Strona 112 z 114 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,996 do 5,040 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4996
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Siedzenie na ławie w okresie, kiedy kończy się wiek juniora jest zabójstwem. Wystarczy popatrzeć co się stało z Łęgowikiem. Z najlepszego juniora Nice PLŻ w 2016 stał się jednym z gorszych zawodników tej samej ligi. Sezon na straty, przesiedział większość na ławie, brakło regularności i koniec. Niech chłopaki idą do tej 2 ligi, niech będą kreowani na liderów swoich drużyn i zobaczymy co z tego będzie.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Żet za jego przydatny post!

    Gadol (27-10-2017), artem (27-10-2017), mackoxdp1 (27-10-2017)

  3. Powrót do góry    #4997
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Co z tym Maxem z Rybnika ???

    Problemem przecież nie są finanse wszak z tego sezonu zostało ok. 600.000 więc 250.000 do Rybnika plus Ułamka i mamy skład który może powalczyć.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  4. Powrót do góry    #4998
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Jakoś nie jestem przekonany, że cała trójka Miedziński, Musielak, Lyager będzie na pewno w pełni sprawna i dysponowana, aby bez poczucia choćby cienia konkurencji była lepsza od Oskara.

    Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
    A ja jestem przekonany. Żaden junior, który mało jeździ, ograniczając się do krajowych zawodów juniorskich i 3 biegów w lidze nie przeskoczy bezboleśnie do wieku seniorskiego i wymogów na tej pozycji choćby w 1 lidze. Przewaga młodzieży zagranicznej pokroju Lyagera, Czugunowa, Berge itp polega na tym, że oni w wieku kilkunastu lat próbują swoich sił w Polsce czy innych krajach, muszą ogarnąć wiele spraw logistycznych, zdobywając potrzebne doświadczenie i ucząc się jeździć nie tylko w cieplarnianych warunkach na polskich torach. Jeśli jeszcze dodatkowo zawodnik pokroju Oskara, Huberta czy Artura miałby pierwsze sezony spędzić na ławie, czekając na kontuzję innego zawodnika, gdzie odpada sporo zawodów juniorskich to jest prosta droga do końca kariery. Niech Oskar przez nabierze doświadczenia i jeśli będzie się rozwijał to nic nie stoi na przeszkodzie by do nas wrócił. Skorzystają na tym obie strony.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (28-10-2017)

  6. Powrót do góry    #4999
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Co z tym Maxem z Rybnika ???

    Problemem przecież nie są finanse wszak z tego sezonu zostało ok. 600.000 więc 250.000 do Rybnika plus Ułamka i mamy skład który może powalczyć.
    "Przeszkodą" jest inny zawodnik z Rybnika, który do nas przejdzie. A aż takimi bogaczami nie jesteśmy, żeby trzymać Fricke pod 8, mając w składzie też Fredke

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (27-10-2017), mackoxdp1 (27-10-2017)

  8. Powrót do góry    #5000
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    "Przeszkodą" jest inny zawodnik z Rybnika, który do nas przejdzie. A aż takimi bogaczami nie jesteśmy, żeby trzymać Fricke pod 8, mając w składzie też Fredke

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jeśli to prawda co piszesz, to jak widać jest skrzętnie ukrywana:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...inno-to-dziwic

  9. Powrót do góry    #5001
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Jeśli to prawda co piszesz, to jak widać jest skrzętnie ukrywana:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...inno-to-dziwic
    Co to by była za niespodzianka, tak każdy z nas siedzi i czeka . Najpóźniej wróci w lutym, ale po filmiku jaki wrzucił na instagrama jakiś czas temu mam spore obawy. Mamy Jonssona więc Lindgren ma czas nie musi się śpieszyć, będzie gotowy to będzie jechał. Póki co są zapewnienia, że w lutym wraca na pełnej do treningów.

  10. Powrót do góry    #5002
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Jeśli to prawda co piszesz, to jak widać jest skrzętnie ukrywana:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...inno-to-dziwic
    No i co w tym artykule jest napisane ? Jak zwykle ZERO konkretów, przytoczona wypowiedź Półtorakowej, która z transferami w 2017 roku ma tyle wspólnego ile Stal Rzeszów z ekstraligą. Chwytliwy tytuł, wchodzisz, klikasz i nie dowiadujesz się niczego, poza domniemaniem autora, że Grudziądz to by go chciał, ale jednak nie, Gorzów by chciał i kropka. Żenujący poziom prezentuje ten portal ostatnimi czasy, zresztą nie tylko ten. Co odświeżenie, to nowy news na bezsensowny temat, który nic nie wnosi.

    Pytanie do panów bardziej zorientowanych (artem, Fajka), czy Fredka dał jakieś gwarancje prezesowi na temat swojego zdrowia ? Jest szansa, ze się wyleczy w 100% do startu ligi ?

    Edit : Fajka, uprzedziłeś mnie

  11. Powrót do góry    #5003
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    "Przeszkodą" jest inny zawodnik z Rybnika, który do nas przejdzie. A aż takimi bogaczami nie jesteśmy, żeby trzymać Fricke pod 8, mając w składzie też Fredke

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    W moim odczuciu dobra 8 to gwarant sukcesu w przyszłym sezonie.
    Max z pewnością nie raz pojechałby za komandosa czy też Musielaka.
    Ten drugi jeśli nie wypali to mamy problem z głowy pkt. robi Max.

    W mojej piekarni jakiś czas temu mówiono że Fredka i Max w miejsce Holty.
    Pytanie o co jedziemy w przyszłym roku.

    Chciałem zauważyć jeśli te transfery pykną to nasi działacze zasłużą na mega brawa.
    Ciekawe transfery po cichutku bez rozgłosu.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 27-10-2017 o 17:26
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  12. Powrót do góry    #5004
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Jeśli to prawda co piszesz, to jak widać jest skrzętnie ukrywana:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...inno-to-dziwic
    Prawdę masz nie w tytule, który jest clickbaitem ale w treści:

    Działacze klubu ze Śląska zaczynają się już jednak niecierpliwić, ponieważ negocjacje ze Szwedem nie znajdują nadal szczęśliwego finału.
    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #5005
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Juniorzy,nie tylko nasi stają się po zdobyciu paru pkt lokalnymi "miszczami" świata.Zgardziński,Kaczmarek,itd itp. są przepłacanii bo obowiązują nas chore przepisy o 2 juniorach POLAKACH i mają swoje 5 minut...Albo się żużlem "sra" jak mawiał Tony R.albo jesteś średniakiem i po wejściu w wiek seniora czyścisz starszym kolegom motory.Jak dla mnie to powinniśmy zrezygnować z zapisu o wymaganej liczbie Polaków w składzie(juniorów i seniorów) i Ci którym naprawdę zależy to sami wypłyną na szerokie wody(pracą,talentem,organizacją,umiejętnością pozyskiwania sponsorów,marketingiem etc).Koniec ze stagnacją.Żużel się nieubłagalnie kurczy i mnie jako wieloletniego kibica średnio cieszy jazda kaleczącego speedway Bartosza Ś. zamiast Berge,Holdera,Krcmara,Lamberta itd..zawodników którzy wyróżniają się w swojej grupie wiekowej i pewnie w przyszłości będą z powodzeniem śmigać w grand prix.
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 28-10-2017 o 09:10

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Grigorij za jego przydatny post!

    Garfield (27-10-2017), ananasek_vel_oman (28-10-2017)

  15. Powrót do góry    #5006
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Juniorzy,nie tylko nasi stają się po zdobyciu paru pkt lokalnymi "miszczami" świata.Zgardziński,Kaczmarek,itd itp. są przepłacanii bo obowiązują nas chore przepisy o 2 juniorach POLAKACH i mają swoje 5 minut...Albo się żużlem "sra" jak mawiał Tony R.albo jesteś średniakiem i po wejściu w wiek seniora czyścisz starszym kolegom motory.Jak dla mnie to powinniśmy zrezygnować z zapisu o wymaganej liczbie Polaków w składzie(juniorów i seniorów) i Ci którym naprawdę zależy to sami wypłyną na szerokie wody(pracą,talentem,organizacją,umiejętnością pozyskiwania sponsorów,marketingiem etc).Koniec ze stagnacją.Żużel się nieubłagalnie kurczy i mnie jako wieloletniego kibica średnio cieszy jazda kaleczącego speedway Bartosza M. zamiast Berge,Holdera,Krcmara,Lamberta itd..zawodników którzy wyróżniają się w swojej grupie wiekowej i pewnie w przyszłości będą z powodzeniem śmigać w grand prix.
    Popieram w 100%. Pewnie zdajesz sobie sprawe ze piszac te slowa narazasz sie na zmasowany hejt. No ale takie sa konsekwencje zycia w spoleczenstwie postsocjalistycznym.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    dockm (27-10-2017), duzy (28-10-2017)

  17. Powrót do góry    #5007
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Jestem ciekaw ile ma płacone Madsen, skoro w Zielonej na obecny sezon wołał więcej niż Doylik. ^^

  18. Powrót do góry    #5008
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klingos Zobacz posta
    Jestem ciekaw ile ma płacone Madsen, skoro w Zielonej na obecny sezon wołał więcej niż Doylik. ^^
    Myślę że w miarę normalnie. On po prostu szuka jeleni, którzy dali by mu ofertę życia na zasadzie "a nuż się uda".
    !Adrian walcz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-10-2017)

  20. Powrót do góry    #5009
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klingos Zobacz posta
    Jestem ciekaw ile ma płacone Madsen, skoro w Zielonej na obecny sezon wołał więcej niż Doylik. ^^
    Swiacik nie miał wyjścia więc musiał przepłacać. Tak to wygląda.

  21. Powrót do góry    #5010
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Swiacik nie miał wyjścia więc musiał przepłacać. Tak to wygląda.
    Aha, za Madsena przepłacił, a za Ryśka nie miał zamiaru. Wybiórcza logika, ale czego się spodziewać po Byczku, który wpada tu tylko skrobnąć coś mało pozytywnego o Świąciku

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #5011
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Swiacik nie miał wyjścia więc musiał przepłacać. Tak to wygląda.
    Podaj kwoty, na jakie zostaną podpisane kontrakty we Włókniarzu. I najlepiej udokumentuj.

  23. Powrót do góry    #5012
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Podaj kwoty, na jakie zostaną podpisane kontrakty we Włókniarzu. I najlepiej udokumentuj.
    "tak to wygląda" powinno podpowiedzieć, że zakłdam coś, że to nie pewnik. Uważam, że musiał sypnac sporo grosza gdyż nie wyjął by nikogo sensownego. Dlaczego?!

    - większość topowych grajkow zajeta
    - wiarygodność

  24. Powrót do góry    #5013
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Nie ma co snuć domysłów, skoro nie mamy pojęcia jak przebiegały rozmowy i jakie były ich warunki. Może przepłacił, a może nie

  25. Powrót do góry    #5014
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Madsen bardzo dużą oferte miał z Tarnowa i nie skorzystał, podejrzewam, że dużo większą niż to co u nas dostał : )

  26. Powrót do góry    #5015
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Madsen bardzo dużą oferte miał z Tarnowa i nie skorzystał, podejrzewam, że dużo większą niż to co u nas dostał : )
    Bzdura.

    Jakby dostał więcej, tym bardziej w Tarnowie to poszedłby tam bez chwili zastanowienia. Tekst typu "wizja słabego składu" działać może tylko na bezmozgie Yeti. Słaby skład? Większa szansa na 6 biegów w meczu.

    Madsen to złotówa. Jedna z największych w tym sporcie. Daliśmy najwięcej to został. Nie dopisujcie ideologi.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (28-10-2017)

  28. Powrót do góry    #5016
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Skąd, to wiesz Veronek? Może Madsen chciał zostać w klubie, który powalczy o coś więcej? Przecież 1,50 zł nie dostał. Dużo zapisane ma, ale nie jest, to kwota z kosmosu.

    Mateja jest następny sezon!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BB1 za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (28-10-2017)

  30. Powrót do góry    #5017
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    No to jeśli Fredka rzeczywiście klepniety, to w przyszłym sezonie będziemy mieli dwóch grajkow z GP. Ciekawe po której kolejce będziemy musieli AJ'a do składu wrzucać.

  31. Powrót do góry    #5018
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Zastanawiam się jaka jest różnica między dużo... a z kosmosu?
    Veronek ma zupełną rację, zawodnicy idą tam, gdzie leży najlepsza oferta (kasa)... koniec kropka.
    Dobra atmosfera, możliwość drużynowego medalu, czy inne pożądane okoliczności (dla zawodnika)to tylko dodatki.
    Przykład Holty powinien Was tego prawidła nauczyć.

    Odnośnie dyskusji o "8"
    Ktoś tu pisał ,że obaj (Fredka,Fricke) są zbyt drodzy i wybór padł na tego starszego (podobno).
    Moim zdaniem to błąd, (oczywiście w grę wchodzą tu pewnie finanse) ale jeśli tylko była by możliwość, to bez wahania brałbym Kangura.
    Możliwość rotacji w składzie, młodszy no i mamy Jonssona... wszystko przemawia za Maxem.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (28-10-2017)

  33. Powrót do góry    #5019
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Słaby skład? Większa szansa na 6 biegów w meczu.
    Pytanie co lepsze: dodatkowy bieg w meczu czy 4 dodatkowe mecze w Playoff

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #5020
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    W słabym klubie łatwiej zrobić więcej punktów

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #5021
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Zastanawiam się jaka jest różnica między dużo... a z kosmosu?
    Veronek ma zupełną rację, zawodnicy idą tam, gdzie leży najlepsza oferta (kasa)... koniec kropka.
    Dobra atmosfera, możliwość drużynowego medalu, czy inne pożądane okoliczności (dla zawodnika)to tylko dodatki.
    Przykład Holty powinien Was tego prawidła nauczyć.
    A przykładem np Woffinden albo młody Drabik. Na bank nikt nie kusił ich większą kasą

  36. Powrót do góry    #5022
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    A przykładem np Woffinden albo młody Drabik. Na bank nikt nie kusił ich większą kasą
    Równie dobrze można by posłużyć się przykładem: Oferowałem blacharzowi duże pieniądze by mi przerobił Polo na Passata....odmówił, podobno pieniądze to nie wszystko.

  37. Powrót do góry    #5023
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    A przykładem np Woffinden albo młody Drabik. Na bank nikt nie kusił ich większą kasą
    Ten Woffinden tyle lat we Wrocławiu za grosze jeździ, że on ma z czego żyć to aż szok. Tai na bank jest w top 2 finansowym ligi (o ile Doyle trafi do nas i będzie te dwie bańki kasował, pewnie Emil z Leszna też nie odstaje od nich), a Drabika trzeba by wykupić. Skoro nie ma chętnych na 300 tysięcy + kontrakt za Fricke'a, to za Drabika tym bardziej.
    Przykłady z tyłka, bo nie ma klubów które byłyby w stanie im zaoferować większe pieniądze.

  38. Powrót do góry    #5024
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Przykład poukładanej finansowo i doskonałej organizacyjnie Sparty jest słaby. W tym przypadku trzebaby bardzo mocno przebić ofertę Sparty. A i we Wrocławiu pewnie mają niezłe kontrakty.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #5025
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Słowo 'pewnie' wiele mówi. Natomiast na koniec przyszłego roku zobaczymy, czy prezes przepłacił

  40. Powrót do góry    #5026
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Przykład poukładanej finansowo i doskonałej organizacyjnie Sparty jest słaby. W tym przypadku trzebaby bardzo mocno przebić ofertę Sparty. A i we Wrocławiu pewnie mają niezłe kontrakty.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Rusko z Klocową mają wieloletnie kontakty biznesowe/towarzyskie ze sponsorami wrocławskimi.Zawodnik podpisujący u nich kontrakt ma jako bonusy atrakcyjne indywidualne wsparcie sponsorskie.Kontrakt kontraktem,ale jak jeden z drugim zawodnikiem policzą sobie wszystkie korzysci płynące z podpisu,to nie opłaca im się przechodzić do innego kluby automatycznie tracąc wszystkie bonusy.

    Cytat Zamieszczone przez Klingos Zobacz posta
    Jestem ciekaw ile ma płacone Madsen, skoro w Zielonej na obecny sezon wołał więcej niż Doylik. ^^
    Nie kompromituj się człowieku
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 28-10-2017 o 23:16

  41. Powrót do góry    #5027
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Rusko z Klocową mają wieloletnie kontakty biznesowe/towarzyskie ze sponsorami wrocławskimi.Zawodnik podpisujący u nich kontrakt ma jako bonusy atrakcyjne indywidualne wsparcie sponsorskie.Kontrakt kontraktem,ale jak jeden z drugim zawodnikiem policzą sobie wszystkie korzysci płynące z podpisu,to nie opłaca im się przechodzić do innego kluby automatycznie tracąc wszystkie bonusy.



    Nie kompromituj się człowieku
    No tak, to widać po czapeczkach Milika czy Drabika chociażby. Budżet Sparty jest bardzo fikcyjny, realny ich budżet pewnie niczym nie różni się od Leszna czy Torunia.

  42. Powrót do góry    #5028
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No tak, to widać po czapeczkach Milika czy Drabika chociażby. Budżet Sparty jest bardzo fikcyjny, realny ich budżet pewnie niczym nie różni się od Leszna czy Torunia.
    Chłopaki z Czewki decydowali o sile juniorskiej ekipy z Wrocka.Rusko jest na tyle ogarnięty,ze nie chodziło tu tylko o podpis,biegopunktówke itd.Sponsorzy,bonusy to było decydujące i summa summarum jeździli dla Sparty.

  43. Powrót do góry    #5029
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    No, no - a większość jeździ tam dla kontraktu z firmą Toi - Toi 😂
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #5030
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No, no - a większość jeździ tam dla kontraktu z firmą Toi - Toi 😂
    Transport Drabika drogą lotniczą do szpitala,pomoc Dróżdzowi po skasowaniu busa to tylko szybkie przykłady.Smiejesz się z toi-toia a o betardzie i innych firmach nie wspominasz.Znam temat Wrocławski i tam zawodnicy jeśli chodzi o wsparcie sponsorskie nie mogą narzekać co przy podobnych kwotach za pkt w innych klubach,jest niewątpliwym bonusem przy negocjacjach.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No tak, to widać po czapeczkach Milika czy Drabika chociażby. Budżet Sparty jest bardzo fikcyjny, realny ich budżet pewnie niczym nie różni się od Leszna czy Torunia.
    Oczywiście,ze ich realny budżet jest porównywalny.Tak jak u nas Holta "oficjalnie" zarabiał 151zł a reszte płacili sponsorzy,tak we Wrocku zawodnik wie,ze oprócz kasy za podpis i pkt,może liczyć na konkretną kase od sponsorów.

  45. Powrót do góry    #5031
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    To co piszecie o sponsorach jako dodatku do kontraktu to jedna sprawa inna to taka, że jak jednemu czy drugiemu żużlokowi jest dobrze w danym klubie gdzie nie musi się martwić o miejsce w składzie, o kasie na czas to nie zmieni go na inny dla paru tyś. tylko jak ma już zmienić to musi iść duża kasa. Z resztą taka sytuacja dotyczy nas wszystkich, nie zmieniamy dobrej pracy dla jakiejś minimalnej podwyżki tylko jak już zmieniamy do zazwyczaj z dużą przebitką. Stąd też wycieczki krajoznawcze Madsena, Holty, Janowskiego, Kasprzaka, Doyle czy wielu innych gdzie proponują za swoje usługi wręcz ceny zaporowe i liczą, że być może jakiś jeleń się znajdzie. Madsen, Janowski czy Kasprzak takiego nie znaleźli i zostali w dotychczasowych kluba zapewne za dobre pieniądze, ale na pewno nie za takie jakie wołali od innych. Holta, Doyle krzyknęli cenę zaporową i jelenia znaleźli więc trudno im się dziwić, że skorzystali z kasy życia.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  46. Powrót do góry    #5032
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Wychodzi na to, że PSG czy Barcelona to dopiero jelenie.

  47. Powrót do góry    #5033
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Wiedziałem,że odbierzesz to osobiście, ale nie o to w moim poście chodziło.
    Bardziej tu miałem na myśli słowa pana prezesa Falubazu odnośnie szoku w temacie
    jakie kwoty żądają żużloki, jeżeli chce ich się wyrwać z innego klubu, a dla mnie to nic zaskakującego.
    A druga kwestia kto bogatemu zabroni.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  48. Powrót do góry    #5034
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Przecież to nic osobistego. Pogońcie Misia, żeby oprócz kasy z miasta załatwił jakichś sponsorów to nikt wam żużlowców ze składu nie wyciągnie.

  49. Powrót do góry    #5035
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    dalej nic...
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  50. Powrót do góry    #5036
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Wiedziałem,że odbierzesz to osobiście, ale nie o to w moim poście chodziło.
    Bardziej tu miałem na myśli słowa pana prezesa Falubazu odnośnie szoku w temacie
    jakie kwoty żądają żużloki, jeżeli chce ich się wyrwać z innego klubu, a dla mnie to nic zaskakującego.
    A druga kwestia kto bogatemu zabroni.
    Czyli, że według Ciebie, Kasprzak, Janowski, Holta, przyjechali, złożyli oferty z kosmosu i nasz klub uznał, że lepiej zatrudnić Holtę z tej trójki? No nie wiem, czy to tak wyglądało.

  51. Powrót do góry    #5037
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja wiem, że wy myślicie że cały świat się kręci dookoła waszego klubu, ale bez przesady to był tylko przykład, że chcąc kogoś wyrwać trzeba mocno przelicytować nie wystarczy pare tysięcy zł. Zawodnicy to wykorzystują i podają kwoty zaporowe.
    Za rok trafi się inny jeleń.
    A co do drugiej części pytania tak uważam, że tak było tylko kosmos Holty był bliżej ziemi.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  52. Powrót do góry    #5038
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wychodzi na to, że PSG czy Barcelona to dopiero jelenie.
    Kolezka z Torunia porownuje zuzel do pilki.

    Wychodzi na to, ze prawdziwy jelen sie znalazl.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  53. Powrót do góry    #5039
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przecież to nic osobistego. Pogońcie Misia, żeby oprócz kasy z miasta załatwił jakichś sponsorów to nikt wam żużlowców ze składu nie wyciągnie.
    Myślisz, że w Częstochowie Zagar, Madsen czy teraz Miedziak jadą za grosze?Tam jest kasa i to nie taka mała jak się wydaje.
    Takie pitolenie Miska, że Miedziak poszedł do nich, bo miał pewne miejsce w składzie a nie dlatego, że przebił inne oferty to teksty dla gimbazy.
    Adik miał konkretną ofertę z Grudziądza ( bardzo mocno się zastanawiał nad sąsiadami) i Tarnowa, ale tylko Misiek dał mu tyle ile Miedziak chciał i to bez targowania.
    Nie jest to jakaś suma z kosmosu, ale w Toruniu tyle mu dać nie chcieli.
    Co do Holty, to sam się zgłosił do nas z propozycją nie do odrzucenia.
    M.i.n dlatego nie licytowali się o Adriana.
    Moim zdaniem zrobili błąd,ale czas pokaże kto ukrecil lepszy deal.
    Zreszta kto i za ile nie jest ważne.Najważniejsze jest aby kluby kończyły sezon bez długów.

    Adrian ma szansę w Czewie się dźwignać, bo lubi ten tor.
    Kibice ,jak będzie dla Włókniarza robil dobra robotę, też go zaakceptuja, tak jak my Holte.
    Obawiam się jednak, że Misiek znalazł zawodnika na kilka lat, my będziemy szukać kogoś za Ryska już za rok.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-10-2017 o 15:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    pakosik (30-10-2017)

  55. Powrót do góry    #5040
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Myślisz, że w Częstochowie Zagar, Madsen czy teraz Miedziak jadą za grosze?Tam jest kasa i to nie taka mała jak się wydaje.
    Takie pitolenie Miska, że Miedziak poszedł do nich, bo miał pewne miejsce w składzie a nie dlatego, że przebił inne oferty to teksty dla gimbazy.
    Adik miał konkretną ofertę z Grudziądza ( bardzo mocno się zastanawiał nad sąsiadami) i Tarnowa, ale tylko Misiek dał mu tyle ile Miedziak chciał i to bez targowania.
    Nie jest to jakaś suma z kosmosu, ale w Toruniu tyle mu dać nie chcieli.
    Co do Holty, to sam się zgłosił do nas z propozycją nie do odrzucenia.
    M.i.n dlatego nie licytowali się o Adriana.
    Kingpin nie wierze w te historie o tym że to Holta sam wpadł na taki pomysł a Toruń tylko przystał na warunki. Dobra ściema żeby się przed kibicami usprawiedliwić i tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •