Strona 105 z 114 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Szkoda ze sie nie mylilem z tymi negocjacjami ... Pozniej zdziwienie u uciekinierow ze cala polska im zle zyczy, placza, uciekaja, kupuja mecze , zawodnikow bez sentymentow i maja aniola stroza w centrali ... Teraz misu do Mrozka po drodze po Mariana i sciagac Woryne z Frickie !!!

    Mam przeczucie, ze Holta bedzie mial znowu "zloty sezon" w toruniu tak jak kiedys ...
    Oj boli dupa fana oszustów i złodziei.
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #4682
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Czyli:
    1.Zengota
    2.Jonsson/???
    3.Zagar
    4.Miedziński
    5.Madsen
    6.Gruchalski
    7.Świdnicki/???
    A to nie przypadkiem Pawlicki zamiast Zena i Musielak zamiast Miedziaka ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #4683
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Możecie się przyzwyczajać powoli że temu co tak gwizdalisny będziemy bili brawo.
    Ja mu brawa nie będę bił.

  4. Powrót do góry    #4684
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Czy ktoś może potwierdzić lub obalić opcję rybnicką w Częstochowie ???
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 21-10-2017 o 11:25 Powód: Bez Polaków
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  5. Powrót do góry    #4685
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Czy ktoś może potwierdzić lub obalić opcję rybnicką w Częstochowie ???
    Opcja rybnicka to Szumina ??

  6. Powrót do góry    #4686
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2013
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Czy ktoś może potwierdzić lub obalić opcję rybnicką w Częstochowie ???
    Szumina? Jezeli tak to dziękuje :/


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #4687
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a kogo obchodzi stowarzyszenie? walek to walek, jak kazdy inny.
    wrzaski o zielonym stoliku tez sa zabawne jak sie awansowalo z pierwszej ligi z trzeciego miejsca.
    Kogo obchodzi? No np. Sąd
    Ale kogo obchodzi sąd
    Poza tym właściciel spółki cały czas istnieje, nie zmył się z powierzchni. To są jego długi.

    Dostaliśmy zaproszenie. Takie samo jak Grudziądz i Rybnik...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  8. Powrót do góry    #4688
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Dostaliśmy zaproszenie. Takie samo jak Grudziądz i Rybnik...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Nie zgodzę się. Nie pamiętam jak to było w przypadku ROWu, ale casting na Ekstraligowca 2015 wyglądał tak jakby był idealnie szyty na miarę GKM. W przypadku naszego awansu wszystko było jasne przed sezonem i zapisane było w regulaminie, że jeśli pierwsza i druga drużyna NICE PLŻ nie zdecydują się na starty w Ekstralidze to szansę otrzymuje drużyna numer 3. Każdy przed sezonem wiedział o co jedzie, dlatego Świącik po straceniu przez nas szansy na FINAŁ Nice PLŻ nadal jechał maksymalnym składem(zamiast oszczędzać i objeżdżać młodzież), bo wiedział, że jest szansa na Ekstraligę.

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Często się chowam (21-10-2017), Gadol (21-10-2017), Kazoon (21-10-2017), mackoxdp1 (21-10-2017)

  10. Powrót do góry    #4689
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Kogo obchodzi? No np. Sąd
    Ale kogo obchodzi sąd
    Poza tym właściciel spółki cały czas istnieje, nie zmył się z powierzchni. To są jego długi.

    Dostaliśmy zaproszenie. Takie samo jak Grudziądz i Rybnik...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    My i Rybnik dostaliśmy zaproszenie zapisane w regulaminie. GKM to był konkurs ofert rozpisany tak by tylko jeden team spełnił warunki.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (21-10-2017), Kazoon (21-10-2017)

  12. Powrót do góry    #4690
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Po ..uj szczypiecie, bracia pierniki, w wątku częstochowskim? Mało nam było w toruńskim? Duże dzieci...

    Ciekaw jestem tej bomby/grubych nazwisk. Jakoś mało takich zostało na rynku. Jakby to był na przykład Woryna, to brałbym poprawkę na jego pierwszy sezon seniorski. Nie przepadam za nim, bo wydaje się takim, co to ma przeciąg między uszami, ale dobrze by było, żeby jednak jeździł w Ekstralidze. Częstochowa to idealne miejsce dla niego. Jakby przyszedł w pakiecie z Fricke'm, to już zupełnie kosmos. Powodzenia.

  13. Powrót do góry    #4691
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Bedą jaja jak Holta bedzie cieniował w Toruniu a Miedzinski u nas pojedzie sezon życia. Nie wierzyłem w odejście Ryska ale chyba jednak byłem w błędzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Powrót do góry    #4692
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Opcja Rybnicka to Fricke.

    To byłaby bomba:

    1. Madsen
    2. Musielak
    3. Miedzinski
    4. Jonsson
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świdnicki
    8. Fricke

    Bardzo waleczny skład.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #4693
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    W temacie jazdy Miedzińskiego w Czewie - mnie osobiście w ogóle to nie będzie przeszkadzało, chociaż jeżeli do tego dojdzie to na początku ciężko się będzie niewątpliwie do tego widoku przyzwyczaić. Historia z tym zawodnikiem dla kibiców w Czewie jest jaka jest, natomiast nie przypominam sobie wywiadów Adriana, który w jakiś oczywisty sposób zraziłby do siebie kibiców Włókniarza. Raczej z tego co pamiętam, jego wypowiedzi, były zawsze ostrożne i mocno dyplomatyczne. Sam kiedyś nie przepadałem za tym zawodnikiem, ale im dłużej mu się przyglądałem tym bardziej było mi go szkoda. Duża ambicja, czasami brak kalkulacji z tym związany, a co za tym idzie sporo dzwonów. Przylgnęła do niego taka a nie inna "łatka" i w sumie wszyscy zaczęli po nim jechać jak "po łysej kobyle". Pytanie czy w Czewie uda mu się podejść do tego wszystkiego z większym luzem, dystansem, na spokojnie. Wydaje mi się, że tak, ponieważ będzie zwykłym najemnikiem.

    Czegoś takiego jak przywiązanie do barw klubowych we współczesnym żużlu praktycznie nie ma. Praktycznie, bo do tej pory takim sportowcem był / jest Miedziński. I szczerze powiedziawszy dziwię się Toruniowi, że wolą Holtę, który chyba jednoznacznie kojarzony jest z Częstochową.

    I osobiście wolałbym, żeby Adrian został w Toruniu, a Rune w Czewie. Jeżeli dojdzie to wymiany to świat się nie zawali, sport widział już nie takie przypadki.

    A czas pokaże, kto na tym wyjdzie lepiej.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bladymis za jego przydatny post!

    gustawson (21-10-2017), veronek (21-10-2017)

  17. Powrót do góry    #4694
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Opcja Rybnicka to Fricke.

    To byłaby bomba:

    1. Madsen
    2. Musielak
    3. Miedzinski
    4. Jonsson
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świdnicki
    8. Fricke

    Bardzo waleczny skład.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Przypuścmy że w meczu dobrze idzie każdemu zawodnikowi (nr 1-5) co z Fricke wtedy w tym meczu ? Musielak juz wie ze jedzie 1 bieg albo nawet żadnego ? Kędziora też pewnie zadowolony że będzie atmosfera ujowa ?

  18. Powrót do góry    #4695
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    My i Rybnik dostaliśmy zaproszenie zapisane w regulaminie. GKM to był konkurs ofert rozpisany tak by tylko jeden team spełnił warunki.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Zapis w regulaminie znalazł się po precedensie jakim był "awans" GKMu.
    GKM, ROW, Włokniarz zajęli identyczne miejsce w lidze. Po sezonie 2014 i tak nie było innego kandydata niż GKM do jazdy w eksktralidze, więc jak by nie nasz awans to ekstraliga 2015 pojechałaby w 7 drużyn.
    A co do Włókniarza to sezon 2016 mieliście zacząć w 2 lidze. Przez taki, a nie inny zbieg okoliczności pojechaliście w 1 lidze i podobnie jak Grudziądz skorzystaliście na tym, że Łódź nie chciała wchodzić do ekstraligi.

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    chicago23bull (21-10-2017), j-rules (21-10-2017), spitt22 (21-10-2017)

  20. Powrót do góry    #4696
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Jonsson z tego co było słychać wie że jest zawodnikiem który musi walczyć o skład. To że w nim będzie i coś pojedzie to tylko na jego plus.

    Nie było w tym sezonie meczu żeby ktoś nie dał ciała. Czemu Fricke ma nie zmienić np Zagara czy Miedzińskiego?

    To tylko rozważania.

    Natomiast z każdym dniem przyzwyczajam się do wizji Adriana w składzie. Pasuje mi to.

    Jak ktoś wyżej wspomniał- co oprócz akcji z Emilem i tym ze jest z Torunia on nam zrobił? Natomiast normalnie jest sympatycznym gościem, nie sądzę że jest konfliktowy (a Holta na przykład jest).

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #4697
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przypuścmy że w meczu dobrze idzie każdemu zawodnikowi (nr 1-5) co z Fricke wtedy w tym meczu ? Musielak juz wie ze jedzie 1 bieg albo nawet żadnego ? Kędziora też pewnie zadowolony że będzie atmosfera ujowa ?
    Dokładnie, fatalna koncepcja. Jeśli już szukamy na siłę numeru 8 w Częstochowie to przecież kontrakt z nami ważny ma wciąż Lyager, a robi postępy, więc dlaczego nie? Jeśli już miałby być Fricke to tylko do walki() o skład z Jonssonem.

    Co do Miedziaka to przecież nic pewnego, ale myślę, że gdyby tu trafił to na prezentacji szczere słowa zdziałałyby więcej niż jakiekolwiek cukrowanie. Ja sam jestem bardzo na nie z uwagi na jego coroczne problemy z kontuzjami i zbyt gorącą głowę.

  22. Powrót do góry    #4698
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie zgodzę się. Nie pamiętam jak to było w przypadku ROWu, ale casting na Ekstraligowca 2015 wyglądał tak jakby był idealnie szyty na miarę GKM. W przypadku naszego awansu wszystko było jasne przed sezonem i zapisane było w regulaminie, że jeśli pierwsza i druga drużyna NICE PLŻ nie zdecydują się na starty w Ekstralidze to szansę otrzymuje drużyna numer 3. Każdy przed sezonem wiedział o co jedzie, dlatego Świącik po straceniu przez nas szansy na FINAŁ Nice PLŻ nadal jechał maksymalnym składem(zamiast oszczędzać i objeżdżać młodzież), bo wiedział, że jest szansa na Ekstraligę.
    ja ci powiem, ze roznica byla inna. Otoz za GKM oraz ROW nie ciagnal sie smrod oszustow, ktorzy wycyckali kilku zawodnikow.
    Wiem, ze to co napisze mile nie bedzie, ale powiem ci jakie sa fakty, bo moze nie zdajesz sobie sprawy.
    Gdziekolwiek nie bylem (a obracam sie w kilku zuzlowych miastach) to gdy z kims rozmowa schodzila na zuzel to wszyscy, co do jednego o Wlokniarzu mowili wspolnym glosem: tych przekretasow nie powinno byc w lidze. Powaznie mowie.
    We Wrocku kiedys nawet z jednym gosciem gadalem i sie okazalo, ze byl z Czewy po tym co ode mnie uslyszal spalil cegle i sam przyznal mi racje, ze to wielki wstyd. Co akurat dowodzi, ze nawet wsrod was sa ludzie ktorzy jakis honor maja
    Dostaliscie kilka prezentow i dobrze o tym wiesz, ze na ten moment to w lidze was byc nie powinno i to przez znacznie gorsze, bo najgorsze, przekrety, dalece bardziej ublizajace idei sportu niz awans ROWu, GKMu czy brak spadku Torunia.
    Nie wiem jak mozecie miec w ogole czelnosc odbijac pileczke w ten sposob.


    Z innej beczki: Nie rozwazacie Polisa pod 8?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    chicago23bull (21-10-2017)

  24. Powrót do góry    #4699
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja ci powiem, ze roznica byla inna. Otoz za GKM oraz ROW nie ciagnal sie smrod oszustow, ktorzy wycyckali kilku zawodnikow.
    Wiem, ze to co napisze mile nie bedzie, ale powiem ci jakie sa fakty, bo moze nie zdajesz sobie sprawy.
    Gdziekolwiek nie bylem (a obracam sie w kilku zuzlowych miastach) to gdy z kims rozmowa schodzila na zuzel to wszyscy, co do jednego o Wlokniarzu mowili wspolnym glosem: tych przekretasow nie powinno byc w lidze. Powaznie mowie.
    We Wrocku kiedys nawet z jednym gosciem gadalem i sie okazalo, ze byl z Czewy po tym co ode mnie uslyszal spalil cegle i sam przyznal mi racje, ze to wielki wstyd. Co akurat dowodzi, ze nawet wsrod was sa ludzie ktorzy jakis honor maja
    Dostaliscie kilka prezentow i dobrze o tym wiesz, ze na ten moment to w lidze was byc nie powinno i to przez znacznie gorsze, bo najgorsze, przekrety, dalece bardziej ublizajace idei sportu niz awans ROWu, GKMu czy brak spadku Torunia.
    Nie wiem jak mozecie miec w ogole czelnosc odbijac pileczke w ten sposob.


    Z innej beczki: Nie rozwazacie Polisa pod 8?
    Co do ROWu zapytaj Sławka Drabika jak tam im idzie spłata długów

    Tych przekrętasów nie powinno być w lidze czyli? Nie powinno być Włókniarza na żużlowej mapie Polski? Oczywiście, że wstyd się za nami ciągnie, ale skoro główni winowajcy nie chcą/nie spłacają długów to mam chodzić z głową zwieszoną na wieki wieków? Ja długów nie narobiłem. Natomiast dla mnie bardziej idei sportu urąga korupcja, a zarzuty o nią śmierdzą wokół KST, a nie Włókniarza, więc odpłyń bo masz naprawdę zachwianą hierarchię wartości w sporcie. Chyba, że w Tarnowie pochwalacie próby przekupstwa to pytań nie mam

  25. Powrót do góry    #4700
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja ci powiem, ze roznica byla inna. Otoz za GKM oraz ROW nie ciagnal sie smrod oszustow, ktorzy wycyckali kilku zawodnikow.
    Nie wiem jak długo interesujesz się żużlem. Akurat zarówno w jednym, jak i drugim ośrodku w przeszłości dochodziło też do różnych cyrków... Między innymi zakładania nowych klubów...

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    dockm (21-10-2017)

  27. Powrót do góry    #4701
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    oczywiscie, wiedzialem ze zrobicie wszystko by sie wybielac. Mozna siegac pamiecia nawet i 100 lat wstecz jak bedzie trzeba.
    Pytanie czy tak jak w Czewie.. ci sami ludzie sa dalej u sterow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #4702
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Widzisz. Ja nikogo i niczego nie wybielam. Zachowanie poprzednich osób zarządzających Włókniarzem SSA było skandaliczne i haniebne. Ale przywoływanie GKMu i ROWu, gdzie w przeszłości również mieli swoje za uszami jest zwyczajnie nie na miejscu.

  29. Powrót do góry    #4703
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co do ROWu zapytaj Sławka Drabika jak tam im idzie spłata długów

    Tych przekrętasów nie powinno być w lidze czyli? Nie powinno być Włókniarza na żużlowej mapie Polski? Oczywiście, że wstyd się za nami ciągnie, ale skoro główni winowajcy nie chcą/nie spłacają długów to mam chodzić z głową zwieszoną na wieki wieków? Ja długów nie narobiłem. Natomiast dla mnie bardziej idei sportu urąga korupcja, a zarzuty o nią śmierdzą wokół KST, a nie Włókniarza, więc odpłyń bo masz naprawdę zachwianą hierarchię wartości w sporcie. Chyba, że w Tarnowie pochwalacie próby przekupstwa to pytań nie mam
    Sam odpłyń. Jak udowodnią coś KST to wtedy pogadamy, bo na razie jest to afera glownie w mediach.
    Ty dlugow nie narobiles - ale skoro ci to nie przeszkadza tos wart tyle samo.

    Jak splacicie zuzlowcow to bedzie inna gadka. GKM, ROW oni swoje grzechy juz dawno w niskich ligach odpokutowali.
    Gdansk dlugi splaca, Tarnow tez. Wlokniarz? Nie ma zamiaru. Tabula rasa, nic sie nie stalo.. a nawet jesli sie stalo, to przeciez inni tez oszukiwali.
    A cytujac zuzlowego klasyka: czy to jeszcze oszustwo jak wszyscy oszukuja?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #4704
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ... ale powiem ci jakie sa fakty,...
    Fakty są takie, że Włókniarz beknął za swój smród, nie było nas w lidze przez rok, następnie zaczynaliśmy od najniższej klasy rozgrywkowej. Co do powołania nowych klubów to jak uważasz się za alfę i omegę speedwaya, to powinieneś wiedzieć że już kilka klubów korzystało z tego rozwiązania. Natomiast nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale ja mam kontakt z wieloma kibicami żużlowymi z całej żużlowej mapy Polski i na początku było psioczenie, jednak aktualnie nikt nie ma żalu do Częstochowy o to że jeżdżą w Ekstralidze (poza paroma trolami z bólem dupy), a na gorących krzesłach siedzi Toruń.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mugenos za jego przydatny post!

    Często się chowam (21-10-2017), dockm (21-10-2017)

  32. Powrót do góry    #4705
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sam odpłyń. Jak udowodnią coś KST to wtedy pogadamy, bo na razie jest to afera glownie w mediach.
    No jak w mediach? Są zatrzymani, zatrzymani przyznali się do winy, więc o czym majaczysz? To, że nie uda się wykazać związku między sponsorami a klubem jest niemal pewne. Nie zmienia to faktu, że propozycja poszła z toruńskiego środowiska żużlowego, choć formalnie nie z KST.

    A sprawa długów to kwestia ułomności prawa, bo goście za to odpowiedzialni we Włókniarzu powinni spłacać lub beknąć swoim majątkiem. Tak jak mówisz kluby spłacają długi, ale nie przeszkadza im to jeździć w Ekstralidze lub o nią walczyć, dlaczego więc dla nas chcesz jakichś kar w postaci nie wiem II-ligowej banicji? To niczemu nie służy poza zarzynaniem silnego żużlowego ośrodka.

  33. Powrót do góry    #4706
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    706
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No jak w mediach? Są zatrzymani, zatrzymani przyznali się do winy, więc o czym majaczysz? To, że nie uda się wykazać związku między sponsorami a klubem jest niemal pewne. Nie zmienia to faktu, że propozycja poszła z toruńskiego środowiska żużlowego, choć formalnie nie z KST.

    A sprawa długów to kwestia ułomności prawa, bo goście za to odpowiedzialni we Włókniarzu powinni spłacać lub beknąć swoim majątkiem. Tak jak mówisz kluby spłacają długi, ale nie przeszkadza im to jeździć w Ekstralidze lub o nią walczyć, dlaczego więc dla nas chcesz jakichś kar w postaci nie wiem II-ligowej banicji? To niczemu nie służy poza zarzynaniem silnego żużlowego ośrodka.
    Zamiast dyskutować z tym osobnikiem powinieneś mu kupić maść na ból dupy. Ewidentnie przybył tutaj w jednym celu.

  34. Powrót do góry    #4707
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No jak w mediach? Są zatrzymani, zatrzymani przyznali się do winy, więc o czym majaczysz? To, że nie uda się wykazać związku między sponsorami a klubem jest niemal pewne. Nie zmienia to faktu, że propozycja poszła z toruńskiego środowiska żużlowego, choć formalnie nie z KST.

    A sprawa długów to kwestia ułomności prawa, bo goście za to odpowiedzialni we Włókniarzu powinni spłacać lub beknąć swoim majątkiem. Tak jak mówisz kluby spłacają długi, ale nie przeszkadza im to jeździć w Ekstralidze lub o nią walczyć, dlaczego więc dla nas chcesz jakichś kar w postaci nie wiem II-ligowej banicji? To niczemu nie służy poza zarzynaniem silnego żużlowego ośrodka.
    A gdzie napisalem ze ja dla was chce 2ligowej banicji? Nie oslabiaj mnie swoim brakiem rozumienia tekstu czytanego.
    No chyba ze sie gdzies wyrazilem malo precyzyjnie, ale nie wydaje mi sie.

    Ja nie wymagam od was niczego innego jak wlasnie splacania. Jak dla mnie mozecie byc rok w rok DMP, byle to co ukradziono pod szyldem "czestochowski zuzel" oddano.

    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Fakty są takie, że Włókniarz beknął za swój smród, nie było nas w lidze przez rok, następnie zaczynaliśmy od najniższej klasy rozgrywkowej. Co do powołania nowych klubów to jak uważasz się za alfę i omegę speedwaya, to powinieneś wiedzieć że już kilka klubów korzystało z tego rozwiązania. Natomiast nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale ja mam kontakt z wieloma kibicami żużlowymi z całej żużlowej mapy Polski i na początku było psioczenie, jednak aktualnie nikt nie ma żalu do Częstochowy o to że jeżdżą w Ekstralidze (poza paroma trolami z bólem dupy), a na gorących krzesłach siedzi Toruń.
    No to tak jak ja i odczucia zupelnie inne. Z menelami sie nie kumpluje wiec nie wiem co chcesz ubrac slowami o obracaniu sie w towarzystwie. Ae jesli przez to sie lepiej czujesz to smialo, nie zaluj sobie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #4708
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    j-rules, długi powinni spłacić ci co ich narobili. A odpowiadają za to m. in. osoby podane poniżej, a nie wszystko gdzie jest napisane Włókniarz.
    Równie dobrze możesz powiedzieć że urząd miasta Częstochowy powinien spłacić długi bo w końcu to klub z Częstochowy.
    Druga sprawa to kwestie sądowe w których jasno wynika że stowarzyszenie nie odpowiada za tą spółkę bo to są dwa niezależne twory. Inna sprawa jeśli byłyby to podmioty gospodarcze ściśle ze sobą powiązane, a przecież u nas te podmioty potrafiły się kłócić za czasów Ziębaczewskiego i Maślanki

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  36. Powrót do góry    #4709
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A gdzie napisalem ze ja dla was chce 2ligowej banicji? Nie oslabiaj mnie swoim brakiem rozumienia tekstu czytanego.
    No chyba ze sie gdzies wyrazilem malo precyzyjnie, ale nie wydaje mi sie.

    Ja nie wymagam od was niczego innego jak wlasnie splacania. Jak dla mnie mozecie byc rok w rok DMP, byle to co ukradziono pod szyldem "czestochowski zuzel" oddano.


    No to tak jak ja i odczucia zupelnie inne. Z menelami sie nie kumpluje wiec nie wiem co chcesz ubrac slowami o obracaniu sie w towarzystwie. Ae jesli przez to sie lepiej czujesz to smialo, nie zaluj sobie.
    Dobrze. Nawet jakby to stowarzyszenie miało spłacić długi w jakiej formie? Darowizny? Iść do spółki i zawierać umowy przejęcia długów? Działania spółki to ogromny wstyd. I smród będzie się ciągnął za nami przez lata. Ale Ty to osobny przypadek. Gdy tylko usłyszysz ,,Włókniarz" to ponosisz uszy i zaczynasz ujadać ,, długi długi długi " jak mały burek za płotem. I proponuję kolegom żeby Cię jak takiego burka traktowali czyli ignorowali.

    Co do Miedziaka. Nie jest to pomysł z mojej bajki, ale rozumiem przyczyny. To kawał żużlowej szmaty, zdania nie zmienię. Gwizdać zamiaru nie mam, bo na Sebastiana który więcej ma za uszami nie gwizdałem. A zresztą to wstyd gwizdać na swojego zawodnika. Jeżeli na pierwszym meczu gościa przywitają gwiazdy to będzie mi autentycznie przykro. Miejmy nadzieję że Lew na piersi poukłada pod czapką.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #4710
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Miedziński we Włókniarzu? Dajcie spokój.

  38. Powrót do góry    #4711
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Opcja Rybnicka to Fricke.

    To byłaby bomba:

    1. Madsen
    2. Musielak
    3. Miedzinski
    4. Jonsson
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świdnicki
    8. Fricke

    Bardzo waleczny skład.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Jedna z opcji, a druga to za Musielaka Zengota i brak Fricke. Świdnicki przegrywa ze Świącikiem więc to on będzie w składzie.

    Ktoś tu pisał o duńczyku Lagayer mogliby w niego zainwestować i dać pod 8, ale z tego co wiem nie ma takiego tematu u nas i raczej nie będzie nikogo pod 8. Planowany był Kurdiaszow, ale nie wypaliło z regulaminem.

  39. Powrót do góry    #4712
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    PS pisze że Musielak bliżej Wro

  40. Powrót do góry    #4713
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Miedziński we Włókniarzu? Dajcie spokój.
    No tak, tylko przyjmując, że Holta odchodzi kto z Polaków gwarantujących jako taki poziom, może do nas realnie trafić (a będziemy potrzebowali 2, chyba że zostanie Ułamek/Baran):

    Woźniak / Pawlicki / Musielak / Zengota / Miedziński / Woryna? (deklaruje, że zostaje w ROW)

    A kto z e-ligi potrzebuje polskiego seniora - Gorzów, Wrocław, Zielona Góra, GKM?

    Chyba, że idziemy w kierunku kogoś typu: Szombierski, Szczepaniak itp. (ale to się akurat chyba dobrze nie skończy).

  41. Powrót do góry    #4714
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Woryna wyjścia nie ma. Nikt nie położy Mrozkowi 600k opłaty za wyszkolenie.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #4715
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...k-i-miedzinski

    Zostałem roz****ny tym co tutaj pisze Dariusz Grimm Ostafiński....

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    CKMLeW (21-10-2017)

  44. Powrót do góry    #4716
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta

    Zostałem roz****ny tym co tutaj pisze Dariusz Grimm Ostafiński....

    Damian Balinski ma ważny kontakt w Rybniku? Jeśli nie, to bym się nie zastanawiał.

  45. Powrót do góry    #4717
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Do pierwszego jeszcze wiele takich newsów się pojawi.
    Widać zaczęło się ostre polowanie na busy.

    Teraz każdy gada z każdym, a pseudo dziennikarze prześcigają się w płodzeniu newsów.
    Prezesi klubów i zawodnicy pewnie mają niezłą beke jak czytają o tych wizjach bajkopisarzy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #4718
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Skomczy sie na jakims Kosciuchu i Szczepaniaku. Polis idzie do Opola.
    W sprawie Holty pilka po stronie Wlokniarza.

  47. Powrót do góry    #4719
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    A ma ktoś wiedze z jakimi zagranicznymi zawodnikami oni rozmawiają?

  48. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Z Polisem to pewne?
    Na waszym miejscu bym Kosciucha chapnal chetniej niz Musielaka
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #4721
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Też trzeba trochę z chłodna głową podejść do tego z Holta. Należy pamiętać że Toruń z wieloma zawodnikami rozmawia i każdy dostaje bajeczna ofertę, jednak oni będą musieli jednak zrezygnować z kogoś. Chodzi o to aby Włókniarz się nie dał podpuscic I sztucznie nie pompowal baloniku. Przedstawić ofertę ostateczna, ustalić deadline jak się nie zgodzi to siema, idź sobie w świat.
    Jednak też trzeba cały czas kręcić się na rynku.
    Zwariowane to okienko

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  50. Powrót do góry    #4722
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ostafinski każdego wszędzie widzi, a na koniec powie że trafił

  51. Powrót do góry    #4723
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Dobrze. Nawet jakby to stowarzyszenie miało spłacić długi w jakiej formie? Darowizny? Iść do spółki i zawierać umowy przejęcia długów? Działania spółki to ogromny wstyd. I smród będzie się ciągnął za nami przez lata. Ale Ty to osobny przypadek. Gdy tylko usłyszysz ,,Włókniarz" to ponosisz uszy i zaczynasz ujadać ,, długi długi długi " jak mały burek za płotem. I proponuję kolegom żeby Cię jak takiego burka traktowali czyli ignorowali.


    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Mialem sobie odpuscic, ale w sumie jak mnie do psa porownujesz to sobie jeszcze pozwole napisac wlasna obserwacje na twoj temat.
    1. Uwazasz kogos za kawal szmaty, ale spoko we Wlokniarzu ci nie przeszkadza.
    2. Wobec powyzszego masz klapki na oczach (jakis rodzaj fanatyzmu) wiec rozumiem ze rozmowa z tkaimi jak ty jest z zalozenia utrudniona.
    3. Bredzisz cos o moim ujadaniu - wskaz gdzie. Powiedziales A to powiedz B. Przed sezonem nawet wam zyczylem powodzenia, ale cos
    mi sie zdaje ze przesadzasz z piwami kraftowymi i pamiec szwankuje.
    4. Proponujesz kolegom by mnie ignorowali a sam podejmujesz temat. To chyba cos nie teges.
    5. Gwizdac na swojego to wstyd? Czlowieku. Wstyd to krasc.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 21-10-2017 o 16:17
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    chicago23bull (21-10-2017)

  53. Powrót do góry    #4724
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Polis z Legowikiem razem w Opolu. O ile pierwszy jeszcze nie na 100% to Legowik juz tak

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (21-10-2017)

  55. Powrót do góry    #4725
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    Czy chcecie wysłuchać co ma Wam do powiedzenia stary zgredzik ??

    Witam Was!
    no i narobiło się... tego się obawiałem... Nie wiem czy Was nie zanudzam, ale mnie też bardzo interesuje to co i Was dlatego też zapuściłem żurawia w trzech miastach: W Toruniu, Lesznie i Gorzowie... Zaznaczam! nie zapuściłem tego żurawia wśród kibicowskiej dziatwy z którą się tutaj tak obrzucacie epitetami brzydkimi nawzajem.. a wśród osób będących "w branży"... no ale nie wiem czy chcecie wysłuchać starego zgredzika... Jeśli tak to musicie mi to w jakiś sposób oznajmić... Choć zaznaczam, moja "Prawda" nie jest kolorowa i bajeczna.. ale przynajmniej nie będe was mamił tak jak PS o Zengocie ani Syfy o Kasprzaku i Miedziaku.... Wybór należy do Was: chcecie posłuchać tej mojej Bajki czy też nie...??
    Pozdrawiam
    maly_eryk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •