Strona 25 z 33 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Orwat jest na kontrakcie profesjonalnym i to jego wina że na słaby sprzęt.
    Czego ma Jacek nauczyć młodych? On pije i ćpa tylko. Jaki to daje szacunek wśród młodych? To jest autorytet?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kto ma jeździć? Wspaniała młodzież spod fachowej ręki Jacka Golloba.
    Ale ja pytam poważnie.

  3. Powrót do góry    #1083
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Oskar mówi że robi postępy i pnie się ku gorze, wiec nie wiem o co wam chodzi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    It's time to ride
    ***** ***

  4. Powrót do góry    #1084
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Oskar i Siopek pewnie zostaną. Skład seniorski zapewne uzupełnią Adamczak i Curyło. Jednak to, że uzupełnią skład nie znaczy, że będą co mecz w składzie..Z juniorki Orwat i Jagła
    Czas rozejrzeć się za wzmocnieniami. Składy II ligowe pokazują, że można mieć fajnych zawodników zagranicznych np. Borodulin, Jacobsen, Czałow, Masters, Bellego itp. Kwestia pieniędzy, ale Poznań czy Krosno za wiele nie mają a właśnie większość tych co wymieniłem tam jeździ. Także trzeba się rozejrzeć właśnie za perspektywicznymi stranieri bo Polaków mamy swoich. Na pewno wskazany nowy junior. Może być ktoś z wypożyczenia. Może Lutowicz, może Żupiński z Gdańska jako gość? Będzie z czego wybierać ale trzeba się spieszyć a nie robić tego w połowie sezonu
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 16-07-2017 o 17:49

  5. Powrót do góry    #1085
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    w tym roku Oskar 70 % budżetu, za rok będzie mógł utrzymać stawki tegoroczne i dostanie 99%.

  6. Powrót do góry    #1086
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Orwat jest na kontrakcie profesjonalnym i to jego wina że na słaby sprzęt.
    18-latek, który w zeszłym sezonie zdobył 6 punktów z własnej woli przechodzi na kontrakt zawodowy? Przecież to śmierdzi na odległość Władkowymi oszczędnościami.

    A co z Jagłą i Sitarkiem?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #1087
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Pytanie tylko czy w następnym sezonie wystawiamy drużynę i jedziemy czy Gollob zgasi światło tak jak typowałem wcześniej.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #1088
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    póki będzie miał dotacje to będzie wystawiał, zastanawia mnie ile faktycznie spłacił, oby nie okazało się ze długi są większe niż w dniu przejęcia klubu.

  9. Powrót do góry    #1089
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Gollob i Jędrzejewski na II ligę się nadają, tylko pytanie czy rodzina Gollobów zgodzi się na to żeby Oskar kontynuował karierę w II lidze, no bo jak to tak, taki talent w najniższej lidze pewnie zotaną też Curyło i Adamczak, bo kto by ich chciał. Juniorzy podobnie. Rosjanie oczywiście odejdą, także nie nastawiajcie się na wzmocnienia a raczej na utrzymanie tego co mamy. Ewentualnie będziemy jechać trzema juniorami, a co.

    PS. W 2013 krzyczeliśmy do kibiców Stali "lecicie z nami". Historia lubi się powtarzać... Bo coś wątpię w ich utrzymanie, mimo 7. miejsca.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  10. Powrót do góry    #1090
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Od dłuższego czasu

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
    Może boi sie ze i trenerow na doping beda badac

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi L za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (16-07-2017)

  12. Powrót do góry    #1091
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    póki będzie miał dotacje to będzie wystawiał, zastanawia mnie ile faktycznie spłacił, oby nie okazało się ze długi są większe niż w dniu przejęcia klubu.
    Przyszłoroczne dotacje nie pozwolą na spłate długi i zbudowanie składu.


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Po raz pierwszy autentycznie chce mi się płakać widząc bydgoski żużel. A obserwuję go od 18-tu lat.
    Mnie za rok stuknie trzydziestka świadomego kibicowania tej drużynie. Tak źle jak jest teraz nie było nigdy.

  14. Powrót do góry    #1093
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Adam Lyczmański (kierownik Polonii Bydgoszcz): To był trudny mecz, ale spodziewaliśmy się, że tak będzie. Drużyna z Piły jedzie o play-offy, a my mamy zupełnie inne cele. Zawiedli zawodnicy, na których w trakcie każdego meczu liczymy trochę mocniej. Cieszy postawa Tomka (Orwata - dop. red.), który w jednym z wyścigów zdobył dwa punkty, a łącznie zapisał przy swoim nazwisku trzy "oczka". Przykre jest tylko to, że ci sami kibice, którzy na meczach ze Stalą Rzeszów czy Lokomotivem Daugavpils mocno nas dopingowali i bili brawo, teraz wyzywają tych chłopców, którzy ciężko pracują na wynik. Jest to bodajże jeden z najmłodszych zespołów w lidze. Cóż, zostały nam dwa mecze. Jedziemy po to, żeby się pokazać.
    To nie był trudny mecz, pilanie załatwili sprawę właściwie bezboleśnie, od początku pokazując nam miejsce w szeregu. Reszta wypowiedzi doskonale podsumowuje obecny sezon. Nic się nie stało, wizja budowania klubu na Adamczaku i Curyle jest wspaniała, a winni są kibice. Tak nawiasem mówiąc to ten Lyczmański co był/jest sędzią piłkarskim?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  15. Powrót do góry    #1094
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Tak nawiasem mówiąc to ten Lyczmański co był/jest sędzią piłkarskim?
    Dokładnie ten sam, do teraz ma chyba jakąś funkcję w PZPN.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Marsh (16-07-2017)

  17. Powrót do góry    #1095
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Orwat: "Kieruję podziękowania w stronę moich sponsorów, dzięki którym w ogóle jeszcze jeżdżę. Bez nich byłoby naprawdę ciężko." - to nie brzmi jakby z własnej woli (jeśli w ogóle jest) był na kontrakcie zawodowym.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 16-07-2017 o 20:28
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #1096
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2013
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Przy pierwszym D ostro go powieźli na pierwszym łuku. Przy drugim jechał 2 i miał defekt
    A czy przy tym pierwszym defekcie w 9. biegu Oskar został wykluczony za zdublowanie, bo tak oficjalnie powinno być, ponieważ nie zjechał z toru, tylko jechał sobie przy krawężniku na przeciwległej prostej i został zdublowany. Co przekazał spiker na stadionie?

  19. Powrót do góry    #1097
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Spiker przekazał, że Oskar miał defekt.

    Jechaliśmy mecz na Sportowej, a wyglądało jak byśmy byli na wyjeździe. Zero spasowania z torem, podjęcia walki na dystansie i znajomości ścieżek. To wszystko wyglądało tak pasywnie. Najbardziej bojowo to wypadł skreślony kilka tygodni temu przez Papę, Adamczak. Siopek jako dopełnienie pary tragedia. Oskar jak wyszedł to przywoził 3 ale jak w biegu 9 przegrał pierwszy łuk to już walczyć nie potrafił. W następnym biegu miał już prawdziwy defekt. Rosjanie bezbarwnie. Juniorów wcale nie oceniam. Widać po meczu, że brak im objerzdżenie, treningów.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  20. Powrót do góry    #1098
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    W momencie przekazania klubu Władkowi miałem pewne małe obawy ale zostały one przyćmione przez zadowolenie, że wreszcie ktoś twardą ręką weźmie się za porządki i wyprowadzi Polonię na prostą. Ubiegły sezon przeżywałem na stadionie w wielkiej nerwówce do ostatnich chwil drżąc przed spadkiem do II ligi. Tłumaczyłem sobie, że wszystko musi okrzepnąć przy nowym właścicielu i to taki sezon przejściowy. Niestety ten sezon pokazał, że Władek doprowadzi klub do upadku. To co się dzieje w tym sezonie w klubie, na stadionie i wśród "drużyny" to przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że jest biednie ale niech będzie chociaż godnie ! Tymczasem na każdym polu działalności Polonii jest kompletna żenada ! Zaczynając od braku treningów, braku sprzętu, braku trenera, braku przygotowania toru, poprzez totalnie zaniedbany stadion, zero marketingu, zero nawet najmniejszych sponsorów, a kończąc na totalnej żenadzie na torze i poza nim (jazda Naszych zawodników, wypowiedzi pomeczowe, postawa podczas meczu). Nie ma totalnie nic, jesteśmy w czarnej dupie. Wyglądamy jak jakiś amatorski twór utrzymywany przez miejskie dotacje. Żyję Polonią od połowy lat 90-tych ale tak szczerze po ludzku mam już tego wszystkiego dosyć. Moja miłość do tego klubu umarła. Niech już to wszystko ********** na amen bo funkcjonując w ten sposób jesteśmy tylko pośmiewiskiem w całej żużlowej Polsce. Zbliżają się wybory samorządowe - stadion nie zniknie w tym czasie bo żaden z kandydatów czy tym bardziej Bruski nie zaryzykuje sprzedaży terenu w tak gorącym okresie. Poświęćmy 1-2 lata na stworzenie tego wszystkiego od nowa, na zdrowych zasadach bo nie ma już nadziei na uzdrowienie obecnej Polonii. Piszę to z wielkim smutkiem i rozgoryczeniem ale innego wyjścia nie widzę. Teraz gdy już jesteśmy w II lidze, oczekuję od właściciela klubu, rachunku sumienia i podsumowania tych prawie 2 sezonów jego gospodarowania - z faktami czarno na białym. Pozwoli mi to zachować resztki szacunku do nazwiska Gollob bowiem 3 z 4 osób w klanie są już spalone. Pozostał biedny Tomek, który nie ma się co łudzić ale nie przyjedzie na białym koniu jako zbawca i wybawiciel Polonii. Zanim On stanie na nogi i zacznie myśleć o pomocy swojemu klubowi to ten klub przestanie już istnieć.

  21. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi thorn_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Pablosss (17-07-2017), kitas (17-07-2017), never_mind (17-07-2017), wespe (18-07-2017), wokie (17-07-2017)

  22. Powrót do góry    #1099
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się specjalnie jakiś fajerwerków z Piłą. Niemniej miło by wygrać czasem na własnym stadionie. A propos własnego stadionu to nie mogę zdzierżyć jednego. ***** te chwasty no ale żebym qurwa niedoebana mać musiał pilnować swojej szmaty na płocie, na własnym stadionie (!) to tego jeszcze nie było! No może poza jednym wyjątkiem mecz z Piłą (u siebie w zeszłym roku) gdzie hujligani 20-40 lat chcieli kroić flagę dzieciom 8,10 i 12 lat. I jeszcze jej nie skroili... Bywałem w różnych miejscach, stadionach i wszędzie tam gdzie jest klatka to jest klatka czyli jesteś zamknięty, nie łazisz i ochrona cię pilnuję żebyś nie miał głupich pomysłów. A wczoraj, bydło z Piły ( nie wszyscy bo byli również normalni, którymi rozmawiałem i pozdrawiam) się rozlazło po całym stadionie w****iając niemiłosiernie. Trzeba było od początku zamknąć a nie pękać i otwierać klatkę ja zaczęli się awanturować. To dopiero był zaczyn do tego , że się poczuli pewnie i się zaczęło. A potem jeszcze schodzę ze stadionu i słyszę jęczenie, że ktoś skroił 10 latkowi z Piły szalik. Jak to mawiał mój dziadek góral: " kto wiatr sieje ten w papę zbiera". Podsumowując, Panie właścicielu, zrób Pan coś z tym bo to już przegięcie!!!

  23. Powrót do góry    #1100
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez thorn_bydgoszcz Zobacz posta
    W momencie przekazania klubu Władkowi miałem pewne małe obawy ale zostały one przyćmione przez zadowolenie, że wreszcie ktoś twardą ręką weźmie się za porządki i wyprowadzi Polonię na prostą. Ubiegły sezon przeżywałem na stadionie w wielkiej nerwówce do ostatnich chwil drżąc przed spadkiem do II ligi. Tłumaczyłem sobie, że wszystko musi okrzepnąć przy nowym właścicielu i to taki sezon przejściowy. Niestety ten sezon pokazał, że Władek doprowadzi klub do upadku. To co się dzieje w tym sezonie w klubie, na stadionie i wśród "drużyny" to przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że jest biednie ale niech będzie chociaż godnie ! Tymczasem na każdym polu działalności Polonii jest kompletna żenada ! Zaczynając od braku treningów, braku sprzętu, braku trenera, braku przygotowania toru, poprzez totalnie zaniedbany stadion, zero marketingu, zero nawet najmniejszych sponsorów, a kończąc na totalnej żenadzie na torze i poza nim (jazda Naszych zawodników, wypowiedzi pomeczowe, postawa podczas meczu). Nie ma totalnie nic, jesteśmy w czarnej dupie. Wyglądamy jak jakiś amatorski twór utrzymywany przez miejskie dotacje. Żyję Polonią od połowy lat 90-tych ale tak szczerze po ludzku mam już tego wszystkiego dosyć. Moja miłość do tego klubu umarła. Niech już to wszystko ********** na amen bo funkcjonując w ten sposób jesteśmy tylko pośmiewiskiem w całej żużlowej Polsce. Zbliżają się wybory samorządowe - stadion nie zniknie w tym czasie bo żaden z kandydatów czy tym bardziej Bruski nie zaryzykuje sprzedaży terenu w tak gorącym okresie. Poświęćmy 1-2 lata na stworzenie tego wszystkiego od nowa, na zdrowych zasadach bo nie ma już nadziei na uzdrowienie obecnej Polonii. Piszę to z wielkim smutkiem i rozgoryczeniem ale innego wyjścia nie widzę. Teraz gdy już jesteśmy w II lidze, oczekuję od właściciela klubu, rachunku sumienia i podsumowania tych prawie 2 sezonów jego gospodarowania - z faktami czarno na białym. Pozwoli mi to zachować resztki szacunku do nazwiska Gollob bowiem 3 z 4 osób w klanie są już spalone. Pozostał biedny Tomek, który nie ma się co łudzić ale nie przyjedzie na białym koniu jako zbawca i wybawiciel Polonii. Zanim On stanie na nogi i zacznie myśleć o pomocy swojemu klubowi to ten klub przestanie już istnieć.
    zgadzam się z Tobą w 100! Pisałem dokładnie to samo co Ty jakieś 2 miesiące temu, to kilka osób wyskoczyło z krzykiem, że władek świetny bo dług spłaca...
    Do tego co napisałeś i co ja pisałem wtedy mogę tylko dodać teraz komentarz do tekstów tetryka o złej młodzieży i winie oczywiście BTŻ to do **** nędzy co wy zrobiliście stary dziadu z synkiem wciąż nawalonym dla wychowania nowych żużlowców dla naszej Polonii?? Ciekawe czy my w ogóle jeszcze mamy szkółkę bo jakoś nie słychać o tym, żeby cokolwiek się w tym temacie działo. Mamy prawie dwa lata panowania tego wszechwiedzącego geniusza i nikt nowy nie przystąpił do licencji. Macie jakąś wiedzę na ten temat?? Ten dziad wciąż tak krytykuje młodzież z BTŻ a sam co zrobił? A nawet gdyby oni tacy słabi przez BTŻ byli to czemu nasz wspaniały trener alkoholik przez 2 lata nie mógł ich nauczyć prawidłowej jazdy?? Tak jak już kiedyś pisałem, w poprzednim roku jak raz po raz Tomek wpadł na treningi to młodzi oczy robili wielkie jak ich układał na motorach. A jacuś tylko potrafi na treningach dwie komendy wybełkotać (teraz ze startu albo teraz dwa kółka). Z resztą znamiennym jest to, że nawet dziad nie daje już mu drużyny prowadzić w czasie meczu...
    Pisałem to już przed meczem z Piłą, ale nie było chętnych na tym forum, ale może po wczorajszym meczu więcej ludzi przejrzało na oczy - zróbmy na ostatni mecz Polonii u siebie w 1 lidze jakąś akcje antywładkową na trybunach!! Chociaż transparent jakiś, usiąść razem i podrzeć ryja. Niech wie, że nie jest nietykalny!

  24. Powrót do góry    #1101
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Czy trener może też zostać przebadany przez komisję antydopingową?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #1102
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Czy trener to nie wiem, ale nadtrener Cieślak z pewnością nie...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    polewaczka (17-07-2017)

  27. Powrót do góry    #1103
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach


    Drobna roślinność przy S2
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 17-07-2017 o 17:37

  28. Powrót do góry    #1104
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    To niezły busz. Kto jest odpowiedzialny za stadion w Bydgoszczy ? klub czy mosiry,osiry czy inne chaje maje ?

  29. Powrót do góry    #1105
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    No i przynajmniej wiadomo co powstanie na miejscu stadionu, jeżeli Polonia zakończy żywot - ogród botaniczny

  30. Powrót do góry    #1106
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    A drzewo przed trybuną główną? Taki badyl rośnie...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #1107
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    A Oskar Gollob z kolegami z BDG nie mogliby posprzątać tych chwastów po treningu?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Powrót do góry    #1108
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Wyrywanie chwastów w Bydgoszczy to trzeba by zacząć od innych
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #1109
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    A drzewo przed trybuną główną? Taki badyl rośnie...
    Niedługo toru zza niego nie będzie widać. Posadzili by jabłoń, to chociaż na targu można by jabłka opchnać, zawsze to jakiś zysk do kasy.

    Takiego dramatu na stadionie to ja nigdzie nie widziałem. Do wszystkich, którzy zaraz napiszą, że potrzebny nowy stadion - do tej pory najemca zawsze jakoś chwasty kosił.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #1110
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Ale tym koszeniem długi robił, a Władysław "odnowiciel" je spłaca.
    Zastał Polonię drewnianą, a zostawi rozj...ą.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #1111
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Obraz nędzy i rozpaczy. Wczoraj po meczu w Bydgoszczy od razu wpakowałem się do auta i pojechałem na Ekstraligę do Grudziądza i trzeba przyznać, że przeskok jest przeogromny... Nie mówię, że w Grudziądzu wszystko jest idealnie, bo też znalazłoby się sporo organizacyjnych niedociągnięć, ale mimo wszystko są to obecnie dwa żużlowe światy. Ciężko sobie to wszystko jakoś logicznie wytłumaczyć, tym bardziej mając w pamięci czasy gdy Polonia biła się o medale w Ekstralidze, a do Grudziądza jeździło się na zaściankowy żużel przy mizernej frekwencji i stadion bez krzesełek. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że raczej lepiej nie będzie w najbliższym czasie. Za rok Ostrów będzie mieć spore aspiracje na awans, podobno w Opolu szykuje się jakiś nowy sponsor, który chce zbudować mocny skład, może w Rzeszowie wróci Pani 1,5k na białym koniu i postanowi uratować podupadły rzeszowski speedway, a my tymczasem będziemy dalej pogrążeni w marazmie. Póki co nie widzę szans na szybkie wydostanie się z 2 ligi, wielce prawdopodobne, że spędzimy w niej wiele lat.

  36. Powrót do góry    #1112
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Na ile Władek jeszcze dostał ten klub? Na dwa lata?

    Przecież w przyszłym roku to z Rawiczem będziemy walczyć o uniknięcie miana czerwonej latarni...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No chyba o to chodzi. Władzio wykończy klub co by można było opierniczyć grunty pod developerke.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Na ile Władek jeszcze dostał ten klub? Na dwa lata?

    Przecież w przyszłym roku to z Rawiczem będziemy walczyć o uniknięcie miana czerwonej latarni...
    On go chyba nie wypożyczał.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Gadol (17-07-2017)

  40. Powrót do góry    #1115
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Na ile Władek jeszcze dostał ten klub? Na dwa lata?
    Dożywocie
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1116
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Dożywocie
    No jasne. Zachowało się nawet nagranie jak ślubował Polonii:

    https://youtu.be/ZhiTF06FIH0



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #1117
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    W tym roku na 100% spadek Bydgoszcz, awans na 80% Gniezno.
    Za rok na 80% spadek Rzeszów,
    awans na 100% Lublin,
    Za dwa lata spadek Krakow lub Gniezno,
    awans Ostrow,
    Za trzy lata spadek kogoś tam,
    awans spadkowicz, odrodzony Rzeszów bądź odrodzona Bydgoszcz. Jeśli zdążą się odrodzić.
    Tak obstawiam.
    W każdym razie na szybki powrót do PLŻ na torze Polonia może sie nie nastawiać.
    Lublin ma 7000 i więcej publiki na stadionie, ogromne wpływy z biletów, sponsora strategicznego, tytularnego i dużą kasę z miasta. Ściągną najlepszych zawodników dopuszczających do siebie myśl jazdy w drugie lidze oprócz Jędrzejaka, tak jak w tym roku ściągnęli Lamberta i Bjarne.
    W Ostrowie czekają na powrót Ogóra, wokół którego sponsorzy zbiorą ekipę i oni będą następni w kolejności.
    Na dodatek Polonia nie ma możliwości ściągnięcia żadnego bydgoszczanina do drugiej ligi bo jedynym jest Woźniak.
    Za krajowych zawodników musiałaby strasznie przepłacić żeby zgodzili się walczyć o awans do PLŻ.
    Obecni zawodnicy Polonii nadają się do zapychania sprzętu. Żeby przejeździć sezon w 2 lidze mogą być ale awansu nie wywalczą. Zależy od regulaminu ale gdyby można bylo mieć np trzech solidnych Ruskich (Polonia ma do nich rękę), do tego Ajtner i od biedy Jędrzejewski to mozna próbować walczyć ale z takimi juniorami jak teraz to znajdą się lepsze ośrodki.

  43. Powrót do góry    #1118
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Poza Woźniakiem jest jeszcze jeden jeżdżący w innym klubie wychowanek Polonii - Michał Łopaczewski.

  44. Powrót do góry    #1119
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    a te niedobre ludzie z BTŻ wciąż robią na złość naszemu wszechwiedzącemu...
    http://www.expressbydgoski.pl/sport/...dium,12276862/
    swoją drogą ciekawe gdzie Ci chłopcy będą jeździć jak już przesiądą się na dorosły żużel, bo na pewno nie w Polonii władkowej

  45. Powrót do góry    #1120
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Prawde powiedziawszy...do Polonii przyjdą ci, których nie zechcą nigdzie indziej. O ile nie zmieni się polityka klubu co do usprzętowienia młodziaków, to nie będziemy mieli tutaj nic ciekawego, bo nawet zdolni chłopcy na złomie nie ujadą. A żeby zmieniła się polityka klubu, to zmienić się musi władza, bo akurat tutaj nie ma się co czarować, że Władkowe zdanie się odmieni...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1121
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Takie kręcenie składu jak w Rawiczu...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #1122
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Będzie jeździł ten kto się zgłosi do klubu z propozycją startów. W zeszłym roku zgłosił się Konopka i Soegaard to Papa z nimi podpisał. W tym roku Cook sam się zgłosił aby podpisać u nas kontrakt a Władek podjarany, że kupił Angola i będziemy ratować ligę Jak nikt się nie zgłosi to najwyżej nie wystawimy pełnego składu Pewnie jednak ktoś swoje papier przyśle jacyś obcokrajowcy z Rawicza czy Opola albo taki Lis z Krosna. Władek mianuje ich wychowankami i będą oddawać "życie" za awans

  48. Powrót do góry    #1123
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Do tego skoro sami się zgłosili i mają parcie na jazdę to nie trzeba im będzie płacić.
    Jak chcą jeździć to za swoje. Władek da im możliwość zupełnie darmowego używania toru

  49. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Prawde powiedziawszy...do Polonii przyjdą ci, których nie zechcą nigdzie indziej. O ile nie zmieni się polityka klubu co do usprzętowienia młodziaków, to nie będziemy mieli tutaj nic ciekawego, bo nawet zdolni chłopcy na złomie nie ujadą. A żeby zmieniła się polityka klubu, to zmienić się musi władza, bo akurat tutaj nie ma się co czarować, że Władkowe zdanie się odmieni...
    Ach gdzie ten słynny władkowy warsztat, gdzie niejedne cuda się działy 😊

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #1125
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Mnie się zdaje, że Władek przejmując klub liczył, że pojedzie na nazwisku Gollob. Sponsorzy będą walić drzwiami i oknami zabijając się we wspieraniu klubu. Kibice przypomną sobie żużel sprzed 20 lat kiedy to byliśmy potęgą. Wtedy nawet taki trener jak Jacek będzie uważany za Mourinho speedway'a. Plan z wychowankami nie wyszedł bo niestety jest ich i mało i mało doświadczonych. Jeżdżą tylko w PLŻ więc co to jest 10 wyścigów na miesiąc by być w ciągłym gazie.
    Nic z tego nie wyszło, nazwisko budziło nadzieje tylko w momencie informacji, że Tomek jest w parkingu. Jego kilka wizyt wniosło pewnie więcej niż dwa lata "ciężkiej" pracy Jacka. Sponsorzy sami jakoś nie bardzo pukają do klubowych drzwi więc ze złotej setki wyszła złota trójca. Sponsor strategiczny to marzenie i pewnie jeszcze długo tak pozostanie. Będziemy się męczyć w 2 lidze bo tam to już jest żużel dla ludzi z pasją, ciężko wycisnąć będzie ryzyko jakie niesie ten sport za 200 złotych za punkt. Jak będzie pasywna jazda to i kibice będą znudzeni jak ma meczu z Piłą. Tam tylko Adamczak walczył na dystansie (choć podobno w jednym z wywiadów już do Papa skreślił), reszta jak wyszła ze startu tak jechała.
    Skład mamy gotowy, nawet jak odejdzie Andrij to mamy Mikołaja.
    Ciężko powiedzieć czy widać światełko w tunelu ponieważ nasz jedny wybawiciel musi raczej zadbać o siebie i zdrowie, którego po wypadku nie ma.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

Strona 25 z 33 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •