Strona 16 z 114 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ostatnie wypowiedzi oraz działania MiSia zdecydowanie na plus. Okno transferowe rowniez uważam za udane i nie mogę się do niczego przyczepić. Dwa lata temu dogorywaliśmy właśnie, dzisiaj czekamy bezpiecznie na początek sezonu. Uważam - absolutnie szczerze - ze MiS wiele zrozumiał i wiele się nauczył przez ten czas.

    Teraz byle finanse się zgadzały a ja o utrzymanie jestem spokojny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zgodzę się, że michał porządniej klub prowadzi w porównaniu do ostatnich dwóch lat. Ale nadal dużo brakuje.
    Skład będzie za sezon do wymiany, nadal nie ma w nim nikogo z perspektywami, kogoś kto by został na dłużej i związał się z ekipą i kibicami.
    W dalszym ciągu bardzo krótko-myślne to wszystko.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (13-11-2016)

  3. Powrót do góry    #677
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ostatnie wypowiedzi oraz działania MiSia zdecydowanie na plus. Okno transferowe rowniez uważam za udane i nie mogę się do niczego przyczepić. Dwa lata temu dogorywaliśmy właśnie, dzisiaj czekamy bezpiecznie na początek sezonu. Uważam - absolutnie szczerze - ze MiS wiele zrozumiał i wiele się nauczył przez ten czas.

    Teraz byle finanse się zgadzały a ja o utrzymanie jestem spokojny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale prowadzacy strone nic sie nie nauczyli.
    Tak przedstawia podpisanie kontraktow strona Startu - http://startgniezno.com/2016/11/12/p...ntrakty-w-gtm/
    A u nas tak - http://wlokniarz.com/2016/11/10/andr...em-wlokniarza/

    Pomijam, ze oba kluby na tym samym silniku strone stawiaja i prawie identycznie wygladaja.

  4. Powrót do góry    #678
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Chyba faktycznie ten Swiderski wam zostanie jako 3 bo kto jeszcze ?

    http://supernowosci24.pl/lampart-i-b...ednak-zostana/

  5. Powrót do góry    #679
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Zgodzę się, że michał porządniej klub prowadzi w porównaniu do ostatnich dwóch lat. Ale nadal dużo brakuje.
    Skład będzie za sezon do wymiany, nadal nie ma w nim nikogo z perspektywami, kogoś kto by został na dłużej i związał się z ekipą i kibicami.
    W dalszym ciągu bardzo krótko-myślne to wszystko.
    Nie było w czym przebierac żeby wziąć sobie perspektywiczny sklad. Ewentualni perspektywiczny wolni zawodnicy zagwarantowali by pewnie spadek bez walki i tyle. Lepszego składu uważam że MiS nie mogl sklecić. A i nie zgadzam się z opinią, że nie ma grajków co by się związali z kibicami. Holta, Ułamek - z nimi się będą na pewno utożsamiać+ Jonsson myślę też spodoba się kibicom

  6. Powrót do góry    #680
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Nie było w czym przebierac żeby wziąć sobie perspektywiczny sklad. Ewentualni perspektywiczny wolni zawodnicy zagwarantowali by pewnie spadek bez walki i tyle. Lepszego składu uważam że MiS nie mogl sklecić. A i nie zgadzam się z opinią, że nie ma grajków co by się związali z kibicami. Holta, Ułamek - z nimi się będą na pewno utożsamiać+ Jonsson myślę też spodoba się kibicom
    Po pierwsze : oby bez długów.
    Po drugie: Sebastiana raczej trzeba kimś postraszyć.(ale chyba możliwości się kończą)
    Po trzecie: do wiosny w zdrowiu i dobrych humorach.

  7. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Nie było w czym przebierac żeby wziąć sobie perspektywiczny sklad. Ewentualni perspektywiczny wolni zawodnicy zagwarantowali by pewnie spadek bez walki i tyle. Lepszego składu uważam że MiS nie mogl sklecić. A i nie zgadzam się z opinią, że nie ma grajków co by się związali z kibicami. Holta, Ułamek - z nimi się będą na pewno utożsamiać+ Jonsson myślę też spodoba się kibicom
    Dlatego pisałem wcześniej, że skład się buduje z głową, nie z roku na rok, tylko planuje z wyprzedzeniem np inwestycje w młodych zawodników którzy muszą się rozjeździć ale mają potencjał by klepać każdego.
    U nas to zaniedbano i co sezon będzie walka o skład, by coś wyrwać od innych i jakoś go zlepić.
    Zaś Ułamek i AJ nie są tak widowiskowo jeżdżącymi zawodnikami, jak to lubią kibice Włókniarza, a za 2 lata za Holte będziemy musieli szukać kogoś innego.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-11-2016 o 18:37
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Garfield (12-11-2016)

  9. Powrót do góry    #682
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Zaszalałeś Muu z tym "planowaniem z wyprzedzeniem"....
    Zadaje sobie pytanie.... czy jest to możliwe, skoro awansuje się drugi rok z rzędu "przy okazji"
    Ale skoro udało się dwa razy, to może jest szansa na (dobra,nie zapeszam)


    Co można było zrobić lepiej ... niewiele.
    Na pewno można było wysilić mózgownice i dawać szanse Gruchalskiemu... (i nie trafiają do mnie bzdurne tłumaczenia)
    był czas, by Grucha poobijał dupę na zapleczu (koniec kropka!)
    No i niestety Seba, (pisze niestety ,bo usilnie staram się wierzyć ,że da rade) ...ale jednak postawiłbym na alternatywę, jaką była opcja w osobach
    Pieszczka lub Musielaka.
    Nic więcej zrobić (pod eligę) się nie dało.
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 12-11-2016 o 20:54

  10. Powrót do góry    #683
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Zaszalałeś Muu z tym "planowaniem z wyprzedzeniem"....
    Zadaje sobie pytanie.... czy jest to możliwe, skoro awansuje się drugi rok z rzędu "przy okazji"
    Ale skoro udało się dwa razy, to może jest szansa na (dobra,nie zapeszam)


    Co można było zrobić lepiej ... niewiele.
    Na pewno można było wysilić mózgownice i dawać szanse Gruchalskiemu... (i nie trafiają do mnie bzdurne tłumaczenia)
    był czas, by Grucha poobijał dupę na zapleczu (koniec kropka!)
    No i niestety Seba, (pisze niestety ,bo usilnie staram się wierzyć ,że da rade) ...ale jednak postawiłbym na alternatywę, jaką była opcja w osobach
    Pieszczka lub Musielaka.
    Nic więcej zrobić (pod eligę) się nie dało.
    Kolejny awans raczej nam nie grozi, bardziej spadek i to tez mozna, albo powiem wrecz: nalezalo rozwazyc. Padaly juz tu propozycje, zeby sklad oprzec na zawodnikach mlodych, ktorzy pomogliby nam takze w razie degradacji do Nice PLZ i byliby swego rodzaju fundamentem gdziekolwiek nie przyszloby klubowi startowac. Co zrobiono? Sklecono sklad z pieciu dosc kosztownych emerytow, z ktorych w Nice PLZ zostanie moze jeden. I to wszystko na bazie mocno wirtualnego budzetu, ale to juz temat na inna rozmowe..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #684
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Zaszalałeś Muu z tym "planowaniem z wyprzedzeniem"....
    Zadaje sobie pytanie.... czy jest to możliwe, skoro awansuje się drugi rok z rzędu "przy okazji"
    Ale skoro udało się dwa razy, to może jest szansa na (dobra,nie zapeszam)


    Co można było zrobić lepiej ... niewiele.
    Na pewno można było wysilić mózgownice i dawać szanse Gruchalskiemu... (i nie trafiają do mnie bzdurne tłumaczenia)
    był czas, by Grucha poobijał dupę na zapleczu (koniec kropka!)
    No i niestety Seba, (pisze niestety ,bo usilnie staram się wierzyć ,że da rade) ...ale jednak postawiłbym na alternatywę, jaką była opcja w osobach
    Pieszczka lub Musielaka.
    Nic więcej zrobić (pod eligę) się nie dało.
    To są jasnowidze po fakcie. Oni zawsze by zrobiliby lepiej coś co już się stało. Prawdziwi Polacy!

  12. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Zaszalałeś Muu z tym "planowaniem z wyprzedzeniem"....
    Zadaje sobie pytanie.... czy jest to możliwe, skoro awansuje się drugi rok z rzędu "przy okazji"
    Ale skoro udało się dwa razy, to może jest szansa na (dobra,nie zapeszam)


    Co można było zrobić lepiej ... niewiele.
    Na pewno można było wysilić mózgownice i dawać szanse Gruchalskiemu... (i nie trafiają do mnie bzdurne tłumaczenia)
    był czas, by Grucha poobijał dupę na zapleczu (koniec kropka!)
    No i niestety Seba, (pisze niestety ,bo usilnie staram się wierzyć ,że da rade) ...ale jednak postawiłbym na alternatywę, jaką była opcja w osobach
    Pieszczka lub Musielaka.
    Nic więcej zrobić (pod eligę) się nie dało.
    Masz racje.
    W tym okienku transferowym, w tej sytuacji klubu to i tak jest ponad stan (mozliwosci jakie mial klub, nie chodzi o finanse).
    Ale to wlasnie wynika z tego jak zmarnowano ostatnie dwa lata.
    I pod wzgledem marketingowym i finansowym.
    Na obu tych polach byly bardzo duze rezerwy po ktore nikt sie nie schylil.

    Byla propozycja robienia na rzecz stowarzyszenia klubu biznesowego. Kojarzenia kooperantow poszczegolnych firm z Wlokniarzem. Chocby po to aby zostawili te 3-4 tysiace. Ile takich firm moglo byc? Coz, kazdy kto ma firme bylby pewnie 2-3 takie firmy skaperowac na rzecz klubu. Czesto w imie chorego ( ) patriotyzmu klubowego dajac tym firmom upust w zamian za udzial w takim gremium.
    Byly propozycje PSUJa "Energia Wlokniarza". Byla propozycja karty kibica, ktora teraz klub oddaje firmie zewnetrznej. Tak jak oddal catering na stadionie.
    Bylo zniechenia firm, ktore chcialy sie reklamowac chocby poprzez nieodbieranie telefonow (i to kilkunastu) oraz nieoddzwanianie. Ile pieniedzy tak ucieklo i juz nie wroci?

    A marketingowo? Zamiast budowac atmosfere wokol klubu, zamiast wyjasniac kibicom ich obiekcje i rozwiewac niezadowolenie to posypano setkami banow na koncie klubowym na FB, wdawano sie w pyskowki z tymi, ktorzy zostali, pokazywano im wyzszosc w tym co pisano.
    Prezes jednego dnia mowil, ze ma bialego kota. A dwa tygodnia pozniej, ze kot jest czarny (pewnie przefarbowal). Pal szesc jakby to bylo raz, ale to stalo sie nie tyle nagminne co oczywiste i ksywka zlotousty wsrod dzialaczy innych miast wcale nie wziela sie z przypadku.

    No... wiec mozna bylo osiagnac duzo wiecej. Moze gdyby ta energie poswiecona na zwalczanie hejterow spozytkowano na poprawe powyzszych kwestii to dzis budzet klubu wynosilby nie 5-6 a 6-7 i byloby na jednego top grajka wiecej?


    Ale racja. Biorac pod uwage to jak miernie byl prowadzony klub przez ostatnie dwa lata to mijajace okienko transferowe nalezy uznac za szczyt mozliwosci i wielki sukces misia.
    Pytanie jakim kosztem, ale o tym byc moze przekonamy sie za rok.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/644806/wybrzeze-zrobilo-marketingowy-krok-do-przodu-o-gdanskim-klubie-bedzie-glosno

    No... ciekawe co nasz klub przygotuje jak juz kadre zamknie
    Kiedys prezes mowil ze Zdunek kopiuje jego pomysly, to na pewno ma cos nowatorskiego i niespodziewanego w zanadrzu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Zaszalałeś Muu z tym "planowaniem z wyprzedzeniem"....
    Zadaje sobie pytanie.... czy jest to możliwe, skoro awansuje się drugi rok z rzędu "przy okazji"
    Ale skoro udało się dwa razy, to może jest szansa na (dobra,nie zapeszam)
    A to po blokowaniu awansu mistrza PLŻ, przyznawaniu awansów na podstawie zaproszeń idziemy krok dalej? To utrzymanie, PO czy medale teraz będą rozdawane? To niech to już ogłoszą, można zaoszczędzić sporo kasy.

    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Co można było zrobić lepiej ... niewiele. (...) Nic więcej zrobić (pod eligę) się nie dało.
    Pod względem transferowym jeśli myślimy o cudzie jakim będzie utrzymanie, tak.

    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Na pewno można było wysilić mózgownice i dawać szanse Gruchalskiemu... (i nie trafiają do mnie bzdurne tłumaczenia)
    był czas, by Grucha poobijał dupę na zapleczu (koniec kropka!)
    100% racji. Pisaliśmy o tym kilka razy w trakcie sezonu.

    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    No i niestety Seba, (pisze niestety ,bo usilnie staram się wierzyć ,że da rade) ...ale jednak postawiłbym na alternatywę, jaką była opcja w osobach
    Pieszczka lub Musielaka.
    Pieszczek byłby lepszą opcją. Co do Musielaka to czuję w kościach, że średnia jego i Ułamka nie będą się mocno różnić.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #687
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Co do Musielaka to czuję w kościach, że średnia jego i Ułamka nie będą się mocno różnić.

  15. Powrót do góry    #688
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Gadol


    A to po blokowaniu awansu mistrza PLŻ, przyznawaniu awansów na podstawie zaproszeń idziemy krok dalej? To utrzymanie, PO czy medale teraz będą rozdawane? To niech to już ogłoszą, można zaoszczędzić sporo kasy.


    Co prawda chodziło mi konkretnie o utrzymanie tyłka w elipie... ale jak przy okazji dadzą jakiś medal, to my go honorowo odbierzemy.
    No ale z tym oszczędzaniem kasy, to żeś za grubo zaszalał...



    Ostatnio edytowane przez lolex ; 13-11-2016 o 15:17

  16. Powrót do góry    #689
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Nie ma się co śmiać. Musielak chłopak ambitny, ale gwiazdą to on nie będzie, raczej słaba druga linia. Ułamek już swoje przejeździł
    , doświadczony ale jak wygra start to parę punktów dowiezie. A co będzie w sezonie AD2017 to dopiero czas pokaże.

  17. Powrót do góry    #690
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Podobno K.B u was. Ktoś potwierdzi ?

  18. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A Zenon dalej swoje - http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...158,1,984.html

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Podobno K.B u was. Ktoś potwierdzi ?
    Potwierdzić może jedynie klub. Podobno na rzeczy cos jest ale zobaczymy czy Łabudzkiemu nie udało się go zatrzymać u siebie. Późno w Rzeszowie zabrano się do budowy składu ale nie jest powiedziane, ze nieskutecznie. Pewny skład w Nice a ława w Elipie, spory dylemat.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-11-2016 o 16:46
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #692
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Karol B? A komu to potrzebne? A dlaczego? Ale fakt. Kończą się opcje.

  20. Powrót do góry    #693
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Jak będzie tylko starszy Lampart to nieporozumienie kompletne.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  21. Powrót do góry    #694
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Z braku laku sam Dawid bedzie ok , musi byc rezerwowy w miare wartosciowy jakby Ulamek piach jechal

  22. Powrót do góry    #695
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...270,1,984.html

    Szkoda, że to chyba nie jest prawda. Baran nie ma żadnych szans z Ułamkiem. Ale tylko ktoś taki zgodzi się być rezerwowym. W jego przypadku oferty z ekstraligi się nie odrzuca, więc nie dziwi mnie, że woli siedzieć na ławie i czekać na swoją szansę, niż jeździć w I lidze.

    Poziom tego portalu sięgnął dna. Bez Ostafińskiego oni nie istnieją. Już redaktor Puka zmienił tytuł artykułu z "Lampart zdecydował się na Włókniarz?", na "Kto zdecydował się na Włókniarz?". Marny dziennikarzyna tak naprawdę nie wie o kogo chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 13-11-2016 o 21:08
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  23. Powrót do góry    #696
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...270,1,984.html

    Szkoda, że to chyba nie jest prawda. Baran nie ma żadnych szans z Ułamkiem. Ale tylko ktoś taki zgodzi się być rezerwowym. W jego przypadku oferty z ekstraligi się nie odrzuca, więc nie dziwi mnie, że woli siedzieć na ławie i czekać na swoją szansę, niż jeździć w I lidze.
    Ke? Jaki Baran? Lampart. Lampart nie ma szans z Ułamkiem? Lampart to dobry bat na Sebastiana i na wyjeździe może lepiej hukac od niego. Żeby nie było jestem całym sercem za Sebą ale bacik zawsze mile widziany.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 13-11-2016 o 19:59

  24. Powrót do góry    #697
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    ffg.png

    Ciekawe, który to prezes

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Gadol (13-11-2016)

  26. Powrót do góry    #698
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Maślanka

  27. Powrót do góry    #699
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie na ta chwile to czekajmy kto sie za układanie tych klocków weźmie .Przepraszam panowie ale ten sklad niestety do mnie nie przemawia choc zycze Zbawicielowi żeby mu z tego cos wyszło .
    Madsen 1,872
    Zagar 1,763
    Holta 1,754
    Jonsson 1,569
    Prezes ślepo zakłada ze magia częstochowskiego owalu zdziała cuda .Ja niestety nie jestem takim optymista bo to ze nikt sie o tych zawodników nie zabijał cos świadczy. Prezesie czemu na początku drogi zwanej reaktywacja żużla w Częstochowie nie założyłeś plany sportowego .Czemu mając pieniądze jak twierdzicie we Włókniarzu nie rozmawiano zawodnikami pokrojuLebiediewa, Bogdanowa,Tungate. Czemu Thorssell jeździł tyle ile jeździł. Czemu poszliście w ilość i nawet na pozycji juniora braliście zaciąg z Wrocławia.Teraz płacze bo nie było zawodników na rynku. Gdybyście obserwowali rynek zauważylibyście trend ze coraz mniej zawodników mając regularnie płacone zmienia klub choćby dawano parę srebrników więcej.Dlatego trzeba bylo sobie zawodnika wychować:} Wyjątek zawodnicy których nikt nie chciał. Także błąd popełniony na początku będzie pokutował w kolejnych latach .Oby zapaść sie nie pogłebiła za rok kiedy Polis zakończy wiek juniora i startować będą nieobjeżdżeni zawodnicy lub wątpliwym talentem.
    1,Madsen
    2,Zagar
    3,Ułamek
    4,Jonsson
    5,Holta
    6,Polis
    7,Gruchalski
    Zeby prezentować sie jakos na torze to cała ta Fajna ekipa musiała by znacząco poprawić swoje średnie a czy będzie to możliwe?No i ciekawe jak będzie sie czół cały ten Fajny sztab szkoleniowy jezeli u Cieslaka odpali Thorssel. Co bedzie jak Czaja Łegowik beda solidnie punktowac w nowych druzynach?Wbrew wszystkiemu mając Polisa Łegowika na juniorce miałeś prezesie duze pole manewru. Takze tego tam bez lamentu w sezonie a z mojej strony powodzenia zycze.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (13-11-2016)

  29. Powrót do góry    #700
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ke? Jaki Baran? Lampart. Lampart nie ma szans z Ułamkiem? Lampart to dobry bat na Sebastiana i na wyjeździe może lepiej hukac od niego. Żeby nie było jestem całym sercem za Sebą ale bacik zawsze mile widziany.
    A w czym Lampart jest lepszy od Barana? Że traci ciągle pozycje na dystansie? Lampart średnią*nabił w tym roku na juniorze. Zadałem sobie trud i policzyłem skuteczność Barana i Lamparta. Obaj w tym roku wyprzedzili dokladnie po 59,1% rywali w całym sezonie.

  30. Powrót do góry    #701
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Baran > Lampart

    Baran to fighter ktorych kochacie tylko z takim sobie sprzetem.Lampart odwrotnie startowiec jak ktoś wyzej pisał dośc czesto wyprzedzany. Ma dobry sprzęt bo pochodzi z zamozniejszej rodziny

    Aż sam jestem ciekaw kto do was trafi na koniec

  31. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Zaszalałeś Muu z tym "planowaniem z wyprzedzeniem"....
    Zadaje sobie pytanie.... czy jest to możliwe, skoro awansuje się drugi rok z rzędu "przy okazji"
    Ale skoro udało się dwa razy, to może jest szansa na (dobra,nie zapeszam)


    Co można było zrobić lepiej ... niewiele.
    Na pewno można było wysilić mózgownice i dawać szanse Gruchalskiemu... (i nie trafiają do mnie bzdurne tłumaczenia)
    był czas, by Grucha poobijał dupę na zapleczu (koniec kropka!)
    No i niestety Seba, (pisze niestety ,bo usilnie staram się wierzyć ,że da rade) ...ale jednak postawiłbym na alternatywę, jaką była opcja w osobach
    Pieszczka lub Musielaka.
    Nic więcej zrobić (pod eligę) się nie dało.
    IMO dało. I lepsze zaplecze kibiców (ogarnąć sensownie marketing, przecież tyyyle miało się wydarzyć według obietnic), i lepszy (młodszy i perspektywiczny, np. z Thorssellem, by z takich zawodników zbudować bazę pod przyszłe sukcesy klubu, no i było by taniej) skład, jak i lepszy wizerunek w mediach czy środowisku (nie gadać tyle głupot sprzecznych z wcześniejszymi wywiadami).
    I właśnie by nie było tego problemu z "awansem przy stoliku". Bo wg. mnie nie powinno być zaskoczenia, tylko taki scenariusz zakładany winien być przed startem sezonu 2016. Tak jak teraz już winni myśleć o tym, że będziemy na samym dnie SE, jak i walczyć o złoto.

    No ale może to tylko ja tak nielogicznie i niesztampowo myślę. To przepraszam
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-11-2016 o 22:21
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    pakosik (14-11-2016)

  33. Powrót do góry    #703
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Tak sobie myślę, że skład mamy młody, a w Toruniu nikt nie chce jeździć to może by GH im wyrwać?


    ps. to oczywiście żart
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  34. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Tak sobie myślę, że skład mamy młody, a w Toruniu nikt nie chce jeździć to może by GH im wyrwać?
    Naszego "młodzika Hanocka" ? Dobra ! Płacicie za wyszkolenie tzn. 30 lat x 120 tys. się to równa 3,6 mln i jest Wasz !

    też żart

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Gadol (14-11-2016)

  36. Powrót do góry    #705
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Kuszą Lamparta i Barana a pewnie obaj zostaną w Rzeszowie :/.

  37. Powrót do góry    #706
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    obaj podpisali w Rzeszowie,.

  38. Powrót do góry    #707
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    I dobrze. Sam Dawid to żadna atrakcja, Baran młody i perspektywiczny już nie jest. Szkoda Legowika i Czaji, poszli do klubów gdzie miejsca w składzie również mogą nie wywalczyć...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #708
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    I dobrze. Sam Dawid to żadna atrakcja, Baran młody i perspektywiczny już nie jest. Szkoda Legowika i Czaji, poszli do klubów gdzie miejsca w składzie również mogą nie wywalczyć...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Skoro wolisz Swiderskiego bo chyba nikt inny już nie został

  40. Powrót do góry    #709
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    obaj podpisali w Rzeszowie,.
    Dostali do podpisania, a podpisali to znaczna różnica

  41. Powrót do góry    #710
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonPedro Zobacz posta
    Dostali do podpisania, a podpisali to znaczna różnica
    Dokladnie. Rzeszow sie chetnie chwali tym co podpisali a jakos ani o Baranie ani o Lamparcie slowa nie ma.
    Co nie znaczy, ze jest sie o kogos zabijac.
    Ale jednak jakis 6 byc musi. Chyba, ze chcemy puszczac w ramach zastepstwa w przypadku kontuzji nadzieje czestochowskiego zuzla.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Bartosz pójdzie na rekord... wykluczeń za zdublowanie. 😉

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-11-2016)

  44. Powrót do góry    #712
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonPedro Zobacz posta
    Dostali do podpisania, a podpisali to znaczna różnica
    Taaaaaa, to samo pisałeś o MJJ.

    Nikt nigdzie nie podpisuje bo MiŚ czeka z super ofertą a to że koniec końców trafiają do nas niechciani nigdzie emeryci to zupełny przypadek...
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przecież taki obrót spraw był pewny jak tylko przyjęliśmy zaproszenie. Choć moje czarnowidztwo nie powinno się sprawdzić co do przebicia "osiagnięć" z 1992.

    Zaś co do wieści z piekarni to wiadome jest, że dopóki papier nie jest podpisany to nie ma nic pewnego.

    Co do Lamparta i Barana to między ofertą naszą a Rzeszowa można postawić znak równości. W obu miejscach kasa wirtualna i ryzyko, u nas ewentualnego przebicia się w ogóle do składu czy też oczekiwania na kontuzję kogoś z podstawowego składu, w Rzeszowie terminowości wypłat i tego czy będą środki na pokrycie całości kontraktu.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #714
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  47. Powrót do góry    #715
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saint Zobacz posta

    Skoro rozwiązał kontrakt to chyba nie ma już po co dzwonić. Przecież klub by go nie puścił gdyby ktoś nie zapłacił za to rozwiązanie.

  48. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Skoro rozwiązał kontrakt to chyba nie ma już po co dzwonić. Przecież klub by go nie puścił gdyby ktoś nie zapłacił za to rozwiązanie.
    Jesteś pewny?
    To jest zuzel. I Polska.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #717
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Skoro rozwiązał kontrakt to chyba nie ma już po co dzwonić. Przecież klub by go nie puścił gdyby ktoś nie zapłacił za to rozwiązanie.
    Tak właśnie wylatują z rąk najlepsze deale. Za dużo myślenia, za mało działania.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  50. Powrót do góry    #718
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jesteś pewny?
    To jest zuzel. I Polska.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

    Pewny? Absolutnie nie. Po prostu wszystko na to wskazuje, że rokujący zawodnik mający ważny kontrakt ot tak nie rozwiązuje go za darmo, na kilka godzin przed zamknięciem okna transferowego

  51. Powrót do góry    #719
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A ja sie zastanawiam jak bedzie z tym trenerem. Ja mialem info od wspolpracownika Sqry, ze ma byc ponoc jezdzacym trenerem w Poznaniu. Zostal nim Bajerski. Nie czytalem do konca ale Skornicki ma jezdzic ponoc w UK wiec to by bylo przeszkoda jak dla mnie, zeby tu byl trenerem. O ile w ogole po tym co zarabial w Lesznie chcialby tu byc za grosze.

    Trenerzy, ktorzy jeszcze nigdzie sie nie porozumieli to zostalo jak dobrze pamietam: Dzikowski, Slaczka, Kedziora, Zyto, Stachyra, Kafel.
    Zyto w Rybniku chce ale jego tam nie chca. Byc moze postawia na Korbela. Jesli tak sie stanie to wolny jest Zyto.
    Slaczka niby w Lodzi byl, niby nie...Ale gdyby tam sie dogadal to Kedziora jest wolny.
    Jesli Stachyra nadal bedzie z Polisem i dostanie propozycje objecia skladu - to ja bym w to wszedl. Tylko czy prezes sie zgodzi na goscia, ktory nie da soba sterowac??
    Zostaje Dzikowski (cisza o nim albo przegapilem) i Kafel

  52. Powrót do góry    #720
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saint Zobacz posta
    Taki zawodnik przy zaawansowaniu wiekowym naszego zespołu powinien być priorytetem, bo jest trzech juniorów i ew może również zastąpić seniora. Nasi natomiast wola się bić o gwiazdy typu Lampart(to bym jeszcze zrozumiał gdyby był w pakiecie Wiktor) czy inny Baran.

    Wysłane z mojego SM-G930F
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •