Strona 53 z 114 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    O budowie hamowni słyszeliśmy już dawno dawno temu. Wnioskując z tego materiału wideo i wypowiedzi, wszystko ciągle jest w planach. A więc nie zrobiono NIC.
    Co do wywiadu, wystarczyło powiedzieć "Jedziemy powalczyć o jak najlepszy wynik. A może uda się kibicom sprawić niespodziankę."

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-04-2017), jazzmanik (26-04-2017), mackoxdp1 (27-04-2017)

  3. Powrót do góry    #2342
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Naprawdę Komarnicki czy Termiński to są autorytety i osoby godne do naśladowania dla naszego MiSia
    Daj Boże by osiągnął choć w jednym sezonie takie wyniki jak oni. Złotouści, ale i takich nie brakuje. Przynajmniej jest weselej.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    jazzmanik (26-04-2017), waldek0234 (26-04-2017)

  5. Powrót do góry    #2343
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Daj Boże by osiągnął choć w jednym sezonie takie wyniki jak oni. Złotouści, ale i takich nie brakuje. Przynajmniej jest weselej.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    W punkt, Panie kolego, trafione! W punkt!
    Nasz prezio niechby sobie też koszałki opałki opowiadał po wygraniu Nicoligi i sportowym awansie. Nawet bym nie mrugnął.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2017)

  7. Powrót do góry    #2344
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Spoko, spoko, zobaczymy czy np. wizyta na PCz to jednorazowy wyskok, czy pójdą za tym konkretne działania, o których prezes mówi w materiale linkowanym wczoraj na klubowym FB. A przypomnę, że w takim samym tonie wypowiadano się, gdy podpisywano umowę o współpracy z jednym z Wydziałów. Efektów do dziś brak, poza JEDNYM spotkaniem. Przynajmniej ja ich nie dostrzegam, możecie mnie uświadomić.
    Hejter. Do tego slepy.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2345
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Taki tam napinacz...

    "To nie jest tak, że Toruń jest słaby, to Stal idzie na mistrza Polski. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to trudno będzie nas pokonać w decydujących meczach - dodał Komarnicki."

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/600061/wladyslaw-komarnicki-stal-idzie-na-mistrza-polski

    Można by tak więcej tych niedobrych napinaczy prezesów


    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    W punkt, Panie kolego, trafione! W punkt!
    Nasz prezio niechby sobie też koszałki opałki opowiadał po wygraniu Nicoligi i sportowym awansie. Nawet bym nie mrugnął.
    Czyli, że co niech to wszystko pier... bo to takie niesportowe ... tak będzie łatwiej ... dla wszystkich dla misiow i hejterów


    P.S. Kiedy będziecie układać treść wywiadów dla MiSia ? Miodek ich tak nie analizuje

  9. Powrót do góry    #2346
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Biało- zieloni!

    Zamiast do Grudziądza proponuję w przyszłym tygodniu wyjazd do Zawiercia. Z nadzieją na pożegnanie z elitą i na budowę czegoś nowego na gruzach wielkiego niegdyś klubu, z którego została tylko nazwa oraz grupa pasożytów na kierowniczych stołkach. Ci panowie zasługują na szczególne i mocne "podziękowania". Oby
    AZS-CKM the leading polish teams

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    Garfield (27-04-2017), ROLAND (27-04-2017)

  11. Powrót do góry    #2347
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Czyli, że co niech to wszystko pier... bo to takie niesportowe ... tak będzie łatwiej ... dla wszystkich dla misiow i hejterów

    P.S. Kiedy będziecie układać treść wywiadów dla MiSia ? Miodek ich tak nie analizuje
    Taaak... To dziś ciężki grzech, że chce się w sporcie zachowania idei coubertinowskich... To niemodne. Lepiej awansować przy zielonym stoliku z entej pozycji a klakierzy zawsze się znajdą. Z głupoty lub za parę groszy. O tempora, o mores...

    Co do układania wywiadów to niech Prezes poprosi. Mniej profesjonalny nie będę a bardziej dyplomatyczny z pewnością. Żart, żart... Niech się prezioentuzjaści nie podniecają

    I tyle w temacie bo to zbędne bicie piany. Mecz pokaże czy Pan Prezes gadał żeby gadać czy właściwie ocenił potencjał drużyny.
    Mam wszak bardzo brzydkie podejrzenie, że Pan Prezes "podjarał się" po wypadku Tomasza Golloba.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-04-2017)

  13. Powrót do góry    #2348
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    ****a śnieg.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  14. Powrót do góry    #2349
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Biało- zieloni!

    Zamiast do Grudziądza proponuję w przyszłym tygodniu wyjazd do Zawiercia. Z nadzieją na pożegnanie z elitą i na budowę czegoś nowego na gruzach wielkiego niegdyś klubu, z którego została tylko nazwa oraz grupa pasożytów na kierowniczych stołkach. Ci panowie zasługują na szczególne i mocne "podziękowania". Oby
    AZS moim zdaniem ''skonczyl'' sie w chwili opuszczenia Hali na Polonii. Upadku klubu zasluga jest oczywiscie ''zarzadzanie'' osob...min Bosek,Pakosz i paru innych.Pamietam milion spotkan Azsu z racji ze kocham ten sport, rywalizacja z ''moim'' Mostostalem te nazwiska same graly mecz z Iskra Odnicowo czy Modena w latach...hm chyb ok 98 dobre czasy,ale nie wroca.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    Girion (27-04-2017)

  16. Powrót do góry    #2350
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Mamy kolejny powrót zimy Mam nadzieję, że Andzia ubił tor na beton we wtorek przed opadami...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #2351
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Mamy kolejny powrót zimy Mam nadzieję, że Andzia ubił tor na beton we wtorek przed opadami...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Dajcie fotki.

  18. Powrót do góry    #2352
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,805
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    ****a śnieg.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Nie żartujesz?
    U mnie w ogóle nic nie wskazuje by miał padać puch, ale to prawie 300km na północny zachód.
    Kwiecień nie daje nam powodów do radości.

  19. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Sypie

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2354
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Śnieg nigdzie nie zalega, bo temperatura jest zbyt wysoka, ale jest bardzo mokro. Momentami sypało dość mocno.

  21. Powrót do góry    #2355
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Biało- zieloni!Zamiast do Grudziądza proponuję w przyszłym tygodniu wyjazd do Zawiercia. Z nadzieją na pożegnanie z elitą i na budowę czegoś nowego na gruzach wielkiego niegdyś klubu, z którego została tylko nazwa oraz grupa pasożytów na kierowniczych stołkach. Ci panowie zasługują na szczególne i mocne "podziękowania". Oby
    Nieuchronny już chyba upadek AZS to powinna być przestroga dla innych.Tak bowiem kończą kluby, które zarządzane są przez osoby tkwiące w nich tylko dlatego, że nie mają innego pomysłu na wygodne życie.
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #2356
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Chciałem powiedzieć, że jeżeli Misiowe misie spuszczą Toruń to jestem w stanie im wszystko wybaczyć
    Naprawdę? A jest co wybaczać? Przecież jeszcze nie zaczęli nawet jechać. Obecnie więcej częstochowian wali tu w obecny Włókniarz, który jeszcze nawet nie wystartował niż w czasach kiedy Włókniarz rolował wszystkich na długach. Co ciekawe niektórzy z obecnych tak atakujących teraz obecny Włókniarz, wtedy do krwi ostatniej bronili Sukiennika i skakali z pazurami do oczu tym, którzy wskazywali jak się zadłuża klub i jak się beznadziejnie zachowuje. Wtedy przepuszczano miedzy palcami wielkie wały i przymykano oczy na popisy chamstwa i buractwa, a teraz to nawet do stopni z egzaminów niektórzy potrafią się dokopać. Rotfl....

    Na moje to Toruń może spaść, podobno nic nie trwa wiecznie, a skład w grodzie Kopernika w tym roku mamy chimeryczny, byleby ten spadek był po sportowej walce. Mam nadzieję, że jednak spadku nie będzie i Toruń się utrzyma i jeszcze trochę zamiesza w lidze w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Oczywiście chciałoby się po wieki wieków zachować tytuł "nigdy niespadającej" - co może nie być takie trudne z tym "po wieki wieków", bo żużel idzie w taką stronę, że za 5 lat to 95% żużlowców to wyłącznie będą Polacy, a za kilka następnych pewno już tylko zostaną nam wszystkim turnieje pokazowe....

    Niepokoi zaś z pewnością to negatywne nastawienie u Kolegów z Jury zamiast pozytywnego. Te podejście do życia, które tak mocno kojarzy się
    z opowieścią o radości ze zdychającej krowy sąsiada zamiast z radowania się z własnego świeżonarodzonego bydlątka. Szkoda. Mniej zaciętości życzę i więcej pozytywnego spojrzenia i otwartości dla innych!

    I miejmy nadzieję, że w nowym klubie polewaczki będą działać i nie będzie nagłych ich awarii, że straż pożarna nie będzie musiała lać wybiorczo toru, karetki nie będą musiały niby nagle obie wyjeżdżać do wypadków, że nie będzie zamykało się działaczy przyjezdnych przez przypadek w różnych miejscach stadionu i głupio udawało, że nie wiedziało się, że to prezes przyjezdnego klubu, że samochody drużyny przyjezdnej będą chronione od początku do końca i nie będzie się między te samochody wpuszczało miejscowej menelii, bo ochrona już musi iść do domu, że nie będzie idiotycznych dyskusji na temat garbów na torze, że podprowadzający będzie trzymał daleko swoje nogi od kół zawodników gości, a ręce jego nie będą opadały na ich ręce trzymające manetki, że właściciel klubu nie będzie witał przyjezdnych "wiązanką" słowną, że nie będzie łamało się pewnych standardowych dobrych zwyczajów względem dziennikarzy przyjezdnych itd itd....

    Życzę dobrego nowego sezonu i utrzymania się w dobrym stylu
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 28-04-2017 o 10:07
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Wandirek (28-04-2017), dockm (28-04-2017), lego (28-04-2017)

  24. Powrót do góry    #2357
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    I PRZYBYŁ NAJWIĘKSZY AUTORYTET MORALNY NASZYCH CZASÓW!!! MORCIASZ!!!!

    Nawet nie cytuję tej slabej "psychodramy".
    Uogólniając, Kolego, Morciasz...

    1. Ja też nie mam nic przeciw żeby toruński klub spadł. Więc możemy wspólnie trzymać kciuki za to wiekopomne wydarzenie.
    2. Infantylną kokieterię "może spadną, ale po sportowej itd." to sobie Kolega schowa na występy w przedszkolach bo to strasznie naiwne. Kolega wie i my wiemy, że Klub Sportowy nie spadnie.
    3. Żeby zostać "nigdy nie spadającym" trzeba choć raz zostać "awansującym W SPORTOWEJ RYWALIZACJI". Przykre ale prawdziwe.
    4. Niepokoi Kolegę negatywne nastawienia bla bla bla... To do lekarza bo niepokój o cudze sprawy może być oznaką wielu ciężkich chorób. A filozofię o bydlętach, krowach i co Kolega tam sobie jeszcze nawymyślał proszę przypasować do różnych trolluńców, których mieliśmy wątpliwą przyjemność i żaden zaszczyt gościć na tym wątku.

    5. To juz mniej do kolegi.
    Facet pisze pożałowania godną wstawkę o tym, że Włókniarz w pewnym okresie oszukiwał z polewaczkami, karetkami itd.itp. Wała wie jak było ale wbija szpile i strzyka jadem bo mu ością w gardle przez lata stoi, że słabieńki Włókniarzyk ośmieszył tę toruńską potęgę i upokarzająco pozwolił, z łaski, wygrać 46-44 żeby ich kibice nie obili (1996). Jak nisko trzeba upaść, żeby w ramach wierności swojemu prezesowi i w kontrze tzw hejterom przyklasnąć takim wpisom? Panowie Prezesoentuzjaści, nawet włażąc komuś w dupę można nie mieć godności i, paradoksalnie, nie mieć jej jeszcze bardziej.

    Koledze Morciaszowi życzę dobrego nowego sezonu i udanych psychoanaliz już na swoim wątku klubowym.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 28-04-2017 o 12:56

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (28-04-2017), muuu (28-04-2017), pakosik (28-04-2017)

  26. Powrót do góry    #2358
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Facet pisze pożałowania godną wstawkę o tym, że Włókniarz w pewnym okresie oszukiwał z polewaczkami, karetkami itd.itp. Wała wie jak było ale wbija szpile
    Większą część tych rzeczy widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy i to nie 20, a parę lat temu. Więc możesz darować sobie "wała wie" i tę resztę osobistych wycieczek.

    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    i strzyka jadem bo mu ością w gardle przez lata stoi, że słabieńki Włókniarzyk ośmieszył tę toruńską potęgę i upokarzająco pozwolił, z łaski, wygrać 46-44 żeby ich kibice nie obili (1996).
    A w 1977... takie starożytne historie już nudzą, czy sprzed 40, czy 20 lat. Kto tu stosuje jakieś tanie gierki w psychologię?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #2359
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Morciasz

    Próbujesz nam tu oznajmić, że wpadłeś do częstochowskiego grajdoła w ramach rozładowania napięcia?
    I sarkazm Pakosika nie miał z tym nic wspólnego?
    Nawrócić nas chcesz (czy odebrać poród bydlęcia?)
    Tekst o menelach jest wzruszający, jakby ich w Toruniu nie było...
    No chyba ,że w ramach zadość uczynku (były epizody, których byłem świadkiem) obierają Kopernika z kup gołębich.
    Morciasz zacytuję twój tekst..."Mniej zaciętości życzę i więcej pozytywnego spojrzenia i otwartości dla innych!"

    Nie życzę nikomu w trakcie sezonu spadku, ale utwierdziłem się w przekonaniu ,że jeżeli to kiedyś nastąpi (w Toruniu)to Kopernik s p i e r d o l i Wam z deptaka.

  28. Powrót do góry    #2360
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Tekst o menelach jest wzruszający, jakby ich w Toruniu nie było...
    Wszędzie są, masz 100% racji, ale nie w każdym mieście wpuszcza ich się między busy drużyny gości. Prawda?
    Dobrej zabawy zatem.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #2361
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2016
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wszędzie są, masz 100% racji, ale nie w każdym mieście wpuszcza ich się między busy drużyny gości. Prawda?
    Dobrej zabawy zatem.
    Jasne że tak , w niektórych miastach dodatkowo daje się im jogurty do rzucania .. tfu.. jedzenia..

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #2362
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wszędzie są, masz 100% racji, ale nie w każdym mieście wpuszcza ich się między busy drużyny gości. Prawda?
    Dobrej zabawy zatem.

    Morciasz chcesz powiedzieć ,że na zlecenie klubu działają bojówki meneli częstochowskich?
    I działają w ramach umowy o dzieło?

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    CKMLeW (28-04-2017)

  32. Powrót do góry    #2363
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez samoan86 Zobacz posta
    Jasne że tak , w niektórych miastach dodatkowo daje się im jogurty do rzucania .. tfu.. jedzenia..
    Nie jogurty, a kaszki.

    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Morciasz chcesz powiedzieć ,że na zlecenie klubu działają bojówki meneli częstochowskich?
    I działają w ramach umowy o dzieło?
    Widzisz. Nie wiesz co się działo, a się wtrącasz i wymądrzasz i jeszcze głupie insynuacje wymyślasz.
    Odpowiedź na oba Twoje przedziwne pytania brzmi: nie.

    Dobrego dnia!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #2364
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Większą część tych rzeczy widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy i to nie 20, a parę lat temu. Więc możesz darować sobie "wała wie" i tę resztę osobistych wycieczek.



    A w 1977... takie starożytne historie już nudzą, czy sprzed 40, czy 20 lat. Kto tu stosuje jakieś tanie gierki w psychologię?

    Sratatata.

    Przylazłeś nieproszony. Moralizowałeś nieproszony. Pouczałeś nieproszony. Łajałeś nieproszony. Pod pozorem troski wychwalałeś toruński klub irytując swoją obłudą. Deprecjonowaleś Włókniarza na każdym kroku pod fałszywymi pozorami troski w****iając. Mędrkowałeś w sprawach które cię nie dotyczą irytując. Pchasz palce między drzwi Morciasz.

    Lepiej będzie jak już pójdziesz.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (28-04-2017)

  35. Powrót do góry    #2365
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Sratatata. .
    A jakiś argument na temat żużla poza ogólnikami i to ad personam?
    Ostatni raz tu głos zabierałem szerzej, gdy była jeszcze szansa uratowania eligi
    przez CKM. Podpierałem się tym co wydarzyło się w Toruniu, gdy odszedł Apator,
    a potem Karwan i klub był w totalnym dole i też z wielkimi długami. Co w tym
    złego, że się tym podpierałem?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 28-04-2017 o 18:10
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #2366
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Smutno wygląda też nasz Włókniarz... Kiedy jest mecz powiedziała mi dopiero rodzina w czasie świąt. Za głowę się złapałem, ale faktycznie nawet jako sponsorowi z głowy mi uleciało. Co gorsza w momencie w którym całe miasto powinno żyć żużlem już od jesieni!!! Wracamy do Ekstraligi... i nikt chyba o tym nie wie

    Włókniarz personalnie i w działaniu zatrzymał się gdzieś w latach 90... Szans na poprawę nie widzę. Raków nas pożre po awansie. Jak zbudują im stadion to pakujmy manatki. Niedawno kolega zapraszał mnie do ich klubu biznesowego. Dają śmieszne grosze, a profity mają z tego ogromne. Efekt? Za rok mogą podwoić wsparcie, bo dołączą do jeszcze bardziej elitarnego grona. Nie znam szczegółów.

    ...a we Włókniarzu? We Włókniarzu jak w lesie Pani K. nadal molestuje telefonami (im częściej tym z reguły gorsza była sytuacja finansowa klubu...), pani B. nadal pierdzi w stołek udając zapracowaną (pani pielęgniarka na tym stołku w bankrutującym klubie zbudowała dom, ciekawe jak tutaj przy 2,5 mln zł z naszej kasy ), zarząd ten sam co za Maślanki, promocja nadal ogranicza się do paru plakatów i nudnawych spotkań w szkołach. Tyle nas nauczyły degradacje i I liga... ciekawe kto zgasi światło po spadku
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 28-04-2017 o 18:51

  37. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2017), ananasek_vel_oman (28-04-2017), jazzmanik (28-04-2017), muuu (28-04-2017), pakosik (30-04-2017)

  38. Powrót do góry    #2367
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A jakiś argument na temat żużla poza ogólnikami i to ad personam?
    Ostatni raz tu głos zabierałem szerzej, gdy była jeszcze szansa uratowania eligi
    przez CKM. Podpierałem się tym co wydarzyło się w Toruniu, gdy odszedł Apator,
    a potem Karwan i klub był w totalnym dole i też z wielkimi długami. Co w tym
    złego, że się tym podpierałem?
    Zgłoś się do tego na bezrobociu bo ewidentnie potrzebujesz pomocy.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2368
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A jakiś argument na temat żużla poza ogólnikami i to ad personam?
    Ostatni raz tu głos zabierałem szerzej, gdy była jeszcze szansa uratowania eligi
    przez CKM. Podpierałem się tym co wydarzyło się w Toruniu, gdy odszedł Apator,
    a potem Karwan i klub był w totalnym dole i też z wielkimi długami. Co w tym
    złego, że się tym podpierałem?
    Argumenty w jakiej sprawie? Postawiłeś jakąś tezę którą mam obalać? Napisałeś coś z czym mam dyskutować a co dotyczyłoby żużla? Czy może tylko pouczałeś nie stawiając tez a jedynie rozdając razy pod płaszczykiem fałszywej troski? Bądź, chłopie, poważny. Chyba obaj jesteśmy stare konie więc trzymajmy się faktów i nie nawijajmy sobie makaronu na uszy.

    A faktem jest, że czepiam się jedynie tego Twojego wpisu. Obrzydliwie protekcjonalno-moralizatorskiego. Innych nie komentuję. Uważam, że każdy ma swoje prawo do pisania o żużlu sensu stricto tak jak go widzi. Ale, sam przyznasz, że Twoj wpis dotyczył żużla baaaardzo sensu largo. Właściwie tylko przez pryzmat częstochowskich relacji, Twoich pouczanek i klasycznej "gadki do Władka" o spadku KS Toruń.
    Myślę, że wszystko mamy wyjaśnione.
    Pouczanek nie zniese

    Zdania nie zmieniam, tematu nie ciągnę.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (28-04-2017), lolex (28-04-2017)

  41. Powrót do góry    #2369
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Dyspozycja Lindgrena dzisiaj trochę martwi... Chociaż w Krsko kopa, a u nas będzie beton, zobaczymy jak to będzie we wtorek

  42. Powrót do góry    #2370
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Przede wszystkim Fred w GP i w lidze to inny zawodnik. Przypomnę, że rok temu też fajnie jechał w GP, a u nas na lidze(i to poziom niżej) nie zachwycił w barwach Loko.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #2371
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Dzisiaj zaczynamy sezon! Do zobaczenia w trasie i na sektorze 😊

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  44. Powrót do góry    #2372
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Klubowe wróbelki ćwierkają, że Matej miał dostać sporą część środków po pierwszych meczach u nas. Ponieważ podejście tego zawodnika do pieniędzy jest powszechnie znane a kasa pusta to w Grudziądzu szykujmy się na jednocyfrowy wynik...

  45. Powrót do góry    #2373
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Z Zagara po GP pożytku chyba nie będzie w tym sezonie.

  46. Powrót do góry    #2374
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Zagar nigdy nie był wybitnym zawodnikiem. Niezależnie od częstotliwości wpływów na jego konto tylko najwięksi optymiści mogą w nim upatrywać lidera jakiejkolwiek drużyny. Tymczasem Leon dziś zaskakuje na plus.

  47. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Zagar nigdy nie przepadał za torem w Grudziądzu, ale no bez przesady...

  48. Powrót do góry    #2376
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Ktoś powinien ****** pięścią w stół i porozmawiać z gwiazdorem ze Słowenii że dla Włókniarza się jeździ z pełnym poświęceniem a nie tylko odbebnic mecz.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  49. Powrót do góry    #2377
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Przecież Holta Ułamek i Jonsson też dramat.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  50. Powrót do góry    #2378
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dzikowskiego trzeba było brać zamiast mięciuchnego Kędzior. Zero zmian i jakiejkolwiek taktyki zresztą kim tu robić zmiany oprócz Madsena całą reszta na śmietnik.

  51. Powrót do góry    #2379
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Przecież Holta Ułamek i Jonsson też dramat.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Ta drużyna to dramat, dalej podtrzymuje że bardzo ciężko będzie wygrać jakikolwiek mecz w tym sezonie.

  52. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Zagar w niektorych duzynach by sie na 5 seniora nie zalapal, wiec czego oczekiwaliscie? On tak bedzie juz jechal

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    spitt22 (30-04-2017), wespe (30-04-2017)

  54. Powrót do góry    #2381
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    W nominowanych bym puścił dwa razy gruchalskiego, raz polisa i Madsena. Reszta piach.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  55. Powrót do góry    #2382
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Sir - jakieś plus ?

  56. Powrót do góry    #2383
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Sir - jakieś plus ?
    Księgowa sporo zaoszczędziła, będzie można wesprzeć sprzętowo Bartosza lub wypłacić nagrodę Patrycji.

  57. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi wespe za jego przydatny post!

    Dominik (30-04-2017), ananasek_vel_oman (30-04-2017), pakosik (30-04-2017)

  58. Powrót do góry    #2384
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Sir - jakieś plus ?
    "W nominowanych 2x 3:3, nasi piekielnie szybcy w końcówce, dobry prognostyk" - tak by zapewne rzekł nasz forumowy ostafiński

  59. Powrót do góry    #2385
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Realnie to najbardziej zawiódł Zagar. Reszta na swoim wyjazdowym poziomie. Nie ma co drzeć szat. Sprawdzian największy i najważniejszy już we wtorek. Jak tam nie będzie lepiej to... to sami wiecie co

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •