Strona 64 z 114 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Myślę, że teraz swoje wywody i filozofie powinieneś wsadzić sobie w ... i przestać mędrkować żeby ktoś nie docenił cię tak życzliwym słowem jak ty Oskara.
    Wrzucasz dwa cytaty, które dotyczą różnych spraw.

    Pierwszy sportu - o młodym Świąciku.
    Drugi ludzkich postaw - o Polisie.

    ...i nie ma w tych dwóch wypowiedziach cienia hipokryzji, jak sugerujesz.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #2837
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wrzucasz dwa cytaty, które dotyczą różnych spraw.

    Pierwszy sportu - o młodym Świąciku.
    Drugi ludzkich postaw - o Polisie.

    ...i nie ma w tych dwóch wypowiedziach cienia hipokryzji, jak sugerujesz.
    Nie wchodząc w długie dyskusje
    1. Szacunek to szacunek i nie idzie w parze z wyzwiskami zwłaszcza gdy nie znasz człowieka.
    2. Zabawa Świącika juniora żużlem nie jest tylko sportową sprawą ale i ludzka postawą. Przez niego i jego zabawę ktoś inny traci miejsce w składzie, szansę jazdy i rozwoju w zawodach młodzieżowych, dostęp do lepszego sprzętu. Inne aspekty juz pominę.
    3. Ocena ludzkiej postawy związana jest ze sportem. Słyszałeś o jakiś jego innych wykroczeniach? Napadał ludzi z maczetą na ulicy? Krzywdził misie w Bieszczadach? Wyjadał sikorkom ziarno? Pomalował pomnik kaczyńskiego na tęczowo? Nie. Wszytkie sprawy, dzięki którym wyraziłeś szacunek dla drugiego człowieka nie znając go a nazywając troglodytą, mają ścisły związek z żużlem.
    I na tym koniec z mojej strony.

    PS. Kolega Penhall! Zajefajny żart! Byłby jeszcze śmieszniejszy, gdyby nie to, ze Toruń ma duże szanse pojechać w przyszłym roku derby

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    pakosik (01-06-2017)

  4. Powrót do góry    #2838
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    PS. Kolega Penhall! Zajefajny żart! Byłby jeszcze śmieszniejszy, gdyby nie to, ze Toruń ma duże szanse pojechać w przyszłym roku derby
    Jedzie derby w tę niedzielę bystrzaku.
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #2839
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    PS. Kolega Penhall! Zajefajny żart! Byłby jeszcze śmieszniejszy, gdyby nie to, ze Toruń ma duże szanse pojechać w przyszłym roku derby
    Szanse ma ,lecz baaardzo niewielkie. Polonia na dzień dzisiejszy leci z piętra pierwszego na parter. Chyba, że Ty tu o ich awansie do Elity prawisz ?

  6. Powrót do góry    #2840
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Szanse ma ,lecz baaardzo niewielkie. Polonia na dzień dzisiejszy leci z piętra pierwszego na parter. Chyba, że Ty tu o ich awansie do Elity prawisz ?
    No a jak? Awansują jak Częstochowa albo Grudziądz. Tylko czy się Toruń utrzyma? Nie to żebym się martwił...

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jedzie derby w tę niedzielę bystrzaku.
    To trochę takie derby jak Górnika Zabrze z Rozwojem Katowice... Niby derby ale nie ten prestiż. No ale co kto lubi.

  7. Powrót do góry    #2841
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    To trochę takie derby jak Górnika Zabrze z Rozwojem Katowice... Niby derby ale nie ten prestiż. No ale co kto lubi.
    Rozwój - II liga, Górnik - I liga - GKM i KST - Ekstraliga.
    Mega adekwatne porównanie
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #2842
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Rozwój - II liga, Górnik - I liga - GKM i KST - Ekstraliga.
    Mega adekwatne porównanie
    Widać dla ciebie mega za trudne... Tak bardziej łopatologicznie trzeba. Myslałem o prestiżu.
    Więc jesli wolisz to derby Śląska, jak Ruch - Piast. Nawet sami uczestnicy nie chcą tego nazywać derbami. Masz już na swój ekstraligowy przykład? Pewnie zły bo gdzie tam historii "costam" Toruń do NIebieskich.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 01-06-2017 o 11:18

  9. Powrót do góry    #2843
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...facebook_zuzel

    Najlepsza szkółka żużlowa w Polsce Tylu mechaników co my produkujemy to nikt nie produkuje.
    Każdy liczył że może po Czai który za swoją kasę się szkolił i po zakończeniu wieku juniora dalej jeździ, może dołączy Łęgowik, a tu się zapowiada klops.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    jazzmanik (01-06-2017), pakosik (01-06-2017)

  11. Powrót do góry    #2844
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Widać dla ciebie mega za trudne... Tak bardziej łopatologicznie trzeba. Myslałem o prestiżu.
    Więc jesli wolisz to derby Śląska, jak Ruch - Piast. Nawet sami uczestnicy nie chcą tego nazywać derbami. Masz już na swój ekstraligowy przykład? Pewnie zły bo gdzie tam historii "costam" Toruń do Górnik Zabrze.
    Widzisz - jakoś nikt nie odżegnuje się od użycia słowa "derby"
    w pojedynku Grudziądza z Toruniem. Chciałeś zabłysnąć -
    - wyszło, jak widać.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #2845
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Widzisz - jakoś nikt nie odżegnuje się od użycia słowa "derby"
    w pojedynku Grudziądza z Toruniem. Chciałeś zabłysnąć -
    - wyszło, jak widać.
    E tam... Czepiasz się a guzik masz do powiedzenia. Wiadomo, że derby to Polonia - Apator (czy jak sie tam teraz nazywa) a to tylko namiastka i rzeczywistosci nie zmieni to, ze wymalowany gość w Nsporcie kwiczy, że w weekend derby.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    GriN (01-06-2017)

  14. Powrót do góry    #2846
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Pomyslalbym, ze ten caly jazzmanik to Polis, ale Polis nie wyglada na czlowieka zdolnego do tworzenia zdan zlozonych
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #2847
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pomyslalbym, ze ten caly jazzmanik to Polis, ale Polis nie wyglada na czlowieka zdolnego do tworzenia zdan zlozonych
    I po co te prowokacje? Od paru dni tu siedzisz i nie masz nic sensownego do powiedzenia, tylko próbujesz rozpętać gównoburzę. Wracaj na swój wątek. Nie pozdrawiam

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    CKMLeW (01-06-2017)

  17. Powrót do góry    #2848
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pomyslalbym, ze ten caly jazzmanik to Polis, ale Polis nie wyglada na czlowieka zdolnego do tworzenia zdan zlozonych

    Chyba byś się swajadał z wysiłku zanim by ci się udało!


    Przyłazisz, zaczepiasz a słaby jesteś jak wyplata w Tompexie...
    Będziesz miał coś o zużlu do napisania to wróć a teraz sio.

  18. Powrót do góry    #2849
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...facebook_zuzel

    Najlepsza szkółka żużlowa w Polsce Tylu mechaników co my produkujemy to nikt nie produkuje.
    Każdy liczył że może po Czai który za swoją kasę się szkolił i po zakończeniu wieku juniora dalej jeździ, może dołączy Łęgowik, a tu się zapowiada klops.
    Najlepiej wyzalic się na sportowych faktach.
    Skoro nie jeżdżę w Polsce to jeżdżę po świecie wysyłam maile, dzwonię i szukam kto mnie przygarnie w Danii, Czechach, w I lidze szwedzkiej, w Anglii czy gdziekolwiek aby jeździć.
    Ale obwieszczenie że zły Gdańsk mnie nie puszcza i kończę karierę jest łatwiejsze

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    GriN (01-06-2017)

  20. Powrót do góry    #2850
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    E tam... Czepiasz się a guzik masz do powiedzenia. Wiadomo, że derby to Polonia - Apator (czy jak sie tam teraz nazywa) a to tylko namiastka i rzeczywistosci nie zmieni to, ze wymalowany gość w Nsporcie kwiczy, że w weekend derby.
    Co nie zmienia faktu, że mniej prestiżowe derby to nadal derby.

    Będziesz miał coś o zużlu do napisania to wróć
    Ty za to masz wyjątkowo dużo o żużlu do napisania

  21. Powrót do góry    #2851
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    E tam... Czepiasz się a guzik masz do powiedzenia. Wiadomo, że derby to Polonia - Apator (czy jak sie tam teraz nazywa) a to tylko namiastka i rzeczywistosci nie zmieni to, ze wymalowany gość w Nsporcie kwiczy, że w weekend derby.
    Jak Jarro napisał - derby to derby niezależnie od prestiżu
    i takie jedziemy, jak napisałem w swoim pierwszym poście.
    Zacząłeś coś bełkotać coś o prestiżu, co ma się nijak do tego,
    co napisałem - nie brnij więc dalej i nie udowaniaj po raz kolejny,
    że nie stać cie na więcej.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #2852
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak Jarro napisał - derby to derby niezależnie od prestiżu
    i takie jedziemy, jak napisałem w swoim pierwszym poście.
    Zacząłeś coś bełkotać coś o prestiżu, co ma się nijak do tego,
    co napisałem - nie brnij więc dalej i nie udowaniaj po raz kolejny,
    że nie stać cie na więcej.
    Kolega cię poparł to bełkoczesz w podnieceniu, i to nieuprzejmie...

    Masz tu link do swojego meczu derbowego.

    http://www.sportsboard.pl/showthread...-06-17-g-16-00

    Zaledwie 7 wpisów i ani razu nie pada słowo derby. To jest dowód na prestiż i zainteresowanie tym meczem. Moze kiepski ale na pewno lepszy niz twoje, niepoparte niczym, stwierdzenia "wszyscy mówią derby". Pewnie , ze jakieś derby to są ale jak porównać to do dawnych meczy z Polonią...
    Myslę, że to koniec naszych przekomarzanek a jeśli chcesz dalej opowiadać o derbach to pod powyższym linkiem bo tutaj nasz spór jest ewidentnie nie na miejscu.

  23. Powrót do góry    #2853
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Kolega cię poparł to bełkoczesz w podnieceniu, i to nieuprzejmie...

    Masz tu link do swojego meczu derbowego.

    http://www.sportsboard.pl/showthread...-06-17-g-16-00

    Zaledwie 7 wpisów i ani razu nie pada słowo derby. To jest dowód na prestiż i zainteresowanie tym meczem. Moze kiepski ale na pewno lepszy niz twoje, niepoparte niczym, stwierdzenia "wszyscy mówią derby". Pewnie , ze jakieś derby to są ale jak porównać to do dawnych meczy z Polonią...
    Myslę, że to koniec naszych przekomarzanek a jeśli chcesz dalej opowiadać o derbach to pod powyższym linkiem bo tutaj nasz spór jest ewidentnie nie na miejscu.
    Zadam pytanie wprost:
    Czy mecz Grudziądza z Toruniem to są derby regionu, czy nie?
    Potrafisz się do tego odnieść bez bełkotu o prestiżu?
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #2854
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Powiedzmy sobie szczerze Derby poza drużynami z jednego miasta już mało kogo elektryzują... ludzie rozjeżdżają się po kraju i świecie i czasami ciężko powiedzieć skąd właściwie są... a nierzadko wręcz przeprowadzają się do miasta swojego "wroga". Lokalne wojenki między miastami regionu przeminęły w latach 90.

    O tym jak bardzo kogokolwiek obchodzą nowoczesne derby pokazał mecz Włókniarz vs ROW przy pustkach na trybunach

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    jazzmanik (01-06-2017)

  26. Powrót do góry    #2855
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że mniej prestiżowe derby to nadal derby.
    Kurcze... derby to pojedynek zespołów z tego samego miasta, regionu, kiedyś też branży np. derby gwardyjskie/policyjne Polonia Bydgoszcza -Wybrzeże Gdańsk, wojskowe Śląsk Wrocław - Legia Warszawa etc. zatem uroczyście ogłaszam, żeby nakręcić atmosferę, że jutro też są derby Częstochowa - Toruń, derby miast, w których są sanktuaria i do których się pielgrzymuje. Amen Więcej luzu - i jutro wszyscy na derby pod Jasną Górą, początek meczu prawie w czas Apelu Jasnogórskiego! Niech nam Tadeusz z Portu Drzewnego szczęście przyniesie!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #2856
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a skąd wiesz, że mógł z tym motorem dotrzeć do mety, że w ogóle było to możliwe?

    Ro...la mnie to jak wielu w waszym wątku broni troglodytę Polisa, i jedzie jednocześnie po innym chłopaku jak po burej suce za same tylko nazwisko.
    Jazzmanik powiedział prawie wszystko. Powtórzę tylko jeszcze raz: ŚWIĄCIK MA 20 LAT. Co do Polisa to wypowiedź debilna, taka prawda, ale jak słyszę madralę który chciałby kary (tu mój wtręt: najlepiej żeby polegała na zawieszeniu zawodnika i pozbawieniu drużyny możliwości sportowej walki, najlepiej mailem w piątek o 15 01) to robi mi się ciepło z zażenowania poziomem intelektualnym i moralnym piszącego. Polisowi za wypowiedź należy się strzał w ucho i lekcja dobrych manier do momentu aż chłopak dorośnie do publicznych przeprosin, Lebiediewowi należy się grzywna, a Drożdżowi paczka pieluch i chusteczki nawilżane żeby dupki nie podraznilo. A prezesowi, szefowi PR i kierownikowi drużyny taczka.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 01-06-2017 o 17:09
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    GriN (01-06-2017), jazzmanik (01-06-2017)

  29. Powrót do góry    #2857
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Nie rozumiem do kogo adresujesz ten post.
    Najpierw wrzucasz cytat mojej wypowiedzi, a potem piszesz coś o osobie (mądrali), która chce kary dla Polisa.
    Nic o karze nie pisałem, więc chyba to nie do mnie.
    Po co, więc mnie cytujesz?

    Z tej wymiany postów, nauka płynie dla mnie taka, że do waszego wątku nie ma po co wchodzić.
    Bagno, takie samo, jak w przypadku tego co dzieje się wokół Włókniarza, sorry... Włókniarzy.
    Nie dość, że sami ze sobą się żrecie , to jeszcze warczycie na każdego z zewnątrz, kto próbuje coś Wam powiedzieć.
    Nie przyjmujecie, w większości, żadnego odmiennego od waszego zdania, nawet wtedy gdy człowiek broni częstochowianina.
    Cóż, mentalności nie da się zmienić

    Zamiast napisać coś ciekawego o żużlu np. jak to z tym GTR Świdnickiego jest(kto za tym stoi,kto załatwił, na jakich warunkach z niego korzysta, itd., itp.), to wolicie (w większości) ganiać się za swoimi i obcymi z kijem wokół stodoły...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    mhsol (01-06-2017), pakosik (01-06-2017), sobotch (02-06-2017)

  31. Powrót do góry    #2858
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Ale wątek mają ciekawy i można się pośmiać 😀

  32. Powrót do góry    #2859
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Przychodzisz z tezą nie do obrony a potem płaczesz że ktoś Ci to powiedział. Nazwałeś Polisa troglodytą zająłem stanowisko. Wolę troglodytę Polisa niż ,,ambitnego" Świącika. Mądrala dotyczy gościa który ten wywiad nagrał i na blogu ma nadzieję na karę dla Polisa. W istocie masz rację - powinienem był zamieścić to w nowym akapicie. Twoje zdanie przyjmuję do wiadomości i się z nim nie zgadzam, na tym polega dyskusja, może i chłopak jest ambitny, ale jego jazda to zbędne przepalanie metanolu, ja benzynę przepalam za swoje i bez Lwa na cyckach za pieniądze na szkolenie z miasta, czego i Bartoszowi życzę, bo hobby nie wymaga wsparcia ojca. Żegnam, jakbyś zmienił zdanie to zapraszam do stodoły.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 01-06-2017 o 18:31
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  33. Powrót do góry    #2860
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    pakosik (01-06-2017)

  35. Powrót do góry    #2861
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    GTR Świdnickiemu załatwili rodzice. Busa Świącikowi załatwił Tata, silniki też. Gruchalski Busa nie ma, w tamtym roku nie miał nawet na tarczki. Problemem jest to że utalentowanego mlodzika wspierają ze swojej kiesy rodzice, a starego hobbystę wspierają mieszkańcy Częstochowy bez elementu wolicyjnego. Rozumiesz dlaczego mam problem z Bartoszem? Do Ciebie nic nie mam, wręcz lubię Cie czytać, po prostu nie masz racji, ten jeden raz.
    Jeżeli Carlos pojedzie jutro upije sie ze szczęścia

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 01-06-2017 o 18:29
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (01-06-2017)

  37. Powrót do góry    #2862
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zadam pytanie wprost:
    Czy mecz Grudziądza z Toruniem to są derby regionu, czy nie?
    Potrafisz się do tego odnieść bez bełkotu o prestiżu?
    Przecież przed momentem napisałem, że cyt. "jakieś derby to są"... Co ci mam większymi literkami pisać?

  38. Powrót do góry    #2863
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ten wasz zbawiciel Baran to w ogóle jeździł w tym sezonie w jakichś oficjalnych zawodach?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #2864
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Długo jeszcze ten troll będzie śmiecił w tym wątku?
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #2865
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ktoś napisze kto lepiej wypadł na treningu Baran czy Ułamek ?

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    spiewako (01-06-2017)

  42. Powrót do góry    #2866
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Jak Toruń tak każe szanować ambitnego Bartka spokrewnionego z prezesem oraz czlonkinia rady nadzorczej to w ramach przyjaźni częstochowsko-torunskiej może przetransferujemy go do Torunia.
    Zobaczymy jak będą szanować

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  43. Powrót do góry    #2867
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Powiedzmy sobie szczerze Derby poza drużynami z jednego miasta już mało kogo elektryzują
    Czyli w żużlu,praktycznie nierealne. takie "elektryzujące" derby...?

    A np. Zielona i Gorzów..?

  44. Powrót do góry    #2868
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Kiedy niedawno przejeżdżałem obok stadionu to trening nadal trwał Oby szansę dostał Karol...

  45. Powrót do góry    #2869
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dobrze że światło na trening zamówili Ktoś wie jak nasi śmigali ?

  46. Powrót do góry    #2870
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dres musi sie niezle jarac skoro nadal trenuja 😂 Swoja droga to takie cos na plus. Godziny rozegrania meczu identyczne. Chyba wyczuli szanse na stukniecie Torun.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #2871
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ułamek jedzie. KB na FB: "Dzięki za miłe przyjęcie.
    Na treningu było bardzo dobrze, ale jutrzejszy mecz obejrzę (niestety) z trybun "

  48. Powrót do góry    #2872
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Hehe to ze pojedzie Ulamek bylo bardziej pewne niz - cytujac klasyka - smierc i podatki

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  49. Powrót do góry    #2873
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Dzisiaj w magazynie Speedway+ pokazali jak Lebiediew zasunął kopa Polisowi. Ciekawe czy ten hanys będzie wnioskował za odstawieniem Łotysza od składu. Oskar za swoje słowa może dostać najwyżej jakąś grzywnę, a jak już komuś należy się zawieszenie, to tylko Andrzejkowi.
    Nie mogę się już doczekać jutrzejszego meczu, aż mnie nosi. Czuję, że Toruń dostanie niezłe bęcki. Jak tam Baran na treningu, ustanowił nowy rekord toru? Spokojnie, Seba u siebie da radę. Wystawienie Karola na jutrzejszy mecz, to za duże ryzyko. Nigdzie nie jeździł, a kółek na tym torze przejechał znacznie mniej od Seby.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 01-06-2017 o 23:12
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  50. Powrót do góry    #2874
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Baran w istocie wolniejszy, czy układy układziki ... ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  51. Powrót do góry    #2875
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2017
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Wolniejszy? Wygrał z ułamkiem, wygrał dwa razy pół prostej z juniorami. Dwa razy wygrał z Jonssonem i Madsenem, raz dał się przywieźć Dunowi, ale siedział mi na kole.. brak słów..

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pudliszki za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (02-06-2017), pakosik (02-06-2017)

  53. Powrót do góry    #2876
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Już nie jeden był tutaj mistrz treningów, a w meczu zero. Dostanie swoją szansę, ale jeszcze nie teraz.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Często się chowam (01-06-2017)

  55. Powrót do góry    #2877
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Jak Ułamek zawali jutro mecz to na trybunach nikt suchej nitki na nikim nie zostawi

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (02-06-2017)

  57. Powrót do góry    #2878
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Meczu nie zawali, bo i tak wygramy. Jak pojedzie słabo, to od następnego wskakuje Baran. Proste.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  58. Powrót do góry    #2879
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Przegrana dziś to w zasadzie koniec sezonu. Powinni jechać najlepsi a nie najprzystojniejsi. To chory układ objedź wszystkich na treningu i grzej ławę

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  59. Powrót do góry    #2880
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Już nie jeden był tutaj mistrz treningów, a w meczu zero. Dostanie swoją szansę, ale jeszcze nie teraz.

    – Rzeczywiście mogę potwierdzić, że Karol rozpoczyna walkę o skład. Nie wiem czy zastąpi w najbliższym meczu Sebastiana Ułamka, ale o wszystkim zdecyduje dyspozycja na treningu. W piątek wystąpią wszyscy najlepsi zawodnicy – wyjaśnia prezes Włókniarza Vitroszlifu Crossfitu Częstochowa, Michał Świącik.

    Ciekawe...


    Pzdr,
    Garfield

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    pakosik (02-06-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •