Strona 12 z 33 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Może źle się wyraziłem z tym że nie warto chodziło mi tylko o to że poza majem spotkamy się na stadionie łącznie 3 razy i to będzie koniec. Marzy mi się aby były dwie ligi po 10-12 zespołów w jednej inaczej ten sezon jest bardzo krótki. Przy przebudowie tego stadionu trzeba pomyśleć aby było można go jak najbardziej wykorzystać. Nie tylko żużel ale i koncerty i różnego rodzaju cykliczne imprezy.
    Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #497
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Wtedy, kiedy będzie to możliwe, Tomasz Gollob zostanie prezesem Polonii Bydgoszcz. Taką informację przekazał Władysław Gollob, ojciec żużlowca.

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    W Bydgoszczy znowu to samo. Rozpoczęcie zawodów za minutę a przed kasami tłumy. Znowu będzie marudzenie na klub, że nie poczekali itd itp

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Jak każdy przychodzi na ostatnią chwilę to nie ma co się dziwić.

  5. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Dzisiejszy mecz pokazał że w Bydgoszczy są ludzie dla których można robić zuzel, te wszystkie opowieści ze w Bydgoszczy nie ma kibiców można włożyć między bajki. Trzeba poprostu odpowiednio podejść do kibica i go zachęcić do przychodzenia na stadion. Mimo relacji w telewizji myślę że te 6 tysięcy było. Więc panowie od marketingu do roboty i utrzymajmy tą frekwencję do końca sezonu.
    Polonia Bydgoszcz

  6. Powrót do góry    #501
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Frekwencja w tv wyglądała bardzo dobrze. Natomiast wynik... uratował nam chyba brak juniora w Stali. Cały mecz mieliśmy problem z odskoczeniem Stali na więcej niż 4 punkty, no ale jakoś się udało wygrać... tylko czy to "jakoś" starczy na innych, lepszych rywali?...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Sezon na Sportowej rozpoczęty od zwycięstwa, trochę szczęśliwego (kontuzja juniora gości) ale zwycięstwa. Czy ustawienie par przyniosło efekt, ciężko stwierdzić, prowadzący pary wyszli na plus, Rosjanie na minus. Czy to wina niedopasowania motocykli czy jazdy z parzystymi numerami.
    Ciężko zdecydować za kogo Mikołaj ma wejść teraz do składu, Polacy pojechali dobrze, Rosjanie mieli gorszy dzień ale są w stanie pojechać o wiele lepiej.

    Będziemy mieć nowego prezesa w perspektywie, już potwierdzone przez Władka i samego Tomka. Trzeba mieć nadzieję, że Tomek wyjdzie z tego.

    Polewaczka zrobiła swoje polewaczka.jpg

    Frekwencja bardzo pozytywnie, kolejki przed stadionem. Byłem w szoku, że tylu kibiców przyszło pomimo transmisji Polsatu. Sam Stawluk przyszedł kierować kolejkami przed kołowrotkami.

    Oby to nie był tylko wybryk , a powrót kibiców na stadion.
    Ostatnio edytowane przez FATaMORGANa ; 30-04-2017 o 19:41

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Wiele osób przyszło dla Tomka, stąd taka frekwencja.
    Co do meczu, to kluczowy był bieg 14. Szczerze to spodziewałem się, że Lampart im ucieknie i będzie 3-3, co po spodziewanym 1-5 w ostatnim biegu oznaczałoby porażkę. Na szczęście tak się nie stało.
    Dziś zawiedli Ci najpewniejsi, czyli Rosjanie. Czekam na taki mecz w którym zagra wszystko.

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Czy posiada ktoś nagrany dzisiejszy mecz lub wie, gdzie można go zobaczyć/pobrać?

  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez szymon001 Zobacz posta
    Czy posiada ktoś nagrany dzisiejszy mecz lub wie, gdzie można go zobaczyć/pobrać?
    O 13:30 dzisiaj jest powtórka na Polsacie Sport. Ponadto mecz będzie dostępny na stronie ipla.tv.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FanPolonia za jego przydatny post!

    szymon001 (02-05-2017)

  12. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dzisiejszy mecz pokazał że w Bydgoszczy są ludzie dla których można robić zuzel, te wszystkie opowieści ze w Bydgoszczy nie ma kibiców można włożyć między bajki. Trzeba poprostu odpowiednio podejść do kibica i go zachęcić do przychodzenia na stadion. Mimo relacji w telewizji myślę że te 6 tysięcy było. Więc panowie od marketingu do roboty i utrzymajmy tą frekwencję do końca sezonu.
    Ciekawe tylko ile jeszcze pociągniemy tą frekwencją na wypadku Tomka.
    Żeby nie było - cieszy mnie ta frekwencja, ale nie czarujmy się, że ludzie przyszli dla samego żużla. Wszyscy chcieli się "zjednoczyć" dla Tomka. Trochę przykre, że takie zdarzenia dopiero przyciągają ludzi na stadion. Miejmy nadzieję, że jak już Tomek zasiądzie w fotelu bosa taka frekwencja będzie standardem, bo nie będę się oszukiwał, że zaraz wróci foch w stosunku do Władka i "nie idę na mecz, bo nie będę pomagał Władkowi" itp. Ale może to zwycięstwo też pozytywnie nakręci kibiców do przyjścia na najbliższy mecz. Zwłaszcza, że to kolejny mecz z bezpośrednim rywalem. Oby chłopaki spędzili cały tydzień na torze i przygotowali się na mecz.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #507
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Tak sobie myślę, że skoro jest już oficjalnie ze to Tomek będzie prezesem, warto byłoby już teraz do klubu wprowadzić Gaszynskiego który mógłby ruszyć do sponsorów i przekonać ich marka "Tomasz Gollob". Jest to chyba jedyna szansa żeby sprowadzić tu jakiś sponsorów.

    Szansa jest jakiej nie było dawno, klub spłaca długi, planowany jest remont stadionu i Tomek w niedalekiej przyszłości właścicielem. To może się udać tylko potrzebna jest do tego osoba kompetentna, znająca się na rzeczy. Moim zdaniem taka osoba byłby Gaszynski.

    Fajnie było w 2020 na stulecie klubu, na nowym stadionie z nowym właścicielem zobaczyć extralige
    Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Plan jak marzenie
    Ze wszystkim można się zgodzić, jednak wydaje mi się, że Gaszyński jako bliski przyjaciel Tomka też jest bardziej skupiony na jego zdrowiu niż poszukiwaniu potencjalnych sponsorów. Ja mam nadzieję, że informacja o przekazaniu klubu Tomkowi wypchnie trochę więcej ludzi na stadion. Na obecne warunki te 6k co mecz było marzeniem, ale już te 4k ludu na trybunach to całkiem przyjemna wizja, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Jakby nie patrzeć na pewno to nieco lepszy zastrzyk gotówki niż 800-1200 osób...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #509
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Ciężko zdecydować za kogo Mikołaj ma wejść teraz do składu
    A dlaczego Curyło ma za kogoś wejść do składu? Do niektórych nadal nie dociera, że Curyło to nie jest klasowa światowa, tylko zdecydowanie najsłabszy senior Polonii, który za innych powinien wskoczyć do składu jedynie w razie kontuzji. Jeszcze niedawno ktoś tu pisał, że o skład walczy z Adamczakiem. Proszę Was - gdzie sufit a gdzie podłoga...

    Byłem w szoku, że tylu kibiców przyszło pomimo transmisji Polsatu.
    Bo to, że TV zabiera widzów ze stadionu to jest mit.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (02-05-2017)

  17. Powrót do góry    #510
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Plan wygląda bardzo dobrze ale to jest melodia przyszłości. Przyszły sezon może zaczniemy z nowym prezesem, pytanie tylko, czy będzie to sezon w 1 czy 2 lidze.

    A tak z innej beczki - orientuje się ktoś może, gdzie można kupić koszulki wspierające Tomka? Po 10 biegu pod trybuną główną już nikogo nie było, a na fb nikt nie odpisuje. Będę wdzięczny za wszelaką pomoc

  18. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A dlaczego Curyło ma za kogoś wejść do składu? Do niektórych nadal nie dociera, że Curyło to nie jest klasowa światowa, tylko zdecydowanie najsłabszy senior Polonii, który za innych powinien wskoczyć do składu jedynie w razie kontuzji. Jeszcze niedawno ktoś tu pisał, że o skład walczy z Adamczakiem. Proszę Was - gdzie sufit a gdzie podłoga...


    Bo to, że TV zabiera widzów ze stadionu to jest mit.
    Odnośnie Curyło - 100% zgodności. Jeśli ma wskoczyć do składu, to jedynie w przypadku kontuzji kogokolwiek. Nie ma co się oszukiwać, że on jest w stanie ograć kogokolwiek ze składu.
    Co do frekwencji vs transmisji. To nie jest mit, tylko wymówka. Ci, którzy twierdzą, że nie idą, bo jest w tv i tak by nie przyszli. Ale przynajmniej mają wygodną podkładkę.

    Cytat Zamieszczone przez szymon001 Zobacz posta
    Plan wygląda bardzo dobrze ale to jest melodia przyszłości. Przyszły sezon może zaczniemy z nowym prezesem, pytanie tylko, czy będzie to sezon w 1 czy 2 lidze.

    A tak z innej beczki - orientuje się ktoś może, gdzie można kupić koszulki wspierające Tomka? Po 10 biegu pod trybuną główną już nikogo nie było, a na fb nikt nie odpisuje. Będę wdzięczny za wszelaką pomoc
    Dołączam do zapytania. Jak jest możliwość zakupu z wysyłką to chętnie skorzystam.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #512
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    To jest straszna ironia losu.
    Ciężka kontuzja najlepszego polskiego zawodnika, szansą na wyjście z kryzysu jego macierzystego klubu. Choć to fizycznie Tomkowi nie pomoże w tej chwili, ale w przyszłości kto wie? Tomek to pasjonat motocykli i sportu. Jeśli mocno zaangażuje się w działalność na rzecz klubu, nie będzie rozmyślał o własnych problemach i może szybciej stanie na nogi.
    Na stadionie w Bydgoszczy ostatnio byłem na DPŚ przed kilku laty. Już wtedy stadion i otoczenie domagały się remontu. Ale za to tor miód, malina, godny lepszych widowisk. Aż nie chce się wierzyć w ilość 1000 kibiców na lidze.
    Mam nadzieję na powrót Polonii do Eligi. Nawet w takiej sytuacji trzeba ratować klub, jeśli tylko się da. Następna okazja może zdarzyć się nieprędko.
    Byle tylko Tomek miał siły się w to zaangażować.

  20. Powrót do góry    #513
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie wiem co Wy z tym Curyłą. Póki co to chyba on z Oskarem walczy o skład, nie z Adamczakiem.
    Jeszcze odnośnie mojego posta to miałem na myśli, że właśnie mimo że Adamczak walczy Z Curyłą o jedno miejsce to i tak póki co jest on na uprzywilejowanej pozycji. Ciężko aby Miki wygryzł kogoś innego, więc stwierdziłem, że walczy z tym który jest najbardziej w jego zasięgu.

    Adamczak też szału nie robi. Swoje co prawda przywiózł ale był wolny, popełniał błędy i jechał tak jak zawsze czyli sztywno po trasie. Musi bardziej dynamiczniej śmigać.
    Mam dziwne przeczucie, że teraz wskoczy do składu Curyło za Kułakowa. Tego bym nie chciał, ale oglądałem jeszcze powtórkę meczu i tam Feddek powiedział, że Papa chciał odsunąć któregoś z Rosjan już na mecz właśnie z Rzeszowem

    Szkoda, że trochę puntów pouciekało na trasie bo ze startu ładnie się zabieraliśmy. Na bonus jednak szans nie było bo trzeba sobie jasno powiedzieć, tam dostaniemy baty. Teraz czas na operację Kraków.

    Oskar chyba pomału dochodzi do ładu ze sprzętem. Śmigał na silniku/ach od "Pitera". Świeżutka dostawa była dzień wcześniej

    W ramach zbiórki na rehabilitację Tomka zebrano nieco ponad 14.000 zł

  21. Powrót do góry    #514
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A dlaczego Curyło ma za kogoś wejść do składu? Do niektórych nadal nie dociera, że Curyło to nie jest klasowa światowa, tylko zdecydowanie najsłabszy senior Polonii, który za innych powinien wskoczyć do składu jedynie w razie kontuzji. Jeszcze niedawno ktoś tu pisał, że o skład walczy z Adamczakiem. Proszę Was - gdzie sufit a gdzie podłoga...
    Dociera, dociera, że Miki jest aktualnie najsłabszy. Chodziło mi tu o sytaucję, że każdy ma być odstawiony od meczu by on też pojeździł. Tak się chyba wypowiadał kiedyś Papa, że ma być rotacja w drużynie. Jeśli Miki będzie zmiennikiem to wychodzi na to, że głownie na wyjazdach. Na Sportowej pojeździ tylko w przypadku kontuzji kolegi.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  22. Powrót do góry    #515
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mam dziwne przeczucie, że teraz wskoczy do składu Curyło za Kułakowa. Tego bym nie chciał, ale oglądałem jeszcze powtórkę meczu i tam Feddek powiedział, że Papa chciał odsunąć któregoś z Rosjan już na mecz właśnie z Rzeszowem
    Normalnie Nostradamus Z Krakowem jedzie Curyło za Kułakowa w parze z Oskarem. Reszta bez zmian i przetasowań w parach.
    Wiadomo zmiany są możliwe w składach, ale nie ma co mieć nadziei. Sezonowe ustalenia są najważniejsze a do tego akurat złożył się słabszy mecz Kułakowa, który zdobył tylko 4 punkty na Rzeszowie tak samo jak w zeszłym roku i jest alibi do zmiany dla krytyków. Szkoda bo Wiktor ma potencjał nawet na dwu cyfrówkę a podejrzewam, że teraz by się odkuł. Trzeba liczyć choć na kilka punktów Curyły i jazdę pozostałych seniorów na poziomie meczu ze Stalą.

    Dobrze, że u gości jest Vissing

    Arge Speedway Wanda Kraków
    1. Patrick Hougaard
    2. Claus Vissing
    3. Ernest Koza
    4. Nicolai Klindt
    5. Mateusz Szczepaniak
    6.
    7. Szymon Szlauderbach

    Polonia Bydgoszcz
    9. Oskar Ajtner-Gollob
    10. Mikołaj Curyło
    11. Damian Adamczak
    12. Andriej Kudriaszow
    13. Marcin Jędrzejewski
    14. Patryk Sitarek
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 03-05-2017 o 12:55

  23. Powrót do góry    #516
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ładnie tam kogoś pogrzało, że na mecz z drużyną z dołu tabeli - bardzo istotny dla końcowej kolejności w tabeli - wstawia do składu Curyłę zamiast Kułakowa. Przecież to jest sabotaż
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mihalo (03-05-2017), Sportowa_2 (04-05-2017), rogal1979 (04-05-2017), vicar (04-05-2017), wokie (05-05-2017)

  25. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Wariant oszczędnościowy po prostu.
    Władysław liczy na zwycięstwo 46-44.

    Z Kułakowem w składzie musiałby zapłacić więcej punktówki.

  26. Powrót do góry    #518
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Mam nadzieję, że to jest tylko koślawa zasłona dymna. Mecz z Wandą jest z cyklu "must win" i tam nie ma miejsca na eksperymenty w składzie! Mam nadzieję, że ktoś się ta ogarnie z tym.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta


    Bo to, że TV zabiera widzów ze stadionu to jest mit.
    Mam zupełnie inne zdanie. TV odbiera widzów i to bardzo wielu.
    Znam wielu ludzi, którzy ogladają mecze w teleodbiorniku i otwarcie przyznają, że gdyby nie było transmisji to co drugi/trzeci mecz oglądaliby z trybun.
    To, że sporo osób przyszło na ten mecz to tylko i wyłącznie kwestia nieszczęśliwego wypadku Golloba i nagłośnienia tego spotkania jako "meczu dla Tomka".
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-05-2017 o 10:48
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #520
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wariant oszczędnościowy po prostu.
    Władysław liczy na zwycięstwo 46-44.

    Z Kułakowem w składzie musiałby zapłacić więcej punktówki.
    Żeby się tylko nie przeliczył :/ Tak jak napisał Vicar - to jest mecz o życie dla nas a u nas znowu kombinują :/ mam nadzieję, że jednak pójdą po rozum do głowy i pojedzie Wiktor.

    Do tego według mnie jest szansa wykorzystać zwycięstwo ze Stalą i ewentualne z Wandą do napędzenia kibiców na trybuny. Ewentualne dwa zwycięstwa z rzędu, walka i może kibice, którzy byli na Stali skuszą się na następne mecze.
    Tak więc nie kombinować, Wiktor do składu i jazda

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    rogal1979 (04-05-2017)

  30. Powrót do góry    #521
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mam zupełnie inne zdanie. TV odbiera widzów i to bardzo wielu.
    Znam wielu ludzi, którzy ogladają mecze w teleodbiorniku i otwarcie przyznają, że gdyby nie było transmisji to co drugi/trzeci mecz oglądaliby z trybun..
    Hm, na pewno? A nie uważasz, że tylko tak mówią, a tak czy owak by nie poszli na stadion? Często wygląda to po prostu na zwykłą wymówkę.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Hm, na pewno? A nie uważasz, że tylko tak mówią, a tak czy owak by nie poszli na stadion? Często wygląda to po prostu na zwykłą wymówkę.
    Wg mnie telewizja zabiera widzów. Zawsze znajdzie się kilku leniuszków którzy przy piwie wolą oglądac mecz swojej drużyny. Jednak wydaje mi się też że te liczby nie są aż takie wielkie

  32. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    U nas zmian ma nie być. Mam nadzieję, że nie będzie też u gości i pojedzie Vissing. Mamy wówczas szansę wymęczyć niewielkie zwycięstwo. Czyżby to kara dla Nichollsa za to, że nie było go na meczu z Piłą tym jak się okazało dla Krakowa szczęśliwego bo odwołanego?

  33. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wg mnie telewizja zabiera widzów. Zawsze znajdzie się kilku leniuszków którzy przy piwie wolą oglądac mecz swojej drużyny. Jednak wydaje mi się też że te liczby nie są aż takie wielkie
    Tych kilku to się mieści w granicach błędu statystycznego. Ja jednak tutaj zgadzam się z vicarem, ci którzy tak mówią to z reguły traktują to jako wymówkę.
    d
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Hm, na pewno? A nie uważasz, że tylko tak mówią, a tak czy owak by nie poszli na stadion? Często wygląda to po prostu na zwykłą wymówkę.

    Nie muszą szukać wymówki, to nie dzieciaki, żeby mieli kłamać z takiego powodu.
    Tobie i mnie nie przyszłoby do głowy zeby nie pójść na swój domowy mecz z powodu transmisji.
    Większość widzów, która robią frekwencję nie podchodzi do tego tak dogmatycznie jak my.

    Zresztą jak spojrzysz na przeciętny wiek tych, którzy zasiadają na trybunach to jest on coraz wyższy.
    Kolejne roczniki są coraz bardziej elastyczne w swoim kibicowaniu, do tego korzystanie z relacji z tv i internetu jest dla nich tak naturalne jak dla starszych obecność na trybunach.
    Z kolei ci starsi z wiekiem też robią się coraz wygodniejsi.
    To w ogóle ciekawy temat dla socjologów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #526
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Hm, to ciekawe. Bo przecież żużel w TV nijak ma się do tego na stadionie - tu ma się zapach i dźwięk, który potęguje wrażenie. W zasadzie mógłbym odpuścić żużel na żywo na rzecz telewizyjnego w jednym przypadku - gdybym wiedział, że na torze będzie nuda...

    I tu jest chyba clue. Na przestrzeni jednego dnia rozmawiałem z dwiema osobami, które na żużel chodzą mocno od święta, albo tylko za moją namową. Obie stwierdziły, że żużel jest fajny, ale tylko gdy na torze jest walka. I to powinno przyświecać klubom. Moim zdaniem typowy piknik ma w tyłku czy jedzie dwóch obco, jeden, czy są play-offy, konfetti i bajery. Piknik jak zobaczy, że na torze nic się nie dzieje, to drugi raz już nie przyjdzie. Swojego kolejnego przyjścia na stadion nawet nie uzależnia od zwycięstwa czy porażki. Tor musi być po prostu do walki. I nic dziwnego - przecież to ona rozgrzewa publiczność. Zawsze jak biorę kogoś nowego na stadion to się stresuję - oby były jakieś mijanki. Kiedyś koleżanka, którą wziąłem na mecz mnie spytała "czy to jest zawsze tak, że po starcie już się kolejność nie zmienia?"...

    Nie żyje Bartosz Bietracki... Parę fajnych punktów dla nas zrobił
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 05-05-2017 o 10:50
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    246
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie żyje Bartosz Bietracki... Parę fajnych punktów dla nas zrobił
    Szkoda, młody chłopak. Wiadomo co się stało?
    Niech mu ziemia lekką będzie.

  37. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    22 lata. Choroba? Wypadek?

    TVP3 Bydgoszcz‏ @tvpbydgoszcz 52m52 minutes ago




    Nie żyje Bartosz Bietracki, b. żużlowiec @PoloniaBDG, ostatnio mechanik. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, 22-latek popełnił samobójstwo


    (*)
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 05-05-2017 o 14:23

  38. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Nikt chyba nie wie. Szok. Nawet nie jestem do końca przekonany czy on na meczu z Rzeszowem jeszcze nie "mechanikował" u Oskara.

  39. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Niestety chyba samobójstwo.

    Szkoda chłopaka.

  40. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    I jak tor po nocy? Ktoś ma jakieś informacje czy jest szansa dzisiaj na żużel?
    Polonia Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Przestało padać około 23. Póki co pogoda bez szału, ale nie pada. Moim zdaniem mecz powinien się odbyć. Nam też na tym zależy. Szczepan i Klintd muszą wracać z Francji. Będą zmęczeni po podróży.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #533
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Przestało padać około 23. Póki co pogoda bez szału, ale nie pada. Moim zdaniem mecz powinien się odbyć. Nam też na tym zależy. Szczepan i Klintd muszą wracać z Francji. Będą zmęczeni po podróży.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

    Ciekawe stwierdzenie. Jak można być zmęczonym po podrózy w tym czasie mogą przecież....spać

  43. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Można spać, ale w autach różnie to wygląda. Mimo wszystko takie podróże wyczerpują. Nie są to relaksujące momenty.

    Tak sobie myślę, że Szymek Woźniak to w tym roku chyba w Sparcie nie pojeździ...

  44. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tak sobie myślę, że Szymek Woźniak to w tym roku chyba w Sparcie nie pojeździ...
    Co w obliczu młodego wieku i pilnej potrzeby jazdy jest bardzo złą wiadomością.
    Dzisiejsza sytuacja, gdy nie jedzie Milik a mimo to nie ma go w składzie może
    być dla niego szczególnie przykra.

  45. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    To właśnie mam na myśli. Zawodnik stojąc w miejscu w tym wieku nic nie osiągnie :/ Poszedł tam się rozwijać...

  46. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Ale jadą.

  47. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Wanda wbiła dzisiaj gwóźdź do naszej trumny. I pomyśleć, że ktoś tu pisał, że możemy z nimi walczyć o utrzymanie.

  48. Powrót do góry    #539
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    7 maja, ledwo kilka meczów w ligach a Bydgoszcz już w 2 lidze

  49. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Na następny mecz przyjdzie 500 osób.

Strona 12 z 33 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •