Strona 60 z 114 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    https://www.facebook.com/wlokniarz.c...95455207142896


    Konkretnie chodzi mi o transmisje z dzisiaj.
    Ta furmana z GTRem to Świdnickiego/klubu? Bo obszycie stare Czai jeśli dobrze pamiętam.
    Ostatnio edytowane przez spiewako ; 23-05-2017 o 22:06

  2. Powrót do góry    #2657
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ale i tak jakąś akcję marketingową mogą zrobić:
    Częstochowa:
    2 czerwca mecz u siebie z Toruniem,
    4 czerwca mecz u siebie z Gorzowem,
    8 czerwca mecz z Zieloną Górą (wyjazd),
    11 czerwca mecz z Rybnikiem (wyjazd)...
    4 mecze w 10 dni. Współczuję tym, którzy jeżdżą
    na wszystko. Eliga daje czadu.
    Czyli:
    Walka o zwycięstwo do nominowanych
    Wpie*dal
    Wpie*dal
    Wpie*dal

    Czy ja wiem czy opłaca się to promować...
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 23-05-2017 o 22:06

  3. Powrót do góry    #2658
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ten 2 czerwca to jest potwierdzony ?

    Co do maratonu to jeszcze wyjazd do wrocka 28 maja

  4. Powrót do góry    #2659
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    https://www.facebook.com/wlokniarz.c...95455207142896


    Konkretnie chodzi mi o transmisje z dzisiaj.
    Ta furmana z GTRem to Świdnickiego/klubu? Bo obszycie stare Czai jeśli dobrze pamiętam.
    Świdnicki jeździ na swoim sprzęcie kupił kompletne furmanki od Artura.
    Chociaż nie były to GTRy.
    Świdnicy zakupili jednego GTRa - podobno młody chwali sobie sprzęt na ciężkich torach taki jak był wczoraj w Bydgoszczy.

    A widzę że w Częstochowie nadal ciśnienie na sukcesy zamiast na szkolenie.
    Czy w tym grajdołku ktoś w końcu zacznie myśleć na 2 sezonu do przodu czy zbyt wiele oczekuje.
    Panowie odnoszący sukcesy znowu chcecie budować otoczkę jak to świetnie szkolicie.
    Żenada.

    Ostatnio jakiś kmiotek pisał o dwóch 3 Bartosza.
    Gamoniu byłbyś na zawodach wiedziałbyś że Bartka należy chwalić nie za 3 a za bieg w którym zrobił 1 pkt
    Jak nie wiesz dlaczego to podpytaj kogoś kto był na zawodach.

    Masz utrudnione zadanie bo było nas całe 70 osób.
    Z czego ja przyprowadziłem 2.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 24-05-2017 o 10:21
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (24-05-2017), mackoxdp1 (25-05-2017), muuu (24-05-2017)

  6. Powrót do góry    #2660
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ten 2 czerwca to jest potwierdzony ?
    Tak. Jeszcze niewiadomą jest godzina rozpoczęcia meczu, ale słyszałem o 19/20.

  7. Powrót do góry    #2661
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2017
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Psuju szkolenie w Czewie jest jakie jest. Mierne. Wszystkie strzały od Adama Pietraszki przez generację Piekiego, Borysa i Majka Ciury były już tu przywoływane. Artur, Łęgi czy Polis też nie jadą na razie na miarę tego, czego większość mogła oczekiwać kilka lat temu. Oprócz tego można przywołać cała plejadę Bubli, Sobczyków, Tyrasów, Nocuni, Romańczuków, Łyków, Dądeli, Bojarskich itd. Drabik i Dróżdż wywędrowali do Wrocka, a Swidnicki póki co jest we Włókniarzu. Pozostaje mieć nadzieje, że zarząd pomyśli i otoczy chłopaka wszystkim co niezbędne, bo widać, że smykałkę ma. Do tego chłodna głowa, czuwa nad nim Józek Kafel i ojciec, wszystko wydaje się być ogarnięte. A GTR na start to elegancki wybór, bo nie dość, że mniej awaryjny, to łagodniejszy i bardziej elastyczny. Chłopak nauczy się od początku na tym jechać, to może z tego uczynić duży atut.

    Kmiotek, gamoń. Po co od razu obraźliwie? To tylko forum. Fajnie, że szczycisz się, że byłeś wśród aż 70 osób na trybunach. W dzisiejszych realiach nie powinno dziwić, że na młodzieżówkę więcej osób wchodzi na opaski, niż płaci za bilet. Chwała Ci za to, że mogłeś trzeźwym okiem ocenić jazdę Bartka i za coś go pochwalić. Chłopak ma swoje lata, potężne silniki i konkretne zaplecze, nie trzeba przy tym wiele żeby wyjechać ze startu i trzymać krawężnik. Mnie na zawodach nie było, więc chwalić za nic nie zamierzam, aczkolwiek gdyby koledzy Jagła, Sitarek, Adamczewski itd mieli takie motocykle i trenowali co drugi dzień przy Olsztyńskiej, tez robiliby tutaj 7 pkt w trzech startach

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Król_Duch za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (24-05-2017), mackoxdp1 (25-05-2017), muuu (24-05-2017)

  9. Powrót do góry    #2662
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Król_Duch Zobacz posta
    Psuju szkolenie w Czewie jest jakie jest. Mierne. Wszystkie strzały od Adama Pietraszki przez generację Piekiego, Borysa i Majka Ciury były już tu przywoływane. Artur, Łęgi czy Polis też nie jadą na razie na miarę tego, czego większość mogła oczekiwać kilka lat temu. Oprócz tego można przywołać cała plejadę Bubli, Sobczyków, Tyrasów, Nocuni, Romańczuków, Łyków, Dądeli, Bojarskich itd. Drabik i Dróżdż wywędrowali do Wrocka, a Swidnicki póki co jest we Włókniarzu. Pozostaje mieć nadzieje, że zarząd pomyśli i otoczy chłopaka wszystkim co niezbędne, bo widać, że smykałkę ma. Do tego chłodna głowa, czuwa nad nim Józek Kafel i ojciec, wszystko wydaje się być ogarnięte. A GTR na start to elegancki wybór, bo nie dość, że mniej awaryjny, to łagodniejszy i bardziej elastyczny. Chłopak nauczy się od początku na tym jechać, to może z tego uczynić duży atut.

    Kmiotek, gamoń. Po co od razu obraźliwie? To tylko forum. Fajnie, że szczycisz się, że byłeś wśród aż 70 osób na trybunach. W dzisiejszych realiach nie powinno dziwić, że na młodzieżówkę więcej osób wchodzi na opaski, niż płaci za bilet. Chwała Ci za to, że mogłeś trzeźwym okiem ocenić jazdę Bartka i za coś go pochwalić. Chłopak ma swoje lata, potężne silniki i konkretne zaplecze, nie trzeba przy tym wiele żeby wyjechać ze startu i trzymać krawężnik. Mnie na zawodach nie było, więc chwalić za nic nie zamierzam, aczkolwiek gdyby koledzy Jagła, Sitarek, Adamczewski itd mieli takie motocykle i trenowali co drugi dzień przy Olsztyńskiej, tez robiliby tutaj 7 pkt w trzech startach
    Pelna racja. Przy czym przynajmniej polowa z tych chlopakow miala talent. Moze nie na miare mistrza swiata, ale takiego Mazura czy innego Swiderskiego.
    Problem w tym, ze u nas mysli sie tu i teraz, a nie o tym co bedzie za 2-3 lata.
    Jakie szczescie, ze Swidnicki ma kontrakt zawodowy i jak cos przestanie grac moga isc gdzie chca
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2663
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Świdnicki jeździ na swoim sprzęcie kupił kompletne furmanki od Artura.
    Chociaż nie były to GTRy.
    Świdnicy zakupili jednego GTRa - podobno młody chwali sobie sprzęt na ciężkich torach taki jak był wczoraj w Bydgoszczy.

    A widzę że w Częstochowie nadal ciśnienie na sukcesy zamiast na szkolenie.
    Czy w tym grajdołku ktoś w końcu zacznie myśleć na 2 sezonu do przodu czy zbyt wiele oczekuje.
    Panowie odnoszący sukcesy znowu chcecie budować otoczkę jak to świetnie szkolicie.
    Żenada.

    Ostatnio jakiś kmiotek pisał o dwóch 3 Bartosza.
    Gamoniu byłbyś na zawodach wiedziałbyś że Bartka należy chwalić nie za 3 a za bieg w którym zrobił 1 pkt
    Jak nie wiesz dlaczego to podpytaj kogoś kto był na zawodach.

    Masz utrudnione zadanie bo było nas całe 70 osób.
    Z czego ja przyprowadziłem 2.

    Idąc Twoją kulturą językową napiszę tak :

    Drogi Pajacu ... przeczytaj do czego piłem (tzn. ze zrozumieniem "andestand"?) Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć zamilcz

    Czyli 68 osób nie przyprowadziłeś a może 67 było namaszczonych przez moją osobę Skąd Wiesz ?

    Dalej zrozum jak się Bertka JEB@#$% za 0 to za 3 trzeba coś pochwalić dalej nie kapiszi ?

  11. Powrót do góry    #2664
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Szczerze? Walić 3 na 16-18 latkach to powinien być wymóg dla 20 letniego konia. Trenujemy zawodnika bez perspektyw, który mimo 20 na karku nie pojechał meczu ligowego, a gdyby nie Tata to juz dawno by nie jeździł. Z czego tu się cieszyć?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (25-05-2017)

  13. Powrót do góry    #2665
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Idąc Twoją kulturą językową napiszę tak :

    Drogi Pajacu ... przeczytaj do czego piłem (tzn. ze zrozumieniem "andestand"?) Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć zamilcz

    Czyli 68 osób nie przyprowadziłeś a może 67 było namaszczonych przez moją osobę Skąd Wiesz ?

    Dalej zrozum jak się Bertka JEB@#$% za 0 to za 3 trzeba coś pochwalić dalej nie kapiszi ?
    Rozumiem że w moim wpisie skupiłeś się na epitetach w swoją stronę co nie pozwoliło Ci czytać ze zrozumieniem.
    W takim razie pomogę poprzez ustosunkowanie się do Twoich pytań:

    - skąd wiem że 67 osób nie było przez Ciebie namaszczonych ano stąd Drogi Waldemarze że żadna z tych osób nie powiedziała Ci że Bartek zdobył pkt po walce na torze - minął przeciwnika. To jest właśnie klucz do tego że Twój wpis był tylko zwykłym szukaniem zaczepki. Mam nadzieje że teraz jesteś w stanie nadgonić za percepcją ludzi myślących.
    - w tym przypadku warto zrozumieć że Bartka się ruga z dwóch powodów styl w jakim przemieszcza się po torze - aczkolwiek przez ostatnie 12 miesięcy poczynił jakieś tam postępy, drugi powód to osoba Jego ojca. Jakoś nie widzę że Staniszewski,Bialk, Nocuń czy kto tam jeszcze jest są rugani za wożenie ZER. Wszyscy mamy świadomość że Włókniarz to szkółka z największym ego i zero pomysłu na szkolenie.
    Jeśli tego nie dostrzegasz to są dwa rozwiązania ale to już zostawię dla siebie.

    A na przyszłość mam ogromną prośbę do Wszystkich tych którzy chcą prowokować. Na litość boską używajcie szarych komórek jeśli już podejmujecie takie wyzwania. W przeciwnym razie tak jak Szanownemu Waldemarowi można wykazać że pisze żeby pisać. No chyba że jesteście kobietami to wówczas macie to w nawyku gadać żeby gadać wówczas OK taki już Wasz urok.

    Mam nadzieje Waldemarze że tym razem zrozumiałeś słabość swojego wpisu i więcej bez zastanowienia nie będziesz próbował szukać sensacji.
    Podpierajmy się faktami a nie bo mi się wydaje.

    Z innej bajki ostatnio dotarłem do informacji że Vitroszlif to koło ratunkowe. Podobno MiSie miały już na stole umowę ze sponsorem na 500.000 PLN. Prawda czy Fałsz. Nie wnikam czemu było i się zbyło.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (25-05-2017), mackoxdp1 (25-05-2017), muuu (25-05-2017)

  15. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Panowie, nie wiem czy zauważyliście ale jaka tu ostatnio panuje rodzinna atmosfera. Aż miło się czyta. W dyskusjach przedstawione rzeczowe argumenty, spokojna wymiana zdań, uzasadnianie swoich poglądów, całkiem wybornie jak na rasowych "hejterów" Dziwne, że przypadkiem zbiegło się to ze zniknięciem z wątku paru klubowych pracowników, nawet sam prezes postanowił się nie wypowiadać i od razu nastał spokój i porządek.
    Jak miło, że wróciły dawne dobre czasy

    Wracając do szkółki, nie bez powodu co bardziej perspektywiczni zawinęli się z niej i w innych klubach odnoszą większe sukcesy niż ich starsi koledzy z Włókniarza. Ja nadal jestem zdania, że skoro nie mamy seniora na zmianę, to wstawiajmy na niektóre mecze (wyżej dupy i tak nie podskoczymy) do składu jednego juniora więcej - niech na pozycjach seniorskich objeżdżają się już 20-21 latkowie, a na pozycjach juniorskich niech pojawią się młode talenty ze szkółki.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 25-05-2017 o 11:51
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #2667
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Żebyśmy się nie zdziwili jak Świdnickiego i Gruchalskiego nie będzie w przyszłym sezonie w Częstochowie jak spadniemy.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2017)

  18. Powrót do góry    #2668
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Ostatnio jakiś kmiotek pisał o dwóch 3 Bartosza.
    Gamoniu byłbyś na zawodach wiedziałbyś że Bartka należy chwalić nie za 3 a za bieg w którym zrobił 1 pkt
    Jak nie wiesz dlaczego to podpytaj kogoś kto był na zawodach.
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    67 osób nie było przez Ciebie namaszczonych ano stąd Drogi Waldemarze że żadna z tych osób nie powiedziała Ci że Bartek zdobył pkt po walce na torze - minął przeciwnika
    Inwektywy, seksizm i prostactwa pomijam bo to żałosne, niewarte uwagi szczeniackie "kowbojenie" przez internet.
    Mądrość prezentowana przez kolegę p.s.u.j.ę. dostępna w Sportowych Faktach i cały misterny plan tajemniczej zagadki w *****... Załączam
    Bieg 18
    Kevin Fajfer 0
    Oskar Polis 3
    Damian Stalkowski 2
    Bartosz Świącik 1
    Świącik na pierwszym okrążeniu minął Fajfera.
    Rezerwa zwykła: Oskar Polis za Michał Gruchalski
    Opis brawurowej wyprzedzanki widziałem gdzieś jeszcze na necie ale widać słowo pisane nie utkwiło koledze w pamięci.

    Rzuca się w oczy, że tak na prawdę kolega p.s.u.j.., pomijając już absolutny brak dystansu i poczucia humoru, jest jedyną osobą która pochwaliła żużlistę Świącika pisząc 2 razy o wyprzedzankach. Fragment o tym, że zawodnika gnoi się, przepraszam ruga, za to kim jest jego ojciec wstrząsający. Proponuję sprawdzić głębiej, może dziadek Świącik był w Wehrmachcie...
    Z całą resztą odnośnie szkolenia oczywiście ciężko polemizować bo sprawa wydaje się oczywista.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 25-05-2017 o 17:13

  19. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Chwalić za zdobycie jednego punktu na trasie 😂😂😂😂😂😂
    Niedługo będzie schodzić do poziomu chwalenia za przejechanie biegu bez gleby 😂😂😂😂😂
    To jest paraolimpijska szkółka żużlowa czy klubu mającego aspiracje być jednym z najlepszy w PL ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    CKMLeW (25-05-2017), jazzmanik (25-05-2017)

  21. Powrót do góry    #2670
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Chwalić za zdobycie jednego punktu na trasie ������������
    Niedługo będzie schodzić do poziomu chwalenia za przejechanie biegu bez gleby ����������
    To jest paraolimpijska szkółka żużlowa czy klubu mającego aspiracje być jednym z najlepszy w PL ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Bez wątpienia to nie szkółka tylko profesjonalny producent słabych żużlowców w ilościach hurtowych (mimo że jakiś zastój w produkcji ostatnio)... Widać to po tym jak chłopaki radzą sobie w niższych ligach, jakie mają zaległości, acz ostatnio Bialk, nazywany w krośnieńskiej tv liderem krośnieńskiej formacji juniorskiej (resztę formacji stanowi Nocuń), prezentuje się jako-tako jak na juniora II ligi.
    Błąd ze Świącikiem polega na tym, że chłopaka w tym wieku trzeba było rzucić na głębszą wodę. Ma swoje lata, niechby próbował zerwać pępowinę startując w np. Krośnie czy Opolu. W Czewie zawsze będzie synem prezesa i jadąc jedynie w zdekompletowanych młodzieżówkach marnuje czas.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 25-05-2017 o 17:31

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    muuu (25-05-2017)

  23. Powrót do góry    #2671
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie z innej beczki.

    Dziś dwóch wychowanków Włókniarza startowało w IMP w Krośnie.

    Na ich występ należy niestety spuścić zasłonę milczenia.

    Oboje przegrali z... Jackiem Rempałą.

    No comments.
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #2672
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Panowie z innej beczki.

    Dziś dwóch wychowanków Włókniarza startowało w IMP w Krośnie.

    Na ich występ należy niestety spuścić zasłonę milczenia.

    Oboje przegrali z... Jackiem Rempałą.

    No comments.
    No to skoro nie Karol Baran to może Jacek Rempała

  25. Powrót do góry    #2673
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Panowie z innej beczki.

    Dziś dwóch wychowanków Włókniarza startowało w IMP w Krośnie.

    Na ich występ należy niestety spuścić zasłonę milczenia.

    Oboje przegrali z... Jackiem Rempałą.

    No comments.
    Za to w Rawiczu zaskoczył mnie Oskar Polis. Może nie zostawił za sobą wybitnych zawodników ale 10 punktów przy jednym defekcie to dobry wynik. Oby powtórka w półfinale.

  26. Powrót do góry    #2674
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Oskar Polis to ten który bił młodszego kolegę?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  27. Powrót do góry    #2675
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Oskar Polis to ten który bił młodszego kolegę?
    Tak. A już za tydzień zbije na torze waszych asiorów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #2676
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale czemu jesteś taki niemiły? tylko spytałem bez napinki.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  29. Powrót do góry    #2677
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Obydwa stwierdzenia są poprawne.

    Polis bił kolegę za za tydzień będzie woził toruńskich juniorów daleko za sobą
    Pzdr,
    Garfield

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    sirqaz (26-05-2017)

  31. Powrót do góry    #2678
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Należy trzymać kciuki żeby "get welly" utrzymały na przyszły piątek formę z Landshut

  32. Powrót do góry    #2679
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ciekawe rzeczy pisze "ps" (celowo pisze mala litera).



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #2680
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach

  34. Powrót do góry    #2681
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach

  35. Powrót do góry    #2682
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Panowie , poważnie Świącik podpisał z Holtą papier - 0 zł na przygotowanie do sezonu i 151,00 zł. za punkt ? .
    A miało być transparentnie i uczciwie.
    No i sąd dla każdego , kto użyje słowo złodziejstwo.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-05-2017)

  37. Powrót do góry    #2683
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wypadaloby zatem przetrzepac kontrakty ze wszystkimi zawodnikami

  38. Powrót do góry    #2684
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    W żużlu dużo różnych, dziwnych rzeczy się dzieje, nieraz wydawałoby się nieprawdopodobnych. Dotyczy to wszystkich klubów, ale ostatnio jednak w Czewie chyba najwięcej.
    Dlaczego tak się dzieje? Wystarczy że raz ktoś zagra "zastaw się, a postaw się", i klub nie może wygrzebać się z kłopotów. Jak kołdra przykryje tors, to nogi wyłażą na wierzch. Próba przykrycia całego ciała za krótką kołdrą, kończy się odsłanianiem intymnych części ciała.
    Niech już ktoś tą krótką kołdrę wymieni na większą, wystarczającą, bo co moment du.a wyłazi na wierzch. I mam nadzieję że w końcu tak się stanie, bo i kibice są i tor wyborny do ścigania. Można rzec, tor co najmniej ekstraligowy, a nawet lepiej.
    Czy znajdzie się w końcu ktoś, kto to wszystko ogarnie bez żadnych wątpliwości prawnych i ludzkich?

  39. Powrót do góry    #2685
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Takie pytanie mam krótkie. Czy osoba która poszła do Przeglądu i ujawniła zapis kontraktu między Holta a spółką, gdzie wiedzę o tym zdobyła z postępowania egzekucyjnego najpewniej, nie złamała jednocześnie jakiegoś prawa?

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez spiewako ; 26-05-2017 o 09:42

  40. Powrót do góry    #2686
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Noc , ale to jest właśnie nowa kołdra , która z tą starą przykrótką nie ma nic wspólnego.
    Sęk w tym , że dupa jak wystawała , tak dalej wystaje.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    lego (26-05-2017)

  42. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Panowie , poważnie Świącik podpisał z Holtą papier - 0 zł na przygotowanie do sezonu i 151,00 zł. za punkt ? .
    A miało być transparentnie i uczciwie.
    No i sąd dla każdego , kto użyje słowo złodziejstwo.
    He, he. No i Świącik ma Holtę w garści. Na koniec sezonu wypłaci mu ze 25 tys za zdobyte punkty. i Rysiek nawet nie ma się do kogo odwołać

    A tak na serio, gdzie jest w tym wszystkim SE i PZM ? Przecież oni weryfikują te umowy z zawodnikami, zanim zawodnika potwierdzą do startu w danym klubie. Już widzę minę Stępnia jak przeglądając kontrakt Holty, widzi tą kwotę za zdobyty punkt

    A teraz sprawa się rypła i wychodzi na to, że prezes Włókniarza, pomaga zawodnikowi oszukać polski wymiar sprawiedliwości. Teraz zaczynam rozumieć skąd u Świącika aż taka awersji do Barana, w sytuacji kedy za nim zaczął łazić komornik. Pewnie chodzi cały osrany, już po doświadczeniach z Holtą, a tu drugi taki mu sie trafił

    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Takie pytanie mam krótkie. Czy osoba która poszła do Przeglądu i ujawniła zapis kontraktu między Holta a spółką, gdzie wiedzę o tym zdobyła z postępowania egzekucyjnego najpewniej, nie złamała jednocześnie jakiegoś prawa?

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    No może i złamała to prawo. Ale znajdź tą osobę
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-05-2017 o 09:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #2688
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Takie pytanie mam krótkie. Czy osoba która poszła do Przeglądu i ujawniła zapis kontraktu między Holta a spółką, gdzie wiedzę o tym zdobyła z postępowania egzekucyjnego najpewniej, nie złamała jednocześnie jakiegoś prawa?

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    Jakie znaczenie to ma dla kibica?
    "Kochanie musimy dowiedzieć się kto i dlaczego chce rozwalić nasze małżeństwo, ujawniając dowody mojej zdrady".
    Bo przecież zdrada nie ma żadnego znaczenia.

  44. Powrót do góry    #2689
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    SE i PZM ?
    Obecnie wspierają młodego Czerniawskiego - dumają , a może dożywocie młodemu zasądzić ?

  45. Powrót do góry    #2690
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    To co, będąc konsekwentnym teraz Holtę odsuwamy od składu ?
    W podobnym tonie do sprawy odniósł się częstochowski klub. – To są prywatne sprawy zawodnika, w które klub nie zamierza ingerować. Rune jest lubiany w Częstochowie, dzięki temu ma wielu sponsorów. Mieliśmy prawo podpisać tego typu kontrakt – powiedział Michał Świącik, prezes Włókniarza Vitroszlif CrossFit.
    Szkoda że w sprawy Barana klub też nie zamierzał ingerować. Transparentność ?
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 26-05-2017 o 09:55

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    slipknoot (29-05-2017)

  47. Powrót do góry    #2691
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Po co ?
    Za 151,00 zł. za oczko to nawet Gruchała nie pojedzie.

    Gruchalski ma się rozumieć.

  48. Powrót do góry    #2692
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Panowie , poważnie Świącik podpisał z Holtą papier - 0 zł na przygotowanie do sezonu i 151,00 zł. za punkt ? .
    A miało być transparentnie i uczciwie.
    No i sąd dla każdego , kto użyje słowo złodziejstwo.
    Jest Czewa są i kombinacje. Jak zwykle. Oby Holta na koniec sezonu nie został z tymi 151 zł (razy punkty).

  49. Powrót do góry    #2693
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To że Holta ma lipny kontrakt to akurat nie jest żadna rewelacja bo na lipnych kontraktach jeździ pewnie połowa ligi.

    Dalszy ciąg będzie taki że po serii artykułów prasowych sprawa skończy się tak jak z Hancockiem i Rzeszowem, tzn. wszystko ucichnie i zostanie zamiecione pod dywan

    Bardziej bije tu w oczy hipokryzja Świącika: Baran ma długi - odsuwamy od składu i udajemy że gościa nie znamy. Holta ma długi - przyjaciel, może jeździć.

    Swoją drogą ciekawe że sprawa z Holtą wyszła nagle teraz kiedy okazało się że jest szansa by Baran jeździł.

    Przypadek? Hmm...
    Pzdr,
    Garfield

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    pakosik (26-05-2017)

  51. Powrót do góry    #2694
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Tym razem Czewa rozliczy się z Ryśkiem co do grosza.
    Problemu nie będzie - trafił się łoś norweski to go ogolą aż miło.

  52. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Jest Czewa są i kombinacje. Jak zwykle. Oby Holta na koniec sezonu nie został z tymi 151 zł (razy punkty).
    Ale o co ci chodzi ? Przeca pisze jest napisane - 151 zł za pkt. Czewa tyle zapłaci i jest legalitos
    Kontrakt jest kontrakt

  53. Powrót do góry    #2696
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale o co ci chodzi ? Przeca pisze jest napisane - 151 zł za pkt. Czewa tyle zapłaci i jest legalitos
    Kontrakt jest kontrakt
    Włókniarz musi mieć jakąś formę umowy z menedzerem Holty (skoro juz sprzet jest na niego) - jakieś sprzątanie stadionu za 500 tysięcy albo konserwacja płotu...

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-05-2017), młody_piernik (26-05-2017)

  55. Powrót do góry    #2697
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Brawo miś, czlowiek z miasta. Taki kontrakt to mistrzostwo. Zaden Witkowski, zaden Stepniewski, zaden z hejterow nie mogl poddac w watpliwosc wyplacalnosci wielkiego Wlokniarza. Takie kwoty to sam Patroks jest w stanie pokryc
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-05-2017)

  57. Powrót do góry    #2698
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Takie pytanie mam krótkie. Czy osoba która poszła do Przeglądu i ujawniła zapis kontraktu między Holta a spółką, gdzie wiedzę o tym zdobyła z postępowania egzekucyjnego najpewniej, nie złamała jednocześnie jakiegoś prawa?

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    Do akt sprawy ma też dostęp np. W****iony wierzyciel. Nawet fotki może robić.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  58. Powrót do góry    #2699
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Włókniarz musi mieć jakąś formę umowy z menedzerem Holty (skoro juz sprzet jest na niego) - jakieś sprzątanie stadionu za 500 tysięcy albo konserwacja płotu...
    Nie no jasne, tylko że nie można wystawiać pustych faktur. Wystarczy, że klub zaneguje fakt spełnienia świadczenia i menago razem z Holtą będą w czarnej dupie. Przerżną to w sądzie na luzaku. Wszystko tu opiera się na zaufaniu i pewnie strony wywiążą się z ustaleń, ale słabo to wygląda. Szczególnie jeśli chodzi o klub z taką przeszłością.
    Pytanie skąd ten dług? Holta coś opowiada, że menago go oszukał i nie przelał jego kasy za te nieruchomość. A co się potem stało z tą działką ? Zbywcy nie mogli od razu zabezpieczyć się na niej ? Sprzedali nieruchomość nie dostając całej kasy i nie wpisali się na hipotekę Aby zabezpieczyć spłatę pozostałej części ? Po prostu nie chce mi się w to wierzyć.

  59. Powrót do góry    #2700
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie no jasne, tylko że nie można wystawiać pustych faktur. Wystarczy, że klub zaneguje fakt spełnienia świadczenia i menago razem z Holtą będą w czarnej dupie. Przerżną to w sądzie na luzaku. Wszystko tu opiera się na zaufaniu i pewnie strony wywiążą się z ustaleń, ale słabo to wygląda. Szczególnie jeśli chodzi o klub z taką przeszłością.
    Pytanie skąd ten dług? Holta coś opowiada, że menago go oszukał i nie przelał jego kasy za te nieruchomość. A co się potem stało z tą działką ? Zbywcy nie mogli od razu zabezpieczyć się na niej ? Sprzedali nieruchomość nie dostając całej kasy i nie wpisali się na hipotekę Aby zabezpieczyć spłatę pozostałej części ? Po prostu nie chce mi się w to wierzyć.
    Nie zapominaj że rozmawiamy tu o szczególnym typie ludzi

    Na jesień 2013 gdy Włókniarz miał ogromne zobowiązania wobec Holty i Jensena to co zrobiła ww. dwójka? Podpisała z klubem nowe kontrakty na 3 lata...

    Nie wiem jak to nazwać... może syndrom sztokholmski?
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •