Strona 26 z 114 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Czytam sobie właśnie b. interesujący wywiad z prezesem i odnoszę wrażenie jakby przeprowadzano go na raz z dwoma zupełnie innymi osobami


    (http://www.gazetacz.com.pl/artykul.php?idm=755&id=20024)




    Kluczowa dla Włókniarza, podobnie jak w zeszłym sezonie, może być dyspozycja młodzieżowców. Trzon juniorskiej kadry tworzyć będą Oskar Polis i Michał Gruchalski, w których drzemie naprawdę spory potencjał, o czym zdążyliśmy się już przekonać.


    - Tak. Ci zawodnicy będą dysponowali wysokiej klasy sprzętem. Jesteśmy już po rozmowach z nimi, otrzymali na swój sprzęt sporo pieniążków. Wszystko będzie w rękach ich trenera. Ja myślę, że już niedługim czasie będzie wiadomo, kto zostanie ich szkoleniowcem
    . Będzie to trener bardzo wymagający.



    i zaraz potem:




    - Właśnie o to nam chodziło, żeby pozyskać odpowiedniego trenera, typowego rzemieślnika, który zna się na swoim fachu, który czuje żużel. Szukaliśmy jednocześnie takiej osoby, która podejmie się współpracy z młodzieżą. Trener Kędziora będzie bowiem odpowiedzialny zarówno za ligową drużynę, jak i za młodzież.




    Jest też wzmianka o trenerze Kaflu, o którym ostatnio zrobiło się dziwnie cicho:


    Co w takim razie z dotychczasowym trenera Włókniarz, Józefem Kaflem. Czy jego angaż w klubie, choćby we współpracy z młodzieżą, dalej jest brany pod uwagę?


    - Trener Kafel miał z nami podpisaną umowę do końca sezonu 2016. W większości klubów w Polsce kontrakty z trenerami obowiązują do końca danego sezonu i tak też było z trenerem Kaflem.

    Chyba spotkał go los fajnego Romka:


    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewaporacja
    Pzdr,
    Garfield

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (16-12-2016)

  3. Powrót do góry    #1127
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Prezes powiedział, że juniorzy dostali sporo kasy na sprzęt. Nie pochwalisz? Bo niedawno ganiliście Świącika za to, że chce dać kasę na sprzęt Barana zamiast juniorów.

  4. Powrót do góry    #1128
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jest różnica między "powiedzieć" a "zrobić".

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #1129
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Prezes powiedział, że juniorzy dostali sporo kasy na sprzęt. Nie pochwalisz? Bo niedawno ganiliście Świącika za to, że chce dać kasę na sprzęt Barana zamiast juniorów.
    W jednym i tym samym wywiadzie mówi że niebawem poznamy nazwisko trenera który zostanie wybrany a chwilę potem mówi że to Kędziora.
    Nie zauważasz tutaj hmmm.... pewnych problemów ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1130
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    W jednym i tym samym wywiadzie mówi że niebawem poznamy nazwisko trenera który zostanie wybrany a chwilę potem mówi że to Kędziora.
    Nie zauważasz tutaj hmmm.... pewnych problemów ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Jak najbardziej jest tutaj nieścisłość. Ale jeśli Gadol twierdzi że juniorzy kasy nie dostali to może niech to jakoś udokumentuje.

  7. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pomyśl co można udokumentować - działanie czy jego brak?

    Prezes mówił też np:
    - trenerami młodzieży w sezonie 2017 będą Kafel i Stachyra, nie ma żadnego;
    - współpraca z Graversenem w 2 poprzednich sezonach czyli kupiony 1 silnik;
    - organizacja turniejów w 2 ostatnich sezonach to brak 4 podobno zaklepanych zawodów;
    - pewna licencja ligowa 2015;
    - brak zastrzeżeń co do Finfy i rozliczanie go po sezonie, nie jak chcieli kibice w liście od razu, po czym zwolnienie go chwilę później;
    I masa innych rzeczy.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #1132
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Drogi kolego, poprzednie farmazony prezesa nie potwierdzają tego, że kasy na juniorów nie dał. Najlepiej byłoby spytać któregoś młodziaka.

  9. Powrót do góry    #1133
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jak komuś mówiłem. Wywiad powinien być przemyślany i to prezes powinien mówić to co chce powiedzieć,a nie to co mu ślina na język przyniesie. Od tego są ludzie od PR. A tu w wywiadzie jawna sprzeczność. To czy dostali czy nie to drugorzędna kwestia.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  10. Powrót do góry    #1134
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Drugorzędna? No spoko

  11. Powrót do góry    #1135
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Zarzuty dotyczyły formy udzielania wywiadów przez prezesa, nie tego czy sprzęt jest czy go nie ma. A Ty wyskakujesz jak Filip z konopi.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  12. Powrót do góry    #1136
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    pronadpro.jpg

    Tak sobie mysle, ze jak klub ma miec 5-6 milionow zlotych budzetu to moglby te pary razy do roku zatrudnic konkretnego grafika i te 150-200 zl od sztuki zlecenia zaplacic.
    Pomijam juz fakt, ze byli ludzie, ktorzy chcieli takie rzeczy robic za frajera. Profesjonalisci.

    A tak mamy taki twor grafiko podobny. Tekst tez reklamowo podobny.
    Widac, ze ktos kto to wrzucal (PŚ? malzonek?) ma zerowe pojecie o reklamie i promocji produktu

    Ale czego sie spodziewac skoro "promo" karnetow zaczelo sie pare dni po tym jak muuu tutaj napisal na ten temat
    Tam nie ma zadnego planu, pomyslu, to i taka prowizorka zrobiona w czasie wolnym od sprzedawania laptopow do szkol

    To skoro muuu wam amatorzy powiedzial ze trzeba promowac, to teraz ja wam dam druga lekcje, choc z marketingiem i promo produktow mam niewiele wspolnego

    Kibicu!
    Spraw swoim bliskim najlepszy z możliwych prezentów gwiazdkowych! Zakup karnet uprawniający do wstępu na mecze Włókniarza Częstochowa w najlepszej lidze żużlowej świata - PGE Ekstralidze. Ceny wejściówek zaczynają się już od 150 zł!

    I do tego hashtag typu "WłókniarzPodChoinkę"

    Plus oczywiście klik do oferty karnetowej.

    No... Nie byloby atrakcyjniej?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    slipknoot (17-12-2016)

  14. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ja nie wiem, oni chyba tak trollują kibiców, bo to nie może być na poważnie.

    Jak nie ma się o tym pojęcia, to wystarczy zobaczyć jak to robią inni i się wzorować, a u nas oczywiście po swojemu, wszak sami "profesjonaliści"... Za dużo treści, bez linków, mało wyróżnionych atutów, mało atrakcyjne, łamanie tekstu leży... chyba jednak po ostatniej aferze w pat-roxie, zwolnili też i z klubu kilka osób odpowiedzialnych za wizerunek.

    ---
    Nowy obrazek jest, ale się coś karnet źle w tej dłoni usadowił.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 17-12-2016 o 14:06
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #1138
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Najgorsze jest to, ze szefowie firm ktore moglyby zostac potencjalnymi sponsorami czytaja takie wywiady i zastanawiaja sie, czy to tylko z prezesem jest cos nie tak a moze jednak z calym klubem?

    Pozniej slysza tez ze "ten i tamten Wlokniarz to zupelnie inne podmioty" a nastepnie wchodza i co widza: rzecznik i wiceprezes Swiacik, prezes honorowy Maslanka... No i na koniec okazuje sie, ze sponsora nie bedzie albo bedzie do 15-stego...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #1139
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja nie wiem, oni chyba tak trollują kibiców, bo to nie może być na poważnie.

    Jak nie ma się o tym pojęcia, to wystarczy zobaczyć jak to robią inni i się wzorować, a u nas oczywiście po swojemu, wszak sami "profesjonaliści"... Za dużo treści, bez linków, mało wyróżnionych atutów, mało atrakcyjne, łamanie tekstu leży... chyba jednak po ostatniej aferze w pat-roxie, zwolnili też i z klubu kilka osób odpowiedzialnych za wizerunek.

    ---
    Nowy obrazek jest, ale się coś karnet źle w tej dłoni usadowił.
    Bo reka pozowala do "jeszcze 50tke prosze" a karnet pasowalby do "jeszcze setke prosze"

    Ale reakcja piorunem. Sobota, sklep zamkneli to mozna posiedziec na fb

    Kiedy ten czlowiek zrozumie, ze jak nie wylozy, nie zatrudni kogos z pojeciem a nie tylko rodzine i znajomkow, to nie bedzie efektu?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1140
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Szkolenie najmłodszych po częstochowsku:



    Fajna gadka MiSia o chęci pomocy przez Włókniarz. Tylko jedna uwaga - p. Latacz robiący pod górkę i twierdzący, że obiekt przy Brzegowej jest jego, jest członkiem Stowarzyszenia Włókniarz, dokładniej zasiada w komisji rewizyjnej obecnie. Znów rozdwojenie jaźni prezesa?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #1141
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Szkolenie najmłodszych po częstochowsku:

    https://www.youtube.com/watch?v=SSrJjWlciBc

    Fajna gadka MiSia o chęci pomocy przez Włókniarz. Tylko jedna uwaga - p. Latacz robiący pod górkę i twierdzący, że obiekt przy Brzegowej jest jego, jest członkiem Stowarzyszenia Włókniarz, dokładniej zasiada w komisji rewizyjnej obecnie. Znów rozdwojenie jaźni prezesa?
    Ty to masz piękny ból zada od dawna.

  19. Powrót do góry    #1142
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ty to masz piękny ból zada od dawna.
    Napisal nieprawde?
    Mam nadzieje, ze to koniec latacza. Niech sie zajmie w koncu jakas normalna praca a nie zeruje na dzieciach i ich rodzicach.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1143
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    A propos Latacza i tego co pisze Gadol to przypomniał mi sie jeden post Rolanda sprzed dwóch lat:

    Nie dajcie sie tez zwiesc ta super wspolpraca na linii stowarzysze ie-usks. Latacz i Trabski to pierwsze osoby, ktore chetnie przyloza reke do tego by stowarzyszenie nie dostalo licencji. I wcale tego nie kryli w Rybniku na PL-reszta rajderow. Nawet padaly hasla, ze oni chetnie wystartuja za 2 lata w 2 lidze. Przebuduja tor (do 260 metrow) i trybunki, kurnik zwany wiezyczka i oni beda tym krecic. No bo widza w tym interes...
    Pzdr,
    Garfield

  21. Powrót do góry    #1144
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Oj tak, bylo tak.
    Pare lat temu poznalem sie z pewnymi Dunczykami. Mlody chlopak minizuzlowiec i jego ojciec. kilkukrotnie goscili w okresie jesienno-zimowym w Czestochowie. w miedzyczasie poznalem ich tez z pewna osoba ze srodowiska zuzlowego. Gdy Dunczycy kolejny raz zawitali do Czewy chcialem zalatwic zeby mogli sobie potrenowac na Brzegowej. Juz argumentacji Latacza nie pamietam ale bylo cos w stylu, ze mu zaoraja ten tor i sie nie bedzie nadawal do jazdy. A zbieglo sie to w czasie jak wandale wybili szyby w tym kurniku zwanym wieza sedziowska. Wowczas ta osoba, ktoraz zapoznalem z Dunczykami zasponsorowala wymiane szyb i dopiero wtedy Latacz sie zgodzil na trening.

    Kilka lat temu gdy bylo walne stowarzyszenia to Latacz oddelegowal na glosowaniu swojego synusia, by ten pilnowal jak glosuja zuzlowcy, mlodzi zuzlowcy, m.in Legi, Komar i reszta. I sobie tak ukladali glosowanie, a bylo to w czasach kiedy wazyly sie losy Ziebaczewskiego.

    Kiedys na mini wszystko trzymal pan Kupczyk, to sie jakos krecilo.Potem pojawili sie Lataczowie. Ale juz wczesniej pomagal sie on bawic Ziebaczewskiemu w amatorski zuzel.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (19-12-2016)

  23. Powrót do góry    #1145
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/653...mora-zaprzecza

    Kiedy padaja takie pytania to odpowiedzi prezesa to za malo. Powinien byc przeprowadzony audyt przez firme zupelnie z zuzlem nie majaca stycznosci.

    misio, szykuj sie na podobny zestaw pytan
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1146
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2016
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze, to ciężko mi uwierzyć żeby w tak frajerski sposób dał się złapać. No ale czekam na wyjasnienia, jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie

  25. Powrót do góry    #1147
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez noname Zobacz posta
    Szczerze, to ciężko mi uwierzyć żeby w tak frajerski sposób dał się złapać. No ale czekam na wyjasnienia, jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie
    Pytanie o kogo Ci chodzi bo opcji jest kilka
    Witam po dłuższej przerwie.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1148
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    2.5 mln dla Włókniarza.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1149
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Brawo prezesie, duży "+" wpada na Pana konto. Mimo wszystko jestem zdania że sport, który jest zarządzany przez prywatne osoby nie powinien być dotowany z publicznych pieniędzy, ale czasy są jakie są. I dwa, kasa z miasta nie powinna być podstawą budżetu.
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 22-12-2016 o 18:11

  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    GriN (23-12-2016), P.S.U.J. (22-12-2016), ananasek_vel_oman (22-12-2016), muuu (22-12-2016), pakosik (23-12-2016)

  29. Powrót do góry    #1150
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Teraz tylko znalezc brakujace 3,5 mln
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1151
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Teraz tylko znalezc brakujace 3,5 mln
    Dawno znalezione i to więcej.

  31. Powrót do góry    #1152
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Plus dla Świącika. Były obawy o te pieniądze, teraz już są zaklepane i brawo.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    muuu (22-12-2016)

  33. Powrót do góry    #1153
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Teraz tylko znalezc brakujace 3,5 mln
    Człowieku, po raz kolejny przesadzasz. Zamiast cieszyć się z tego, że mamy najwyższą dotację w historii to jeszcze będziesz wrzucał, "hehe, ale przecież nie ma reszty hehe". Naprawdę, trochę pokory, bo nawet nie wykazałeś że w jakikolwiek sposób cieszy cię to, że mamy takie wsparcie od miasta. Za to należy Świącikowi pogratulować, bo w Ekstralidze zaczyna naprawdę świetnie, bardzo dobrze rozegrane okienko transferowe i zdobycie ogromnej dotacji z miasta. Miejmy nadzieję, że będzie tak dalej i tylko lepiej.

  34. Powrót do góry    #1154
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Teraz tylko znalezc brakujace 3,5 mln
    Skończ Pan wreszcie że swoim sarkazmem. Masz gościu już swoje lata a zachowanie wzorem trzylatka z piaskownicy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #1155
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nooo to teraz możemy bawić się w żużel na całego

    To kogo teraz chłopaki zatrudnią?

    Jest już rzecznik prasowy który ani razu nie wypowiadał się w mediach.
    Są specjaliści od marketingu którzy nie zorganizowali żadnej akcji.
    Był menedżer za którego skład ustalał ktoś inny...
    ...oraz fajni trenerzy którzy nikogo nie wyszkolili.

    Kogo następnego prezes zaprosi do miejskiej studzienki?
    Pzdr,
    Garfield

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    GriN (23-12-2016), Petroniusz (23-12-2016), ananasek_vel_oman (23-12-2016), mackoxdp1 (23-12-2016)

  37. Powrót do góry    #1156
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Człowieku, po raz kolejny przesadzasz. Zamiast cieszyć się z tego, że mamy najwyższą dotację w historii to jeszcze będziesz wrzucał, "hehe, ale przecież nie ma reszty hehe". Naprawdę, trochę pokory, bo nawet nie wykazałeś że w jakikolwiek sposób cieszy cię to, że mamy takie wsparcie od miasta. Za to należy Świącikowi pogratulować, bo w Ekstralidze zaczyna naprawdę świetnie, bardzo dobrze rozegrane okienko transferowe i zdobycie ogromnej dotacji z miasta. Miejmy nadzieję, że będzie tak dalej i tylko lepiej.
    Masz racje.
    Zupelnie mnie ta dotacja nie cieszy, bo to swiadczy tylko o tym, ze klubu bez tych pieniedzy nie byloby stac na jazde w ekstralidze. A to swiadczy o slabosci wlokniarzowych dzialaczy.

    Natomiast masz racje, ze pomimo iz kwota jest nizsza niz zapowiadal misio, to naleza mu sie gratulacje za uzyskanie rekordowej dotacji.

    Z ocena okienka transferowego to sie wstrzymajmy do pazdziernika/listopada 2017.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 23-12-2016 o 00:45
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1157
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Masz racje.
    Zupelnie mnie ta dotacja nie cieszy, bo to swiadczy tylko o tym, ze klubu bez tych pieniedzy nie byloby stac na jazde w ekstralidze. A to swiadczy o slabosci wlokniarzowych dzialaczy.

    Natomiast masz racje, ze pomimo iz kwota jest nizsza niz zapowiadal misio, to naleza mu sie gratulacje za uzyskanie rekordowej dotacji.

    Z ocena okienka transferowego to sie wstrzymajmy do pazdziernika/listopada 2017.
    Przepraszam was wszystkich za zamieszanie na forum ale wypocin ananasia nie da się czytać. Rok temu pisał że rozliczy zarząd ckm Wlokniarz pod względem finansowym za rok 2016 . Nic takiego nie ma. Ale poczekam do sylwka daleko. Teraz znowu wali teksty o słabości wlokniarz a. Stary weź może się sam wykaz krzykaczu. I co. Znów mam czekać rok na twoje zaś...... expoze

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #1158
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Misio załatwił czy były/nowy funfel, który utopił okręt Banas?

  40. Powrót do góry    #1159
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Przepraszam was wszystkich za zamieszanie na forum ale wypocin ananasia nie da się czytać. Rok temu pisał że rozliczy zarząd ckm Wlokniarz pod względem finansowym za rok 2016 . Nic takiego nie ma. Ale poczekam do sylwka daleko. Teraz znowu wali teksty o słabości wlokniarz a. Stary weź może się sam wykaz krzykaczu. I co. Znów mam czekać rok na twoje zaś...... expoze

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Gdyby audyt Ekstraligi obejmowal nie tylko kontrakty z zawodnikami, ZUS, US, umowy o prace, ale takze inne umowy cywilno-prawne, wtedy mozna by bylo z czystym sumieniem napisac ze misio sie spisal na medal (w sumie z milionowa dotacja ciezko bylo sie nie spisac).

    Ale tych spraw audyt EL nie obejmowal, wiec sorry biorac pod uwage informacje hejterow niezaleznych ode mnie o jakichs dlugach, ktore finansowal pozyczka jeden z czlonkow zarzadu stowarzyszenia to ja bym nie byl tak odwazny w stawianiu tez ze wszystko jest ok wyjdzie z czasem

    Sytuacja analogiczna jest z sezonem najblizszym. Nie wysokosc dotacji bedzie decydujaca o koncowym wyniku, ale sposob podpisania kontraktow, ich detale.

    Wandzio,
    nie wiem czy masz tak zlasowany mozg ze tego nie rozumiesz czy jestes jednym z tych co np robia marketing czy inne niewidoczne dla przecietnego kibica rzeczy, ktore byc widoczne powinny, i celowo udajesz przyglupa

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Misio załatwił czy były/nowy funfel, który utopił okręt Banas?
    banas to raczej sam w sobie nie utopil. Byl prezesem i stowarzyszenia i spolki w sumie dosc krotko. Liczyl ze jakies fajne deale da sie porobic, ale jak sie zorientowal w jakie bagno wdepnal to szybko uciekl jak szczur ladowy.

    banas zlozyl poprawke do budzetu, ktora przyjeto.

    Polecam posluchac wywiadu z Michalem Swierczewskim - prezesem i wlascicielem Rakowa Czestochowa.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1160
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ból dupy Rakowa jest dla mnie co najmniej zastanawiający..

    Mi to wygląda na ustawkę. Włókniarz - 2,5 mln na promocję poprzez sport, Raków - jupitery (czyli dosyć kosztowna reanimacja trupa) + to co dostaną z budżetu obywatelskiego. I każdy zadowolony. Uśmiechnięty od ucha do ucha Świerczewski opowiadający o tym jak to nie został oszukany też średnio mnie przekonuje...
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #1161
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jest już rzecznik prasowy który ani razu nie wypowiadał się w mediach.
    Są specjaliści od marketingu którzy nie zorganizowali żadnej akcji.
    Był menedżer za którego skład ustalał ktoś inny...
    "Specjaliści" od marketingu kupili reklamę na fejsie, ciekawe jak to dalej ograją, bo jak raz już kupisz, to musisz umiejętnie prowadzić fanpage co by utrzymać poziom
    A były menedżer nadal nim jest z tego co wiadomo, umie po angielsku, więc się łapie.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ból dupy Rakowa jest dla mnie co najmniej zastanawiający..

    Mi to wygląda na ustawkę. Włókniarz - 2,5 mln na promocję poprzez sport, Raków - jupitery (czyli dosyć kosztowna reanimacja trupa) + to co dostaną z budżetu obywatelskiego. I każdy zadowolony. Uśmiechnięty od ucha do ucha Świerczewski opowiadający o tym jak to nie został oszukany też średnio mnie przekonuje...
    Ale my jak chcieliśmy stadion, to dostaliśmy. A nie oszukujmy się, Rakowowi należy się on jak psu buda. Zwłaszcza, kiedy my dostajemy takie dofinansowania dziwne na nic. Oni mają realne potrzeby i bardziej namacalnie przynoszą promocję (i to mają szanse robić ją większą) miastu. Dla mnie czysto polityczna decyzja ze stratą dla Rakowa.
    To pewnie dlatego, że prezes tamtego klubu nie występował w kampanii reklamowej naszego prezydenta miasta
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Kazoon (23-12-2016), ananasek_vel_oman (23-12-2016)

  44. Powrót do góry    #1162
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Masz racje.
    Zupelnie mnie ta dotacja nie cieszy, bo to swiadczy tylko o tym, ze klubu bez tych pieniedzy nie byloby stac na jazde w ekstralidze. A to swiadczy o slabosci wlokniarzowych dzialaczy.
    Wskaż mi natychmiast Ekstraligowy klub, który osiąga sukcesy w Ekstralidze bez wsparcia miasta

    PS: Nie popieram dotowania klubów żużlowych(spółek akcyjnych) z pieniędzy miejskich, ale takie mamy realia w żużlu. Żaden poważny biznesmen w nasz sport nie zainwestuje, bo tutaj się nie zarabia(co najwyżej wychodzi się na zero).

  45. Powrót do góry    #1163
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    "Specjaliści" od marketingu kupili reklamę na fejsie, ciekawe jak to dalej ograją, bo jak raz już kupisz, to musisz umiejętnie prowadzić fanpage co by utrzymać poziom
    A były menedżer nadal nim jest z tego co wiadomo, umie po angielsku, więc się łapie.



    Ale my jak chcieliśmy stadion, to dostaliśmy. A nie oszukujmy się, Rakowowi należy się on jak psu buda. Zwłaszcza, kiedy my dostajemy takie dofinansowania dziwne na nic. Oni mają realne potrzeby i bardziej namacalnie przynoszą promocję (i to mają szanse robić ją większą) miastu. Dla mnie czysto polityczna decyzja ze stratą dla Rakowa.
    To pewnie dlatego, że prezes tamtego klubu nie występował w kampanii reklamowej naszego prezydenta miasta
    muuu.png

    Najważniejsze, żeby ta decyzja nie uderzała w mieszkańców naszego miasta Szymon.

    Tylko nie naślij na mnie firmy windykacyjnej

  46. Powrót do góry    #1164
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie wiem czym potrzeby Rakowa różnią się od potrzeb Włókniarza, poza tym że w jednym wypadku dotyczą objazdowych motocyklistów skręcających w lewo a w drugim słabo uzdolnionych kopaczy futbolówki (bo na pewno nie piłkarzy).

    Natomiast w kwestii promocji to już najzupełniej szczerze - rozmawiamy o Ekstralidze, najlepszych żużlowcach na świecie i pięknie opakowanych relacjach w TV. To chyba ciut więcej niż dwie transmisje w roku, coroczne oddawanie walki o awans i hasła z trybun "naszym wzorem jest Rudolf Hess"?

    Co do stadionu - tutaj przyznaję rację. Nie rozumiem tylko jak można pakować jakąkolwiek kasę w remont (reanimację) skansenu na Limanowskiego, gdy jednocześnie stadion na Olsztyńskiej od 10 lat czeka na brakującą trybunę z parkiem maszyn. Ponad 100 km na południe od Częstochowy jest miasto gdzie kopacze wespół z żużlowcami wspólnie użytkują ładny, kompletny stadionik i nikt w tym problemu nie widzi. No ale może się nie znam.

    Poza tym widzę, że trollnia klubowa dalej nie ustaje w wyszukiwaniu dyskwalifikujących epizodów z życia "niewygodnych" forumowiczów. Błąd w poście sprzed 14 lat, handel warzywami na rynku... Ciekawe że kiedy pojawiła się nowa strona klubowa gdzie byków było jak podczas corridy to trolle nie były tak aktywne...

    A na koniec - życzę wszystkim Wesołych Świąt!
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 23-12-2016 o 13:39
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ból dupy Rakowa jest dla mnie co najmniej zastanawiający..

    Mi to wygląda na ustawkę. Włókniarz - 2,5 mln na promocję poprzez sport, Raków - jupitery (czyli dosyć kosztowna reanimacja trupa) + to co dostaną z budżetu obywatelskiego. I każdy zadowolony. Uśmiechnięty od ucha do ucha Świerczewski opowiadający o tym jak to nie został oszukany też średnio mnie przekonuje...
    Garfield,

    co ma budzet obywatelski (budowanie jakiegos obiektu na terenie stadionu) przeglosowany przez jak sama nazwa wskazuje OBYWATELI, z ktorego Rakow nie dotknie nawet jednego grosza do budzetu miasta i punktu promocja miasta poprzez sport?

    To troche (choc nie do konca) tak, jakby teraz podnoszono, ze skoro Wlokniarz ma gielde to powinien dostac o wysokosc gieldy mniej niz inne kluby. Choc z gieldy realnie wyciaga 600-800k rocznie i takie argumenty po czesci bylyby sluszne.

    Wiec? Mozesz mi to wyjasnic?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1166
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pytanie bez odpowiedzi Zobacz posta
    Najważniejsze, żeby ta decyzja nie uderzała w mieszkańców naszego miasta Szymon.
    Tylko nie naślij na mnie firmy windykacyjnej
    Dzięki za poprawę błędów sprzed prawie 15 lat (ale szanuje, że się chciało te set tysięcy postów przejrzeć płacą wam za to?)
    I jak zawsze chylę głowę, za bardzo merytoryczną dyskusję

    PS Jak to ty jesteś mi winien blisko 3k, to spokojnie, jakoś odzyskam chętnie też sprzedam za 1k

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie wiem czym potrzeby Rakowa różnią się od potrzeb Włókniarza, poza tym że w jednym wypadku dotyczą objazdowych motocyklistów skręcających w lewo a w drugim słabo uzdolnionych kopaczy futbolówki (bo na pewno nie piłkarzy).
    Natomiast w kwestii promocji to już najzupełniej szczerze - rozmawiamy o Ekstralidze, najlepszych żużlowcach na świecie i pięknie opakowanych relacjach w TV. To chyba ciut więcej niż dwie transmisje w roku, coroczne oddawanie walki o awans i hasła z trybun "naszym wzorem jest Rudolf Hess"?
    Tyle że marketingowo lepiej stoi i tak gała niż żużel. Nie oszukujmy się. Może u nas w mieście jest inaczej, ale jak Raków wykopie coś więcej, to Banaś i reszta będzie na Rakowie co mecz.
    Dlatego uważam, że jednak Raków winien dostać tyle samo co Włókniarz, jak nie więcej.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 23-12-2016 o 15:48
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Powrót do góry    #1167
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Garfield,

    co ma budzet obywatelski (budowanie jakiegos obiektu na terenie stadionu) przeglosowany przez jak sama nazwa wskazuje OBYWATELI, z ktorego Rakow nie dotknie nawet jednego grosza do budzetu miasta i punktu promocja miasta poprzez sport?

    To troche (choc nie do konca) tak, jakby teraz podnoszono, ze skoro Wlokniarz ma gielde to powinien dostac o wysokosc gieldy mniej niz inne kluby. Choc z gieldy realnie wyciaga 600-800k rocznie i takie argumenty po czesci bylyby sluszne.

    Wiec? Mozesz mi to wyjasnic?
    1) korzyść to korzyść
    2) patrz drugi akapit
    Pzdr,
    Garfield

  50. Powrót do góry    #1168
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    1) korzyść to korzyść
    2) patrz drugi akapit
    Idac tym tokiem to Wlokniarz dobre 10 lat nie powinien dostac zlotowki.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #1169
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wskaż mi natychmiast Ekstraligowy klub, który osiąga sukcesy w Ekstralidze bez wsparcia miasta

    PS: Nie popieram dotowania klubów żużlowych(spółek akcyjnych) z pieniędzy miejskich, ale takie mamy realia w żużlu. Żaden poważny biznesmen w nasz sport nie zainwestuje, bo tutaj się nie zarabia(co najwyżej wychodzi się na zero).
    Kluczem jest wartość procentowa tego dofinansowania w odniesieniu do całego budżetu. Możecie sobie w zasadzie podać rękę z ROWem Rybnik.

  52. Powrót do góry    #1170
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach

    Dofinansowanie

    Tak się zastanawiam... z mojego punktu widzenia (kibica) to dobra wiadomość.

    Jednakże jest druga strona medalu... jak się czuje ktoś, kto (nie ma nic wspólnego z Włókniarzem) i czyta news "2,5 mln dotacji na klub sportowy" który nie tak dawno zaliczył plajtę.
    Pewnie średnio...
    A do tego szacowana wartość procentowa dofinansowania (jak zauważył Kujawianko) to coś około 50% budżetu.
    hmmm....to nawet jako kibic z 30 letnim stażem zaczynam mieć wątpliwości natury moralnej.
    Pewnie jakiś zasmarkany kibic z krokiem w spodniach na wysokości kolan, nie będzie kumał o co mi chodzi... ale tym tłumaczyć nie zamierzam.

    Zdrowych Wesołych!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (23-12-2016), muuu (23-12-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •