Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,068
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    W razie niekorzystnej decyzji GKSŻ mogą udać się do sądu powszechnego. Mogą próbować wykazać, że kwota, której żąda Właściciel jako "ekwiwalent za wyszkolenie" jest nieadekwatna to rzeczywiście poniesionych kosztów (wykazanie nie powinno być trudne).
    W przypadku Sitarka to może mieć sens, bo łącząc ze sobą jego dotychczasowe poczynania na torze i aferę, to żużlowcem nie będzie, natomiast może pokusić się o odszkodowanie w wypadku wygranej w sądzie.
    W przypadku Stalkowskiego, jeżeli chce odnieść jakąkolwiek korzyść (stracić jak najmniej) faktycznie powinien on zrobić wszystko, aby kontynuować karierę, poczynając od "cofnięcia czasu i wyzdrowienia na L4"
    No to jak pójdą do sądu to dopiero będzie szybkie rozwiązanie sporu. Wykazanie poniesionych kosztów wg Ciebie będzie łatwe? Władek może raczej bezproblemowo wyliczy sobie ile kosztował sprzęt, jego amortyzacja na czas użyczenia zawodnikom, odsetki za niezdanie sprzętu na wezwanie klubu, pracę trenerską poświęconą na zawodników oraz koszta użyczenia toru do treningów. Ponadto zgrupowanie przygotowawcze, jakaś tam siłownia, basen, czy czego tam nie mieli zawodnicy do dyspozycji. Wg Ciebie będzie to mała kwota? Bo mi się zdaje, że można tutaj wykazać, że przeznaczyło się na zawodnika na prawdę majątek.

    No a w tej chwili jak widać Władek się odgryza i sam grozi sądem Stalkowskiemu seniorowi.

    Nie wiem czy zdanie z cofnięciem L4 miało być żartem, niemniej tutaj nic nie zrobią, a reakcja Władka jest konsekwencją m.in. na to właśnie L4.

    A Sitarek za co ma dostać odszkodowanie? Za zawieszenie?
    Poza tym skoro zawodnicy nie zgadzali się z tym zawieszeniem, to nie mogli się odwoływać w GKSŻ albo PZMot? Pytam również informacyjnie, bo nie wiem czy to jest możliwe, czy klub ma w tym wolną rękę.

    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Niemniej przypominam od czego zaczęły się problemy. Stalkowski publicznie skrytykował toromistrza. Właściciel zamiast po męsku zaprowadzić porządek, to publicznie wypowiedział się na temat klasy sportowej Stalkowskiego. Jak się potoczyło dalej, to pamiętamy.
    Pytanie należałoby zatem postawić - czemu Stalkowski publicznie krytykował toromistrza, a nie próbował załatwić tego wewnętrznie (ze swoim wspaniałym menadżerem). Władek (co sam wykazałeś) odpowiedział na zarzut Stalkowskiego. I to logicznie. Skoro chłopak trenuje na tym torze już kilka lat, to powinien umieć się do niego dopasować, a nie narzekać, że coś się zmieniło. Możemy się z tym ciągiem logicznym nie zgadzać, niemniej jest on w jakiś sposób sensowniejszy niż podejście zawodnika "jest nie po mojemu, to nie jadę".

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jak wczoraj napisano na SF tak czy siak młodzi mają pozamiatane. Nie wiem czego oni oczekują. Może myślą, że to jeszcze im Polonia zapłaci za odejście Może menadżer się wypowie ten którego wczoraj Fiałkowski nie dopuścił do mediacji bo jak się okazało...menedżerem żadnym nie jest, choć on o sobie ma inne zdanie
    Komedia roku. Sam Fiałek chciał wczoraj przekonać młodzież i ojców aby przychylili się do propozycji Władka bo jest ona dobra i sprawa by została załatwiona, także mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać we wtorek.

    "Werdykty GKSŻ ds. bydgoskich juniorów mogą być dwa: utrzymanie aktualnej sytuacji, bądź rozwiązanie kontraktów. Drugi z wyroków nie zwolni jednak z wypłacenia ekwiwalentu szkoleniowego przez nowe kluby zawodników. Dla przypomnienia wynosi on 120 000 PLN za jeden rok szkolenia."

    Może ten wspaniała menadżer im nawciskał, że coś na tym ugrają? Bo inaczej nie rozumiem po co idą tak w zaparte. Nie widziałem tej informacji, którą przytoczyłeś ze strony Fiałka, ale skoro tak to postawił to na prawdę totalna głupota tych dorosłych opiekujących się chłopakami, że tak postąpili.

    Wiadomo jaki jest Władek - lubi, żeby jego było na wierzchu. Domyślam się, aczkolwiek mogę tylko przypuszczać, że gdyby jednak chłopcy odpuścili, zacisnęli zęby i faktycznie przeprosili to też mógłby spuścić z tonu i pozwolić im odejść na lżejszych warunkach. Zwłaszcza, że może Oskar mógłby się po koleżeńsku za nimi wstawić (wydaje się, że dobrze wspólnie żyli). Ale to już tylko moje przypuszczenia.
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 18-11-2016 o 14:34
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie wiem czy zdanie z cofnięciem L4 miało być żartem, niemniej tutaj nic nie zrobią, a reakcja Władka jest konsekwencją m.in. na to właśnie L4.
    Miało być wyrażeniem żalu, że taką głupotę zrobił.
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A Sitarek za co ma dostać odszkodowanie? Za zawieszenie?
    Poza tym skoro zawodnicy nie zgadzali się z tym zawieszeniem, to nie mogli się odwoływać w GKSŻ albo PZMot? Pytam również informacyjnie, bo nie wiem czy to jest możliwe, czy klub ma w tym wolną rękę.
    Choćby za to, że nie może kontynuować kariery

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pytanie należałoby zatem postawić - czemu Stalkowski publicznie krytykował toromistrza, a nie próbował załatwić tego wewnętrznie (ze swoim wspaniałym menadżerem). Władek (co sam wykazałeś) odpowiedział na zarzut Stalkowskiego. I to logicznie.
    Odpowiedź napytanie: bo jest młody i głupi. Pytanie, czy Władek postąpił jak dobry Menadżer? Nie, bo jest stary i głupi. Logiczne to by było, gdyby tak odpowiedział wrogowi, a nie zawodnikowi swojej drużyny. Niestety to jest spór pomiędzy głupimi, a głupszymi. Bez wygranych, same ofiary!

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,068
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Oczywiście, że Władek nie postąpił dobrze. Niestety rację masz z tym, że jest to spór między jedną a drugą stroną głupoty.
    Jednak uważam, że gdyby nie wpływ nie-menadżera to całej afery by nie było. Stalky chlapnął głupotę o toromistrzu, Władek swoje odpowiedział, foch by potrwał 2 tygodnie i wróciłoby do starego trybu, a Damian jeździłby dalej jako głównym junior obok Damiana. A niestety stało się jak się stało. Sęk właśnie w tym, że może to być duży minus dla kariery zawodnika (duży konflikt z klubem nie będzie dobrze w jego zawodniczym CV dobrze wyglądał), jeśli nie jej całkowite zakończenie. I to zawodnik wyjdzie na tym dużo gorzej niż klub.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    rogal1979 (18-11-2016)

  5. Powrót do góry    #139
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Chłopcy (juniorzy) powinni schować swoją dumę do kieszeni i przeprosić Władka. Jeśli to jest jego całe chciejstwo by zakończyć tę sprawę to nie powinni się stawiać, okazać skruchę i po temacie. Polonia jest w takim położeniu z juniorami iż istnieje bardzo duża możliwość by to oni jeździli w drużynie w tym roku i za rok odeszli za darmo. Orwat i Jagła sami nie dadzą rady, a istnieją jeszcze kontuzje w tym sporcie.

    Wizerunek klubu został nadszarpnięty ale także tych dwóch zawodników. Czy znajdą się sponsorzy chcący wspierać zawodników, którzy tak długo chorują? W tym roku to im nawet zrzutka kibiców nie pomoże i żałuję, że im dałem klika drobnych. Mogłem zabrać żonę na lody.

  6. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Myślicie, że jeśli np. jutro (teoretycznie) obaj poszliby do Władysława G. i złożyli przeprosiny i wszystko to co chciał Władek to "od ręki" sprawa może zostać anulowana ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Myślicie, że jeśli np. jutro (teoretycznie) obaj poszliby do Władysława G. i złożyli przeprosiny i wszystko to co chciał Władek to "od ręki" sprawa może zostać anulowana ?
    A co jesteś ich managerem..?

  8. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    ... z wrażenia aż nie wiem co odpisać...

    Czekam na Wasze sensowne odpowiedzi, tak po prostu z ciekawości pytałem.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    vicar (21-11-2016)

  10. Powrót do góry    #143
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Pewnie nie ale gdyby był przyciśnięty (kontuzja) to musiałby wystawić któregoś do składu, przecież oszczędza to nie będzie tracił kasy na wypożyczenia.
    Władek jest zawzięty i to każdy wie. Protasiewicza do dziś nie lubi, a on powiedział tylko, że chce być lepszy od Tomka, zapomniał o Jacku i Papa ma focha 20 lat.

    Rodzice i manager juniorów powinni spojrzeć jak potoczyła się kariera Oskara Golloba. Władek też miał wielkie żądania do klubów, w których miał startować Oskar, skończyło się na tym, że zmieniał kluby, grzał ławę i jazdę ma dopiero w Polonii, dzięki temu, że dziadek został właścicielem. Bez tego pewnie ciężko miałby się gdzieś załapać, choć bardzo dobrze oceniam sezon 2016 w jego wykonaniu.

  11. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,135
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Wyraziłem kiedyś opinię o kandydaturze papy Golloba. On nie ma cech rzutkiego, współczesnego menadżera. Ma wiele cech przeciwnych, szkodzących sternikowi klubu w relacjach biznesowych, międzyludzkich. Do tego ten egocentryzm- ja i moi synowie ponad wszystko. I ten smród w postaci wyroku skazującego za "kręcenie lodów".
    W.Gollob zrobił w tej sprawie jeden błąd oczywisty-publicznie klepał o młodym chłopaku. Reszty, co tam wcześniej buzowało nie wiemy raczej.
    Zupełnie nie można akceptować takich słów rogala:
    ...Po drugie nawet śpiewając "Łubu dubu niech nam żyje..." dostają w zamian cenę za siebie 60000. Klasa zawodników na tą chwilę jest taka, że za Sitarka na pewno nikt tyle nie zapłaci, a za Stalkowskiego też raczej nie. Widzisz, że oferta była absurdalna, bo za kajanie i tak nie dostają nic na czym mogliby jakkolwiek skorzystać.
    ...Po czwarte: zgadzam się L4 nikomu nie służyło...
    Powiedzenie przepraszam w wykonaniu chłopaków jest kajaniem? Mogą powiedzieć przepraszam, jeżeli mają korzyść? A czy młodzi żużlowcy Polonii i wszyscy inni nie powinni postawić dobra klubu ponad własny interes, skoro już tak przerzucasz pieniędzmi.
    L4 służyło właśnie wyraźnie w smarkaty sposób jako ew. dupochron chłopakom i rodzicom.
    Co osiągnęli tym L4? Zaszkodzili z pewnością sobie. Polonia się obroni. Młodzi i rodzice mają roszczenia, jak Polska długa i szeroka.
    Co do wysokości ekwiwalentu W.Gollob nic nie musi udowadniać. Jest taryfikator władz. A klub przejął w dobrej wierze z workiem przywilejów i zobowiązań z poszanowaniem prawa. Dla wszystkich.

  12. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Przytakniecie opcji Wladkowej to zarazem potwierdzenie ze papie nalezy sie kasa za wyszkolenie. Mlodzi pewnie zostali przekonani ze to BTZ owi sie nalezy i chxa to sadoenie rozwiazac pozbywajac sie przynaleznosci klubowej i roszczen za ich wyszkolenie. Ile to moze potrwac - wg mnie zdaza zakonczyc kariere przed rozstrzygnieciem sporu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  13. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Temat "młodych" omijam szerokim łukiem, tak jak pisałem wcześniej, pewnie i jedni i drudzy mają swoje racje i swoje za skórą!

    Natomiast dziwi mnie wypłynięcie tematu modernizacji stadionu. Nie wierzę, to jest jakaś znowu zagrywka... może nie tyle stadion, ale klub przez lata należał do miasta i nie było żadnych konkretów, a tu nagle własność prywatna i pojawia się temat modernizacji, skoro miasto cały czas daje na funkcjonowanie klubu?! No jeszcze, żeby Papa był tak przewrotnym graczem, jak kolega Osuch z Zawiszy!!! Szczególnie teraz, kiedy miasto ma spore wydatki... ja tego osobiście, nie kupuję!!!

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Co się dziwić, że kibice nie wierzą jak nawet Władek stwierdził, że to być może kiełbasa wyborcza

  15. Powrót do góry    #148
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może ten wspaniała menadżer im nawciskał, że coś na tym ugrają? Bo inaczej nie rozumiem po co idą tak w zaparte.
    Z tego co pisano, to ekwiwalent za wyszkolenie należy się BTŻ-owi, bo w jego barwach Stalkowski i Sitarek zdali na licencję. BTŻ jednak ekwiwalentu zrzekł się, więc Panowie uważają, że ŻKS nie ma prawa domagać się tych pieniędzy. Brzmi to sensownie, nie wiem ile w tym prawdy. W świetle tych wydarzeń nic dziwnego że nie chcą się zgodzić na 60 tys. To tak jakbym ja Tobie powiedział, że masz mi dac 120 tys, Ty na to że przecież nic mi nie jesteś winien. I ja wspaniałomyślnie zgodziłbym się że dasz mi 60 tys. i zapomnimy o sprawie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #149
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Polonia zaprasza do współpracy osoby chcące się zaangażować.

    https://www.facebook.com/PoloniaBydgoszcz/?fref=ts

    Do rozpoczęcia sezonu żużlowego 2017 pozostało jeszcze sporo czasu, ale chcąc być do niego odpowiednio przygotowanym, pracę trzeba rozpocząć już teraz.
    Dlatego też ŻKS Polonia Bydgoszcz SA serdecznie zaprasza osoby, które dotąd współpracowały, a także nowe, które są zainteresowane rozpoczęciem współpracy przy organizacji zawodów i innych imprez, a także pełnieniem oficjalnych funkcji podczas zawodów żużlowych. Nadarza się znakomita okazja zdobycia nowych umiejętności, a także aktywnego udziału w życiu klubu.
    Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą środę (23 listopada) o godzinie 18:00 w siedzibie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA przy ulicy Sportowej 2 (w budynku administracyjnym na terenie parku maszyn).

    Ludzi z pomysłami jest wielu więc może ktoś coś usprawni.

  17. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,068
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tego co pisano, to ekwiwalent za wyszkolenie należy się BTŻ-owi, bo w jego barwach Stalkowski i Sitarek zdali na licencję. BTŻ jednak ekwiwalentu zrzekł się, więc Panowie uważają, że ŻKS nie ma prawa domagać się tych pieniędzy. Brzmi to sensownie, nie wiem ile w tym prawdy. W świetle tych wydarzeń nic dziwnego że nie chcą się zgodzić na 60 tys. To tak jakbym ja Tobie powiedział, że masz mi dac 120 tys, Ty na to że przecież nic mi nie jesteś winien. I ja wspaniałomyślnie zgodziłbym się że dasz mi 60 tys. i zapomnimy o sprawie.
    A Ty we mnie coś zainwestowałeś?
    Poza tym to nie zawodnicy mają dać hajs Władkowi (skoro porównujesz tutaj, że ja miałbym dać Tobie), a klub chcący zawodnika wypożyczyć.
    Już jutro orzeczenie powinno wydać GKSŻ i się okaże czy będzie to na stronę Władka (w co osobiście ja wierzę) czy na stronę zawodników. A może gdzieś tam znajdą jakiś w tym kompromis (a ten pewnie byłby przez obie strony uważany za krzywdzący).

    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Polonia zaprasza do współpracy osoby chcące się zaangażować.

    https://www.facebook.com/PoloniaBydgoszcz/?fref=ts

    Do rozpoczęcia sezonu żużlowego 2017 pozostało jeszcze sporo czasu, ale chcąc być do niego odpowiednio przygotowanym, pracę trzeba rozpocząć już teraz.
    Dlatego też ŻKS Polonia Bydgoszcz SA serdecznie zaprasza osoby, które dotąd współpracowały, a także nowe, które są zainteresowane rozpoczęciem współpracy przy organizacji zawodów i innych imprez, a także pełnieniem oficjalnych funkcji podczas zawodów żużlowych. Nadarza się znakomita okazja zdobycia nowych umiejętności, a także aktywnego udziału w życiu klubu.
    Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą środę (23 listopada) o godzinie 18:00 w siedzibie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA przy ulicy Sportowej 2 (w budynku administracyjnym na terenie parku maszyn).

    Ludzi z pomysłami jest wielu więc może ktoś coś usprawni.

    Szkoda tylko, że mam trochę za daleko do Bydg. Ciekawe, czy ktoś z naszej tutejszej bandy się wybierze
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Rozumiem ze 100% wolontariat pod czujnym okem Wladka. Skrytozerca parowek z grila mowimy nie !!
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  19. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 168 w 126 postach
    W ubiegłym roku z tego co pamiętam była mowa o biletach na mecz za taką pomoc.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To pomoc przypuszczam jak co roku. Ten wolontariat to przecież był już jak jeszcze Władka nie było a nagrodą były też bilety bądź dla osób funkcyjnych chyba jakaś drobna wypłata. Pewnie szukali wirażowych oraz ewentualne zastępstwo, ludzi do pomocy przy kołowrotkach, potrzebnych do przygotowania stadionu do meczów(sprzątanie, mycie,chwasty) oraz ogarnięcia TG(poduszki). No ale to dobrze, że zawsze znajdą się osoby chcące pomóc szczególnie teraz gdzie klub liczy każdy gorsz i nie będzie wynajmował do tego firm. Co by jeszcze bardziej docenić tych "pomagaczy" mógłby klub pomyśleć o paczkach świątecznych jakaś koszulka klubowa + szalik + kubek. Zawsze więcej barw na stadionie

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    mentikk (23-11-2016), wespe (23-11-2016)

  22. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,750
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Nie miało być już czasem werdyktu GKSŻ w sprawie juniorów?
    Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,068
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Wiesz...wtorek to taki trudny dzień na spotkania...dopiero co głowa po weekendzie przestaje boleć i takie tematy omawiać?
    A poważnie...spotkanie może i było, ale teraz jeszcze trzeba pewnie odczekać na oficjalny komunikat. Chociaż dziwi, że żadne portale nie piszą o tym z relacji czy to klubu, czy otoczenia zawodników.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No co nowego moze się pojawic.? Gdyby rozwiazali kontrakt to juz byl by stosowny komunikat GKSZ. A tak to pewnie cały czas utrzymywana jest sytuacja "60.000 za wypozyczenie i po sezonie free agent".
    W przypadku Stalka Podobno Piła chetnie na to by poszla ale moga dac max polowe z tego.
    Nowosci pisały ze 40.000 może dac Torun. Juniora szuka Orzeł który słynąl z bydgoskiego kierunku (Drozdzowski, Grobelski, Trepala) wiec ta opcja realna.
    Sitarek raczej karierę zakonczy

  25. Powrót do góry    #157
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mietek Nocul Zobacz posta
    Juniora szuka Orzeł który słynąl z bydgoskiego kierunku (Drozdzowski, Grobelski, Trepala) wiec ta opcja realna.
    Skrzydlewski po takich doświadczeniach to raczej sam wsiądzie na motor

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    atomenda (27-11-2016)

  27. Powrót do góry    #158
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    kitas (01-12-2016)

  29. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,068
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    I za niego Matkowski? Kochający klub "działacz", ktory w mediach wystawia klubowi przytyki i zrobi zły PR. Good choice!
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #160
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    No to GRUBO

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Buszmen (01-12-2016), Mihalo (02-12-2016), vicar (05-12-2016)

  32. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Akutat w tej roli pan Matkowski powinien poradzić sobie znakomicie. Doskonale zna przepisy i regulaminy. Nie będzie powtórki z licencji Huckenbecka.
    Inna sprawa że lat temu około 10 wyśmiewał to stanowisko twierdząc, że polega ono jedynie na wypełnianiu programu.
    W każdym razie nie rozumiem Waszego sceptycznego nastawienia do tej informacji.

    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 168 w 126 postach
    Polkowskiemu już dawno należało podziękować. Był z układu, który klub doprowadził do zadłużania bez pamięci.

  34. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    To nie układ zadłużał tylko kolejni nieudolni prezesi: Wojciechowski, Dering, Deresiński. Za prezesury Polkowskiego też przybyło nieco długu głównie z powodu klapy organizacyjnej SGP, ale równia pochyła w dół już nie była tak stroma.

    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Strona klubowa www to kiedyś jeszcze zmartwychwstanie czy już ktoś położył lachę na to ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    icon16.gif

    Jednak można było http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/650...yslawa-golloba, nawet mogą dalej startować w Polonii

  37. Powrót do góry    #166
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Stalkowskiego podobno chce Zdunek w Wybrzeżu. Jeśli Sitarek zostanie i Papa nie będzie wciąż tego rozpamiętywał i traktował wszystkich równo to młody może być podatawowym juniorem.

  38. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,086
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Chlopaki chcac kontynuowac kariery musieli zacisnac zeby i przeprosic starego tetryka,choc pewnie nie bylo za co.
    Oby to sie oplacilo.
    Mafia z warszawki,ktora jakos nie pofatygowala sie ten spor rozstrzygnac,znowu moze umyc raczki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Oddali też sprzęt klubowy a przecież twierdzili, że nie muszą nic zdawać. Także tego..
    Ps. Sitarek podstawowym juniorem ale tylko i wyłącznie z braku laku. To chyba będzie jego ostatni sezon juniorki a kto był na meczu Polonia - Wanda to widział co się działo w jego jedynym biegu tego dnia. Szkoda inwestować w takich jak to mówi Papa

  40. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 168 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Strona klubowa www to kiedyś jeszcze zmartwychwstanie czy już ktoś położył lachę na to ?
    Władek pewnie finanse na liczydle ogarnia, a Ty o tak zaawansowanej technice jak internet mówisz.

    Mnie zastanawia co Dziadzia wykombinuje z biletami. Mamy przecież 1 ligę, która jest teraz bardziej prestiżowa. Wszak jest jakiś poziom niżej.
    Stąd można powiedzieć, że to swoisty awans i wartość wizerunkowa wzrosła. Myślę, że rozsądnie byłoby podnieść ceny biletów.
    Zapewne słaba frekwencja w roku 2016 wzięła się z powodu zbyt niskiej ceny biletów. Ludzie nie byli przekonani co co jakości tak taniego widowiska.

  41. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Koniecznie należy podwyższyć ceny biletów! Przecież droższe bilety=większe zyski do kasy klubu! Ale kto jak kto, ale Władysław na pewno to wie
    BKS Polonia Bydgoszcz

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    vicar (05-12-2016)

  43. Powrót do góry    #171
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    I za ochronę nie trzeba będzie płacić bo nie będzie imprezy masowej. Cennik coś w deseń Grand Prix bym proponował. Prosta 100 zł, łuki 60. TG 500

  44. Powrót do góry    #172
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Polkowskiemu już dawno należało podziękować. Był z układu, który klub doprowadził do zadłużania bez pamięci.
    Akurat Polkowski to był jedna z nielicznych już osób, która cały wolny czas poświęcała temu klubowi i która miała Polonię w sercu. Ci którzy kojarzą go tylko z prezesury pokazują tylko swoją niewiedzę. Powodzenia Panie Andrzeju.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Oddali też sprzęt klubowy a przecież twierdzili, że nie muszą nic zdawać. Także tego..
    Ps. Sitarek podstawowym juniorem ale tylko i wyłącznie z braku laku. To chyba będzie jego ostatni sezon juniorki a kto był na meczu Polonia - Wanda to widział co się działo w jego jedynym biegu tego dnia. Szkoda inwestować w takich jak to mówi Papa
    O tak, bo w Orwata to tak mocno warto było inwestować cały rok...

    No nic, cieszy że sprawa w końcu jest jakoś rozwiązana. Ponoć Zdunek walczy o Stalkowskiego. Oby rozwiązanie tej sytuacji było pozytywne. Choć sam się zastanawiam - czy jak nikt Damiana nie wykupi, to jest szansa że ten pojedzie w barwach Polonii w 2017? Tak byłoby najlepiej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    rogal1979 (05-12-2016)

  46. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,068
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Myślę też, że dla Damiana ten rok w Polonii byłby dobrym rozwiązaniem. Byłby podstawowym juniorem, bo rywalizacji o skład nie miałby z kim przegrać. Jak tylko by dobrze żył z Jacą - a że z Oskarem kumple to całkiem możliwe - to jazdy by mu nie brakowało. A po roku i tak - zgodnie z obietnicą Władka - byłby wolnym zawodnikiem i po dobrym sezonie pewnie zostałby zasypany ofertami lepszymi niż Zdunkowa...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Akurat Polkowski to był jedna z nielicznych już osób, która cały wolny czas poświęcała temu klubowi i która miała Polonię w sercu. Ci którzy kojarzą go tylko z prezesury pokazują tylko swoją niewiedzę. Powodzenia Panie Andrzeju.
    Zgadza się... wkładanie Polkowskiego do jednego worka z tymi, którzy zadłużali Polonię jest conajmniej krzywdzace.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    O tak, bo w Orwata to tak mocno warto było inwestować cały rok...
    Taaak, przecież zrobił taki postęp, że aż dorobił się swojego fanpage na facebooku.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No nic, cieszy że sprawa w końcu jest jakoś rozwiązana. Ponoć Zdunek walczy o Stalkowskiego. Oby rozwiązanie tej sytuacji było pozytywne. Choć sam się zastanawiam - czy jak nikt Damiana nie wykupi, to jest szansa że ten pojedzie w barwach Polonii w 2017? Tak byłoby najlepiej.
    [/QUOTE]
    Bo ja wiem. Niech idzie na jeden rok do Gdańska... szlak przetarli już T.Gollob i J.Gollob. Dobrze pamiętam bluzgi w stronę Tomka, gdy przyjechał do nas w barwach Wybrzeża.

  48. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Zawsze lepiej inwestować w młodego coś rokującego niż już starego można powiedzieć 20 letniego juniora, który najpóźniej za rok będzie zapychał motory. Sitarek to rocznik 97, a na lekko przyczepny torze już od startu rzucało nim jak workiem ziemniaków po torze, niestety w debiucie ligowym przy Sportowej nie było dane mu dojechać do mety bo w końcu tor okazał się za wąski. Orwat to rocznik 99 i mimo, że jedzie gdzieś tam na końcu to..jedzie płynnie. Owszem może nie punktuje za wiele(choć kilka pkt zdobył u nas na juniorach przeciwników), ale jego jazda tragicznie nie wygląda i jeszcze zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb czy nie. Więc nie ma co się z niego śmiać bo może pracą coś osiągnie mimo, że talentu za dużego to chyba nie ma

  49. Powrót do góry    #176
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Najlepiej to bylo by zainwestowac w "nieporozumienie" Stalkowskiego no ale ten raczej rozwijaal się bedzie u Tadeusza lub Witolda - tam zainwestuja bez bólu
    Swoją drogą ciekawe czy Władek jeszcze kogoś sciagnie. Z całym szacunkiem ale Sitarek, Orwat a tym bardziej Jagła nie pokonają raczej żadnego rywala, z pojedynczymi wyjątkami. Kto do wyjęcia?
    A. Potoniec
    M. Studziński
    M. Lutowicz
    M. Kościelski
    Każdy z nich lepszy od naszych także niech sie biora
    Ostatnio edytowane przez Mietek Nocul ; 05-12-2016 o 19:59

  50. Powrót do góry    #177
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Orwat to rocznik 99 i mimo, że jedzie gdzieś tam na końcu to..jedzie płynnie. Owszem może nie punktuje za wiele(choć kilka pkt zdobył u nas na juniorach przeciwników)
    A konkretnie dwa - na Kacperze Grzegorczyku i Mateuszu Rząsie. Potwierdzam, że najlepiej byłoby się dogadać ze Stalkiem. Wbrew temu co niektórzy tu piszą jego udanym meczem był nie tylko pojedynek z Wybrzeżem, ale też z Łodzią i Częstochową. Zobaczymy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #178
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Potwierdzam, że najlepiej byłoby się dogadać ze Stalkiem. Wbrew temu co niektórzy tu piszą jego udanym meczem był nie tylko pojedynek z Wybrzeżem, ale też z Łodzią i Częstochową. Zobaczymy.
    Chodzi chyba o Krosno nie Czestochowe.
    Warto dodać że Stalkowski przy S2 miał średnia biegowa 1,20 pkt/wyścig. Jeśli się dogadają może być ważnym ogniwem naszym

  52. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Zbliżają się święta to już czas aby podane były ceny biletów i karnetów. To dobry czas i okazja na ewentualny prezent. Takie coś trzeba było wykorzystać i już od początku grudnia zacząć sprzedaż. Szkoda, że u nas 100 lat za murzynami wszyscy. Sporo klubów już cenniki podało a my o swoim kiedy się dowiemy? Władek już niech nie myśli o podwyżce, 30 zł to wystarczająco!

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (08-12-2016)

  54. Powrót do góry    #180
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Władek miałby pomyśleć o tym aby karnety były przed Świętami? Chyba marzysz Przecież to kibice są dla niego, a nie on dla kibiców!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •