Strona 89 z 114 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Z tym Hampelem, to nie byłbym taki pewien. Szykuje mu się spora podwyżka i dlatego któryś z dwójki Hampel - Doyle może odejść z Falubazu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  2. Powrót do góry    #3962
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    A zatem wieść gminna niesie...

    Madsen-chce zostać,ale kontrakt chce wyzszy i najlepiej na 3 lata
    Zagar-Tu raczej nikt sie o niego zabijał nie bedzie
    Rysiek Holta-dopinane są ostatnie szczegóły

    Z ciekawostek...Lindgren już był na rozmowach

    Pare ciekawych nazwisk ma wpaść na rozmowy na początku września,ale o nikim "WIELKIM" w gminie narazie nie słyszeli...


    Cieszy fakt,że zarząd nie czeka na ostatnią chwile i dośc mocno sondowany jest rynek

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z tym Hampelem, to nie byłbym taki pewien. Szykuje mu się spora podwyżka i dlatego któryś z dwójki Hampel - Doyle może odejść z Falubazu.
    Jak Falubaz wejdzie do finału to i kasa dodatkowa będzie. Akurat na podwyżkę dla Jarka
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3964
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    No, tak. Jeśli się wszystko ułoży jak najlepiej dla Falubazu, to oczywiście pozostanie całej czwórki jest bardzo możliwe.

    Grigorij, z Rybnika rozmawiali nie tylko z Fredką, ale ten drugi ponoć chce zostać w rybkach

    Dla mnie na ten moment i tak priorytetem powinno być zaklepanie Lampartów. Dobry junior na przyszły sezon to może być klucz do utrzymania. A jak się ciężko jeździ bez juniorów pokazała w tym sezonie sytuacja Grudziądza. A myślę, że przy dosprzętowieniu Dawida, to na naszym torze na te 5-7pkt co mecz go stać. Więc gorzej niż w większości spotkań Seba, czy AJ być nie powinno. Z tego, co wiem też to pewien Duńczyk mocno pcha się do Włókniarza, ale raczej nikt go nie rozpatruje w kontekście podstawowego składu na przyszły sezon.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  5. Powrót do góry    #3965
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Hmm... kontrakt na 3 lata nie budzi we mnie najlepszych skojarzen

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  6. Powrót do góry    #3966
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Co wy z tymi starszymi miskowiakami i lampartami. Oni sa gorsi od ułamka. Jak byłaby możliwość wyjęcia samych juniorów, to spoko. Jak pakiet, to w ogóle nie powinniśmy myśleć o nich. Już wolę Barana, który ma jaja do walki.
    Lindgren też ciekawa opcja. Może Lindbaeck? Rownież pasuje mu nasz tor. Tai to marzenie, czy realne hmm zobaczymy

  7. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Lindbeack ma kontrakt w GRU do końca 2018.

  8. Powrót do góry    #3968
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Innej opcji nie widzę na ściągnięcie juniora, a bez juniora punktującego możemy sobie pomarzyć o utrzymaniu. To ja już wolę duet Lampartów niż Seba z młodym Świącikiem.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    CKMik (24-08-2017), ananasek_vel_oman (23-08-2017), jazzmanik (24-08-2017), muuu (24-08-2017)

  10. Powrót do góry    #3969
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    https://www.youtube.com/watch?featur...hk&app=desktop

    O proszę, czyżby klubowa TV zaczęła działalność? Szkoda że po ostatnim meczu ale dobre i to

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Bronek12 (23-08-2017), dockm (24-08-2017)

  12. Powrót do góry    #3970
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Dodatkowo dodam, że Lampartów może nam być stosunkowo łatwo ściągnąć do nas, bo mało który klub zapewni Dawidowi miejsce w składzie. A u nas nawet jeśli będzie musiał rywalizować z Ułamkiem o skład, to wygra tą rywalizacje choćby charakterem.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    jazzmanik (24-08-2017)

  14. Powrót do góry    #3971
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Dodatkowo dodam, że Lampartów może nam być stosunkowo łatwo ściągnąć do nas, bo mało który klub zapewni Dawidowi miejsce w składzie. A u nas nawet jeśli będzie musiał rywalizować z Ułamkiem o skład, to wygra tą rywalizacje choćby charakterem.

    a AJ nie ? Sam stwierdził, że się wypalił bo dla niego żużel to hobby zważając jego nature przedsiebiorcy i ród herbowy.

    46. Sebastian Ułamek 10 42 7 6 11 18 0 0 0 0 1,191 4,40
    47. Andreas Jonsson 10 40 3 10 14 12 0 0 1 0 1,175 4,78


    ale Ułamek jest ten gorszy ...

    P.S.
    49. Karol Baran 8 32 2 7 7 14 0 0 2 0 1,094 3,38


    p.s. 2 jr :

    43. Oskar Polis 14 51 6 13 13 14 4 0 1 0 1,314 4,07
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 23-08-2017 o 23:04 Powód: baran

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    chaplean (24-08-2017)

  16. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    a AJ nie ? Sam stwierdził, że się wypalił bo dla niego żużel to hobby zważając jego nature przedsiebiorcy i ród herbowy.

    46. Sebastian Ułamek 10 42 7 6 11 18 0 0 0 0 1,191 4,40
    47. Andreas Jonsson 10 40 3 10 14 12 0 0 1 0 1,175 4,78


    ale Ułamek jest ten gorszy ...

    P.S.
    49. Karol Baran 8 32 2 7 7 14 0 0 2 0 1,094 3,38


    p.s. 2 jr :

    43. Oskar Polis 14 51 6 13 13 14 4 0 1 0 1,314 4,07
    Odejmij Polisowi punkty z biegu juniorskiego.
    Co ci wychodzi?

    Tak wlasnie manipulujesz w swoich wypowiedziach. Dla inteligentnego czlowieka nieudolnie, dla przyglupa jest pozywka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    jazzmanik (24-08-2017)

  18. Powrót do góry    #3973
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Jonssona w ogóle nikt nie rozpatruje w kontekście przyszłego sezonu. Niech idzie się bawić do 1 ligi. Natomiast średniej Polisa nie ma się co przyglądać, bo zawyża bieg młodzieżowy (2,286 średnia w juniorskim Polisa).
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Powrót do góry    #3974
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    No, tak. Jeśli się wszystko ułoży jak najlepiej dla Falubazu, to oczywiście pozostanie całej czwórki jest bardzo możliwe.

    Grigorij, z Rybnika rozmawiali nie tylko z Fredką, ale ten drugi ponoć chce zostać w rybkach

    Dla mnie na ten moment i tak priorytetem powinno być zaklepanie Lampartów. Dobry junior na przyszły sezon to może być klucz do utrzymania. A jak się ciężko jeździ bez juniorów pokazała w tym sezonie sytuacja Grudziądza. A myślę, że przy dosprzętowieniu Dawida, to na naszym torze na te 5-7pkt co mecz go stać. Więc gorzej niż w większości spotkań Seba, czy AJ być nie powinno. Z tego, co wiem też to pewien Duńczyk mocno pcha się do Włókniarza, ale raczej nikt go nie rozpatruje w kontekście podstawowego składu na przyszły sezon.
    Ten drugi z Rybnika to już jakiś czas wcześniej trąbił,ze tam zostaje

  20. Powrót do góry    #3975
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Kwestia Polisa jest następująca. Czego on chce? Czy chce dalej jeździć, jako indywidualny jeździec czy chce zostać we Włókniarzu? Pierwsza wersja do I liga, jako tzw. II linia, bądź II liga, jako senior, który musi robić punkty. W wypadku Włókniarza jest on II rezerwowym po Ułamku. Baran mimo swego charakteru na torze niestety nie jest lepszy od Ułamka, który wiadomo jak reaguje na zmagania na najwyższym poziomie(To już nie te lata). W tym sezonie oceniam Ułamka na 90% jego mocy, w przypadku walki o skład z Lampartem, to w Częstochowie może być różnie, co może sprawiać kłopot w rywalizacji "kto na wyjazd".
    "
    13. Dawid Lampart 14 79 27 25 22 2 1 0 1 1 2,051 10,93"

    Na Lamparta może podziałać, to, że i jego brat jest z nim w jednej drużynie.


  21. Powrót do góry    #3976
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Madsen podwyżkę powinien dostać ale powinno to być na zdrowych zasadach, bo nie ma żadnych gwarancji że Madsen powtórzy taki sezon. Dlatego kontrakt powinien być tak zrobiony żeby np. Jeśli na koniec przyszłego sezonu będzie miał średnia powyżej 2.0, to tak, jakiś ekstra cash się należy

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  22. Powrót do góry    #3977
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2017
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Co ja tu czytam.
    Lampart, Stachyra.. Bójcie się Boga. Dawid w sezonie 2016 i 2017 był chyba najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem 1 ligi. W jego przypadku powinno być to niedopuszczalne z racji tego, ze ten gość ma zaplecze sprzętowe porównywane do topu GP🙄 Przed sezonem kupił 3 nowe silniki od FG i FRJ, kolejne 3 wyremontował, w garażu jeszcze z 5 innych. Gdzie wyniki? Gość jak dobrze wystartuje to musi mieć pod koło, żeby cokolwiek przywieźć. Jak lata śledzę jego karierę to nie przypominam sobie jakichś spektakularnych wyprzedzeń, No chyba, że ktoś był dużo wolniejszy dla przykładu w tym roku Karol miał tylko jeden nowy silnik, w dodatku jeżdżony przez kolegów z klubu w czasie jego nieobecności drugiego nowego nie dostał, podobnie jak kwoty za podpis. A wystarczyło chłopakowi odpowiednio pomóc..
    Stachra. Tyran i niezrownowazony psychicznie człowiek. Niczego nie nauczy, prędzej zepsuje. Złapany ostatnio na kradzieży w jednym z rzeszowskich sklepów. Naprawdę takich lidzi chcecie?

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pudliszki za jego przydatny post!

    Girion (24-08-2017), veronek (24-08-2017)

  24. Powrót do góry    #3978
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    co mówi mi moja intuicja przez małe "i"

    Na wstępie zaznaczę, że nie znam atmosfery w Klubie w obecnym czasie tak jak znałem ją za czasów KJG ale pozwolę sobie na pewną spekulację myślową odnośnie Leona Madsena... Media, piszące wiele razy o niczym, choć w tym przypadku raczej sensownie piszą, że Leon jest zachwycony częstochowskim Klubem... W komentarzach pod tymiż wątkami Kibice z pełnią Zatroskania piszą, że co to będzie jak Tarnów awansuje... że niby Leon pójdzie za głosem serca i wróci do Tarnowa...
    Z Leonem zetknąłem się osobiście parę razy twarzą w twarz w parku maszyn "twarzą twarz" w krótkiej rozmowie, w wymianie zdań tak na szybko... w momencie gdy z jego oczu i słów bił jeszcze wysoki poziom adrenaliny po dopiero co zakończonych biegach nominowanych... Oczywiście wtedy zdawał się nie mieć niczego innego w głowie jak tylko Częstochowę... Zdarzało mi się zamienić także z nim zdanie gdy wyzywał na Rune bluzgając go od... i jednocześnie kierując mnie po Prawdę do Michała Finfy... Na szczęście czy nieszczęście Leon będzie podejmował decyzję w sprawie przyszłości '2018 w czasie, w momencie na długo po jego górnym piku adrenaliny... na chłodno, rozważając wszystkie "za i przeciw"... i tutaj mam wielką "zagwózdkę" bo... o ile wiem, że Rune zostanie... bo... kieruje się sercem i sentymentalizmem, który dopadł go w jego starczym wieku, co akurat bardzo sobie cenię... bo ile wiem że Matej zostanie także bo nie mając serca,... w innym miejscu czyli w głowie ma dobrej klasy kalkulator i wie, że w Czewie ma stawkę dużo wyższą niż ktokolwiek inny chciałby dać za niego... o tyle co do Leona mam złe przeczucia... i moja intuicja przez małe "i" mówi mi coraz bardziej natarczywie, że miejsce będzie miał czysty paradoks i Madsen nie wskoczy do Tarnowa ale.. wyciągnie go ktoś z dwójki: Toruń lub Zielona Góra choć chętnych na niego jest więcej (nie licząc Tarnowa i Częstochowy...). Proszę mojego tekstu nie traktować jako ubliżenie Zdolnościom Prezesa Świącika... Wręcz przeciwnie... Oceniam go jako Wielkiego Prezesa za to co zrobił dla Klubu przez te 3 lata licząć od roku 2015 poprzez 2016 i ten nasz 2017, Prezes w starciu z Leonem może przegrać po prostu z Charakterystyką Leona.... co wcale mu nie ubliża (Prezesowi) a Leonowi trzeba to wybaczyć... ot życie... Pozdr.

  25. Powrót do góry    #3979
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Na wstępie zaznaczę, że nie znam atmosfery w Klubie w obecnym czasie tak jak znałem ją za czasów KJG ale pozwolę sobie na pewną spekulację myślową odnośnie Leona Madsena... Media, piszące wiele razy o niczym, choć w tym przypadku raczej sensownie piszą, że Leon jest zachwycony częstochowskim Klubem... W komentarzach pod tymiż wątkami Kibice z pełnią Zatroskania piszą, że co to będzie jak Tarnów awansuje... że niby Leon pójdzie za głosem serca i wróci do Tarnowa...
    Z Leonem zetknąłem się osobiście parę razy twarzą w twarz w parku maszyn "twarzą twarz" w krótkiej rozmowie, w wymianie zdań tak na szybko... w momencie gdy z jego oczu i słów bił jeszcze wysoki poziom adrenaliny po dopiero co zakończonych biegach nominowanych... Oczywiście wtedy zdawał się nie mieć niczego innego w głowie jak tylko Częstochowę... Zdarzało mi się zamienić także z nim zdanie gdy wyzywał na Rune bluzgając go od... i jednocześnie kierując mnie po Prawdę do Michała Finfy... Na szczęście czy nieszczęście Leon będzie podejmował decyzję w sprawie przyszłości '2018 w czasie, w momencie na długo po jego górnym piku adrenaliny... na chłodno, rozważając wszystkie "za i przeciw"... i tutaj mam wielką "zagwózdkę" bo... o ile wiem, że Rune zostanie... bo... kieruje się sercem i sentymentalizmem, który dopadł go w jego starczym wieku, co akurat bardzo sobie cenię... bo ile wiem że Matej zostanie także bo nie mając serca,... w innym miejscu czyli w głowie ma dobrej klasy kalkulator i wie, że w Czewie ma stawkę dużo wyższą niż ktokolwiek inny chciałby dać za niego... o tyle co do Leona mam złe przeczucia... i moja intuicja przez małe "i" mówi mi coraz bardziej natarczywie, że miejsce będzie miał czysty paradoks i Madsen nie wskoczy do Tarnowa ale.. wyciągnie go ktoś z dwójki: Toruń lub Zielona Góra choć chętnych na niego jest więcej (nie licząc Tarnowa i Częstochowy...). Proszę mojego tekstu nie traktować jako ubliżenie Zdolnościom Prezesa Świącika... Wręcz przeciwnie... Oceniam go jako Wielkiego Prezesa za to co zrobił dla Klubu przez te 3 lata licząć od roku 2015 poprzez 2016 i ten nasz 2017, Prezes w starciu z Leonem może przegrać po prostu z Charakterystyką Leona.... co wcale mu nie ubliża (Prezesowi) a Leonowi trzeba to wybaczyć... ot życie... Pozdr.
    Mam pytanie. Masturbujesz się do własnych tekstów?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  26. Powrót do góry    #3980
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Mam pytanie. Masturbujesz się do własnych tekstów?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
    Oj, Synu... Kulturą to Ty nie grzeszysz... Takie teksty posuwasz.... aaaa fuuujjjj!!! Kto Cię Syneczku wychował i gdzie...??!!! Ale... aby zaspokoić Twą ciekawość odpowiem, że nie... !! Ja nie mam Twego wieku, Synu... Ja mam już 7 dych na karku i marzę już o Wieczności... a Ty mi wyskakujesz z takimi brzydkimi tekstami.... NIgdy nie mierz w życiu nikogo swoją miarą...!!

  27. Powrót do góry    #3981
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Analityk to troll.

  28. Powrót do góry    #3982
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Oj, Synu... Kulturą to Ty nie grzeszysz... Takie teksty posuwasz.... aaaa fuuujjjj!!! Kto Cię Syneczku wychował i gdzie...??!!! Ale... aby zaspokoić Twą ciekawość odpowiem, że nie... !! Ja nie mam Twego wieku, Synu... Ja mam już 7 dych na karku i marzę już o Wieczności... a Ty mi wyskakujesz z takimi brzydkimi tekstami.... NIgdy nie mierz w życiu nikogo swoją miarą...!!
    Nie wierzę. Max 15 lat. Ludzie w tym wieku posługują się piękną polszczyzną, a tych bzdur się czytać nie da.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  29. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Grigorij napisał:
    Pare ciekawych nazwisk ma wpaść na rozmowy na początku września,ale o nikim "WIELKIM" w gminie narazie nie słyszeli...
    Bez przesady. Rozmowy są prowadzone z naprawdę konkretnymi zawodnikami.
    Z drugiej strony to dobrze, że informacje nie przenikają do gminy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #3984
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pudliszki Zobacz posta
    Co ja tu czytam.
    Lampart, Stachyra.. Bójcie się Boga. Dawid w sezonie 2016 i 2017 był chyba najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem 1 ligi. W jego przypadku powinno być to niedopuszczalne z racji tego, ze ten gość ma zaplecze sprzętowe porównywane do topu GP🙄 Przed sezonem kupił 3 nowe silniki od FG i FRJ, kolejne 3 wyremontował, w garażu jeszcze z 5 innych. Gdzie wyniki? Gość jak dobrze wystartuje to musi mieć pod koło, żeby cokolwiek przywieźć. Jak lata śledzę jego karierę to nie przypominam sobie jakichś spektakularnych wyprzedzeń, No chyba, że ktoś był dużo wolniejszy dla przykładu w tym roku Karol miał tylko jeden nowy silnik, w dodatku jeżdżony przez kolegów z klubu w czasie jego nieobecności drugiego nowego nie dostał, podobnie jak kwoty za podpis. A wystarczyło chłopakowi odpowiednio pomóc..
    Stachra. Tyran i niezrownowazony psychicznie człowiek. Niczego nie nauczy, prędzej zepsuje. Złapany ostatnio na kradzieży w jednym z rzeszowskich sklepów. Naprawdę takich lidzi chcecie?
    Jaki Stachyra? Tutaj ktoś wymienił to nazwisko, ale chodziło o Janusza, który zająłby się juniorami. Co do Dawida Lamparta. Nie o niego tutaj się rozchodzi, tylko o jego brata. Na nim nam zależy. Ale żeby młody się pojawił, to musi niestety być i ten starszy.
    Chwalisz zawsze tego Barana, a na Ułamka najeżdżałeś. Musisz być rodziną Karola, prawda?
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  31. Powrót do góry    #3985
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2017
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Oczywiście, że chodziło mi o Jaśka..
    Miałem okazję poznać wszystkich tych rajderow. Karol ma cechy, do im brakuje. SZCZEROŚĆ, waleczność i to coś. Stąd moja sympatia do tego gościa. Od razu muszę być rodziną?

  32. Powrót do góry    #3986
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    W porządku, moje niedopatrzenie. Jakoś mi się kradzież automatycznie skojarzyła z Davidoffem, wszystko przez tą ostatnią historię z argentyńczykiem
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  33. Powrót do góry    #3987
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Nie wierzę. Max 15 lat. Ludzie w tym wieku posługują się piękną polszczyzną, a tych bzdur się czytać nie da.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
    7 dych to on ma ale w kieszeni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Chłopaczki zluzujcie trochę majty, bo rozmawiacie z gościem po sześćdziesiątce.
    Nawet niespełna ćwierć inteligent by się domyślił.
    Mimo herezji i absurdów które tu wypisuje to jednak szacunek starszej osobie się należy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sirqaz (25-08-2017)

  36. Powrót do góry    #3989
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Jeżeli Cię Analityku obraziłem to przepraszam.

    Z mojej strony EOT.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  37. Powrót do góry    #3990
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Jeżeli Cię Analityku obraziłem to przepraszam.

    Z mojej strony EOT.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
    Nie, nie obraziłeś mnie w żaden sposób... Ale popraw się i zadbaj o swe wypowiedzi bo to co będziesz mówić będzie świadczyć o Tobie...
    Koniec Twego nicka ("KST") mowi mi, że jesteś z Torunia... Przykro mi, że byliście najsłabsi w tym sezonie... Powinniście spaść choć nie spadniecie... Może i dobrze... Z Toruniem a więc także z Apatorem wiążą mnie wspaniałe wspomnienia sprzed 35 lat... Te wspólne spotkania towarzyskie z Jackiem i Olą Krzyżaniakami i ich córeczką...(teraz to już dorosła osoba)... z Mirkiem i Sylwią Kowalikami... Z Robertem Sawiną i z Żanetą (czy tak miała na imie uwczesna małżonka??) z Rychem Kowalskim, obecnie Super Tunerem i poważnym człowiekiem, wtedy dojrzałym solidnym zawodnikiem, wtedy niezłym nygusem... z Bajerkiem i Baronem... urokliwy stadion stary na ulicy Broniewskiego, na wylocie drogi na... Bydgoszcz...... ale o Bydgoszczy i fajnej rodzinie G. kiedy indziej... Możesz wierzyć lub nie (w te "herezje" jak pisze Blacktop, który tak sie pięknie ujął za mną... ) ale tak było... Nie wymagaj ode mnie Dowodów bo takowe mam...
    Pozdrawiam i popraw się...

  38. Powrót do góry    #3991
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    W kilku piekarniach słychać,że z Artkiem Łagutą rozmowy są dosc zaawansowane.
    no to pogadali

    teraz jeszcze tylko hampel, doyle i woffinden i jedziemy

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chicago23bull za jego przydatny post!

    Dominik (24-08-2017)

  40. Powrót do góry    #3992
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Widocznie Świącik nie był w stanie zagwarantować lepszych warunków, nie wiem co w tym tak zabawnego. Akurat gdzie jak gdzie, ale u nas trzeba się cieszyć z tego, że prezes realnie ocenia finanse. Jakby nie było Łaguta w GKMie jest liderem i ma status gwiazdy, u nas na coś takiego liczyć by nie mógł, to i stawki u nas też pewnie mniejsze - nic dziwnego że został w Grudziądzu gdzie gwarantują mu więcej diengów niż mogłaby to zrobić reszta ligi. Coś jak Zagar u nas

  41. Powrót do góry    #3993
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Z Lampartami jedyny dopuszczalny deal to kontrakt do konca wieku juniorskiego dla Wiktora i brak gwarancji startow dla Dawida. W takiej konfiguracji ja jestem na tak.

    Stachyra tyran? Coz.. Na Polisa to zadzialalo, a zreszta chyba lepszy wymagajacy "tyran" niz fajne Jozki i Romki?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #3994
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Odejmij Polisowi punkty z biegu juniorskiego.
    Co ci wychodzi?

    Tak wlasnie manipulujesz w swoich wypowiedziach. Dla inteligentnego czlowieka nieudolnie, dla przyglupa jest pozywka
    Ja to dwie strony wczesniej juz rozpisalem ale nie wszyscy chyba kodują wiec przeklejam raz jeszcze


    Odejmujac punkty z biegu juniorskiego juz nie jest tak "kolorowo".
    Miał 13 biegów młodzieżowych w ktorych zdobyl 28 punktów i bonus.
    Wszystkich biegów miał 47, w których zdobył 53 pkt i 9 bonusów.
    Wiec w młodziezowych wywalczyl srednia 2,23
    W pozostalych biegach ma srednia 0,97 - gdzie tez trzeba wziac pod uwage, ze przynajmniej w jednym biegu mial za rywala juniora z przeciwnej druzyny a wynika to z tabeli bigowej.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-08-2017)

  44. Powrót do góry    #3995
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    a więc nie wliczając biegu juniorów jest to średnia na poziomie Ułamka i Jonssona...

  45. Powrót do góry    #3996
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez slipknoot Zobacz posta
    a więc nie wliczając biegu juniorów jest to średnia na poziomie Ułamka i Jonssona...
    Nizsza. No i z rozpiski zawsze mial jeszcze jeden bieg z juniorem rywali. Wiec odejmijmy jeszcze te punkty. Nie takie gwiazdy po przejsciu w wiek seniora przepadaly

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #3997
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Nizsza. No i z rozpiski zawsze mial jeszcze jeden bieg z juniorem rywali. Wiec odejmijmy jeszcze te punkty.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    To musiałbyś tez i Ułamkowi odjąć punkty za biegi gdzie jechał z juniorami drużyn przeciwnych bo ten też na takie trafiał. Co wiecej Ułamek kilka razy jechał jako prowadzący pare i trafiał do biegów nr 12 gdzie miał rywala seniora i 2 juniorów. Więc zdarzało się że w meczu jechał z taką sama ilościa juniorów przeciwnych co Polis. Choć takich przypadków dużo nie było
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 26-08-2017 o 13:11

  47. Powrót do góry    #3998
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Grigorij napisał:

    Bez przesady. Rozmowy są prowadzone z naprawdę konkretnymi zawodnikami.
    Z drugiej strony to dobrze, że informacje nie przenikają do gminy.
    Przenikają... ale odnoszę wrażenie że obchodzi to już coraz mniej osób poza ścisłym gronem kilkuset fanatyków z żużlem zaszczepionym jeszcze w latach 90... z których kilkudziesięciu na tym forum.

    co będzie to będzie i tyle.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (28-08-2017), ananasek_vel_oman (26-08-2017)

  49. Powrót do góry    #3999
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ale ja nie neguje tego. Dla mnie ani Polis ani Ulamek nie nadaja sie na Elige. Legowik, ktory byl znacznie lepszym juniorem przepadl w Gdansku jak Andzia w malinach. Sadzicie, ze z polisem bedzie inaczej? Nawet Przedpelski, ktory obu naszych juniorow bil na glowe w tym roku zrobil jedna "dwucyfrowke" i co ciekawe na Wlokniarzu. Wiem wiem, kontuzja itd. Jego srednia to 1,39. Nie każdy, a w zasadzi nie ma takich juniorow, ktorzy nie odczuja przejscia w wiek seniora jak Zmarzlik.

  50. Powrót do góry    #4000
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To musiałbyś tez i Ułamkowi odjąć punkty za biegi gdzie jechał z juniorami drużyn przeciwnych bo ten też na takie trafiał. Co wiecej Ułamek kilka razy jechał jako prowadzący pare i trafiał do biegów nr 12 gdzie miał rywala seniora i 2 juniorów. Więc zdarzało się że w meczu jechał z taką sama ilościa juniorów przeciwnych co Polis. Choć takich przypadków dużo nie było
    to samo miałem pisać, wyliczanie Polisowi że jechał raz z juniorem w meczu (nie licząc biegu juniorów) jest śmieszne, bo seniorzy też min raz jechali z juniorem a 1 senior nawet 2 krotnie (m.in Ułamek) i czasem były to jego jedyne pkt. w meczu więc ROLAND jak chcesz porównywać to chociaż prawdę pisz a nie sprzeczaj się że o dziesiętne pkt ktoś był lepszy. Inna sprawa że Polis czy Ułamek nie nadają się do ekstraligi.

  51. Powrót do góry    #4001
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A kto sie sprzecza?? Ja przedstawiam swoj punkt widzenia ale skoro uwazasz ze sie sprzeczam to gratuluje niezmiernie.
    Nie musisz sie z nim zgadzac, ja nie musze sie zgazac z twoim punktem widzenia. Mimo to w jednej kwestii sie zgadzamy. Ani Ulamek ani Polis nie nadaja sie na ekstralige 2018. I na tym koncze.

  52. Powrót do góry    #4002
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Polis to sobie zrobi krzywde zostając we Włókniarzu. W tym roku zrobił postęp i jechał całkiem nieżle. Powinien iśc Drogą Czaji,Cyfera czy Nowaka i znależć klub gdzie będzie miał pewne miejsce w skłądzie. Byle nie wybrał tak jak Łegowik. Na poziomie NICE myślę że stać go na te 1,8 na bieg.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    ROLAND (30-08-2017), muuu (27-08-2017)

  54. Powrót do góry    #4003
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Przecież Legowik nie wybierał...

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #4004
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...egocjowac-z-za

    Niby Ostaf, ale wypowiedź MiSia jest, więc coś jest na rzeczy. Moim zdaniem Woryna to chyba nie najlepszy kierunek. Żeby w ogóle skłonić go do pomyślenia o odejściu z Rybnika trzeba by go naprawdę dużo przepłacić. Nie wiem czy jest sens, biorąc pod uwagę, że to będzie jego pierwszy sezon jako senior. Moim zdaniem jak już pisałem dużo lepszą opcją byłby Zengota. Doświadczony i jak wjedzie w formę to dwucyfrówki potrafi trzaskać. A no i z Leszna będzie Kildemand na wylocie, można by się nad nim zastanowić. Gdzie ma się odbudować jak nie tam gdzie zaczynał przygodę z Eligą? Zengota i Kildemand > Jonsson i Baran/Ułamek zdecydowanie.

  56. Powrót do góry    #4005
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Polis to sobie zrobi krzywde zostając we Włókniarzu. W tym roku zrobił postęp i jechał całkiem nieżle. Powinien iśc Drogą Czaji,Cyfera czy Nowaka i znależć klub gdzie będzie miał pewne miejsce w skłądzie. Byle nie wybrał tak jak Łegowik. Na poziomie NICE myślę że stać go na te 1,8 na bieg.
    Jeśli Polis posłucha Ciebie i ulegnie... to na dalszą część swego żużlowego życia skarze się być żużlowym średniakiem, solidnym pierwszoligowcem i nic więcej... Sezon'2018 będzie przełomowym dla dalszej kariery Polisa... Zaliczył bardzo udany sezon w ekstralidze jako junior, ma papiery (talent, psychomotorykę i specyficzną mentalność...) na to aby być dobrym, solidnym zawodnikiem ekstraligowym... Dlaczego spychasz go na margines proponując naśladowanie Czai, Cyfera i Nowaka a także Łęgowika... Kolego, oni są już starceni jeśli chodzi o ekstraligę.... Dla nich ekstraliga już się skończyła i jest zamknięta (po awansie do ekstraligi Tarnów powinien wymienić 100% składu pozbywając się przed inauguracją nawet takiego zawodnika jak Czaja...).
    OSKARZE POLIS! NIE CZYTAJ FORUMOWYCH WYPOWIEDZI! ZARYZYKUJ I SPRÓBUJ POWALCZYĆ O MIEJSCE W EKSTRALIGOWYM SKŁADZIE!! JEŚLI Z JAKICHŚ PRZYCZYN SIĘ NIE UDA, TO NA SEZON'2019 PRZENIESIESZ SIĘ DO I LIGI... OSIĄGNĄĆ NICOŚĆ ZAWSZE ZDĄRZYSZ....!!
    Pozdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •