Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 71 z 71

Wątek: Orzeł Łódź 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,428
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Wito sie na zuzlu nie zna? Moje odczucia sa na przeciwnym biegunie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wito sie na zuzlu nie zna? Moje odczucia sa na przeciwnym biegunie.
    Przecież nawet sam to powiedział nie raz. Wszystkie decyzje kadrowe to ogarnia jego córka + pewien znany menadżer

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,428
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    To, że przyznal to z punktu widzenia filozofii tylko plus dla niego
    Sokrates zuzla.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #49
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przyjacielu,poprosilem Cie o proste zestawienie 5+5 w miare wyrownanych druzyn a Ty dostajesz jakies histerii.

    Obojetnie jak te druzyny ulozysz,ktoras musi byc 4, 5 ,6.....
    Sek w tym,zeby jak najwiecej druzyn skupionych w najsilniejszej lidze walczyla o medale,bo o to sie chyba w SE walczy.
    Tylko gdyby o to chodziło, to możnaby zmniejszyć Elipę do 6 zespołów. Tam już sporo walczy o medal Jakoś winnych sportach (tak, wiem, też nie lubię porównywać żużla do innych dyscyplin) nie każdy walczy o medale a interes się kręci. Może inaczej - 8 to nie jest jakaś zła liczba. Ale im większa liczba, tym większa medialność, potencjał dla sponsorów i kibiców.

    Budujac SE z 10 druzyn bez ogranicznika w postaci KSM,stwarzasz lige dwoch a moze nawet trzech predkosci.
    O ligach dwóch prędkości, tak jak napisał Buszmen, naczytaliśmy się również w ostatnich latach, a jednak nic takiego nie miało miejsca. KSM pokazał natomiast jedno - że jeszcze nikomu w niczym nie pomógł: bogaci mieli silne zespoły, biedni słabe i nic tego nie zmieniło. Jedyny efekt to taki, że bogaci musieli się trochę "pogimnastykować" i powyrzucać zawodników związanych z klubem na innych, z odpowiedniejszą średnią.

    Nikomu to nie musi przeszkadzac,ale nie oszukujmy sie,meczy do jednej bramki bedzie wiecej a niektore druzyny ktore na sile
    wepchniesz do poszerzonej SE,moga na tym cholernie ucierpiec.Bedzie przeplacanie chocby jednego lidera i dwoch-trzech sredniakow,nie bedzie wyniku,grozba porazek nawet na wlasnym stadionie,odplyw kibicow i sponsorow.
    Ale ja sie nie znam.
    Zapytaj fachowcow.
    Albo
    Albo nie będzie przepłacania, bo nie będzie potrzebny lider, bo celem drużyny nie będzie medal, ale bezpieczne utrzymanie. Czy będą porażki i odpływ ludzi, tego nie przewidzisz Ja uważam, że 10 ekip jest spoko.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (08-11-2016)

  6. Powrót do góry    #50
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    http://www.espeedway.pl/news,loktaje...,84665,12.html

    No to mamy potwierdzenie tego o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Ciekawe posunięcie Don Wita. Myślę,że Łoktjew odpali i będzie wiodącą postacią w NPLŻ.

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Lepiej jakby Sasza już niczego nie odpalał. Kiedyś odpalił i to przed samym meczem i został wyautowany na dłużej.
    Ale fajnie byłoby widzieć Saszke w dobrej formie sportowej, bo ma chłopak wiele do udowodnienia.

    Witold może wydusi z Saszki bardziej profesjonalne podejście do tego co robi i bedzie jednym z lepiej punktujących walczaków w Nice PLŻ.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-11-2016 o 22:15
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,loktaje...,84665,12.html

    No to mamy potwierdzenie tego o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Ciekawe posunięcie Don Wita. Myślę,że Łoktjew odpali i będzie wiodącą postacią w NPLŻ.
    Na te chwile Łoktajew to niestety chyba najwieksze rozczarowanie 1 ligi

  9. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2014
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pełna zgoda. Średnia nieco ponad 1,6. Przed sezonem byłem pewien, że Sasza ruszy z kopyta w Łodzi i Skrzydlewski go ogarnie. Może gdyby Świderski był zdolny do jazdy to na Saszy lepiej by się to odbiło. Pewnie walczyłby o miejsce z Mazurem.

  10. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Czy ja wiem czy takie rozczarowanie. Jedzie prawie caly sezon z trudnym numerem 2/10 w parze z Andersenem. Gdyby dostal 3/11 zamiast Mazura to pewne kolo 2,00/bieg by sie zakrecil.

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,428
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    1 liga tez w tym roku mocna/wyrownana. Nie ma latwych pojedynkow ( no, nie liczac Polonii i Stali)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #56
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,459
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,640 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Czy ja wiem czy takie rozczarowanie. Jedzie prawie caly sezon z trudnym numerem 2/10 w parze z Andersenem. Gdyby dostal 3/11 zamiast Mazura to pewne kolo 2,00/bieg by sie zakrecil.
    Z różnymi numerami jeździł i w różnych parach, też z Miśkowiakiem, Tungatem. Jedzie słabo. Statystycznie i po prostu wizualnie. Ale rok przerwy musiał jakieś żniwo zebrać + pewnie brak kasy na dobry sprzęt. Wszyscy liczyli na więcej na I ligowym podwórku, a raczej ciężko mu będzie się utrzymać w drużynie Witolda.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Fakt w różnych kombinacjach jeździł, trzy mecze wyjazdowe z dwójką jechał z Miśkowiakiem a wydawało mi się że z Hansem. Ale na 9 spotkań pięć jechał z 2/10 raz z 12 czyli 2/3 jechał jako doparowy, a jako prowadzący jechał dwa trudne wyjazdy na Łotwie i mocnej w tamtym okresie Pile. Nie mówię że jedzie świetny sezon ale to 1,6 mimo wszystko trochę zakłamane jest.

  14. Powrót do góry    #58
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,459
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,640 w 3,225 postach
    Z kolei nie jeździł prawie wcale, albo wcale (?) biegów piętnastych.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Fakt w różnych kombinacjach jeździł, trzy mecze wyjazdowe z dwójką jechał z Miśkowiakiem a wydawało mi się że z Hansem. Ale na 9 spotkań pięć jechał z 2/10 raz z 12 czyli 2/3 jechał jako doparowy, a jako prowadzący jechał dwa trudne wyjazdy na Łotwie i mocnej w tamtym okresie Pile. Nie mówię że jedzie świetny sezon ale to 1,6 mimo wszystko trochę zakłamane jest.
    Jako prowadzący jechał jeszcze 1 kolejce z Krakowem. A wogóle co to za tłumaczenie że doparowy ? taki Thomsen na 6 meczów aż w 5 był doparowym i co średnia 2,26. Można ? mozna ! po prostu Thomsen się rozwija a Saszka się zwija. Kudriashow też chyba w Bydgoszczy co chwile doparowym a jakoś tam sobie radzi. Zresztą przykład Hampela pokazuje że numer nie gra roli jak się jest w formie. Pozatym sorry ale to jest 1 liga jednak i tutaj Loktajew powinien pokazać coś więcej.

  16. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2014
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co teraz powiecie? Saszka chyba poczuł konkurencję i z Loko pojechał całkiem przyzwoicie. I teraz pytanie, czy prezes Witek nie każe sprowadzić Czugunowa na mecz w Gdańsku. Sasza miał jednak upadek w ostatnim biegu w niedzielę - ktoś wie, co z jego barkiem/obojczykiem?

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Tak a propos tego meczu to niezła farsa z tymi banerami i tablicami dla podprowadzających odnośnie dachu nad nowym stadionem. Jeszcze jedną z tych plandek wciśnięto w ręce zawodnikom Lokomotivu. Śmiechu warte.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 12-07-2017 o 15:33

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,428
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    czemu farsa? kazdy orze jak moze.
    Ja tam bym chcial by powstal kolejny zadaszony stadion zuzlowy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Ja natomiast zastanawiam się po co w Łodzi topi się tyle pieniędzy w nowy stadion żużlowy.
    Obecny po drobnym remoncie wystarczyłby w zupełności.

    Po przenosinach na nowy obiekt, trochę ludzi pochodzi z ciekawości, a potem będą pustki.
    Szczególnie teraz jak ŁKS (zakwalifikowany do II ligi kopanej), a także Widzew upadki mają za sobą i korzystając z nowych obiektów pną się w górę.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,419
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Nic sie nie topi. Przeciez to stary i sprawdzony sposob na przepompowanie publicznych pieniedzy do prywatnego portfela.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    ... a to to ja wiem.
    Wyraziłem się nieściśle,
    Dziwię się, że ludzie na to pozwalają w tak podupadającym mieście jak Łódź.
    To już trzeci stadion w krótkim czasie i generalnie nie ma większego sprzeciwu.
    Zresztą wszędzie ,gdzie rządzą czerwoni naród od min. trzech pokoleń jest ogłupiony.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czemu farsa? kazdy orze jak moze.
    Ja tam bym chcial by powstal kolejny zadaszony stadion zuzlowy.
    Ja też. Ale na przykład taki Skrzydlewski przez długi czas nie chciał. Obudził się niedawno i oczywiście w swoim stylu prezentuje teraz ekstremalnie roszczeniową postawę, obrażając się na wszystkich po kolei. Tylko czekać aż po raz 15 zapowie, że odchodzi z klubu. To jest właśnie farsa.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dziwię się, że ludzie na to pozwalają w tak podupadającym mieście jak Łódź.
    To już trzeci stadion w krótkim czasie i generalnie nie ma większego sprzeciwu.
    No akurat jeśli chodzi o ten dach to entuzjazmu mieszkańców raczej nie ma, ale o tym nie napiszą na Sportowych Faktach, bo są zajęci wspieraniem "heroicznej" walki Skrzydlewskiego.

  23. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,419
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dziwię się, że ludzie na to pozwalają w tak podupadającym mieście jak Łódź.
    To już trzeci stadion w krótkim czasie i generalnie nie ma większego sprzeciwu.
    Zresztą wszędzie ,gdzie rządzą czerwoni naród od min. trzech pokoleń jest ogłupiony.
    Spoko, spoko, ludzie nie maja nic do gadania. Na tym polega demokracja
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 12-07-2017 o 18:12
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    j-rules (12-07-2017)

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,428
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja też. Ale na przykład taki Skrzydlewski przez długi czas nie chciał. Obudził się niedawno i oczywiście w swoim stylu prezentuje teraz ekstremalnie roszczeniową postawę, obrażając się na wszystkich po kolei. Tylko czekać aż po raz 15 zapowie, że odchodzi z klubu. To jest właśnie farsa.

    Jesli taktyka bedzie skuteczna, to ja zlego slowa nie powiem. Nie chce teraz wbijac szpilki, ale nie sadze by zrozumial ten, kto na codzien ma elegancki nowoczesny stadion z dachem.
    W Tarnowie jest ruina i nie ma zadnych nadziei - uwierz mi, bardzo bym chcial, by Sady darl w morde w kazdych mediach naglasniajac te sprawe.
    Jesli to jest jedyny sposob.... to niech tak bedzie.


    A co do slusznosci budowy kolejnego stadionu w Lodzi... czy kazdym innym miescie. I te pinieadze znikna. Jak nie na stadion to na inna fuszerke.
    Sie juz przestalem ludzic, ze w tym kraju bedzie normalnie. Wiec jak maja wydac jak np w Tarnowie - na bardzo kosztowny remont drogi - ktora to juz po 2 latach wymagala ponownego remontu... to ja wole stadion.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 12-07-2017 o 19:01
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Tylko problem polega na tym, że Skrzydlewski drze mordę od - nie wiem - dwóch miesięcy? A przez 2,5 roku, kiedy takie działania były zdecydowanie bardziej sensowne, siedział w tym temacie cicho.

  27. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    sssss

  28. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,428
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    pierdalaj
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •