Strona 107 z 114 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,815 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4771
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O jego ewentualnym powrocie do ZG mówiło się dużo wcześniej i dosadniej, niż do was. Do tego dochodzi niezrozumiały dla was fakt, że jeden rok przejechany w miarę w porządku z prawem i żużlową normalnością jest przysłowiową jaskółką, która w pojedynkę wiosny nie czyni. I zawodnicy o tym wiedzą doskonale, mimo że miejscowe gaduły nawijają makaron, że przecież oni są nowi i z poprzednią mafią nic wspólnego nie mają. Im szybciej pojmiecie, tym łatwiej się będzie żyło bez zbędnych frustracji
    Nie do końca się zgodzę. Sprawa holty pokazuje, że jednak prezes nie chce robić smrodu. Co za tym idzie zawodnik omija klub z zupełnie innego powodu, niż twierdzisz.

  2. Powrót do góry    #4772
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Nie do końca się zgodzę. Sprawa holty pokazuje, że jednak prezes nie chce robić smrodu. Co za tym idzie zawodnik omija klub z zupełnie innego powodu, niż twierdzisz.

    Sprawa Holty, jeśli w ogóle jest prawdą i dojdzie do skutku, pokazuje jedynie, że prezes nie ma możliwości finansowego konkurowania z kimś kto wykłada pieniądze na kontrakty w Toruniu. Gdyby taką możliwość miał, jestem przekonany, że żaden "smród" by mu nie przeszkadzał. Teraz jest tylko wygodną wymówką.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Dominik (23-10-2017)

  4. Powrót do góry    #4773
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    No i jeśli nie ma tyle kasy, to jeździ się składem na jaki klub stać. Dlatego nie ma co tu Świącika mieszać z poprzednią ekipą, bo widać że się nie licytuje na grube miliony.

  5. Powrót do góry    #4774
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale i tak trzeba to pochwalić, bo zatrudniać na gębę to każdy potrafi. Pierwszy rok nowej Częstochowy minął dobrze i jeśli dzięki takim historiom jak ta z Holtą ma być dobrze dalej, to trzeba przyklasnąć. Za rok lub dwa siłą rzeczy zapomni się o Sukiennikach i słusznie, niech tylko pozyją porządnie dłużej.

    Zresztą do samego Holty ciężko mieć jakiekolwiek zaufanie, jak się czyta o jego kombinacjach. Ja bym go na przykład w ZG za cholerę nie chciał i to na pewno nie przez jego wiek.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Kazoon (23-10-2017), pakosik (23-10-2017)

  7. Powrót do góry    #4775
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale i tak trzeba to pochwalić, bo zatrudniać na gębę to każdy potrafi. Pierwszy rok nowej Częstochowy minął dobrze i jeśli dzięki takim historiom jak ta z Holtą ma być dobrze dalej, to trzeba przyklasnąć. Za rok lub dwa siłą rzeczy zapomni się o Sukiennikach i słusznie, niech tylko pozyją porządnie dłużej.

    Zresztą do samego Holty ciężko mieć jakiekolwiek zaufanie, jak się czyta o jego kombinacjach. Ja bym go na przykład w ZG za cholerę nie chciał i to na pewno nie przez jego wiek.
    I tego się trzymajmy.

  8. Powrót do góry    #4776
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    No i jeśli nie ma tyle kasy, to jeździ się składem na jaki klub stać. Dlatego nie ma co tu Świącika mieszać z poprzednią ekipą, bo widać że się nie licytuje na grube miliony.
    Ciekawe ilu z poprzedniej ekipy dokłada po cichu do Włókniarza, że było Świacika stać na tegoroczne kombinacje z Holta.
    Nagle jak zaczela się temu przygladac prokuratura, prezes sporzadnial.
    Obłuda pełna gębą.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-10-2017 o 12:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #4777
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    No i jeśli nie ma tyle kasy, to jeździ się składem na jaki klub stać. Dlatego nie ma co tu Świącika mieszać z poprzednią ekipą, bo widać że się nie licytuje na grube miliony.
    Tutaj pełna zgoda. Chciałem tylko zauważyć, że to nie rzekome sprawy egzekucyjne Ryśka były przeszkodą i nie dlatego nie doszło (?) do przedłużenia współpracy. Chodzi tylko i wyłącznie o kasę. A że Świącik nie wydaje więcej niż ma i nie proponuje wirtualnego kontraktu? Tylko przyklasnąć.

  10. Powrót do góry    #4778
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Zengota od początku był w Falubazie, rozmowy z nim były na zasadzie badania gruntu. Cele transferowe odnośnie polskich zawodników są inne. Na tą chwilę w grę wchodzą głównie cztery nazwiska, może się okazać, że zdziwi się inny klub dogadany już z kimś.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  11. Powrót do góry    #4779
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Zengota od początku był w Falubazie, rozmowy z nim były na zasadzie badania gruntu. Cele transferowe odnośnie polskich zawodników są inne. Na tą chwilę w grę wchodzą głównie cztery nazwiska, może się okazać, że zdziwi się inny klub dogadany już z kimś.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    To jest paradoks, że najbardziej rozchwytywani na rynku są goście którzy totalnie położyli play offy - Przemek Pawlicki i Doyle.
    Z Jasonem to już wiadomo, a Przemol teraz siedzi, przegląda oferty z Grudziądza, Czewy i Wrocka i musi mieć niezły ubaw.

  12. Powrót do góry    #4780
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja sie tylko zastanawiam czy podpisujac kontrakt z Toruniem Holte nie zaboli znow nadgarstek...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #4781
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To jest paradoks, że najbardziej rozchwytywani na rynku są goście którzy totalnie położyli play offy - Przemek Pawlicki i Doyle.
    Z Jasonem to już wiadomo, a Przemol teraz siedzi, przegląda oferty z Grudziądza, Czewy i Wrocka i musi mieć niezły ubaw.
    Myślę, że to nie paradoks tylko sytuacja w której tych którzy nie zawalili play offów
    nie da się wyrwać z obecnych klubów no może po za Zengim, a te dostępne lepsze średniaki wykorzystują posuchę na rynku.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #4782
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ja sie tylko zastanawiam czy podpisujac kontrakt z Toruniem Holte nie zaboli znow nadgarstek...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Jak zobaczy tyle cyfr na kontrakcie, których dawno nie widział, to adrenalina nie pozwoli na ból.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #4783
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciekawe ilu z poprzedniej ekipy dokłada po cichu do Włókniarza, że było Świacika stać na tegoroczne kombinacje z Holta.
    Nagle jak zaczela się temu przygladac prokuratura, prezes spozadnial.
    Obłuda pełna gębą.
    Ale to do toruńskiego wątku wchodzi pewna grupa tutejszych trolli
    i pieprzy coś o kombinatorstwie i układach.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #4784
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ale to do toruńskiego wątku wchodzi pewna grupa tutejszych trolli
    i pieprzy coś o kombinatorstwie i układach.
    Hmmm... Tak jak Kingpin w tym cytowanym przez ciebie poście?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Często się chowam (24-10-2017), dockm (23-10-2017), pakosik (23-10-2017)

  18. Powrót do góry    #4785
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Serio?
    Gdzie tu widzisz trollowanie?
    Przecież sami pisaliście jakiś czas temu, że ludzie z ekipy Sukiennika czy nawet od sam są cały czas przy misiu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #4786
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Hmmm... Tak jak Kingpin w tym cytowanym przez ciebie poście?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Tak, ale dopiero wtedy, gdy zostanie udowodniona
    wina KST.
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #4787
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Patrząc na ten cały cyrk transferowy to dziwi mnie tworzenie zupełnie fikcyjnego regulaminu jaki panuje w PL. W Szwecji skończył się sezon i kluby normalnie podpisują kontrakty. U Nas czekamy na listopad co powoduje właśnie taki oto burdel i pozwala co niektórym klubą robić totalną rozpierduchę. Już totalna głupotą jest zakaz przedłużenia umowy ze swoimi zawodnikami.
    Co do Holty jeśli faktycznie jego odejście ma związek z kwotą kontraktu to niech idzie tam gdzie dają więcej , ale jeśli chodzi o papierowe zapisy (151 zeta za punkt) to myślę że klub powinien jednak z nim to jakoś normalnie rozwiązać. Holta pare razy ratował Włókniarzowi dupee przed spadkiem to może teraz Włókniarz też mógłby mu dupee przed komornikami i innymi gargamelami poratować...
    Jeszcze patrząc na te transfery zaczynam mieć wrażenie że do Nas przyjeżdżają na rozmowy tylko po to żeby podpić stawkę gdzie indziej bo co pojawi się jakieś nazwisko zaraz okazuję się że jednak będzie w innym klubie. Jak ma skończyć się na jakiś Kościuchach czy Szczepaniakach to lepiej chyba zostawić Barana i Polisa.
    Ostatnio edytowane przez nitro_ckm ; 23-10-2017 o 14:08

  21. Powrót do góry    #4788
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Jesli to prawda to co pisze Puka http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...590,1,984.html To nieźle was Rysiek potraktował
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #4789
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Patrząc na ten cały cyrk transferowy to dziwi mnie tworzenie zupełnie fikcyjnego regulaminu jaki panuje w PL. W Szwecji skończył się sezon i kluby normalnie podpisują kontrakty. U Nas czekamy na listopad co powoduje właśnie taki oto burdel i pozwala co niektórym klubą robić totalną rozpierduchę. Już totalna głupotą jest zakaz przedłużenia umowy ze swoimi zawodnikami.
    Co do Holty jeśli faktycznie jego odejście ma związek z kwotą kontraktu to niech idzie tam gdzie dają więcej , ale jeśli chodzi o papierowe zapisy (151 zeta za punkt) to myślę że klub powinien jednak z nim to jakoś normalnie rozwiązać. Holta pare razy ratował Włókniarzowi dupee przed spadkiem to może teraz Włókniarz też mógłby mu dupee przed komornikami i innymi gargamelami poratować...
    Jeszcze patrząc na te transfery zaczynam mieć wrażenie że do Nas przyjeżdżają na rozmowy tylko po to żeby podpić stawkę gdzie indziej bo co pojawi się jakieś nazwisko zaraz okazuję się że jednak będzie w innym klubie. Jak ma skończyć się na jakiś Kościuchach czy Szczepaniakach to lepiej chyba zostawić Barana i Polisa.
    Wystarczy wprowadzić zapis, że wszystkie zmiany regulaminowe
    muszą być ogłoszone minimum rok a nawet dwa przed wprowadzeniem.
    Wtedy żaden zakaz podpisywania kontraktów nie był by potrzebny.
    Tak się robi w normalnych dyscyplinach...normalnych.
    !Adrian walcz!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Gadol (23-10-2017)

  24. Powrót do góry    #4790
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Co by nie mowic sytuacja na rynku zwlaszcza w kwestii Polaków nie jest zaciekawa. Obawiam się ze po tym jak wydymal nas Rysiek a liczacy się zawodnicy rozmawiaja z nami by podbic stawke gdzie indziej nasz okres transferowy zakończy sie na Musielaku i Szczepaniaku. Taki uklad oznacza dla nas ciężką walke o utrzymanie z marnymi szansami na powodzenie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #4791
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    No pisał już o tym Grigorij. A można było zmienić klub w cywilizowany sposób.
    Czyli teraz Toruń będzie walił ściemę 150 pln

  26. Powrót do góry    #4792
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    No pisał już o tym Grigorij. A można było zmienić klub w cywilizowany sposób.
    Czyli teraz Toruń będzie walił ściemę 150 pln
    Tego nie wiesz. Mam nadzieję, że jakimś cudem nie dojdzie do tego transferu, lecz jeśli już, to są inne sposoby na ogarnięcie kontraktu Holty.
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #4793
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Według mnie to jeszcze jakiś obcokrajowiec by się przydał bo inaczej to zapowiada się słabszy skład niż w tym sezonie

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  28. Powrót do góry    #4794
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Przeciez AJ obiecał że będzie jechał już dobrze bo odnalazl usterke w sprzecie... Wygląda to narazie tragicznie. Toruń najpierw podebrał Holte a teraz dorzuci pare groszy i szantażem sponsorów i tak zatrzyma Miedzińskiego zostawiając NAS w dupiee czarnej. Zostanie serio Szczepaniak Kosciuch i Mazur więc cieżka walka o utrzymanie. Co do zagranicznego grajka to już tak na prawde nikogo sensownego raczej nie ma chyba że faktycznie dogadali się z Lindgrenem w co wątpie.

  29. Powrót do góry    #4795
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Patrząc na ten cały cyrk transferowy to dziwi mnie tworzenie zupełnie fikcyjnego regulaminu jaki panuje w PL. W Szwecji skończył się sezon i kluby normalnie podpisują kontrakty. U Nas czekamy na listopad co powoduje właśnie taki oto burdel i pozwala co niektórym klubą robić totalną rozpierduchę. Już totalna głupotą jest zakaz przedłużenia umowy ze swoimi zawodnikami.
    Co do Holty jeśli faktycznie jego odejście ma związek z kwotą kontraktu to niech idzie tam gdzie dają więcej , ale jeśli chodzi o papierowe zapisy (151 zeta za punkt) to myślę że klub powinien jednak z nim to jakoś normalnie rozwiązać. Holta pare razy ratował Włókniarzowi dupee przed spadkiem to może teraz Włókniarz też mógłby mu dupee przed komornikami i innymi gargamelami poratować...
    Jeszcze patrząc na te transfery zaczynam mieć wrażenie że do Nas przyjeżdżają na rozmowy tylko po to żeby podpić stawkę gdzie indziej bo co pojawi się jakieś nazwisko zaraz okazuję się że jednak będzie w innym klubie. Jak ma skończyć się na jakiś Kościuchach czy Szczepaniakach to lepiej chyba zostawić Barana i Polisa.
    Dziwię się, że się dziwisz. Jeszcze długo będziecie pracować na odzyskanie wiarygodności niemniej powodzenia.

  30. Powrót do góry    #4796
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dziwię się, że się dziwisz. Jeszcze długo będziecie pracować na odzyskanie wiarygodności niemniej powodzenia.
    To im akurat pisałem jakieś 2 miesiące temu. Ale mnie wyśmiali
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4797
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Panowie i Panie nie narzekać. Jest bardzo dobrze. Skład zamknięty czekamy na listopad będziecie zadowoleni. WŁÓKNIARZ!

    1. Madsen
    2. mała bombka
    3. BOMBA
    4. BOMBA
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świącik

    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

  32. Powrót do góry    #4798
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Troche duzo tych bomb jak na mizerie ktora została. Chyba ze transfer Musielaka traktujemy jako bombe a Szczepaniaka jako małą bombke.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #4799
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    pod 3.BOMBER

  34. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    CKMLeW (24-10-2017), Dominik (23-10-2017), Gadol (23-10-2017), Yozayan (24-10-2017), ananasek_vel_oman (24-10-2017), młody_piernik (23-10-2017), shelve (23-10-2017)

  35. Powrót do góry    #4800
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Kwestia dla kogo jest co bombą dla mnie po tych wszystkich przejściach, BOMBA to gość na minimum 1,8, ale który spokojnie może przebić 2,0 , a mała bombka to ktoś kto może zarypać cały sezon, a może pojechać na dobrym poziomie i nie jest z góry skazany na max 3 pkt w meczu . Dla innego bomba to Woffinden, ale o takich już nie marze, przynajmniej jeszcze nie w tym sezonie

  36. Powrót do góry    #4801
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    a te duże BOMBY to krajowi?

  37. Powrót do góry    #4802
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Już to okienko transferowe pokazało, że niczego nie można być pewnym

  38. Powrót do góry    #4803
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Panowie i Panie nie narzekać. Jest bardzo dobrze. Skład zamknięty czekamy na listopad będziecie zadowoleni. WŁÓKNIARZ!

    1. Madsen
    2. mała bombka
    3. BOMBA
    4. BOMBA
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świącik

    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    "Na szczycie listy życzeń są Krzysztof Kasprzak i Adrian Miedziński, ale w odwodzie mamy takie nazwiska, jak Grzegorz Walasek, Tobiasz Musielak i Mateusz Szczepaniak, Kasprzak ma dać odpowiedź w ciągu dwóch dni."

    Skoro skład zamknięty, to bez Kasprzaka, jak dopiero ma dać odpowiedź. Te duże bomby to Walas i Miedziak a ta mała to Szczepaniak czy Musielak?

  39. Powrót do góry    #4804
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    a te duże BOMBY to krajowi?
    Krajowi to BOMBA i bombka - ich akurat nie trudno się domyślić o kogo chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    "Na szczycie listy życzeń są Krzysztof Kasprzak i Adrian Miedziński, ale w odwodzie mamy takie nazwiska, jak Grzegorz Walasek, Tobiasz Musielak i Mateusz Szczepaniak, Kasprzak ma dać odpowiedź w ciągu dwóch dni."

    Skoro skład zamknięty, to bez Kasprzaka, jak dopiero ma dać odpowiedź. Te duże bomby to Walas i Miedziak a ta mała to Szczepaniak czy Musielak?
    Proponuje czytać PS, tam mniej tekstów, ale przynajmniej widać, że mają informacje. Pan Dariusz to chyba już każdego polaka u nas wymienił.

  40. Powrót do góry    #4805
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    No mam nadzieje że krajowa BOMBA to jednak będzie ten dogadany niby od dawna w kuj-pom.

  41. Powrót do góry    #4806
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cyzby kangur Max, Musielak i Przemek?

  42. Powrót do góry    #4807
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    może Lindgren Musielak i Przemek

  43. Powrót do góry    #4808
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Krajowi to BOMBA i bombka - ich akurat nie trudno się domyślić o kogo chodzi.



    Proponuje czytać PS, tam mniej tekstów, ale przynajmniej widać, że mają informacje. Pan Dariusz to chyba już każdego polaka u nas wymienił.
    Tylko że on akurat artykuły o Włókniarzu, opiera na cytatach waszego prezesa. To chyba jedyna osoba, która z nim rozmawia (w sumie to raczej z przymusu, nagonka Ostafa nie jest mu potrzebna).
    A tutaj akurat nie dał nic że to cytat, ale jest słowo "w odwodzie mamy ... " (chyba że Ostaf z wami ten skład ustala, jako doradca). I już mówił Miś że, chcą Kasprzaka i Miedziaka dużo wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 23-10-2017 o 21:00

  44. Powrót do góry    #4809
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Panowie i Panie nie narzekać. Jest bardzo dobrze. Skład zamknięty czekamy na listopad będziecie zadowoleni. WŁÓKNIARZ!

    1. Madsen
    2. mała bombka
    3. BOMBA
    4. BOMBA
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świącik

    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    Sami terroryści

    1. Madsen
    2. Ogór/Ułamek
    3. Przemek Pawlicki
    4. Kildemand
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Świącik

    A jeśli potwierdzi się Doyle w Zielonej to Hancock za Pająka.

  45. Powrót do góry    #4810
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    GH i TM z trzecim wolę nie zapeszać
    Ostatnio edytowane przez artem ; 23-10-2017 o 21:04
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  46. Powrót do góry    #4811
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Ja prdl. Tegoroczny okres transferowy jest lepszy niż tegoroczny sezon żuzlowy. Dużo wiecej emocji

    NC+ powinno temat przemyśleć. I codziennie o 20.00 robić Magazyn Transferowy SE

    I tam na live redaktorzy z PS i SF mogli by sprzedawać swoje info.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-10-2017), Często się chowam (24-10-2017), Gadol (23-10-2017), ananasek_vel_oman (24-10-2017), młody_piernik (23-10-2017)

  48. Powrót do góry    #4812
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    GH

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Nie może być...Garry Havelock?

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawcio za jego przydatny post!

    Gadol (23-10-2017)

  50. Powrót do góry    #4813
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    Nie może być...Garry Havelock?
    Garry to już raczej w innej dyscyplinie: sztafeta 4 x 400 gram lub ewentualnie jakaś biała ścieżka zdrowia

  51. Powrót do góry    #4814
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    obstawiam Jędrzejaka w Czewie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Powrót do góry    #4815
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    obstawiam Jędrzejaka w Czewie.
    Ale Ogór to co najwyżej "bombka".

    Obstawiaj "bombę" cwaniaku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •