Strona 75 z 114 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,375 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3331
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Podrażniony porażka u siebie Falubaz?, Leszno które przy każdej porażce zostaje gnojone i zrównywane z ziemią ? Czy Sparta?

    Za dużo na oddawaniu punktów się skupiacie, mogliście dziś już mieć pewne utrzymanie, to woleliście oddać punkty Grudziądzowi
    W imie wyzszego dobra jakim jest liga bez trolluna i dziejowej sprawiedliwosci, abyscie w koncu kiedys mogli awansowac

    Ten zespol i tak ujechal juz sam wiecej niz ktokolwiek przypuszczal (w tym ja), ze ujedzie wiec spoko teraz mozemy sie skupiac na tym kto nam odda a komu my oddamy
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3332
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Odbiegając od tematu...
    Można Panu Tolewskiemu zabrać mikrofon? Czy spiker nie powinien być bezstronny?

  3. Powrót do góry    #3333
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    W imie wyzszego dobra jakim jest liga bez trolluna i dziejowej sprawiedliwosci, abyscie w koncu kiedys mogli awansowac

    Ten zespol i tak ujechal juz sam wiecej niz ktokolwiek przypuszczal (w tym ja), ze ujedzie wiec spoko teraz mozemy sie skupiac na tym kto nam odda a komu my oddamy
    Wy też nigdy nie spadliście, a awansu z pierwszej ligi jako jej zwycięzca nie było, więc argument żaden
    Wiem że nie ma co porównywać klubu, który ma dwuletnią historię, i kompletnie żadnych sukcesów, do utytułowanego Torunia, który wiele medali zdobył, ale też spaść możecie A potem, kiedyś awansujecie, i może jakiś pierwszy medal w historii Włókniarza powąchacie? Kto wie

  4. Powrót do góry    #3334
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Nasi zawalili sprawę z torem i tyle. I nie zwalał bym tu winę na komisarza od razu.

  5. Powrót do góry    #3335
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jako że nie wierze w spiskowe teorie dziejów tak i nie wierze w spółdzielnie.
    Dla mnie Toruń zakończy sezon z 10 punktami, a my maksymalnie z 9 punktami a bardzie prawdopodobne ze z 7 punktami.
    Jeżeli przeanalizuje się tabele i terminarz to nie wygląda to ciekawie patrząc z naszego punktu widzenia. Musimy liczyć, że GKM pokona tylko ROW i to maksymalnie z 2 punkty wtedy sezon zakończy z 6 punktami.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #3336
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Idąc na mecz przeczuwałem, że będzie pod górkę, Grudziądz zdeterminowany ...a my w glorii chwały i przekonaniu o swojej sile, możemy dostać w trąbę.
    Do tego lekko się zdziwiłem jak zobaczyłem tor....
    Nie wiem czy mecz miał status zagrożonego, ale te betonowe aleje były wprost wymarzone dla GKM.
    No i najważniejsze pytanie, co zrobi dziś nasz statysta???
    Odpowiedź nadeszła już w pierwszym starcie- NIC
    Hamowanie obiema girami i punkt ciężko wywalczony na Wieczorku.
    Czekam z utęsknieniem na słabego Jonssona, byle by nie oglądać tego cyrku.
    Żużel to sport, a w sporcie można przegrać... ale k u r w a walcząc!

    Kubeł zimnej wody wylał się na rozgrzane łby, tych którzy myśleli ,że Madsen będzie niepokonany, Zagar będzie liderował, a Baran jest nam ZBĘDNY.
    ... a piąte miejsce to formalność.
    Dziś tabela się skomplikowała i to my mamy najgorszy układ meczów.
    Co trzeba zrobić?
    Zdjąć uśmiech z twarzy, prosić Jonssona o szybki powrót (o formę na Jasną Górę) ściskać kciuki by Baran trzymał fason, dosprzetowić Polisa.
    O Holtę i Madsena się nie martwię, Zagar...............

    Dziś widziałem kilku kibiców w czapkach z napisem Zagar, no nie wiem... ja po dzisiejszym meczu wolałbym nosić z napisem Baran

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    cures (26-06-2017)

  8. Powrót do góry    #3337
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Wy też nigdy nie spadliście, a awansu z pierwszej ligi jako jej zwycięzca nie było, więc argument żaden
    Wiem że nie ma co porównywać klubu, który ma dwuletnią historię, i kompletnie żadnych sukcesów, do utytułowanego Torunia, który wiele medali zdobył, ale też spaść możecie A potem, kiedyś awansujecie, i może jakiś pierwszy medal w historii Włókniarza powąchacie? Kto wie
    Wlokniarz spadl w 97 roku
    To tylko za mojej pamieci A wczesniej z tego co ksiazki mowia tez byly spadki

    Za to wy macie klub bez nazwy i z taka sama bogata historia wlascicielska jak nasz wiec take it easy

    Sam nie wiem co gorsze... miec nazwe, ktora wszyscy chca uzywac (kolejne spolki) czy od kilku lat jeden klub, ktory nie moze sie wlasnej tozsamosci doszukac...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #3338
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ale że twardy tor na GKM?!

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #3339
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Mecz przegrała decyzja o o obsadzie biegów nominowanych. Madsen w 14 z pierwszego pola wygrałby z Pieszczkiem. Komandos dwa razy został zamknięty na dziesiątym metrze... A w 15 byli szybcy Choco i Artiom, więc wiadomo było, że Holta z 4 pójdzie a ten z drugiego pola będzie miał ciężko. Trzeba było zaryzykować.

    Tor dziś dramat. Ja nie wiem po co ci komisarze toru jeżdżą z tymi sędziami, jak tylko psują robotę gospodarzy.
    Puszczenie Madsena w 14 to nie ryzyko tylko strategia. Takie mecze rozstrzyga się w 14 biegu a nie robi ryzyk fizyk w 15.
    Włókniarz swoimi decyzjami wyciągnął rękę do GKMu i o mało nie skończyło się to porażką.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MICHCIO13 za jego przydatny post!

    muuu (26-06-2017)

  12. Powrót do góry    #3340
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Ten mecz Włókniarz po raz pierwszy w sezonie koncertowo olał... zamiast trenować jak to było w zwyczaju chyba spędzono zbyt dużo godzin w lokalnych barach po GP... tor też prawie w ogóle nie był robiony. Deszcz w nocy po Gorzowie i parę dni prażącego słońca dały skutek jak widzieliśmy...

    pomyśleć że przez taką niekompetencję możemy spaść

  13. Powrót do góry    #3341
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2017
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Sprawa wyglada tak. Pierwszorzędnie ****ano przygotowanie toru. Od czwartku powinna lecieć brona i nie cztery polewaczki wody jak dzisiaj tylko 40! Jakby było tak robione to GKM niech sobie ubija dzisiaj od rana i niech sobie płaczą, ze przyzepa. UJa by zrobili.
    Zagar wkrwiony, Madsen tak samo. Karol mówi, ze w ogóle nie wiedział co zakładać bo tor całkowicie inny. Zarząd po prostu nie ma jaj, by robić wszystko po swojemu.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pudliszki za jego przydatny post!

    Girion (26-06-2017)

  15. Powrót do góry    #3342
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pudliszki Zobacz posta
    Sprawa wyglada tak. Pierwszorzędnie ****ano przygotowanie toru. Od czwartku powinna lecieć brona i nie cztery polewaczki wody jak dzisiaj tylko 40! Jakby było tak robione to GKM niech sobie ubija dzisiaj od rana i niech sobie płaczą, ze przyzepa. UJa by zrobili.
    Zagar wkrwiony, Madsen tak samo. Karol mówi, ze w ogóle nie wiedział co zakładać bo tor całkowicie inny. Zarząd po prostu nie ma jaj, by robić wszystko po swojemu.
    Zapomniałeś chyba, że żyjemy obecnie w erze komisarzy betoniarzy, którzy wpadają w dniu meczu i robią tor po swojemu.
    Takie podejście do tematu mogłoby się skończyć nawet odgwizdaniem walkowera przez sedziego.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #3343
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zapomniałeś chyba, że żyjemy obecnie w erze komisarzy betoniarzy, którzy wpadają w dniu meczu i robią tor po swojemu.
    Takie podejście do tematu mogłoby się skończyć nawet odgwizdaniem walkowera przez sedziego.
    No ale w kilku meczach się udało tor przygotować, right?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #3344
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No ale w kilku meczach się udało tor przygotować, right?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    To udało się, ale pewnie nie taki jak tu kolega wyżej sugeruje.
    Na długą brone i wody tyle, że z wodociągów zaczną wydzwaniać na pewno nie bedzie przyzwolenia.

    Po za tym jaki sens robić taki tor i na nim ewentualnie trenować jak przyjedzie komisarz i wszystko ubije, a że tak się stanie to niemal pewne.
    Strzał w kolano.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #3345
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jako że nie wierze w spiskowe teorie dziejów tak i nie wierze w spółdzielnie.
    Dla mnie Toruń zakończy sezon z 10 punktami, a my maksymalnie z 9 punktami a bardzie prawdopodobne ze z 7 punktami.
    Jeżeli przeanalizuje się tabele i terminarz to nie wygląda to ciekawie patrząc z naszego punktu widzenia. Musimy liczyć, że GKM pokona tylko ROW i to maksymalnie z 2 punkty wtedy sezon zakończy z 6 punktami.
    Tabloidy, opisując dramatyczne rozstrzygnięcia, używają często hasła: "z piekła do nieba"... Jest nawet chyba piosenka czy utwór muzyczny o angielskim takim tytule... Ja odwracam ten tytuł w odniesieniu do dzisiejszej "porażki" z GKM-em na tytuł: "z nieba do piekła" mając na uwadze dwumecz czwartkowo-niedzielny. W tym momencie nie będę się rozwodził nad detalami i przynudzał nimi, tylko przekieruję Was na powyższy mój Cytat Magika, bo Magik uprzedził mnie... Cóż dodam od siebie? Tylko to: Słuchajcie i wierzcie Magikowi bez cienia poddawanego wątpliwości bo napisał zimną, pozbawioną zabarwień emocjonalnych Prawdę... Ja dodam tylko od siebie trzy sentencje: Toruń te 10 pkt-ów na koniec ma bankowo i na luzie (dodać do 4 punktów 3 z Grudziądzem i 3 z Częstochową...) a może jeszcze coś mu wpadnie dodatkowo... i....oby Grudziądz nie dogadał się z Rybnikiem jadącym już wtedy z Grudziądzem "o pieruszkę" i Rybnik nie "puścił" Grudziądzowi tego meczu za 3 punkty...(czyli co najmniej 58-32 o ile się nie mylę....) Bo według mnie Włókniarz już punktu nie zdobędzie, czyli zakończy z wynikiem 7 punktów. (liczyłem na 0 ze Stalą i 2 z GKM-em, zamiast 2 wyszły 3 punkty: 2 ze Stalą i 1 z GKM-em, ale lepszy byłby pierwszy wariant czyli 0 ze Stalą i 2 z GKM-em... choć nie... na to samo chyba wychodzi w końcowej kalkulacji..) Pozdrawiam! maly_eryk

  19. Powrót do góry    #3346
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Tabloidy, opisując dramatyczne rozstrzygnięcia, używają często hasła: "z piekła do nieba"... Jest nawet chyba piosenka czy utwór muzyczny o angielskim takim tytule... Ja odwracam ten tytuł w odniesieniu do dzisiejszej "porażki" z GKM-em na tytuł: "z nieba do piekła" mając na uwadze dwumecz czwartkowo-niedzielny. W tym momencie nie będę się rozwodził nad detalami i przynudzał nimi, tylko przekieruję Was na powyższy mój Cytat Magika, bo Magik uprzedził mnie... Cóż dodam od siebie? Tylko to: Słuchajcie i wierzcie Magikowi bez cienia poddawanego wątpliwości bo napisał zimną, pozbawioną zabarwień emocjonalnych Prawdę... Ja dodam tylko od siebie trzy sentencje: Toruń te 10 pkt-ów na koniec ma bankowo i na luzie (dodać do 4 punktów 3 z Grudziądzem i 3 z Częstochową...) a może jeszcze coś mu wpadnie dodatkowo... i....oby Grudziądz nie dogadał się z Rybnikiem jadącym już wtedy z Grudziądzem "o pieruszkę" i Rybnik nie "puścił" Grudziądzowi tego meczu za 3 punkty...(czyli co najmniej 58-32 o ile się nie mylę....) Bo według mnie Włókniarz już punktu nie zdobędzie, czyli zakończy z wynikiem 7 punktów. (liczyłem na 0 ze Stalą i 2 z GKM-em, zamiast 2 wyszły 3 punkty: 2 ze Stalą i 1 z GKM-em, ale lepszy byłby pierwszy wariant czyli 0 ze Stalą i 2 z GKM-em... choć nie... na to samo chyba wychodzi w końcowej kalkulacji..) Pozdrawiam! maly_eryk
    Toruń nie zdobędzie bonusa z Czewą.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #3347
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    A wczoraj ja sądziłem, że my zdobędziemy z Grudziądzem. W tym sporcie nic nie jest pewne i dzisiejszy mecz to doskonale pokazał. Zabawne są te wasze wyliczenia, bo równie dobrze można by przed sezonem "wyliczyć" każdy mecz i by wyszło że mamy 8 miejsce. Wszyscy jesteście tacy pewni w swoich typach, ci zrobią tutaj tyle, my tam tyle, a oni u nas tyle i tyle i na 100% spadamy. Ludzie, Eliga jest na tyle nieprzewidywalna, że nie wiadomo nic często gęsto do 15 biegu w każdym meczu. Możemy zdobyć bonusa w Toruniu, jak i go nie zdobyć. Możemy przeje*ać wszystkie mecze do końca sezonu i spaść, a równie dobrze możemy zacząć wszystkich rozwalać, bo wróci AJ i nagle odpali. Po prostu trzeba się skupiać na każdym kolejnym meczu, i w każdym robić jak najlepszy wynik bez żadnych idiotycznych kalkulacji, bo to nic nie da. Mamy skład, który może z każdym wygrać i z każdym przegrać, i dlatego trzeba po prostu jechać na maksa każdy mecz, i na koniec sezonu zobaczyć co tego wyszło - i tyle.

  21. Powrót do góry    #3348
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ktoś się może orientuje o co to dzisiejsze bydło z Grudziądza miało ból dupy?

  22. Powrót do góry    #3349
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2017
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    pewnie o wykluczenie pieszczka.

  23. Powrót do góry    #3350
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Chcialbym wierzyc ze remis z GKM jest tylko pochodna wyniku z Torunia. Jesli nie to oznacza to ze nastapil jawny sabotaz co dotyczy stanu toru (teraz juz rozumiem dlaczego bydlo z grudziadza krzyczalo "jestesmy u siebie") oraz pozwalania panu Ulamkowi kaleczyc wynik druzyny podczas gdy spokojnie jeden bieg wiecej mozna bylo dac Polisowi.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #3351
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta

    Sam nie wiem co gorsze... miec nazwe, ktora wszyscy chca uzywac (kolejne spolki) czy od kilku lat jeden klub, ktory nie moze sie wlasnej tozsamosci doszukac...

    Nazwa jest niczym skoro byle bandzior moze sobie ja przygarnac,okrasc zawodnikow,zamknac klub i powiedziec,goncie sie.
    Ale jak sie ma moralnosc podobna do tego bandziora,to faktycznie mozna nie wiedziec co jest gorsze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #3352
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nazwa jest niczym skoro byle bandzior moze sobie ja przygarnac,okrasc zawodnikow,zamknac klub i powiedziec,goncie sie.
    Ale jak sie ma moralnosc podobna do tego bandziora,to faktycznie mozna nie wiedziec co jest gorsze.
    Polecam czytać że zrozumieniem. Nie pierwszy raz masz z tym problem.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3353
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jako że nie wierze w spiskowe teorie dziejów tak i nie wierze w spółdzielnie.
    Dla mnie Toruń zakończy sezon z 10 punktami, a my maksymalnie z 9 punktami a bardzie prawdopodobne ze z 7 punktami.
    Jeżeli przeanalizuje się tabele i terminarz to nie wygląda to ciekawie patrząc z naszego punktu widzenia. Musimy liczyć, że GKM pokona tylko ROW i to maksymalnie z 2 punkty wtedy sezon zakończy z 6 punktami.
    Dokładnie. Mamy trudniejszą sytuację niż Toruń, a już niby ich spuszczamy i ustawiamy ligę
    Także tego.... jak kogoś mamy wywalać z ligi, to powinniśmy pierwsi mieć pewność utrzymania się i dopiero to robić.
    A my przecież sami lecimy na dół tabeli, po jednym udanym meczu Unibaxu czy GKM, a do końca sezonu zostało niektórym po 6 spotkań... Nawet nie mamy lepszego bilansu meczowego, z bezpośrednimi rywalami, który to może decydować o spadku lub nie

    Dajcie spokój "Macierewicze" nie ośmieszajcie się

    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Ktoś się może orientuje o co to dzisiejsze bydło z Grudziądza miało ból dupy?
    Oni mają problem ze sobą.
    Już wyzywali na meczu w Grudziądzu kibiców Włókniarza. Mniej więcej przez 50% czasu meczu był hejt na nas, 50% doping swojej ekipy
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 26-06-2017 o 14:04
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #3354
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Frajerstwo przez duze F. Zrobilismy betonik goszczac "mistrzow betonu" bo ktos gdzies dostal cynk ze jechali sparing na przyczepnym przygotowujac sie do tego meczu. Element zaskoczenia niesamowity buorac pod uwage popisy naszego komando na twardych torach. Ulamka komentowac juz nie trzeba. Teraz czytam na PS jeszcze ze to zawodnicy ustalaja w ktorym nominowanym pojada i jeszcze do tego obrzucaja sie obelgami podczas klutni o pole startowe.Bajkowo. Teraz w kazdym meczu bedzie sraczka a polaczenie frajera majacego sraczke daje g..wno. Obym sie mylil.

  28. Powrót do góry    #3355
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Frajerstwo przez duze F. Zrobilismy betonik goszczac "mistrzow betonu" bo ktos gdzies dostal cynk ze jechali sparing na przyczepnym przygotowujac sie do tego meczu. Element zaskoczenia niesamowity buorac pod uwage popisy naszego komando na twardych torach. Ulamka komentowac juz nie trzeba. Teraz czytam na PS jeszcze ze to zawodnicy ustalaja w ktorym nominowanym pojada i jeszcze do tego obrzucaja sie obelgami podczas klutni o pole startowe.Bajkowo. Teraz w kazdym meczu bedzie sraczka a polaczenie frajera majacego sraczke daje g..wno. Obym sie mylil.
    To że sztab szkoleniowy ma we Włókniarzu g.. do powiedzenia to niestety żadna nowość..

    A tu słowa Kędziory:

    "To było niepotrzebne. Początkowo założenie było takie, żeby Madsen pojechał w 14 biegu, ale on chciał pojechać w 15 wyścigu i to było wbrew mojej woli. "

    No comment..
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 26-06-2017 o 10:25
    Pzdr,
    Garfield

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (26-06-2017)

  30. Powrót do góry    #3356
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Pytanie. Po co Kędziora w parkingu skoro to zawodnicy prowadzą mecz ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3357
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Dokładnie. Mamy trudniejszą sytuację niż Toruń, a już niby
    Także tego.... jak kogoś mamy wywalać z ligi, to powinniśmy pierwsi mieć pewność utrzymania się i dopiero to robić.
    A my przecież sami lecimy na dół tabeli, po jednym udanym meczu Unibaxu czy GKM, a do końca sezonu zostało niektórym po 6 meczy... Nawet nie mamy lepszego bilansu meczowego, z bezpośrednimi rywalami, który to może decydować o spadku lub nie

    Dajcie spokój "Macierewicze" nie ośmieszajcie się



    Oni mają problem ze sobą.
    Już wyzywali na meczu w Grudziądzu kibiców Włókniarza. Mniej więcej przez 50% czasu meczu był hejt na nas, 50% doping swojej ekipy
    Daleko mi do osmieszania się ale podrzec łacha z trollunian (jak widać po odzewie skutecznie) zawsze można



    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3358
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2017
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    To że sztab szkoleniowy ma we Włókniarzu g.. do powiedzenia to niestety żadna nowość..

    A tu słowa Kędziory:

    "To było niepotrzebne. Początkowo założenie było takie, żeby Madsen pojechał w 14 biegu, ale on chciał pojechać w 15 wyścigu i to było wbrew mojej woli. "

    No comment..
    Rewelacyjny PR.

    Nie wiem jak można takie słowa wypowiadać publicznie obnażając całkowicie swoją autonomię decyzyjna.

  33. Powrót do góry    #3359
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Daleko mi do osmieszania się ale podrzec łacha z trollunian (jak widać po odzewie skutecznie) zawsze można

    Wrócił stary Onanista.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #3360
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Holta to niezły ananas.
    Co on ma z tym "jesteś kłamcą". Ostatnio tak atakował prezes Połtórakową, gdy mu obcięła 10% wynagrodzenia.
    Teraz wrzuty do Madsena przed ważnym 15. biegiem.

    Warto taki gnój robić o potencjalne 453 polskich złotych brutto?
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 26-06-2017 o 11:54

  35. Powrót do góry    #3361
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2016
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    My przynajmniej jezdzimy na wyjazdy. Wlokniarza kibicwsko nie ma
    Koleś nas na waszym pseudo stadionie był znacznie więcej niż waszego bydła

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi samoan86 za jego przydatny post!

    CKMik (26-06-2017), dockm (27-06-2017)

  37. Powrót do góry    #3362
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Co to znaczy, że Włókniarza nie ma kibicowsko? Z tego co się orientuję, na każdym meczu wyjazdowym byli fani Włókniarza. Nawet w Zielonej Górze, w środku tygodnia zjawiło się 13 głów na sektorze gości. Chyba za dużo naoglądałeś się filmów o hoolsach lub za dużo czerpiesz ze stadionów piłkarskich. Na żużlu gówno kogo obchodzą jakieś kosy czy inne konflikty grupy maksymalnie kilkudziesięciu osób. Kibicom, którzy zjawili się wczoraj na meczu w klatce gości coś się poprzestawiało w głowach. W oczach częstochowskich kibiców wyszli na zwykłych wieśniaków i tyle. Szkoda, bo z pewnością w Grudziądzu znajduje się masa normalnych kibiców, którzy teraz będą postrzegani przez pryzmat jednej sfrustrowanej grupki.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    CKMLeW (26-06-2017), muuu (26-06-2017)

  39. Powrót do góry    #3363
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Ktoś się może orientuje o co to dzisiejsze bydło z Grudziądza miało ból dupy?


    Powtórze to co pisałem przy okazji meczu w Grudziądzu. Ci co przyjechali wczoraj do Was , i zasiedli w klatce gości, zapewne byli tymi samymi osobami , co formowali czesc młyna na meczu w Grudziądzu. Czemu takie obecne stosunki są na linii Grudziadz-Częstochowa? Podejrzewam,ze wciaz chodzi o ta sytuacje gdy GKM jezdzil jeszcze w pierwszej lidze i na powrocie meczu w Rybniku zostali zaatakowani przez grupe kibicow Włokniarza. Pare szyb w samochodach poszło.
    Zeby nie było , nie pochwalam tego typu zachowań,ale wczorajsza sytuacja miala geneze wcześniej. Sytuacja z Pieszczkiem, nie oceniam, bo nsport olalo sobie wczoraj sprawę.
    A kibicow w Grudziadzu tez jest sporo normalnych, nawet w wiekszosci, czesc kibicow zasiadla tez na sektorach gospodarzy.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    chaplean (26-06-2017)

  41. Powrót do góry    #3364
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2017
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Na żużlu gówno kogo obchodzą jakieś kosy
    chyba w sektorze słonecznikowym

    https://www.facebook.com/PieszczekRa...99966243402740

    tu zdjęcie z ostrego ataku pieszczka na holtę

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chaplean za jego przydatny post!

    kigen (27-06-2017)

  43. Powrót do góry    #3365
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie ma to jak oceniać sytuację po zdjęciach... Bez powtórki telewizyjnej ciężko o jakikolwiek wyrok. Sędzia zapewne z powtórek korzystał.

  44. Powrót do góry    #3366
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    No i też punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  45. Powrót do góry    #3367
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2017
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta

    Oni mają problem ze sobą.
    Już wyzywali na meczu w Grudziądzu kibiców Włókniarza. Mniej więcej przez 50% czasu meczu był hejt na nas, 50% doping swojej ekipy
    Do Częstochowy przyjechała ta sama grupka kibiców GKMu która wyzywała was na meczu u nas. Mają pretensję do częstochowskich ultrasów i hoolsów za atak na ich autobus po meczu w Rybniku 2 lata temu chyba. To są porachunki kibolskie. Normalni kibice nie mają z tym nic wspólnego, u nas to wszyscy pozostali na stadionie byli zażenowani tymi przyśpiewkami przez nasz młyn, przed meczem jak spiker witał kibiców z Czewy to rozległy się brawa tylko ten sektor robił groźne miny Szkoda ze przez pryzmat takich idiotów buduje się ogólną opinię.
    Do nas jak przyjechali ultrasi Torunia to jeszcze lepiej bo 70% czasu wyzywali nas a 30% dopingowali swoją drużynę. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi
    Ostatnio edytowane przez Kamcio ; 26-06-2017 o 15:51

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kamcio za jego przydatny post!

    Często się chowam (26-06-2017)

  47. Powrót do góry    #3368
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kamcio Zobacz posta
    Do Częstochowy przyjechała ta sama grupka kibiców GKMu która wyzywała was na meczu u nas. Mają pretensję do częstochowskich ultrasów i hoolsów za atak na ich autobus po meczu w Rybniku 2 lata temu chyba. To są porachunki kibolskie. Normalni kibice nie mają z tym nic wspólnego, u nas to wszyscy pozostali na stadionie byli zażenowani tymi przyśpiewkami przez nasz młyn, przed meczem jak spiker witał kibiców z Czewy to rozległy się brawa tylko ten sektor robił groźne miny Szkoda ze przez pryzmat takich idiotów buduje się ogólną opinię.
    Do nas jak przyjechali ultrasi Torunia to jeszcze lepiej bo 70% czasu wyzywali nas a 30% dopingowali swoją drużynę. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi
    No 2 lata temu to na pewno nie bo wtedy GKM był w ekstralidze, a Row w 1 lidze
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  48. Powrót do góry    #3369
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Widzę,że Jonsson jest kolejnym zawodnikiem planującym wepchanie w ramę lodówki...
    Bzdura
    Natomiast plan startu we wtorek w Elitserien, brzmi optymistycznie.

  49. Powrót do góry    #3370
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    W Szwecji Holcie płacą normalne pieniądze i jedzie piach, a u nas prawie za darmo komplety trzaska

  50. Powrót do góry    #3371
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez chaplean Zobacz posta
    chyba w sektorze słonecznikowym

    https://www.facebook.com/PieszczekRa...99966243402740

    tu zdjęcie z ostrego ataku pieszczka na holtę
    No nawet na tych zdjęciach widać, że Pieszczek to normalnej sylwetki na tym motocyklu nie ma

  51. Powrót do góry    #3372
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2017
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    heh, po obejrzeniu meczu CKM - GKM stwierdzam, że ciężko się dziwić kibicom GKM-u, że chcieli wam te medaliki w dupę wsadzić (a właściwie sędziemu).

  52. Powrót do góry    #3373
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    @chaplean, Uzasadnij niby dlaczego

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  53. Powrót do góry    #3374
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    @chaplean, Uzasadnij niby dlaczego
    2005 rok - finał play off. Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz.
    Od wewnętrznej wyjeżdża J. Gollob, po szerokiej atakuje P. Protasiewicz.



    Wiadomo - inny mecz, inny sędzia, ale sytuacja bardzo podobna.
    Wydaje się wręcz, że widać premedytację w działaniu J. Golloba.
    Wykluczony PePe.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    chaplean (27-06-2017)

  55. Powrót do góry    #3375
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Trochę nie rozumiem tej dyskusji.

    Jedynym pytaniem powinno być czy atak Pieszczka kwalifikuje się na kartkę...
    Pzdr,
    Garfield

  56. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CKMik (27-06-2017), Często się chowam (27-06-2017), Magik (27-06-2017), muuu (27-06-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •