Strona 28 z 33 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Władysław o możliwym odejściu Oskara:

    Trzeba się liczyć z odejściami. Druga liga to miejsce, gdzie zawodnicy albo uczą się jeździć, albo zaczynają rozwijać. Jeśli żużlowiec uważa, że ma więcej umiejętności i stać go na więcej niż jazdę w Polonii, to ma do tego święte prawo - powiedział sternik bydgoskiego klubu w rozmowie z Gazetą Pomorską.

    Ale jak Woźniak odchodził to traktował klub jak bankomat, no nie?

    PS. Kurde, a mogłyby być derby w I lidze!
    Ostatnio edytowane przez Marsh ; 06-08-2017 o 20:11
    BKS Polonia Bydgoszcz

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    krystiand (10-08-2017)

  3. Powrót do góry    #1217
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Widzę Wladek dalej zaskakuje Pozbywamy się Sitarka a ten który do niedawna nie robił postępów nagle zrobił krok do przodu i w przyszłym sezonie od niego zaczynamy budować skład. Ktoś mi jeszcze powie o co chodzi z Curyllo? Że Wladek dalej w niego wierzy?
    Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #1218
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Oho. Właśnie odsłuchałem konferencję. Nawet śmiechłem jak usłyszałem, że Jagła zrobił kolosalne postępy i jego zaletą jest to, że się nie przewraca(wyczuwalna aluzja do Stalkowskiego). To na pewno zasługa magistra. Oczywiście Kudriaszow się skompromitował nie tylko w Polonii ale również na arenie międzynarodowej. Dla niego miejsca w drużynie nie ma( i tak by odszedł), za to innych Prezes chce zatrzymać. W tygodniu Siopek ma mieć rozmowy. Chce zostać, ale kwestia warunków.

  5. Powrót do góry    #1219
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    A czym Kudriaszow podpadł papie?

  6. Powrót do góry    #1220
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    A czym Kudriaszow podpadł papie?
    zapewne niczym, ale trzeba udawać, że i tak nie widziało się dla niego miejsca w drużynie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #1221
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Obiecał, że będzie liderem i zanotuje progres względem minionego sezonu. Wyszło jak wyszło. Pewnie też był najdroższy więc jeśli nie chciał zejść z punktówki to już po przyklepaniu spadku nie był wystawiany.

  8. Powrót do góry    #1222
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Władysław o możliwym odejściu Oskara:

    Trzeba się liczyć z odejściami. Druga liga to miejsce, gdzie zawodnicy albo uczą się jeździć, albo zaczynają rozwijać. Jeśli żużlowiec uważa, że ma więcej umiejętności i stać go na więcej niż jazdę w Polonii, to ma do tego święte prawo - powiedział sternik bydgoskiego klubu w rozmowie z Gazetą Pomorską.

    Ale jak Woźniak odchodził to traktował klub jak bankomat, no nie?

    PS. Kurde, a mogłyby być derby w I lidze!
    I właśnie takich dwulicowych gości nie lubię, którzy nie potrafią zauważyć, że punkt widzenia żależy od miejsca siedzenia. Po co było obrażać Woźniaka? Oskar to może iść za rozwojem, a Szymon to nie? Szczerze mówiąc mam dużą nadzieję, że Oskar odejdzie (nikt za nim płakał nie będzie) a razem z nim pójdzie won Władek i ktoś normalny dostanie ten klub. Ktoś kto nie obraża wszystkich naokoło i potrafi ściągnąć jakiegoś sponsora.

    Cytat Zamieszczone przez Karlito Zobacz posta
    Oskar zostanie tym bardziej ze lokomotiv zrezygnuje i jak rzeszow wygra to pewno nas zaprosza do startu
    Sory, ale akurat w kolejce do zaproszenia jesteśmy daleko za Startem, Lublinem czy Ostrowem. Bo czemu mieliby nas zaprosić? Żebyśmy jazdą Curyły i Sitarka bawili kibiców w pierwszej lidze?

    W tym sezonie w klubie zrobił się dramat większy niż zawsze. Władek żadnego sponsora nie potrafił ściągnąc, robi super negatywny PR zarówno sobie jak i klubowi. I ta gadka, że obecna koncepcja składu się nie sprawdziła. Kto by ****a pomyślał, że koncepcja złożenia składu ze słabych zawodników się nie sprawdzi?

    I fajnie, że Stal Rzeszów wygrała jeszcze kilka spotkań. Ostatecznie my mamy 3 punkty, oni 10. Nie ma żadnego gadania że zaważył jakiś jeden mecz. Po sytuacji punktowej w tabeli widać że ****a nawet nie było blisko tego utrzymania!

    Dołączyliśmy do tuzów pierwszej ligi, typu Kolejarz Rawicz czy Speedway Miskolc, którzy w całych rozgrywkach odnosili tylko jedno zwycięstwo. A przepraszam - my jeszcze dorzuciliśmy remis!

    I jeszcze odnośnie winienia miasta - fakt, że prezesi z nadania przez miasto narobili długów. Ale ja ciągle powtarzam: długów było 5 mln, miasto przez 4 lata daje na to 8 mln więc sumarycznie wychodzi na plus. Wystarczy tylko coś dorzucić od siebie.

    Podsumowując: mam dużą nadzieję, że wraz z Oskarem odejdzie Władek i odsprzeda komuś klub... Marzenie ściętej głowy. Pewnie skończy się na emocjonującej walce z Kolejarzem Rawicz w przyszłym sezonie o uniknięcie miana czerwonej latarnii najniższej ligi w Polsce.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1223
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Polecam na poprawienie humoru
    http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/p...ideo,12340366/
    przecież tego hipokryty się słuchać nie da... Saszka kozłem ofiarnym, Wiktor w sumie też bebe, ale tańszy to może zostać. Jagła rowerzysta robi szalone postępy . Kolejnego juniora wywala z klubu bo Sitarek od 16 roku życia nie zrobił postępów. Tylko czemu o wspaniały prezesiku ty albo magister zachlajmorda Jacuś przez 2 lata nie nauczyliście go jeździć? Albo czemu my w ogóle nie mamy szkółki??? Tylko na innych potrafi narzekać a sam nie robi dosłownie NIC. Skład na następnym sezon oparty znów na wychowankach. Adamczak już jest fajny przecież, a pół sezonu po nim jechał... Mam wrażenie, że ten tetryk już ma tak krótką pamięć, że ocenia zawodników tylko za ostatni mecz... Nie rozumiem jak można być takim hipokrytom... Normalnie Władek to Kaczyński żużla

  10. Powrót do góry    #1224
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Adamczakiem też mnie rozwalił. Pół sezonu jechanie po nim, a teraz jest spoko. I przez jakie 3 lata nie jeździł? Które? O fenomenalnych postępach Jagły gdzie za sukces jest uznawane nieprzewracanie się już pisano Dramat. A Kudriaszow ma nie mal identyczną średnią jak dwa lata temu, więc nie ma spadku. Bo to zeszłorocznej ligi z Kolejarzami i Krosnem nie ma co porównywać. Ciekawi mnie, że powiedział, że zostają pewnie wszyscy poza Kudriaszowem. Czyżby na Oskara jednak nie ustawiła się kolejka chętnych?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 07-08-2017 o 14:16
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Buszmen (07-08-2017)

  12. Powrót do góry    #1225
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Czemu on tak ubliża tym Rosjanom? Jechali na miarę ich możliwości, czego on się spodziewał?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #1226
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Na kogoś trzeba zrzucić winę za nieudolnie zbudowany skład. A że Kudriaszow i tak odchodzi to jest idealnym kozłem ofiarnym. Nie spodziewaj się po Papie wysokich lotów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    krystiand (11-08-2017), never_mind (07-08-2017)

  15. Powrót do góry    #1227
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Bo ten kretyn przed sezonem z góry sobie założył, że oni będą liderami i sami będą ciągnąć wynik nie patrząc na ich rzeczywiste możliwości. Saszka jest materiałem na prowadzącego, ale nie na lidera drużyny. Idealny na nr 3 w drużynie. Wiktor to uzupełnienie pary i nic więcej. Władek sobie założył coś innego i teraz ma pretensje, że nie pojechali według jego wyobrażeń... Równie dobrze mógłby założyć, że oskarek będzie mistrzem polski, no ale na oskarka przecież dziadek by nie narzekał, bo przecież tak pięknie się rozwija to musi iść do innego klubu, nie jak ten złotówa i bankomat nielojalny Szymon
    A poza tym na kogo ten dziad nie narzekał w trakcie sezonu? Chyba tylko na wnusia...

  16. Powrót do góry    #1228
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Niech mi ktoś wytłumaczy kto łączy OAG z Łodzią? Przecież to czysta abstrakcja i sabotaż, tymbardziej że Orzeł w przyszłym sezonie będzie miał jeden cel. Wydaje się, że jedynym, któremu taki szum jest na rękę jest sam senior klanu Gollobów, a jedyny sensowny argument po co to robi to argument.... finansowy - by dać ewentualną podwyżkę OAG, żeby zatrzymać tak wartościowego [] zawodnika w drużynie. Przecież jak OAG przejdzie z tak cieplarnianych warunków do Orła i go Witek 'serdecznie pozdrowi' po pierwszej kolejce to szanowny Pan Prezes Polonii Bydgoszcz dostanie białej gorączki

    Jakbym miał brać kogoś z Polonii to OAG byłby 4 w kolejce - po Rosjanach i Siopku.

  17. Powrót do góry    #1229
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Też mi się wydaje, że to ściema. Po jednym meczu byłby tak zbluzgany przez Witka, że cały klan z płaczem by uciekł. To chyba po prostu jest aby pokazać "został, a mógł odejść!"
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #1230
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Może Gniezno lub powrót do Ostrowa w przypadku ich awansu? Jest kilka klubów gdzie mógłby się zaczepić, ale nie są to kluby z górnej półki które by walczyły o awans. Dolna "4" na pewno wchodzi w grę. Kto wie czy w Pile nie mają chęci na niego bo coś mi "śmierdzi" tym kierunkiem a ponoć szykuje się tam jakaś grubsza przebudowa? Niby Piła o awans może chcieć walczyć, ale to tak raczej bardziej pokazowo, bo na Eligę wątpię aby byli gotowi finansowo.

    Co do Woźniaka i bankomatu to pewnie Papa się wkurzył, że gość odszedł za jego plecami nawet się z nim nie spotykając. Wiadomo, Gollob chciał budować skład na swoich i od razu zaczynał rozmowy z naszymi a Woźniak dzień-dwa po ogłoszeniu nowego Prezesa był już we Wrocławiu a Papa pewnie dowiedział się o tym z mediów...Wypadało się spotkać z nowym prezesem nawet jeśli był już klepnięty we Wrocku i normalnie przy kawie odpowiedzieć, że odchodzi bo chce się tam rozwijać i jestem na 100% przekonany, że tego całego jadu w wywiadzie na Szymona by nie było. Jaki styl odejścia taka reakcja Prezesa

  19. Powrót do góry    #1231
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jaki Saszka? :O
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #1232
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...4,1,12407.html

    Dobrze, że nie ma III ligi bo byśmy i za rok też popłynęli. Zanosi się na to, że do obecnego składu(nie wiadomo i tak co z O.A.G i Kułakowem) zostaną dokoptowani juniorzy i jedziemy.
    Trzeba po kosztach bo jeszcze trochę do spłaty zostało a potem biba u Papy tak jak obiecał Jaca będzie gardło zdzierał

  21. Powrót do góry    #1233
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    To jest po prostu niepoważne, żeby jechać po Rosjanach a chwalić Adamczaka i Curyłę. Zarówno Adamczak jak i Curyło są przedostatni w klasyfikacji seniorskich średnich w I lidze - Adamczak wśród klasyfikowanych zawodników (wyprzedza tylko Marcela Szymkę), Curyło wśród nieklasyfikowanych (wyprzedza tylko Kamila Kiełbasę, pierwsze słyszę o tym zawodniku a wyniki I-ligowe śledziłem dość regularnie). Wiem że średnie nie oddają w 100% obrazu zawodnika, ale w ich wypadku są bardzo wymowne. Ale co tam, próbujmy dalej! Opierajmy żużel w Bydgoszczy na Adamczaku i Curyle, który w tym sezonie zdobył 9 (!) punktów. Świetna strategia, co może pójść nie tak?!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #1234
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    To jest po prostu niepoważne, żeby jechać po Rosjanach a chwalić Adamczaka i Curyłę. Zarówno Adamczak jak i Curyło są przedostatni w klasyfikacji seniorskich średnich w I lidze - Adamczak wśród klasyfikowanych zawodników (wyprzedza tylko Marcela Szymkę), Curyło wśród nieklasyfikowanych (wyprzedza tylko Kamila Kiełbasę, pierwsze słyszę o tym zawodniku a wyniki I-ligowe śledziłem dość regularnie). Wiem że średnie nie oddają w 100% obrazu zawodnika, ale w ich wypadku są bardzo wymowne. Ale co tam, próbujmy dalej! Opierajmy żużel w Bydgoszczy na Adamczaku i Curyle, który w tym sezonie zdobył 9 (!) punktów. Świetna strategia, co może pójść nie tak?!
    Nie czepiaj się, zawsze mógł nie wozić punktów
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #1235
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wypadało się spotkać z nowym prezesem nawet jeśli był już klepnięty we Wrocku i normalnie przy kawie odpowiedzieć, że odchodzi bo chce się tam rozwijać i jestem na 100% przekonany, że tego całego jadu w wywiadzie na Szymona by nie było. Jaki styl odejścia taka reakcja Prezesa
    Znając Szymona wątpię, aby z jego strony styl był nie taki jak trzeba.

    Artykuł z PS fajny: Władek popełnił błąd budując skład, więc na przyszły rok zostawi taki jak jest, minus Kudriaszow
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 08-08-2017 o 10:13
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #1236
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    czyli władzio niechący po cichu zdradził swój plan sprzed sezonu - spaść do 2 ligi i płacić mniej zawodnikom!
    Brawo Panie Władku - dał Pan radę wprowadzić swój podły plan, a nawet dodał Pan kilka bonusików!! Udało się Panu:
    - zniszczyć doszczętnie atmosferę wokół klubu
    - zniechęcić ostatnich sponsorów
    - zaniedbać, a wręcz zniszczyć szkolenie młodzieży
    - ośmieszać Polonie akcjami typu cytat z hitlera, brak podprowadzających, dżungla na stadionie, zamknięte trybuny
    - zniszczyć jakąkolwiek myśl marketingową wokół klubu
    - wprowadzić nową myśl szkoleniową która opiera się na braku treningów, bo przecież mistrzowie świata nie muszą trenować
    - obrazić wszystkich wokół siebie. No może oprócz cwaniaczka oskarka

    Dzięki Panu Nasza Polonia znalazła się tak nisko jak jeszcze nigdy nie była! Dziękujemy. ZAPAMIĘTAMY!!!

  25. Powrót do góry    #1237
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A pozytywy?
    Następny sezon cały można rozgrywać jako wydarzenia niemasowe (niskie koszty) - dostępna będzie tylko Trybuna Główna. A wiadomo - za główną trzeba płacić więcej (większe zyski). Będzie to wręcz produkt premium, także i rotacja na trybunie większa, czyli nowi kibice. Bo przecież każdy będzie chciał zobaczyć coś, co jest tylko dla nielicznych
    Ciekawe jacy to by mieli być owi dodatkowi juniorzy. Ja osobiście widziałbym szansy w szukaniu zawodników, którzy kończą wiek juniora i wiadomo, że u siebie się już do składu nie załapią, np. Trzensiok. Ale to już byłby pewnie lider, na którego nas raczej nie stać
    Nadal wg mnie nie korzystamy należycie z wynajdywania zawodników za granicą. Huckenbek był rok temu świetnym strzałem, i jego obecność w tym sezonie z pewnością odmieniłaby oblicze drużyny. Zamiast tego pocieszono nas Ekloefem, który w II lidze nawet nie byłby specjalnie wartością dodaną. Sprawa z Cookiem to jedno wielkie nieporozumienie. A rywale tymczasem szukają młodych chłopaków za granicą i mniej lub bardziej, ale korzystają z ich usług. Zawsze to lepsze 5 pkt młodego duna czy szweda, niż 1 pkt naszego asa...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1238
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Mijałem dzisiaj na Wojska Polskiego bus AJ'a...

    Wiem, że to nierealne marzenia, ale pomyślałem, że Andreas z Tomkiem mogliby
    Polonię podnieść z kolan.

  27. Powrót do góry    #1239
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Była szansa na Andreasa to Władka wybrano
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #1240
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Znając Szymona wątpię, aby z jego strony styl był nie taki jak trzeba.

    Artykuł z PS fajny: Władek popełnił błąd budując skład, więc na przyszły rok zostawi taki jak jest, minus Kudriaszow
    No właśnie to jest kuriozum. Przyznaje się do błedu po czym stwierdza że dalej będzie te polityke kontunuował.

    Z drugiej strony na drugą lige Jędrzejewski i Gollob to zawodnicy na średnią 2,0+,Adamczak i Curyło przyzwoici więc jakiś szkielet jest. Przy jakimś zagranicznym wzmocnieniu można wygrać wszystko u siebie.

  29. Powrót do góry    #1241
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Właściwie wszystkie nasze dyskusje o wzmocnieniach można odłożyć na półkę "science-fiction", z naciskiem na "fiction". Nie wierzę że zakontraktujemy kogokolwiek jako nowego lidera. Odejdzie Kudriaszow, będzie miejsce dla Adamczaka i Curyły i koniec. Tak nawiasem mówiąc to Władysław jest taki pewny pozostania Kułakowa, ciekawe na jakiej podstawie? Powiedziałbym że skończy się na tym że będziemy jechać trzema juniorami, ale ponieważ Sitarek jak widać popadł w niełaskę, pewnie nie będziemy mieli trzech juniorów. Chociaż Władysław w wywiadzie powiedział:

    Chcemy zatrzymać obecny skład bez Kudriaszowa i uzupełnić go o juniorów jeżdżących nieco lepiej od naszych.

    ...ale mam jakieś wrażenie że to tylko przejęzyczenie bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Władysławowi chciało się ściągać juniora. A szkoda, bo ciekawym kandydatem byłby np. Kaczmarek... ale jak już wspomniałem, nie ma sensu bawić się w przewidywanie wzmocnień, bo skończy się tylko frustracją z naszej strony
    BKS Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #1242
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Moze zamiast tego kogo bysmy widzieli to lepiej odpowiedziec sobie kto wogole bedzie chcial jezdzic u tetryka poza Naszymi chlopakami.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  31. Powrót do góry    #1243
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Dobrze, że nie ma III ligi bo byśmy i za rok też popłynęli. Zanosi się na to, że do obecnego składu(nie wiadomo i tak co z O.A.G i Kułakowem) zostaną dokoptowani juniorzy i jedziemy.
    Jest, jest i czeka na nas.
    Jeździ tam już Śląsk Świętochłowice, Victoria Rolnicki Machowa i Gwardia Warszawa.

  32. Powrót do góry    #1244
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    jakby tego było mało:
    http://www.expressbydgoski.pl/sport/...iery,12345915/
    nie ma to jak toruń jak Cie nie oplują na stadionie, to Cię butelką cisną, jak nie butelką to Ci warsztat opi...dolą...
    pewnie Holder szuka fur na Rybnik

  33. Powrót do góry    #1245
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale w Toruniu miał ten warsztat czy o co chodzi?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Powrót do góry    #1246
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Każda okazja jest dobra, żeby się do nas przy..... Zresztą jak wiadomo Bydgoszcz jest dzielnicą Torunia, więc nie ma się czemu dziwić.

    Kurde, brakuje mi tych napinek...

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  35. Powrót do góry    #1247
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    ale w Toruniu miał ten warsztat czy o co chodzi?
    no w Toruniu, Toruniu
    a co do napinek to rzeczywiście brakuje tego Miałem okazję przez kilka lat zarządzać zespołem handlowym w Toruniu i strasznie fajnie było się droczyć codziennie z ekipą Tylko, że to Polonia była już wtedy w czarnej, więc więcej pożywki oni mieli
    Ale swoją drogą dobry dowcip z Holderem - co nie??

  36. Powrót do góry    #1248
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Szanowny użytkowniku Pablosss!

    Zacytuję jedynie twoje słowa sprzed paru miesięcy:

    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Czy Wam czasem się sufit na głowę nie osunął? Po cholerę dokarmiacie trolli, którzy widząc, że się im udało Was wkurzyć uprawiają onanizm czytając jak z nimi polemizujecie??
    Nie sądzę, abym mógł trafniej podsumować twoje zaczepki. Nie zapomnij tylko o paczce chusteczek higienicznych, coby wytrzeć zbędne wydzieliny.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #1249
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Oj młody pierniku...
    Chyba na serio mnie nie zrozumiałeś!!
    Co innego spina i wyzywanie, a co innego droczenie się i inteligenty dowcip... Uwierz mi, że lubię Wasze miasto i zostawiłem tam kawał serducha (teraz za to pewnie spinkowicze z Bydzi mnie dojadą ) i jak pisałem wcześniej takie docinki to dla mnie była codzienność, tylko koledzy z Trn mieli więcej argumentów. Jak już tak wnikliwie czytasz moje posty to zauważysz, że nie jestem osobą która za wszelką cenę upiera się przy swoim zdaniu i potrafi przyjmować zdanie innych. Ba! Czasami nawet dam się przekonać Zauważ post użytkownika pawel_KST. Dokładnie tak samo jak on myślę! Jestem świadomym kibicem Polonii od 30 lat i żyłem w latach kiedy "wojnami" bydgosko-toruńskimi żyło dużo więcej ludzi niż teraz. Nie raz byłem u Was na stadionie na Broniewskiego i krzyczałem "Apator wibrator", ale też z uśmiechem na twarzy przyjmowałem "raz dwa trzy bydgoskie psy", ale nigdy nikogo nie zaczepiałem indywidualnie, nie znoszę przemocy więc dla mnie debilnym jest bicie kogoś za szalik w innych barwach. Za to nie raz uśmiałem się kiedy fan cluby prześcigały się w wymyślaniu psikusów drugiej stronie, jak bilboardy w mieście, samolot z ulotkami itp.. A jak spotykam się z kolegami z Trn to zawsze ich witam jakąś wrzutom chociażby na temat smrodu z oczyszczalni czy takie tam... Wszystko jest dla ludzi. Jesteśmy różni i to jest fajne. Chodzimy w różnych szalikach, ale nie musimy się nienawidzić! Bawcie się tym, że jeszcze macie z kim w Bydzi się podroczyć bo niestety u nas żużel umiera... Jeżeli nie obrażasz się na śmierć to zapraszam na priv a potem na piwo do bdg. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz o co mi chodziło. A jeżeli na serio poczułeś się obrażony to przepraszam. A teraz cieszcie się fuksiarze tym sezonem, bo szczęścia macie dużo. No i oddajcie motory Kułakowa

  38. Powrót do góry    #1250
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Władek znowu płynie... Teraz będzie wierny koncepcji wychowanków. Skład bez Kudriaszowa, ale za to uzupełni dwoma juniorami z zewnątrz.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...ie-niepowaznie

    Zadowolony jest z kolei z postawy Oskara Ajtnera-Golloba,który pierwszy rok jechał jako senior. - Proszę sobie przypomnieć, jakie obawy były o postawę Oskara, czy poradzi sobie w nowej roli i tak dalej. Tych opinii pełnych wątpliwości i zastanawiania było sporo. Niektórych rokowania były wręcz fatalne. A tymczasem druga średnia zespole, nie wiem czy nie pierwsza nawet.
    Według SF: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/po...tatystyki/2017
    Oskar ma 3 średnią w zespole... Nadal uważam, że jest to słaby zawodnik. Przy tak wielkim wsparciu i ciśnieniu na wynik jest słaby.
    Ktoś pytał czym przejawia się faworyzowanie. Może tym, że zdecydowaną większość prób toru jechał Oskar + ktoś, albo RT głównie Oskar i to niezależnie czy był dobry w danym meczu.
    Przy identycznym wyniku punktowym ****ka szła na innych, a o Oskarze nic. Nawet Kierownik drużyny nie krytykował młodego.
    W kuluarach mówiło się, że sami koledzy z zespołu na Oskiego kręcą nosem i że klub pod niego ustawiony i ułożony jest.
    Władek póki co chce zagłodzić klub na śmierć.
    Rozumiem, że spłaca długi i to fajnie. Jednak chwalenie go za to jest krótkowzroczne.
    Proszę powiedzieć co dalej? Kiedy skończą się dotacje z miasta. Co zrobi Gollob?
    Nie potrafi pozyskać sponsorów teraz, a później się nagle zmieni? O ile mnie pamięć nie myli Władysław miał przy zakupie przedstawić gwarancje inwestycji swojej kasy i sponsorów.
    My przez 2 lata nie mamy żadnych nowych, a starzy uciekli...
    Złota setka to póki co 3 firmy...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Marsh (11-08-2017)

  40. Powrót do góry    #1251
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Czytając ostatnie wywiady z seniorem klanu coraz trudniej oprzeć mi się wrażeniu, że... "jego jest dwóch"

  41. Powrót do góry    #1252
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Mnie zaintrygował inny fragment:
    Nie wypełniliśmy planu, jakim było bezpieczne szóste miejsce w lidze
    W ubiegłym roku cudem (w powtórce ostatniego biegu meczu Krosno-Kraków) zajęliśmy 8. miejsce. Zdobyliśmy 11 punktów, a do miejsca barażowego zabrakło nam kolejnych 10 punktów. Po sezonie nikt nas nie wzmocnił; jednego punktującego seniora (kilka skromnych punktów w meczu) zastąpiliśmy Oskarem, którego zastąpił junior (max. 1 punkt w meczu). Oczywiście, kilku chłopaków obniżyło loty, ale oczekiwanie 6. miejsca w 2017 r. to już ponadprzeciętna głupota. Poważnie, ten człowiek jest aż tak oderwany od rzeczywistości?

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    rogal1979 (11-08-2017)

  43. Powrót do góry    #1253
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No Władek tą fantastyczną postawą Oskara to popłynął Aczkolwiek obiektywnie trzeba przyznać, że wyniki Oskara były przyzwoite. Inna sprawa, że te wypowiedzi Władka czytam już chyba czwarty raz w przeciągu tygodnia, codziennie są jakieś nowe przedruki...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #1254
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Za parę dni się okaże, że generalnie Władek pochwalił Mikiego za fenomenalną jazdę. Dajmy tylko Ostafowi to obrobić
    Mnie w tym wszystkim i tak najbardziej rozbiło, że to kontuzja Orwata rozbiła nam drużynę i przez to nie wygrywaliśmy. Jakby to, czy 1 pkt w biegu młodzieżowym przywiezie Orwat czy Jagła robiło różnicę...
    No to szykuje się nam gorący okres transferowy. Zwłaszcza jak się okaże, że i Oskar i Wiktor się zawiną...zostaniemy z Siopkiem, Adamczakiem i Curyłą. I kogo my sobie znajdziemy, żeby tę drużynę uzupełnił? Może Szymko będzie dostępny
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #1255
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to szykuje się nam gorący okres transferowy. Zwłaszcza jak się okaże, że i Oskar i Wiktor się zawiną...zostaniemy z Siopkiem, Adamczakiem i Curyłą. I kogo my sobie znajdziemy, żeby tę drużynę uzupełnił? Może Szymko będzie dostępny
    Gdyby nie to, że Władek pogonił Old Boys Speedway Bydgoszcz możnaby tamtych chłopaków zachęcić do zdania licencji

  46. Powrót do góry    #1256
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Nadal uważam, że jest to słaby zawodnik. Przy tak wielkim wsparciu i ciśnieniu na wynik jest słaby.
    Ktoś pytał czym przejawia się faworyzowanie. Może tym, że zdecydowaną większość prób toru jechał Oskar + ktoś, albo RT głównie Oskar i to niezależnie czy był dobry w danym meczu.
    Przy identycznym wyniku punktowym ****ka szła na innych, a o Oskarze nic. Nawet Kierownik drużyny nie krytykował młodego.
    W kuluarach mówiło się, że sami koledzy z zespołu na Oskiego kręcą nosem i że klub pod niego ustawiony i ułożony jest.
    Szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na próby toru, ale tak czy inaczej nadal uważam że Oskar robił swoje. Naprawdę, nie on jest naszym problemem. Jeśli jest "nietykalny" to cóż, to nie jest jego wina. Osobiście najbardziej irytują mnie jego markowane defekty. I w sumie racja, on wiele poza Polonią nie jeździ. Tak z czystej cciekawości ciekawy jestem co się z nim stanie w przyszłym roku.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #1257
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Na rynku jest dużo słabych zawodników, którzy zawsze szukają klubów.
    W przyszłym sezonie miejscowi się odrodzą a Ci co dojdą będą odkryciem prezesa Władysława i Polonia będzie się bić o awans.
    Prezes kupił Polonię dla wnuka i synów. On klub chciał wyzerować i przekazać Tomkowi a Oskar miał się w międzyczasie spokojnie rozwijać.
    Niestety po drodze mieliśmy Chełmno. Tak w życiu bywa. Jaca od wypadku jakoś nie istnieje więc dajcie mu spokój z tym pijakiem i ćpunem. To nigdy nie wiadomo co w człowieku siedzi i ile ludzie "mają w plecaku".
    Jak Tomek stanie na nogi to Polonia stanie na nogi.
    No i zawsze przecież jest BTŻ.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    bartekdm (13-08-2017)

  49. Powrót do góry    #1258
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach

  50. Powrót do góry    #1259
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    nawet nie chce mi się tego komentować...
    "sponsorzy sami nie dzwonią i nie proszą się żeby pomóc Polonii" a treningi na własnym torze nie są potrzebne bo on ma w drużynie zawodowców..
    Tosz **** ten człowiek jest granatem oderwany od rzeczywistości...

  51. Powrót do góry    #1260
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Wladkowi sie marzy ze Tomek przejmie klub. Ja mysle ze Tomek bedzie sie zajmowal intensywnie soba przez nastepne lata a nie klubem bez stadionu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

Strona 28 z 33 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •