Strona 113 z 114 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,085 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5041
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie musisz.
    Nie widzę powodu dla którego gość który mi to mówil miałby ściemniac a Holta nie tylko do Torunia przysłał ofertę.
    To, że nie został w Czewie nie było spowodowane wysokoscia kontraktu a sposobem rozliczenia. Nasi znaleźli coś zgodnego z prawem aby komornik nie mógł mu ściągać większości zarobionej kasy, co osobiście uznaje za kur.... stwo.Niby zgodne z prawem, niby Rysiek jest osobą poszkodowana, ale niesmak pozostał. Takie rzeczy sam Holta powinien załatwić a nie kombinować razem z klubem. Misiek poszedł mu na rękę i podobno ma z tego powodu kłopociki. Drugi raz nie chciał sie w to bawić, więc Rune znalazł innego cwaniaka/głupka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-10-2017 o 16:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (02-11-2017), pakosik (30-10-2017)

  3. Powrót do góry    #5042
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Obawiam się jednak, że Misiek znalazł zawodnika na kilka lat, my będziemy szukać kogoś za Ryska już za rok.
    Jeśli Toruń za rok powie Adrian wracaj do domu to moim zdaniem on sie nawet nie bedzie zastanawiał. Paradoks moze być taki ze to my bedziemy żałowali ze on odejdzie bo ja mam przeczucie graniczace z pewnoscia ze on na Olsztynskiej bedzie wymiataczem a i na wyjazdach tez potrafi jechac.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (30-10-2017), pakosik (30-10-2017), sirqaz (30-10-2017)

  5. Powrót do góry    #5043
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jeśli Toruń za rok powie Adrian wracaj do domu to moim zdaniem on sie nawet nie bedzie zastanawiał. Paradoks moze być taki ze to my bedziemy żałowali ze on odejdzie bo ja mam przeczucie graniczace z pewnoscia ze on na Olsztynskiej bedzie wymiataczem a i na wyjazdach tez potrafi jechac.
    A moim zdaniem to nie jest takie oczywiste. Jeśli AM nie potraci lokalnych sponsorów, odzyska formę oraz spodoba mu się skoczkowanie, to może zostać w Częstochowie na dłużej.
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #5044
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2017
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Takie pitolenie Miska, że Miedziak poszedł do nich, bo miał pewne miejsce w składzie a nie dlatego, że przebił inne oferty to teksty dla gimbazy.
    Adik miał konkretną ofertę z Grudziądza ( bardzo mocno się zastanawiał nad sąsiadami) i Tarnowa, ale tylko Misiek dał mu tyle ile Miedziak chciał i to bez targowania.
    Przybij se piątkę z ananaskiem. Na jednym oddziale będziecie leżeć.

  7. Powrót do góry    #5045
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A ja wiem tyle że Adrian po prostu chciał zmienić środowisko. Od połowy sezonu nie krył się z tym że to ostatni póki co sezon w Apatorze. I kasa nie miała tu znaczenia- Tak, u nas dostał najwięcej. Ale nie jest to suma o jakiej myślicie. Kasa miała tu drugorzędne znaczenie. Tak jak w przypadku Hampela- nawet nie podjął dialogu w ZG bo po prostu był zdecydowany na zmianę. U Adriana to pierwsza zmiana dlatego nieco dłużej to trwało, ale o tym że zmieni klub wiedział i on i senator od kilkunastu tygodni.

    Powiem tak, na wymianie Holta -> Miedzinski wyjdziemy finansowo bardzo dobrze. Serio.

    Stąd nadwyżka budżetowa pozwala pokryć kontrakt Lindgrena. Plus coś jeszcze - fakt że tylko u nas nie ma na nim presji. Mamy Jonssona więc Fredrik wróci jak będzie gotów. Ta swoboda bez nacisku i wystarczająco motywujący kontrakt były asem w ręku Misia. I to przeważyło że Fredka nie podjął dialogu z ZG czy Stalą. Gdzie wymagano jasnej deklaracji że na start sezonu będzie gotowy.

    Brawo Michał.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #5046
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie musisz.
    Nie widzę powodu dla którego gość który mi to mówil miałby ściemniac a Holta nie tylko do Torunia przysłał ofertę.
    To, że nie został w Czewie nie było spowodowane wysokoscia kontraktu a sposobem rozliczenia. Nasi znaleźli coś zgodnego z prawem aby komornik nie mógł mu ściągać większości zarobionej kasy, co osobiście uznaje za kur.... stwo.Niby zgodne z prawem, niby Rysiek jest osobą poszkodowana, ale niesmak pozostał. Takie rzeczy sam Holta powinien załatwić a nie kombinować razem z klubem. Misiek poszedł mu na rękę i podobno ma z tego powodu kłopociki. Drugi raz nie chciał sie w to bawić, więc Rune znalazł innego cwaniaka/głupka.
    Misio nie dlatego ma problemy bo poszedl Holcie na reke tylkk dlatego ze poziom księgowości = poziomowi wiedzy z bodajże prawa karnego jego córki, ktory zdawala razy 4 (za kazdym razem 2).

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #5047
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Dała ci chyba kosza ze taki masz kompleks na jej punkcie
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 30-10-2017 o 22:28
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    dockm (31-10-2017)

  11. Powrót do góry    #5048
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ananas ale serio, co nas to k***a obchodzi!? Masz forum onetu czy inną samosię gdzie można swoje problemy uzewnętrzniać, dlaczego nas tym tutaj katujesz?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    dockm (31-10-2017)

  13. Powrót do góry    #5049
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jej. Ja też koniec końców uwaliłem zobowiazania na studiach, a potem pisałem z tego magisterke. Pietnowac trzeba zatrudnianie rodziny. Tak jak bedzie trzeba piętnować obecnosc mlodego Swiacika pod 7. Ale patrząc na zeszły sezon i obecny sezon transferowy podejmowane sa zaskakujaco logiczne i rozsadne decyzje. Brak w nich krzty błysku jak swego czasu mózgowi transferowemu w Łodzi, ale wyglada to dość solidnie. Nie ma sie co na prezesa zżymać.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (31-10-2017), veronek (31-10-2017)

  15. Powrót do góry    #5050
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...e-bez-juniorow

    Co myślicie ? Może nie jest to młody Lampart czy Miśkowiak, ale chyba jakieś 5 klas wyżej nad naszymi asami, którzy szykowani są na drugiego juniora.

    EDIT.
    http://zuzel.falubaz.com/post/sebast...je-w-falubazie

    Przepraszam, zapomniałem spojrzeć na autora newsa na sportowychfaktach
    Ostatnio edytowane przez Żet ; 31-10-2017 o 08:55

  16. Powrót do góry    #5051
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...e-bez-juniorow

    Co myślicie ? Może nie jest to młody Lampart czy Miśkowiak, ale chyba jakieś 5 klas wyżej nad naszymi asami, którzy szykowani są na drugiego juniora.
    Nie czytaj Ostafa Kolego...

    http://zuzel.falubaz.com/post/sebast...je-w-falubazie

  17. Powrót do góry    #5052
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Wy naprawde uwazacie ruchy transferowe MiSia za udane?

    Puscil najlepszego seniora, symbol Wlokniarza ktory na Olsztynskiej byl nie do zatrzymania. Zamiast niego przychodzi drogi i niemlody symbol Torunia.

    Zostawil emeryta-hobbyste ze srednia 1,0 kupujac jego bajke ze "bedzie lepiej'.

    Sprowadzil innego gostka ze srednia 1,0 ktory podobno rok temu mial sie odbudowac ale podobnie jak w ww. przypadku cos nie wyszlo.

    Jest tez bliski pozyskania kota w worku - b. dobrego zuzlowca ale po b. ciezkiej kontuzji.

    To naprawde sa wg Was udane transfery?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 31-10-2017 o 09:07
    Pzdr,
    Garfield

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CKMik (31-10-2017)

  19. Powrót do góry    #5053
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Poczekaj za chwilę dostaniesz lajka od ananasa. Co do oceny transferów.Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A na poważnie to zakładając że dojdzie Lindgren i patrząc kto był do wyrwania w tym rokuto ja ocena te transfery pozytywnie bez zachwytów ale pozytywnie. Z Ryśkiem było wszystko ustalone, podane ręce po czy do gry wszedł Toruń i Rysiu zapomniał co dane słowo znaczy i "symbol" pokazał gdzie ma Włókniarz. Nie byliśmy w stanie przebić oferty Torunia, a po za tym uważam, że Świącik by się pokpił gdyby to zrobił. W miejsce Ryśka przyszedł Miedziak, co tu dużo mówić nie lubię gościa i jego transfer oceniam tylko z punktu sportowego, a tu wydaje mi się że gorzej nie będzie. Brawo mu bić nie będę, ale gwizdać też nie będę ot będę go traktował jako najemnika do zdobywania punktów.Wymiana Musielak za Ułamka dla mnie na plus i tu po cichu liczę, że u nas ten zawodnik będzie solidną drugą linią.Lindgren Jonsson tu chyba nie ma co komentować (oczywiście ze względu na kontuzję jakaś doza niepewności jest ale nie z takich kontuzji wracali zawodnicy do wysokiej dyspozycji).Do oceny całościowej transferów należy się powstrzymać do momentu poznania składów wszystkich zespołów bo na chwilę obecną wygląda, że osłabiły się ZG, Gorzów, Wrocław, a wzmocniły się Grudziądz, Toruń i my no, a po za zasięgiem będzie UL. Faworyt do spodku też wydaje się być pewny.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    pakosik (31-10-2017)

  21. Powrót do góry    #5054
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie Garfield. To fatalne transfery. Przecież na rynku transferowym był taki wybór! Bez klubu zostają takie asy jak Mat. Szczepaniak czy Kosciuch. No i zagraniczne perełki w stylu Michaelsena czy Lahtiego. Oni przecież gwarantują solidne zdobycze punktowe na poziomie ekstraligi.

    Czego Ty oczekujesz? Nie puścili Holty tylko Twoja ikona poleciała w ch*** uzgadniając warunki kontraktu i szukając dalej naiwnych. Zrobił z gęby dupe nie po raz pierwszy.

    Widzę że bawisz się powoli w Ananasa, byle krytykować. Jak dla mnie zrobili bardzo sensowne ruchy transferowe na tegorocznej, ciężkiej giełdzie. Zagranie z Lidgrenem to mistrzostwo. Kot w worku? To samo mówili o Hampelu, to samo jest teraz z Nickim czy Gregiem. Ale wolę 100x bardziej takiego Lidgrena niż przepłacać np. Holdera.

    Sceptycy wieszczący nam spadek i długi powinni po tym sezonie przynajmniej zamilknac, jeśli się przyznać i przeprosić nie potrafią. Przynajmniej zamilknąć.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  22. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMLeW (31-10-2017), Często się chowam (31-10-2017), GriN (31-10-2017), Magik (31-10-2017), mackoxdp1 (31-10-2017), pakosik (31-10-2017)

  23. Powrót do góry    #5055
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ostafiński kolejny raz został poniżony jak szmata... Info z dupy zupełnie - sam ojciec Niedźwiedzia kiedyś jasno powiedział że chce żeby młody był pod skrzydłami Cieślaka dlatego od razu było wiadomo że to jakaś bzdura.
    PS.
    z tym puszczeniem Holty do Torunia to troche przesada wydaje mi sie że to ostatni sezon Ryska i on poprostu chce wydoić z tego sezonu ile się da. Szkoda że odszedł ale wychodzą coraz to nowsze sprawy z Nim związane które ukazują że relacje Holta- Włókniarz nie sa/były takie kolorowe i że wcale tak mocno nie "kocha" Włókniarza jak niektórym sie wydaje. ODRAZU NAPISZE TUTAJ DO NASZEGO ANANASKA KARTOFELKA ŻE NIE CHODZI TUTAJ O ROZLICZENIE ZA OSTATNI SEZON BO TO AKURAT JEST ROZLICZONE NA 0.

    Jeszcze co do Lindgrena to przypomnijcie sobie jak 2 lata temu o tej porze chodziło info o Doylu że po upadku w GP AUS cos z głową że nie wiadomo kiedy wróci że w połowie sezonu itp i jakoś wrócił i miał się dobrze wiec nie przesadzałbym z Lindgrenem bo to jest jego robota i jemu tez raczej zależy żeby szybko wrócić a nie siedziec i patrzeć jak inni zarabiaja siano.
    Ostatnio edytowane przez nitro_ckm ; 31-10-2017 o 09:55

  24. Powrót do góry    #5056
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Właśnie, mówienie że Włókniarz puścił sobie Holte jest trochę nie na miejscu, bo to raczej Holta siknal ciepłym moczem na Włókniarz.
    Ja tam czuje że na wymianie Miedziński - Holta to my zyskamy więcej na Toruń.
    Co prawda wartość Holta we Włókniarzu jest o wiele większą, pewnie podobnie jak Miedziaka w Toruniu.
    Ale w sytuacji Miedziński w Częstochowie a Holta w Toruniu to pierwszy scenariusz wydaje mi się być mocniejszy.

    Wymiana Ułamka na Musielaka. No Musielak gorzej nie pojedzie, a Ułamek lepiej też nie. Więc tutaj możemy tylko zyskać albo utrzymać ten sam poziom.

    Jonsson na Lindgrena. Nawet jak Fredka wróci po ciężkiej kontuzji to raczej do poziomu Jonssona nie zejdzie.

    Jedynie juniorka ze Świącikiem kole w oczy bo to ani nie młode a tym bardziej dobre.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    pakosik (31-10-2017)

  26. Powrót do góry    #5057
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie możne mi coś umknęło, ale gdzie jest napisane ze Swiacik dostał miejsce z urzędu? Rozumiem ze Włókniarz to rodzinny biznes, ale są przecież inni zawodnicy i podejrzewam z to udowodnia na treningach. Mam dobre zdanie o trenerze i liczę ,na to z ono się nie zmieni!Co do sytuacji z runeholta to jest jak najbardziej wina Prezesa, ale tylko i włącznie taka z nie podszedł do sprawy jak do biznes a nie bawił się sentymenty. Po uzgodnieniu warunków powinien dostać 2 dni na decyzje.po 2 dniach albo podpisany kontrakt loduje na biurku a jak nie kończymy temat i szukamy nowego zawodnika a panu rune dziękujemy za współpracę!Zawodnik nie bawi sie w sentymenty !!! Masden tez zwiedzil polowe ligi zanim Lwa na prastronie pogłaskał.

    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 31-10-2017 o 11:29

  27. Powrót do góry    #5058
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jaki podpisany kontrakt jak nadal nnie ma wzoru kontraktów? Zrobił wszystko jak należy- przedstawił adekwatną ofertę zawierającą podwyżkę. Holta na warunki przystał. Tu powinno być finito rozmów (tak jak z Lindgrenem- uzgodnione warunki i nawet nie odpowiadał na zaproszenia z innych klubow).

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    GriN (31-10-2017)

  29. Powrót do góry    #5059
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Transfery jeśli wszystko wypali są ok. Siła nasza nie powinna spaść, nawet mimo dziury na juniorce czy odejścia legendy rodem z Norwegii.

    Bardziej martwi, że już dwa źródła piszą o przepłacaniu, gwarancjach startów dla wszystkich, łącznie z AJ. Miejmy nadzieję, że to tylko plotki.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #5060
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeśli Aj miałby gwarancje to po co bysmy sie dogadywali z Lindgrenem? To sie troche wyklucza. A w te plotki ostafinskiego ze niby musielak dostanie 5k za pkt i 350k na przygotowanie uwazam za jakis zart

  31. Powrót do góry    #5061
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Przecież AJ sam wybłagał ten kontrakt. Był w pozycji z której nie mógł niczego od nas wymagać, więc dostał coś więcej niż kontrakt warszawski i tyle. Jeśli Fredka się nie wykuruje na czas to pojedzie, w innym wypadku pewnie go oddamy na wypożyczenie do potrzebującej ekipy.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  32. Powrót do góry    #5062
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie Garfield. To fatalne transfery. Przecież na rynku transferowym był taki wybór! Bez klubu zostają takie asy jak Mat. Szczepaniak czy Kosciuch. No i zagraniczne perełki w stylu Michaelsena czy Lahtiego. Oni przecież gwarantują solidne zdobycze punktowe na poziomie ekstraligi.

    Czego Ty oczekujesz? Nie puścili Holty tylko Twoja ikona poleciała w ch*** uzgadniając warunki kontraktu i szukając dalej naiwnych. Zrobił z gęby dupe nie po raz pierwszy.

    Widzę że bawisz się powoli w Ananasa, byle krytykować. Jak dla mnie zrobili bardzo sensowne ruchy transferowe na tegorocznej, ciężkiej giełdzie. Zagranie z Lidgrenem to mistrzostwo. Kot w worku? To samo mówili o Hampelu, to samo jest teraz z Nickim czy Gregiem. Ale wolę 100x bardziej takiego Lidgrena niż przepłacać np. Holdera.

    Sceptycy wieszczący nam spadek i długi powinni po tym sezonie przynajmniej zamilknac, jeśli się przyznać i przeprosić nie potrafią. Przynajmniej zamilknąć.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Moje zdanie jest nastepujace: jesli klub ma przeplacac za Miedzinskiego czy Musielaka to chyba lepiej zostawic Polisa albo nawet dac kolejna szanse w lidze Szczepaniakowi.

    Rynek transferowy jest chory, lebiody typu Musielak czy Kildemand zadaja kontraktow nieadekwatnych do ich klasy bo zdaja sobie sprawe ze popyt na zuzlowcow z Eligi przewyzsza podaz.

    Branie udzialu w rywalizacji pt. kto da wiecej za szrot uwazam za bezsensowne, ale skoro Wam sie to podoba to co poradze?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #5063
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Nikt nie był przepłacony, a Ostaf powoli debila już udaje w tym sezonie widać jak on jest odcięty od informacji.

    Zapraszam na Musielaka profil FB - dowalił wróżbicie

    Nikt nie został przepłacony wszystko jest z głową zrobione uwierzcie. WŁÓKNIARZ!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Fajka za jego przydatny post!

    dockm (31-10-2017)

  35. Powrót do góry    #5064
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przypomnę tylko, że 4 lata temu wróżbicie też mało kto z nas wierzył. Nie mówię oczywiście, że obecnie też tak jest, ale misie na odzyskanie pełnego zaufania muszą jeszcze popracować.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #5065
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Transfery jeśli wszystko wypali są ok. Siła nasza nie powinna spaść, nawet mimo dziury na juniorce czy odejścia legendy rodem z Norwegii.

    Bardziej martwi, że już dwa źródła piszą o przepłacaniu, gwarancjach startów dla wszystkich, łącznie z AJ. Miejmy nadzieję, że to tylko plotki.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Przecież AJ ma gwarancję startów - do powrotu Lindgrena 😊
    !Adrian walcz!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2017)

  38. Powrót do góry    #5066
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Co to są za niepokojące informacje na sf dotyczące Kędziory? Jeśli miś po dość udanym okienku zrobi taką wtope jak pozbycie się Kędziory to będzie to strzał w stopę i -5 do siły obecnego składu...
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 31-10-2017 o 18:31

  39. Powrót do góry    #5067
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wg mnie byłaby to większa strata jak odejście Ryszarda. Dobrego szkoleniowca trudniej zastąpić jak dobrego zawodnika.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (01-11-2017), pakosik (31-10-2017)

  41. Powrót do góry    #5068
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Czy znajdziemy kogoś lepszego na rynku trenerów? Wątpię, chyba, że Dzikowski? Ale jemu zdrowie zdaje się nie pozwala już na taką aktywność zawodową w żużlu. Kędziora powinien zostać, bo po wielu latach w końcu mieliśmy atut swojego toru(mimo burdelu robionego przez komisarzy) i to będzie wielka wtopa jeśli się z Leszkiem pożegnamy...

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2017)

  43. Powrót do góry    #5069
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Wg mnie byłaby to większa strata jak odejście Ryszarda. Dobrego szkoleniowca trudniej zastąpić jak dobrego zawodnika.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Miś powien zatrzymać Kedziore jeszcze ten rok.
    Potem możecie się spodziewać, że Narodowy wróci.

    Za PS;

    Już w tym sezonie częstochowscy działacze bardzo silnie namawiali Cieślaka do powrotu do Włókniarza. Szkoleniowiec chce jednak jeszcze rok podjąć wyzwanie w Zielonej Górze. - Coraz częściej myślę nad powrotem do Włókniarza i jestem niemal pewny, że to właśnie w tym klubie skończę moją karierę. Nie wiem czy trafię tam za rok czy dwa, ale na pewno znów się pojawię. Już w tym sezonie miałem propozycję, ale odmówiłem, bo byłby mi głupio przychodzić do klubu na gotowe, po tak znakomitej pracy jaką wykonał w tym klubie Lech Kędziora - przyznał szkoleniowiec reprezentacji Polski.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #5070
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cieślak wielokrotnie powtarzał nawet w czasach jak byl na 'topie' że swoją przygodę będzie chciał skończyć we Włókniarzu. Także wiadomo że wróci, nie wiadomo kiedy

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  45. Powrót do góry    #5071
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Trochę to słabe, że wszędzie gadka by zatrzymać Kędziorę, a prowadzi się rozmowy z Cieslakiem. W radiu FON mówił Świącik, że nie było czasu z Kędziora o kontrakcie rozmawiać, ale z Cieślakiem już tak ? Wcale nie zdziwił bym się gdyby Kędziora uciekł po takim zachowaniu wobec niego.

  46. Powrót do góry    #5072
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Jakby Wlokniarz chcial zatrzymac Kedziore to nowy kontrakt bylby juz dawno podpisany.

    Lechu podpadl w trakcie sezonu krytykujac publicznie swiete krowy no i teraz ponosi konsekwencje.

    Tlumaczenie Cieslaka tez w jego stylu.. Nie chcial przyjsc na gotowe po Kedziorze D

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 31-10-2017 o 22:29
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #5073
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Teraz znów na tapecie Gaszyński...

    Artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...e-taki-wariant.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...l,825499,1,984

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #5074
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Nawet jeśli Kędziora zostanie, to podpisze cyrograf dopiero wtedy, gdy skład będzie gotowy.
    Splendor ma się skumulować na Prezesie.
    Trener (bez względu na nazwisko) dostanie gotowy skład i wytyczne.
    I albo osiągnie zakładany sukces, albo go sp#@rdoli.

  49. Powrót do góry    #5075
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jaki Gaszynski? Po co? Dawać Kędziorę!

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  50. Powrót do góry    #5076
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja nawet nie dopuszczam myśli że może nie byc Kędziory!
    Gaszynski czemu nie moze sie gosc sprawdzi w parkingu ale tylko i wyłącznie jako pomocnik Kędziory.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    pakosik (01-11-2017)

  52. Powrót do góry    #5077
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja tez sie moze sprawdzę jako pomocnik Kędziory. Robie dobra kawe.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (01-11-2017)

  54. Powrót do góry    #5078
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Czy przypadkiem Włókniarz 2018 nie potrzebuje menadżera i trenera? Opcja Kędziora i Gaszyński daje spory komfort, a to jest potrzebne w drodze po P-O.

  55. Powrót do góry    #5079
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    Czy przypadkiem Włókniarz 2018 nie potrzebuje menadżera i trenera? Opcja Kędziora i Gaszyński daje spory komfort, a to jest potrzebne w drodze po P-O.
    Wg mnie potrzebuje kogokolwiek, kto będzie miał jaja, aby pokazać, że Miś junior nie jest jedyną opcją pod nr 6 (14).
    Zestawienie Holta/Jonsson/Polis/Gruchalski/Ułamek nie jest duzo słabsze od Miedziński/Gruchalski/Lindgren (Jonsson) /Świącik/Musielak
    To co zyskujemy na zamianie Jonssona i Ułamka na Fredkę (jeśli wyzdrowieje) i Musielaka tracimy na juniorce przez brak Polisa. Dodatkowo i Miedziński wraca po kontuzji, więc może być różnie a bardzo optymistycznie przyjmuje poziom Holty.
    Lyager - choć chyba jako pierwszy go przypasowalem tutaj pod 8 - to jednak nie poziom Fricke czy Kurtza, więc i tu nie nadrobimy.

    Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  56. Powrót do góry    #5080
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    Czy przypadkiem Włókniarz 2018 nie potrzebuje menadżera i trenera? Opcja Kędziora i Gaszyński daje spory komfort, a to jest potrzebne w drodze po P-O.
    Przy Kędziorze menedżer jest zbędny wg mnie. Starczy ktoś do pomocy na etacie kierownika zespołu. Ale kto bogatemu zabroni... Gorzej jak zamiast ogarniętego trenera będzie nieogarnięty/początkujący menedżer. Bo raczej wątpię, że taki np Gaszyński potrafi tak tor wyszykować jak Lech. No chyba, że zdajemy się na fajnego Józka lub słupa z programu w tej gestii? Przypominam, że Andzi już nie ma.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  57. Powrót do góry    #5081
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ruszył okres transferowy więc można oficjalnie otworzyć wątek na 2018 rok.

    Kto uczyni ten honor? Ja się nie tykam, jak to zrobiłem to Wlokniarz przestał istnieć nie przynoszę szczęścia

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  58. Powrót do góry    #5082
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    veronek ty się nie tykaj
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  59. Powrót do góry    #5083
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A moim zdaniem to nie jest takie oczywiste. Jeśli AM nie potraci lokalnych sponsorów, odzyska formę oraz spodoba mu się skoczkowanie, to może zostać w Częstochowie na dłużej.
    Nie potrafi gdyż (według mojego serdeczne go kolegi piernika) odejście Miedziaka to w głównej mierze pomysł jego sponsorów. Taki reset.

  60. Powrót do góry    #5084
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...753,1,984.html

    Na cholerę nam kolejny rezerwowy? Ktoś to rozumie?

  61. Powrót do góry    #5085
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie potrafi gdyż (według mojego serdeczne go kolegi piernika) odejście Miedziaka to w głównej mierze pomysł jego sponsorów. Taki reset.
    Tych samych, którzy chcieli zastopować jego odejście?
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •