Strona 96 z 114 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Skład fajny ale bez szans na play-off.
    Chyba że Holta i Madsen podtrzymają dyspozycję z 2017, Zagar z jego końcówki, Pająk z sezonu w którym u nas jeździł, a Musielak przestanie być Mr taśma. Za dużo zmiennych by się udało. Skład raczej na bezpieczne utrzymanie ( zakładając ze w czołowych zespołach nie zajdą jakieś rewolucje).
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  2. Powrót do góry    #4277
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Zupelnie niezrozumialy transfer majac na rynku wolnego Lindgrena my bierzemy Pajaka goscia ktory od 2 sezonow cofa sie w rozwoju niestety. Jesli zostanie Madsen a wszystko zaczelo isc w dobrym kierunku w ostatnich dniach to wystarczy dogadac sie z Lindgrenem Musielakiem i dobrac swiezej krwi do 25r czyli Kurtz Michelssen Thomsen i to starczy. Jezeli mamy oczywiscie dysponowac juniorka Gruchalski Swiacik Swidnicki +cala reszta plastronow. Transfer Pajaka do mnie nie przemawia wcale na ta chwile -chyba ze pod nr6 gdzie wpisany jest Ktokolwiek wpiszemy Drabik. Wie ktos czy klub wykazuje jakies zainteresowanie Woryna? Bo wywiady wywiadami milosci milosciami ale slychac ze jednak Woryna tu i owdzie na rozmowy jezdzi.

  3. Powrót do góry    #4278
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    A kto powiedział, że Kildemand będzie u nas, po za jakimś redaktorem z syfów. Żadnego cytatu tam nie widzę.

  4. Powrót do góry    #4279
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Wiecie jaki będzie skład?

    Taki jaki zostanie po kontraktach 7 innych drużyn pewno Fredka plus Pająk, może Musielak... i Hubi na ławkę... jesteśmy klubem w 100% uzależnionym od miasta i nikt nie podejmie jakichkolwiek ryzykownych decyzji finansowych w listopadzie... z jednej strony to dobrze, ale z drugiej pamiętajmy że w minionym sezonie mieliśmy fuuuuuuuuuuuuuurę szczęścia...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    Dominik (21-09-2017)

  6. Powrót do góry    #4280
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Każdy może myśle co chce ale dla mnie Jonsson i Kildemand walczący o ostatnie miejsce w składzie to strzał w 10. Obaj maja potencjał na bycie liderami - tak, mają. A w przypadku kontuzji jest dużo łatwiej.

    Musielak? Okej - ale na numer 8. Jak zostanie Madsen lub przyjdzie Holder to trzeba nam polskiego seniora ze średnia 2.0. Bo w juniora z zewnątrz nie wierze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (23-09-2017)

  8. Powrót do góry    #4281
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    1 Madsen
    2.Jonsson/Kildemand
    3.Zagar
    4.Musielak
    5.Holta
    6.Gruchalski
    7.Świdnicki/Woźniak??
    8.Polis

    Pewnie tak to się skończy...a taki skład nie wróży dobrze zwarzyszwy na to, że drugi z kolei rok w Ekstralidze jest często najtrudniejszy...
    Musimy mieć mocnego Polaka, tylko skąd go wyczarować?
    Najlepszym rozwiązaniem byłby Maksiu, który z juniorki łatał by dziury, tylko ten wariant jest chyba nierealny....

  9. Powrót do góry    #4282
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta

    Musielak? Okej - ale na numer 8.
    Musielak chyba pod 8 nie pojedzie. Co ciekawe nawet chyba Polis tam nie pojedzie ale jaja się szykują

    "

    Początkowo SE rozważała wprowadzenie zawodnika rezerwowego do lat 25, ale ostatecznie będzie to zawodnik do lat 21. Jak udało nam się ustalić, rezerwowy obcokrajowiec będzie mógł zastępować zawodnika krajowego będącego pod numerami 1-5. Narodowość rezerwowego nie będzie miała związku z dotychczasowym limitem zawodników krajowych pod numerami 1-5. W dalszym ciągu będzie musiało być ich przynajmniej dwóch."

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...008,1,984.html

  10. Powrót do góry    #4283
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    To pewnie pojedzie Lyager

  11. Powrót do góry    #4284
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Musielak chyba pod 8 nie pojedzie. Co ciekawe nawet chyba Polis tam nie pojedzie ale jaja się szykują

    "

    Początkowo SE rozważała wprowadzenie zawodnika rezerwowego do lat 25, ale ostatecznie będzie to zawodnik do lat 21. Jak udało nam się ustalić, rezerwowy obcokrajowiec będzie mógł zastępować zawodnika krajowego będącego pod numerami 1-5. Narodowość rezerwowego nie będzie miała związku z dotychczasowym limitem zawodników krajowych pod numerami 1-5. W dalszym ciągu będzie musiało być ich przynajmniej dwóch."

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...008,1,984.html
    Ten sam artykuł:
    "Żużel. Jest niemal przesądzone, że od przyszłego sezonu w PGE Ekstralidze będzie rezerwowy. Ma to być zawodnik Polak lub obcokrajowiec do 23 roku życia"
    Coś tam jest nie tak, z tym artykułem, bo padają dwie liczby. Jedna jest błędem autora.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 22-09-2017 o 13:56

  12. Powrót do góry    #4285
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wy tam pitu pitu o skladach a ja jestem ciekaw czy juz odwolali memorial czy czekaja na sedziego??��

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

    Edit:
    Jednak sie zorietnowali juz
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 23-09-2017 o 09:30

  13. Powrót do góry    #4286
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Pod 8 brac Lamberta!!!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4287
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jak widzę jakie nazwiska są rozpatrywane to zastanawiam się na która ligę my skład zbieramy...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #4288
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jak widzę jakie nazwiska są rozpatrywane to zastanawiam się na która ligę my skład zbieramy...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mozesz konkretniej?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4289
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Zobacz kogo na turniej o puchar prezydenta zapraszają.

    Musielak, Szczepaniak, Mazur, Michaelsen, Kudriaszow... raczej nie bez powodu są w obsadzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 23-09-2017 o 17:04

  17. Powrót do góry    #4290
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Zobacz kogo na turniej o puchar prezydenta zapraszają.

    Musielak, Szczepaniak, Mazur, Michaelsen, Kudriaszow... raczej nie bez powodu są w obsadzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wiesz... chciec mozna kazdego. Pytanie kto tutaj chce przyjsc

    Musielak to nie bylaby zla opcja. Moze nie na juz, bo to nie jest zawodnik na lidera, ale jesli jest plan zbudowac go na za 2-3 lat to moze byc solidny zawodnik na 8-12 pkt.
    Reszta? Mazura bardzo lubie, nawet jestem jego kibicem, ale jemu duzo brakuje do poziomu ekstraligowego. Przynajmniej 2 lata na zapleczu musi pojezdzic i ogarnac pewne tematy.
    Pozostalych nie komentuje, bo po co?

    Mnie zastanawia czemu misio taki asekuracyjny jest.
    3,5 mln z miasta, 1 mln z elipy, kilkaset tysiecy z gieldy, jakies 0,3 mln z tv. To sie robi blisko 5,5 . Z biletow tez wpada pewnie kolo 0,8 mln rocznie a przeciez wedlug wielu tutaj sponsorzy daja gruba kase to pewnie jest budzet kolo 8-9 baniek

    1. Madsen
    2. Zagar/Jonsson
    3. Holta
    4. POLAK
    5. OBCO LIDER
    6. Gruchalski
    7. KTOS
    8. ???

    W kuluarach mowilo sie, ze Madsen ma zarobic 1 mln przy ilus tam punktach. Braklo mu kolo 20 pkt wiec zarobil kolo 850 k. Podzwyka pewnie wiaze sie z pelna kwota lub podwyzka do 1,2 mln. Holta banka, Zagar ponoc kolo 700-800, Jonsson (jesli bedzie jezdzil) jeszcze mniej. Juniorzy to nie wiecej jak 0,5 mln rocznie (ha ha ha).
    Jesli misio ma 5 mln luzu w budzecie na 2/3 zawodnikow a w tym przynajmniej jednego POlaka i nie licytuje Pawlickiego/Hampela/innego mocnego Polaka to oznacza, ze wcale tych pieniedzy nie ma lub nie ma zamiaru ryzykowac (co by akurat dobrze swiadczylo).

    Jesli do tego zestawienia dojdzie Lindgren plus mocny Polak oraz np Musielak lub Woryna pod 8 to bedzie bardzo, bardzo mocny sklad.
    Jesli zamiast mocnego Polaka pod 4 przyszedlby Musielak lub Woryna to nie widze innego Polaka, ktory moze jezdzic pod 8. Wtedy brac Lamberta, bo to czyste zloto.
    Jeszcze jest jedna opcja, choc ryzykowna.
    Jesli prawda jest, ze misio uparl sie na Holdera (po spadku trollunia bedzie latwiej ) to brac go w pakiecie z bratem pod 8, a jako Polaka wtedy faktycznie Kosciucha czy Szczepaniaka (w rezerwie Ulamek), ktorzy sa przez Jacka Holdera zmieniani. To pewnie nawet tansze rozwiazanie niz z mocnym Polakiem i drugim na 8.

    Ogolnie bardzo mi sie podoba idea zawodnika pod numerem 8 do 25 lat. Daje to mozliwosc realnej strategii w budowaniu zespolu i wiele rozwiazan taktycznych. W koncu menago nie bylby tylko jako uzupelniacz programu, ale mial realny wplyw na zawody.


    PS. Czy wam przegladarka i antyvirus tez blokuje SB?
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 23-09-2017 o 17:37
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4291
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Patrzę na stawkę zawodników mistrzostw polski mini speedwayu... nawet jednego zawodnika z Częstochowy.

    Gdzie do cholery jest to szkolenie!? Zdjęcia na pokaz "lwiątek" na FB a w rzeczywistości gowno.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #4292
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    Nareszcie zaczynacie się budzić... będę miał więcej zrozumienia! :-(

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wiesz... chciec mozna kazdego. Pytanie kto tutaj chce przyjsc

    Musielak to nie bylaby zla opcja. Moze nie na juz, bo to nie jest zawodnik na lidera, ale jesli jest plan zbudowac go na za 2-3 lat to moze byc solidny zawodnik na 8-12 pkt.
    Reszta? Mazura bardzo lubie, nawet jestem jego kibicem, ale jemu duzo brakuje do poziomu ekstraligowego. Przynajmniej 2 lata na zapleczu musi pojezdzic i ogarnac pewne tematy.
    Pozostalych nie komentuje, bo po co?

    Mnie zastanawia czemu misio taki asekuracyjny jest....

    Jesli misio ma 5 mln luzu w budzecie na 2/3 zawodnikow a w tym przynajmniej jednego POlaka i nie licytuje Pawlickiego/Hampela/innego mocnego Polaka to oznacza, ze wcale tych pieniedzy nie ma lub nie ma zamiaru ryzykowac (co by akurat dobrze swiadczylo)...

    Witam Was przy niedzielnym obiedzie! Mam nadzieję, że go Wam nie zepsuję, bo niestety w innych porach dnia i tygodnia nie bardzo mam czas Was "budzić" a budzi się już wielu... Jak pisałem, dwa miechy temu że Leon pryśnie (można sprawdzić po dacie) to nikt mi nie wierzył... Jak ostatnio napisałem że skład na który stać Prezesa Michała to:

    1) Holta, 2) Jonsson, 3) Kościuch, 4) Musielak, 5) Zagar, 6) Gruchalski, 7) Plastron (w rezerwie powinien walczyć o skład Polis)

    to znów zaczęło się, że czarnowidzę...
    Wodę z mózgu robi Wam, mój Przyjaciel, "Ostaf", który miesza niesamowicie... Ładuje Manianę nie z tej z tej ziemi... jako to Włókniarz jest och i ach.. dodatkowo jeszcze "wali" w postaci czcionek to co mu Leon powie a ten też miesza niesamowicie (o dwu ratach, potem że to kłamstwo, potem że trzeba się spotkać "w pół drogi" czyli po arabsku.. ). To wszystko robi jest wodą na młyn w mieszaniu w Waszych mózgach...
    Ale coraz więcej Osobistości zaczyna się budzić ze snu, przecierać oczy...
    I tak bodajże wczoraj przeczytałem słowa (chyba na SyFach, ale nie dam palca uciąć...), że niejaki Krystian Plech, ponoć zdolny Manager o bodrach jak dziewczyna, choć na motocyklu nie siedział i nie poczuł żużlowego kurzu w ustach (tutaj wielki Szacun dla jego Ojca, Zenona) stwierdza, że jak to jest... że ten Włókniarz taki "zabrany" finansowo, taki poukładany a trzyma się wciąż Ułamka a powinien zaszaleć o jakąś Gwiazdę.... to był jeden przykład.. Teraz mój "Przyjaciel stąd", Ananasek Vel Oman zadaje głośno jeszcze mocniejsze pytania (czytaj drogi czytelniku wytłuszczone czcionki Ananaska cytowane przeze mnie wyżej...)...
    Czytając to odnoszę duże zadowolenie i satysfakcję, że zaczynacie myśleć... Tak trzymać! a wnioski, prawidłowe, logiczne Wnioski przyjdą same szybciej niż myślicie.. Bo moi Drodzy "pijar" a "real" to dwie różne rzeczy..
    Oczywiście "real" w żadnym wypadku nie uwłacza Prezesowi Michałowi...
    Panie Prezesie, mój apel do Pana: brać Musielaka i Kościucha!! Nie eksperymentować ze Szczepaniakiem, Mazurem, Kudriaszowem czy innymi, których przytacza i bardzo lubi ale do których ma ograniczone zaufanie szanowny Ananasek Vel Oman...

    Pozdrawiam
    maly_eryk

  20. Powrót do góry    #4293
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2013
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Witam Was przy niedzielnym obiedzie! Mam nadzieję, że go Wam nie zepsuję, bo niestety w innych porach dnia i tygodnia nie bardzo mam czas Was "budzić" a budzi się już wielu... Jak pisałem, dwa miechy temu że Leon pryśnie (można sprawdzić po dacie) to nikt mi nie wierzył... Jak ostatnio napisałem że skład na który stać Prezesa Michała to:

    1) Holta, 2) Jonsson, 3) Kościuch, 4) Musielak, 5) Zagar, 6) Gruchalski, 7) Plastron (w rezerwie powinien walczyć o skład Polis)

    to znów zaczęło się, że czarnowidzę...
    Wodę z mózgu robi Wam, mój Przyjaciel, "Ostaf", który miesza niesamowicie... Ładuje Manianę nie z tej z tej ziemi... jako to Włókniarz jest och i ach.. dodatkowo jeszcze "wali" w postaci czcionek to co mu Leon powie a ten też miesza niesamowicie (o dwu ratach, potem że to kłamstwo, potem że trzeba się spotkać "w pół drogi" czyli po arabsku.. ). To wszystko robi jest wodą na młyn w mieszaniu w Waszych mózgach...
    Ale coraz więcej Osobistości zaczyna się budzić ze snu, przecierać oczy...
    I tak bodajże wczoraj przeczytałem słowa (chyba na SyFach, ale nie dam palca uciąć...), że niejaki Krystian Plech, ponoć zdolny Manager o bodrach jak dziewczyna, choć na motocyklu nie siedział i nie poczuł żużlowego kurzu w ustach (tutaj wielki Szacun dla jego Ojca, Zenona) stwierdza, że jak to jest... że ten Włókniarz taki "zabrany" finansowo, taki poukładany a trzyma się wciąż Ułamka a powinien zaszaleć o jakąś Gwiazdę.... to był jeden przykład.. Teraz mój "Przyjaciel stąd", Ananasek Vel Oman zadaje głośno jeszcze mocniejsze pytania (czytaj drogi czytelniku wytłuszczone czcionki Ananaska cytowane przeze mnie wyżej...)...
    Czytając to odnoszę duże zadowolenie i satysfakcję, że zaczynacie myśleć... Tak trzymać! a wnioski, prawidłowe, logiczne Wnioski przyjdą same szybciej niż myślicie.. Bo moi Drodzy "pijar" a "real" to dwie różne rzeczy..
    Oczywiście "real" w żadnym wypadku nie uwłacza Prezesowi Michałowi...
    Panie Prezesie, mój apel do Pana: brać Musielaka i Kościucha!! Nie eksperymentować ze Szczepaniakiem, Mazurem, Kudriaszowem czy innymi, których przytacza i bardzo lubi ale do których ma ograniczone zaufanie szanowny Ananasek Vel Oman...

    Pozdrawiam
    maly_eryk
    Może jest opcja powiększenia ligi od przyszłego roku?, bo z taką ekipą to raczej polecimy.

  21. Powrót do góry    #4294
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Czuje ze nam Hubi Legowik załatwił Madsena na przyszły sezon. Tarnów w ekstralidze - Leon bye.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #4295
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Bierzmy Thomsena

    A Hubi złatwił Gdańsk na cacy. Gdyby jechali z dziurą w składzie zamiast Hubiego to by awansowali

    1.Madsen
    2.Thomsen/Jonsson
    3.Zagar
    4.Musielak
    5.Holta
    6.Gruchalski
    7.Świdnicki/Woźniak
    Ostatnio edytowane przez Q_b_a ; 24-09-2017 o 15:06

  23. Powrót do góry    #4296
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Tarnów w e-lidze, to pewnie koniec "negocjacji" z Madsenem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #4297
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Zagiąć parol na braci Holderow. Najlepsze co mogą zrobić.

    1. Holder
    2. Musielak
    3. Holta
    4. Jonsson/Kildemand
    5. Zagar
    6. Gruchalski
    7. Plastron
    8. Holder i zmienia najsłabszego


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    GriN (24-09-2017)

  26. Powrót do góry    #4298
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Witam Was przy niedzielnym obiedzie! Mam nadzieję, że go Wam nie zepsuję, bo niestety w innych porach dnia i tygodnia nie bardzo mam czas Was "budzić" a budzi się już wielu... Jak pisałem, dwa miechy temu że Leon pryśnie (można sprawdzić po dacie) to nikt mi nie wierzył... Jak ostatnio napisałem że skład na który stać Prezesa Michała to:

    1) Holta, 2) Jonsson, 3) Kościuch, 4) Musielak, 5) Zagar, 6) Gruchalski, 7) Plastron (w rezerwie powinien walczyć o skład Polis)

    to znów zaczęło się, że czarnowidzę...
    Wodę z mózgu robi Wam, mój Przyjaciel, "Ostaf", który miesza niesamowicie... Ładuje Manianę nie z tej z tej ziemi... jako to Włókniarz jest och i ach.. dodatkowo jeszcze "wali" w postaci czcionek to co mu Leon powie a ten też miesza niesamowicie (o dwu ratach, potem że to kłamstwo, potem że trzeba się spotkać "w pół drogi" czyli po arabsku.. ). To wszystko robi jest wodą na młyn w mieszaniu w Waszych mózgach...
    Ale coraz więcej Osobistości zaczyna się budzić ze snu, przecierać oczy...
    I tak bodajże wczoraj przeczytałem słowa (chyba na SyFach, ale nie dam palca uciąć...), że niejaki Krystian Plech, ponoć zdolny Manager o bodrach jak dziewczyna, choć na motocyklu nie siedział i nie poczuł żużlowego kurzu w ustach (tutaj wielki Szacun dla jego Ojca, Zenona) stwierdza, że jak to jest... że ten Włókniarz taki "zabrany" finansowo, taki poukładany a trzyma się wciąż Ułamka a powinien zaszaleć o jakąś Gwiazdę.... to był jeden przykład.. Teraz mój "Przyjaciel stąd", Ananasek Vel Oman zadaje głośno jeszcze mocniejsze pytania (czytaj drogi czytelniku wytłuszczone czcionki Ananaska cytowane przeze mnie wyżej...)...
    Czytając to odnoszę duże zadowolenie i satysfakcję, że zaczynacie myśleć... Tak trzymać! a wnioski, prawidłowe, logiczne Wnioski przyjdą same szybciej niż myślicie.. Bo moi Drodzy "pijar" a "real" to dwie różne rzeczy..
    Oczywiście "real" w żadnym wypadku nie uwłacza Prezesowi Michałowi...
    Panie Prezesie, mój apel do Pana: brać Musielaka i Kościucha!! Nie eksperymentować ze Szczepaniakiem, Mazurem, Kudriaszowem czy innymi, których przytacza i bardzo lubi ale do których ma ograniczone zaufanie szanowny Ananasek Vel Oman...

    Pozdrawiam
    maly_eryk
    Bardzo Cie prosze, nie imputuj mi ze ja cos nagle zauwazylem czy przejrzalem na oczy W trakcie sezonu pisalem rzeczy za ktore misiowa ekipa mnie besztala od gory do dolu Np ze przelewy wcale nie trafialy "przed terminem" jak to mawia prezes, ale byly poslizgi w tych platnosciach. Pewnie zwrotka bedzie, ze to z powodu zawodnikow, ktorzy tak wystawiali faktury
    Pewnie tak bylo
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4299
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Ale wy tutaj macie tych opcji 😀
    Dla mnie odejście Madsena z Częstochowy to bedzie mega osłabienie tej drużyny. Nie znajdziecie pewniejszej opcji (rozumieć lidera) niż Leon. Żadne Holdery,Kildemandy czy inne wynalazki go nie zastąpią.
    Zatrzymanie Leona to podstawa.

  28. Powrót do góry    #4300
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ale wy tutaj macie tych opcji 😀
    Dla mnie odejście Madsena z Częstochowy to bedzie mega osłabienie tej drużyny. Nie znajdziecie pewniejszej opcji (rozumieć lidera) niż Leon. Żadne Holdery,Kildemandy czy inne wynalazki go nie zastąpią.
    Zatrzymanie Leona to podstawa.
    Ja akurat jestem wsrod tych, ktorzy twierdza, ze Madsen takiego sezonu nie powtorzy.
    Opcji za niego jest kilka. Jedna mocna - Lindgren czy Holder. Albo wymiana na dwoch srednich zawodnikow, ktorzy w sumie beda robic wiecej pkt niz Madsen i Jonsson/Ulamek.

    Mnie sie najbardziej marzy Woryna jesli Rybnik jednak poleci. To bylaby mega armata pod 8.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (25-09-2017)

  30. Powrót do góry    #4301
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Madsen zostanie w Częstochowie.

    Holder to jest temat na tą chwilę mocno niepewny bo Jacek Falubaz widzi, że odżył na silnikach od FG i widzi go w drużynie. Lindgren ponoć mówi, że woli jeździć u nas lub w Gkm niż w Gorzowie czy Toruniu bo w słabszej drużynie łatwiej zarobić na punktach.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  31. Powrót do góry    #4302
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Apel do tych którzy ananasa karmią bajkami. Przestańcie sobie robić z niego jaja. Jest jaki jest. To juz nie jest śmiesznie. Przez was gość sie tak pogrąża ze aż mi jest go żal. Panowie wystarczy już. Ten gość dalej wierzy w problemy finansowe Włókniarza. Opóźnienia etc. W przyszłym sezonie będziemy mieć jeszcze lepszy skład i walkę o medale i nadal budżet bedzie na plusie a ten biedy chory człowiek bedzie cierpiał jeszcze bardziej. Przestańcie karmić go kłamstwami. Wyleczmy go....


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 24-09-2017 o 18:37

  32. Powrót do góry    #4303
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Apel do tych którzy ananasa karmią bajkami. Przestańcie sobie robić z niego jaja. Jest jaki jest. To juz nie jest śmiesznie. Przez was gość sie tak pogrąża ze aż mi jest go żal. Panowie wystarczy już. Ten gość dalej wierzy w problemy finansowe Włókniarza. Opóźnienia etc. W przyszłym sezonie będziemy mieć jeszcze lepszy skład i walkę o medale i nadal budżet bedzie na plusie a ten biedy chory człowiek bedzie cierpiał jeszcze bardziej. Przestańcie karmić go kłamstwami. Wyleczmy go....


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dawaj ten skladzik Kaziu 😂😂😂

  33. Powrót do góry    #4304
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dawaj ten skladzik Kaziu 😂😂😂
    Donio mój przyjacielu... Wiesz jak jest. Dalej wierzysz w brednie z tego forum? Sezon niczego Cię nie nauczył? Jeśli nie, to ja juz jestem bezbronny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #4305
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Donio mój przyjacielu... Wiesz jak jest. Dalej wierzysz w brednie z tego forum? Sezon niczego Cię nie nauczył? Jeśli nie, to ja juz jestem bezbronny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie zmieniaj tematu dawaj no ten skład 😂✌️😎

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    muuu (25-09-2017)

  36. Powrót do góry    #4306
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie zmieniaj tematu dawaj no ten skład 😂✌️😎
    Wszyscy kibice Włókniarza bedza zadowoleni jak nie zaskoczeni. Wszystko na plus. Dobranoc


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #4307
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Będzie Sebastian ? Drużyna potrzebuje takiego walczaka o stalowych nerwach .

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  38. Powrót do góry    #4308
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

    Nic z wizji upadku
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 25-09-2017 o 06:55

  39. Powrót do góry    #4309
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Będzie jakieś 3-3,5 mln zł z miasta... 1 mln zł z ekstraligi... 0,5-1 mln zł z biletów i karnetów... i problem w tym że niewiele więcej! Stąd całe te kłopoty w sprawie składu. Niestety MiSie nic nie uczą się na błędach i nadal marketingowo leżymy na dnie

    Zmiana władzy i ucięcie dotacji to ogony I ligi na długie lata... i Matyjaszczyk dobrze to rozumie i w najłatwiejszy sposób zapewnia sobie tysiące wyborców.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (25-09-2017)

  41. Powrót do góry    #4310
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Od Holderow wara Panowie. Pedersena zakontraktujcie 😉
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #4311
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Tarnow w osobie swojego prezesa dal do zrozumienia dzis iz kasy wielkiej na EL nie bedzie wiec jak Madsen liczy na wiadro kapuchy to zostaje mu Torun. Dzis ogladajac final czlowieka krew zalewa patrzac na to iz nasze chlopaki robia show w takim wroclawiu a My bedziemy raczeni obrazem Bartosza walczacego z torem w przyszlym roku...

  43. Powrót do góry    #4312
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Taki Thomsen walczący z Jonssonem walczący o skład to byłoby marzenie.
    A wiadomo coś z Madsenem kiedy kolejne rozmowy?

  44. Powrót do góry    #4313
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Tarnow w osobie swojego prezesa dal do zrozumienia dzis iz kasy wielkiej na EL nie bedzie wiec jak Madsen liczy na wiadro kapuchy to zostaje mu Torun. Dzis ogladajac final czlowieka krew zalewa patrzac na to iz nasze chlopaki robia show w takim wroclawiu a My bedziemy raczeni obrazem Bartosza walczacego z torem w przyszlym roku...
    A które to te chłopaki "wasze" robiły to szoł w tym Wrocku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4314
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    icon16.gif

    Cóż po wywiadzie Maksa dla SF można już porzucić te promilowe szanse na ściągnięcie go do Włókniarza.
    A co do składu to jakoś bardziej wierzę w wersję sirqaz`a niż czarnowidztwo omana czy Analityka.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  46. Powrót do góry    #4315
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    "Madsen takiego sezonu nie powtórzy, dlatego ściągnijmy mocnego Lindgrena albo Holdera".

    Nawiedzenie to jedno, ignorancja drugie, debilizm trzecie

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lego (25-09-2017)

  48. Powrót do góry    #4316
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    "Madsen takiego sezonu nie powtórzy, dlatego ściągnijmy mocnego Lindgrena albo Holdera".

    Nawiedzenie to jedno, ignorancja drugie, debilizm trzecie
    W koncu zaczales sie wlasciwie diagnozowac! Polowa sukcesu juz jest, dorzuc teraz odpowiednia terapie i znowu bedziesz sensownie pisac

    Teraz czytaj i chlon wiedze:
    Takich "madsenow" u nas bylo w przeszlosci wielu. Kildemand, Davidsson, Nermark. Ba. Holta gdzie nie pojdzie to cieniuje a u nas zawsze ma bardzo dobre sezony.
    Dlatego twierdze i twierdzic bede, ze Madsen za rok w innym klubie to < niz np Holder tutaj.
    Jak masz problem z rozumieniem prostych rzeczy - trudno.
    Jak masz problem z ocena realnego potencjalu zawodnika a nie patrzenia tylko na biezace wniki - trudno.

    Ale nie zasmiecaj ocenami samego siebie tego watku

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Nic z wizji upadku
    Pls, sirkus, nie pij w niedziele a jak juz pijesz to nie pisz na forum
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 25-09-2017 o 12:06
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #4317
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Madsen w ostatnich 4 sezonach:

    2014: 2,103 (choć tylko w 8 meczach)
    2015: 2,026
    2016: 1,864
    2017: 2,181

    Dla przykładu Holder analogicznie:

    1,780
    1,833
    2,132
    1,773

    Akurat tak się złożyło, że w jedynym "kryzysowym" sezonie Madsena wypadł najlepszy sezon Chrisa. Przy czym Madsen w kryzysie miał i tak wyniki lepsze od Holdera w 3 spośród 4 ostatnich sezonów.

    Wiara w Chrisa jako lidera jest zupełnie niezrozumiała, podobnie jak brak wiary w ligową jakość Madsena.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    cokus1 (25-09-2017)

  51. Powrót do góry    #4318
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale nie zasmiecaj ocenami samego siebie tego watku
    Ej, ale ty śmiecisz wszędzie a innym nie chcesz pozwolić? Na to też jest odpowiednie słowo.
    Problem w tym, że swojej głupiej teorii nie udowodnisz.

    Realny potencjał to pojęcie względne. W twoim przypadku odnosi się do uposledzenia jednostajnie przyśpieszonego, w przypadku Madsena to polepszanie wyników z sezonu na sezon, czego nie oceniam wirtualnie (co by było gdyby Madsen sobie poszedł), tylko co prezentuje od kilku ostatnich lat - to samo u Ciebie

  52. Powrót do góry    #4319
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Pls, sirkus, nie pij w niedziele a jak juz pijesz to nie pisz na forum
    Tu wyjątkowo musze przyznać Ci racje

  53. Powrót do góry    #4320
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ej, ale ty śmiecisz wszędzie a innym nie chcesz pozwolić? Na to też jest odpowiednie słowo.
    Problem w tym, że swojej głupiej teorii nie udowodnisz.

    Realny potencjał to pojęcie względne. W twoim przypadku odnosi się do uposledzenia jednostajnie przyśpieszonego, w przypadku Madsena to polepszanie wyników z sezonu na sezon, czego nie oceniam wirtualnie (co by było gdyby Madsen sobie poszedł), tylko co prezentuje od kilku ostatnich lat - to samo u Ciebie
    No raczej ty swoich głupich teorii nie obronisz
    Pisałem swoja opinie, przemyslenia generalnie nie musisz sie z tym zgadzac, ba. Uj ci do nich
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •