Strona 63 z 114 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    w jakim świecie? W świecie w którym Mrozek dostanie karę za krótkie spodenki przy 40st. C. Co nie zmienia faktu, że ten polis to kawał patola.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Wyzywanie kogos ok, ale grozenie - w tak niebezpiecznym sporcie - zemsta na torze, w dodatku w wykonaniu nie do konca pelnosprawnego umyslowo czlowieka z widocznymi problemami juz tak zabawne nie jest
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Dominik (30-05-2017), Kriso (29-05-2017), Petroniusz (30-05-2017), lego (29-05-2017), mackoxdp1 (29-05-2017)

  4. Powrót do góry    #2793
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Panie i panowie: "Dostanie w p**dę" - groźba karalna. A skąd wiesz, że taki Zagar nie dojedzie specjalnie Nickiego do płotu, bo srogo za nim nie przepada? Albo, że Szymko nie wywiezie w bandę młodego Lamparta? Antypatii w tym sporcie pełno i tyle. Poza tym, kolejna sytuacja, zmasowany atak na Pedersena: Hancock RZUCA SIĘ Z PIĘŚCIAMI NA NICKIEGO NA TORZE. Cały świat żużlowy mu przyklaskuje, że wspaniale postąpił, brawa za odwagę, i że już dawno ktoś powinien to zrobić. Polis coś tam nabźdźoczył że go Wrocławscy zawodnicy denerwują i afera na całą Polskę, że niepełnosprawny umysłowo i zabrać mu licencję. Jak jakieś idiotyczne przechwalanki nastolatka mają się do tego co zrobił Hancock? Obiektywizm pełną gębą...

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    GriN (30-05-2017), ananasek_vel_oman (30-05-2017)

  6. Powrót do góry    #2794
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Problem w tym, ze takie gadanie Polisa nalezy brac na powaznie, bo on wielokrotnie juz udowodnil, ze ma nierowno pod sufitem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #2795
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Problem w tym, ze takie gadanie Polisa nalezy brac na powaznie, bo on wielokrotnie juz udowodnil, ze ma nierowno pod sufitem
    Wez chłopie nie siej fermentu. Kiedy Oskar wsadził kogoś w płot z premedytacja. Jego zasłób słów moze jest dość ubogi ale ja sobie takich sytuacji torowch nie przypominam.

  8. Powrót do góry    #2796
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Skoro potrafi do dzieciaka z pięściami wyskoczyć, to i przed wsadzeniem kogoś w płot nie będzie miał zahamowań.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Dominik (30-05-2017)

  10. Powrót do góry    #2797
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wez chłopie nie siej fermentu. Kiedy Oskar wsadził kogoś w płot z premedytacja. Jego zasłób słów moze jest dość ubogi ale ja sobie takich sytuacji torowch nie przypominam.
    na Drabika ostro polował w jakichś przedsezonowych zawodach, cudem mu uciekł kilka razy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    na Drabika ostro polował w jakichś przedsezonowych zawodach, cudem mu uciekł kilka razy
    Jak miał nie ucieć, jak przepaść sprzętowa jest między nimi? Jeden ma papiery na MS drugi na murarza proste. Do Polisa pasuje paczka Poznanskich i VIP.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Dominik (30-05-2017), ananasek_vel_oman (30-05-2017)

  13. Powrót do góry    #2799
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jak miał nie ucieć, jak przepaść sprzętowa jest między nimi? Jeden ma papiery na MS drugi na murarza proste. Do Polisa pasuje paczka Poznanskich i VIP.
    Tam jest przepaść głównie jeśli chodzi o umiejętności i myślę, że w dużej mierze to jest powodem frustracji Pogromcy Gimnazjalistów. Agresja często wynika z kompleksów, to taki mechanizm obronny
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tam jest przepaść głównie jeśli chodzi o umiejętności i myślę, że w dużej mierze to jest powodem frustracji Pogromcy Gimnazjalistów. Agresja często wynika z kompleksów, to taki mechanizm obronny
    Jaki jest Polis każdy z nas wie doskonale. Odniesiesz się do zachowania Lebiediewa? Czy będziesz robił z siebie idiotę lub udawał, że czegoś nie widziałeś, bądź tego nie było?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    CKMLeW (30-05-2017), P.S.U.J. (30-05-2017), muuu (30-05-2017)

  16. Powrót do góry    #2801
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Z coraz większym humorem patrzę na sytuację w klubie Skompromitowana oszustko-konfidentka w klubie, na torze paru emerytów i psychopata, frekwencja na inauguracji żałosna, a po raz drugi tor w Częstochowie uda się przygotować dopiero w czerwcu gdy są afrykańskie upały... Podsumowaniem tego wszystkiego jest spadek na ostatnią pozycję w lidze ku uciesze kibiców. Jak ja mam dalej tłumaczyć żonie że kasę zamiast na wakacje przeznaczam na sponsoring???

    Ciekawi mnie 2018... marazm we Włókniarzu się pogłębia... a Raków tworzy fantastyczne inicjatywy dla sponsorów i już niejedna osoba mnie namawia żeby od MiSiów spieprzać gdzie pieprz rośnie. Obawiam się powtórzenia scenariusza AZSu miejska kroplówka tam też podtrzymywała całość przy życiu przez kilka lat...
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 30-05-2017 o 10:57

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    Petroniusz (30-05-2017)

  18. Powrót do góry    #2802
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jaki jest Polis każdy z nas wie doskonale. Odniesiesz się do zachowania Lebiediewa? Czy będziesz robił z siebie idiotę lub udawał, że czegoś nie widziałeś, bądź tego nie było?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ja się odniose. Nie widziałem więc nie było. Wypowiedz Polisa widział każdy. Czy jak on skopał kolege ze szkółki to tamten go wyzwał od kawałka szmaty ?

  19. Powrót do góry    #2803
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Rzadko bronię misiowe ekipy ale w tym przypadku to jednak bez przesady. Akcja jakich wiele w żużlu. Tym razem to Drożdż się zagotowal bo przegrał na torze.

    Cała akcja później to już obopolna wina Lebiedieva i Polisa.

    Więc zluzujcie Panie i Panowie.
    Klub natomiast powinien Polisa upomnieć bo robi Polis bardzo kiepska robotę marketingowa. Trochę go rozumiem bo po zakończeniu kariery żużlowca może się załapie do mma celebrytow?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    jazzmanik (30-05-2017), pakosik (30-05-2017), spitt22 (30-05-2017)

  21. Powrót do góry    #2804
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Rzadko bronię misiowe ekipy ale w tym przypadku to jednak bez przesady. Akcja jakich wiele w żużlu. Tym razem to Drożdż się zagotowal bo przegrał na torze.

    Cała akcja później to już obopolna wina Lebiedieva i Polisa.

    Więc zluzujcie Panie i Panowie.
    Klub natomiast powinien Polisa upomnieć bo robi Polis bardzo kiepska robotę marketingowa. Trochę go rozumiem bo po zakończeniu kariery żużlowca może się załapie do mma celebrytow?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Całkowicie się zgadzam acz przyznam, że bulwersuje mnie nieco milczenie klubu. Choć z drugiej strony jak Pan Prezes ma cos zapodać... to moze niech lepiej milczy.
    Jeżeli ten mały łotysz kopał Oskara to chyba lepiej żeby Oskar wyładował złość pyskując przed mikrofonem niż skoczył do niego z rękami? Nie pochwalam tego i uważam, że popełnił duży błąd, ale branie jego szczeniackich pyskówek za groźby karalne świadczy nie najlepiej o równowadze psychicznej wnioskującego histeryka. Druga sprawa. Jeśli prawdą jest, że w trakcie całego incydentu kierowniczek drużynki zażywał kąpieli słonecznej i nie reagował to ten klub to istny sitcom, tylko, że smiech jakoś tak przez łzy...

    Pozwolę sobie jeszcze na mały kamyczek do ogródka szanownych kolegów. Przypomnijcie sobie ilu z Was pisało, że mamy pewną parę juniorską i że niewiele będzie w elipie lepszych. Po 2 miesiącach Oskar ma talent na budowlańca, palacza Poznańskich, jest psychopatą itd.itp. i większość z Was jedzie z nim bez pardonu. Dawniej Włókniarz był nisko w lidze, skóry miał stare i dziurawe, zawodnicy "prowadzili się" tak że dzisiejszym żużlowym mięczakom eksplodowałyby trzustki, na stadionie połamane deski ale kibice zawsze stali murem za swoimi, a ich przeróżnej maści wpadki przyjmowano tyleż z irytacją co życzliwym uśmiechem. No ale to byli chłopcy z Czewy a nie najemnicy.

    Inna sprawa. Ułamek. Gdy przed sezonem pisałem, że mnie koncepcja budowy CKM Dom Spokojne Starości Częstochowa się nie podoba i zamiast pierniczków typu Seby wolałbym Pieszczka czy Musielaka to tak mi się dostało po uszach, że jeszcze mnie pieką. Krycha i Tofik może cudow nie jadą ale można wierzyć w przełamanie i jakieś punkty. W wyjazdowe punkty Seby wierzą już chyba tylko najwięksi optymiści.
    Rozpisałem się. Przepraszam. Koniec na dzisiaj.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    muuu (30-05-2017), pakosik (30-05-2017)

  23. Powrót do góry    #2805
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Jazzmanik: ale tak właśnie jest z wychowankami. Pierwsi do noszenia na rękach i pierwsi do je#ania kiedy im nie idzie.

    Norma
    Pzdr,
    Garfield

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    jazzmanik (30-05-2017), pakosik (30-05-2017)

  25. Powrót do góry    #2806
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Sprawa cała jest jasna.
    1. Polis nie pojechał w tym biegu na upomnienie. Normalny zuzel nawet nie widziałem aby wozili się jakoś zbytnio, wszędzie było dość dużo miejsca.
    2. Lebiediew nie powinien robić kung-fu pandy i to na miejscu Włókniarza wypadałoby podnieść to zdarzenie.
    3. Kierownik drużyny opala się na słoneczku bo jako jedyny pewnie umie gadać po angielsku to się czuję bezkarny i ma w dupie angażowanie się jak się biją aby przypadkiem niewinnie w czapkę nie dostać.
    4. W klubie jakbyś ktoś miał jaja to by ****** pięścią w stół i powiedział Polisowi że z mediami nie gada się jak z kolegą przy piwie i dać mu zakaz wypowiadania się publicznie.
    5. Z Toruniem powinien jechać Karlos.


    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  26. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Garfield (30-05-2017), jazzmanik (30-05-2017), mackoxdp1 (30-05-2017), muuu (30-05-2017), pakosik (30-05-2017)

  27. Powrót do góry    #2807
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    jazzmanik napisał:
    Dawniej Włókniarz był nisko w lidze, skóry miał stare i dziurawe, zawodnicy "prowadzili się" tak że dzisiejszym żużlowym mięczakom eksplodowałyby trzustki, na stadionie połamane deski ale kibice zawsze stali murem za swoimi, a ich przeróżnej maści wpadki przyjmowano tyleż z irytacją co życzliwym uśmiechem. No ale to byli chłopcy z Czewy a nie najemnicy.
    Miałem to dzisiaj napisać.
    Z jednym się nie mogę zgodzić.
    Jucha czy Stachyra, Screen czy Loram to tacy sami najemnicy jak Ci obecnie.
    Była tylko większa chemia między drużyną a/i kibicami.
    Oczywiście jest wiele innych różnic, ale to temat na inną dyskusję.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    jazzmanik (30-05-2017), pakosik (30-05-2017)

  29. Powrót do góry    #2808
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Uważam że dalsze pisanie o Polisie jest bez sensu tym bardziej że odkupuje swoją winę w najlepszy z możliwych sposobów (vide dzisiejsze wyniki ze Świętochłowic).
    Pzdr,
    Garfield

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    jazzmanik (30-05-2017), muuu (31-05-2017)

  31. Powrót do góry    #2809
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Pojedziemy tym samym składem co we Wrocławiu - zdradza Kędziora.

    To by było na tyle jeśli chodzi o Karola.

  32. Powrót do góry    #2810
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...olisa-felieton

    Czy Panowie Świącik i Plech mają może jakiś stary, niezażegnany konflikt? Pytam poważnie...

  33. Powrót do góry    #2811
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Relacja naocznego świadka występu Bartosza Świącika
    W porównaniu z ubiegłym rokiem zanotował olbrzymi progres ani razu nie upadł. W I biegu wyszedł ze startu pierwszy w połowie łuku był pierwszy na wyjściu ostatni. Nie wytrzymał też presji w jednym biegu i wjechał w taśmę. Ogólnie oprócz Krystiana Stefanowa był zdecydowanie najsłabszym zawodnikiem zawodów.

  34. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Sprawa cała jest jasna.
    1. Polis nie pojechał w tym biegu na upomnienie. Normalny zuzel nawet nie widziałem aby wozili się jakoś zbytnio, wszędzie było dość dużo miejsca.
    2. Lebiediew nie powinien robić kung-fu pandy i to na miejscu Włókniarza wypadałoby podnieść to zdarzenie.
    3. Kierownik drużyny opala się na słoneczku bo jako jedyny pewnie umie gadać po angielsku to się czuję bezkarny i ma w dupie angażowanie się jak się biją aby przypadkiem niewinnie w czapkę nie dostać.
    4. W klubie jakbyś ktoś miał jaja to by ****** pięścią w stół i powiedział Polisowi że z mediami nie gada się jak z kolegą przy piwie i dać mu zakaz wypowiadania się publicznie.
    5. Z Toruniem powinien jechać Karlos.


    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    troche przesadzona ta awantura z polisem, drozdz pojechal jak przykablowany szkolkowicz i ma pretensje ze na silniku janowskiego dal sie zrobic jak maslak, a mogl polisa ustrzelic w tym biegu z 5 razy. kopanie i lokcie tez sa w normie, nawet podbieganie pod zawodnikow sparty na zasadzie pies na lancuchu i tak dalej nie doleci nie sa czyms nowym i groznym. natomiast szczekanie po meczu ze sie komus zrobi krzywde brzmi dosc smiesznie ale w kontekscie ze kogos tam kiedys uderzyl robi sie juz niebezpieczne i to jest powazny problem i wyzwanie dla miejscowych lekarzy. teraz nawet w rewanzu przypadkowy wjazd w drabika czy drozdza bedzie odebrany jenoznacze i kara bedzie duzo wyzsza.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (31-05-2017)

  36. Powrót do góry    #2813
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Z kolei w tarnowskiej eliminacji wystartował trzeci z częstochowian, a mianowicie Bartosz Świącik. Młodzian, który dopiero zbiera szlify w tej rangi zawodach, zapisał przy swoim nazwisku 2 punkty.




    DATA URODZENIA :02.11.1997


    Michał Gruchalski 18.11.1998

    Polecany soundtrack do czytania wiadomości ze strony klubu:



    Maszyna propagandowa zapomniała wpisać średnich i punktów zawodników w notkach biograficznych. Pewnie ********* z promowaniem żużlowego weekendu.


    Kącik zwolennika Świącika:
    Gratuluję świetnego występu Gruchalskiemu i genialnego występu Polisowi.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 30-05-2017 o 22:57
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (31-05-2017)

  38. Powrót do góry    #2814
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Uważam że dalsze pisanie o Polisie jest bez sensu tym bardziej że odkupuje swoją winę w najlepszy z możliwych sposobów (vide dzisiejsze wyniki ze Świętochłowic).
    Rzeczywiście, pokonał czołówkę polskich juniorów (nie licząc Kaczmarka). Dobrze, że żaden młodziak ostrzej z nim nie pojechał, bo dostałby w pi*dę albo kopa w twarz. Oczywiście tylko, jeśli byłby o głowę niższy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #2815
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Kolego z Wrocławia, z całym szacunkiem, ale jeśli wchodzisz w nasz wątek tylko i wyłącznie po to, żeby wrzucać na Polisa to naprawdę byłbym bardzo wdzięczny jeśli byś zaprzestał, bo naprawdę na nikim tutaj nie robisz wrażenia. Poza tym, temat Polisa mam wrażenie został wyczerpany. Twoje zaczepki nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji, więc naprawdę odpuść.

  40. Powrót do góry    #2816
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Sparta_mistrz a co bedzie jak ktos Lebiedievsa zaatakuje ostro dostanie kopa na motocykl czy na twarz? Troche smieszy mnie ten temat bo skoro Drozdzowi ten atak i zamkniecie do plotu wydaly sie tak mega ostre to polecam naprawde zglosic sie do kolejnej edycji tanca z gwiazdami.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    muuu (31-05-2017)

  42. Powrót do góry    #2817
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Sparta_mistrz a co bedzie jak ktos Lebiedievsa zaatakuje ostro dostanie kopa na motocykl czy na twarz? Troche smieszy mnie ten temat bo skoro Drozdzowi ten atak i zamkniecie do plotu wydaly sie tak mega ostre to polecam naprawde zglosic sie do kolejnej edycji tanca z gwiazdami.
    Podzielam. Normalny atak, normalne docisniecie do płotu jakich wiele. Ułamek pewnie zostawilby sciezke

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #2818
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Rzeczywiście, pokonał czołówkę polskich juniorów (nie licząc Kaczmarka). Dobrze, że żaden młodziak ostrzej z nim nie pojechał, bo dostałby w pi*dę albo kopa w twarz. Oczywiście tylko, jeśli byłby o głowę niższy.
    Idź już prymitywie na swój wątek bo śmierdzi.

  44. Powrót do góry    #2819
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jazzmanik.
    To o czym napisałeś o kierowniku dlubiacym w nosie czy opierajacym się o płot z rękami w kieszeni kiedy piora jego zawodnika, brak jakiejkolwiek reakcji w stronę sędziego, brak zapisania tego w protokole to jest typowe zachowanie pracownika klubu. Tam nikt nie ********** jak to twierdził prezes od świtu do zmierzchu. Tam się odwala panszczyzne. Ot co i już. Także wcale to nie dziwi.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2820
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jazzmanik.
    To o czym napisałeś o kierowniku dlubiacym w nosie czy opierajacym się o płot z rękami w kieszeni kiedy piora jego zawodnika, brak jakiejkolwiek reakcji w stronę sędziego, brak zapisania tego w protokole to jest typowe zachowanie pracownika klubu. Tam nikt nie ********** jak to twierdził prezes od świtu do zmierzchu. Tam się odwala panszczyzne. Ot co i już. Także wcale to nie dziwi.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    No właśnie. A w dzisiejszych SF głos w sprawie zabiera jak napisano CZĘSTOCHOWSKI RADNY WSPIERAJĄCY WŁÓKNIARZA Łukasz Banaś... Z całym szacunkiem dla tego Pana ale artykuł, że świadkiem zdarzenia był polityk większego, mniejszego czy lokalnego kalibru, niezależnie od opcji politycznej, w nikim nie wzbudza zaufania i wywołuje zlośliwe komentarze.
    Ja się zasadniczo nie znam na tych sprawach ale wiem, że jak jest rzecznik, a już zwłaszcza sprytny i inteligentyny rzecznik, i jest jakis smród to trzeba działać. A u nas jakoś tak... No ale wiadomo, łatwiej ludzi od hejterów incognito w necie wyzywać niż pokazać za co się pieniądze bierze.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    muuu (31-05-2017)

  47. Powrót do góry    #2821
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Hmm a pan Banaś to przebywał w parkingu z jakiego tytułu...?
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #2822
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    No fajny chłopak jest, ładny

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (31-05-2017)

  50. Powrót do góry    #2823
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 15 w 6 postach
    As atutowy tatusia dziś w Gnieznie (u,-,-,u). Brawo Bartosz, najważniejsze to trzymać formę. Chujową ale stabilną.

  51. Powrót do góry    #2824
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bywalec Zobacz posta
    As atutowy tatusia dziś w Gnieznie (u,-,-,u). Brawo Bartosz, najważniejsze to trzymać formę. Chujową ale stabilną.
    Za SF
    Co ciekawe, Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa był o krok od odniesienia triumfu. W ostatniej odsłonie dnia Mateusz Świdnicki oraz Bartosz Świącik pewnie prowadzili zBartoszem Tyrasem. Podczas drugiego okrążenia Świącik upadł, po czym wstał z toru i zbiegł na murawę. Tym samym zwycięstwo powędrowało na konto ekipy z Gdańska.

    A to ci gamoń!
    A już się wydawało, że jest progres.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMLeW (31-05-2017), pakosik (31-05-2017)

  53. Powrót do góry    #2825
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Świącik zdaj motocykl skóry i furę.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  54. Powrót do góry    #2826
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Świącik zdaj motocykl skóry i furę.
    Ma podobniez wszystko prywatne...

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #2827
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Trochę propagandy z wlokniarz.com:

    W zwycięstwie „biało-zielonych” przeszkodził pechowy upadek Bartosza Świącika. Nasi zawodnicy prowadzili podwójnie lecz ostatecznie nie zainkasowali oni kompletu „oczek” w ostatnim wyścigu dnia.
    Ten "pech" trwa już chyba trzeci rok...
    Pzdr,
    Garfield

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-05-2017), mackoxdp1 (01-06-2017)

  57. Powrót do góry    #2828
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ej ale trochę przesadzacie jadąc po tym ziomku. gość próbuje, stara się, upada i wstaje i JEDZIE DALEJ. ja wiem, że już trochę stary, że tatuś wszystko kupuje kosztem innych juniorów, ale gościu naprawdę ma chęci i ambicje i ja mu życzę jak najlepiej. może kiedyś zrobi punkty, może nie, ale szanujmy go
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Semen (01-06-2017)

  59. Powrót do góry    #2829
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No właśnie sęk w tym, że w ostatnim swoim biegu w Gnieźnie upadł i zszedł z motorem z toru...
    ...może motór zdefektował i nie szło na nim jechać, to po prostu trza było pchać po 1 pkt na wagę zwycięstwa nad Wybrzeżem?
    No, chyba, że koło było zablokowane czy cóś, ale na to akurat nie wyglądało.

    Chłopak ma pod górę i szczerze mu współczuję. Pojedzie dobrze to będzie, że jest pupilkiem i ma sprzęt, albo, że ograł nastolatka.
    Pojedzie źle to tym bardziej po nim pojadą. Za to, że pod taką presją startuje w zawodach, już należy mu się szacunek.

    Doceniam każdego chłopaka, który ryzykuje swoje zdrowie, a nawet życie, żeby ścigać się na torze żużlowym.
    Nawet jeśli idzie mu to słabiutko, należy to docenić, bo takich chłopaków jest niestety co raz mniej...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Penhall (01-06-2017)

  61. Powrót do góry    #2830
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Chłopak ma 20 lat i zaliczył jeden donry występ na własnym torze, jeden. Ambicje ambicjami ale trzeba sobie powiedzieć: ,,Nie nadaję się do tego´´ i ustąpić miejsca innym. Swoją ambicją wczoraj Świacik zmarnował pracę trzech kolegów w tym jednego pięć lat młodszego. O czym tu w ogóle gadać.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  62. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMLeW (01-06-2017), Garfield (01-06-2017), ananasek_vel_oman (01-06-2017)

  63. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... a skąd wiesz, że mógł z tym motorem dotrzeć do mety, że w ogóle było to możliwe?

    Ro...la mnie to jak wielu w waszym wątku broni troglodytę Polisa, i jedzie jednocześnie po innym chłopaku jak po burej suce za same tylko nazwisko.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  64. Powrót do góry    #2832
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Z ambicja Bartosza to jest tak jak ze studiami jego siostry. Ile to ona miala tych poprawek? Po prostu trzeba w pewnym momencie zrobic rzetelny rachunek sumienia i zastanowic sie czy dalsze meczenie siebie i klubu ma sens (tym bardziej ze mlody Swiacik wystepuje pod szyldem Wlokniarz). A tu ewidentnie widac ze sensu brak.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  65. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    pakosik (01-06-2017)

  66. Powrót do góry    #2833
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Doceniam każdego chłopaka, który ryzykuje swoje zdrowie, a nawet życie, żeby ścigać się na torze żużlowym.
    Nawet jeśli idzie mu to słabiutko, należy to docenić, bo takich chłopaków jest niestety co raz mniej...

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    to jak wielu w waszym wątku broni troglodytę Polisa

    Myślę, że teraz swoje wywody i filozofie powinieneś wsadzić sobie w ... i przestać mędrkować żeby ktoś nie docenił cię tak życzliwym słowem jak ty Oskara.

  67. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMLeW (01-06-2017), ananasek_vel_oman (01-06-2017)

  68. Powrót do góry    #2834
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Młody Świącik jakby miał ambicje to by szukał jazdy w Opolu czy Rawiczu i tam się szkolił, a nie siedział na klubowym garnuszku tatusia.
    Gość sie bawi w zuzel i ta zabawa się skończy wraz z wiekiem juniora

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  69. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-06-2017), jazzmanik (01-06-2017), pakosik (01-06-2017)

  70. Powrót do góry    #2835
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Gość sie bawi w zuzel i ta zabawa się skończy wraz z wiekiem juniora

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    No chyba, że stary Świącik dostosuje poziomem klub pod syna, tak jak zrobił to w Polonii Władzio pod Oskara Golloba


  71. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    CKMLeW (01-06-2017), ananasek_vel_oman (01-06-2017), apator_uk (01-06-2017), gustawson (01-06-2017), lego (01-06-2017), młody_piernik (01-06-2017), pakosik (01-06-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •