Strona 22 z 114 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Pytanie brzmi, czy jest w ogóle na Świecie fachowiec,
    który nie chciał by pracować pod takim wspaniałym Prezesem?
    I nie - nie o pieniądze tu chodzi - wszakże Madsen jedzie w Częstochowie
    za mniejszy cash, niż dostał w Toruniu .
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #947
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Chciałem jeszcze dodać, że dysponuję specjalistyczną wiedzą co zrobić w razie ujemnego stanu rachunku bankowego klubu po zakończeniu sezonu. Ale to trochę prezes będzie musiał dorzucić. Gwarantuje, że obecny w oczywisty sposób przypadkowo spokrewniony z prezesem pełnomocnik klubu wiedzy takowej nie posiada 😀

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Gwarantuje, że obecny w oczywisty sposób przypadkowo spokrewniony z prezesem pełnomocnik klubu wiedzy takowej nie posiada 😀
    Przecież kredyt może teraz wziąć każdy
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #949
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Chciałem jeszcze dodać, że dysponuję specjalistyczną wiedzą co zrobić w razie ujemnego stanu rachunku bankowego klubu po zakończeniu sezonu. Ale to trochę prezes będzie musiał dorzucić. Gwarantuje, że obecny w oczywisty sposób przypadkowo spokrewniony z prezesem pełnomocnik klubu wiedzy takowej nie posiada 😀

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    No i nakryles swojego najwiekszego kontrkandydata (siurciusia) czapka to sie nazywa miec asa w rekawie

    Pelnomocnik? Czyzby radca prawny?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,834
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    W Maślankowo-Świącikowym Włókniarzu sprawa co rok rozbija się o to, który trener jest na tyle zdesperowany by przystać na niskie wynagrodzenie i sterowanie z tylnego siedzenia.

    nie wiem jak z kasa, ale jesli chodzi o sterowanie, to Zyto jest bardzo podatny (ghe ghe) i wytrenowany. Wystarczy tylko sluchawka rodem z F1 i do przodu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #951
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Przecież kredyt może teraz wziąć każdy
    Ale ja wiem co zrobić jak już wziąłeś i bank chciałby zwrotu 😁

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (29-11-2016)

  8. Powrót do góry    #952
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ale ja wiem co zrobić jak już wziąłeś i bank chciałby zwrotu ��

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Ale przecież we Włókniarzu doskonale wiedzą co robić kiedy ktoś chce zwrotu...
    Pzdr,
    Garfield

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (29-11-2016)

  10. Powrót do góry    #953
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Zamknąć klub na cztery spusty i przeczekać czas, w którym jest możliwość zwrotu?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  11. Powrót do góry    #954
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Nawet prezes mi coś proponowal, ale nie pcham się gdzieś do czego nie mam kwalifikacji. Nie chcę wkręcić się na posadke jak niektórzy
    Łorety, niestety nie zdążyłem się zalogować i to coś przeczytałem.

    Jednakże nie wyszło mi to na złe

    Całkiem miło że klubowi gamonie sami dają przykład, jak to w klubie się "zacnie" dzieje. Osoba bez kwalifikacji żadnych, pracująca raczej fizycznie, dostaje propozycję stanowiska we Włókniarzu, gdzie takich osób nie potrzeba. Dostaje to tylko dlatego, że liże pod stołem (jak sama o sobie pisze), łyka wszystko co powie prezes, a jakiekolwiek argumenty i rzeczowe rozmowy są jej obce.

    Strach się bać kto tam jeszcze jest zatrudniony po takich "rozmowach rekrutacyjnych". Ale chłopaki widzę coś tu wiedzą więcej na ten temat, więc zapewne było bardzo emocjonująco

    No i dużo to mówi dlaczego są takie głupoty rozpowiadane o osobach, które coś potrafią i pomagają klubowi (tak jak sobie tego prezes życzy), różniące się od powyższego osobnika głównie posiadaniem własnego zdania.
    Chyba jednak to lizanie bardzo prezesa rozkoszuje
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 29-11-2016 o 15:00
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (29-11-2016), ananasek_vel_oman (30-11-2016), pakosik (30-11-2016), wespe (02-12-2016)

  13. Powrót do góry    #955
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Łorety, niestety nie zdążyłem się zalogować i to coś przeczytałem.

    Jednakże nie wyszło mi to na złe

    Całkiem miło że klubowi gamonie sami dają przykład, jak to w klubie się "zacnie" dzieje. Osoba bez kwalifikacji żadnych, pracująca raczej fizycznie, dostaje propozycję stanowiska we Włókniarzu, gdzie takich osób nie potrzeba. Dostaje to tylko dlatego, że liże pod stołem (jak sama o sobie pisze), łyka wszystko co powie prezes, a jakiekolwiek argumenty i rzeczowe rozmowy są jej obce.

    Strach się bać kto tam jeszcze jest zatrudniony po takich "rozmowach rekrutacyjnych". Ale chłopaki widzę coś tu wiedzą więcej na ten temat, więc zapewne było bardzo emocjonująco

    No i dużo to mówi dlaczego są takie głupoty rozpowiadane o osobach, które coś potrafią i pomagają klubowi (tak jak sobie tego prezes życzy), różniące się od powyższego osobnika głównie posiadaniem własnego zdania.
    Chyba jednak to lizanie bardzo prezesa rozkoszuje
    Fajny długi wywód tylko szkoda że totalnie nietrafiony. Napisałem gdzieś że chodziło o jakieś stanowisko?

  14. Powrót do góry    #956
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Fajny długi wywód tylko szkoda że totalnie nietrafiony. Napisałem gdzieś że chodziło o jakieś stanowisko?
    A czemu sie wstydzisz i usunales ten post?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    wespe (02-12-2016)

  16. Powrót do góry    #957
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A czemu sie wstydzisz i usunales ten post?
    Który post? Ten co muu zacytował? Jeśli go nie ma to spytaj moderatora dlaczego usunął?
    Edit: masz jakieś przekłamania post wisi jak wisiał.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 30-11-2016 o 16:20

  17. Powrót do góry    #958
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Który post? Ten co muu zacytował? Jeśli go nie ma to spytaj moderatora dlaczego usunął?
    Edit: masz jakieś przekłamania post wisi jak wisiał.
    Albo kolejny raz robisz z siebie debila, albo moja przegladarka zaczela cenzurowac twoje posty w trosce o moje zdrowie

    Wskaz ten post z zacytowanym przez muuu fragmentem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #959
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Albo kolejny raz robisz z siebie debila, albo moja przegladarka zaczela cenzurowac twoje posty w trosce o moje zdrowie

    Wskaz ten post z zacytowanym przez muuu fragmentem.
    24-11-2016, 20:35
    sirqaz

    Stały bywalecDołączył20-05-2005Postów921Kliknij i podziękuj110Podziękowania: 43 w 36 postach

    Słabo moja tablice przesledziliscie bo pisałem większe pochwały w stronę prezesa. Dlaczego? Bo na to zasługuje. Czy mam z tego jakieś korzyści? Żadnych. Bo ich nie chce. Nawet prezes mi coś proponowal, ale nie pcham się gdzieś do czego nie mam kwalifikacji. Nie chcę wkręcić się na posadke jak niektórzy. Piszę to co myślę bo oczy nie zaszly mi nienawiścią że ktoś buduje coś wielkiego a nie ja. Jestem kibicem Włókniarza i widzę jak perfekcyjnie ten klub jest prowadzony za czasów obecnego zarządu. Jestem dumny.


    To nie post, a urywek z postu.




  19. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    24-11-2016, 20:35
    sirqaz
    http://www.sportsboard.pl/images/sta...er-offline.png
    Stały bywalechttp://www.sportsboard.pl/image.php?...ine=1423228157Dołączył20-05-2005Postów921Kliknij i podziękuj110Podziękowania: 43 w 36 postach

    Słabo moja tablice przesledziliscie bo pisałem większe pochwały w stronę prezesa. Dlaczego? Bo na to zasługuje. Czy mam z tego jakieś korzyści? Żadnych. Bo ich nie chce. Nawet prezes mi coś proponowal, ale nie pcham się gdzieś do czego nie mam kwalifikacji. Nie chcę wkręcić się na posadke jak niektórzy. Piszę to co myślę bo oczy nie zaszly mi nienawiścią że ktoś buduje coś wielkiego a nie ja. Jestem kibicem Włókniarza i widzę jak perfekcyjnie ten klub jest prowadzony za czasów obecnego zarządu. Jestem dumny.


    To nie post, a urywek z postu.



    Chyba pierwszy i na pewno ostatni raz siurus zwracam honor
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #961
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Chyba pierwszy i na pewno ostatni raz siurus zwracam honor
    Robisz postępy onan

  21. Powrót do góry    #962
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Swoją drogą, ciekawe w jakiego roli go chciano zatrudnić. Jakiejś kurtyzany z powodu wybornego lizania czy od razu dostanie jakieś wysokie stanowisko - jak już u nas taki jeden, który też robił karierę w klubie mając w CV zmywak w UK
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #963
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No mialem taka okazje w poniedzialek o to zapytac i zapomnialem. Rozmawialismy z prezesem o wazniejszych sprawach wiec nic dziwnego ze wylecialo mi to z glowy. Ale z Psujem nie raz jeszcze odwiedzimy prezesa i na pewno sie zapytam Tym razem na kartce jako punkt 1 sobie to zapisze.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #964
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Gdybyście mnie na ignorze nie mieli to byście doczytali że nie chodziło o stanowisko w klubie

  24. Powrót do góry    #965
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Gdybyście mnie na ignorze nie mieli to byście doczytali że nie chodziło o stanowisko w klubie
    Odblokowałem.

    Piszesz, że prezes zaproponował ci coś, i piszesz to w wątku o Włókniarzu.
    Piszesz (kolejny raz brednie ), że ktoś chce się wkręcić na posadkę w klubie (tym, w wątku którego piszemy)), a Ty po otrzymaniu takiej propozycji nie chcesz tego robić.
    Więc usuń konto, bo jakby nie patrzeć to wychodzi na to, iż chodziło o posadę we Włókniarzu.

    Swoją drogą dziwne, bo prezes proponuje ci płacę za to co i tak robisz i lubisz - lizanie jaj, popychanie gdzie się da totalnych bzdur wymyślonych przez michała - a ty wolisz użerać się w jakiejś fabryce. A dziwne tym bardziej, że chyba ta płaca w klubie jest dość pokaźna, skoro mamy tylu sponsorów i pełno kasy na koncie. Mega dziwnie, że nie podejmiesz się tego, mimo możliwości pracy w takim SUPER klubie oraz obcowania 24h/7 ze swoim guru i jego tak przecież wspaniałymi współpracownikami.
    Na każdym kroku profit, a Ty to olewasz. WTF?

    Ale jak wolisz się upierać, że zaproponował coś innego, to chyba przykre dla ciebie to musi być. Że mimo tego co dla niego robisz, jak liżesz i jak ciepło o nim zawsze mówisz, on proponuje Ci byle co. Nie te duże pieniądze w tym wspaniałym klubie, tylko jakiś ochłap. Nie czujesz się wykorzystany? Taki maluczki nikt? Zapewne tak jest, zostałeś kolejnym wykorzystanym, przykro.

    Zablokowałem, nie podniecaj się więc.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-12-2016 o 11:15
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (03-12-2016)

  26. Powrót do góry    #966
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Odblokowałem.

    Piszesz, że prezes zaproponował ci coś, i piszesz to w wątku o Włókniarzu.
    Piszesz (kolejny raz brednie ), że ktoś chce się wkręcić na posadkę w klubie (tym, w wątku którego piszemy)), a Ty po otrzymaniu takiej propozycji nie chcesz tego robić.
    Więc usuń konto, bo jakby nie patrzeć to wychodzi na to, iż chodziło o posadę we Włókniarzu.

    Swoją drogą dziwne, bo prezes proponuje ci płacę za to co i tak robisz i lubisz - lizanie jaj, popychanie gdzie się da totalnych bzdur wymyślonych przez michała - a ty wolisz użerać się w jakiejś fabryce. A dziwne tym bardziej, że chyba ta płaca w klubie jest dość pokaźna, skoro mamy tylu sponsorów i pełno kasy na koncie. Mega dziwnie, że nie podejmiesz się tego, mimo możliwości pracy w takim SUPER klubie oraz obcowania 24h/7 ze swoim guru i jego tak przecież wspaniałymi współpracownikami.
    Na każdym kroku profit, a Ty to olewasz. WTF?

    Ale jak wolisz się upierać, że zaproponował coś innego, to chyba przykre dla ciebie to musi być. Że mimo tego co dla niego robisz, jak liżesz i jak ciepło o nim zawsze mówisz, on proponuje Ci byle co. Nie te duże pieniądze w tym wspaniałym klubie, tylko jakiś ochłap. Nie czujesz się wykorzystany? Taki maluczki nikt? Zapewne tak jest, zostałeś kolejnym wykorzystanym, przykro.

    Zablokowałem, nie podniecaj się więc.
    Daleko Cię fantazja poniosła. Pisałem że nie chodziło o stanowisko i o nic za co miałbym otrzymywać wynagrodzenie. Piszę o klubie to co myślę. Bo tak chcę i tak uważam. Za darmo. Nie widzę powodu dla którego miałbym czegoś od klubu oczekiwać. Nawet wejściówki na mecz za darmo nie chce. Kupię sobie. Oczekuje tylko jako kibic wyniku i emocji.

  27. Powrót do góry    #967
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Daleko Cię fantazja poniosła. Pisałem że nie chodziło o stanowisko i o nic za co miałbym otrzymywać wynagrodzenie. Piszę o klubie to co myślę. Bo tak chcę i tak uważam. Za darmo. Nie widzę powodu dla którego miałbym czegoś od klubu oczekiwać. Nawet wejściówki na mecz za darmo nie chce. Kupię sobie. Oczekuje tylko jako kibic wyniku i emocji.
    Powinienes dopisac sukcesu. kibic sukcesu. Kibic (przez duze K) ma inne oczekiwania. Nie rozumiesz, nie zrozumiesz, dlatego nie tlumacze.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #968
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Powinienes dopisac sukcesu. kibic sukcesu. Kibic (przez duze K) ma inne oczekiwania. Nie rozumiesz, nie zrozumiesz, dlatego nie tlumacze.
    No tak. Ty od lat udowadniasz że jesteś prawdziwym kibicem... Prosto z grilla.
    Ok. Szkoda na Ciebie czasu. Wracam do KSW. Będzie "ram pam pam"
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 03-12-2016 o 20:51

  29. Powrót do góry    #969
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

  30. Powrót do góry    #970
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    To Ty z tym szalikiem? 😃

  31. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    To Ty z tym szalikiem? 😃
    Nie, taka "chluba" lewicy i Wlokniarza ( wstyd ) co to rozliczal sie z dotacji miejskich poslugujac sie fakturami nieistniejacej firmy z adresem na nieistniejacej ulicy Jarzynowej w Czestochowie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Sirqaz spokorniał czy mi się wydaje? Bo jakoś spokojnie ostatnio.
    Dostał kosza i żenująca propozycję (a jak tu nie liczyć na fajną kasę za takie lizanie, skoro inni dostają ją z łatwością) od michała i boli serduszko? Teraz szuka nowych kolegów i jest miły tu na forum? Niewiarygodne...

    To jest już ten czas, kiedy będzie przepraszał ze wygadywanie głupot na temat innych, czy trzeba czkać do Wigilii, aż ten baran przemówi ludzkim głosem??
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 04-12-2016 o 10:47
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #973
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/650...r-spiewal-hymn

    Ciekawe co misiowe "asy" przygotuja. Maja ponad 2 miesiace wiec powinna byc prawdziwa bomba

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/650...017-sa-nowosci

    No.. tak to powinno wygladac. Pisalismy o tym pare lat temu i znowu korzystaja inni
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 04-12-2016 o 12:48
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #974
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wkładki programu Włókniarz - Stal Rzeszów

    Witam
    Proszę o kontakt osobę, która miała by do sprzedania wkładki z meczu Włókniarz - Stal Rzeszów, te przekładane 29.05, 03.07

    fen88@interia.pl
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez marek00110 ; 04-12-2016 o 14:11

  35. Powrót do góry    #975
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    To Ty z tym szalikiem? 😃
    Tak to ja

  36. Powrót do góry    #976
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Sirqaz spokorniał czy mi się wydaje? Bo jakoś spokojnie ostatnio.
    Dostał kosza i żenująca propozycję (a jak tu nie liczyć na fajną kasę za takie lizanie, skoro inni dostają ją z łatwością) od michała i boli serduszko? Teraz szuka nowych kolegów i jest miły tu na forum? Niewiarygodne...

    To jest już ten czas, kiedy będzie przepraszał ze wygadywanie głupot na temat innych, czy trzeba czkać do Wigilii, aż ten baran przemówi ludzkim głosem??
    Znów Cię fantazja poniosła. Widzisz ja niby taki niedobry, niegrzeczny a to jednak nie ja wyzywam was od Baranów (choć chyba ananasa kiedyś pocisnalem tak mi się kojarzy). Nigdy nie pisałem pochwał w stronę klubu licząc na co kolwiek. Możesz spytać prezesa czy próbowałem kiedykolwiek wcisnąć sie do klubu czy prosiłem o cokolwiek. NIGDY. Piszę to co uważam.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 04-12-2016 o 15:59

  37. Powrót do góry    #977
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Mnie to dopiero fantazja ponosi. Chciałbym przeczytać usłyszeć że treningi ogólnorozowojowe się już zaczęły Prezes zapewniał że od 1 grudnia takie zajęcia ruszą że przed rozpoczęciem będziemy treningów zawodnicy jak i adepci przejdą kompleksowe badania tak jak to się robi w profesjonalnym sporcie. Cóż mamy 5 grudnia południe i ani słychu ani widu informacji o rozpoczęciu treningów. Normalnie bym się nie czepiał jak to ludzie o socjalnych zapędach oraz z niskim IQ (chociaż to chyba to samo) twierdzą ALE my hejterzy chcieliśmy zorganizować treningi z dyplomowanym trenerem.

  38. Powrót do góry    #978
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Mnie to dopiero fantazja ponosi. Chciałbym przeczytać usłyszeć że treningi ogólnorozowojowe się już zaczęły Prezes zapewniał że od 1 grudnia takie zajęcia ruszą że przed rozpoczęciem będziemy treningów zawodnicy jak i adepci przejdą kompleksowe badania tak jak to się robi w profesjonalnym sporcie. Cóż mamy 5 grudnia południe i ani słychu ani widu informacji o rozpoczęciu treningów. Normalnie bym się nie czepiał jak to ludzie o socjalnych zapędach oraz z niskim IQ (chociaż to chyba to samo) twierdzą ALE my hejterzy chcieliśmy zorganizować treningi z dyplomowanym trenerem.
    Nie wiem czemu Cie to dziwi kolejny raz prezio nawija Wam makaron na uszy a jest jak zwykle
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #979
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wy tu pitu-pitu a tymczasem jutro chwila prawdy..
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #980
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Wy tu pitu-pitu a tymczasem jutro chwila prawdy..
    A tam pitu pitu.
    Zacznie sie sezon to bedziemy rozmawiac o tym jak bartosz na 5 startow trzy razy zalicza gleby a dwa razy jezdzi po bandach i cudem dojezdza do mety bo sil brak, bo treningow nie ma, a zamiast trenowac to lepiej sie busem polansowac w szkole

    W sumie pitu-pitu.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (05-12-2016)

  42. Powrót do góry    #981
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    No to mamy kolejnego kandydata do trenerskiego stołka... Prawie pewniaka... Lecha Kędziorę.
    I, ciekaw jestem, co Panowie na to?
    Ja jakoś nie mogę z siebie wycisnąć entuzjazmu... I tak już ze 2 lata...

  43. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ale za to jako pierwsi w kraju, złożyli nam życzenia świąteczne !
    Screen Shot 2016-12-06 at 14.02.05.png
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #983
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Od wczoraj ruszyły zajęcia ogólnorozwojowe. Tak więc należy czekać na informacje jak zawodnicy/adepci przejdą kompleksowe badania i na zakończenie okresu przygotowawczego zostaną one powtórzone wówczas będzie wiadomo kto jak przepracował okres przygotowawczy, a kto był zmęczony.

  45. Powrót do góry    #984
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale za to jako pierwsi w kraju, złożyli nam życzenia świąteczne !
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3859
    Niekoniecznie Te grafiki od SE dodali już 1.12 w Grudziądzu, Gorzowie, Zielonej Górze i Tarnowie, 2.12 w Toruniu i Rybniku. Tylko Sparta Wrocław dodała po nas

  46. Powrót do góry    #985
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,723
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    A co to za trend składania życzeń przed Mikołajkami?
    Jakieś odgórne przykazanie SE??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Powrót do góry    #986
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,885
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    No to mamy kolejnego kandydata do trenerskiego stołka... Prawie pewniaka... Lecha Kędziorę.
    I, ciekaw jestem, co Panowie na to?
    Ja jakoś nie mogę z siebie wycisnąć entuzjazmu... I tak już ze 2 lata...
    Na obecny Włókniarz przejęty przez MŚ, patrzę jak na nasz kraj po dojściu do władzy przez PIS. Bardzo podobne odczucia wzbudza.
    Dobra zmiana!

  48. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Gadol (07-12-2016), Q_b_a (07-12-2016), ananasek_vel_oman (06-12-2016), berciol (06-12-2016), jazzmanik (06-12-2016)

  49. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Do wczoraj mialy zapasc decyzje licencyjne.
    Wiec dzis powinny byc ogloszone.
    Tymczasem cisza jak makiem zasial i nawet syfy nie maja czelnosci zapytac skad ta cisza

    Czyzby pojawil sie problem z klubem ktory nie ma NIPu, nie ma KRSu, nie ma konta bankowego, nie ma wplaconego kapitalu zakladowego, nie ma zawodnikow, nie ma obiektu na ktorym moze startowac... Ma tylko nazwe i podpisana umowe zawarcia spolki, ktora jesli w ciagu pol roku nie wplaci sie kapitalu zakladowego to uwaza sie, ze spolka nie powstala

    Czyzby marynarki zastanawialy sie czy ktos tu nie probuje zrobic z nich (albo na nich) wala?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #988
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Do wczoraj miały zapaść a ogłoszone mają być 8.12.

    Artykuł: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/650...t-w-ich-rekach.

    Artykuł znajdziesz w aplikacji WP SportoweFakty: http://play.google.com/store/apps/de...id=pl.wp.sport

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #989
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Do wczoraj mialy zapasc decyzje licencyjne.
    Wiec dzis powinny byc ogloszone.
    Tymczasem cisza jak makiem zasial i nawet syfy nie maja czelnosci zapytac skad ta cisza

    Czyzby pojawil sie problem z klubem ktory nie ma NIPu, nie ma KRSu, nie ma konta bankowego, nie ma wplaconego kapitalu zakladowego, nie ma zawodnikow, nie ma obiektu na ktorym moze startowac... Ma tylko nazwe i podpisana umowe zawarcia spolki, ktora jesli w ciagu pol roku nie wplaci sie kapitalu zakladowego to uwaza sie, ze spolka nie powstala

    Czyzby marynarki zastanawialy sie czy ktos tu nie probuje zrobic z nich (albo na nich) wala?
    Ty tak poważnie? Współczuję.

  52. Powrót do góry    #990
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ty tak poważnie? Współczuję.
    Tak. Powaznie.
    O licencje ubiegac sie bedzie spolka, nie stowarzyszenie. Regulamin innej sytuacji nie przewiduje.

    Zeby zalozyc spolce konto trzeba miec NIP i wpis do KRS. Kiedy jest NIP i wpis do KRS to spolka widnieje w ogolnodostepnych rejestrach. Obecnie nie widnieje, co znaczy, ze nadal jest w organizacji (bez NIP, KRS, konta). Skoro nie ma konta, to nie ma wplaconego kapitalu zakladowego.
    Co za tym idzie nie moze podejmowac czynnosci cywilnoprawnych jak wypozyczanie zawodnikow czy podpisanie umowy na korzystanie ze stadionu itd.

    Gadol,
    nie widzialem tego tekstu. Logicznym jest, ze skoro decyzje zapadly wczoraj to dzis sie je podaje do wiadomosci Ale ja sie nie znam
    Moze chcieli dzisiaj sobie zrobic audiencje z kazdym prezesem przed podaniem decyzji, ale w zwiazku z tym, ze jeden z prezesem juz udzielal wywiadow na kilka dni do przodu to nie mogli sie dodzwonic caly dzien?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •