Strona 86 z 114 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Piąty senior np Baran czy inny Polak,
    Karol walczący o skład z Polisem? Mnie się podoba.

  2. Powrót do góry    #3827
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    yy to za rok też walczymy o utrzymanie ? Priorytet to powinien być Polski senior do Holty. Chodzi mi po głowie Kościuch. Ewentualne nadwyżyki papy wydać na wzmocnienie Maksiem, zapytać Czaję i Dróżdża, czy nie powalczyliby z wyżej wskazanym Kościuchem o skład. Do tego dokoptować Fricke'a czy jakby się dało Artka Łagutę i w imię ojca i syna.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  3. Powrót do góry    #3828
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Co Wy z tym Maksiem, przecież to jest nierealne żeby go Krysia z Wrocławia wypuściła
    Ale Madsen, Holta, Zagar, ta trójka jak najbardziej
    No i Lech Kędziora, ta osoba musi zostać !
    Najgorzej znalezc jakiegos dobrego Polaka, gwarantującego punkty.

  4. Powrót do góry    #3829
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Hej Włókniarze
    Mało pisze .Duzo pracy a kochanka zaczyna domyślac sie wszystkiego.
    W kazdym razie na pewno nie pamietacie jak wam kilka razy pisałem zimą ze Macie fajna druzyne .. Zebyście nie zwątpili w swoich ,ze przyjecie zaproszenia ekstraligi to DOBRA decyzja...
    I przede wszystkim macie tor na którym mozna robic cuda...

    Naprawde bardzo sie ciesze ,że sobie radzicie. I ze utarliscie nosa nawet tym swoim tam szpiegom którzy nie zyczyli swojej druzynie byleby MOJE BYŁO NA WIERZCHU.
    1 liga to nicosc. Boje sie ze moj Rybnik tam wróci.
    Natomiast wiele znajomosci które zawarłem z wami chocby poprzez wasze uwielbienie do Holty pozostanie.
    Trzymajcie sie i pamietajcie ze za rok bedzie jeszcze trudniej !!!!!


    ps.Jak Max ma odejśc to tylko do Czestochowy. Nigdzie indziej go nie puscimy Torun bedzie go kusił kasa i bracmi. To mój ulubieniec.Pierwszy raz od Tomka Golloba mam zawodnika któremu kibicuje. Nie wyobrazam sobie zeby mial sie meczyc w 1 lidze. Conajwyzej kontuzji sie nabawi. No chyba ze dalej bedzie jezdził WSZEDZIE tak jak teraz. Wtedy 1 liga moze byc fajnym odpoczynkiem...
    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 13-08-2017 o 23:04

  5. Powrót do góry    #3830
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    im szybciej pozbędziecie się złudzeń co do Maksa, tym mniejsze rozczarowanie zimą będzie już prędzej Woffinden jest do wyciągnięcia. Maks zostanie we Wrocławiu co najmniej do końca juniorki.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #3831
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Sparta oby Sparta nie była tak tragicznym mistrzem...
    Maxiu kończy juniorke w tym sezonie wiec ...ufff... odpusci jazde w rynnie .Ku chwale swojej i światowego Speedwaya

  7. Powrót do góry    #3832
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    im szybciej pozbędziecie się złudzeń co do Maksa, tym mniejsze rozczarowanie zimą będzie już prędzej Woffinden jest do wyciągnięcia. Maks zostanie we Wrocławiu co najmniej do końca juniorki.
    A Woffy jak wrobelki cwierkaja prowadzi z Misiem juz bardzo zaawansowane rozmowy...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #3833
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    W sumie dzisiaj po meczu na prostej startowej sam poprowadził szkocję z kibicami Włókniarza, więc kto wie

  9. Powrót do góry    #3834
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    O tym, że Tai chce coś zmienić w swojej karierze i nadać jej jakiegoś impulsu mówi się już od jakiegoś czasu. Oczywiście byłby to świetny ruch, ale jego będzie chciało pół ligi. A jak mamy brać Kościuchów jakichś, którzy jadą jeden dobry sezon w życiu, to... A nie będę kończył nawet.

    Z Polaków trzeba brać Lampartów jeśli chcemy wzmocnić juniorkę kosztem polskiego seniora (sam jestem za tą opcją) lub powalczyć o Zengiego bądź Woźniaka.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #3835
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Za odejściem Taia przemawia również to, że jemu ewidentnie nowy Olimpijski nie leży. A raczej średnio jeździć w drużynie, gdzie na własnym torze nie zarabia się regularnie za 12+ punktów.
    Tak że jego przejście do Częstochowy nie będzie żadnym zaskoczeniem i nikogo na pewno we Wrocławiu nie zdziwi, że już prowadzi rozmowy pod Jasną Górą. profilaktycznie trzeba się za ewentualnym zastępstwem rozglądać. Chociaż myślę też, że Klocowa będzie mu w stanie dużo dać żeby został, bo o to zastępstwo byłoby ciężko (Doyle? Hampel?). Tak że pożyjemy zobaczymy.

    Natomiast Drabik jest nie do ruszenia.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 14-08-2017 o 00:05
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #3836
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Woffinden + polak mlody, waleczny wczesniej pisalem o Przedpelski , Worynie jednak z tego co twierdza w wywiadach zostaja gdzie sa mimo wszystko. Moze Pieszczek lub mimo wszystko Musielak, Czaja? I tak jak wyzej ktos napisal jesli do wyboru bylby Drabik +Kedziora lub Cieslak to bez dwoch zdan opcja nr 1.Jednak nadal uwazam opcje Drabika sa niemozliwa.

  12. Powrót do góry    #3837
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Młody polak to pewnie ulubieniec Garfielda Szczepaniak jak podaje portal po kredzie ma dwie oferty z ekstraligi. Pewnie jedną od was ?

    "świetne wyniki brata, Mateusza. Zawodnik krakowskiej Wandy był zresztą sondowany przez Polonię, ale już teraz ma dwie oferty z Ekstraligi, więc trudno będzie to przebić.
    "

  13. Powrót do góry    #3838
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z Czają jest taki problem, że on się tutaj spala psychicznie co mecz, bo każdy od niego dużo wymaga, a zaufania w zeszłym sezonie nie miał wcale od osób zarządzających. Wiadomo, że ten sezon ma dobry, ale równie dobrze w następnym sezonie u nas w ekstralidze mógłby notować słabe wyniki i wtedy go opinia publiczna u nas zje.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  14. Powrót do góry    #3839
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Póki co to poczekajmy co Czaja pokaże w play off. Z całym szacunkiem dla niego, ale na ten moment wygląda najmniej pewnie z piątki seniorów Unii T.

  15. Powrót do góry    #3840
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Drużynie z Wrocławia coś nasz tor nie leży. W ciągu ostatnich 14. lat, potrafili zwyciężyć tylko w sezonie 2006. Obawiałem się, że ich częste jazdy tutaj w ostatnim okresie odbiją się nam czkawką, ale na szczęście było inaczej.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  16. Powrót do góry    #3841
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Faktycznie wyleciał mi z głowy pakiet Lampartow. A to dobry układ przy mocnym stranieri.

    1. Madsen
    2. Lampart
    3. Fricke/Woffinden
    4. Zagar
    5. Holta
    6. Gruchalski
    7. Lampart

    Trener: Lech Kedziora

    I powalczyć o PO byłoby pięknie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #3842
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Co Wy z tym Maksiem, przecież to jest nierealne żeby go Krysia z Wrocławia wypuściła
    Ale Madsen, Holta, Zagar, ta trójka jak najbardziej
    No i Lech Kędziora, ta osoba musi zostać !
    Najgorzej znalezc jakiegos dobrego Polaka, gwarantującego punkty.
    Realne. Tylko trzeba panow Swiacika i Winiarskiego pogodzic, czy tam byle co by doszli do porozumienia. Wowczas Kryska bedzie machac Maksiowi na pozegnanie. Tak jak kiedys sie mowilo ze Slawek nie odejdzoe z Czewy a odszedl, tak ta sama historia jest z Maksem.

    Reasumujac. Wynik obronil ten zarzad. Ja bym uszczuplil sztab szkoleniowy o Jablonskiego. Koles sie rusza po parku maszyn jak woz z weglem i raczej nadaje sie tylko do wypelniania programu. Rownie dobrze mozna dac mu "jolke". Kedziora MUSI zostac. Podobnie jak trojka Holta, Madsen, Zagar. Trzon druzyny juz jest. A Ulamek, sorry ale ani z niego zawodnik ani trener. Generalnie podziekowac za jakis wklad w tym sezonie i niech idzie do Krosna czy do Rawicza.

    Z tego co sie mowi to centrala i tak spusci Rybnik. A jesli jakims cudem sie obroni to nie wpuszcza Tarnowa. Wiec ja w tych ekipach szukalbym wzmocnien. Tylko ze nam potrzebny jest solidny Polak a w obu ekipach takich na ekstralige brak (zakladam ze Woryna wypepni obietnice i zpstanie w Rybniku). I priorytet to wlasnie junior. Ten sezon wielokrotnie pokazal jakim skarbem jest klasowy mlodziezowiec. I to widac bylo wlasnie w Rybniku, Lesznie i oczywiscie we Wroclawiu. Bo przy fajnym Jozku to ze Swidnickiego bedzie kolejny Ciura. A szkoda. Bo ludzie poukladani, fajni, inteligentni. Tylko metody szkoleniowe z lat '70...

    I smiem twierdzic, ze Irek Winiarski jako glowny motor finansowy u Drabikow, jesli sie dogada z Michalem to jest szansa na Maksa w Czestochowie. Co do Taia to wielkie tak. Wowczas mozemy olac Lampartow a w skladzie miec Barana. Tylko go dobrze dosprzetowic i zeby sezon zaczal normalnie a nie w czerwcu. To z jego zadziornoscia i fantazja moze byc spoko. A jak nie wyjdzie to Maksiu z rezerwy.

    Fajnie jest pomarzyc. 😀
    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 14-08-2017 o 08:45

  18. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Garfield (14-08-2017), P.S.U.J. (14-08-2017), ananasek_vel_oman (14-08-2017), mackoxdp1 (14-08-2017), muuu (14-08-2017), veronek (14-08-2017)

  19. Powrót do góry    #3843
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Nie ma co się napalać na Tajskiego i sugerować tym, że zrobił z Nami Szkocję. Akurat to jest typ zawodnika, który robi show także poza torem i tyle.

  20. Powrót do góry    #3844
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jasna sprawa. Ja tylko pisze w kontekscie tego, ze fajnie by bylo jakby znow jezdzil z Lwem na piersi. Z pewnoscia przyciagnalby dodatkowych kibicow.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #3845
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Realne. Tylko trzeba panow Swiacika i Winiarskiego pogodzic, czy tam byle co by doszli do porozumienia. Wowczas Kryska bedzie machac Maksiowi na pozegnanie. Tak jak kiedys sie mowilo ze Slawek nie odejdzoe z Czewy a odszedl, tak ta sama historia jest z Maksem.

    Reasumujac. Wynik obronil ten zarzad. Ja bym uszczuplil sztab szkoleniowy o Jablonskiego. Koles sie rusza po parku maszyn jak woz z weglem i raczej nadaje sie tylko do wypelniania programu. Rownie dobrze mozna dac mu "jolke". Kedziora MUSI zostac. Podobnie jak trojka Holta, Madsen, Zagar. Trzon druzyny juz jest. A Ulamek, sorry ale ani z niego zawodnik ani trener. Generalnie podziekowac za jakis wklad w tym sezonie i niech idzie do Krosna czy do Rawicza.

    Z tego co sie mowi to centrala i tak spusci Rybnik. A jesli jakims cudem sie obroni to nie wpuszcza Tarnowa. Wiec ja w tych ekipach szukalbym wzmocnien. Tylko ze nam potrzebny jest solidny Polak a w obu ekipach takich na ekstralige brak (zakladam ze Woryna wypepni obietnice i zpstanie w Rybniku). I priorytet to wlasnie junior. Ten sezon wielokrotnie pokazal jakim skarbem jest klasowy mlodziezowiec. I to widac bylo wlasnie w Rybniku, Lesznie i oczywiscie we Wroclawiu. Bo przy fajnym Jozku to ze Swidnickiego bedzie kolejny Ciura. A szkoda. Bo ludzie poukladani, fajni, inteligentni. Tylko metody szkoleniowe z lat '70...

    I smiem twierdzic, ze Irek Winiarski jako glowny motor finansowy u Drabikow, jesli sie dogada z Michalem to jest szansa na Maksa w Czestochowie. Co do Taia to wielkie tak. Wowczas mozemy olac Lampartow a w skladzie miec Barana. Tylko go dobrze dosprzetowic i zeby sezon zaczal normalnie a nie w czerwcu. To z jego zadziornoscia i fantazja moze byc spoko. A jak nie wyjdzie to Maksiu z rezerwy.

    Fajnie jest pomarzyc. 😀
    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    W zasadzie to sie podpisuje Ale w pogodzenie Winiarskiego z misiem nie wierze. Za duzo spraw bylo kulawych pomiedzy nimi zaczynajac od zamkniecia stowarzyszenia dla nowych osob konczac na... chyba nie mam upowaznienia zeby pisac
    Moze jakis dziennikarzyna od siedmiu bolesci zapyta misia?

    Ale tak. Wynik sportowy obronil zarzad i moga chodzic z glowa wysoko uniesiona do gory Poczekajmy na audyt i obrone finansowo. Jesli tak bedzie - mea culpa i sam pojade do patroxu przeprosic

    Mecz palce lizac. Czemu dopiero teraz? Taki powinien byc kazdy.

    Przyszloroczne marzenia...
    Ja bym mimo wszystko byl w bardzo bliskim kontakcie z Woryna. Nie wiadomo jak sie poukladaja w Rybniku sprawy po ewentualnej degradacji. Gdzies prezydent miasta Rybnika wspominal, ze pomoc bedzie ale adekwatna do poziomu sportowego, wiec moga zapomniec o takim poziomie finansowym jak obecnie. Pytanie czy zaczna ukladanie druzyny od Woryny i dostanie on ile bedzie chcial? Czy raczej zrownowaza zespol?

    Najwazniejsze to zeby wszystko bylo poplacone... wtedy misio to jest gosc i dla 95proc zawodnikow bedzie wiarygodny
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #3846
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Realne. Tylko trzeba panow Swiacika i Winiarskiego pogodzic, czy tam byle co by doszli do porozumienia. Wowczas Kryska bedzie machac Maksiowi na pozegnanie. Tak jak kiedys sie mowilo ze Slawek nie odejdzoe z Czewy a odszedl, tak ta sama historia jest z Maksem.

    Reasumujac. Wynik obronil ten zarzad. Ja bym uszczuplil sztab szkoleniowy o Jablonskiego. Koles sie rusza po parku maszyn jak woz z weglem i raczej nadaje sie tylko do wypelniania programu. Rownie dobrze mozna dac mu "jolke". Kedziora MUSI zostac. Podobnie jak trojka Holta, Madsen, Zagar. Trzon druzyny juz jest. A Ulamek, sorry ale ani z niego zawodnik ani trener. Generalnie podziekowac za jakis wklad w tym sezonie i niech idzie do Krosna czy do Rawicza.

    Z tego co sie mowi to centrala i tak spusci Rybnik. A jesli jakims cudem sie obroni to nie wpuszcza Tarnowa. Wiec ja w tych ekipach szukalbym wzmocnien. Tylko ze nam potrzebny jest solidny Polak a w obu ekipach takich na ekstralige brak (zakladam ze Woryna wypepni obietnice i zpstanie w Rybniku). I priorytet to wlasnie junior. Ten sezon wielokrotnie pokazal jakim skarbem jest klasowy mlodziezowiec. I to widac bylo wlasnie w Rybniku, Lesznie i oczywiscie we Wroclawiu. Bo przy fajnym Jozku to ze Swidnickiego bedzie kolejny Ciura. A szkoda. Bo ludzie poukladani, fajni, inteligentni. Tylko metody szkoleniowe z lat '70...

    I smiem twierdzic, ze Irek Winiarski jako glowny motor finansowy u Drabikow, jesli sie dogada z Michalem to jest szansa na Maksa w Czestochowie. Co do Taia to wielkie tak. Wowczas mozemy olac Lampartow a w skladzie miec Barana. Tylko go dobrze dosprzetowic i zeby sezon zaczal normalnie a nie w czerwcu. To z jego zadziornoscia i fantazja moze byc spoko. A jak nie wyjdzie to Maksiu z rezerwy.

    Fajnie jest pomarzyc. 😀
    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    A skąd info że Tarnowa nie wpuszczą? I dlaczego?

    Ogólnie należy się zastanowić w którą stronę Włókniarz ma iść (przy założeniu że ma walczyć o coś więcej niż obecnie).

    Jeśli nie uda się sprowadzić mocnego Polaka to w miejsce Zagara powinien przyjść jakiś mocarz gwarantujący punkty w każdym meczu (a nie jak Matej trzy spotkania b. dobre i trzy beznadziejne). Kimś takim jest Woffinden ale też i np. Artiom Łaguta.

    Jeśli z kolei na Olsztyńską zawita jakiś konkretny Polak to trzon Zagar-Holta-Madsen może zostać.

    Maksym byłby rozwiązaniem idealnym. Wciąż junior (a więc taktyczne marzenie każdego menedżera), efektowny, skuteczny, swój. Miałby 5 startów w meczu jak nic. I w zasadzie jeden pierun, kto byłby wtedy drugim po Holcie Polakiem - Polis, Czaja, Baran czy Ułamek.

    Skład marzenie: Holta, Baran, Madsen, Zagar, Woffinden/A. Łaguta, Gruchalski, Drabik.
    Coś bardziej realnego: Holta, Baran/D. Lampart, Madsen, Zagar, Lindgren/Fricke, Gruchalski, W. Lampart.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #3847
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    W zasadzie to sie podpisuje Ale w pogodzenie Winiarskiego z misiem nie wierze. Za duzo spraw bylo kulawych pomiedzy nimi zaczynajac od zamkniecia stowarzyszenia dla nowych osob konczac na... chyba nie mam upowaznienia zeby pisac
    Moze jakis dziennikarzyna od siedmiu bolesci zapyta misia?

    Ale tak. Wynik sportowy obronil zarzad i moga chodzic z glowa wysoko uniesiona do gory Poczekajmy na audyt i obrone finansowo. Jesli tak bedzie - mea culpa i sam pojade do patroxu przeprosic

    Mecz palce lizac. Czemu dopiero teraz? Taki powinien byc kazdy.

    Przyszloroczne marzenia...
    Ja bym mimo wszystko byl w bardzo bliskim kontakcie z Woryna. Nie wiadomo jak sie poukladaja w Rybniku sprawy po ewentualnej degradacji. Gdzies prezydent miasta Rybnika wspominal, ze pomoc bedzie ale adekwatna do poziomu sportowego, wiec moga zapomniec o takim poziomie finansowym jak obecnie. Pytanie czy zaczna ukladanie druzyny od Woryny i dostanie on ile bedzie chcial? Czy raczej zrownowaza zespol?

    Najwazniejsze to zeby wszystko bylo poplacone... wtedy misio to jest gosc i dla 95proc zawodnikow bedzie wiarygodny
    Jednak tak trudno sie rozstac. Witaj synu marnotrawny. Masz szczescie tu same chrzescijany. Mam nadzieje ze Ci wybacza. Amen.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wandirek za jego przydatny post!

    sirqaz (14-08-2017)

  25. Powrót do góry    #3848
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale tak. Wynik sportowy obronil zarzad i moga chodzic z glowa wysoko uniesiona do gory Poczekajmy na audyt i obrone finansowo. Jesli tak bedzie - mea culpa i sam pojade do patroxu przeprosic
    Jak na moje, to jedź już teraz. Przecież tego nawet świącik nie był w stanie spierdzielić. Serio.

    Zawsze to Marian miał nosa do zawodników, którzy odrzuceni przez inne zespoły, u nas się odbudowywali. Ale to chyba jednak magia tego miejsca, że każdy u nas przeżywa jakiś renesans i zapomina o swoich słabościach. Nawet Sebastian potrafił ładnie zaatakować, czego nie robił kilka dobrych lat, a Rune już jakby nie ma problemów z nadgarstkami. Pewnie jakby zakontraktowano Pedersena, to nawet i jego dolegliwości przeszły by jak ręką odjął W klubie zamiast "galerii chwały" powinna być ściana z artefaktami od wdzięcznych za odzyskanie formy zawodników.

    Do tego zawodnicy świetnie się odnaleźli i załapali kontakt z kibicami, a takich się u nas najbardziej szanuje (byle tylko Zagar nie pokazywał fakersów więcej).
    Więc mam nadzieję, że zarząd ogarnie czego oczekuje ta 12-tysięczna publika, która przyszła wczoraj na mecz o nic. Właśnie takich walczaków, którzy ładnym atakiem wygarną 1, 2 czy 3 punkty i zrobią potem rundę honorową ku uciesze tłumu. I że takich zobaczymy też w składzie za rok.

    Szkoda tylko, że na kolejny sezon mało mamy juniorów z tej naszej "najlepszej szkółki żużlowej w kraju" (aż wstyd było by brać jakiegoś "obcego" łebka do składu).

    Życzę za rok walki o PO i klubowej telewizji!

    PS Mateusz, wrzuć foty z wizyty u prezesa, bo Ci nikt nie uwierzy
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-08-2017 o 12:07
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #3849
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Wie ktoś może o co chodziło Gruchalskiemu po biegu juniorskim?Przejeżdżając linie mety zaczął klaskać a później pokazał fuckersa?

  27. Powrót do góry    #3850
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A skąd info że Tarnowa nie wpuszczą? I dlaczego?
    Stepniewski goscil w minionym tygodniu w Tarnowie z tego co wiem, i dosc jasno dawal im do zrozumienia, ze z takim stadionem to w Ekstralicze nie maja czego szukac.

  28. Powrót do góry    #3851
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Stepniewski goscil w minionym tygodniu w Tarnowie z tego co wiem, i dosc jasno dawal im do zrozumienia, ze z takim stadionem to w Ekstralicze nie maja czego szukac.
    To dziwne, bo ostatnio słyszałem, że w Tarnowie było jakieś spotkanie z władzami miasta,klubu i ekstraligi. Obiecano budowę stadionu, a w razie awansu start tarnowskiej Unii w Ekstra na obecnym obiekcie.

  29. Powrót do góry    #3852
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tam gdzie zaczyna sie ekstraliga, gksz i pzm tam konczy sie logika. Ilez to takich przypadkow bylo. Tak jak np z karetkami w tym roku, gdzie elipa nakazala wyrzucic karetki z parku maszyn.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #3853
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    W lipcu Stępniewski nie widział problemu.

    Artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...ge-ekstralidze.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #3854
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tak tylko zapytam... skad jest Stepniewski?

  32. Powrót do góry    #3855
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    z Gorzowa chyba
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Gadol (14-08-2017)

  34. Powrót do góry    #3856
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Ciekawe jak to będzie z Madsenem - ten wywiad jest dosyć zastanawiający.
    https://www.youtube.com/watch?v=Y7nC...ature=youtu.be Czyżby czekał do ostatniego meczu w Gorzowie?

    Jeżeli chodzi o skład to ja bym to widział tak:

    1. Madsen
    2. Zagar
    3. Holta
    4. Łaguta/Woffinden
    5. jakiś Polski średniak - może Musielak? Ryzykowny wariant Polis.
    6. Gruchalski.
    7. Lampart albo Drabik ale wiem że o to będzie ciężko.
    Ostatnio edytowane przez Haarvax ; 14-08-2017 o 19:44

  35. Powrót do góry    #3857
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Skoro Leon ma coś ogłosić wkrótce to raczej nie będzie to Tarnów(regulamin zabrania przecież dogadywania się OFICJALNIE z innymi klubami w trakcie sezonu). Myślę, że będą to dobre informacje dla nas jak sam Madsen podkreślił.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    muuu (14-08-2017), sirqaz (14-08-2017)

  37. Powrót do góry    #3858
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    W planach odnośnie składu pamiętajcie o 4-letnim kontrakcie (zostały 2) Sebastiana oraz tym, że jego menago piastuje funkcję menedżero-kierownika zespołu. O członkowstwie w radzie nadzorczej nie wspominając.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #3859
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Dwa sezony Sebastiana to dwa za dużo. Kolega w tym sezonie zakrzyknął ,,Sebastian atakuj" to pół*trybuny miało bekę. Gość w papucie i wnuków czekać, albo do Krosna/Rawicza, nie ekstraligi.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMLeW (16-08-2017)

  40. Powrót do góry    #3860
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Myślę, że Leon przed wejściem na podium wyczerpał temat pt. Gdzie zobaczymy Leona za rok
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  41. Powrót do góry    #3861
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Miejmy nadzieję, że za słowami pójdą czyny i na dniach będzie podpisany przez niego nowy kontrakt.

  42. Powrót do góry    #3862
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie wcześniej niż po ostatnim meczu z uwagi na wyraźny awans Leona w rankingu i spodziewanej podwyżki

  43. Powrót do góry    #3863
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Skoro tak powszechnie się wypowiada na temat swojej przyszłości to myślę, że stawka punktowa już jest ustalona

  44. Powrót do góry    #3864
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie wcześniej niż po ostatnim meczu z uwagi na wyraźny awans Leona w rankingu i spodziewanej podwyżki
    Zostanie, gdzie mu lepiej będzie. Nikt mu tyle nie da, ile mu Włókniarz obieca

  45. Powrót do góry    #3865
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Myślę, że Leon przed wejściem na podium wyczerpał temat pt. Gdzie zobaczymy Leona za rok
    A co takiego mówił?

  46. Powrót do góry    #3866
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Zostanie, gdzie mu lepiej będzie. Nikt mu tyle nie da, ile mu Włókniarz obieca
    Wlokniarz mu obiecal i dal ... dlatego chce zostac ... piniondze to nie wszystko o czym Torun wie ...

  47. Powrót do góry    #3867
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Zostanie, gdzie mu lepiej będzie. Nikt mu tyle nie da, ile mu Włókniarz obieca
    Jak widać przed sezonem 2017 dobrze Włókniarz naobiecywal, że Leon chce mieć dalej obiecywane.
    Zagar też tak samo mial chyba obiecane skoro dalej chce jeździć za obiecanki w 2018 roku.
    Pewnie dla nich wystarczający jest fakt jazdy z Lwem na piersi, o czym może świadczyć postawa Ryśka który jeździ za 151 zł za punkt z miłości do Włókniarza i za obietnice ławeczki w alejach z jego facjata

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Gadol (15-08-2017), mackoxdp1 (15-08-2017), sirqaz (14-08-2017)

  49. Powrót do góry    #3868
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Jak widać przed sezonem 2017 dobrze Włókniarz naobiecywal, że Leon chce mieć dalej obiecywane.
    Zagar też tak samo mial chyba obiecane skoro dalej chce jeździć za obiecanki w 2018 roku.
    Pewnie dla nich wystarczający jest fakt jazdy z Lwem na piersi, o czym może świadczyć postawa Ryśka który jeździ za 151 zł za punkt z miłości do Włókniarza i za obietnice ławeczki w alejach z jego facjata

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    A G**** prawda, oni tak naprawdę przyjeżdżają do Częstochowy, bo Ananas w każdą niedzielę ma promocję na ziemniaki.

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi BB1 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (15-08-2017), gustawson (15-08-2017), mackoxdp1 (15-08-2017), sirqaz (15-08-2017)

  51. Powrót do góry    #3869
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Wlokniarz mu obiecal i dal ... dlatego chce zostac ... piniondze to nie wszystko o czym Torun wie ...
    Nie twierdzę że mu nie dał, byłoby naprawdę sukcesem nie dać, w sytuacji w której jeden z liderów zespołu od początku sezonu zarobił na torze 21 tysięcy zł.

  52. Powrót do góry    #3870
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie twierdzę że mu nie dał, byłoby naprawdę sukcesem nie dać, w sytuacji w której jeden z liderów zespołu od początku sezonu zarobił na torze 21 tysięcy zł.
    No to widzisz, niech twój klub da mu z 300 za punkt, to już 2x więcej to pewnie pójdzie i będziecie mieć świetnego zawodnika :V

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •