Strona 85 z 114 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,825 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3781
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cieślak? Drabik? Czy w tej bajce są też smoki?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #3782
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Koledzy z Zielonej Góry są przekonani, że Cieślak już jest u nas dogadany. Jakby jeszcze Maks powrócił, to byłoby pięknie. Spartanin twierdzi, że angaż Cieślaka minimalizuje szanse na powrót Drabika do zera. Powinno być na odwrót. Pamiętam wywiad ze Sławkiem na weszlo.com. Naprawdę stary nie podaje ręki Markowi od czasu wydania jego książki, czy tylko sobie jaja zrobił z dziennikarza? Nie mogę uwierzyć, że Sławek mógł się obrazić, bo nie miał tak naprawdę o co.
    Problemem nie jest Cieślak tylko ... Świącik chociaż ja wniskuje, że $$$ leczy takie animozje

    Co do Cieślaka jeżeli jest słowny to też, za " starego Włókniarza raczej " nie przyjdzie ...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    muuu (09-08-2017)

  4. Powrót do góry    #3783
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    waldus, mordo ty moja. Zona mnie prosila zebym nie toczyl na forum dyskusji z osobnikami posiadajacymi mozg wielkosci pchly, ale dla ciebie zrobie wyjatek

    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Problemem nie jest Cieślak tylko ... Świącik chociaż ja wniskuje, że $$$ leczy takie animozje

    Co do Cieślaka jeżeli jest słowny to też, za " starego Włókniarza raczej " nie przyjdzie ...
    To jedno zdanie sprawia, ze cala twoja krucjata przeciwko mnie jest wynaturzeniem schizofrenika z objawami wstepnego alzheimera.
    Najpierw cos seplenisz o dobru Wlokniarza a chwile potem (powyzej) piszesz, ze bariera aby Maks i Cieslak przyszli do domu jest swiacik

    zakuty lbie, bo inaczej nie potrafie
    Dobrem klubu sa jego legendy, kibice, wychowankowie, autorytety.
    Jesli ktos jest bariera, aby dwie znakomitosci zwiazane z tym miastem tutaj przyszly to powinien miec honor sie wycofac

    Calej reszty nie komentuje, bo nie ma sensu odsylam do mojego ostatniego posta i prosze o probe przeczytania go ze zrozumieniem wiem, ze wymagam zbyt wiele, dlatego wiecej polemiki z toba nie podejmuje poslucham zony
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    never_mind (09-08-2017)

  6. Powrót do góry    #3784
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Czy z młodzieżową parą Gruchalski - Świdnicki spadek byłby murowany? Nie. Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądał skład seniorski. Zakładam też, że doświadczenie zdobyte przez Gruchalskiego zaprocentuje.
    Oczywiście, jak dojdzie Hampel z Doylem to nie spadniemy, ale z takimi juniorami na sukces też nie ma co liczyć. Teraz trochę statystyk. Gruchalski nie przywiózł żadnej trójki, ma lepszą średnią jedynie od Wieczorka. Przywiezie kilka dwójek w biegu młodzieżowym i tyle. Drugi junior nie gwarantuje nawet punktu. Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.

    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Proszę cię kolego prześledź jego wyniki w zawodach juniorskich Właśnie dlatego wszyscy tu na niego zwróciliśmy uwagę, bo licencję ma od paru miesięcy a wcale nie odstaje od juniorów z całej Polski. Jeśli z Maksymem nie wypali to trzeba postawić na Świdnickiego. Może jeśli Gruchalski poczuje że to on teraz ciągnie juniorkę dostanie kopa i będzie jeździł jeszcze lepiej i wcale najgorsza juniorka w lidze nam nie grozi, a przy obecnej sytuacji to już sukces.
    Śledzę jego wyniki i widzę, że jest lepszy tylko od totalnych beztalenci. Zobacz sobie w którym miejscu są Lampart i Miśkowiak, czyli jego rówieśnicy. To są talenty. Oni się ścigają, a Mateusz tylko jedzie, poprawnie, ale nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 08-08-2017 o 23:57
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  7. Powrót do góry    #3785
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    A po to, żeby dotarło do pewnych "kibicóf/znafców" , że nie ważne jak się zaczyna a ważne jak kończy .... pokazuje to ten sezon. Byłem już obrażany i wysłany do przeróżnych "specjalistów" co na mnie większego wrażenia nie robiło ... Uważasz, że jak ktoś jedzie po własny Klubie dla "jego dobra" przez połowe sezonu a póżniej bije brawo jest ferr ? litości ... teraz to nazywasz prowokacją ? A moze prowokacjami było to ublizanie klubowi przez 3/4 sezonu ?

    Jak można jechać,że klub zbankrutuje i kasy nie ma po czym pisać kogo to by nie widzzial w 2018 ?! Zastanówcie się kszty honoru ...

    P.S. Nie jestem pracownikiem klubu / zwiazany z zarządem/ z Świącikiem - jestem zwyklym kibicem poprostu co niektórzy przejechali się na wlasnej nienawiści zapominając jakie jest wspólne DOBRO czyli Włókniarz !!!
    Swój poziom pokazałeś swoją ironią o leszczyńskiej szkółce.
    Mam nadzieję że będę mógł kiedyś wygłaszać pieśni pochwalne kiedy Nasza szkółka zagwarantuje nam dwóch zawodników na poziomie pary z Leszna.
    Dodatkowo zarobimy na trzecim który został w minionym sezonie IMPJ. Ile Toruń zapłacił???
    Obiecałem że odpowiem Ci szerzej we wrześniu.
    Obecnie po jednym sukcesie kibicuje aby mecz ze Spartą był też wygrany.
    To może zbudować dodatkowy głód żużla w mieście i może mądre głowy dadzą radę jakiś turniej wykombinować.

    Jeżeli pytasz czy Włókniarz jest dobrze zarządzany ???
    Odpowiedź jest jednoznaczna - NIE

    Jeżeli pytasz czy osiągnęli sukces sportowy w sezonie 2017 - TAK

    Różnica z poprzednim sezonem jest taka że wówczas obie odpowiedzi były NIE.

    Kibicuje im bym mógł w przyszłym roku napisać 2 razy TAK.

    I tym miłym oto akcentem cieszmy się z wygranej w Toruniu, kibicujmy ze Spartą i liczmy by ROW poradził sobie z Toruniem.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  8. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    CKMik (09-08-2017), Gadol (09-08-2017), Lafan (08-08-2017), ananasek_vel_oman (09-08-2017), lolex (09-08-2017), mackoxdp1 (09-08-2017), muuu (09-08-2017)

  9. Powrót do góry    #3786
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    A tak z innej beczki, może ktoś bardziej zorientowany naświetlić obecną sytuacje z Menadżerem?

    Ostatnio pojawiło się gdzieś inf, że Robert Jabłoński został nowym Menago. W Toruniu w parkingu latał także Michał Finfa. Jaką funkcję on teraz pełni?
    Oglądając mecz w Toruniu miałem wrażenie, że mamy największy sztab szkoleniowy w lidze:

    > L. Kędziora
    > R. Jabłoński
    > M. Finfa
    > M. Świącik

    Z czego moim zdaniem maksymalnie tylko dwie osoby powinny mieć miejsce w parkingu podczas meczu

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dawidm za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (09-08-2017)

  11. Powrót do góry    #3787
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Oczywiście, jak dojdzie Hampel z Doylem to nie spadniemy
    Tak, jeszcze spróbujcie ściągnąć Dudka, ewentualnie Pepe. Nawet lepiej Protasa, on uwielbia Wasze dmuchawce.
    Rozpędziliście się siostry, z tymi zakupami.
    Jeśli kogoś z Falubazu będziecie mieli, to ALBO Hampela, ALBO Doyla.
    Ledwo co obroniliście Eligę, a już mocarstwowe plany snujecie.
    Najpierw może rozliczcie się z tego roku, a później sprawdźcie czy Was będzie stać?

  12. Powrót do góry    #3788
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    waldus, mordo ty moja. Zona mnie prosila zebym nie toczyl na forum dyskusji z osobnikami posiadajacymi mozg wielkosci pchly, ale dla ciebie zrobie wyjatek



    To jedno zdanie sprawia, ze cala twoja krucjata przeciwko mnie jest wynaturzeniem schizofrenika z objawami wstępnego alzheimera.
    Najpierw cos seplenisz o dobru Wlokniarza a chwile potem (powyżej) piszesz, ze bariera aby Maks i Cieślak przyszli do domu jest swiacik

    zakuty lbie, bo inaczej nie potrafie
    Dobrem klubu sa jego legendy, kibice, wychowankowie, autorytety.
    Jesli ktos jest bariera, aby dwie znakomitosci zwiazane z tym miastem tutaj przyszly to powinien miec honor sie wycofac

    Calej reszty nie komentuje, bo nie ma sensu odsylam do mojego ostatniego posta i prosze o probe przeczytania go ze zrozumieniem wiem, ze wymagam zbyt wiele, dlatego wiecej polemiki z toba nie podejmuje poslucham zony
    Ananasku największy ..... forumowy fajnie masz, że musisz prowadzić konsultacje z żoną co do udzielnania się na forum

    Niestety nie zniżysz mnie do swojej słomy z butów co ci wystaje ubliżając na prawo i lewo zapytaj się żony czy jest dumna z takiego męża co obraża innych

    Jeżeli już masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to Ty.

    Ja wiem , że ze swoim jednym z funfli z rady tak macie bo Świacika nielubicie i każdy pretekst będzie dobry do ataku na niego. A może do wyborów się przygotowujesz i tak lecisz?

    Mi akurat nie zależy nad przyjściem Cieślaka z dwóch powodów bo uważam , że Kędziora jest wystarczająco dobry trenerem oraz pamiętam zamieszanie z kontraktem z Falubazem .

    Podałem tylko informację dlaczego ich tu nie będzie na teraz według moich informacji, co nie oznacza dla mnie, że są warci każdej ceny żebu tu wrócić.

    Tak pier... na tego Świącika a wskazałeś choć raz dobre kandydata na prezesa bo nie przypominam sobie ?

    Narazie "prwyatny folwark" Świącika daje rade i cię dupa najzwyczajniej w świecie boli.

    Więć żyj w tym swoim nienawistnym świecie dalej ale bezemnie baj


    P.S. Kwiaty sobie kup jak będziesz z przeprosinami do patroksu cisnął

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Wandirek (09-08-2017), sirqaz (09-08-2017)

  14. Powrót do góry    #3789
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    A po to, żeby dotarło do pewnych "kibicóf/znafców" , że nie ważne jak się zaczyna a ważne jak kończy .... pokazuje to ten sezon. Byłem już obrażany i wysłany do przeróżnych "specjalistów" co na mnie większego wrażenia nie robiło ... Uważasz, że jak ktoś jedzie po własny Klubie dla "jego dobra" przez połowe sezonu a póżniej bije brawo jest ferr ? litości ... teraz to nazywasz prowokacją ? A moze prowokacjami było to ublizanie klubowi przez 3/4 sezonu ?

    Jak można jechać,że klub zbankrutuje i kasy nie ma po czym pisać kogo to by nie widzzial w 2018 ?! Zastanówcie się kszty honoru ...

    P.S. Nie jestem pracownikiem klubu / zwiazany z zarządem/ z Świącikiem - jestem zwyklym kibicem poprostu co niektórzy przejechali się na wlasnej nienawiści zapominając jakie jest wspólne DOBRO czyli Włókniarz !!!
    Na razie nic się jeszcze nie skończyło. O tym jak się skończy dowiemy się w okolicach zimy.

    Póki co emerytowany skład pokazał się z dobrej strony wygrywając z faworyzowanymi Stalą i Falubazem oraz zdobywając bonus na poważnie osłabionym Toruniu. Można powiedzieć, że utrzymanie dała nam zabójcza forma Holty i Madsena, przyzwoite występy juniorów, brak poważnych urazów oraz szczęście w nieszczęściu czyli właśnie kontuzje naszych rywali.

    Na koniec łyk statystyki:

    Thorsell: 1,739
    Jonsson: 1,067

    Nie owijając w bawełnę chluby prezesowi Świącikowi to nie przynosi.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CKMik (09-08-2017), Gadol (09-08-2017), P.S.U.J. (09-08-2017), ananasek_vel_oman (09-08-2017), muuu (09-08-2017)

  16. Powrót do góry    #3790
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    david napisał:
    Z czego moim zdaniem maksymalnie tylko dwie osoby powinny mieć miejsce w parkingu podczas meczu
    Nie wiem czy widziałeś kto tam latał po stronie toruńskiej po parkingu i czy naprawdę ma to jakieś znaczenie.
    p.s. Waldek podziwiam Cię za upór w obronie dobrego imienia klubu. Wszyscy którzy tak wyzywali na klub powinni się zamknąć chociaż na chwilę bo to jest już żałosne.
    Akwizytorom stanowczo dziękujemy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Kazoon (09-08-2017), P.S.U.J. (09-08-2017), Wandirek (09-08-2017), gustawson (09-08-2017), sirqaz (09-08-2017)

  18. Powrót do góry    #3791
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    david napisał:

    Nie wiem czy widziałeś kto tam latał po stronie toruńskiej po parkingu i czy naprawdę ma to jakieś znaczenie.
    p.s. Waldek podziwiam Cię za upór w obronie dobrego imienia klubu. Wszyscy którzy tak wyzywali na klub powinni się zamknąć chociaż na chwilę bo to jest już żałosne.
    Akwizytorom stanowczo dziękujemy.
    Dziękuje za wiarę w moją skromna osobę.
    Akwizytorem bym się jeszcze nie nazywał ale jest coś na rzeczy.
    Ale na fajerwerki przyjdzie czas.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  19. Powrót do góry    #3792
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,615
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    No...jeśli oręż gówniany ,to uporem trzeba nadrabiać.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (09-08-2017), muuu (09-08-2017)

  21. Powrót do góry    #3793
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    lolex ty to jesteś dopiero śmieszny... Kibic sukcesu. Jak nie szło to nawet wyników nie sprawdzał, ale teraz się udziela. Jakie dno. Ja pie#dolę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Kazoon (10-08-2017), sirqaz (12-08-2017)

  23. Powrót do góry    #3794
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Co do awizowanych składów. Jonsson to ma jakieś nagie taśmy zarządu klubu czy co? Ten człowiek na swoim torze ma średnia lepsza jedynie od naszego Gruchalskiego, Kopcia-Sobczynskiego I Wieczorka. Wolę aby jechał Karol bo przynajmniej po meczu wyjdzie sklei pione, a nie schowa się i pojedzie dalej w świat by zająć podium w SECu.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Garfield (09-08-2017), Kazoon (10-08-2017), ananasek_vel_oman (09-08-2017)

  25. Powrót do góry    #3795
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,615
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Skąd ty pajacu możesz wiedzieć co ja sprawdzałem, a czego nie...
    Dziewczynko wciśnij ignora, jak to masz w zwyczaju... bo potem tylko płacz ci pozostanie.

  26. Powrót do góry    #3796
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jarałeś się tutaj pajacu, że nawet wyników nie sprawdzasz.
    Rzeczywiście powód do dumy debilu.
    Teraz udajesz, że nie pamiętasz imbecylu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sirqaz (12-08-2017)

  28. Powrót do góry    #3797
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    gustawson napisał:
    Jonsson to ma jakieś nagie taśmy zarządu klubu czy co?
    Zrobi wynik w niedzielę i zakontraktują go jeszcze na następny sezon

    Tak na marginesie tego co napisał Garfield to niestety na tym polega.
    Budujesz skład i liczysz, że się nikt poważnie nie rozwali.
    Poważna kontuzja Kilokarpi oraz Pedersena czyli zawodników z kręgów zainteresowania Włókniarza.
    Mieliśmy w tym przypadku furę szczęścia.
    Jeszcze jedna sprawa to fakt, że w drugim sezonie po awansie będzie jeszcze trudniej.
    Taka jest podobno niepisana zasada.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #3798
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    gustawson napisał:

    Zrobi wynik w niedzielę i zakontraktują go jeszcze na następny sezon

    Tak na marginesie tego co napisał Garfield to niestety na tym polega.
    Budujesz skład i liczysz, że się nikt poważnie nie rozwali.
    Poważna kontuzja Kilokarpi oraz Pedersena czyli zawodników z kręgów zainteresowania Włókniarza.
    Mieliśmy w tym przypadku furę szczęścia.
    Jeszcze jedna sprawa to fakt, że w drugim sezonie po awansie będzie jeszcze trudniej.
    Taka jest podobno niepisana zasada.
    Jeśli chodzi o finanse to jest super a w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej. Bedą wzmocnienia i walka o medale jeśli oczywiście nie będzie kontuzji.

  30. Powrót do góry    #3799
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jeśli chodzi o finanse to jest super a w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej. Bedą wzmocnienia i walka o medale jeśli oczywiście nie będzie kontuzji.
    Widzę iż w przyszłym sezonie, to pozostałe kluby wezmą to, czego Włókniarz nie zechce!
    Duża kasa na koncie po sezonie i złoto w gablocie. Chyba że (odpukać) jakieś kontuzje nie pozwolą na to.
    Gratuluję bogactwa i medalu w przyszłym sezonie!
    Szacun dla Świącika!

  31. Powrót do góry    #3800
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Widzę iż w przyszłym sezonie, to pozostałe kluby wezmą to, czego Włókniarz nie zechce!
    Duża kasa na koncie po sezonie i złoto w gablocie. Chyba że (odpukać) jakieś kontuzje nie pozwolą na to.
    Gratuluję bogactwa i medalu w przyszłym sezonie!
    Szacun dla Świącika!
    Chybiona ironia. Świącik odstawił mistrzostwo świata. Klub od zera w takim czasie wyprowadził na długą prostą mimo szczekania złych rzeczy po internecie przez zazdrosnych noname'ów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Wandirek (13-08-2017)

  33. Powrót do góry    #3801
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Niech na następny sezon odstawi jeszcze Bartosza od składu drużyny i będę szczęśliwy. Szkoda żeby sobie chłopak coś zrobił przez chore ambicje kogoś.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  34. Powrót do góry    #3802
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Fenomenalny mecz, Dziękuje za piękny sezon!

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    dockm (13-08-2017), mackoxdp1 (14-08-2017), waldek0234 (13-08-2017)

  36. Powrót do góry    #3803
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Piękny mecz, Zagar w Biegu z Drabikiem i Lebiediewem kosmos, z kolei w 15 jakby stwierdził, że mu się nie chce znowu tyle szarpać i poszedł na jeden raz. Madsen świetnie, Holta trochę słabiej, nie mam pretensji, Jonsson jakby tak jechał cały sezon...aż boję się myśleć. Dno Ułamek i Juniorzy.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #3804
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,252
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Piękny mecz, Zagar w Biegu z Drabikiem i Lebiediewem kosmos, z kolei w 15 jakby stwierdził, że mu się nie chce znowu tyle szarpać i poszedł na jeden raz. Madsen świetnie, Holta trochę słabiej, nie mam pretensji, Jonsson jakby tak jechał cały sezon...aż boję się myśleć. Dno Ułamek i Juniorzy.
    pytanie do częstochowian - Milik i Lebiediew faktycznie prezentowali się tak dramatycznie, jak wskazują na to punkty?
    o ile się nie mylę, dla Milika to był pierwszy start w Częstochowie, dla Lebiediewa bodajże drugi
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 13-08-2017 o 19:24
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #3805
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Milik katastrofa, Lebiediew pechowo, ale bez błysku.
    Podobał sie Drożdż.

  39. Powrót do góry    #3806
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Tak na szybko, Lebiediew startował u nas raz na półfinale DPŚ i raz na mocno obsadzonym turnieju o puchar prezydenta Częstochowy. Wizualnie Lebiediew lepszy od Milika. Łotysz coś szarpał plus ten defekt, za to Czech słabiutko dzisiaj.

  40. Powrót do góry    #3807
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Brawo drużyna !!! Brawo trener !!!Piekny mecz !!! Brawo Józef Jarmuła !!! Dzięki dla Świącika !!!

    Dzisiaj wiecej nie napisze bo znowu mi naubliżają i do psychiatry wyślą hah

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    sirqaz (13-08-2017)

  42. Powrót do góry    #3808
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Świetny mecz, świetny sezon! Całej drużynie należą się ogromne brawa!

    Na koniec pozostaje mi pozdrowić "kolegów" z Torunia.

    https://youtu.be/pvPTta8ffno

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    młody_piernik (13-08-2017)

  44. Powrót do góry    #3809
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wielkie gratulacje dla Włókniarza. Dla zawodników, dla sztabu trenerskiego oraz dla Nas kibiców. Pod kątem sportowym wyciągnęliśmy z tego sezonu 300 %. Na koniec wielkie gratulacje dla Michała Świącika. Poukładał klub w sposób taki, że mówi się tylko praktycznie o wyniku sportowym. Byłem sceptyczny przed sezonem, w utrzymanie nie wierzyłem. Takie jednak zaskoczenia uwielbiam

    A dzisiaj, tak jak mówią przedmówcy, fantastyczne widowisko. Jak dla mnie 4 zawodników z tego składu powinno zostać. Mocno bym się zastanowił nad ściągnięciem Dróżdża do walki o 5. miejsce w składzie.

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-08-2017), dockm (13-08-2017), pakosik (13-08-2017), sirqaz (13-08-2017)

  46. Powrót do góry    #3810
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Trzech zawodników przedłuży kontrakt z tego, co się mówi. Zostają dwa miejsca plus jedno juniorskie. A kandydatów jest kilku, zapowiada się ciekawe okienko transferowe.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  47. Powrót do góry    #3811
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Trzech zawodników przedłuży kontrakt z tego, co się mówi. Zostają dwa miejsca plus jedno juniorskie. A kandydatów jest kilku, zapowiada się ciekawe okienko transferowe.
    Madsen, Holta i Zagar ?? Bo Gruchalski chyba kontrakt ma ważny.

  48. Powrót do góry    #3812
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Na dzisiaj zostają : Rysiu, Leon, Polis, Seba.

    P.S. Kolejne reklamy , koziolki , flagi na ciągnikach, sponsor na namiocie w parku maszyn nowe reklamy ... a i zaproszenie kibiców po meczu do parku maszyn bardzo dobre posuniecie marketingowe tylko Matej fajnie uciekał do parku maszyn
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 13-08-2017 o 21:17 Powód: pomylka dzieki dockm

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-08-2017), muuu (13-08-2017)

  50. Powrót do góry    #3813
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,424
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Na dzisiaj zostają : Rysiu, Leon, Polis, Madsen.

    P.S. Kolejne reklamy , koziolki , flagi na ciągnikach, sponsor na namiocie w parku maszyn nowe reklamy ... a i zaproszenie kibiców po meczu do parku maszyn bardzo dobre posuniecie marketingowe tylko Matej fajnie uciekał do parku maszyn
    Dwóch Madsenów zostaje?

    Zagar biegł z Piotrowskim na konferencję pomeczową. Nieobecność jest karana finansowo.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    waldek0234 (13-08-2017)

  52. Powrót do góry    #3814
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Z tym Sebkiem to mogliby se dać siana...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  53. Powrót do góry    #3815
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Madsena zatrzymać to będzie bardzo duże wyzwanie. Niemniej liczę na happy end

  54. Powrót do góry    #3816
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,424
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Sebek mógłby zostać, ale jako trener młodzieży. Zagarowi zaufałbym raz jeszcze, końcówkę sezonu w Polsce ma naprawdę niezłą, żeby nie powiedzieć dobrą.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-08-2017)

  56. Powrót do góry    #3817
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Ułamek jak chce, to może zostać jako wyraźny rezerwowy.

    Z tym Madsenem to jest tak, że każdy z nas się boi, że po sezonie ucieknie, a tymczasem Madsen jest zajarany Włókniarzem tak, że nie wyobraża sobie odchodzić.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  57. Powrót do góry    #3818
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Z tym Sebkiem to mogliby se dać siana...
    Sebeka ma ważny kontrakt

  58. Powrót do góry    #3819
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Ułamek jak chce, to może zostać jako wyraźny rezerwowy.

    Z tym Madsenem to jest tak, że każdy z nas się boi, że po sezonie ucieknie, a tymczasem Madsen jest zajarany Włókniarzem tak, że nie wyobraża sobie odchodzić.
    Może gość widzi, że tor mu leży, atmosfera mu leży, zrobił krok w swojej karierze, najlepszy sezon za sobą... póki płacą to po co zmieniać ?

  59. Powrót do góry    #3820
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Witam po dłuższej nieobecności.

    Na początek... wielkie gratulacje za ten sezon dla całej drużyny, trenera, no i zarządu również. Kawał dobrej roboty Panowie na każdym szczeblu. Przed sezonem byłem trochę sceptycznie nastawiony zarówno do pracy wykonywanej w gabinetach jak i do wyniku jaki może ta drużyna osiągnąć ale w ostatnich tygodniach zostałem wyprowadzony z błędu... mam nadzieję Czekam na kolejny sezon z większą dozą zaufania i trzymam kciuki, żeby ta praca w kolejnych sezonach była jeszcze lepsza.

    Co do "życzeń transferowych" - bo widzę, że okienko już zostało na w tym wątku rozpoczęte - to w większości zgadzam się z przedmówcami... zrobić wszystko, żeby został Madsen i Rune... Zagar również powinien dostać szansę w kolejnym sezonie. Trener Kędziora odwalił kawał dobrej roboty i od niego powinni zacząć budować team. Ułamek jak już ktoś wspomniał, mógłby zostać jako rezerwowy i łączyć jazdę z trenerką młodzieży. Zdaje mi się, że robił papiery trenerskie, jest codziennie na miejscu, troche tego doświadczenia ma... niech się wyrabia jako trener, może kiedyś pierwszą drużynę przejmie.
    Trzeba ściągnąć dwóch solidnych seniorów i juniora... ale to chyba wszyscy mają podobne zdanie.

    Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny, zasłużyli za dzisiejszy mecz i za cały sezon... aż szkoda, że to już koniec w tym roku

    Z tym Madsenem to jest tak, że każdy z nas się boi, że po sezonie ucieknie, a tymczasem Madsen jest zajarany Włókniarzem tak, że nie wyobraża sobie odchodzić.
    Wiesz, nie raz już słyszałem, że jakiś zawodnik jest zajarany jakimś klubem w trakcie sezonu... a potem po sezonie pojawiają się oferty z innych klubów i ci sami zawodnicy są bardziej zajarani cyferkami z tych ofert, także tego...
    Ale trzymam kciuki mocno, żeby Leon został. Jeśli tylko płacą regularnie to w sumie czemu miałby nie zostać...?

  60. Powrót do góry    #3821
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,331
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    Jeśli byłaby kiedykolwiek możliwość żeby sprowadzić tutaj Drabika - nie ma się co wahać!

    Jeśli byłby wybór - Drabik + Kedziora vs Cieslak - błagam, nie popełnijmy błędu i wybierzmy zestaw nr. 1.

    To jest myślenie o przyszłości. To jest +tys ludzi na każdym meczu więcej.

    A reszta? Zmiana Jonssona i Ułamka na coś młodego i perspektywicznego (Fricke jak niestety Rybnik spadnie...) lub nawet Michalesen (ale to już w pakiecie z Polakiem pokroju Pawlickiego czy Dudka).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (14-08-2017)

  62. Powrót do góry    #3822
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,424
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jeśli byłaby kiedykolwiek możliwość żeby sprowadzić tutaj Drabika - nie ma się co wahać!

    Jeśli byłby wybór - Drabik + Kedziora vs Cieslak - błagam, nie popełnijmy błędu i wybierzmy zestaw nr. 1.

    To jest myślenie o przyszłości. To jest +tys ludzi na każdym meczu więcej.

    A reszta? Zmiana Jonssona i Ułamka na coś młodego i perspektywicznego (Fricke jak niestety Rybnik spadnie...) lub nawet Michalesen (ale to już w pakiecie z Polakiem pokroju Pawlickiego czy Dudka).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pomijając te wszystkie biznesowe aspekty ewentualnego przejścia Maksa z Wrocka do nas to widać, że chłopak jest stąd. Po meczu cały czas paradował w biało-zielonym szaliku i jako ostatni poszedł do szatni robiąc sobie setki zdjęć z kibicami i rozdając pewnie równie dużo autografów. Był jeszcze taki fajny obrazek. Maks zawołał młodych łebków, żeby zrobili sobie z nim zdjęcie z trybuną główną w tle. Drabik dumnie uniósł szalik, a razem z nim grupka malutkich chłopców. Fantastyczny widok...

    Co do opcji Michelsen+mocny Polak to raczej nas nie stać obecnie na takie rarytasy. Naprawdę wystarczyłby Maksym i za AJ choćby Lindbaeck. Piąty senior np Baran czy inny Polak, który mógłby być zmieniany przez juniora w razie kiepskiej dyspozycji

  63. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-08-2017), muuu (14-08-2017)

  64. Powrót do góry    #3823
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    706
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach

  65. Powrót do góry    #3824
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Matej chce zostać bo pewnie nie płacą w terminie

  66. Powrót do góry    #3825
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Na dzisiaj zostają : Rysiu, Leon, Polis, Seba.

    P.S. Kolejne reklamy , koziolki , flagi na ciągnikach, sponsor na namiocie w parku maszyn nowe reklamy ... a i zaproszenie kibiców po meczu do parku maszyn bardzo dobre posuniecie marketingowe tylko Matej fajnie uciekał do parku maszyn
    Propsy za zlepienie takiego składu. Odpalił wtedy kiedy miał odpalić, a chyba tylko prezes i sami zawodnicy wierzyli że w ogóle to odpali
    Pisałem na początku sezonu że skład samych dziadków-drewniaków ale widać, że niektórym jaja rosną i na stare lata I takich walczaków chciałbym oglądać za sezon we Włókniarzu (może też być więcej wychowanków w składzie).

    Byle kierował nadal tym Kędziora.

    PS Czemu nadal zbierane jest na oprawę?? Już coraz więcej ludzi się tym bulwersuje i głośno wyraża niezadowolenie...

    PSS Można by też trochę poodgarniać stadion i siedziska przed zawodami tej najlepszej ligi na Świecie. Ale to już na pewno uda się zrobić za rok.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •