Strona 106 z 114 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Z Holta jest ta sama bajka co z Iversenem. Obaj byli dogadani dopóki do gry nie wkroczył Toruń z walizką pieniędzy więcej.

    Blisko dogrania szczegółów z zagranicznym zawodnikiem, materiałem na lidera. Niestety krotkowzroczna wizja, ale powoli nie ma w czym wybierać. Odnośnie obsady polskich zawodników jeszcze może być ciekawie

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  2. Powrót do góry    #4727
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Hancock ??

  3. Powrót do góry    #4728
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Fricke ? Krótkowzroczna bo wypożyczenie na rok?

  4. Powrót do góry    #4729
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Należy zadać sobie pytanie czy Toruń bierze na poważnie ewentualny transfer Holty. Odnoszę wrażenie, że może po prostu chcą zmiękczyć Miedzińskiego (jego oczekiwania), a przy okazji napsuć krwi Włókniarzowi.

    Swoją drogą teraz zrobiło się głośno o rozmowach z Kasprzakiem czy Zengotą. Oby nie skończyło się tak, że wszyscy Ci zawodnicy dzięki nam podbiją sobie stawki u obecnych/nowych pracodawców, a my zostaniemy z niczym. Wierzę, że prezes trzyma rękę na pulsie

  5. Powrót do góry    #4730
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Maly eryku nie interesuje nas co masz nam do powiedzenia. Twoje historie maja tyle wspólnego z rzeczywistością co nic.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #4731
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Maly eryku nie interesuje nas co masz nam do powiedzenia. Twoje historie maja tyle wspólnego z rzeczywistością co nic.
    A jednak Magiku na prive piszecie do mnie i pytacie "what is going on" a tutaj już całkiem poważnie, że nie interesuje Was... że moje historie... moje historie nie są wcale gorsze od niejakiego Artema... Ale to tak na marginesie... za późno ugryzłem się w jęzor... Przepraszam, Artemie...
    Ponieważ na privie odpowiadam każdemu z Was, że nie będę odpowiadał tam czyli na privie ale na ogóle, aby nie powtarzać tego samego tekstu dziesiątek razy... a więc zaczynam:
    1) Sprawa Zengoty, dzisiejszy Przegląd Sportowy: Zengi jest super Człowiekiem! uwielbiają go i żużlowcy obecni i emeryci... Nade wszystko uwielbiają go córki dorastające prezesa Rusieckiego z Leszna.. a jednak Zengi raczej wypadnie z Leszna kosztem Hampla, który ma być liderem i w założeniu ma wygrywać 3-2 biegi w meczu.. W/g Rusieckiego Zengi nie ma szansy na taki wynik... Córki Prezesa płaczą ale Zengi musi rozważyć trzy oferty: Zielona, Wrocek i Czewa.. W/g moich informatorów z Leszna Grzesiu już wybrał... Zieloną Górę...
    2) Sprawa Musielaka, Sportowe Fakty od wielu dni: tutaj też wspieram się Lesznem... Nie radzą go brać.. doradzają aby puścić go Wrockowi.. Według nich Tobiasz to pozer, jest doskonały jeśli ma się przebrać za Mikołaja w szkole podstawowej czy podstawić motocykl po ratusz leszczyński na pierwszy lepszy happening.. generalnie wciąż narzeka na tor lub na motocykle.. Leszno twierdzi, że nie jest zainteresowane jego powrotem ani teraz ani w przyszłości (Koledzy z Leszna sugerują zaufać jeszcze Ułamkowi i to nie żart, tylko poważna opinia);
    3) Sprawa Kasprzaka, Syfy dziś: Kasprzak jest nie do wyrwania z Gorzowa, ma tam niezły kontrakt, sponsorów i duże zadowolenie, po prostu przywiązał się, a takie newsy gazetowe przysłużą się tylko jemu, bo jeszcze parę groszy może sobie dolifotwać do kontraktu... To opinia Kolegów z Gorzowa Wlkp;
    4) Sprawa Przema Pawlickiego: Leszno go nie chce i nie bedzie chciało bo 3 Pawlickich w Lesznie (z ojcem) to mieszanka.... bardzo wybuchowa, podobno bardzo roszczeniowi ludzie... W pojedynkę można próbować z nim, ale ma oferty z Grudziądza i Wrocka!! (opinia Leszczyńska);
    5) Sprawa Miedzińskiego i Holty: Miedziak nie do wyrwania z Torunia, ale tam bardzo dużo chce!! Termos ściąga, lub udaje, że chce ściągnąć Rune, ale tylko po to aby zmiażdżyć kontraktowo Miedziaka i Pawełka (Przedpełskiego) oraz jako spare part dla Krisa (Holdera), gdyby ten zawodził. Może się jeszcze skończyć, że Termos oleje Rune niczym prostytutkę, ale w tym momencie to już będzie po skandalu obyczajowym w Czewie, który teraz się dokonuje i Holtę znienawidzą Częstochowianie siadający na widowni; (opinia z Torunia)
    6) Sprawa Kościucha (uwaga!!): Leszczynianie definitywnie twierdzą, że facet nie nadaje się na ekstraligę (mój faworyt), że był próbowany parę razy w Lesznie przez te 10-15 lat i kicha wyszła z tego; odradzają mi go (no tak, ale na bezrybiu i rak ryba, a poza tym ja wierzę jakoś w Norbiego);
    7) Sprawa Pedersena (mój sondaż): Nikodem, jak go nazywają w Lesznie, jest po rozstaniu z tą "pompowaną" blandyną... Żona, która urodziła mu bliźniaki Michała i Michalinę nie chce go znać, w Monako jednak za drogo więc Nikodem musi dokończyć budowę domu.. W Lesznie obstawiają, że weźmie dużą forsę za podpis, pojedzie 2-3 mecze i wycofa się.. Po prostu nie ma już tego zaangażowania, co nie jet problemem Nikodem ale tego Prezesa, który skusi się na niego... (opinia Leszna);
    8) Sprawa Hancocka (mój sondaż): gdyby była pewność że kości się zrastają dobrze i są młode to Toruń nie zrezygnowałby z niego... Istnieje obawa, że przed rozpoczęciem sezonu Greg, jednak może nie podołać i zakończy sezon... (opinia Torunia).
    Wniosek: moi ludzie z Torunia, Leszna i Gorzowa optują za:
    -trzymaniem Seby Ułamka bo na trudnych torach pojedzie (!!??)
    - zatrzymaniem Polisa bo pod 8 idealny w/g nowych przepisów, a może załapać jako Polak w pierwszej "Piątce" składu (problem w tym, że on nie wierzy w siebie, tzn. twierdzi, że finansowo nie da rady dosprzętowić się i dlatego chce odejść - to info od mamy, ale nie mojej ... Panie Michale, panie Prezesie, jak to jest?? Pomożecie?!?!?!?)
    I to tyle na teraz!
    Pozdrawiam Was!
    maly eryk
    P.S. któryś w Was, chyba Roland, powiedział, że skonczy się na Kościuchu i na Szczepaniaku.. Ja też uważam, że tak... lub opcja: Ułamek, Polis ( a może Karola Barana zatrzymać....??)

  7. Powrót do góry    #4732
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    A jednak Magiku na prive piszecie do mnie i pytacie
    Wklej screeny tych próśb.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  8. Powrót do góry    #4733
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Wklej screeny tych próśb.
    Zartujesz chyba!! Człowieku, ja mam 5 dych na karku i jestem poważnym człowiekiem... i "nie zdradzam nigdy swoich informatorów" - taką mam po prostu zasadę w życiu...
    maly_eryk

    Michał Świącik, dobry, uczciwy Prezes i wspaniały Człowiek w życiu prywatnym... znalazł się w bardzo niekomfortowej sytuacji... Ktoś w sposób czysto instrumentalny, nie mając w tym swojej wielkiej korzyści w sensie namacalnego Zysku stricte, wyjął mu jedną z cegieł w murze, jednego puzla z ułożonej już układanki.. Prezes mimo, że ma jakieś tam fundusze, że jest uczciwy i dobrze zarządza Klubem nie ma wielkiej możliwości manewru... Właściwie nie ma żadnej możliwości, jakiegokolwiek manewru... Wszystkie potencjalne cele są "przyspawane" do swoich "stołków" jak nigdy dotąd.. Czy świadczy to o zbliżającym się Kryzysie w polskim Żużlu?!?!?
    m_e

  9. Powrót do góry    #4734
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Analityk z całym szacunkiem, ale zdaje się podobne brednie wypisywales na Ostafowych rewelacjach jak jeszcze w PS pisał a już pisząc o Musielaku w ten sposób poplynales masakrycznie. Z całym szacunkiem ale po mojemu gxwno widziałeś, gxwno wiesz.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (22-10-2017)

  11. Powrót do góry    #4735
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Analityk z całym szacunkiem, ale zdaje się podobne brednie wypisywales na Ostafowych rewelacjach jak jeszcze w PS pisał a już pisząc o Musielaku w ten sposób poplynales masakrycznie. Z całym szacunkiem ale po mojemu gxwno widziałeś, gxwno wiesz.
    Nie obraziłeś mnie, choć... widziałem bardzo wiele i coś nie coś wiem... ale jeśli uważnie czytałeś moje wypociny to powinieneś zauważyć, że opinia o Tobi zamieszczona przeze mnie nie jest moją opinią a głosem z... Leszna i to nie z leszczyńskich trybun ale z "od środka"....
    m_e

  12. Powrót do góry    #4736
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    To witamy Zengiego (liczę że Zielonka go nie przekabaci już)

  13. Powrót do góry    #4737
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    To witamy Zengiego (liczę że Zielonka go nie przekabaci już)
    Ile razy mamy go przekabacać ?

    W ZG już się mówi, że Grześ u nas. Wrócił do macierzy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    pschemko (21-10-2017)

  15. Powrót do góry    #4738
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Ciekawy jest ten okres transferowy

    Odnośnie Holty...napisze coś więcej w póżniejszym czasie,ale jedno nie ulega wątpliwości-coś już było uzgodnione a tu taki numer z jego strony.Mam nadzieje,że "drzwi" dla tego zawodnika w naszym klubie zostaną definitywnie zamknięte.
    Ciekawi mnie tylko czy w przyszłym sezonie w innym klubie wykręci średnią 2.0,czy zakręci się koło 1.5 i pojawią się bandaże na nadgarstkach
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 21-10-2017 o 19:31

  16. Powrót do góry    #4739
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Ciekawy jest ten okres transferowy

    Odnośnie Holty...napisze coś więcej w póżniejszym czasie,ale jedno nie ulega wątpliwości-coś już było uzgodnione a tu taki numer z jego strony.Mam nadzieje,że "drzwi" dla tego zawodnika w naszym klubie zostaną definitywnie zamknięte.
    Ciekawi mnie tylko czy w przyszłym sezonie w innym klubie wykręci średnią 2.0,czy zakręci się koło 1.5 i pojawią się bandaże na nadgarstkach
    Hmm, jeszcze może być tak, ze zapuka do waszych drzwi w listopadzie tego roku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4740
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeszcze może być tak, ze zapuka do waszych drzwi w listopadzie tego roku
    Rysiek ma już dogadany klub bo oficjalnie się już pożegnał z Michałem.

  18. Powrót do góry    #4741
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Ciekawy jest ten okres transferowy

    Odnośnie Holty...napisze coś więcej w póżniejszym czasie,ale jedno nie ulega wątpliwości-coś już było uzgodnione a tu taki numer z jego strony.Mam nadzieje,że "drzwi" dla tego zawodnika w naszym klubie zostaną definitywnie zamknięte.
    Ciekawi mnie tylko czy w przyszłym sezonie w innym klubie wykręci średnią 2.0,czy zakręci się koło 1.5 i pojawią się bandaże na nadgarstkach
    Holta jak trafi do Torunia, to żadne bandaże nie będą mu potrzebne.
    Będzie mógł sobie robić okłady nadgarstków z banknotów.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    chicago23bull (21-10-2017)

  20. Powrót do góry    #4742
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    [QUOTE=shelve;1868018]Holta jak trafi do Torunia, to żadne bandaże nie będą mu potrzebne.
    Będzie mógł sobie robić okłady nadgarstków z banknotów. [/QUOT

    Tego mu życze na koniec karieryJak się sprzedać to za konkretne hajsiwo

  21. Powrót do góry    #4743
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    to na prawdę prześmieszne i żałosne, jak Medaliki ślinia sie w akcie rozpaczy na Adriana : D tyle lat był dla Was "kaczka", "bandyta", najwieksze gwizdy na stadionie, ale w obliczu kompromitacji na rynku transferowym nagle "ten Adrian to w sumie nie jest taki zły" : D serio? Działacze i presesi lubia sie prostytuować dla wyniki, ale w Czestochowie kibice wyznaczaja nowe standardy. Uspokoje Was jednak, jak informowałem juź kilka dni jako 1 z Holta - Miedzińskiego zobaczycie jak świnia niebo : ) Adrian nawet przez minute nie traktował Swiacika powaznie. Dodam wiecej - o Zengocie i Kasprzaku tez juz szkoda dyskutowac : ) sugerowałbym przeprosić sie z Ułamkiem...

  22. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Miedziński bywał ostatnio w Czewie. Chyba na zakupach
    Tak jak pisałem robi ze Świącikiem jakieś interesy.
    Ogarnij się chłopie trochę. Nikt poważny nie chce tego zawodnika w Częstochowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #4745
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    to na prawdę prześmieszne i żałosne, jak Medaliki ślinia sie w akcie rozpaczy na Adriana : D tyle lat był dla Was "kaczka", "bandyta", najwieksze gwizdy na stadionie, ale w obliczu kompromitacji na rynku transferowym nagle "ten Adrian to w sumie nie jest taki zły" : D serio? Działacze i presesi lubia sie prostytuować dla wyniki, ale w Czestochowie kibice wyznaczaja nowe standardy. Uspokoje Was jednak, jak informowałem juź kilka dni jako 1 z Holta - Miedzińskiego zobaczycie jak świnia niebo : ) Adrian nawet przez minute nie traktował Swiacika powaznie. Dodam wiecej - o Zengocie i Kasprzaku tez juz szkoda dyskutowac : ) sugerowałbym przeprosić sie z Ułamkiem...
    Nie widzisz roznicy miedzy chceniem kogos, a akceptacja tylko dlatego, ze nie ma nikogo lepszego? No nie wiem jak ty, ale ja w swoim klubie wole najgorszego wroga, ktory zrobi punkty i zapewni utrzymanie, niz swojaka, ktorego lubie, ale z ktorym spadne z hukiem. W dzisiejszym sporcie nie ma sentymentow.

  24. Powrót do góry    #4746
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Po co takiemu prowokatorowi w ogóle odpowiadać? Trzeba zastosować to co sami zapoczątkowali. Ode mnie dla ameby intelektualnej leci ignor.

    A o skład się nie martwię będzie dobrze, a przede wszystkim stabilnie finansowo.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Kazoon (22-10-2017), mackoxdp1 (22-10-2017)

  26. Powrót do góry    #4747
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    to na prawdę prześmieszne i żałosne, jak Medaliki ślinia sie w akcie rozpaczy na Adriana : D tyle lat był dla Was "kaczka", "bandyta", najwieksze gwizdy na stadionie, ale w obliczu kompromitacji na rynku transferowym nagle "ten Adrian to w sumie nie jest taki zły" : D serio? Działacze i presesi lubia sie prostytuować dla wyniki, ale w Czestochowie kibice wyznaczaja nowe standardy. Uspokoje Was jednak, jak informowałem juź kilka dni jako 1 z Holta - Miedzińskiego zobaczycie jak świnia niebo : ) Adrian nawet przez minute nie traktował Swiacika powaznie. Dodam wiecej - o Zengocie i Kasprzaku tez juz szkoda dyskutowac : ) sugerowałbym przeprosić sie z Ułamkiem...
    Śliniłeś się ty na widok Golloba.

  27. Powrót do góry    #4748
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Rysiek ma już dogadany klub bo oficjalnie się już pożegnał z Michałem.
    Kiedy mial sie pozegnac? Bo wczoraj rano mialem info, ze pilka po stronie klubu jest

    Coz, misio lubi strzelac sobie samoboje. Wymiana Holta-miedzinski takim bedzie.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Po co takiemu prowokatorowi w ogóle odpowiadać? Trzeba zastosować to co sami zapoczątkowali. Ode mnie dla ameby intelektualnej leci ignor.

    A o skład się nie martwię będzie dobrze, a przede wszystkim stabilnie finansowo.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ja tam przyglupow nie dodaje do ignorowanych. Forum to dla mnie rozrywka, a nikt bardziej nie bawi niz trollunskie ujadacze
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    blacktop (22-10-2017)

  29. Powrót do góry    #4749
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    Halo Prezes!! :-)

    Halo Prezes!! Czy mnie słyszysz??
    BIERZ TOMKA JĘDRZEJAKA!! Tomek jest rozżalony na WTS i obiektywnie mówiąc ma mega rację (!!). Chce zostać w Extralidze... Jest ambitny. W obecnej sytuacji będziesz miał Polaka, który na "Lwie" będzie robił komplety.. na wyjeździe może będzie gorzej ale i tak w obecnej sytuacji, która się kroi musimy się skupić na meczach u siebie!! To jedna sprawa...
    Druga, to MUSISZ ZATRZYMAĆ OSKARA POLISA! MUSISZ MU POMÓC TYLKO DOSPRZĘTOWIĆ SIĘ! RESZTĘ ZROBI ON SAM... Jeśli macie jakąś zadrę w sercach miedzy sobą, to sobie wybaczcie i przeproście nawzajem, bo Oskar jest potrzebny... czy to pod 8 czy jako drugi Polak w "piątce"... Wczoraj wieczorem męczyłem o wsparcie w sprawie Oskara, Dariusza "Ostafa" Ostafińskiego... Obiecał, zgadzając się z moją teorią, obiecał... że będzie dzwonił Do Ciebie, Prezesie... a może już dzwonił, bo przecież już południe niedzielne... . Szanowny Michale, posłuchaj nas!!
    Pozdrawiam!
    maly_eryk
    P.S. mimo, że mrugam tutaj okiem to wszystkie słowa są jak najbardziej serio i wszystko jest prawdziwe... Nawet moja rozmowa z Przyjacielem "Ostafem" ....

  30. Powrót do góry    #4750
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Ogólnie wymiana Holta - Miedziński dla dwóch stron jest ciężka

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  31. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Halo Prezes!! Czy mnie słyszysz??
    BIERZ TOMKA JĘDRZEJAKA!! Tomek jest rozżalony na WTS i obiektywnie mówiąc ma mega rację (!!). Chce zostać w Extralidze... Jest ambitny. W obecnej sytuacji będziesz miał Polaka, który na "Lwie" będzie robił komplety.. na wyjeździe może będzie gorzej ale i tak w obecnej sytuacji, która się kroi musimy się skupić na meczach u siebie!! To jedna sprawa...
    Druga, to MUSISZ ZATRZYMAĆ OSKARA POLISA! MUSISZ MU POMÓC TYLKO DOSPRZĘTOWIĆ SIĘ! RESZTĘ ZROBI ON SAM... Jeśli macie jakąś zadrę w sercach miedzy sobą, to sobie wybaczcie i przeproście nawzajem, bo Oskar jest potrzebny... czy to pod 8 czy jako drugi Polak w "piątce"... Wczoraj wieczorem męczyłem o wsparcie w sprawie Oskara, Dariusza "Ostafa" Ostafińskiego... Obiecał, zgadzając się z moją teorią, obiecał... że będzie dzwonił Do Ciebie, Prezesie... a może już dzwonił, bo przecież już południe niedzielne... . Szanowny Michale, posłuchaj nas!!
    Pozdrawiam!
    maly_eryk
    P.S. mimo, że mrugam tutaj okiem to wszystkie słowa są jak najbardziej serio i wszystko jest prawdziwe... Nawet moja rozmowa z Przyjacielem "Ostafem" ....
    Serio, ale dziwnych masz przyjaciol. Ja tam bym mu nawet reki nie podal za rynsztok dziennikarstwa.

    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Ogólnie wymiana Holta - Miedziński dla dwóch stron jest ciężka

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Dla nas chyba jednak ciezsza niz dla nich.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4752
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Rysiek ma już dogadany klub bo oficjalnie się już pożegnał z Michałem.
    To raczej bzdura bo podczas wczorajszej rozmowy u słyszałem ze "to zależy od Holty"
    Zeby sie nie okazalo ze rune sam zapuka w listopadzie do klubu jak go apator wydyma.

  33. Powrót do góry    #4753
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Halo Prezes!! Czy mnie słyszysz??
    BIERZ TOMKA JĘDRZEJAKA!! Tomek jest rozżalony na WTS i obiektywnie mówiąc ma mega rację (!!). Chce zostać w Extralidze... Jest ambitny. W obecnej sytuacji będziesz miał Polaka, który na "Lwie" będzie robił komplety.. na wyjeździe może będzie gorzej ale i tak w obecnej sytuacji, która się kroi musimy się skupić na meczach u siebie!! To jedna sprawa...
    Hah, wymiękam. Rzadko wypowiadam się w tym wątku, ale obok takiej bzdury ciężko jest przejść obojętnie. Jędrzejak, najczęściej wyprzedzany zawodnik w Polsce, ma robić komplety na jednym z najlepszych torów do walki. Komplety jedynek i zer? A może ma wejść jakiś zapis w regulaminie, w myśl którego biegi będą się kończyć na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia? Naprawdę chłopie, weź czasem pooglądaj trochę żużla, bo ile można robić za obiekt drwin i śmiechu.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Kazoon (22-10-2017), dockm (22-10-2017)

  35. Powrót do góry    #4754
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem w Polsce jest Artur Czaja a nie Jędrzejak

  36. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem w Polsce jest Artur Czaja a nie Jędrzejak
    Czaja jednak chyba więcej biegów odjechał - miał więcej okazji, by się wykazać.
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    W sumie to się zgadza - Jędrzejakowi pozostaje status najczęściej wyprzedzanego zawodnika w Ekstralidze.

  38. Powrót do góry    #4757
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta



    Dla nas chyba jednak ciezsza niz dla nich.

    Czy ja wiem... Miedziński to jednak ostatni mohikanin był... Czy jest. A Holta to przy wszystkich jego zaletach zlotówa, nasza ale zawsze 😁 Z drugiej strony konsumenci przyzwyczajeni są że korpo w dupie ma ich kibicowskie preferencje i już nie są dziewicami w tej kwestii.


    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Powrót do góry    #4758
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Halo Prezes!! Czy mnie słyszysz??
    BIERZ TOMKA JĘDRZEJAKA!! Tomek jest rozżalony na WTS i obiektywnie mówiąc ma mega rację (!!). Chce zostać w Extralidze... Jest ambitny. W obecnej sytuacji będziesz miał Polaka, który na "Lwie" będzie robił komplety.. na wyjeździe może będzie gorzej ale i tak w obecnej sytuacji, która się kroi musimy się skupić na meczach u siebie!! To jedna sprawa...
    Druga, to MUSISZ ZATRZYMAĆ OSKARA POLISA! MUSISZ MU POMÓC TYLKO DOSPRZĘTOWIĆ SIĘ! RESZTĘ ZROBI ON SAM... Jeśli macie jakąś zadrę w sercach miedzy sobą, to sobie wybaczcie i przeproście nawzajem, bo Oskar jest potrzebny... czy to pod 8 czy jako drugi Polak w "piątce"... Wczoraj wieczorem męczyłem o wsparcie w sprawie Oskara, Dariusza "Ostafa" Ostafińskiego... Obiecał, zgadzając się z moją teorią, obiecał... że będzie dzwonił Do Ciebie, Prezesie... a może już dzwonił, bo przecież już południe niedzielne... . Szanowny Michale, posłuchaj nas!!
    Pozdrawiam!
    maly_eryk
    P.S. mimo, że mrugam tutaj okiem to wszystkie słowa są jak najbardziej serio i wszystko jest prawdziwe... Nawet moja rozmowa z Przyjacielem "Ostafem" ....
    Siostro, kaftan!!!

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #4759
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W sumie to się zgadza - Jędrzejakowi pozostaje status najczęściej wyprzedzanego zawodnika w Ekstralidze.
    Takim zawodnikiem jest Woźniak, mający najgorszy wskaźnik uzyskanej/straconej pozycji na dystansie, który po rundzie zasadniczej wynosił -12 (biorąc pod uwagę, że Woźniak czasami wyprzedza, co zaniża mu ten wynik, on jest najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem w Polsce), on zdeklasował konkurencję w tej dziedzinie, w sumie to wespół z Kaczmarkiem. Jędrzejak wbrew pozorom nie wypada źle.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 22-10-2017 o 13:14

  41. Powrót do góry    #4760
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    W 2017 być może, ale wynika to z faktu, że Jędrzejak nawet nie stanął do rywalizacji bo był tak "mocny", że trafił na peryferia poważnego ścigania i jedyne czym mógł się wsławić to machanie łapami podczas MPPK.

  42. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    no, ale Jedrzejak wiele nie pojezdzil, wiec tez ciezko to porownac. No ale kazdy wie o co chodzi, jest trzech mistrzow wyprzedzanek, wszyscy tu wymienieni.

    Z nich wszystkich i tak Wozniak najlepszy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #4762
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W sumie to się zgadza - Jędrzejakowi pozostaje status najczęściej wyprzedzanego zawodnika w Ekstralidze.

    Akurat za sezon 2017 nagroda Zlotego Ogora nalezy sie Wozniakowi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #4763
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To raczej bzdura bo podczas wczorajszej rozmowy u słyszałem ze "to zależy od Holty"
    Zeby sie nie okazalo ze rune sam zapuka w listopadzie do klubu jak go apator wydyma.
    Mylisz się kolego.To Holta twardo przedstawił ile chce zarabiać i w jakiej postaci ma otrzymywać pieniądze.Sądząc po rozbieżnościach to w innym klubie mu tyle zaoferowali i Michał na to nie chce przystać bo nie bardzo jest pole do negocjacji.Ja słyszałem o Toruniu i ...Tarnowie.Gdzie wyląduje?pewnie na początku listopada będzie wiadomo.
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 22-10-2017 o 16:03

  45. Powrót do góry    #4764
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2017
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Holty to nie ma co mu się dziwić. Może jeszcze z dwa sezony i koniec, więc idzie tam gdzie dają więcej. Martwi mnie tylko, że "rozmawiamy" z dużą grupą zawodników a na koniec zostaniemy z niczym. Z naszym ulubieńcem S.U. i kimś z 1 ligi.

  46. Powrót do góry    #4765
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    dajesz marian.jpg

    Będzie dobrze
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  47. Powrót do góry    #4766
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Niezwykle trafny cytat zamieściłeś w sygnaturze.
    Jego trafność, o ironio, potwierdza los Brunona.
    Zapatrzony w bolszewizm, czynnie go wprowadzający, sam zginął z rok bolszewików podczas wielkiej czystki.
    Wyjątkowy poeta, wyjątkowa kanalia i wyjątkowy zdrajca.
    Niemniej słowa te są do bólu prawdziwe.

    Sorry za odejście od tematu wątku.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Powrót do góry    #4767
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...457,1,984.html

    Czyżby kolejny dogadany przyciął w H..U...ja?

  49. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O jego ewentualnym powrocie do ZG mówiło się dużo wcześniej i dosadniej, niż do was. Do tego dochodzi niezrozumiały dla was fakt, że jeden rok przejechany w miarę w porządku z prawem i żużlową normalnością jest przysłowiową jaskółką, która w pojedynkę wiosny nie czyni. I zawodnicy o tym wiedzą doskonale, mimo że miejscowe gaduły nawijają makaron, że przecież oni są nowi i z poprzednią mafią nic wspólnego nie mają. Im szybciej pojmiecie, tym łatwiej się będzie żyło bez zbędnych frustracji

  50. Powrót do góry    #4769
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...457,1,984.html

    Czyżby kolejny dogadany przyciął w H..U...ja?
    To, że rozmawiał z wami, nie oznacza, że był już dogadany.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Gadol (23-10-2017)

  52. Powrót do góry    #4770
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O jego ewentualnym powrocie do ZG mówiło się dużo wcześniej i dosadniej, niż do was. Do tego dochodzi niezrozumiały dla was fakt, że jeden rok przejechany w miarę w porządku z prawem i żużlową normalnością jest przysłowiową jaskółką, która w pojedynkę wiosny nie czyni. I zawodnicy o tym wiedzą doskonale, mimo że miejscowe gaduły nawijają makaron, że przecież oni są nowi i z poprzednią mafią nic wspólnego nie mają. Im szybciej pojmiecie, tym łatwiej się będzie żyło bez zbędnych frustracji
    Oj tam, Grzesio to bardzo dobrze wychowany i grzeczny chłopak. Wiedział, że macierz bardzo go potrzebuje to wrócił na ratunek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •