Strona 98 z 114 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Przecież wiadomo gdzie idzie...
    Dla Nas to średnia informacja. Falubaz będzie potrzebował mocnych zawodników.
    Chętnych na Madsena może być więcej, niż się początkowo spodziewaliśmy.
    Nie mam informacji na ten temat, zwykle przeczucie. Jak dla mnie to w Falubazie śmierdzi problemami finansowymi.

  2. Powrót do góry    #4367
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Niestety w momencie gdy oferta Torunia dla Leona jakos przestaje byc aktualna powoli po 1 meczu barazowym to teraz pewnie dostanie dobry papier od Falubazu. Biorac pod uwage to ze Cieslak zostanie w ZG to juz jest duza karta przetargowa z negocjacjach z Madsenem, jak Cieslak odejdzie do Uni Tarnow a to jest tez mocno prawdopodobne wtedy Unia ma ta karte na Madsena. Misiowi chyba zostala tylko karta w postaci $€$€ tylko czy jest sens wchodzic w licytacje?

  3. Powrót do góry    #4368
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,421
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jak z Madsenem nie pyknie to cała para musi iść w negocjacje z Fredką. Nie uważam, go za jakiegoś lidera, ale sporo ważnych punktów dla ROWu w tym sezonie dowiózł, a swoją walecznością na naszym torze mógłby zrobić fajne show.

  4. Powrót do góry    #4369
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    Jak spadnie Toruń to liga się wyrówna. I wtedy w tym rozbiorze złapać obu Holderow. Młody na 8, stary na prowadzącego.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #4370
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    A dlaczego nie moze byc zarowno Madsena jak i Fredki? Jak chcemy jechac o PO misimy sie wzmocnic co bylo pisane tysiace razy i nie ma ty roznicy czy bedzie Madsen czy nie tylko trzeba Lindgrena przypilnowac i zakontraktowac, a jak Madsen odejdzie wtedy mozna kombinowac z Holderami czy Iversenem. Do tego Musielak i takim skladem mozemy myslec przy utrzymaniu/ wystrzale formy o PO. Gdyby udala opcja Madsen+Lindgren +Musielak to zastanowilbym sie na MM z tarnowa bo ladnie pokazal sie u Nas na turnieju i w Lesznie rowniez. AJ mimo dobrego wystepu na pucharze nadal do mnie nie przemawia bo bedzie to samo co w tym roku. Gadanie o jakims wadliwym sprzecie itp no litosci gosc z takim doswiadczeniem i zapleczem sprzetowym caly sezon szukal tej niby wadliwej czesci?
    PS.
    Misio opowiada w wywiadach ze nie wiadomo co z Madsenem ale tez z Holta wie ktos o co chodzi? Jak dla mnie sprawa Holty to juz powinna byc zamknieta i dograna a tu widac ze moze byc tak iz teraz bedziemy urabiach Holte i Madsena a nowe towary uciekna nam sprzed nosa.
    Ostatnio edytowane przez nitro_ckm ; 02-10-2017 o 12:18

  6. Powrót do góry    #4371
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jest takie powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

    Odejście Ryśka to byłby większy problem, łatwiej o solidnego stranieri jak o Polaka.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (03-10-2017)

  8. Powrót do góry    #4372
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Dokładnie tak jak pisze Gadol. Skupić się na Holcie. Sumarycznie to gość który wykręcił średnią 2.013, czyli jest to 4!!! Polak w ekstralidze. W tym sezonie lepszy od Kołodzieja, Protasiewicza, Kasprzaka, Janowskiego, obu Pawlickich. Gości których każdy u nas przyjąłby z pocałowaniem ręki.

    Fakt ze ta średnia w głównej mierze wykręcona na naszym torze na którym po prostu wymiata - ale dla nas to nieoceniony skarb.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (04-10-2017), ananasek_vel_oman (02-10-2017), mackoxdp1 (03-10-2017), muuu (03-10-2017)

  10. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem czy "reszta" miała trochę gorsze składy, bo w zasadzie zabrakło w tej "reszcie" Drabika.
    Drabika, który pierwsze kroki stawiał na częstochowskim torze.
    Poczekajmy za rok, bo może nie zdobędą znowu medalu to będzie można się pośmiać.
    Bardzo osobliwy sposób myślenia jak na kibica drużyny z Częstochowy, prawda?
    Racja, tylko Maksa nie było.

    Drabik śmigał też jako łebek w Opolu czy Łodzi i pewnie gdzieś tam jeszcze. Co to ma do rzeczy?
    Razem z Drożdżem "zostali wysłani" gdzie indziej i poza Gruchalskim zacnych młodych zawodników już we Włokniarzu nie ma.

    Dalej promuje się nierokujacych nic a nic "starych" zawodników, zamiast stawiać na młodych synków.
    Toż to w Gdańsku walą do składu 15-latka i nie tyle że potrafi przejechać kilka biegów bez upadku, co jeszcze je wygrać. Niewiele od niego starsi zawodnicy w innych ekipach także nie notują żadnych gleb na koncie.

    Więc relax, nikt tu nie ciśnie z zawodników, bo ci robią co mogą (tak przynajmniej zakładam) ale z systemu "szkolenia talentów" w naszej ekipie.

    Co ma taki 14-latek stojący u bram klubu myśleć przez treningiem, skoro widzi, że się do składu nie przebije. Bo siedzą w nim znajomi prezesa czy inni nie wiadomo skąd. I będą w nim siedzieć, bo chłopak sobie zmarnuje talent z powodu braku jazdy przez te blokowanie składu lub odejdzie do innego klubu gdzie będzie mógł rozwinąć skrzydła.

    IMO "najlepsza szkółka w kraju" powinna skupić się na tym by szkolić regularnie, tak by co dwa lata kogoś dobrego wypchnąć do składu, a nie tylko skupić się na jednym synku przez cały okres juniorski i koniec końców wyszkolić jeden talent raz na 4-5 lat. Szkolić tak, by po skończeniu wieku juniora najlepszego z nich, był on gotowy na jazdę w seniorskiej stawce, a i miał godnego następcę na pozycji 6-7. Odsiew zawodników na tym etapie kariery winien być większy, a tych którzy mimo to uparcie chcą kontynuować swoją przygodę z żużlem, należy odesłać do ligi niżej i niech tam to robią na swój koszt, a nie w miejscu gdzie blokują rozwój innych prosperujących zawodników. I trudno tu, że ktoś potem odpali w wieku 21-lat. Miał szansę u nas i jej nie wykorzystał, a nuż na jego miejsce przyjdzie jakiś 2-3 lepszych 18-latków, bo będą widzieć, że mają dużą szansę na jazdę w drużynie i będą o nią ambitniej walczyć.
    Skupić na szkoleniu tak, by medale w zawodach juniorskich zgarniać co roku, a nie robić wielką fetę z jednego na kilka lat.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 04-10-2017 o 08:39
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (03-10-2017), Garfield (03-10-2017)

  12. Powrót do góry    #4374
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Ciekawe co pokaze dziś w Rybniku nasz gwiazdor Bartosz.Ś?

  13. Powrót do góry    #4375
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ojoj, jakże niedługo trzeba było czekać, żeby słowa moje i paru innych kolegów stały się ciałem. Co teraz Panie Prezesie ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    veronek (04-10-2017)

  15. Powrót do góry    #4376
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,045
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Świacik mimo wszystko zrobił jakis postęp do tego co było nie dawno. Kiedyś grzał tyły i ciągle leżał a teraz nawet potrafi Bielińśkiego wyprzedzić na dystansie. Oczywiście to nie jest poziom eligowy ale do 2 ligi mógłby pójść spróbować. Nie ma co hejtowac chłopaka bo wielu z nas zeszczała by się w gacie na samą myśl o ściganiu. Aczkolwiek Włókniarz na juniorce za rok ma dziure

  16. Powrót do góry    #4377
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Świacik mimo wszystko zrobił jakis postęp do tego co było nie dawno. Kiedyś grzał tyły i ciągle leżał a teraz nawet potrafi Bielińśkiego wyprzedzić na dystansie. Oczywiście to nie jest poziom eligowy ale do 2 ligi mógłby pójść spróbować. Nie ma co hejtowac chłopaka bo wielu z nas zeszczała by się w gacie na samą myśl o ściganiu. Aczkolwiek Włókniarz na juniorce za rok ma dziure
    Glupoty wypisujesz swiacik jr odrazu powininen komplety robic trzeba po nim jechac bo to syn prezesa dla zasady ...

  17. Powrót do góry    #4378
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    gadacie z Miedziakiem? bo u nas w wątku info, że idzie do was?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  18. Powrót do góry    #4379
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    No mam nadzieje ze nie choć on akurat w Częstochowie zawsze smiga bardzo dobrze. Gdzies ten temat sie przewinal dzis na forum ale to jakas abstrakcja. Miedziak = pustka na trybunach

  19. Powrót do góry    #4380
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Mam nadzieję że z tym Miedzinskim to kiepski żart. Nie zdzierze go we Wlokniarzu. Już chyba szybciej bym strawil Kasprzaka.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Powrót do góry    #4381
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Glupoty wypisujesz swiacik jr odrazu powininen komplety robic trzeba po nim jechac bo to syn prezesa dla zasady ...
    VII. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - 11 pkt.
    9. Michał Gruchalski - 8 (1,1,2,0,3,1)
    10. Bartosz Świącik - 3+1 (0,0,1*,1,1,0)
    19. Mateusz Świdnicki - ns

    Przypominam, że za rok to będzie nasza para podstawowych juniorów, a jeden z nich będzie wtedy miał 21 lat. A my w takich juniorskich zawodach nie dajemy szansy na objeżdżenie 16-latkowi, skoro jest ku temu idealna okazja
    To jak tu sens tak katować zawodników (jednych jazdą, drugich siedzeniem na ławie), skoro i tak walczyliśmy o przedostatnie miejsce i się nie udało, a lepiej mieć jakieś podwaliny ku kształtowaniu kadry na przyszłość??

    Ja tego nie rozumiem.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #4382
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Tez tego nie potrafię ogarnąć. Czemu ten Świdnicki nic nie jeździ:/

    A co do Miedzinskiego - mam nadzieje ze to malosmieszny żart. Czarny humor.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #4383
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Panowie, wy tu gau gadu, a nas tam w torunskim watku tak szkalujo ze szok, wypominaja nam zielone stoliczki itp, świetoszki zakichane, hipokryci...

  23. Powrót do góry    #4384
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Zal, rozgoryczenie nawet ich wieny i oddany Adrian mial powiedziec ze nie bedzie za apator umieral i nie pojedzie w barazu mimo ze zdrowotnie juz by mogl. Chlopaki odsrawili leki i nerwy puszczaja. W przyszlym roku 1 liga , smutek i nostalgia i tylko jedynie ten podly nastruj poprawi in glosne" Grzesiu Walasek" na trybunach gdy beda wiwatowac swemu liderowi 1 ligowej druzyny.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (05-10-2017)

  25. Powrót do góry    #4385
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    A co maja myśleć jak pół stadionu jak małpy w cyrku skacze do głupiej przyśpiewki? Ciemnogród.

    Poza tym to jest wzajemne dolewanie oliwy, kilka stron wcześniej Ananas czy inny Garfield wchodzi w dyskusje i wrzuca na nich ile wlezie. Tu na forum skończył się szacunek o merytoryczna dyskusja już dawno temu. Teraz jest wzajemne ubliżanie.

    To tak jak cześć z nas traktuje dzisiaj Spartę przez dwie irytujące jednostki stałe "cisnące" coś w naszym kierunku.

    Prawdziwi kibice, starzy wyjadacze leją na takie smarkackie zachowania. Forum natomiast pozwala anonimowo wylać zale i mamy to co mamy. Mi tez ostatnio nerwy puściły.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Malin017 (05-10-2017)

  27. Powrót do góry    #4386
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A co maja myśleć jak pół stadionu jak małpy w cyrku skacze do głupiej przyśpiewki? Ciemnogród.
    Panowie, na następnym meczu cały stadion gromkie "Apator K-a, Apator e-S, Apator K#$%Ą był i jest!!!!" i "JEB%!$Ć TORUN JEB%!$Ć!!!".
    Bo tego dawno u nas na stadionie nie było, same grzeczne zachowania ciągle. Tylko ogarnijmy to szybko bo musimy odzyskać jakiś szacunek u toruńskiej braci

    #pdk
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 05-10-2017 o 08:46
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #4387
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    706
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A co maja myśleć jak pół stadionu jak małpy w cyrku skacze do głupiej przyśpiewki? Ciemnogród.

    Poza tym to jest wzajemne dolewanie oliwy, kilka stron wcześniej Ananas czy inny Garfield wchodzi w dyskusje i wrzuca na nich ile wlezie. Tu na forum skończył się szacunek o merytoryczna dyskusja już dawno temu. Teraz jest wzajemne ubliżanie.

    To tak jak cześć z nas traktuje dzisiaj Spartę przez dwie irytujące jednostki stałe "cisnące" coś w naszym kierunku.

    Prawdziwi kibice, starzy wyjadacze leją na takie smarkackie zachowania. Forum natomiast pozwala anonimowo wylać zale i mamy to co mamy. Mi tez ostatnio nerwy puściły.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Skoro jakiś pajac kingpin wyzywa Cię od zlodzieja, małpy i oszusta to chyba mogą Ci puścić nerwy.

  29. Powrót do góry    #4388
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    Pewnie, mi tez nerwy puszczają. Każdy jest tylko człowiekiem. Tylko po ch się wzajemnie obrażać? Nie rozumiem tego, co to zmienia w życiu. Upust? Słaby sposób.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #4389
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Skoro jakiś pajac kingpin wyzywa Cię od zlodzieja, małpy i oszusta to chyba mogą Ci puścić nerwy.
    Ciebie? Jesteś Sukiennikiem? To by wiele wyjaśniało.
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #4390
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ciebie? Jesteś Sukiennikiem? To by wiele wyjaśniało.
    Niestety nie masz racji Mailinie. Gdyby obrażał Sukiennika myślę, że nikt z nas by się nie czepiał.
    a i sam masz sporo za uszami odnośnie tego bagienka
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #4391
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Niestety nie masz racji Mailinie. Gdyby obrażał Sukiennika myślę, że nikt z nas by się nie czepiał.
    a i sam masz sporo za uszami odnośnie tego bagienka
    No to ja z chęcią dowiedział bym się, gdzie konkretnie padają słowa wobec użytkownika Kazoon. Jak już dyskutujemy, to operujmy konkretami.
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #4392
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No to ja z chęcią dowiedział bym się, gdzie konkretnie padają słowa wobec użytkownika Kazoon. Jak już dyskutujemy, to operujmy konkretami.
    Przepraszam Malinie ale chyba zbyt dużego jak dla ciebie skrótu myślowego użyłem
    Tak Kazoon jak i ja mieliśmy na myśli kibiców z Częstochowy jak i samo miasto obrażanych przez twojego kumpla po szalu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (05-10-2017), ananasek_vel_oman (05-10-2017)

  35. Powrót do góry    #4393
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Nie chcę usprawiedliwiać kingpina ale jego słowa dotyczyły tych "kibiców" Włókniarza, którzy jawnie popierali złodziejskie zagrywki klubu wobec zawodników, a jest/było takich delikwentów całkiem spore grono.

  36. Powrót do góry    #4394
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie chcę usprawiedliwiać kingpina ale jego słowa dotyczyły tych "kibiców" Włókniarza, którzy jawnie popierali złodziejskie zagrywki klubu wobec zawodników, a jest/było takich delikwentów całkiem spore grono.
    No niestety ale się mylisz. Nigdy nie popierałem działań Sukiennika, a wielokrotnie czułem się obrażany. Ps. żeby nie było nie żale się bo znam specyfikę tego forum i poziom niektórych użytkowników.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #4395
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Ale konkretnie ty zostałeś "doceniony"? Bo wiesz, ja też nie popierałem rejterady Unibaxu (wyrażałem dezaprobatę dla kar za ten numer) a wielokrotnie byłem nazywany uciekinierem i sprawcą największego skandalu w historii żużla.

  38. Powrót do góry    #4396
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Przepraszam Malinie ale chyba zbyt dużego jak dla ciebie skrótu myślowego użyłem
    Tak Kazoon jak i ja mieliśmy na myśli kibiców z Częstochowy jak i samo miasto obrażanych przez twojego kumpla po szalu.
    Veronek już napisał. Kibice czestochowscy też nie są niewiniątkami. Nie, żebym twierdził, że po drugiej stronie są anioły, jednak pretensje z Waszej strony są trochę komiczne.
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #4397
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    O widze ze zostalem wywolany

    Prawda jest taka ze osobiscie bardzo lubie Torun jako miasto i zawsze chetnie zatrzymuje sie tam np. w drodze nad Baltyk.

    Natomiast Apatora, Unibaxu czy jak to sie tam teraz nazywa nie darze sympatia i jest to raczej lagodne okreslenie. Za co? Za wieczne bycie ciagnietym za uszy przez sedziow oraz arogancje i bufonade ze strony przede wszystkim tamtejszych dzialaczy ale tez i kibicow - rowniez tych ktorzy tutaj pisuja.

    Dlatego zawsze cisnalem, cisne i bede cisnac przynajmniej dopoki cale ww. srodowisko nie zejdzie twardo na ziemie, a czekajaca ich degradacja jest do tego doskonala okazja.

    To mowilem ja - Rudy Wszarz

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Kazoon (05-10-2017), ananasek_vel_oman (05-10-2017), mackoxdp1 (05-10-2017), muuu (05-10-2017)

  41. Powrót do góry    #4398
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Veronek już napisał. Kibice czestochowscy też nie są niewiniątkami. Nie, żebym twierdził, że po drugiej stronie są anioły, jednak pretensje z Waszej strony są trochę komiczne.
    ale ja się z tym zgadzam, że kibice częstochowscy nie są bez winy tylko proszę Ty/Wy mi nie pisz, że kibice z Torunia to obrażają tylko Sukiennika i tych którzy popierali jego działania.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  42. Powrót do góry    #4399
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    ale ja się z tym zgadzam, że kibice częstochowscy nie są bez winy tylko proszę Ty/Wy mi nie pisz, że kibice z Torunia to obrażają tylko Sukiennika i tych którzy popierali jego działania.
    Wiesz, to tak jak kibice czestochowscy piszą o toruńskich "uciekinierzy". Możemy tak przelicytowywac się jak dzieci w nieskończoność.
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #4400
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wiesz, to tak jak kibice czestochowscy piszą o toruńskich "uciekinierzy". Możemy tak przelicytowywac się jak dzieci w nieskończoność.
    Nie chce się powtarzać, napisałem, że też mamy swoje za uszami, chciałem ci tylko uświadomić wcześniejszymi wpisami, że jesteś w błędzie mówiąć, że kingpin i znaczna część forumowiczów z Torunia obraża tylko Sukiennika i tych co popierali jego działania.
    Wystarczy choćby przeczytać dzisiejsze posty kingpina i ich odzew w braci toruńskiej żeby zauważyć że mam racje. Notabene musi zastanawiać ten jego częstochowski kompleks.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #4401
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zastanawiam się raczej co musieli zrobić temu biedakowi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #4402
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    O widze ze zostalem wywolany

    Prawda jest taka ze osobiscie bardzo lubie Torun jako miasto i zawsze chetnie zatrzymuje sie tam np. w drodze nad Baltyk.

    Natomiast Apatora, Unibaxu czy jak to sie tam teraz nazywa nie darze sympatia i jest to raczej lagodne okreslenie. Za co? Za wieczne bycie ciagnietym za uszy przez sedziow oraz arogancje i bufonade ze strony przede wszystkim tamtejszych dzialaczy ale tez i kibicow - rowniez tych ktorzy tutaj pisuja.

    Dlatego zawsze cisnalem, cisne i bede cisnac przynajmniej dopoki cale ww. srodowisko nie zejdzie twardo na ziemie, a czekajaca ich degradacja jest do tego doskonala okazja.

    To mowilem ja - Rudy Wszarz

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Lepiej bym tego nie napisal podpisuje sie

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Nie chce się powtarzać, napisałem, że też mamy swoje za uszami, chciałem ci tylko uświadomić wcześniejszymi wpisami, że jesteś w błędzie mówiąć, że kingpin i znaczna część forumowiczów z Torunia obraża tylko Sukiennika i tych co popierali jego działania.
    Wystarczy choćby przeczytać dzisiejsze posty kingpina i ich odzew w braci toruńskiej żeby zauważyć że mam racje. Notabene musi zastanawiać ten jego częstochowski kompleks.
    Sprawiam regularnie, ze nie moze o nim zapomniec dzis nie mam czasu, ale wieczorem moze tam wpadne

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A co maja myśleć jak pół stadionu jak małpy w cyrku skacze do głupiej przyśpiewki? Ciemnogród.

    Poza tym to jest wzajemne dolewanie oliwy, kilka stron wcześniej Ananas czy inny Garfield wchodzi w dyskusje i wrzuca na nich ile wlezie. Tu na forum skończył się szacunek o merytoryczna dyskusja już dawno temu. Teraz jest wzajemne ubliżanie.

    To tak jak cześć z nas traktuje dzisiaj Spartę przez dwie irytujące jednostki stałe "cisnące" coś w naszym kierunku.

    Prawdziwi kibice, starzy wyjadacze leją na takie smarkackie zachowania. Forum natomiast pozwala anonimowo wylać zale i mamy to co mamy. Mi tez ostatnio nerwy puściły.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    O wypraszam sobie, ale ja nie pisze tutaj niczego anonimowo jako jeden z nielicznych
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4403
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Madsen na dwa lata

  47. Powrót do góry    #4404
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    Madsen na dwa lata No jestem w szoku. Brawo dla zarządu w takim razie!

    Slyszalem natomiast ze Holta to formalność. To do tego jeszcze jeden Polak i jeden obcokrajowiec na numer 8.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #4405
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,421
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Gdzie jesteś mały eryku? Bajkopisarzu od siedmiu boleści. Zniknij z tego forum na zawsze. Kolejny kamyczek do ogródka hejterów Świącika.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #4406
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Madsen na dwa lata No jestem w szoku. Brawo dla zarządu w takim razie!

    Slyszalem natomiast ze Holta to formalność. To do tego jeszcze jeden Polak i jeden obcokrajowiec na numer 8.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale jak to Madsen u nas ? Niemozliwe ... przeciez kasy nie ma ... ale musi byc placz nad niektorymi klawiaturami

  50. Powrót do góry    #4407
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Czy całe tutejsze grono podnieconych Madsenem wie kim jest Madsen, co robił w przeszłości i jakie są obecnie przepisy dot. podpisywania umów..?
    Pzdr,
    Garfield

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (05-10-2017)

  52. Powrót do góry    #4408
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    Ja osobiście nie wierzyłem - przyznaje. Byłem przekonany ze kasa z Azotow jest nie do przeskoczenia. Mam tylko nadzieje ze wszystko na zdrowych zasadach i bez przepłacania.

    Jeśli Jonsson będzie śmigał od początku tak jak pod koniec tego roku - to faktycznie wystarczy obiecujący zawodnik pod numer 8 (Michaelsen? Kudriaszow? Thomsen?) oraz Polak.

    Ja bym się nie bal zaryzykować z duetem Miskowiakow - Robert gorszy od Ułamka nie jest, a w razie czego wskakuje zawodnik z 8.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  53. Powrót do góry    #4409
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Świetna wiadomość. Brawo M. Swiacik brawo Leon !
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  54. Powrót do góry    #4410
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Misiu show 😎 Madsen na 2 lata nieźle. W Tarnowie musi być źle.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •