Strona 24 z 114 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Nie trzeba. Spółka akcyjna jest następca prawnym spółki w organizacji.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Jak możesz poprawiać wszechwiedzącego?

    Wie ktoś może jak wygląda sprawa pomostu nad parkingiem? Ma zostać zmodernizowany czy rozebrany?

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Hmmm tak obczajam fejsa klubowego i poza tym, że jakoś grafika z karnetami trochę ma pomieszane strzałki - źle są przypisane key visuale do opisu produktu - to widzę, że prezes podpina sobie linki do swojej strony firmowej.
    A na niej nowa identyfikacja firmy pana prezesa. Wygląda nawet nawet. Aż dziwne, że jego autor* nie chwali się nim w swoim portfolio i czy Dan Rodrigues* tak spodobał się prezesowi, że będzie pierwszym ciemnoskórym pracownikiem klubu

    A już nie śmieszkując. To bym to zmienił w te pędy, bo za podjebaną w ten sposób pracę dostaje się w tych czasach dość pokaźne bęcki.

    ble.png


    Dziwne, bo sam prezes kiedyś bronił praw autorskich różnych osób na facebook. Więc chyba nie pozwoliłby, by Patrox.pl Częstochowa kradł i ktoś tam w nim był złodziejem...


    * http://www.magicelement.com/graphic-design-mujjo.html
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-12-2016 o 17:20
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    CKMLeW (12-12-2016), Gadol (12-12-2016), Petroniusz (12-12-2016), ananasek_vel_oman (12-12-2016), artem (12-12-2016), pakosik (12-12-2016)

  4. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Buhahahhahahahhahahahha

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak możesz poprawiać wszechwiedzącego?

    Wie ktoś może jak wygląda sprawa pomostu nad parkingiem? Ma zostać zmodernizowany czy rozebrany?
    Każdy ma swoje dziedziny w których jest dobry. Ja trochę liznąłem prawa spółek to mogę kolegę z błędu bez złośliwości wyprowadzić. Pod******* logo pokazuje state of mind rządzących klubem.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  6. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ten lew z tego logo to miłośnik LGBT?

    Mam nadzieję, że tym razem MiŚ zostanie przy mieszaniu w logo swojej firmy i herb klubowy nie będzie znów zmieniany 😕

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Dziwne, bo sam prezes kiedyś bronił praw autorskich różnych osób na facebook. Więc chyba nie pozwoliłby, by Patrox.pl Częstochowa kradł i ktoś tam w nim był złodziejem...
    Mysle, ze w ramach tej obrony praw autorskich dobrze by bylo, aby wlasciciel praw do znaku graficznego zostal poinformowany o uzyciu jego pracy.

    Byc moze mis sie dogadal i moze uzywac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ja tam nikogo nie informowałem jeszcze o niczym
    Prezes czyta forum i wprowadza w życie nasze sugestie, to pewnie i wykona taką, która pozwoli mu uniknąć sporych kosztów i podroży do UK.

    Wszak przecież już michał parę razy udowodnił, że jest rozsądny, rozważny i ma głowę na karku, prawda?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-12-2016 o 19:18
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Girion (13-12-2016)

  10. Powrót do góry    #1043
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Taki ból dupy jak macie hejterzy to nawet w mieście spod Bydgoszczy nie mają Jesteście gorzej utaplani w swoim miodzie nienawiści niż pszczółka Maja z Guciem razem wzięci Czemu nie wzięliście pod uwagę w swojej hejterskiej nienawiści kolejnego sponsora który dołączył do klubu ? Czemu Ananasek mistrzu marketingu i "biznesmenie częstochowski" nie wziąłeś pod uwagę programu 500 + , wiem dlaczego ... Bo na pewno nie ten program spowodował tłumy w centrach handlowych i nie spowoduje ich na meczu proroku. Nie ma się do czego przypier.... to się do loga trzeba przyczepić nie muuuuu ? coraz słabsze macie te naboje Dalej tłumacze: tacy jesteście inteligentni, mądrzy na forum to dlaczego tego durnego Świącika nie objedziecie swoimi mądrościami , trikami i paragrafami ? Przecież tacy wspaniali jesteście 3.2 .1 czekam na to, że jestem klakeierem Świącika itp... ..

  11. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Taki ból dupy jak macie hejterzy to nawet w mieście spod Bydgoszczy nie mają https://www.facebook.com/images/emoj...1/16/1f642.png Jesteście gorzej utaplani w swoim miodzie nienawiści niż pszczółka Maja z Guciem razem wzięci https://www.facebook.com/images/emoj...1/16/1f642.png Czemu nie wzięliście pod uwagę w swojej hejterskiej nienawiści kolejnego sponsora który dołączył do klubu ? Czemu Ananasek mistrzu marketingu i "biznesmenie częstochowski" nie wziąłeś pod uwagę programu 500 + , wiem dlaczego ... Bo na pewno nie ten program spowodował tłumy w centrach handlowych i nie spowoduje ich na meczu proroku. Nie ma się do czego przypier.... to się do loga trzeba przyczepić nie muuuuu ? coraz słabsze macie te naboje Dalej tłumacze: tacy jesteście inteligentni, mądrzy na forum to dlaczego tego durnego Świącika nie objedziecie swoimi mądrościami , trikami i paragrafami ? Przecież tacy wspaniali jesteście 3.2 .1 czekam na to, że jestem klakeierem Świącika itp... ..
    Misio kradnie cudze logo i jest cacy

    Uczyles sie od urbana czy od razu goebbelsa?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1045
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Misio kradnie cudze logo i jest cacy

    Uczyles sie od urbana czy od razu goebbelsa?
    Jak ukradł to o tu robisz ? ciśnij zgłosić przestępstwo hahah bo bo chyba jak jest złodziejem to masz na to niezbite dowody prawda ?

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Magik (13-12-2016)

  14. Powrót do góry    #1046
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Taki ból dupy jak macie hejterzy to nawet w mieście spod Bydgoszczy nie mają https://www.facebook.com/images/emoj...1/16/1f642.png Jesteście gorzej utaplani w swoim miodzie nienawiści niż pszczółka Maja z Guciem razem wzięci https://www.facebook.com/images/emoj...1/16/1f642.png Czemu nie wzięliście pod uwagę w swojej hejterskiej nienawiści kolejnego sponsora który dołączył do klubu ? Czemu Ananasek mistrzu marketingu i "biznesmenie częstochowski" nie wziąłeś pod uwagę programu 500 + , wiem dlaczego ... Bo na pewno nie ten program spowodował tłumy w centrach handlowych i nie spowoduje ich na meczu proroku. Nie ma się do czego przypier.... to się do loga trzeba przyczepić nie muuuuu ? coraz słabsze macie te naboje Dalej tłumacze: tacy jesteście inteligentni, mądrzy na forum to dlaczego tego durnego Świącika nie objedziecie swoimi mądrościami , trikami i paragrafami ? Przecież tacy wspaniali jesteście 3.2 .1 czekam na to, że jestem klakeierem Świącika itp... ..
    Jak dobrze zrozumiałem, mamy do czynienia ze zwolennikiem 500+. Także nie ma sensu prowadzić dyskusji.

    Dziękuję.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    CKMLeW (12-12-2016), ananasek_vel_oman (12-12-2016), jazzmanik (13-12-2016)

  16. Powrót do góry    #1047
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Jak dobrze zrozumiałem, mamy do czynienia ze zwolennikiem 500+. Także nie ma sensu prowadzić dyskusji.

    Dziękuję.
    A po czym stwierdzasz , ze jestem zwolennikiem ? Jestem drugiego sortu to czy popieram badz neguje ten program ma sie nijak do tego , ze faktycznie jest przyplyw pieniadza w obrocie na rynku lokalnym , i mozna go wykorzystac prawda?

  17. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Jak ukradł to o tu robisz ? ciśnij zgłosić przestępstwo hahah bo bo chyba jak jest złodziejem to masz na to niezbite dowody prawda ?
    Wybacz, nie mam twojej i generalnie misiowego towarzystwa, natury donosiciela
    Ale to nie znaczy, ze nie moge miec ubawu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    jak jest złodziejem to masz na to niezbite dowody prawda ?
    Jak nie jest michał złodziejem, to przecież nie ma tematu i może spać spokojnie, prawda?
    Zawsze też można spytać autora.

    Ciekawe też, że za rok programu 500+ już nie będzie ale ceny biletów pozostaną na tak samo wysokim poziomie.
    Poza tym 500+ wydają ludzie na coraz droższe podatki czy paliwo, więc może w dalszym ciągu zabraknąć na karneciki.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #1050
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wybacz, nie mam twojej i generalnie misiowego towarzystwa, natury donosiciela
    Ale to nie znaczy, ze nie moge miec ubawu
    Mozesz miec ubaw demokracja jest tylko jak dla ubawu komus ublizasz to znaczy ze slaby gosc z Ciebie

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jak nie jest michał złodziejem, to przecież nie ma tematu i może spać spokojnie, prawda?
    Zawsze też można spytać autora.

    Ciekawe też, że za rok programu 500+ już nie będzie ale ceny biletów pozostaną na tak samo wysokim poziomie.
    Poza tym 500+ wydają ludzie na coraz droższe podatki czy paliwo, więc może w dalszym ciągu zabraknąć na karneciki.
    Ciekawe czy za rok nie bedzie wojny ? Ciekawe czy zima nie bedzie trzymac do czerwca ? Ciekawe czy nie bedzie padac w kazda niedziele ? Ciekawe czy nie bedzie zamachu terrorystycznego na GP ? Ciekawe czy Falubaz nie upadnie od pozwow ? Ciekawe czy Grudziadz wystartuje jak sie sponsor na 1 mln wycofa ? Ciekawe czy nie walnie metor w ziemie .... hmmm ciekawe ?

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jak nie jest michał złodziejem, to przecież nie ma tematu i może spać spokojnie, prawda?
    Zawsze też można spytać autora.

    Ciekawe też, że za rok programu 500+ już nie będzie ale ceny biletów pozostaną na tak samo wysokim poziomie.
    Poza tym 500+ wydają ludzie na coraz droższe podatki czy paliwo, więc może w dalszym ciągu zabraknąć na karneciki.
    Przeciez jak ci naposze Ty zlodzieju a nim nie jestes to nie masz sie o co obrazac prawda? Moglbym mocniejsze porownanie zapodac ale po co ?

  20. Powrót do góry    #1051
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Mozesz miec ubaw demokracja jest tylko jak dla ubawu komus ublizasz to znaczy ze slaby gosc z Ciebie



    Ciekawe czy za rok nie bedzie wojny ? Ciekawe czy zima nie bedzie trzymac do czerwca ? Ciekawe czy nie bedzie padac w kazda niedziele ? Ciekawe czy nie bedzie zamachu terrorystycznego na GP ? Ciekawe czy Falubaz nie upadnie od pozwow ? Ciekawe czy Grudziadz wystartuje jak sie sponsor na 1 mln wycofa ? Ciekawe czy nie walnie metor w ziemie .... hmmm ciekawe ?



    Przeciez jak ci naposze Ty zlodzieju a nim nie jestes to nie masz sie o co obrazac prawda? Moglbym mocniejsze porownanie zapodac ale po co ?
    ciekawe czy waldek kiedys zrozumie slowo pisane?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1052
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Ciekawe czy za rok nie bedzie wojny ? Ciekawe czy zima nie bedzie trzymac do czerwca ? Ciekawe czy nie bedzie padac w kazda niedziele ? Ciekawe czy nie bedzie zamachu terrorystycznego na GP ? Ciekawe czy Falubaz nie upadnie od pozwow ? Ciekawe czy Grudziadz wystartuje jak sie sponsor na 1 mln wycofa ? Ciekawe czy nie walnie metor w ziemie .... hmmm ciekawe ?

    Przeciez jak ci naposze Ty zlodzieju a nim nie jestes to nie masz sie o co obrazac prawda? Moglbym mocniejsze porownanie zapodac ale po co ?
    Tylko że moje "ciekawe że za rok nie będzie już programu 500+" to niestety prawda. Program kończy się wtedy i póki co na taki okres został przewidziany. Co bystrzejsi to zauważyli i nie będą go kontynuować, skoro nie ma na niego kasy już teraz.

    No i poza Tobą też nikt michała złodziejem nie nazwał. Także lepiej się hamuj, bo jeszcze mu podpadniesz
    A że to ewidentny plagiat i podprowadzenie pracy (i sądząc po zestawieniu nazwy z sygnetem, nie jest to w wykonaniu prawowitego autora), to tylko głupi nie widzi.

    PS no i czemu jak jest tu coś poruszane niewygodne dla prezesa, to jest od razu zlot pacanów pucydupków?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-12-2016 o 22:50
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #1053
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ananasek tzw. Mateusz Czok widzę że ma wielkie pojęcie na temat marketingu. Przecież jest sprzedawcą w warzywniaku na promenadzie. I przed laty próbował sobie wyjąć pieniądze z banku inaczej (chyba nie wszyscy wiedzą jeszcze jak ) hahah

  23. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez F.luki Zobacz posta
    Ananasek tzw. Mateusz Czok widzę że ma wielkie pojęcie na temat marketingu. Przecież jest sprzedawcą w warzywniaku na promenadzie. I przed laty próbował sobie wyjąć pieniądze z banku inaczej (chyba nie wszyscy wiedzą jeszcze jak ) hahah


    Zauwazyliscie, ze za kazdym razem jak pisze malo przyjemne FAKTY na temat misia to ten f.luki sie uaktywnia piszac bzdury na moj temat?
    Co raz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze to musi byc zieciu

    Slabe luki, slabe. A wy tam lepiej sprzedawajcie te laptopy do szkol, bo bedzie trzeba na tantiem naskubac troche

    stolen.jpg

    ups... podrzucone przez zyczliwa osobe

    f.luki,

    dlaczego kradniecie czyjas wlasnosc?
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 12-12-2016 o 22:45
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1055
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta


    Zauwazyliscie, ze za kazdym razem jak pisze malo przyjemne FAKTY na temat misia to ten f.luki sie uaktywnia piszac bzdury na moj temat?
    Co raz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze to musi byc zieciu

    Slabe luki, slabe. A wy tam lepiej sprzedawajcie te laptopy do szkol, bo bedzie trzeba na tantiem naskubac troche


    Ananasek być może zięć prezesa ma na imię tak jak ja Łukasz ale takich informacji nie posiadam bo do życia mi są nie potrzebne
    Chyba trafiłem w sedno skoro się tak rzuciłeś z odpowiedzią

  25. Powrót do góry    #1056
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez F.luki Zobacz posta
    Ananasek być może zięć prezesa ma na imię tak jak ja Łukasz ale takich informacji nie posiadam bo do życia mi są nie potrzebne
    Chyba trafiłem w sedno skoro się tak rzuciłeś z odpowiedzią
    Przykro mi ze cie zasmuce, ale x:0 (przestalem liczyc) dla mnie.
    A jak juz tak szafujesz imionami i nazwiskami to miej odwage sie przedstawic Pokaz chlopie ze masz jaja i nie chowasz sie za nickiem
    No jak? starczy odwagi czy znikniesz jak zwykle?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1057
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tylko że moje "ciekawe że za rok nie będzie już programu 500+" to niestety prawda. Program kończy się wtedy i póki co na taki okres został przewidziany. Co bystrzejsi to zauważyli i nie będą go kontynuować, skoro nie ma na niego kasy już teraz.

    No i poza Tobą też nikt michała złodziejem nie nazwał. Także lepiej się hamuj, bo jeszcze mu podpadniesz
    A że to ewidentny plagiat i podprowadzenie pracy (i sądząc po zestawieniu nazwy z sygnetem, nie jest to w wykonaniu prawowitego autora), to tylko głupi nie widzi.

    PS no i czemu jak jest tu coś poruszane niewygodne dla prezesa, to jest od razu zlot pacanów pucydupków?
    Można Michała nie nazwać złodziejem ale użycie czyjegoś projektu wykonanego dla innej firmy jest nie plagiatem tylko ewidentną kradzieżą. To jest chyba kwintesencja "profesjonalizmu" tej całej ekipy.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Petroniusz za jego przydatny post!

    pakosik (13-12-2016)

  28. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Widać, że Swiacik to marny karierowicz na dodatek złodziej, szok. Marnie to widzę koledzy.......

  29. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Teraz tak panowie (i panie).

    misio byl rzecznikiem w spolce, ktora oje$(*bala ludzi na jakies 5-6 melonkow. Do dzis nie wiemy na ile dokladnie.

    Teraz misio jest prezes spolki (tak ptaszki cwierkaja), ktora podnosi zuzel z kolan i... dopuszcza sie kradziezy intelektualnej.
    Skoro misiowi tak latwo przyszlo oje)#(#)(nie firmy z UK czy Holandii w zakresie wlasnej dzialalnosci gospodarczej to czy nie przyjdzie rownie latwo z innymi podmiotami?
    hmm...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przecież to było w internecie czyli niczyje. Wstrętni hejterzy!

    Spokojnie, MiŚ pewnie ogłosi niedługo, że i tak mu się nie podobało

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-12-2016 o 00:24
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #1061
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Uzytkowniku f.luki skoro tak chetnie ujawniasz rewelacje nt. innych osob z forum to moze zdradzisz tez co nieco nt. struktury wlasnosciowej nowej spolki?

    A moze nie chcecie tego ujawnic bo bedzie siara... Ups, czyzbym przez przypadek uchylil rabka tajemnicy?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  32. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CKMik (13-12-2016), Gadol (13-12-2016), Petroniusz (13-12-2016), ananasek_vel_oman (13-12-2016), muuu (13-12-2016)

  33. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sugerujesz, że teraz właśnie następuje realizacja hasła "przeszłość która nadejdzie"? 😂

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez F.luki Zobacz posta
    być może zięć prezesa ma na imię tak jak ja Łukasz (...)
    Matkobosko. Banaś? Jeśli to prawda, to oficjalnie pokazał nam się kolejny nic a nic niezwiązany z poprzednią spółką-bankrutem działacz, który tworzy podwaliny pod nowy podmiot...

    PS Praca w logotypie jednak była kradziona, bo już jest jakieś inne coś w nim i pisał tak jej autor. To co Władek, kogoś z Patrox można nazwać złodziejem już?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-12-2016 o 09:23
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tylko że moje "ciekawe że za rok nie będzie już programu 500+" to niestety prawda. Program kończy się wtedy i póki co na taki okres został przewidziany. Co bystrzejsi to zauważyli i nie będą go kontynuować, skoro nie ma na niego kasy już teraz.
    a ja się złożę o dobry alkohol, że program 500+ będzie kontynuowany również w kolejnym roku.
    Wchodzi w to muuu?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    a ja się złożę o dobry alkohol, że program 500+ będzie kontynuowany również w kolejnym roku.
    Wchodzi w to muuu?
    Tez tak uwazam. I w kolejnym tez i jeszcze kolejnym. Przynajmniej do nastepnych wyborow Wprowadza pierdyliard podatkow posrednich ale 500+ utrzymaja

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Matkobosko. Banaś? Jeśli to prawda, to oficjalnie pokazał nam się kolejny nic a nic niezwiązany z poprzednią spółką-bankrutem działacz, który tworzy podwaliny pod nowy podmiot...

    PS Praca w logotypie jednak była kradziona, bo już jest jakieś inne coś w nim i pisał tak jej autor. To co Władek, kogoś z Patrox można nazwać złodziejem już?
    radny banas? ten co to byl miesiac czy dwa prezesem stowarzyszenie zeby sobie skoczyc (jak z kwiatka na kwiatek) do spolki na prezesa? tej spolki, ktora zbankrutowala i zostawila zawodnikow z niezaplaconymi fakturami? Oczywiscie banas nie byl prezesem kiedy spolka konczyla swoj zywot ale byl kiedy powstawaly pierwsze dlugi...
    hmm...

    3....

    2....

    1....

    luki napisze enty raz bzdury o bankach, promenadzie i moze ruszy kopulka i dorzuci cos nowego
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    a ja się złożę o dobry alkohol, że program 500+ będzie kontynuowany również w kolejnym roku.
    Wchodzi w to muuu?
    Wszystko zależy od rządu, jednakże póki co (jest tyle na papierze) ma on potrwać jeszcze max 1,5 roku.

    Wierzę jednak, że rząd pójdzie po rozum do głowy i nie będzie zdzierał większych podatków i zadłużał kraju tylko po to, by siedzieć przy korycie kolejne 4 lata. Ale że to rząd, gdzie wierzy się w broń elektromagnetyczną testowaną na mieszkańcach Polski, to nie podejmę się takiego zakładu, bo nic wspólnego on nie ma z logiką
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pierwszy mecz z Rybnikiem
    https://twitter.com/EkstraligaTV
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-12-2016 o 12:08
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #1068
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wszystko zależy od rządu, jednakże póki co (jest tyle na papierze) ma on potrwać jeszcze max 1,5 roku.
    W poprzednich postach pisałeś z przekonaniem, że 500+ za rok już nie będzie. To więc jak zakładasz się?

    ps. To, że są umowy na rok to o niczym nie świadczy.
    ps. żeby nie było jestem zdecydowanym przeciwnikiem 500+ zwłaszcza w obecnej formie.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 13-12-2016 o 14:48
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  40. Powrót do góry    #1069
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Ciesze się z derbów, liczę, że będą nam bardziej przychylne. ^^,

  41. Powrót do góry    #1070
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Mecz Włókniarz - ROW to żadne derby. Wszyscy o tym wiedzą chyba tylko nie Świącik. Nawet ekstraliga wie, bo jest zapis, że nie można jechać derbów w 1 kolejce, a tu jedziemy, więc wiedzą Żużel w niedziele wielkanocną mam nadzieję, że będzie koło 19:00, a nie będą odrywać ludzi od świątecznego stołu o 14 żeby zdążyć na mecz, bo to będzie strzał w kolano jeśli idzie o frekwencję.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  42. Powrót do góry    #1071
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klingos Zobacz posta
    Ciesze się z derbów, liczę, że będą nam bardziej przychylne. ^^,
    derby? co najwyżej administracyjne
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #1072
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeden ze słabszych rywali na 1 kolejke to idealny uklad dla nas. Ludzi duzo i wygrana

  44. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mecz będzie prawdopodobnie o godzinie 16.00
    Drugi mecz tego dnia rozpoczyna się o 18.30

    Druga kolejka z Lesznem w Częstochowie
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-12-2016 o 13:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mecz będzie prawdopodobnie o godzinie 16.00
    Drugi mecz tego dnia rozpoczyna się o 18.30
    Szepnij tam michałowi, co by zaklepał w elektrowni większy pobór mocy na którąś kolejkę - może być 5.
    Mecz wtedy odjedziemy w końcu o normalnej porze wieczornej.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (13-12-2016), Garfield (13-12-2016)

  47. Powrót do góry    #1075
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Szepnij tam michałowi, co by zaklepał w elektrowni większy pobór mocy na którąś kolejkę - może być 5.
    Mecz wtedy odjedziemy w końcu o normalnej porze wieczornej.
    Ale 5 kolejka to juz gdzies kolo czerwca a dzien wtedy dlugi i moze styknie swiatla slonecznego.... a jak nie to sie odwola
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1076
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jeden ze słabszych rywali na 1 kolejke to idealny uklad dla nas. Ludzi duzo i wygrana

    Jeśli mnie pamięć nie myli to, taki scenariusz już kiedyś przerabialiśmy (pod koniec lat 90)
    Idealny układ okazał się kompletną wpadką.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    jazzmanik (13-12-2016), muuu (13-12-2016)

  50. Powrót do góry    #1077
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Jeśli mnie pamięć nie myli to, taki scenariusz już kiedyś przerabialiśmy (pod koniec lat 90)
    Idealny układ okazał się kompletną wpadką.
    Chodzi Ci o inaugurację 2. ligi w 1998?

    Mieliśmy rozpocząć marsz do Ekstraligi od zwycięstwa z RKM a skończyło się na 44:46
    Pzdr,
    Garfield

  51. Powrót do góry    #1078
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Szepnij tam michałowi, co by zaklepał w elektrowni większy pobór mocy na którąś kolejkę - może być 5.
    Mecz wtedy odjedziemy w końcu o normalnej porze wieczornej.
    Jak będzie znany plan transmisji telewizyjnych to będzie można na ten temat rozmawiać.
    Piąta kolejka? Mecz z Toruniem? Mało prawdopodobne żeby nie był pokazywany w TV
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #1079
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Jak będzie znany plan transmisji telewizyjnych to będzie można na ten temat rozmawiać.
    Piąta kolejka? Mecz z Toruniem? Mało prawdopodobne żeby nie był pokazywany w TV
    Wiadomo juz ze pierwsza i druga kolejka w calosci w NC+

    Misio siedzi i placze.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,819
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Ktoś wie czemu z dnia na dzień logo Patrox-u się zmieniło ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •