Strona 32 z 114 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Z dedykacja dla ananaska i jego podobmym: "Blogoslawieni, ktorzy potrafia smiac sie zwlasnej glupoty, albowiem będą mieć ubaw do końca życia" ksiadz Jan Twardowski. Bawcie sie dobrze w swoim wirtualnym swiecie.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    "JEMU PODOBNYM". A teraz idź się śmiać z własnego nieuctwa.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    slipknoot (29-01-2017)

  3. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Przeglądam to forum od kilku lat i pseudoeksperci nie raz pisali już tutaj niesamowite rewelacje a częściej wymiociny,
    Przepraszam, ale musiałem się wtrącić do rozmowy bo arogancja i płytkość myślenia Pana Ananasa powala mnie na ziemie,
    Facet zna się na uprawie ziemniaków, (...)
    Z utęsknieniem oczekuję na powalająco błyskotliwą ripostę.
    Moim zdaniem to trzeba być niezłym hipokrytą, by zarejestrować się na forum i w taki sposób zwracać uwagę i obrażać innych użytkowników.
    Chcesz dyskutować, to zbij w łatwy sposób jakiekolwiek brednie tu pisane (o co kilka razy było proszone i powinno być banalne skoro to takie "wymiociny").
    Brakuje Ci meteorytyki, to sam ją zacznij. Nie chcesz, to nie czytaj i zablokuj głupków - co serdecznie polecam
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 29-01-2017 o 13:28
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #1398
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Do pewnej kasty ludzi nic tak nie pasuje jak jego. Jak nie czujesz ironii to twoj problem. Tez sie ciebie klaniam.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Wandirek ; 29-01-2017 o 12:54

  5. Powrót do góry    #1399
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    "JEMU PODOBNYM". A teraz idź się śmiać z własnego nieuctwa.

    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Do pewnej kasty ludzi nic tak nie pasuje jak jego. Jak nie czujesz ironii to twoj problem. Tez sie ciebie klaniam.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #1400
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Tak sobie odpuściłem ten watek ale na temat Dody trzeba sie wypowiedzieć Naprawdę co chce zyskać prezes Włókniarza?jedno co mi przychodzi do glowy to focie z gwiazda zeby mu na stronie jakos to wygladało. Jezeli prezesina na prezentacje Swojej Druzyny bieżne jedna z najdroższych gwiazd to dramat.Prezesino powiem tobie jedno NIE UMIESZ SZANOWAC CUDZYCH PIENIEDZY.Masz firme powiedz ile ty włozyles we Włókniarza ?Zamiast tej machajacej cyckami gwieździe można było dac zarobić lokalnemu zespołowi muzycznemu{Muniek Habakuk ,.Pieprzy wywiadzie ze beda mu gwiazd w Australi szukac to i tam trzeba swoim dać zarobić?Andreas Lyagermiales juz w skladzie zawodnika ile pojezdził?Lepiej bylo jechac Trojanem bo co perspektywiczny?
    Miałeś jechać Wychowankami wyszlo tobie.Panowie wielbicielke Swiacika oprocz tego co mowia zawodnicy prezesowi w oczy troszkę inaczej to wyglada nieoficjalnie.Przynajmniej 2 zawodnikow z kadry 2016 za największy błąd uznało podpisanie kontraktu z Włókniarzem. Co innego mówiono rysując wizje przy podpisywaniu kontraktu co innego wyszło.Kolejna sprawa to sklad rady nadzorczej to juz jest kpina ci ktorzy wiekszym lub mniejszym zakresie brali udzial w upadku spółki biorą sie ponownie za zabawe. Po prostu we Włokniarzu nie moze byc nowych ludzi bo za duzo spraw mogło by wypływać a niekoniecznie bylo by to na rękę Swiacika zarządowi. Takze baw sie prezesie baw na salonach choć moim zdaniem bliżej będziesz siedział WC niż srodka stołu.Prezesi raczej wala z dlugiem nie zapomną { a przepraszam ty nic nie masz wspólnego z Sukiennikami i innymi ze spółki}

  7. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (29-01-2017), Garfield (29-01-2017), Petroniusz (29-01-2017), ananasek_vel_oman (29-01-2017), mackoxdp1 (30-01-2017), pakosik (29-01-2017)

  8. Powrót do góry    #1401
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Do pewnej kasty ludzi nic tak nie pasuje jak jego. Jak nie czujesz ironii to twoj problem. Tez sie ciebie klaniam.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Co byś nie napisał i tak wiadomo, że walnąłeś BYKA! Teraz to tylko bzdety z siebie wyciskasz bo wstyd.

    Miałeś opisać swoje poświęcenia dla Włókniarza i osiągnięcia z nim ale jak wszystkie dupolizy umiesz pisać tylko o "hejterach". Ten drugi wazeliniarz, ktory wypisywał jak to załatwi spotkanie z władzami klubu miał chociaż na tyle honoru żeby zniknąć. Czekamy na twoje (umyślna mała litera) kombatanckie zwierzenia. Śmiało!!!

    Przeanalizuj też znaczenie słowa "KASTA, KASTOWOŚĆ" bo chyba nie do końca o to ci chodziło co udało ci się napisać...
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 29-01-2017 o 16:13

  9. Powrót do góry    #1402
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Co byś nie napisał i tak wiadomo, że walnąłeś BYKA! teraz to tylko bzdety z siebie wyciskasz bo wstyd.

    Miałeś opisać swoje poświęcenia dla Włókniarza i osiągnięcia z nim ale jak wszystkie dupolizy umiesz pisać tylko o "hejterach". Ten drugi wazeliniarz, ktory wypisywał jak to załatwi spotkanie z władzami klubu miał chociaż na tyle honoru żeby zniknąć. Czekamy na twoje (umyślna mała litera) kombatanckie zwierzenia. Śmiało!!!

    Przeanalizuj też znaczenie słowa "KASTA, KASTOWOŚĆ" bo chyba nie do końca o to ci chodziło co udało ci się napisać...
    Ciekawe. prezes tez uzywa slow, ktorych nie rozumie, i ktorych pisowni nie zna. Hm...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1403
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Co byś nie napisał i tak wiadomo, że walnąłeś BYKA! Teraz to tylko bzdety z siebie wyciskasz bo wstyd.

    Miałeś opisać swoje poświęcenia dla Włókniarza i osiągnięcia z nim ale jak wszystkie dupolizy umiesz pisać tylko o "hejterach". Ten drugi wazeliniarz, ktory wypisywał jak to załatwi spotkanie z władzami klubu miał chociaż na tyle honoru żeby zniknąć. Czekamy na twoje (umyślna mała litera) kombatanckie zwierzenia. Śmiało!!!

    Przeanalizuj też znaczenie słowa "KASTA, KASTOWOŚĆ" bo chyba nie do końca o to ci chodziło co udało ci się napisać...
    Jest to kasta. Nie chce mi się wierzyć ze wasze zachowanie jest normalne. Wystepuje tu tzw. Efekt dziedzicznosci. Nie wiem jakiego typu. Picie z tego samego kieliszka, moze jestescie " szwagrzy" za duzo ze soba przebywacie i sie się udzila jak gangrena, nie wnikam. Ale chorobowo napewno stwirdzenie kasta obowiązuje. Proponuję leczenie zbiorowe. Taniej wyjdzie. I to prywatnie bo na nfz szkoda pieniędzy podatników . Nie macie pojęcia o zyciu.ktos wam krzywde zrobil w przeszłości i stad te frustracje ?. Bawi mnie tzw. Polemika z wami. Jestescie pieniacze. Zadanie dla psyhologa. 60 km stad jest osrodek moze tam pomoga. Skonczcie z ta demagogia. Rejtanow w tym kraju wystarczy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Wandirek ; 29-01-2017 o 17:29

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wandirek za jego przydatny post!

    sirqaz (29-01-2017)

  12. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nie obyło się jednak bez upadków. Po dwóch kontaktach z lodem z zawodów wycofał się Bartosz Świącik. Jednakże nie był to powód jego zrezygnowania z dalszej jazdy. Młodzieżowiec Włókniarza bowiem już przed startem turnieju na lodzie nie czuł się najlepiej i miał dość wysoką gorączkę. Ostatnie dni przed imprezą spędził w łóżku, lecząc grypę. Bez udziału w czwartkowym treningu, wobec problemów na liście startowej, zdecydował się jednak wyjechać na taflę lodowiska i zaprezentować się przed częstochowską publicznością. Dla bezpieczeństwa zarówno swojego, jak i kolegów ostatecznie podjął decyzję o przerwaniu jazdy po trzeciej serii startów.

    Czemu kogoś ambicje dalej pchają tego chłopaka ku pośmiewisku całej Polski, a potem po kolejnej kompromitacji jest tłumaczony w śmieszny sposób? A to go noga bolała kiedyś, a to teraz to. Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Ktoś musi zrozumieć, że do uprawiania tego sportu potrzebne jest coś więcej niż pieniądze. Talentu nie kupisz.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (30-01-2017), muuu (29-01-2017)

  14. Powrót do góry    #1405
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Czemu kogoś ambicje dalej pchają tego chłopaka ku pośmiewisku całej Polski, a potem po kolejnej kompromitacji jest tłumaczony w śmieszny sposób? A to go noga bolała kiedyś, a to teraz to. Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Ktoś musi zrozumieć, że do uprawiania tego sportu potrzebne jest coś więcej niż pieniądze. Talentu nie kupisz.
    W normalnym klubie gdzie ktos ma pojecie z kogo bedzie a z kogo nie bedzie zuzlowca Bartosz Swiacik juz dawno by nie jezdzil .To ze talentu a nawet umiejetnosci nie ma to widza wszyscy prócz Ojca i wiernych mu kibicow.Dla bezpieczeństwa syna jak i innych zawodnikow stwozył by mu jakis etat zeby nie biedował .To jest najlepsze rozwiązanie.

  15. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tym bardziej, że na lodzie bez grama techniki nic się nie zrobi. Puszczanie w takich zawodach kłody drewna mija się z celem.

    Poza tym MiŚ powtarza jak to bezpieczeństwo zawodników stawia na pierwszym miejscu. I jak się do tego ma puszczanie chorego zawodnika na lód?

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Jest to kasta. Nie chce mi się wierzyć ze wasze zachowanie jest normalne. Wystepuje tu tzw. Efekt dziedzicznosci. Nie wiem jakiego typu. Picie z tego samego kieliszka, moze jestescie " szwagrzy" za duzo ze soba przebywacie i sie się udzila jak gangrena, nie wnikam. Ale chorobowo napewno stwirdzenie kasta obowiązuje. Proponuję leczenie zbiorowe. Taniej wyjdzie. I to prywatnie bo na nfz szkoda pieniędzy podatników . Nie macie pojęcia o zyciu.ktos wam krzywde zrobil w przeszłości i stad te frustracje ?. Bawi mnie tzw. Polemika z wami. Jestescie pieniacze. Zadanie dla psyhologa. 60 km stad jest osrodek moze tam pomoga. Skonczcie z ta demagogia. Rejtanow w tym kraju wystarczy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Jak na razie to nie uzyles chocby JEDNEGO argumentu merytorycznego
    Obrazasz i nic wiecej

    Kapiszony zostaly...

    A ja najlepsze mam na deser Poki co beda bolesne szpileczki Zebyscie pare nocy nieprzespali

    PS. Nie mam testamentu i nie zamierzam pisac listow pozegnalnych
    PS2. Przykre, ze ktos ryzykuje zdrowiem syna i innych ludzi zeby spelnic swoje ambicje...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1408
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Jest to kasta. Nie chce mi się wierzyć ze wasze zachowanie jest normalne. Wystepuje tu tzw. Efekt dziedzicznosci. Nie wiem jakiego typu. Picie z tego samego kieliszka, moze jestescie " szwagrzy" za duzo ze soba przebywacie i sie się udzila jak gangrena, nie wnikam. Ale chorobowo napewno stwirdzenie kasta obowiązuje. Proponuję leczenie zbiorowe. Taniej wyjdzie. I to prywatnie bo na nfz szkoda pieniędzy podatników . Nie macie pojęcia o zyciu.ktos wam krzywde zrobil w przeszłości i stad te frustracje ?. Bawi mnie tzw. Polemika z wami. Jestescie pieniacze. Zadanie dla psyhologa. 60 km stad jest osrodek moze tam pomoga. Skonczcie z ta demagogia. Rejtanow w tym kraju wystarczy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    W zasadzie za chamstwo powinienem cię ****ać jak psa ale... jak gnoić przychlasta, którego nie nauczono, że nie zaczyna się zdania od "ALE".
    Wybełkociny o "efekcie dziedziczności" zupełnie bezsensowne. Rozumiem, że to taka nieudolna próba zatuszowania bezmyślnego użycia słowa, którego się nie zna... Widać miałeś w dzieciństwie ważniejsze zajęcia niż nauka. Pisanina o szwagrach, nfz i wspólnym spędzaniu czasu to jakieś infantylne gówniarstwo. Na podobnym poziomie mógłbym stwierdzić, że twoja twarz za dużo czasu spędza w okolicach dupy (oby tylko) Prezesa ale to byłoby nietaktowne, acz zapewne trafne. Bawi cię polemika? Z kim ? Jaka? Ty chłopku nie polemizujesz. Ty pyskujesz bez używania argumentów związanych z żużlem. Pieniacze, ośrodki, kartofle, frustracje, krzywdy.... bzdety. Zastanowiło mnie, że tak dobrze znasz odległość do jakiegoś ośrodka. Nie wiem o jaki ośrodek chodzi ale jakby, nie daj Bóg, ktoś z rodziny to współczuję.

    I na koniec prawdziwa perła "Zadanie dla psyhologa"

    Mógłbym pisać o matołectwie ale po tym szkoda czasu dla ciebie... Szkoła Podstawowa nr 8 na Szczytowej się znajduje. Idź, powalcz z programem klasy II-III. Któż wie, może dasz radę i pojmiesz pisownię słowa "psycholog"?

    PS. Czekamy na listę poświęceń dla Włókniarza i sukcesów osiągniętych. Napinałeś się a z ciebie chyba zwykły flak...

    Gdyby ci strzeliło do łba coś odpisywać to pisz na priv żeby nie zaśmiecać wątku tymi naszymi przekomarzankami. Na forum zaczepki będę zlewał.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 29-01-2017 o 18:42

  18. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ciekawe. prezes tez uzywa slow, ktorych nie rozumie, i ktorych pisowni nie zna. Hm...
    Przecież nie będzie się otaczał kimś bystrzejszym od niego, kompleksów by się nabawił. Starczy mierny, bierny byle wierny.

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #1410
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Chamstwo to wy uprawiacie od paru wiosen. Za duzo czasu zajelo by mi wypisywanie i cytowanie waszych prowokujacych wystapien. Takze nie mow mi zakrecony czlowieczku o zasadach. Znizylem sie do waszego poziomu zeby ktorys z was to zauwazyl. Teraz moge sie wycofac. Ale dalej bede obserwowac wasz przypadek wynaturzenia. Ale wroce. Zapewniam. Przepraszam osoby , które musialy czytac moje wypociny (ale nie ścisłą czołówkę hejterow -okolo pięciu najbardziej aktywnych), ale wpisy byly celowe. Socjotechnika nic wiecej. Panowie, ktorzy prowadzicie z hejterami polemike podziwiam i pozdrawiam


    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wandirek za jego przydatny post!

    sirqaz (29-01-2017)

  21. Powrót do góry    #1411
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jedynymi, prawdziwymi hejterami w tym wątku są "antyhejterzy".
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (29-01-2017), muuu (29-01-2017)

  23. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tak swoja droga...
    Robic z siebie (pseudo) inteligenta, naukowy belkot prezentowac, wywyzszac sie nad innymi forumowiczami i w tym wszystkim popelnic dwa babole, przy czym popelnic je piszac na telefonie ze slownikiem automatycznie poprawiajacym bledy... no to jest MISZCZOSTWO
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1413
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cały czas głowie się i zastanawiam jak to jest, że nikt z klubowych/okołoklubowych trolli które wpadają tu regularnie od roku nie odpowiedział nigdy na żaden zarzut/pytanie związane z działalnością obecnego zarządu...

    Ale w związku z tym że z natury jestem niepoprawnym optymistą będę próbował dalej:

    - jacy są akcjonariusze obecnej SA?
    - dlaczego zarząd SA nie chce podać personaliów akcjonariuszy do publicznej wiadomości?
    - ile wynosi wynagrodzenie Patrycji Swiacik jako członka RN Włókniarz SA?
    - jakie kompetencje czynią Patrycje Swiacik odpowiednią osobą na stanowisko członka RN Włókniarz SA?
    - z jakimi firmami prowadzone są rozmowy nt. sponsoringu strategicznego i tytularnego? Jeśli rozmowy te objęte są klauzula tajności to przynajmniej ile tych firm jest, skąd pochodzą i jaki reprezentują sektor?
    - czy klub posiada zabezpieczone środki finansowe na wypłatę stałej kwoty wynagrodzenia kontraktowego za sezon 2017 (za tzw. przygotowanie do sezonu?)
    Pzdr,
    Garfield

  25. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CKMik (30-01-2017), Gadol (29-01-2017), Kriso (29-01-2017), Lafan (30-01-2017), Mehow (31-01-2017), P.S.U.J. (29-01-2017), Petroniusz (29-01-2017), ananasek_vel_oman (29-01-2017), artem (29-01-2017), mackoxdp1 (30-01-2017), muuu (29-01-2017)

  26. Powrót do góry    #1414
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Cały czas głowie się i zastanawiam jak to jest, że nikt z klubowych/okołoklubowych trolli które wpadają tu regularnie od roku nie odpowiedział nigdy na żaden zarzut/pytanie związane z działalnością obecnego zarządu...

    Ale w związku z tym że z natury jestem niepoprawnym optymistą będę próbował dalej:

    - jacy są akcjonariusze obecnej SA?
    - dlaczego zarząd SA nie chce podać personaliów akcjonariuszy do publicznej wiadomości?
    - ile wynosi wynagrodzenie Patrycji Swiacik jako członka RN Włókniarz SA?
    - jakie kompetencje czynią Patrycje Swiacik odpowiednią osobą na stanowisko członka RN Włókniarz SA?
    - z jakimi firmami prowadzone są rozmowy nt. sponsoringu strategicznego i tytularnego? Jeśli rozmowy te objęte są klauzula tajności to przynajmniej ile tych firm jest, skąd pochodzą i jaki reprezentują sektor?
    - czy klub posiada zabezpieczone środki finansowe na wypłatę stałej kwoty wynagrodzenia kontraktowego za sezon 2017 (za tzw. przygotowanie do sezonu?)
    Który klub podaje do informacji publicznej odpowiedzi na takie pytania? Co wy pępki świata sobie myślicie? Na wszystkie Twoje pytania odpowiedź brzmi - nie Twój interes.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Wandirek (29-01-2017)

  28. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Problem w tym że jego. Klub to nie prywatny folwark. NSA sprawie że dacie dane

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1416
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Takiego gnoju jak w tym wątku, to nie ma w żadnym innym. Skąd Ci przyklaskiwacze Świącika się biorą, a ich liczba narasta z każdym dniem. I w jakim celu? Czy od tego ma być lepiej we Włókniarzu w nadchodzącym sezonie? Gdyby prezes swoją energię, zamiast na walkę z kibicami swojego Włókniarza, skierował na pozyskiwanie sponsorów, to klub byłby najbogatszym w Ekstralidze!
    Jeśli klub utrzyma się w Ekstralidze bez bankructwa, zaliczę to na wielki sukces działaczy. Jednak na to jak widzę, się nie zanosi. Patrząc na gierki prowadzone przed sezonem i na ludzi zatrudnianych w tym klubie, to jest raczej kryminogenne środowisku.
    Ale na to musimy poczekać do końca nadchodzącego sezonu.
    I oby Włókniarz doczekał, bo wg mnie grozi niestety rozwiązanie klubu!
    PS
    I nie jestem żadnym wrogiem ani kibicem tego klubu. Raczej zmartwionym kibicem polskiego żużla i innego w szczególności. Nie chciałbym aby następny klub upadł na zawsze.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przecież nie będzie się otaczał kimś bystrzejszym od niego, kompleksów by się nabawił. Starczy mierny, bierny byle wierny.

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Władzę u Was chyba przejął PiS? Zadziwiające podobieństwo.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Gadol (29-01-2017)

  31. Powrót do góry    #1417
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Jako że nie rozumiem dlaczego włodarze nie podają do publicznej informacji danych o akcjonariuszach jutro zapytam ich o to jako wysłannik ludu.
    Jeśli nie będą chcieć rozmawiać wówczas napiszę Wam kto ile ma. Jak znam życie po ujawnieniu tych danych będziemy mieć znowu 2-3 strony obrzucanie się gównem.
    Ja jeszcze potrafiłbym to logicznie uargumentować ciekawe jak pójdzie akcjonariuszom.
    Żeby była jasność nie będę opowiadał co słyszałem jak w piekarni ktoś opowiadał. Ja widziałem umowę spółki która nawiasem mówiąc jest bardzo słabiutka.
    Podobno trwają jeszcze prace aby to jakoś wyglądało ale dokładnych szczegółów nie znam.

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    CKMik (30-01-2017), Gadol (29-01-2017), muuu (29-01-2017), wespe (30-01-2017)

  33. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Takiego gnoju jak w tym wątku, to nie ma w żadnym innym. Skąd Ci przyklaskiwacze Świącika się biorą, a ich liczba narasta z każdym dniem. I w jakim celu? Czy od tego ma być lepiej we Włókniarzu w nadchodzącym sezonie? Gdyby prezes swoją energię, zamiast na walkę z kibicami swojego Włókniarza, skierował na pozyskiwanie sponsorów, to klub byłby najbogatszym w Ekstralidze!
    Jeśli klub utrzyma się w Ekstralidze bez bankructwa, zaliczę to na wielki sukces działaczy. Jednak na to jak widzę, się nie zanosi. Patrząc na gierki prowadzone przed sezonem i na ludzi zatrudnianych w tym klubie, to jest raczej kryminogenne środowisku.
    Ale na to musimy poczekać do końca nadchodzącego sezonu.
    I oby Włókniarz doczekał, bo wg mnie grozi niestety rozwiązanie klubu!
    PS
    I nie jestem żadnym wrogiem ani kibicem tego klubu. Raczej zmartwionym kibicem polskiego żużla i innego w szczególności. Nie chciałbym aby następny klub upadł na zawsze.



    Władzę u Was chyba przejął PiS? Zadziwiające podobieństwo.
    Zaden pis. LSD. swiacik to wieloletni czlonek tejze partii. Bardzo lojalny, bo pare lat temu nagral spot wyborczy wykorzystujac do tego logo klubu

    Natomiast upadek na amen nie grozi... grozi upadek tej ekipy, ale zuzel w Czestochowie nie upadnie, zapewniam Cie.
    Jest wielu normalnych ludzi, ktorzy chcieliby i wydac swoje pieniadze i robic cos czysto spolecznie, ale albo nie chca byc kojarzeni z polityka, albo z totalna amatorszczyzna

    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Jako że nie rozumiem dlaczego włodarze nie podają do publicznej informacji danych o akcjonariuszach jutro zapytam ich o to jako wysłannik ludu.
    Jeśli nie będą chcieć rozmawiać wówczas napiszę Wam kto ile ma. Jak znam życie po ujawnieniu tych danych będziemy mieć znowu 2-3 strony obrzucanie się gównem.
    Ja jeszcze potrafiłbym to logicznie uargumentować ciekawe jak pójdzie akcjonariuszom.
    Żeby była jasność nie będę opowiadał co słyszałem jak w piekarni ktoś opowiadał. Ja widziałem umowę spółki która nawiasem mówiąc jest bardzo słabiutka.
    Podobno trwają jeszcze prace aby to jakoś wyglądało ale dokładnych szczegółów nie znam.
    Nooo... jak prawda jest ze stowarzyszenie ma 1 proc... a misio 52 proc...
    Spokoju na pewno nie bedzie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Czemu kogoś ambicje dalej pchają tego chłopaka ku pośmiewisku całej Polski, a potem po kolejnej kompromitacji jest tłumaczony w śmieszny sposób? A to go noga bolała kiedyś, a to teraz to. Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Ktoś musi zrozumieć, że do uprawiania tego sportu potrzebne jest coś więcej niż pieniądze. Talentu nie kupisz.
    Może ktoś by uwierzył gdyby nie filmiki zamieszczane przez samego zainteresowanego na swoim profilu na fejsie. Widać tam, że zeszłotygodniowa "choroba" nie przeszkodziła w kręceniu kółek w Poczesnej.

    Na gali w Toruniu całe podium zajęte przez naszych wychowanków. http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/662...uzlu-na-lodzie

    I taka mała uwaga do wychwalających talent organizacyjny Misiów, jak widać pod tym linkiem http://www.zuzelend.com/24912,to-oni...unia-na-lodzie można skompletować i podać obsadę gali lodowej 10 dni przed imprezą. Co więcej, można gdy wypada 2 zawodników przed turniejem, załatwić zastępstwo by była pełna obsada. W Częstochowie się nie da. Taki mamy klimat.

    P.S.
    O przeznaczeniu dochodu z gali na cel charytatywny nie wspominam. Wiem, że trzeba zbierać na Dodę i inne rozgwiazdy wieczoru
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (30-01-2017)

  36. Powrót do góry    #1420
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Który klub podaje do informacji publicznej odpowiedzi na takie pytania? Co wy pępki świata sobie myślicie? Na wszystkie Twoje pytania odpowiedź brzmi - nie Twój interes.
    Poniekąd prawda - nie mój, a wszystkich kibiców Włókniarza którzy pomni ostatnich lat chcieliby wiedzieć, w czyje ręce klub trafił: ludzi mądrych którzy kochają żużel czy takich jak ci z KJG. No ale Ty w końcu sam wchodziłeś do d.. Sukiennikowi więc może dlatego tak wzbraniasz się by odpowiedź wyszła na jaw?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #1421
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Czytając te wszystkie wypociny. Odpowiem Wam na jedną, bo na resztę szkoda czasu.

    Doda jest CZTEROKROTNIE tańsza niż te TANIE zespoły z Częstochowy.

  38. Powrót do góry    #1422
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Który klub podaje do informacji publicznej odpowiedzi na takie pytania? Co wy pępki świata sobie myślicie? Na wszystkie Twoje pytania odpowiedź brzmi - nie Twój interes.
    Dopóki miasto daje chociaż 10 złoty, dopóki to nie jest prywatny klub Świącika, który przejął kupując za swoje pieniadze akcje, to jest MÓJ PIEPRZONY INTERES, BO PIENIĄDZE IDĄ Z MOICH PIEPRZONYCH PODATKÓW, KTÓRE PŁACĘ, WIĘC Z ŁASKI SWOJEJ ODPOWIEDZ W KOŃCU NA PYTANIE, ZAMIAST PIEPRZYĆ FARMAZONY.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    GriN (30-01-2017)

  40. Powrót do góry    #1423
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    Czytając te wszystkie wypociny. Odpowiem Wam na jedną, bo na resztę szkoda czasu.

    Doda jest CZTEROKROTNIE tańsza niż te TANIE zespoły z Częstochowy.
    Nie dziwi mnie że wybrałeś akurat pytanie dotyczące Dody a nie działalności klubu. Żenada.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (30-01-2017)

  42. Powrót do góry    #1424
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    W ja jestem stukrotnie tańszy niż Doda. Jeżeli chodzi o śpiewanie, tylko kto by mnie słuchał i kto będzie słuchał Dody.... Robimy prezentacje zespołu żużlowego a nie lakieru do paznokci i szybkoschnącego kleju do tipsów. Na pogrzeb Babci też byś zaprosił Dodę jakby była tańsza od organisty?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    slipknoot (30-01-2017), veronek (01-02-2017), wespe (30-01-2017)

  44. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Natomiast upadek na amen nie grozi... grozi upadek tej ekipy, ale zuzel w Czestochowie nie upadnie, zapewniam Cie.
    Jest wielu normalnych ludzi, ktorzy chcieliby i wydac swoje pieniadze i robic cos czysto spolecznie, ale albo nie chca byc kojarzeni z polityka, albo z totalna amatorszczyzna
    Gdzie oni zatem byli już wczesną jesienią 2014? Już wtedy jasne było, że klub jest właściwie trupem. Czemu wtedy żaden ogarnięty biznesnem nie zrobił konkurencji Swiacikowi? Przez to dziś jest jak jest. Nie ujawnili się wtedy to wątpię by jeszcze się ujawnili w przyszłości. Niebawem Raków awansuje na zaplecze Ekstraklasy i wtedy większość sponsorów zacznie uciekać właśnie tam.

  45. Powrót do góry    #1426
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Gdzie oni zatem byli już wczesną jesienią 2014? Już wtedy jasne było, że klub jest właściwie trupem. Czemu wtedy żaden ogarnięty biznesnem nie zrobił konkurencji Swiacikowi? Przez to dziś jest jak jest. Nie ujawnili się wtedy to wątpię by jeszcze się ujawnili w przyszłości. Niebawem Raków awansuje na zaplecze Ekstraklasy i wtedy większość sponsorów zacznie uciekać właśnie tam.
    Caly czas byly, z perspektywy czasu juz to wiemy, pozorowane dzialania aby spolke uratowac. Ktos kto wtedy "wszedlby" do akcji i zrobil konkurencje spolce bylby obwiniany jako ten, ktory wbil gwozdzia do trumny.
    I przypomne Ci, ze chwile po upadku spolki stowarzyszenie szumnie zapowiadalo start w lidze. Wtedy ktos mial robic konkurencje? Przeciez gdyby tak sie stalo to nieudzielenie zgody na starty stowarzyszeniu byloby wina tych osob

    A teraz? Gdzie taka druzyna mialaby startowac? Przeciez stadion obecnie jest we wladaniu stowarzyszenia. To stowarzyszenie decyduje kto i co na nim moze robic za chwile pewnie bedzie to robic spolka Sytuacja bylaby analogiczna jak z treningami szkolki, za ktore spolka wystawiala faktury na kilka tysiecy zl.
    Nikt nie bedzie placil na etaty swiacika

    Ale spokojnie... sa ludzie gotowi dzialac na realnych, rozsadnych, biznesowych zasadach
    Jedni dadza 5k, drudzy 50. Moze nie starczy to na ekstralige, ale na start od 2 ligi i systematyczne budowanie klubu na pewno, chocby miasto mialo nie dac zlotowki
    To rozni mentalnosc osob, ktore sa w zanadrzu od obecnych - misiu sobie nie wyobraza klubu bez wsparcia miasta. Osoby, ktore sie teraz nie angazuja nie wyobrazaja sobie byc polityczna %(*#(%*(%*(*% Chocby za cene powolnego rozwoju i wydawania WLASNYCH pieniedzy.

    Pozdrawiam
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Chamstwo to wy uprawiacie od paru wiosen. Za duzo czasu zajelo by mi wypisywanie i cytowanie waszych prowokujacych wystapien. Takze nie mow mi zakrecony czlowieczku o zasadach. Znizylem sie do waszego poziomu zeby ktorys z was to zauwazyl. Teraz moge sie wycofac. Ale dalej bede obserwowac wasz przypadek wynaturzenia. Ale wroce. Zapewniam. Przepraszam osoby , które musialy czytac moje wypociny (ale nie ścisłą czołówkę hejterow -okolo pięciu najbardziej aktywnych), ale wpisy byly celowe. Socjotechnika nic wiecej. Panowie, ktorzy prowadzicie z hejterami polemike podziwiam i pozdrawiam
    Hola, hola.
    Niby czytasz od dawna, a mówisz coś o braku merytoryki. Zauważ, że ona była cały czas, wszak z tymi samymi tu piszącymi spotykał się michał świącik już dawno temu i jakoś mu nasze poglądy nie wadziły. Gówno zaczęło się kiedy zajrzał tu niejaki J_cz (bodajże pracownik klubu, Pan Janusz Sz. znany wykładowca), który począł obrzucać tu piszących obelgami jak i pisać im wyzwiska w prywatnych wiadomościach. Bredzić zaczął tu pan Sirqaz (niejaki Rafał z Wrkęt-met, który wstydzi się swojego nazwiska) pisząc że lizał władzom klubu co nieco i mający ogromne problemy z uzasadnieniem dlaczego tak wychwala tenże zarząd. To piszący tu były rzecznik klubu, Pan Wojciech czy (podobno) piszący tu nawet obecny, mają problemy z odpowiedniem na spokojne i grzeczne pytania kilkudziesięciu kibiców. Czy tu na forum czy w internecie czy na stadionie. To "przyjaciele klubu" robią tu gówno, a nie kibice.
    To do waszego poziomu zniżył się, niestety, Ananasek i to staracie się wykorzystać dyskredytując nas.
    Ale przejrzycie w końcu na oczy, są tu dziesiątki spokojnych ludzi, którzy mają do was normalne pytania pozostające od kilku lat bez odpowiedzi...

    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    Czytając te wszystkie wypociny. Odpowiem Wam na jedną, bo na resztę szkoda czasu.
    Doda jest CZTEROKROTNIE tańsza niż te TANIE zespoły z Częstochowy.
    Zróbcie więc prezentacje na placu Biegańskiego, może ktoś przyjdzie jej posłuchać i może przekona się też do żużla. Kibice żużlowi nie są nią zainteresowani (wyłączając Pana Danka fana wszystkich piosenkarek i rodzinę zarządu)
    No i nie zapraszajcie prezydenta, bo przyjdą kibice piłkarscy i powiedzą co tak na prawdę myślą i co leży im na serduszkach
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Garfield (30-01-2017)

  48. Powrót do góry    #1428
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Myślę że Swiącikowi chodzi o zapełnienie hali po prostu. Zaproszenie Muńka czy innej częstochowskiej gwiazdy raczej nie gwarantuje wielkiej publiki. Doda natomiast sprawi, że głupie małolaty z gimnazjum zapełnią z połowę hali, a o to prezesowi chodzi. Zeszłoroczna tragikomiczna prezentacja z 1/3 hali nie ma prawa się powtórzyć(przypuszczam ze spore straty poniósł klub z tego tytułu). Myślę że właśnie tym prezes się kierował.
    Ja będąc prezesem zrobił bym prezentację na gali lodowej. Impreza typowo żużlowa, ryk motocykli, kibiców mniej ale chociaż szczelnie wypełnione trybuny. Dwa, nie potrzeba żadnych gwiazd co śpiewają z playbacku bo to wyścigi są główną atrakcją. Ale co ja tam wiem

    PS. Orientuje się ktoś jak tam sprzedaż karnetów ?

  49. Powrót do góry    #1429
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    PS. Orientuje się ktoś jak tam sprzedaż karnetów ?
    Który klub podaje do informacji publicznej odpowiedzi na takie pytania? Co wy pępki świata sobie myślicie? Na wszystkie Twoje pytania odpowiedź brzmi - nie Twój interes.



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    artem (30-01-2017)

  51. Powrót do góry    #1430
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    A ktoś zapytał w ogóle o karnety?

    Czy klub ma odpisać Korowskiemu albo rudemu kociakowi?

    Czy tak sobie tutaj po prostu pie%%%% byle ...

    Plac Biegańskiego w sumie nie jest złym pomysłem.

    Hala to jednak bardziej komfortowe warunki. Bilety pozwalają również na wyjście na zero. Żeby tylko.

  52. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Bredzić zaczął tu pan Sirqaz (niejaki Rafał z Wrkęt-met, który wstydzi się swojego nazwiska)
    osuchowski

    To do waszego poziomu zniżył się, niestety, Ananasek i to staracie się wykorzystać dyskredytując nas.
    Szymon. Ja wiem ze tutaj zadnych odpowiedzi nie dostaniemy. Nawet cienia zludzenia nei mam. To jest towarzystwo, ktore tylko postawione pod sciana zaczyna mowic
    Natomiast moge miec troche beki z tego czy tamtego jak mu zylka peka i puszczaja nerwy, co widac po niektorych postach

    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    A ktoś zapytał w ogóle o karnety?

    Czy klub ma odpisać Korowskiemu albo rudemu kociakowi?

    Czy tak sobie tutaj po prostu pie%%%% byle ...

    Plac Biegańskiego w sumie nie jest złym pomysłem.

    Hala to jednak bardziej komfortowe warunki. Bilety pozwalają również na wyjście na zero. Żeby tylko.
    Wiem, ze nie odpowiesz merytorycznie, ale moze przemyslisz moj wpis i wzdrozysz w przyszlosci

    Wiele klubow, np Wisla Krakow na wazne mecze, robi licznik sprzedanych biletow, czy inne kluby (jesli maja czym sie szczycic) licznik sprzedanych karnetow.
    Ma to napedzac kibicow do "robienia" fajnego wyniku, ktorym sie mozna pochwalic przed kibicami innych klubow

    Rozumiem jednak, ze tutaj nie ma sie czym chwalic takze tego...


    Inna kwestia.
    KIEDY BEDZIE MOZNA KUPIC KARNET/BILET PRZEZ INTERNET?
    Kiedy poza sektorem centralnym bedzie mozna kupic karnet na KONKRETNE miejsce?

    Uprzedzam pytanie. Od tego jest ochrona na obiekcie, zeby wytlumaczyc kibicom "biletowym", ze karnetowcy mieli pierwszenstwo, kupili dane miejsce i beda tu siedziec caly sezon. Kup kibicu rowniez karnet i ciesz sie swoim miejscem caly sezon.

    Nie wiecie, ze przez taki "myk" sprzedacie 1000-2000 tysiecy karnetow wiecej?
    Ba! Ja bym ten karnet kupil, i nawet bym sie do patroxu pofatygowal zeby go odebrac , za cene komfortu "wchodze 10 minut przed meczem i siadam na swoim ulubionym krzeselku"

    Co ja sie bede produkowac... zaraz uslysze, ze wszystko wiem najlepiej i w ogole to sie nie da bo to przez internet, bo trzeba by zrobic mapke, bo system, bo przeciez jestesmy dopiero w 17 roku XXI wieku i tego sie nie da

    PS. Doda w kategorii "zrobmy interes na prezentacji" to jest bardzo dobry wybor, bo jak ktos wyzej napisal malolaci przyjda i zaplaca te 20-30 zl.
    Wiec tutaj akurat


    uwaga

    PLUS DLA MISIOW.

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (30-01-2017), pakosik (30-01-2017)

  54. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    A ktoś zapytał w ogóle o karnety?

    Czy klub ma odpisać Korowskiemu albo rudemu kociakowi?

    Czy tak sobie tutaj po prostu pie%%%% byle ...
    Pytań było sporo. O skład, o zarząd, o akcjonariuszy. Jak wysoką gorączkę miał Bartosz? Czy to było odpowiedzialne ze strony rodziców by jechał czy może "paluszek i główka, to..."? Czemu tak trudno było o atrakcyjną obsadę gali?

    Ale wy sobie wybiórczo wszystko robicie. Tak samo pomijacie fakt, że 75% piszących jest wam znanych z imienia i nazwiska. Chodzi lub chodziło do klubu i się z wami spotykało osobiście. Także skończcie już takie pieprzenie. Wystarczyło by trochę dobrej woli, a tak to pokazujecie, że macie coś do ukrycia i boicie się ciekawskich pytań kibiców. Jakbyście mieli coś do ukrycia i ukrywali to za wszelką cenę, bo takie zachowanie pojawiło się momentalnie, kiedy michał doszedł do władzy
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-01-2017 o 14:22
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  55. Powrót do góry    #1433
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Spoko. Niedługo odkryjemy karty.
    Obiecałem, a ja dotrzymuje danego słowa.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  56. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (30-01-2017), Garfield (30-01-2017), mackoxdp1 (31-01-2017), pakosik (30-01-2017), spitt22 (30-01-2017), wespe (31-01-2017)

  57. Powrót do góry    #1434
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    wchodziłeś pojedynczo czy się pchałeś ?

  58. Powrót do góry    #1435
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    wchodziłeś pojedynczo czy się pchałeś ?
    Bylem z ochrona, takze sie pchalem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  59. Powrót do góry    #1436
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...75&oe=59493FA2
    Sparingi prezentują się pięknie, oby pogoda dopisała

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BB1 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-01-2017)

  61. Powrót do góry    #1437
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...75&oe=59493FA2
    Sparingi prezentują się pięknie, oby pogoda dopisała
    a bilety to po ile beda?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Wandirek (01-02-2017)

  63. Powrót do góry    #1438
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    A Świącik nawet nie wie z kim jedziemy sparingi, gdyż w wywiadzie dla radia jura, powiedział, że będziemy jeździć z drużyną... Łódzką. No chyba, że to kolejny ambitny plan prezesa...

  64. Powrót do góry    #1439
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/664...cji-wlokniarza

    tyle przegrać, wyrazy współczucia Jak nie Doda, to może chociaż Duda? Usypcie jakiś kopieczek śniegu to wpadnie i zrobi jazgot.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  65. Powrót do góry    #1440
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/664...cji-wlokniarza

    tyle przegrać, wyrazy współczucia Jak nie Doda, to może chociaż Duda? Usypcie jakiś kopieczek śniegu to wpadnie i zrobi jazgot.
    Jako wzorcowy PiSowski dupoliz to normalne ze Doda wybrala chalture w TVP a nie chalture u komuszka Swiacika.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  66. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    jazzmanik (08-02-2017), lego (08-02-2017), pakosik (08-02-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •