Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Z krytyką Sitarka za wczorajszy popis zgadzam się w zupełności. Nie chciało mu się ukończyć biegu, bo po co biec po 1 pkt.
    W kwestii sportowego zachowania nie on był jednak najgorszy. Za to co odwalił wcześniej Bieliński, będąc sędzią, dałbym mu żółtą kartkę.
    Aureliusz przewrócił się na drugim łuku, momentalnie podniósł się i stanął przy motorze zamiast opuścić z nim z tor.
    Sędzia musiał przerwać bieg, a młody gdańszczanin jakby nigdy nic wsiadł na motor i pojechał do parkingu.
    Powinien dostać kopa w d... od każdego z kolegów z toru i ze trzy od trenera.
    K...........a co to za ludzie, bez honoru, bez godności, bez szacunku dla rywali.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #1307
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A w ogóle jak ocenisz Semen poszczególnych zawodników?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Pisałem króciutko w wątku toruńskim, ale i tu chyba mogę.
    Najlepsi zdecydowanie Pióro i Żupiński. O ile ten pierwszy miał bardzo dobre starty, o tyle młody gdańszczanin nimi nie grzeszył.
    To co jednak robił na dystansie powodowało, że był najbardziej oklaskiwanym zawodnikiem.
    Jestem pod wrażeniem jego jazdy. To talent czystej wody.
    Bardzo ładnie jechał też Bartłomiej Kowalski, który z biegu na bieg jeździł coraz pewniej. W finale musiał jednak ulec Karolowi Żupińskiemu, który z ostatniej pozycji przebił się na drugie miejsce. Ostatni w finale był Krzywosz, który jeździł poprawnie, z zębem i przegrywał tylko z triumfatorami i Szlauderbachem. Leszczynianin pozostawił podobne wrażenie jak zawodnik z Opola.
    Orwat średnio, szału nie było, ale i kompromitacji nie, choć miałem wrażenie, że jeździł trochę bojaźliwie.
    Elvis i Marcin Turowski jeździli pechowo, wyglądało na to że źle wylosowali sprzęt, który odmawiał im posłuszeństwa.
    Bieliński - słabiutko, dodatkowo daję minus za historię z szóstego biegu, którą opisałem wcześniej.
    Sitarek podobnie, w zasadzie pokonał tylko Adamczewskiego, który upadł jadąc za nim.
    Zdecydowanie najgorszymi zawodnikami turnieju, co przyznaję z wielkim bólem, byli młodzi torunianie: Rydlewski i Adamczewski.

    Sorry, że chaotycznie to opisałem, ale muszę wracać do roboty.
    Pozdrawiam!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #1309
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Spoko, dzięki

    A czy Aleks Rydlewski to jakaś rodzina Patryka Rydlewskiego?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    "Kacper Łobodziński z licencją na motocykle 250 cc. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju. Od nowego sezonu Kacper ma zasilić GKM Grudziądz i tam zdawać licencję na dorosły żużel"
    No i jednego z wychowanków BTŻ-u już u nas nie będzie. Jestem pewien, że podobnie będzie w przyszłości z Lewandowskim gdzie jego rodzina nie jest w najlepszych stosunkach z Polonią. Ciekawe co z Przyjemskim. Pożyjemy, zobaczymy.

  6. Powrót do góry    #1311
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie jest to niespodzianka. Widać jak Władek kocha całe środowisko - z nim nie da się współpracować. Nasi miniżużlowcy na dużym torze trenują po Grudziądzach i Toruniach, jeśli nic się nie zmieni to tam będą zdawać na licencję. Jestem jednak przekonany, że Akademia Gollobów wytrenuje w końcu mnóstwo utalentowanych zawodników. Pod warunkiem, że Ci przyjdą ze swoim sprzętem i jeszcze Władkowi dopłacą za możliwość trenowania.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #1312
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    A tak na serio to my mamy w ogóle jakąś szkółkę we wzorcowo prowadzonym klubie? Czy władzio przez 2 lata rządów miał ważniejsze rzeczy na głowie??
    Swoją drogą jaką trzeba mieć mentalność, żeby 2 lata narzekać na juniorów z BTŻ, a samemu nie zrobić nic, żeby wychować swoich... Hipokryta

  8. Powrót do góry    #1313
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No przecież jest Akademia Gollobów, do której zgłosił się jeden chłopak ale zrezygnował.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1314
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    "Kacper Łobodziński z licencją na motocykle 250 cc. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju. Od nowego sezonu Kacper ma zasilić GKM Grudziądz i tam zdawać licencję na dorosły żużel"
    No i jednego z wychowanków BTŻ-u już u nas nie będzie. Jestem pewien, że podobnie będzie w przyszłości z Lewandowskim gdzie jego rodzina nie jest w najlepszych stosunkach z Polonią. Ciekawe co z Przyjemskim. Pożyjemy, zobaczymy.
    Panowie a zrodelko tej informacji cytowanej?Jakis fejsbuk?portal internetowy gazety?

  10. Powrót do góry    #1315
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Facebook Młoda Polonia bodaj. Ale informacja potwierdzona.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    BGDZ (14-09-2017)

  12. Powrót do góry    #1316
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No przecież jest Akademia Gollobów, do której zgłosił się jeden chłopak ale zrezygnował.
    Akademia Gollobów? Poważnie coś takiego istnieje? To jest oficjalna nazwa? Od kiedy ten twór funkcjonuje?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  13. Powrót do góry    #1317
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Dziś na gazeta.pl Władek mówi że Tomek będzie leczony latami i prezesem klubu nie zostanie.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  14. Powrót do góry    #1318
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Dziś na gazeta.pl Władek mówi że Tomek będzie leczony latami i prezesem klubu nie zostanie.
    Od początku można było się spodziewać, że to jest takie mydlenie oczu. Gość musi godziny dziennie przez lata poświęcać na rehabilitację to już widzę jak ma czas prowadzić klub. Kolejna ściema.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Akademia Gollobów? Poważnie coś takiego istnieje? To jest oficjalna nazwa? Od kiedy ten twór funkcjonuje?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/66...-tomasz-gollob
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...tal-ile-zarobi

    A 24 września na naszym minitorze ostatnia runda DMP na Miniżużlu, w którym BTŻ jest liderem. I obrońcą tytułu. Bronimy więc i lidera i tytułu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #1319
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Przypominam: w niedzielę na minitorze w Bydgoszczy - ostatnia runda DMP. Obrońca tytułu, BTŻ Polonia, ma punkt przewagi nad Stalą Toruń Będzie ciekawie.

    http://www.expressbydgoski.pl/sport/...ideo,12506906/
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #1320
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Czyli od dawna nie widziane derby👍

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #1321
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    5:1 z Toruniem zapewniające tytuł Więcej jutro https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/...42&oe=59C7E84D


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    bartekdm (24-09-2017), chicago23bull (24-09-2017)

  19. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    5:1 z Toruniem zapewniające tytuł Więcej jutro https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/...42&oe=59C7E84D


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Cieszcie się . Chłopaki pokloca się z Wladkiem i będą robić kariery po Gnieznach, Grudziadzach, czy innych Toruniach...
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #1323
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Cieszcie się . Chłopaki pokloca się z Wladkiem i będą robić kariery po Gnieznach, Grudziadzach, czy innych Toruniach...
    Nie oni kłócą się z Władkiem, tylko Władek z BTŻem. Do tego stopnia że nie wpuszcxa ich na duży tor. To że będą jeździć w Grudziądzu i Toruniu to bardziej niż pewne. Dzięki Władek


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #1324
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Już dawno są pokłóceni... pierwsi będą zdawać teraz licencje w barwach gkmu
    Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Gratulacje sąsiedzi! Ten tytuł powinien dać do zrozumienia ludziom, którzy mają jeszcze jakiś choćby minimalny wpływ na dorosłą Polonię.
    Z zazdrością pomarzę, może nam uda się we wtorek? Faworytem jednak będzie Sparta i Unia(o ile przyjadą w najmocniejszych składach)
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #1326
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A więc. Wczoraj byłem po raz pierwszy w życiu na miniżużlu. Było super, polecam każdemu. Myślałem, że to taka bardziej amatorska zabawa, ale tu niektórzy mają profesjonalny sprzęt, obicia, namioty czy busy :O A więc wszystko odbywa się zupełnie na poważnie.

    Impreza fajna, naszym udało się obronić złoto Pierwsze dwie serie były śmieszne, bo w każdym biegu było 3:3, więc na początku wszystkie ekipy miały po 6 punktów Potem to się trochę zmieniło. Na początku nie wiem, albo tor był wymagający, albo zawodnicy nie rozjeżdżeni bo wyglądało to bardzo niebezpiecznie i losowo, mocno zawodnikami rzucało. W drugiej części zawodów już było fajne ściganie i jazda.

    Z naszych fantastycznie jeździł najmniejszy, Wiktor Przyjemski. W ogóle nie dziwni mnie, że dzień wcześniej wygrał ostatnią rundę IMP w Toruniu. Fajna sylwetka, fajna jazda. Pozostali nasi w porządku. Nieco odstawali najmniejsi Teska i Piestrzyński, aczkolwiek tu też nie było źle.

    Małe przemyślenie - mówi się czasem, że miniżużel nie jest dobry, bo wyrabia szkodliwe nawyki. Jest to prawda, ale tylko w połowie. Tacy niewysocy chłopacy jak Przyjemski fajnie prezentują się na tych motorkach, ładna sylwetka, dobre ułożenie ciała, duży dynamizm. Tu na pewno miniżużel dużo daje. Odwrotnie ma się sytuacja ze starszymi chłopakami. Takie duże konie jak Fajfery wyglądali komicznie, zdecydowanie za duzi, więc optycznie tak koślawo. Wojtek to jeszcze, ale Jacek jakoś tak jeszcze tą lewą nogę nienaturalnie wystawiał dobrze, że się bałem że na jakiejś dziurze ją złamie. W ich przypadku zdecydowanie miniżużel, jestem o tym przekonany, wyrabia wyłącznie złe nawyki i powinni jeździć już na większym sprzęcie.

    Pozostałych zawodników ciężko mi ocenić. Pierwszy raz byłem na miniżużlu, do tego wypisywałem program itd. Więcej spodziewałem się po nowokoronowany MP Tyburskim, w sumie nie dużo pokazał. Lepiej prezentował się już Trześniewski i Fajfery. I oczywiście nasi, ale podejrzewam że tu duży wpływ miał atut własnego toru.

    Krótko o BTŻ - wystarczyły jedne zawody, aby zobaczyć ile ten klub robi dla młodych. Bardzo fajne warunki, rodzinna atmosfera, doceniani chłopacy. Wszyscy czują się tam dobrze. Widać, że w całym konflikcie to jedynie Władek może tam jątrzyć.

    Ogólnie impreza fajna, rodzinna, sport w naturalnym wykonaniu Co nie przeszkadza w tym, żeby była walka. No i kibicowska radość po triumfie 5:1 nad Toruniem, który to triumf zapewnił nam zwycięstwo w lidze, było podrzucanie zawodników, a na podium Piccolo. Młodzi polewali się po głowie i wlewali za kołnierz zupełnie jak uczestnicy cyklu GP

    Po zawodach 80-125ccm przyszła kolej na najmłodszych w kategorii 50ccm. Ile oni mają lat? 7-8? Tu obejrzałem tylko trzy biegi i musiałem się zmywać do chaty. Fajnie śmigali. Aczkolwiek serce mi zadrżało jak jeden z młodych uderzył w bandę na łuku a drugi omal na niego nie wpadł. Nic groźnego się nie stało, ale jako ojciec małego dwulatka prawie się rozpłakałem, nigdy jeszcze tak żaden wypadek na żużlu tak mną nie wstrząsnął. Zdecydowanie mój syn nie będzie jeździł.

    Kilka filmików z wydarzenia tutaj, zdaje się że są publiczne, więc nie trzeba zakładać konta: https://www.facebook.com/hashtag/btz...urce=feed_text

    Co do Torunian (może to przeczyta np Semen). Widać było, że Jan Ząbik ma z nimi fajny kontakt. Do tego gdzieś tam ciągle kręcił się jeszcze Karol. Z drugiej strony nie wiem ile młodzi mają lat, ale jakiegoś dużego szału nie zrobili.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Drapichrust (25-09-2017), Giani (25-09-2017), Marsh (25-09-2017), Semen (25-09-2017), chrzan (25-09-2017), never_mind (25-09-2017), yahata (25-09-2017)

  25. Powrót do góry    #1327
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jazda na miniżużlu nijak ma się do rzeczywistego spidłeja. Kilkunastu zawodników odnoszących sukcesy czy dobrze punktujących faktycznie uprawiało tą dyscyplinę jednak zdecydowana większość zawodników(prawie wszyscy) nie miała z tym żadnej styczności. To jedynie uczy tej całej żużlowej otoczki czy obycia z motorem. Jak chociaż dwóch zawodników z tej całej stawki wczorajszych zawodów będzie w przyszłości coś znaczyć w dorosłym żużlu to już można uznać to za sukces. Chodzę czasami na takie zawody. Tory są zawsze takie same - twarde. Zdarzają się koleiny jak jest sucho, głównie latem gdzie mamy te 30 stopni. Tak było na jednych z ostatnich zawodów, ale kosmetyka toru pomaga. Wczoraj akurat polewaczka nie musiała wyjeżdżać ale ogólnie śmiga i rosi tor jak na prawdziwych zawodach. Tor często równa Jacek Woźniak, ale wczoraj zastępował go kto inny w tej roli. Piccolo to stały motyw na podium tych imprez. Fajne jest to, że można wejść/wyjść sobie przez park maszyn i poobserwować motory a nawet się do takie przymierzyć i zrobić sobie np. fotkę Te maluchy też fajnie śmigają jak np. Kurzawski czy Maroszek lub Pawelczak w tej niższej klasie. Co do oceny naszych zawodników to wiadomo, że fajnie jeździ Przyjemski. Taka sylwetka ala Dudek, ale młody się na nim wzoruje a sam Patryk był z odwiedzinami u Wiktora przed sezonem. Tu film [https://www.youtube.com/watch?v=hr4BLUzUVpY]. Łobodziński już kończy, ale wydaje się, że ma lekką nadwagę bo dość potężnie wygląda na tym motorze. Lewandowski swoje robi, wczoraj pech zabrał mu pewne 2 punkty bonusem przez defekt. Kolejny start i też defekt, po starcie spadł łańcuch a już wychodził na 5-1 i doszło do kontaktu z przeciwnikiem. Ogólnie uważam, że pod względem techniki jazdy jest drugi po Przyjemskim. Kacper tak jak wspomniałem robi punty ale wygląda według mnie pod względem jazdy najgorzej. Zrzuci trochę wagi to zobaczymy jak to będzie. Sam jak patrzę na tych młodych jeżdżących to łza się w oku kręci, że człowiek nie ma 18-20 lat mniej bo sam by spróbował się w tej rywalizacji. Dużo bym dał aby się w to "pobawić" nawet gdyby to trwało tylko w okresie miniżużlowym i nie przełożyło na dorosły zużel. Super przygoda Wczoraj na zawodach obecni m.in Żyto,Malak czy Bizoń.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    vicar (26-09-2017)

  27. Powrót do góry    #1328
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    a u nas się coś dzieje??

  28. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Najpierw musimy się otrząsnąć po zupełnie nieoczekiwanym spadku.
    Przypuszczam, że czekamy aż pozostałe kluby zbudują swoje drużyny i wtedy dostosujemy swój skład do siły innych, żeby najlepiej osiągnąć nasze cele. Sprytne, nieprawdaż?

  29. Powrót do góry    #1330
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Słyszałem że wasz lider Tomek Orwat chce się urwać do 1 ligi. Tylko czy Władziuchna go puści ?

  30. Powrót do góry    #1331
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...554,1,281.html

    Ktoś coś wie na ten temat? O ile odejście Rusków, to był pewnik, o tyle news o Siopku lekko mnie zaskoczył.

  31. Powrót do góry    #1332
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    opłaca się u was w ten żużel się dalej bawić?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Powrót do góry    #1333
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...554,1,281.html

    Ktoś coś wie na ten temat? O ile odejście Rusków, to był pewnik, o tyle news o Siopku lekko mnie zaskoczył.
    Nie ma co się dziwić. Chłopak wyciągnął 1,8 w 1. lidze to po co ma iść o drugiej i za każdym razem po słabszym występie słuchać obelg od Władka... Nie ma po prostu klimatu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mihalo (24-10-2017)

  34. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie ma co się dziwić. Chłopak wyciągnął 1,8 w 1. lidze to po co ma iść o drugiej i za każdym razem po słabszym występie słuchać obelg od Władka... Nie ma po prostu klimatu.
    Jeśli będzie mu tego brakowało, to zawsze jest Witold.
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #1335
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    opłaca się u was w ten żużel się dalej bawić?
    Jak Wlad dostaje kase to jak ma nie dać zarobić sobie/Jacy/Oskarowi ?

  36. Powrót do góry    #1336
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    czyli co? Jacek Gollob-reaktywacja? Oskar nigdzie nie pójdzie, kto mu da więcej jak nie dziadek?

  37. Powrót do góry    #1337
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    To tylko plotki, Pan Władysław jako jedyny postępuje
    zgodnie z regulaminem i do 1 listopada ma wyłączony
    telefon , a nawet licencjonowany trener nie wie gdzie
    się obecnie znajduje.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    vicar (24-10-2017)

  39. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Niby wszyscy odchodzą, a tu nagle info, że Pontus bliski przyjścia...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Bardzo dobry zawodnik. Spokojnie poradziłby sobie w pierwszej lidze. Ciekawe tylko co go tak ciągnie do Polonii?

  41. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Też trochę mnie dziwi ten fakt. Pewne jest, że zawodnik na tym poziomie miałby pewne miejsce w składzie. I z całym szacunkiem dla Pontusa...brzmi to strasznie.
    Oczywiście radość będzie można ogłosić po sfinalizowaniu kontraktu, bo już mieliśmy w tym roku radość z dogadania się z Cookiem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1341
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    I znów to samo…, pojawił się nowy rajder, który niby jest przymierzany do nas i już co niektórzy mają maślane oczy. Trzeba zejść na ziemię! Chciałbym się mylić, jednak mam przeczucie, że pewnie znów nic z tego nie wyjdzie i staniemy się ogonem w II lidze.. Opowieści Papy, że będziemy walczyć o awans potraktowałbym jako s-f. Ja będę się cieszył jeśli będziemy jechać 5 seniorami, bo jak na razie mamy same sygnały o odejściach….

    Ps. To mu jesteśmy już na dnie czy jeszcze grzebiemy się w mule???

  43. Powrót do góry    #1342
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Opowieści Papy, że będziemy walczyć o awans potraktowałbym jako s-f. Ja będę się cieszył jeśli będziemy jechać 5 seniorami, bo jak na razie mamy same sygnały o odejściach…
    No opowieści Papy o walce o awans mają takie samo oparcie w rzeczywistości jak opowieści o walce o bezpieczne szóste miejsce w sezonie 2017. Opowieści opowieściami a skład składem. Zobaczycie - za rok Papa będzie robił wielkie oczy, że jak to skład zrobiony z odpadów nie awansował... Oby za rok coś było jeszcze w ogóle.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #1343
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Ja będę się cieszył jeśli będziemy jechać 5 seniorami, bo jak na razie mamy same sygnały o odejściach….
    Ja się będę cieszył jeśli będziemy jechać 5 zawodnikami...
    Zakontraktujmy Dariusza Karwackiego - bardzo ambitny i doświadczony zawodnik!

  45. Powrót do góry    #1344
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W końcu do pierwszej licencji podchodził w barwach Polonii i tu trenował. Przecież to jak wychowanek. Kibice będą walili drzwiami i oknami by zobaczyć parę lokalnych matadorów Karwacki - Curyło.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jeżeli Rzeszów faktycznie będzie miał Nawrockiego i kasę, to Papa może powiedzieć "pa, pa" 1. lidze w 2018 roku. Zresztą z takim podejściem co roku będzie jakaś Stal.
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #1346
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Rzeszow chce awansowac, Ostrow z Ulamkiem itd itp a kim my mamy awansowac. Ugrzezniemy w drugiej lidze na lata bo skapy dziad przestanie dostawac dotacje i pozostanie marazm z budzetem 300 - 400 tys zl na sezon.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    krystyn (27-10-2017)

  49. Powrót do góry    #1347
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Każdy zespół jeżdżący w II lidze chce awansować…. Tylko nie każdy może… nie każdy ma tyle kasy, zapału, pomysłu i chęci, ale to nie oznacza że nie chcę awansować klasę wyżej. My niestety jesteśmy w tej grupie. Nie łudźmy się, mimo, że serce podpowiada co innego to rozum realnie ocenia sytuację.

    Kiedy Papa przejmował stery byłem optymistą, wierzyłem w cud… teraz jednak zastanawiam czy oprócz wydojenia UM, oraz zapewnienia stałego miejsca w składzie wnukowi miał jakoś inny cel????

    Teraz pozostaje czekać, czy w kwietniu wystartujemy w rozgrywkach II ligi, aby znów pójść na stadion, kupić bilet i dopingować tym rajderom co się zgodzili na naszą marność…

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marekb za jego przydatny post!

    rogal1979 (08-11-2017)

  51. Powrót do góry    #1348
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Niby jak jest się na dnie to można już tylko do góry się odbić ale jakoś tego nie widzę z kimś takim jak Władysław za sterami. Być może miał jakiś pomysł z tą jazdą wychowankami ale nikt mi nie wmówi, że przy okazji cała trójka Gollobów nie urwała z tego sporego kawałka tortu.

    Swoją drogą, ciekawe po ile będą bilety...

  52. Powrót do góry    #1349
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Bo nie sztuką jest zebrać wychowanków, ważne aby byli to wychowankowie, którzy coś wnoszą. Oczywiście jest to zupełnie oderwane od realiów, ale gdyby chodziło o Szymka i traktowanego jak wychowanka Emila to przypuszczam, że to by zadowoliło wszystkich. A tak to sorry....Curyło po wznowieniu kariery? Adamczak, który prawie nie jeździł? Jedynie Siopek był wartością pozytywną, ale z całą sympatią dla Marcina, to nie jest on liderem jakiego by trzeba. Jeśli nie wychowanek, to ktoś z "jakąś" historią w Polonii. Jak Buczek, AJ, czy PePe (pomimo kontrowersji przyciągnąłby kibiców). No, ale jak wspomniałem, to jest wizja oderwana od realiów. Na to musiałaby być inna pozycja klubu, inna sytuacja finansowa...no i jednak inny prezes.

    A przy okazji...było już oficjalnie opublikowane jak wygląda sytuacja finansowa? Oficjalnie wiadomo ile jest spłacone i ile do spłacenia?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  53. Powrót do góry    #1350
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ja się nadal pytam czemu Oskar Gollob z kolegami ze szkoły/podwórka nie przeszli się po stadionie i nie wyrwali tych wszystkich chwastów!! ma to gdzieś?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •