Strona 39 z 114 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Uwaga: z przekazow medialnych mozna odniesc wrazenie, ze Wlokniarz pozyskal dwoch sponsorow. To nie do konca prawda. Vitroszlif i Crossfit maja tego samego wlasciciela (ktory wlasnie trafil chyba na marketingowa okazje zycia..)

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Właśnie zastanawiałem się, dlaczego nikt do tej pory, nie wspomniał o tym drobnym fakcie...
    To oczywiście niczego nie zmienia, ale daje do myślenia... czy aby właściciel Vitroszlifu jednym "wsadem" nie zaliczył czterech punktów.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    muuu (04-03-2017)

  3. Powrót do góry    #1712
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Na stronie krs widnieja dwi rozne osoby.

  4. Powrót do góry    #1713
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Na stronie krs widnieja dwi rozne osoby.
    Różne osoby... czasem jest kłopotliwe występować w KRS i np spisuje się odpowiednie umowy cywilno-prawne...
    Aj.. Garfield. Chyba dołączysz do mnie i będzie drugi proces z uczestnikiem forum tym razem o posadzenie osoby z krs o bycie slupem
    Masz prawnika? Jak nie to pomogę...


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1714
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Oman z tymi twoimi przeprosinami to tak trochę jak z tym dziennikarzyną z TVPis który rzucił, że zatrzymano Ryszarda P. lidera Nowoczesnej za szpiegostwo (...)
    A co do Vitroszlifu to prawdę mówiąc zdziwiłbym się gdyby firma mając czyste sumienie nie podjęła kroków prawnych w związku z newsami Omana.
    Ale ja nie mam problemu z przyznaniem się do błędu
    Tylko coś sporo tych niezadowolonych

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1715
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Na stronie krs widnieja dwi rozne osoby.
    Gwoli scislosci to wspolwlascicieli jest nawet trzech.

    (co w zaden sposob nie wplywa na sens mojej poprzedniej wypowiedzi)

    No ale z kapitalem zakladowym 6 tys. zl na pewno placa jako sponsor tytularny w c.i.u.l

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #1716
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    piotrek.
    Tez znowu bez przesady. Jesli poslizgi sa tygodniowe-dwutygodniowe to wiekszosc ludzi to akceptuje. Taka mamy rzeczywistosc w PL i tak funkcjonuje wiele firm w Polsce. W zasadzie to w przypadku niektorych jest standard a ludzie sie do tego przyzwyczaili.
    Ja to nawet takiego przedsiebiorce rozumiem, bo sam sie czesto spotykam z sytuacja, w ktorej za sprzedany towar zaplate dostaje nawet po... 180 dniach. Praca wykonana juz, material zuzyty, vat do zaplacenia, a wynagrodzenia z sprzedaz czekasz i czekasz
    Radza sobie z tym tylko najwieksi gracze, albo Ci ktorzy maja dwu torowe formy rozliczen (gotowkowe lub bardzo krotkie terminy oraz drugi terminy na prawde dlugie, ale lepsze finansowo). Vitroszlif to firma z dlugim stazem, ale nie jest potentatem w branzy

    A co do tego: "po trzecie, Twoja ulubiona merytoryka się kłania: kto huczy? gdzie huczy? kiedy zaczęło huczeć? skąd informacja? Rozwiń myśl i szczegółowo proszę na każde z zadanych pytań "
    Na takie pytania to odpowiem w sadzie i powolam swiadkow



    Tylko ustalcie wlasciwy adres do doreczen zeby sie nie okazalo ze pozew bedzie bezskuteczny Potraficie?
    I Vitroszlif na takie akcje nie pojdzie wystarczy wyciagnac sprawozdanie finansowe spolki... a w sumie mialem tego nie robic, ale jak tak pogrywiacie to czemu nie W poniedzialek lub inny dzien w przyszlym tygodniu zajrze do sadu
    Jak w sprawozdaniu wszystko gra i buczy to uznam ze podeslano mi plotki i ladnie przeprosze Vitroszlif
    Ja też prowadzę mały biznes i nie mów mi że ktoś kto daje termin 180 dni jest wielkim graczem bo sam też takie daje.
    Fajnie że odpowiedziałeś bez hejtu na moją odpowiedź tylko jedno małe ale.. Gdzie jest Twoja merytoryka? Gdzie te argumenty o których nie raz mówiłeś? Już pokazywałeś zdjęcia jak gdzieś sie poniewierasz po sądach i narazie to mi przypominasz takiego Stonoge co dużo pie***li a gówno robi.
    Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań, tylko je wyśmiałeś, więc co to jest jak nie pomówienie? a jak wypowiedział się Żesławski to nagle Ci kalafior w gardle stanął?!! Skoro jesteś takim obrońcą merytoryki, argumentów i prawdy to napisz co miałeś na myśli?!! Teraz obracasz wszystko w zart, robisz głupiego ze mnie i z Żesławskiego robiąc sobie śmiechy z tego co napisałeś?! Będę z niecierpliwością oczekiwał chwili aż ktoś Cie skarci i wyciagnie konsekwencje z Twoich prowokacyjnych i nieprawdziwych komentarzy.AMEN.
    Ostatnio edytowane przez piotrek ; 04-03-2017 o 00:18

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piotrek za jego przydatny post!

    Wandirek (04-03-2017)

  9. Powrót do góry    #1717
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Patrzcie na Crossfit Częstochowa spółka zoo spółka komandytowa, a nie na Crossfit Częstochowa spółka zoo.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 04-03-2017 o 00:23

  10. Powrót do góry    #1718
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Z SF:

    Mistrzostwo świata Świącika ->


    Ekstraliga wzięła też dużą odpowiedzialność dając Włókniarzowi szansę startu w lidze.

    - Zastanówmy się, jeśli nie nam to komu?

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    lego (05-03-2017), muuu (04-03-2017)

  12. Powrót do góry    #1719
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Ja też prowadzę mały biznes i nie mów mi że ktoś kto daje termin 180 dni jest wielkim graczem bo sam też takie daje.
    Fajnie że odpowiedziałeś bez hejtu na moją odpowiedź tylko jedno małe ale.. Gdzie jest Twoja merytoryka? Gdzie te argumenty o których nie raz mówiłeś? Już pokazywałeś zdjęcia jak gdzieś sie poniewierasz po sądach i narazie to mi przypominasz takiego Stonoge co dużo pie***li a gówno robi.
    Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań, tylko je wyśmiałeś, więc co to jest jak nie pomówienie? a jak wypowiedział się Żesławski to nagle Ci kalafior w gardle stanął?!! Skoro jesteś takim obrońcą merytoryki, argumentów i prawdy to napisz co miałeś na myśli?!! Teraz obracasz wszystko w zart, robisz głupiego ze mnie i z Żesławskiego robiąc sobie śmiechy z tego co napisałeś?! Będę z niecierpliwością oczekiwał chwili aż ktoś Cie skarci i wyciagnie konsekwencje z Twoich prowokacyjnych i nieprawdziwych komentarzy.AMEN.
    Żeslawski to lepiej niech uważa kogo na swoim fb nazywa złodziejem 😂😂😂
    Internet nie zapomina i screeny są 😂😂😂

    A co do Twoich pytań. Czy wyciąg z konta/paski pensji z datami innymi niż wskazane w umowie o pracę są wystarczającym dowodem że opóźnienia się zdarzały? 😂😂😂😂

    Czekam z niecierpliwością aż ktoś mnie poda do sadu. Ale wiesz czemu tego nie zrobicie? Bo nie wiecie jak dużo wiem i jak dużo szamba wam wyleje w odwecie

    A poza tym żeby iść do sadu to trzeba mieć z czym bo w przypadku upadku oskarżenia możecie być pewni sprawy w drugą stronę która z miejsca macie przegrana. Więc.... czekam na odważnego )))))))

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-03-2017)

  14. Powrót do góry    #1720
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Ananas, napiszę Ci tak od serca, bo inaczej nie umiem. Zajmij się proszę swoim biznesem, rodziną, czymkolwiek chcesz i daj nam już swobodnie oczekiwać na start sezonu. Przecież Macierewicz przy Tobie to jakaś popierdółka. Każdy Twój post to atak - na wszystko co z klubem związane. Nic innego tutaj przeczytać nie można, tylko jak jest wszędzie źle. Masz strasznie wybujałe ego, serio, prawdziwy biznesmen posiada też w sobie rozwagę i pokorę.

    Ja wiem że działania kubu często wołają o pomstę, ale skupmy się już na wątku sportowym bo to forum "sportsboard" a nie Onet.

    Ewentualnie mogę Ci założyć temat np. "Prywatna wojna biznesmena ananasa ze światem", tam sobie będziesz wylewał wszelkie żale.

    Wiemy wszyscy że byłbyś w stanie najlepiej poprowadzić klub, najlepiej dobrać sobie ekipę, ściągnąć najlepszych zawodników i podpisać najkorzystniejsze umowy sponsorskie. Wiemy. Możesz mi nawet na priv podać jakis adres paczkomatu blisko Ciebie to Ci wyślę dyplom i laurkę dla moralnego prezesa roku 2017.

    Ale proszę - daj już spokój. Wrzuć na luz.

    Co do sponsora, niech ma i pięć członów w nazwie - dla mnie to zawsze Włókniarz Częstochowa. Byle się pieniądze na koniec sezonu zgadzały.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMLeW (05-03-2017), Magik (05-03-2017), Wandirek (05-03-2017), andzia_xyz (08-03-2017), artem (05-03-2017), dockm (05-03-2017), lolex (05-03-2017), luki7789 (05-03-2017), muuu (05-03-2017), pakosik (05-03-2017), samoan86 (05-03-2017), sirqaz (05-03-2017), waldek0234 (05-03-2017)

  16. Powrót do góry    #1721
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Kolejny sponsor pokładzie. Pasowałoby go zachęcić dokładnym przesledzeniem jako prawdziwy kibic który z miłości do klubu smaży kiełbasę w ogrodzie w trakcie meczów.

  17. Powrót do góry    #1722
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Sirqaz podziękowałeś Veronkowi za przydatny post, po czym (bezpośrednio pod nim) nasmarowałeś jakąś nic nie znaczącą kupe ....z przepisem "jak usmażyć kiełbasę na grillu"

    ......Brawo!

  18. Powrót do góry    #1723
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Sirqaz podziękowałeś Veronkowi za przydatny post, po czym (bezpośrednio pod nim) nasmarowałeś jakąś nic nie znaczącą kupe ....z przepisem "jak usmażyć kiełbasę na grillu"

    ......Brawo!
    Daj mu spokój sponsorów liczy

  19. Powrót do góry    #1724
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Sirqaz podziękowałeś Veronkowi za przydatny post, po czym (bezpośrednio pod nim) nasmarowałeś jakąś nic nie znaczącą kupe ....z przepisem "jak usmażyć kiełbasę na grillu"

    ......Brawo!
    Dziękuję...

  20. Powrót do góry    #1725
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Daj mu spokój sponsorów liczy
    I dzięki temu ja mam świadomość że między innymi Twój wzgląd na Włókniarz za sprawą hejterskich wpisów z tego forum jest o 180 stopni odwrócony od prawdy. Jakoś czuje w kościach że powoli zdajesz sobie z tego sprawę ale mózg mocno wyprany jeszcze to odrzuca.

  21. Powrót do góry    #1726
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    I dzięki temu ja mam świadomość że między innymi Twój wzgląd na Włókniarz za sprawą hejterskich wpisów z tego forum jest o 180 stopni odwrócony od prawdy. Jakoś czuje w kościach że powoli zdajesz sobie z tego sprawę ale mózg mocno wyprany jeszcze to odrzuca.
    Nawet mnie nie wqrw...
    Nic się nie zmieniło/eś. Ostatni raz powtórzę w roku ************* te same spiewki slyszałem:

    - jest super, sielanka
    - sponsorzy dochodzą
    - finanse nieskazitelne

    wiemy jak się skończyło.

  22. Powrót do góry    #1727
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nawet mnie nie wqrw...
    Nic się nie zmieniło/eś. Ostatni raz powtórzę w roku ************* te same spiewki slyszałem:

    - jest super, sielanka
    - sponsorzy dochodzą
    - finanse nieskazitelne

    wiemy jak się skończyło.
    To Ty patrzysz na to co ja pisałem w 2014 czy na fakty?
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 05-03-2017 o 22:11

  23. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To Ty patrzysz na to co ja pisałem w 2014 czy na fakty?
    BOże widzisz, i nie grzmisz Przecież to co pisałeś w 2014 to tez były FAKTY tak wszystkich zapewniałeś.

  24. Powrót do góry    #1729
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ale proszę - daj już spokój. Wrzuć na luz.
    Generalnie zgadzam się w 100% z Tobą. Ananas za bardzo wkręcił się w to gówno, które tu wylewają na wszystkich "anonimowi klubowicze" i sam nim rzuca już trochę tracąc umiar Przydało by się jednak Ananas w tym wszystkim pokazać trochę spokoju i powagi, tak by być jednak zyskać trochę bardziej profesjonalny wizerunek i być traktowanym poważnie.

    Bo z głupim się nie dyskutuje.

    Jednakże rozumiem te skoki ciśnienia Ananasa, bo tego gówna jest tyle, że już wylewa się przez dach. Tyle obelg i wyzwisk na PW, tyle wymyślonych kłamliwych historii i kretynizmów krąży dookoła, że głowa mała. A co żałośniejsze, to te "anonimowe" persony wyrzekają się tego wszystkiego stojąc prawie z tobą twarzą w twarz, a później w kolejnych postach podpisują się pod nimi praktycznie z imienia i nazwiska...
    Więc skoro nie chcą dyskutować z nami na poważne argumenty, merytorycznie, to miło że jest ktoś kto to wszystko bierze na klatę i odrzuci "anonimowym klubowiczom" ten ichni syf.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 06-03-2017 o 08:21
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (06-03-2017), veronek (07-03-2017)

  26. Powrót do góry    #1730
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Generalnie zgadzam się w 100% z Tobą. Ananas za bardzo wkręcił się w to gówno, które tu wylewają na wszystkich "anonimowi klubowicze" i sam nim rzuca już trochę tracąc umiar Przydało by się jednak Ananas w tym wszystkim pokazać trochę spokoju i powagi, tak by być jednak zyskać trochę bardziej profesjonalny wizerunek i być traktowanym poważnie.

    Bo z głupim się nie dyskutuje.

    Jednakże rozumiem te skoki ciśnienia Ananasa, bo tego gówna jest tyle, że już wylewa się przez dach. Tyle obelg i wyzwisk na PW, tyle wymyślonych kłamliwych historii i kretynizmów krąży dookoła, że głowa mała. A co żałośniejsze, to te "anonimowe" persony wyrzekają się tego wszystkiego stojąc prawie z tobą twarzą w twarz, a później w kolejnych postach podpisują się pod nimi praktycznie z imienia i nazwiska...
    Więc skoro nie chcą dyskutować z nami na poważne argumenty, merytorycznie, to miło że jest ktoś kto to wszystko bierze na klatę i odrzuci "anonimowym klubowiczom" ten ichni syf.
    Rozumiem że te persony to o sobie piszesz

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #1731
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Generalnie zgadzam się w 100% z Tobą.
    Ja zgadzam się w 100% bez żadnego ale.Można, a nawet trzeba krytykować jeżeli są ku temu powody. Konstruktywna krytyka jest potrzebna.Tylko jeżeli przy tej mniej lub bardziej zasadnej krytyce gloryfikuje się własną osobę (gloryfikuje to najbardziej delikatne słowo jakie w tym przypadku udało mi się dobrać) to utracony zostaje sens tej krytyki. Można różnie oceniać działania Świącika dla jednych to sprawnie działający prezes, a dla innych nieudacznik i to jest kwestia ocenna i do tej każdy z nas kibiców ma prawo. Natomiast jeżeli Oman ma dowody na to, że jest łamane prawo to niech zbierze te dowody do kupy, złoży je do prokuratury i udowodni, że ma racje, a nie że jest tylko internetowym napinacze zwanym tu hejterem.
    ps. Z tego co gdzieś czytałem Raków ogłosił konkurs na prezesa, może tam powinien Oman swój potencjał wykorzystać, przecież przy swoich umiejętnościach, charyzmie i wizjonerstwie za jakieś pięć lat z Rakowem zagra w LM.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 06-03-2017 o 09:05
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    veronek (07-03-2017)

  29. Powrót do góry    #1732
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    ps. Z tego co gdzieś czytałem Raków ogłosił konkurs na prezesa, może tam powinien Oman swój potencjał wykorzystać, przecież przy swoich umiejętnościach, charyzmie i wizjonerstwie za jakieś pięć lat z Rakowem zagra w LM.
    LM to liga międzywojewódzka ?

  30. Powrót do góry    #1733
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ja zgadzam się w 100% bez żadnego ale.Można, a nawet trzeba krytykować jeżeli są ku temu powody. Konstruktywna krytyka jest potrzebna.Tylko jeżeli przy tej mniej lub bardziej zasadnej krytyce gloryfikuje się własną osobę (gloryfikuje to najbardziej delikatne słowo jakie w tym przypadku udało mi się dobrać) to utracony zostaje sens tej krytyki. Można różnie oceniać działania Świącika dla jednych to sprawnie działający prezes, a dla innych nieudacznik i to jest kwestia ocenna i do tej każdy z nas kibiców ma prawo. Natomiast jeżeli Oman ma dowody na to, że jest łamane prawo to niech zbierze te dowody do kupy, złoży je do prokuratury i udowodni, że ma racje, a nie że jest tylko internetowym napinacze zwanym tu hejterem.
    ps. Z tego co gdzieś czytałem Raków ogłosił konkurs na prezesa, może tam powinien Oman swój potencjał wykorzystać, przecież przy swoich umiejętnościach, charyzmie i wizjonerstwie za jakieś pięć lat z Rakowem zagra w LM.
    Srednio mam czas Wam odpisywac drodzy forumowicze, bo troszku pracy sie zwalilo na glowe, ale krociotko.

    Nie mam ambicji byc prezesem klubu pisalem to wielokrotnie, powtarzam kolejny raz to intelektualne imbecyle probuje wmowic ze jest inaczej

    Poza tym Rakow mnie ani ziebi, ani parzy. Lubie pilke, czasem ogladne mecz, ale nie jestem fanatykiem jak w przypadku zuzla
    Rakowowi zycze jak najlepiej Na pewno Swierczewski ogarnie sobie kogos z kogo bedzie zadowolony ku chwale Rakowa

    Natomiast dzisiejsza sytuacja z misiem i jego ocena do zludzenia przypomina mi rok rok 2005 kiedy zaczalem jechac po maslance i min. z Toba toczylem ostre dyskusje na jego temat

    Historia pokazala kto mial racje w ocenie maslanki i jego "modelu" funkcjonowania klubu. Dzis mamy bis, ale niektorzy nie chca zauwazyc bo ekstraliga przeslania im oczy, albo sa az tak slepi (sirus).
    Teraz tez historia oceni kto ma racje

    Co do prokuratury.
    Nie jestem donosicielem i mam z tym problem, aby zrobic to o czym piszesz. Ufam, ze nasi dzialacze nie sa tak bystrzy za jakich sie maja i sami popelnia bledy, ktore sprawia zainteresowanie odpowiednich sluzb lacznie z wlasciwym prezesem, bo na pewno nie jestem nim misio Zreszta... moze takie zdarzenia juz mialy miejsce tylko potrzeba czasu

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ananas, napiszę Ci tak od serca, bo inaczej nie umiem. Zajmij się proszę swoim biznesem, rodziną, czymkolwiek chcesz i daj nam już swobodnie oczekiwać na start sezonu. Przecież Macierewicz przy Tobie to jakaś popierdółka. Każdy Twój post to atak - na wszystko co z klubem związane. Nic innego tutaj przeczytać nie można, tylko jak jest wszędzie źle. Masz strasznie wybujałe ego, serio, prawdziwy biznesmen posiada też w sobie rozwagę i pokorę.

    Ja wiem że działania kubu często wołają o pomstę, ale skupmy się już na wątku sportowym bo to forum "sportsboard" a nie Onet.

    Ewentualnie mogę Ci założyć temat np. "Prywatna wojna biznesmena ananasa ze światem", tam sobie będziesz wylewał wszelkie żale.

    Wiemy wszyscy że byłbyś w stanie najlepiej poprowadzić klub, najlepiej dobrać sobie ekipę, ściągnąć najlepszych zawodników i podpisać najkorzystniejsze umowy sponsorskie. Wiemy. Możesz mi nawet na priv podać jakis adres paczkomatu blisko Ciebie to Ci wyślę dyplom i laurkę dla moralnego prezesa roku 2017.

    Ale proszę - daj już spokój. Wrzuć na luz.

    Co do sponsora, niech ma i pięć członów w nazwie - dla mnie to zawsze Włókniarz Częstochowa. Byle się pieniądze na koniec sezonu zgadzały.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Kolejna twoja prywatna wycieczka pod moim adresem
    Jest taka funkcja "ignoruj". Nie musisz czytac moich postow jak masz ze mna jakis problem
    Proste prawda?

    Ale jak juz zaczales, to odniose sie do merytoryki (znaczy jedynej takiej kwestii).

    Co dobrego zrobil prezes? Tzn jakie sa zaslugi?

    Wiec tak:
    - sprzedal nazwe stadionu na 3 lata za 100k - BRAWO!!
    - sprzedal nazwe klubu dwom firmom za 250 lub 500 k - i tu jesli druga cyfra jest wlasciwa to serio brawo. Nie jest to szczyt marzen, ale juz sensowna kwota. Bez ironii.
    - Tyle tylko, ze ja mam w pamieci naszych lokalnych sponsorow z przeszlosci. Tych tytularnych rzecz jasna. I mam dystans. Poczekamy, zobaczymy. Jak bedzie platnik stabilny - pochwale kolejny raz. A narazie stoje z boku i bez podniety jak niektorzy patrze.
    - wslizgnal sie bez awansu do elipy dolaczajac w ten sposob Wlokniarz do druzyn bez honoru.
    - upolitycznil klub do poziomu ultra mega hiper super high. maslanka to moglby sie od niego uczyc
    - klub sluzy dbaniu o swoje dzieci - fucha dla corki w RN, syn, ktory jest niebezpieczenstwem na torze dla innych czynnym zawodnikiem
    - spolka prywatna wlasnoscia a nie tak jak byc powinno w 51 proc stowarzyszenie, reszta jak chce miec swoj udzial prosze bardzo w prywatnych rekach
    - zenujacy poziom klubu w mediach spolecznosciowych a ponoc zatrudniono specjalistow (chyba czerwonych od klepania po ramieniu)
    - od 2 lat powstaje sklep na stronie www i powstac nie moze. To samo Wlokniarz.tv

    Mnie wystarczy to co wyzej. Dalej mi sie nie chce i nie mam czasu wymieniac.
    Jak widzisz jakies realne osiagniecia inne niz pozyskanie sponsora tytularnego i sciagnie Holty (zapomnialem o tym napisac wyzej) choc to raczej zasluga pana Irka Winiarskiego, to prosze, oswiec mnie

    Gdy jest za co chwalic to chwale. Ale masz racje, gardze ludzmi ktorzy wstydza sie pisac pod wlasnym nazwiskiem a jednoczesnie szkaluja druga osobe wobec mnie poziom tego szkalowania siega poziomy stratosfery i nie skonczy sie to bez mojej reakcji Ale reakcja nie bedzie juz i teraz bo magik z veronkiem maja taki kaprys
    Niech sobie misiaczki zyja spokojnie choc w niepewnosci
    A kazdy dzien to sa nowe ciekawe informacje, bo ludzi w****ionych na pewne tematy przybywa
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1734
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta

    Natomiast dzisiejsza sytuacja z misiem i jego ocena do zludzenia przypomina mi rok rok 2005 kiedy zaczalem jechac po maslance i min. z Toba toczylem ostre dyskusje na jego temat


    Co do prokuratury.
    Nie jestem donosicielem i mam z tym problem, aby zrobic to o czym piszesz. Ufam, ze nasi dzialacze nie sa tak bystrzy za jakich sie maja i sami popelnia bledy, ktore sprawia zainteresowanie odpowiednich sluzb lacznie z wlasciwym prezesem, bo na pewno nie jestem nim misio Zreszta... moze takie zdarzenia juz mialy miejsce tylko potrzeba czasu
    Ad1. nie przypominam sobie żebym był jakimś wielkim obrońcą MM, choć pamięć bywa złudna natomiast pamiętam twoje zachwyty na temat AS.
    Ad.2 jeżeli ktoś działa na szkodę twojego ukochanego klubu to nie traktowałbym tego w kategoriach donosicielstwa, a raczej w kategorii powinności kibicowskiej.
    Ad.3. nie odnoszę się do tego co odpisałeś veronkowi bo pewnie sam to zrobi, ale jaki widać nie do końca zrozumiałeś co autor miał na myśli.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #1735
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...425,1,984.html
    Jest tak dobrze, ze nas na szumine nie stac? XD

  33. Powrót do góry    #1736
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...425,1,984.html
    Jest tak dobrze, ze nas na szumine nie stac? XD
    Pewnie, zamiast pochwalić za nie wydawanie pieniędzy na wyrost, to śmiejmy się z tego, że budżet mały

  34. Powrót do góry    #1737
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Moze po prostu rozsadek ? Szombierski czy tu czy w rybniku by dostal posadke to pewnie sporo zaspiewal.

  35. Powrót do góry    #1738
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...425,1,984.html
    Jest tak dobrze, ze nas na szumine nie stac? XD
    Jak na poziom Szuminy to byłby zbyt duży wydatek. Rozsądek po prostu.
    To należy chwalić.

  36. Powrót do góry    #1739
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Moze po prostu rozsadek ? Szombierski czy tu czy w rybniku by dostal posadke to pewnie sporo zaspiewal.
    Ja tu czytam ze panowie sie najpierw dogadali a potem zaczelo byc za drogo.
    Czyli najpierw stawka nie przeszkadzala (czyli nie bylo rozsadku?) a po jakims czasie problem? Rozsadek wrocil? Czy moze kalkulator zadzialal jak trzeba? zera sie nie pomylily nikomu itd?

    A moze panowie pozniej musieli podbic bebenek ktoremus z naszych riderow? Moze Holcie i braklo na Szumine? Albo AJ?

    A ponoc kraina mlekiem i miodem plynaca
    Sirus, jak to jest?

    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Pewnie, zamiast pochwalić za nie wydawanie pieniędzy na wyrost, to śmiejmy się z tego, że budżet mały
    Budzet niech bedzie maly. Ale niech bedzie zrealizowany.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1740
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ja tu czytam ze panowie sie najpierw dogadali a potem zaczelo byc za drogo.
    Czyli najpierw stawka nie przeszkadzala (czyli nie bylo rozsadku?) a po jakims czasie problem? Rozsadek wrocil? Czy moze kalkulator zadzialal jak trzeba? zera sie nie pomylily nikomu itd?

    A moze panowie pozniej musieli podbic bebenek ktoremus z naszych riderow? Moze Holcie i braklo na Szumine? Albo AJ?

    A ponoc kraina mlekiem i miodem plynaca
    Sirus, jak to jest?



    Budzet niech bedzie maly. Ale niech bedzie zrealizowany.
    Ale Ty sobie możesz czytać i myśleć co chcesz. Szumina chciał za dużo w stosunku do tego jak nierówny jest jego poziom. Może wystrzelić, może być klapa. W okresie transferowym sytuacja jest dynamiczna. Mądrze zarzadzano finansami i tyle.

  38. Powrót do góry    #1741
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ale Ty sobie możesz czytać i myśleć co chcesz. Szumina chciał za dużo w stosunku do tego jak nierówny jest jego poziom. Może wystrzelić, może być klapa. W okresie transferowym sytuacja jest dynamiczna. Mądrze zarzadzano finansami i tyle.
    Czy mądrze okaże się za kilka tyg

  39. Powrót do góry    #1742
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    200.000 PLN <buhahaha>
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (06-03-2017)

  41. Powrót do góry    #1743
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ale Ty sobie możesz czytać i myśleć co chcesz. Szumina chciał za dużo w stosunku do tego jak nierówny jest jego poziom. Może wystrzelić, może być klapa. W okresie transferowym sytuacja jest dynamiczna. Mądrze zarzadzano finansami i tyle.
    Żebyś nie zatęsknił za Szuminą jak zobaczysz "równy" poziom Ułamka

  42. Powrót do góry    #1744
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    200.000 PLN <buhahaha>
    Serio?

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1745
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Informacja z dwóch stron, całkiem prawdopodobne.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  44. Powrót do góry    #1746
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Wybacz Ananas ze tak późno, ale wylądowałem na końcu świata i ciężko tu o internet.

    Nie zrozumiałeś mojego przesłania. Zdaję sobie sprawę z wszystkiego o czym napisałeś - chodzi mi tylko o to, żebyś dał spokój. Odpuścił, bo skupiamy się tutaj na przeszłości, na wyciąganiu śmierdzących skarpetek z szafy, w momencie gdy zbliża się lato i można paradować w sandałach. Tak, można tez te skarpetki wyprać - ale jak widzisz, nasze sugestie trafiają z dużym opóźnieniem bądź nie trafiają do prezesa w ogóle. Nie zmienimy teraz prezesa, jest jaki jest. Skupmy się zatem na tematach sportowych związanych z klubem zamiast nawzajem obrzucać się guano. Bo to już jest nudne i właściwie bezużyteczne. Jak sam widzisz, nic to nie daje a tylko przybywa osób wzajemnie się wyzywających. Wiem ze bolesne jest takie obrażanie jakie ma miejsce w Twoim przypadku, ale sam również obrażasz innych dość często dając się ponieść emocjom. Być ponad to - proste. Tak jak wspomniał muuu, zaczynasz wyglądać po prostu niepoważnie, a nie o to chodzi prawda?

    Czy zrobił coś dobrego pytasz? Wg. mnie ma chęć i odwagę to ciągnąć, po tym ogólnopolskim upodleniu jakie miało miejsce dwa lata temu. Choćby za to należy mu się szacunek. Ja bym nie miał odwagi wsadzić rąk w takie łajno.

    I absolutnie nie chodzi mi o osobiste wycieczki w Twoim kierunku, wydajesz mi się osobą inteligentną, mógłbym się z Tobą napić wódki. Po prostu uważam ze trochę za mocno się emocjonalnie w to wszystko angażujesz i każdy obrywa rykoszetem po dordze. Tak jak wcześniej pisałeś o pracy, insynuując iż tylko ktos kto prowadzi własna firmę może mówić o sukcesie w życiu. Uważam tez ze niestety przez nadmierne gloryfikowanie własnej osoby stajesz się coraz gorszym partnerem do rozmów dla pozostałych forumowiczów. Można się czymś pochwalić, ale nie sadze by forum sportowe było odpowiednim miejscem do takich działań. Wiesz, są ludzie którzy wypożyczą auto i wrzucą fotki na fejsbuka. Ty pisząc o sobie w co drugim poście powoli przybierasz kształt takiej fejsbukowej ameby. Dlatego tak wiele osób potem Cię atakuje, brakuje pokory. A wiesz ze najbardziej boli upadek ze szczytu (a wnoszę po postach ze właśnie się na nim znajdujesz w obecnej fazie swojej kariery)?

    Koniec offtopu. PSUJ, ja słyszałem o tej kwocie ale... za każdy człon nazwy, czyli x2.

    Ps. Jak wyglada tor? Był ktos?



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 07-03-2017 o 13:27

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMLeW (07-03-2017), luki7789 (07-03-2017)

  46. Powrót do góry    #1747
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Z tego co pisze ananas wynika jedno zmieniła się tylko orkiestra (prezes) dyrygent pozostał ten sam.
    Nikt normalny nie plulby tak jadem na swój klub. Sądzę, że osoba zaczynające zupełnie od zera nie związana drzewiej z Wlokniarzem z wkładem jaki dokonał Swiacik byłaby jako pierwsza oklaskiwana przez ananasa. Wtedy można mówić, że facet ma cohones bo się nie boi zamienić syf w sielanke jak to piszę Qaz

  47. Powrót do góry    #1748
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Wybacz Ananas ze tak późno, ale wylądowałem na końcu świata i ciężko tu o internet.

    Nie zrozumiałeś mojego przesłania. Zdaję sobie sprawę z wszystkiego o czym napisałeś - chodzi mi tylko o to, żebyś dał spokój. Odpuścił, bo skupiamy się tutaj na przeszłości, na wyciąganiu śmierdzących skarpetek z szafy, w momencie gdy zbliża się lato i można paradować w sandałach. Tak, można tez te skarpetki wyprać - ale jak widzisz, nasze sugestie trafiają z dużym opóźnieniem bądź nie trafiają do prezesa w ogóle. Nie zmienimy teraz prezesa, jest jaki jest. Skupmy się zatem na tematach sportowych związanych z klubem zamiast nawzajem obrzucać się guano. Bo to już jest nudne i właściwie bezużyteczne. Jak sam widzisz, nic to nie daje a tylko przybywa osób wzajemnie się wyzywających. Wiem ze bolesne jest takie obrażanie jakie ma miejsce w Twoim przypadku, ale sam również obrażasz innych dość często dając się ponieść emocjom. Być ponad to - proste. Tak jak wspomniał muuu (sorry jeśli przekręciłem, piszę z telefonu, nie widzę ile tam dokładnie jest "u"), zaczynasz wyglądać po prostu niepoważnie, a nie o to chodzi prawda?

    Czy zrobił coś dobrego pytasz? Wg. mnie ma chęć i odwagę to ciągnąć, po tym ogólnopolskim upodleniu jakie miało miejsce dwa lata temu. Choćby za to należy mu się szacunek. Ja bym nie miał odwagi wsadzić rąk w takie łajno.

    I absolutnie nie chodzi mi o osobiste wycieczki w Twoim kierunku, wydajesz mi się osobą inteligentną, mógłbym się z Tobą napić wódki. Po prostu uważam ze trochę za mocno się emocjonalnie w to wszystko angażujesz i każdy obrywa rykoszetem po dordze. Tak jak wcześniej pisałeś o pracy, insynuując iż tylko ktos kto prowadzi własna firmę może mówić o sukcesie w życiu.

    Koniec offtopu. PSUJ, ja słyszałem o tej kwocie ale... za każdy człon nazwy, czyli x2.

    Ps. Jak wyglada tor? Był ktos?



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie zaprzeczam ale przesłanie było raczej że suma.
    O dodatkach dla sponsora też słyszałeś ???
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  48. Powrót do góry    #1749
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Nie. Ja słyszę piąte przez dziesiąte więc raczej staram się nie zabierać głosu. Tutaj akurat obiło mi się o uszy iż suma jaka nam wpadnie od sponsora tytularnego to +/- 400k. Co by się zgadzało z tymi 200k o których Ty słyszałeś.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #1750
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Lepiej dostać realnych 200 tys. niż obiecanych 500 jak za czasów kantornline i takich innych firm wcześniej
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (07-03-2017), ananasek_vel_oman (07-03-2017), dockm (07-03-2017), muuu (07-03-2017)

  51. Powrót do góry    #1751
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    W jedno mogę uwierzyć.

    Że PSUJ lepiej by sponsorów załatwiał.

    Po balu sponsorów pojawiło się kilka telefonów.

    Dzwoniono do "klubu" z pytaniem - co to za nawalony gość im przy stole prąd chciał sprzedać?

    Dzwonili sponsorzy, którzy oferują powiedzmy więcej niż 5000zł.

    Była to lekko żenująca sytuacja, bo takich telefonów było kilka.

    Bardzo przepraszam, że takie historie Ale one pozwalają nam wszystkim lepiej się poznać.

  52. Powrót do góry    #1752
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    W jedno mogę uwierzyć.

    Że PSUJ lepiej by sponsorów załatwiał.

    Po balu sponsorów pojawiło się kilka telefonów.

    Dzwoniono do "klubu" z pytaniem - co to za nawalony gość im przy stole prąd chciał sprzedać?

    Dzwonili sponsorzy, którzy oferują powiedzmy więcej niż 5000zł.

    Była to lekko żenująca sytuacja, bo takich telefonów było kilka.

    Bardzo przepraszam, że takie historie Ale one pozwalają nam wszystkim lepiej się poznać.
    Lepiej żebyś miał pokrycie na e oszczerstwa.
    W przeciwnym razie ... .
    Do Twojej świadomości na temat energetyczne rozmawiałem z moimi klientami, których znałem tylko z kontaktów telefonicznych.
    Plus Pan Mirczak z którym nadal próbuje nawiązać kontakt.
    Dlatego Twoje oszczerstwa mogą mieć skutek prawny.
    Proponuje odbierać telefon bo póki co poczta.

    Czekam na sprostowanie.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Gadol (07-03-2017), ananasek_vel_oman (07-03-2017), muuu (07-03-2017)

  54. Powrót do góry    #1753
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif



    Czekam na więcej
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  55. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (07-03-2017), Mehow (11-03-2017), ananasek_vel_oman (07-03-2017), dockm (07-03-2017), lego (07-03-2017), muuu (07-03-2017), veronek (07-03-2017)

  56. Powrót do góry    #1754
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Strach tu cokolwiek pisać, wszędzie sądem straszą...

  57. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    CKMLeW (07-03-2017), Peter Kildemand (07-03-2017), dockm (07-03-2017), sirqaz (07-03-2017), wespe (07-03-2017)

  58. Powrót do góry    #1755
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Odnośnie dyskusji nt. ile dostał Włókniarz: nie wiem czy wszyscy zauważyli, ale w jednym z ost. wywiadów MiŚ żalił się że musi zapłacić za akcje Speedway Ekstraligi już teraz i w całości chociaż myślał, ze uda mu się że zrobić to na raty.

    Innymi słowy odezwało się typowe dla ostatnich lat myślenie "a nuż się uda". Niestety po raz kolejny się nie udało...

    I to by mogło tłumaczyć skąd doniesienia o okazyjnej cenie, za jaką pan Ziętal zgarnął sobie dwa miejsca w nazwie drużyny z Ekstraligi.

    PS. Tak, wiem że się czepiam, ale:

    Do grona naszych sponsorów dołącza firma Frezmet, która specjalizuje się w produkcji elementów do bram przesuwnych oraz pozwalających na wykonanie we własnym zakresie bram, ogrodzeń i balustrad. Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera

    Ktoś mi powie czemu ma służyć chwalenie się "znalezieniem" sponsora który w rzeczywistości wspiera klub (wcześniej także spółkę) już od hen hen....?
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 07-03-2017 o 22:12
    Pzdr,
    Garfield

  59. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Dominik (07-03-2017), Gadol (07-03-2017), ananasek_vel_oman (07-03-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •