nie chciało mi się szukać.

    Źródło(co by nie być gołosłownym): http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/670...potwierdzonych
    Ostatnio edytowane przez dockm ; 09-03-2017 o 23:01

  22. Powrót do góry    #1771
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    CKMLeW: Stowarzyszenie nie ma zadnych udzialow w SA.

    Strzelba: podzial na dwa podmioty niczego i nikogo nie zabezpiecza. Przepisy sa niezmienne - jak SA utraci licencje to Stowarzyszenie bedzie musialo co najmniej rok kiblowac.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #1772
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    CKMLeW: Stowarzyszenie nie ma zadnych udzialow w SA.

    Strzelba: podzial na dwa podmioty niczego i nikogo nie zabezpiecza. Przepisy sa niezmienne - jak SA utraci licencje to Stowarzyszenie bedzie musialo co najmniej rok kiblowac.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Nie zabezpiecza tylko miejsca w EL, a poza tym zabezpiecza baaardzo dużo, począwszy od istnienia klubu mimo bankructwa sa.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 10-03-2017 o 00:01

  24. Powrót do góry    #1773
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mam taki apel/prosbe.

    Czy moglby ktorys klakier kupic podrecznik do ekonomi, poziom podstawowy wraz ze slownikiem pojec, najlepiej przestudiowac o czym za chwile napisze i nauczyc prezesa? Albo chociaz mu palcem pokazac w ksiazce?

    Chodzi o takie pojecia jak:
    - budzet
    - wykonanie budzetu
    - wydatki/koszty/ rozchody
    - przychody/zyski/wplywy
    - bilans/nadwyzka budzetowa
    - szacunki/zabezpieczone wplywy

    Pls. To jest przykre, ze prezesem klubu jest czlowiek, ktory nie zna podstawowych pojec.
    I jak jakakolwiek powazna firma ma z kims takim rozmawiac? To nie jest partner do rozmowy... co najwyzej do zrobienia herbaty/kawy.

    PS. Jak was nie stac bo sponsorzy klubu sie deklaruja a potem nie wplacaja pieniedzy i macie problemy z tego tytulu to moge zasponsorowac. Wyslac na adres klubu czy patroxu czy prywatny prezesa? Jak znajde chwile to nawet zaznacze na zolto w/w pojecia.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1774
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    http://weszlo.com/2017/03/12/kibice-...szam-problemu/

    Korzystając z chwili przerwy w wymianie uprzejmości między hejterami, a antyhejterami, polecam przeczytać wywiad ze Sławkiem Drabikiem

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    Gadol (13-03-2017), lego (13-03-2017), pakosik (13-03-2017)

  27. Powrót do góry    #1775
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Czestochowianie...
    Jakby nie spojrzec wasze wyniki w ostatnich latach są fantastyczne.
    Włókniarz Czestochowa dla mnie kibica prawie czterdziestoletniego jest klubem EKSTRALIGOWYM.
    Miejsce Lwów jest w najwyzszej klasie rozgrywkowej .Im prędzej tym lepiej.
    Bo liga zawodowa i tak powstanie.

    Wasze kłótnie sa na swój sposób rozumiane a jednak z drugiej strony prostymi słowami --- debilne !!!

    Czytam wasze waśnie i za cholere nie potafie doczytac sie ,że komukolwiek z was zależy na Włókniarzu....


    Nie róbcie sobie z waszego Wspaniałego klubu pożywki politycznej.
    Tylko razem jesli będziecie pokonacie moj ROW RYBNIK.
    A jesli sie nie uda to wygracie kolejke pózniej.

    Częstochowa z takim torem i taka publicznościa i z historycznym biegiem Screena .... Wstydem bedzie dla was kibiców jak to **********ie.

    Włókniarz Częstochowa - ROW RYBNIK 43-47

  28. Powrót do góry    #1776
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To czy to walnie czy nie zależy od operatywności i zdroworozsądkowego podejścia działaczy. Co z tego, że od 2009-2014 kibice zapełniali stadion przy Olsztyńskiej? Co z tego, że byli z zespołem niezależnie czy walczył o medale czy o utrzymanie?

    I właśnie żebyśmy się nie musieli znów wstydzić za działaczy to ci nie mają żadnej taryfy ulgowej.

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    CKMLeW: Stowarzyszenie nie ma zadnych udzialow w SA.

    Strzelba: podzial na dwa podmioty niczego i nikogo nie zabezpiecza. Przepisy sa niezmienne - jak SA utraci licencje to Stowarzyszenie bedzie musialo co najmniej rok kiblowac.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    W zasadzie to jeszcze nie wiemy czy nie ma udziałów. Na mieście mówią że po tym jak wyszło że Stowarzyszenie zostało wydymane parę osób konkretnie się wkur.... i powiedziało że nie będzie wspierać spolki. Blady strach padł na misia i ponoć oddał 5 procent zmniejszając swój udział do 51.
    Wszyscy o tym mówią ale nikt nie widział papieru
    A w KRS info może być z nawet 3 miesięcznym opóźnieniem.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1778
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    W zasadzie to jeszcze nie wiemy czy nie ma udziałów. Na mieście mówią że po tym jak wyszło że Stowarzyszenie zostało wydymane parę osób konkretnie się wkur.... i powiedziało że nie będzie wspierać spolki. Blady strach padł na misia i ponoć oddał 5 procent zmniejszając swój udział do 51.
    Wszyscy o tym mówią ale nikt nie widział papieru
    A w KRS info może być z nawet 3 miesięcznym opóźnieniem.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    -na mieście gadają..
    -na mieście gadają..
    -na mieście gadają..

    tak mi się skojarzyło że ty musisz być ten Jarek co nie miał s..
    żeby zobaczyć pełne podobieństwo do ananasa ostatnie słowo cytatu należy zamienić słowem "sądach"

    1425665193_zmwxvc_600.jpg
    Ostatnio edytowane przez piotrek ; 13-03-2017 o 23:09

  31. Powrót do góry    #1779
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    -na mieście gadają..
    -na mieście gadają..
    -na mieście gadają..

    tak mi się skojarzyło że ty musisz być ten Jarek co nie miał s..
    żeby zobaczyć pełne podobieństwo ostatnie słowo cytatu należy zamienić słowem "sądach"

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3912
    Jeju. Drugi straszy sadem.
    Drze. Płacze w poduszkę 😂😂😂
    A w skrzynce jak nie było awizo tak nie ma 😂😂😂😂😂

    Ja serio piotrus mam nadzieję że spotkamy się w sądzie
    Sąd ma możliwości sprawdzić pewne rzeczy których ja obecnie jeszcze nie mam

    Taka rada. Przestańcie pisać co zrobicie. Po prostu róbcie
    Ja czekam na ten wasz samobój

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1780
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ps. Ten cytat to chyba o przeciwieństwie prezesa w koncu to on ucieka wzrokiem rozmawiając z kimś, wykonuje dziwną mimike ruchowa i tym podobne nie mówiąc już o uciekaniu od tematu rozmowy na prywatne anegdoty

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1781
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ps. Ten cytat to chyba o przeciwieństwie prezesa w koncu to on ucieka wzrokiem rozmawiając z kimś, wykonuje dziwną mimike ruchowa i tym podobne nie mówiąc już o uciekaniu od tematu rozmowy na prywatne anegdoty

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    ale przecież ja cie nigdzie nie strasze żadnymi sądami
    przeczytaj uważnie co napisałem padre meritoriko

  34. Powrót do góry    #1782
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach

    Na tym zdjeciu jest Ananas bez "s"?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    lego (18-03-2017)

  36. Powrót do góry    #1783
    Początkujący Awatar joe_padlina
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wie ktoś może, czy był dzisiaj trening ?

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi joe_padlina za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-03-2017)

  38. Powrót do góry    #1784
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez joe_padlina Zobacz posta
    Wie ktoś może, czy był dzisiaj trening ?
    Był, od 14:00 planowo, jeździli Holta, Madsen, Zagar, Polis, Czaja, Ułamek, Borowicz, Jonsson, Świącik

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-03-2017)

  40. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Był, od 14:00 planowo, jeździli Holta, Madsen, Zagar, Polis, Czaja, Ułamek, Borowicz, Jonsson, Świącik
    Ułamek najszybszy ?

  41. Powrót do góry    #1786
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ułamek najszybszy ?
    Mnie na treningu nie było, więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć, może ktoś z tu obecnych był. Poza tym, dzisiaj pierwszy trening to wątpię, żeby zawodnicy już jeździli na 100%

  42. Powrót do góry    #1787
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ułamek najszybszy ?
    Taaak miał czas o 0,963123 na kółko szybszy od reszty...

    Ludzie, co za pytanie? Większość pierwszy raz wsiadła na żużlówkę po zimowej przerwie, więc jakiekolwiek porównania nie mają absolutnie żadnego sensu. Widać było po Ułamku, Zagarze czy Józku, że już jeździli bo płynnie im to szło. Tor jak na pierwszy trening równy jak stół(brawo Andzia!) i kilkakrotnie polewany mimo niezbyt wysokiej temperatury

    PS: Był jeszcze Mateusz Świdnicki, więc de facto zabrakło tylko Barana(może jutro się pojawi).

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    CKMLeW (16-03-2017), Peter Kildemand (16-03-2017)

  44. Powrót do góry    #1788
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Może jutro jak z pod taśmy będą jeździć to będzie można cokolwiek powiedzieć. A dziś... bezpiecznie, tyle można powiedzieć.

  45. Powrót do góry    #1789
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Na dzisiejszym treningu przewinęło się myślę że kilkaset osób w momencie którym ja byłem na stadionie naliczyłem 80 głów na trybunach.
    Co do samej jazdy Ułamek mnie zaskoczył jazdą pod samą bandą. Czyżby Seba na ostatnie lata kariery zmienił styl jazdy.
    O młodego Świdnickiego trzeba zadbać żeby jeździł jak najwięcej będzie z niego pociecha.
    Tor jak napisał dockm bardzo dobrze przygotowany.

    Uwaga myślę że warto pochwalić również osoby które na bieżąco dodawały informacje że pierwsze kółka kręcone są przy Olsztyńskiej. Brawo Wy.
    Dzięki Wam ludzie wykorzystywali przerwę obiadową w pracy aby zobaczyć naszych asów.
    Żużel nadal sport numer jeden w Częstochowie.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  46. Powrót do góry    #1790
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ułamek z Czają mają dość jaskrawe kombinezony. Obawiam się że mogłeś ich pomylić

  47. Powrót do góry    #1791
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Sebek też się zapuszczał głęboko pod płot, ale jak się trochę odsypało to niemal każdy tak jechał.

  48. Powrót do góry    #1792
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ułamek to niestety już drugi Swiderski. Jak wykręci średnia koło 1,4 to będe w szoku.Jakieś pojedyncze punkciki będzie ciułał u siebie ale na wyjazdach 2 biegi i pakowanko

  49. Powrót do góry    #1793
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ułamek to niestety już drugi Swiderski. Jak wykręci średnia koło 1,4 to będe w szoku.Jakieś pojedyncze punkciki będzie ciułał u siebie ale na wyjazdach 2 biegi i pakowanko

    Nie będzie. U siebie na luzie over 1,6 wykręci.

  50. Powrót do góry    #1794
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Seba faktycznie wypuszcza sie szeroko juz nawet podczas jazdy we czterech. Na dzien dzisiejszy zrobil na mnie najwieksze wrazenie. Plusik dla Gruchalskiego w pojedynkach z Polisem , dobre starty i niezla trasa.Widac ze klub doinwestowal go w jakis godziwy sprzet. Slabo Madsen wyglada. To tyle co mozna powiedziec o dzisiejszych jazdach.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (17-03-2017)

  52. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Kto się dzisiaj ścigał na treningu? Jonssona nie było wcale - to wiem. Zagar? Holta?

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-03-2017)

  54. Powrót do góry    #1796
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Wszyscy jezdzili procz wlasnie Jonssona

  55. Powrót do góry    #1797
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    AJ jeśli się nie mylę na zgrupowanie kadry musiał się udać?

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  56. Powrót do góry    #1798
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    U mojego synka w przedszkolu w piątek gościem był Gruchalski wraz z chyba swoim sprzętem. Sympatyczny chłopak podobno. Do tego klub rozdał sporo gadżetów włókniarzowych (plakaty, kalendarze, kredki itp.). Trzymam kciuki za Michała w nadchodzącym sezonie, jak na takiego noname'a posiada całkiem profesjonalną stronkę internetową.

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (19-03-2017), pakosik (20-03-2017)

  58. Powrót do góry    #1799
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Czy posiada ktoś wiedzę jak wygląda obecnie szkolenie adeptów i tych którzy mają dopiero przebijać się do pierwszej drużyny ???
    Jak te słynne zakupy sprzętu dla najmłodszych ??? Ilu zawodników i jakie dostali motorki.
    Pytam o te środki(100.000) które miały być przeznaczone na szkolenie młodzieży.
    Wszak na SF Prezes chwalił się że ileś tam maszyn było zakupionych.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  59. Powrót do góry    #1800
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Czy posiada ktoś wiedzę jak wygląda obecnie szkolenie adeptów i tych którzy mają dopiero przebijać się do pierwszej drużyny ???
    Jak te słynne zakupy sprzętu dla najmłodszych ??? Ilu zawodników i jakie dostali motorki.
    Pytam o te środki(100.000) które miały być przeznaczone na szkolenie młodzieży.
    Wszak na SF Prezes chwalił się że ileś tam maszyn było zakupionych.
    Syn prezesa 3+ bus. Gruchalski 1. Reszta 0. No i Polis coś tam jeszcze ma. Ale odpowiedz sobie sam na pytanie gdzie te 100 patyków poszło. Niestety ale cienko to widzę z takim.
    Ostatnio edytowane przez Haarvax ; 21-03-2017 o 17:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •