Strona 23 z 114 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Tak. Powaznie.
    O licencje ubiegac sie bedzie spolka, nie stowarzyszenie. Regulamin innej sytuacji nie przewiduje.

    Zeby zalozyc spolce konto trzeba miec NIP i wpis do KRS. Kiedy jest NIP i wpis do KRS to spolka widnieje w ogolnodostepnych rejestrach. Obecnie nie widnieje, co znaczy, ze nadal jest w organizacji (bez NIP, KRS, konta). Skoro nie ma konta, to nie ma wplaconego kapitalu zakladowego.
    Co za tym idzie nie moze podejmowac czynnosci cywilnoprawnych jak wypozyczanie zawodnikow czy podpisanie umowy na korzystanie ze stadionu itd.

    Gadol,
    nie widzialem tego tekstu. Logicznym jest, ze skoro decyzje zapadly wczoraj to dzis sie je podaje do wiadomosci Ale ja sie nie znam
    Moze chcieli dzisiaj sobie zrobic audiencje z kazdym prezesem przed podaniem decyzji, ale w zwiazku z tym, ze jeden z prezesem juz udzielal wywiadow na kilka dni do przodu to nie mogli sie dodzwonic caly dzien?
    Boże tonący brzytwy sie chwyta. Na nic Twoje nadzieje. Włókniarz ma się dobrze. Pogódź się z tym.

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    kolejny top cios w hejterow. Licencją warunkową
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #993
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    kolejny top cios w hejterow. Licencją warunkową
    Niby dlaczego?
    To jest dokładnie potwierdzenie tego co wczoraj pisałem.
    Jest nazwa i nic więcej. Do licencji bezwarunkowej dużo pracy przed klubem. Oby podołali.

    Skoro jest spółką w organizacji to są już udziałowcy.
    Kto?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #994
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Prawdziwi kibice siedzieli i zagryzali pazurki. Oni nie liczyli na kolejny sukces klubu, bo wtedy by byli kibicami sukcesu! Prawdziwy kibic (oczywiście tylko z tego forum) liczy na podkniecia i pragnie upadku klubu. Niestety prawdziwy kibic znów jest zawiedziony. Klub daje powody do radości tylko kibicom sukcesu.

  5. Powrót do góry    #995
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Sorry za OT, ale z tego co czytalem to odbior techniczny Olimpico ma zakonczyc sie wiosna 2017. Czyli tak jakby stadion WTS jest niezdatny do uzytku. To co oni wpisali we wniosku licencyjnym ze maja bezwarunkowa???

    A wracajac juz do Wlokniarza - zaciekawil mnie jeden fragment komunikatu PZM:

    *"W przypadku klubu Włókniarz Częstochowa SA w organizacji licencja warunkowa dotyczy również zobowiązania klubu do wykonania obowiązków wynikających z umów związanych z PGE Ekstraligą."

    Przypominam, ze na sezon 2015 tez mielismy licencje warunkowa a warunkiem byla... realizacja ustalen zawartych przez klub z PZM.

    Hmmm.....

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  6. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A wracajac juz do Wlokniarza - zaciekawil mnie jeden fragment komunikatu PZM:

    *"W przypadku klubu Włókniarz Częstochowa SA w organizacji licencja warunkowa dotyczy również zobowiązania klubu do wykonania obowiązków wynikających z umów związanych z PGE Ekstraligą."
    Trzeba wyremontować pare prowizorek w parkingu maszyn i jego otoczeniu (m.in tą kładkę nad nim).

    Jak michał ma takie chody w UM, to może od razu w ramach tych prac, postawią nam brakującą trybunę?? Warto zapytać
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #997
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    O i MiŚ przemówił (za SF):


    Kto zatem został udziałowcem Włókniarz SA? - Moim zdaniem nie jest to przedmiotem dyskusji publicznej. Być może nie wszyscy udziałowcy i przyszli udziałowcy będą sobie życzyli, abym o tym dyskutował w mediach. To są sprawy wewnętrzne klubu - ucina Świącik i dodaje: - Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mocniej zwracamy uwagę ze względu na przeszłość naszych sąsiadów. Robimy wszystko, aby takie rzeczy jakie im się przydarzyły, w naszym przypadku się nie powtórzyły.


    Ciekawe kogo tak się wstydzą...
    Pzdr,
    Garfield

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (08-12-2016), ananasek_vel_oman (09-12-2016)

  9. Powrót do góry    #998
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Prawdziwi kibice siedzieli i zagryzali pazurki. Oni nie liczyli na kolejny sukces klubu, bo wtedy by byli kibicami sukcesu! Prawdziwy kibic (oczywiście tylko z tego forum) liczy na podkniecia i pragnie upadku klubu. Niestety prawdziwy kibic znów jest zawiedziony. Klub daje powody do radości tylko kibicom sukcesu.
    Prawdziwi kibice - prawdziwi Polacy... PAZURKI... Brednie, brednie, brednie...

    Panie Prezesie! Pańska medialna tuba z wazeliny znowu przynosi Panu wstyd. "Potknięcie" a nie "podknięcie".

  10. Powrót do góry    #999
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Prawdziwi kibice - prawdziwi Polacy... PAZURKI... Brednie, brednie, brednie...

    Panie Prezesie! Pańska medialna tuba z wazeliny znowu przynosi Panu wstyd. "Potknięcie" a nie "podknięcie".
    Przepraszam panie polonisto. Mam nadzieję że mimo tej jednej literki błędnie zapisanej był pan w stanie zrozumieć to słowo.

  11. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    https://www.facebook.com/pg/Winiarsk...42212819208877

    Była gala dla sponsorów, były podziękowania i w ogóle hulanki swawole.
    Teraz była impreza dla osób dobrze piszących o klubie i też ładne nagrody rozdano.

    Ale czemu nie dostał jej naczelny satyryk forum tegoż, siejący klubowa propagandę?
    Aż tak się bardzo obraził na michała, za brak płatnej propozycji pracy dla Włókniarza, że nie przyszedł uścisnąć reki ukochanego prezesa?
    Trochę przykro...

    A że nikogo nie interesuje kto jest w SA, to można pogadać o tym
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-12-2016 o 21:13
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Garfield (08-12-2016)

  13. Powrót do góry    #1001
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    A gdzie radny Danek?

  14. Powrót do góry    #1002
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    https://www.facebook.com/pg/Winiarsk...42212819208877

    Była gala dla sponsorów, były podziękowania i w ogóle hulanki swawole.
    Teraz była impreza dla osób dobrze piszących o klubie i też ładne nagrody rozdano.

    Ale czemu nie dostał jej naczelny satyryk forum tegoż, siejący klubowa propagandę?
    Aż tak się bardzo obraził na michała, za brak płatnej propozycji pracy dla Włókniarza, że nie przyszedł uścisnąć reki ukochanego prezesa?
    Trochę przykro...

    A że nikogo nie interesuje kto jest w SA, to można pogadać o tym
    Jestem szczerze zdumiony że na zdjęciach nie ma Ostafińskiego.

    W końcu on we wchodzeniu do d... Świącikowi bił w tym sezonie wszelkie rekordy!
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #1003
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    https://www.facebook.com/pg/Winiarsk...42212819208877


    Ale czemu nie dostał jej naczelny satyryk forum tegoż, siejący klubowa propagandę?
    Aż tak się bardzo obraził na michała, za brak płatnej propozycji pracy dla Włókniarza, że nie przyszedł uścisnąć reki ukochanego prezesa?
    Trochę przykro...
    Na moje widzimisię, to raczej naczelny błazen a nie satyryk.

  16. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mnie interesuje kto jest udziałowcem.
    To są sprawny jawne. A jak tylko spółka będzie w krs to jadę zobaczyć umowę zawarcia spółki

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1005
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2013
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Mnie interesuje kto jest udziałowcem.
    To są sprawny jawne. A jak tylko spółka będzie w krs to jadę zobaczyć umowę zawarcia spółki

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    To prosimy o informację jak już będzie wiadomo. Struktura akcjonariatu będzie miała duże znaczenie, choćby co do zaufania do podmiotu.
    Może będzie jakaś oferta publiczna

  18. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez bączek Zobacz posta
    To prosimy o informację jak już będzie wiadomo. Struktura akcjonariatu będzie miała duże znaczenie, choćby co do zaufania do podmiotu.
    Może będzie jakaś oferta publiczna
    Jednak nie mialem racji. Obowiazek jawnosci udzialowcow dotyczy spolek z oo. Akcyjnych juz nie ma takiego obowiazku i moze byc problem z uzyskaniem tych informacji w sadzie.
    Ale dla chcacego itd
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1007
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jednak nie mialem racji. Obowiazek jawnosci udzialowcow dotyczy spolek z oo. Akcyjnych juz nie ma takiego obowiazku i moze byc problem z uzyskaniem tych informacji w sadzie.
    Ale dla chcacego itd
    Na upartego można dowiedzieć się trochę naokoło. Skoro klub otrzymuje wsparcie publiczne (dochody z miejskiej giełdy na stadionie plus ewentualna "promocja" miasta przez sport) można domagać się od miasta informacji kto jest udziałowcem firmy na rzecz której miasto przekazuje spore pieniądze.

    Poza tym jakiś specyficzny Włókniarz się zrobił. Normalnie tajna służba. W zeszłym roku setka zakamuflowanych sponsorów teraz utajnieni udziałowcy. Normalnie za chwilę MiŚ założy konkurencyjną Wielką Orkiestrę. Bo wszyscy z lewej i prawej biegną do niego z pieniędzmi tak tylko z dobrego serca nic nie chcąc w zamian nawet efektu marketingowego. Jeszcze ze dwie takie wypowiedzi MiŚa i nam Macierewicz wjedzie do klubu bo jak nic to jakaś służba specjalna tworzy się na Olsztyńskiej skoro taka tajna.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Petroniusz za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (09-12-2016)

  21. Powrót do góry    #1008
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach

    Wiara czyni cuda...

    Włókniarz wierzy w swoich juniorów (brawo!) ....lepiej późno niż wcale.
    A głównodowodzący jest (był) orędownikiem nie zatrudniania nikogo z zewnątrz.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/651...ogo-z-zewnatrz

    Nie jestem o tym przekonany....
    Z prostej przyczyny:
    Gdyby wiara w Gruchalskiego była tak wielka, jak przedstawia ją dziś Świącik... to na zdrowy rozum, dlaczego w zeszłym roku (mając kilka okazji)
    nie dał szansy chłopakowi na pojedyncze starty?
    Wiara przyszła nagle?
    Nie.
    Najnormalniej w świecie okazało się, że młodzieżowcy winszują sobie dużą kasę (niż demograficzny)....no i pojawił się temat wiary.
    Wystarczy go dobrze sprzedać i (przy okazji) przypiąć sobie order lokalnego patrioty.

  22. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (10-12-2016), ananasek_vel_oman (09-12-2016), muuu (10-12-2016), wespe (10-12-2016)

  23. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Włókniarz wierzy w swoich juniorów (brawo!) ....lepiej późno niż wcale.
    A głównodowodzący jest (był) orędownikiem nie zatrudniania nikogo z zewnątrz.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/651...ogo-z-zewnatrz

    Nie jestem o tym przekonany....
    Z prostej przyczyny:
    Gdyby wiara w Gruchalskiego była tak wielka, jak przedstawia ją dziś Świącik... to na zdrowy rozum, dlaczego w zeszłym roku (mając kilka okazji)
    nie dał szansy chłopakowi na pojedyncze starty?
    Wiara przyszła nagle?
    Nie.
    Najnormalniej w świecie okazało się, że młodzieżowcy winszują sobie dużą kasę (niż demograficzny)....no i pojawił się temat wiary.
    Wystarczy go dobrze sprzedać i (przy okazji) przypiąć sobie order lokalnego patrioty.
    To cos jak gadanie o transparentnosci a jak przychodzi co do czego to mowienie, ze udzialy to wewnetrzna sprawa spolki
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1010
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale co Was w ogóle dziwi? W końcówce rządów Mariana już lada chwila miała być uaktualniona część strony dotycząca akcjonariatu. Po "dobrej zmianie" tfu! powtórka z rozrywki, zero przejrzystych informacji. MiŚ to kontynuuje. Choć tylko mu się wydaje, że wszystko ukryje ten ratownik żużla z bożej łaski.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #1011
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Myślę, że informacja o wspólnikach do wyciągnięcia bez problemu, jak nie z KRS to w drodze wniosku o udostępnienie informacji publicznej. Jeżeli ktoś ma ochotę to mu wniosek napiszę.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  26. Powrót do góry    #1012
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Lech Kędziora. W sumie, z tego, co było w zasięgu, to nie najgorzej. Prawie wygrał Nice PLŻ.

  27. Powrót do góry    #1013
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Pytanie na ile Pan Kędziora dostał robotę trenera, a na ile figuranta.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2016), Garfield (10-12-2016)

  29. Powrót do góry    #1014
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Kędziora to jeden z gorszych wyborów jaki mogli podjąć. Facet kompletnie bez swojego zdania. Zrobi to, co mu Świącik powie dlatego to on został trenerem.


    PS. Są ceny biletów i trochę mnie zamurowało. Podwyżka aż o 10zł na bilecie spowoduje to, że będą takie same pustki na meczach, jak były w 1 lidze.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  30. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem napisał:
    Są ceny biletów i trochę mnie zamurowało. Podwyżka aż o 10zł na bilecie spowoduje to, że będą takie same pustki na meczach, jak były w 1 lidze.
    Ceny biletów są normalne, takie jakie funkcjonują w Ekstralidze od kilkunastu lat,
    chociaż uważam, że drugi łuk powinien być trochę tańszy dla mniej zamożnych lub bardziej oszczędnych kibiców.
    Na pierwszym meczu będzie spokojnie kilkanaście tysięcy widzów, a jeśli będą wyniki (ew.walka) to ta tendencja będzie się utrzymywała.
    Co do karnetów to największym pozytywem jest fakt, że są przed świętami, bo różnie z tym bywało.
    Mam nadzieję, że będzie można dalej kupować bilety przez internet na Kupbilet.pl.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    pakosik (11-12-2016)

  32. Powrót do góry    #1016
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Kędziora to jeden z gorszych wyborów jaki mogli podjąć. Facet kompletnie bez swojego zdania. Zrobi to, co mu Świącik powie dlatego to on został trenerem.
    Bzdura mało o nim wiesz. Kędziora to taki cwaniaczek w pozytywnym znaczeniu.Powiedziałbym nawet że to taka 1 ligowa wersja Cieślaka. Czy sobie poradzi w elidze nie wiem ale w Łodzi nie raz stawiał się Skrzydlewskiemu a w poprzednich klubach też nie był popychadłem

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...5,1,12407.html

  33. Powrót do góry    #1017
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Kedziora to jest gosc ktory pozwolil publicznie besztac sie na pomeczowej konfie swojemu prezesowi. Czyli lepszego kandydata chyba znalezc sie nie dalo...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #1018
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    artem napisał:

    Ceny biletów są normalne, takie jakie funkcjonują w Ekstralidze od kilkunastu lat,
    chociaż uważam, że drugi łuk powinien być trochę tańszy dla mniej zamożnych lub bardziej oszczędnych kibiców.
    Na pierwszym meczu będzie spokojnie kilkanaście tysięcy widzów, a jeśli będą wyniki (ew.walka) to ta tendencja będzie się utrzymywała.
    Co do karnetów to największym pozytywem jest fakt, że są przed świętami, bo różnie z tym bywało.
    Mam nadzieję, że będzie można dalej kupować bilety przez internet na Kupbilet.pl.
    Ceny ekstraligowe? U nas w Częstochowie nigdy takich cen nie było. Weź pod uwagę jeszcze zarobki przeciętnego Częstochowianina, a te nie pozwalają na pójście na kilka meczy w miesiącu(2). Większość przejdzie się raz w sezonie, nawet jak się spodoba, bo niestety ludzie w tym mieście pieniędzy na tak drogie przyjemności nie mają. Podobają mi się natomiast ceny karnetów. Zwłaszcza, że pewnie jak zawsze, jest napisane, że na play-off ewentualne trzeba będzie jechać na biletach, a pewnie jak zawsze będą w cenie karnetu.

  35. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bzdura mało o nim wiesz. Kędziora to taki cwaniaczek w pozytywnym znaczeniu.
    Oj, to chyba Ty też mało o nim wiesz, albo nie chcesz wiedzieć.

    Swego czasu nazywano go, szczególnie dziennikarze, "specem od awansów". W środowisku natomiast huczało o tym w jaki sposób te awanse zdobywał.
    Ten człowiek za udział w aferze korupcyjnej w sądzie pierwszej instancji został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 2 lata i roczny zakaz pełnienia funkcji trenera. Po odwołaniu sąd uznał go za niewinnego, jednak to orzeczenie zaskarżył prokurator i sprawę rozpatrzono po raz kolejny. Wtedy to uznano go ponownie za niewinnego, a wobec współoskarżonych, co ciekawe, nie znaleziono powodów do uniewinnienia.

    Na papierze niewinny, ale smród pozostał i określenie "cwaniaczek w pozytywnym znaczeniu" do tego pana z pewnością nie pasuje.

    EDIT: Nie jestem prawnikiem i być może słowa których użyłem nie pochodzą z języka prawniczego, niemniej jednak opis sytuacji oddaje to co w sądach miało miejsce.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-12-2016 o 09:55
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #1020
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    To się bezboleśnie wpasuje w Częstochowę

    Cena karnetu jak najbardziej ok. Nie szokuje.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 11-12-2016 o 11:55
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (11-12-2016)

  38. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    artem napisał:

    Ceny biletów są normalne, takie jakie funkcjonują w Ekstralidze od kilkunastu lat,
    chociaż uważam, że drugi łuk powinien być trochę tańszy dla mniej zamożnych lub bardziej oszczędnych kibiców.
    Na pierwszym meczu będzie spokojnie kilkanaście tysięcy widzów, a jeśli będą wyniki (ew.walka) to ta tendencja będzie się utrzymywała.
    Co do karnetów to największym pozytywem jest fakt, że są przed świętami, bo różnie z tym bywało.
    Mam nadzieję, że będzie można dalej kupować bilety przez internet na Kupbilet.pl.
    Kilkanascie? Tysiecy?
    Ja bym powiedzial ze kilkadziesiat.... setek. Jest realne.
    Poza tym piszesz o sprzedanych biletach czy glowach na meczu?

    Na minionych gwiazdorow potrafili sprzedac 2-3 tysiace biletow.
    Teraz imho srednia wyjdzie 8k a to i tak bedzie niezle. Zakladajac ze nie bedzie przelozonych spotkan... ale w sumie. Nie odda sie biletow i statystyka bedzie ok

    Zeby zrobic 8k biletow co mecz sprzedanych to trzeba sie wziasc do roboty. Nie opowiadac o tym ze sie pracuje tylko pracowac.
    Byla decyzja o wyborze trenera. Dlaczego nie zrobiono konferencji? PressDay z trenerem? Nie zadbano zeby sie ukazalo x artykulow na temat trenera i jego przeszlej pracy w PL i przyszlej pracy w naszym klubie?
    Mozna bylo przedstawic jak bedzie trener ubrany na meczach, i gdzie sa miejsca reklamowe do kupienia (mocno eksponowane). A ze beda wolne to wiecej niz pewne, bo jak w klubie potencjalnemu sponsorowi mowia, ze bandy sa wyprzedane a potem na meczu polowa tychze band jest pusta to...

    Gdzie jest niedorzecznik? Gdzie jest marketing? Gdzie sprzedaz reklamy?
    Halo?


    Misio pysio vel prezes swiacik.

    Jak sam nie ujawnisz kto jest udzialowcem klubu to zaraz po podpisaniu umowy na promocje miasta poprzez sport, lub decyzji o przekazaniu chocby 1 zl z kasy miasta spolce idzie wniosek o ujawnienie struktury wlascicielskiej tak do spolki jak i do UM. W przypadku odmow sprawa idzie do WSA, ktory w takich sprawach orzeka jednoznacznie: PELNA PRZEJRZYSTOSC. Polecam zapoznac sie z pozwami posla Jaskoly, ktory wasz czerwony uklad niemilosiernie leje w sadzie w Gliwicach.
    Pytanie: czy chcesz miec medialny smrod zwiazany z zatajaniem struktury wlascicielskiej i przegranej sprawie w sadzie???
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1022
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Czy powyższy post ananasa nie powinien poprawić Pan polonista Jazzmanik?
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 11-12-2016 o 14:08

  40. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    zaraz po podpisaniu umowy na promocje miasta poprzez sport, lub decyzji o przekazaniu chocby 1 zl z kasy miasta spolce idzie wniosek o ujawnienie struktury wlascicielskiej tak do spolki jak i do UM. W przypadku odmow sprawa idzie do WSA, ktory w takich sprawach orzeka jednoznacznie: PELNA PRZEJRZYSTOSC. Polecam zapoznac sie z pozwami posla Jaskoly, ktory
    Dwa słowa - stadion miejski

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #1024
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Czy powyższy post ananasa nie powinien poprawić Pan polonista Jazzmanik?
    Na Twoim jednozdaniowym poście za to mucha nie siada.
    Chciałem wierzyć, że jesteś po prostu naiwny, jednakże pouczanie kogokolwiek o pisaniu poprawną polszczyzną w formie, w jakiej łaskawy byłeś to zrobić należy pozostawić bez komentarza. Parafrazując Metyla z Pitbulla: ,,Chciałeś robić PR klubowowi, ale jesteś debilem"

    @Gadol
    To nowa spółka ma już umowę na stadion ? Nic tylko pisać
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  42. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Na Twoim jednozdaniowym poście za to mucha nie siada.
    Chciałem wierzyć, że jesteś po prostu naiwny, jednakże pouczanie kogokolwiek o pisaniu poprawną polszczyzną w formie, w jakiej łaskawy byłeś to zrobić należy pozostawić bez komentarza. Parafrazując Metyla z Pitbulla: ,,Chciałeś robić PR klubowowi, ale jesteś debilem"

    @Gadol
    To nowa spółka ma już umowę na stadion ? Nic tylko pisać
    Ale jak moze mieć? Przecież nie ma nipu, nie ma krs to co? Pisać umowę żeby za chwilę pisać kolejna?

    Nie sądzę że coś mają. Zresztą chyba na ten moment stadionem zarządza stowarzyszenie więc jak coś to tutaj może być jakaś umowa.

    Siurcius
    Ja jestem dyslektykiem. Nie wstydzę się tego ale też z tym jednocześnie walczę. Biorąc to pod uwagę to popełniam mikroskopijna ilość błędów

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1026
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale jak moze mieć? Przecież nie ma nipu, nie ma krs to co? Pisać umowę żeby za chwilę pisać kolejna?

    Nie sądzę że coś mają. Zresztą chyba na ten moment stadionem zarządza stowarzyszenie więc jak coś to tutaj może być jakaś umowa.

    Siurcius
    Ja jestem dyslektykiem. Nie wstydzę się tego ale też z tym jednocześnie walczę. Biorąc to pod uwagę to popełniam mikroskopijna ilość błędów

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Ja sam popelniam dużo błędów ort itd. Zastanawiałem się tylko czemu polonista jeszcze nie wkroczył do akcji.

  44. Powrót do góry    #1027
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Dużo cuś tych dyslektyków.

    Spółka akcyjna w organizacji jest tzw. ułomną osobą prawną i może uczestniczyć w obrocie cywilno-prawnym.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Dużo cuś tych dyslektyków.

    Spółka akcyjna w organizacji jest tzw. ułomną osobą prawną i może uczestniczyć w obrocie cywilno-prawnym.
    Chcesz powiedzieć że klub jest obecnie ulomny?

    OK. Ale później po zniknięciu ulomnosci trzeba robić aneksy. Po co skoro to raptem tydzień dwa

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1029
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć że klub jest obecnie ulomny?

    OK. Ale później po zniknięciu ulomnosci trzeba robić aneksy. Po co skoro to raptem tydzień dwa

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Ciebie bardzo ale to bardzo boli brak dostępu do infoacji.

  47. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ceny biletów są normalne, takie jakie funkcjonują w Ekstralidze od kilkunastu lat,
    chociaż uważam, że drugi łuk powinien być trochę tańszy dla mniej zamożnych lub bardziej oszczędnych kibiców.
    Na pierwszym meczu będzie spokojnie kilkanaście tysięcy widzów, a jeśli będą wyniki (ew.walka) to ta tendencja będzie się utrzymywała.
    Co do karnetów to największym pozytywem jest fakt, że są przed świętami, bo różnie z tym bywało.
    Ceny jak w innych miastach ale u nas to nikogo (z kibiców) nie interesuje. Zawsze w Częstochowie było najtaniej i może się parę kibiców przy kasach zdziwić na pierwszym meczu.
    Chytrość prezesa wyjdzie dopiero przy nudnych meczach czy słabszych występach.

    Może więc lepiej dorzucić w cenie wejściówki tą gazetkę reklamową zwaną programem, zawsze to zwiększy jej zasięg o kilka tysięcy i będzie można podnieść cenę reklam tam umieszczanych. A dzięki temu i kibice będą bardziej zadowoleni.

    No chyba że prezes tak wierzy w ten skład i nie będzie robił nic, by mieć marudnych częstochowskich kibiców po swojej stronie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  48. Powrót do góry    #1031
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ceny jak w innych miastach ale u nas to nikogo (z kibiców) nie interesuje. Zawsze w Częstochowie było najtaniej i może się parę kibiców przy kasach zdziwić na pierwszym meczu.
    Chytrość prezesa wyjdzie dopiero przy nudnych meczach czy słabszych występach.

    Może więc lepiej dorzucić w cenie wejściówki tą gazetkę reklamową zwaną programem, zawsze to zwiększy jej zasięg o kilka tysięcy i będzie można podnieść cenę reklam tam umieszczanych. A dzięki temu i kibice będą bardziej zadowoleni.

    No chyba że prezes tak wierzy w ten skład i nie będzie robił nic, by mieć marudnych częstochowskich kibiców po swojej stronie
    Fakt. Program zawodów to dziś nie to samo co 10 lat temu. Dziś powinien być za darmo bo i tak większość treści to reklamy a kibice podgladaja wynik meczu na telefonie. Takie czasy.

  49. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ciebie bardzo ale to bardzo boli brak dostępu do infoacji.
    Inflacji?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #1033
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć że klub jest obecnie ulomny?

    OK. Ale później po zniknięciu ulomnosci trzeba robić aneksy. Po co skoro to raptem tydzień dwa

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Nie trzeba. Spółka akcyjna jest następca prawnym spółki w organizacji.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  51. Powrót do góry    #1034
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Czy powyższy post ananasa nie powinien poprawić Pan polonista Jazzmanik?
    Nie czytałem. Weź sobie słownik ortograficzny, jak nie jesteś czegoś pewien, i sprawdź. Ja za ciebie nie będę tego robił.

  52. Powrót do góry    #1035
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Fakt. Program zawodów to dziś nie to samo co 10 lat temu. Dziś powinien być za darmo bo i tak większość treści to reklamy a kibice podgladaja wynik meczu na telefonie. Takie czasy.
    Był czas koło 3-4 lat temu że programy były świetne pod każdym względem nawet regularnie publikowano zapowiedzi... nie wiem co się od tego czasu stało ale na tą chwilę to faktycznie gazetka reklamowa i spokojnie można ją dodawać do karnetów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •