Strona 8 z 33 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Patrząc po samym suchym wyniku z Poznania, to delikatnie mówiąc nie jest za ciekawie. I tak, wiem, każdy z klubu będzie teraz tłumaczył, że ten sparing był potrzebny aby się rozjeździć i przetestować sprzęt, a rezultat nie ma najmniejszego znaczenia. Jednak myślałem, że sprzęt testuje się głównie na treningach, a na sparingu poza tym chodzi też o to aby się trochę pościgać, a nie markować jazdę.

  2. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Czy Polonia trenowała w Bydgoszczy? O każdym klubie było info, że odbyli trening u siebie, a u nas cisza. Chyba, że to ja słabo sprawdzam SF itp.

  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Nie było źle.
    Chłopaki się ogarniali na bieżąco.
    PSŻ wczoraj cały dzień trenował na tym torze.
    Wiktor strasznie wolny ale waleczny.

  4. Powrót do góry    #319
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Nie byłem, nie widziałem, więc wypowiedź po samym wyniku może być nieadekwatna, ale jak patrzę na zestaw nazwisk rywali, to wniosek jest taki, że My w tym roku nigdzie na wyjeździe nie zdobędziemy 30 punktów. dla mnie to wygląda dramatycznie, choć muszę przyznać, że niczego innego poza Bydgoszczą się nie spodziewam.

    PS: ktoś tu wcześniej wyrażał nadzieję, że ustawienie par jest tylko tymczasowe na sparring. ja natomiast na dziś jestem prawie pewny, że Wiktor będzie jeździł z AK a Oskar z juniorami, co będzie kolejnym gwoździem do naszej wynikowej trumny.

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Oskar jakby jeździł te dwa sezony co nie jeździł, to mógłby być grajkiem na 10 pkt w I lidze.
    Szkoda Mikołaja. Gdyby jeździł te dwa sezony co nie jeździł, to by teraz też robił z 10 pkt.
    Mamy jeszcze juniorów co mają jeździć a nie jeździli. Więc teraz niewiele pojadą.
    Reszta będzie jeździć lepiej niż rok temu ale może brakować tych 10-15 pktów do dobrych wyników.
    10-15 pktów bo nie jeździli Oskar, Mikołaj i juniorzy.
    Więc niech chociaż teraz jeżdżą. Dobranoc.

  6. Powrót do góry    #321
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Rozumiem ze Poznan ma specyficzny to ale takie ******** z takimi zawodnikami to co bedzie z Gdanskiem, Tarnowem itd
    Masakra pila mechaniczna oby u nas dobijali do 35 chociaz bo wstyd u siebie 30 pkt nie zdobywac 😨
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  7. Powrót do góry    #322
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomkoz Zobacz posta
    Czy Polonia trenowała w Bydgoszczy? O każdym klubie było info, że odbyli trening u siebie, a u nas cisza. Chyba, że to ja słabo sprawdzam SF itp.

    Nie bo podobno tor nie nadawał się do jazdy jeszcze. Bandy były niedawno rozkładane...

  8. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Chyba jesteśmy jedynym obok Wrocławia klubem w Polsce, który nie wyjechał jeszcze na tor. Tyle, że we Wrocławiu jest to wytłumaczalne przebudową stadionu. Nawet w Krośnie i Gorzowie gdzie dochodziło do wymiany nawierzchni, doszli już do ładu z torem i miejscowi zawodnicy trenują.

  9. Powrót do góry    #324
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie w najsilniejszym składzie dostaliśmy baty od drużyny, która nie jest nawet typowana na czołówkę drugiej ligi. A taki Łukasz Przedpełsk robi 8+1 (4) a Marcel Kajzer 6+2 (3) gdzie oni w lidze nigdy takiego wyniku nie powąchali. Ok, nasi się rozjeżdżali i testowali sprzęt, ale pewnie jak rozumiem PSŻ jechał o życie i nic nie testował? Dramat, pozostaje mieć nadzieję, że będzie już tylko lepiej.

    Rozbawiła mnie kwestia, że temat sponsora się skomplikował No kto by pomyślał, co roku są informacje o wielkim sponsorze który już zaraz ma wejść i sypnąć grubą kasą! I nagle w decydującym momencie coś się psuje. Tacy starzy, a tacy naiwni Dlatego mnie takie newsy nie ruszają, póki nie będzie podpisana umowa.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Myślę, że "jaracie" się na zapas. To, że będzie to dla nas trudny sezon, to jasne.
    Ale na podstawie sparingów opiniowanie na cały sezon to przesada. Nie raz, nie dwa, ani nie trzy przekonaliśmy się, że sparingi sobie, a sezon pokazywał coś zupełnie innego. Inaczej - lepiej dostać bęcki od szczypiorów typu Kajzer w sparingu, a potem lepiej prezentować się w trakcie sezonu.
    Możemy nawet tłumaczyć wczorajszy sparing tym, że tor był do d**y, że startowaliśmy na zielone światło, że był to dla naszych chyba pierwszy kontakt z torem... no możemy tak sobie mówić. Ja liczę, że z tego sparingu zarówno trener jak i zawodnicy powyciągają wnioski i poprawią stan obecny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    vicar (29-03-2017)

  12. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Tak to jest jak się rozgrywa mecz z zespołem z niższej ligi. Wygrana nic nie oznacza, bo to przecież normalka, a porażka to kompromitacja. Oczywiście na tle jednego sparingu nie można wyciągać wniosków, ale jednak bardzo wysoki wynik i to z jakimi zawodnikami przegrywaliśmy może budzić niepokój.

    Teraz najważniejsze, kiedy wreszcie wyjedziemy na S2, bo to już są kpiny. Wrocław miał remont całego stadionu a wyjedzie szybciej od nas... Rozumiem, że bandy wymieniane, ale to że tor jest grząski to jakieś absurdalne tłumaczenie. Niech biorą sprzęt i go doprowadzają do porządku, a nie czekają na 20 stopni i to, że tor sam się przygotuje.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  13. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Racja, chłopaki powinni codziennie poginać po torze, żeby każdego centymetra na pamięć się nauczyć. Wiadomo, że wyjazdy będą spisane na straty więc walka jest o jak najlepsze rezultaty u siebie. A znajomość toru to klucz do sukcesu (oczywiście obok solidnego sprzętu).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #328
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Chyba coś ruszyło. Na chwilę obecną plan jest taki:

    czwartek - trening
    piątek - prezentacja
    niedziela, poniedziałek - sparingi ze Startem
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dla mnie ten wynik to jest porażka tym bardziej, że dzień wcześniej drużyna trenowała sobie w Poznaniu. Nic nie tłumaczy porażek z Przedpełskim, Kajzerem czy Pytelem

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Czyli co? Przegraliśmy sparing, więc sezon stracony? Nie ma już powodów, żeby chłopakom kibicować?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #331
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Powody są zawsze. Nie ma co głaskać po takim wyniku. Nasi jeździli na innych torach i słaby wynik w Poznaniu jest porażką. Wiktor już pod koniec sezonu cieniował mówiło się o możliwości jego odejścia. Został, ale wynik jest słaby. Mam nadzieję, że to kwestia nie zabrania na trening sprzętu na ligę. Mam nadzieję, że w kolejnych test meczach będzie lepiej. Co dzieje się z Mikim?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Problem polega na tym, że tak naprawdę nie widać żeby coś się od poprzedniego sezonu zmieniło. Patrząc na dorobek punktowy, każdy pojechał na znanym nam poziomie. Nikt nie zaskoczył. Nie wspominając o ciulowym zestawieniu par. No chyba że PSŻ pojechało jakby walczyli o mistrzostwo kraju, a nasza postawa (zwłaszcza juniorów) to przemyślana zasłona dymna, to wtedy najmocniej przepraszam.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #333
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Ciężko wyciągnąć wnioski po jednym sparingu tym bardziej, że nie mieli treningów na torze. Tylko 4 zwycięstwa indywidualne co pokazuje, że dużo jest pracy przy sprzęcie przed nimi. Tylko Andrij i Siopek dali rade, reszta bardzo słabo.
    Ciekawe kto będzie w 5 meczowej? Adamczak czy Curyło, reszta to pewniacy, chyba, że trener ostro zagra i posadzi Viktora (co będzie dziwne ale u naszego trenera możliwe &#128513
    Czekam na kolejne rywalizacje

  20. Powrót do góry    #334
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    aż strach pomyśleć co to będzie w meczu z Gdańskiem .. dostaniemy łomot jak nic

  21. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Powody są zawsze. Nie ma co głaskać po takim wyniku. Nasi jeździli na innych torach i słaby wynik w Poznaniu jest porażką. Wiktor już pod koniec sezonu cieniował mówiło się o możliwości jego odejścia. Został, ale wynik jest słaby. Mam nadzieję, że to kwestia nie zabrania na trening sprzętu na ligę. Mam nadzieję, że w kolejnych test meczach będzie lepiej. Co dzieje się z Mikim?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Nie mówię, że głaskać, ale żeby nie siać na zapas paniki i wieszczyć tragedii.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Problem polega na tym, że tak naprawdę nie widać żeby coś się od poprzedniego sezonu zmieniło. Patrząc na dorobek punktowy, każdy pojechał na znanym nam poziomie. Nikt nie zaskoczył. Nie wspominając o ciulowym zestawieniu par. No chyba że PSŻ pojechało jakby walczyli o mistrzostwo kraju, a nasza postawa (zwłaszcza juniorów) to przemyślana zasłona dymna, to wtedy najmocniej przepraszam.
    Dlatego już X lat temu nauczyłem się nie brać sparingów jako wyznaczników nadchodzącego sezonu. No, chyba że nikt nie będzie z tych sparingów wniosków wyciągał, ale to już zupełnie inny temat.

    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    aż strach pomyśleć co to będzie w meczu z Gdańskiem .. dostaniemy łomot jak nic
    Możliwe, ale wydaje mi się, że nie tylko my. Mają całkiem solidny jak na 1. ligę zespół. Przynajmniej papierowo wyglądają solidniej niż Loko, Stal Rz., a porównywalnie do Piły. Wanda i nasz zespół odstają. Więc wg mnie silniejsze tylko Tarnów i Łódź.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Gdańsk porównywalnie do Piły??? wg mnie awansuje Tarnów albo własnie Gdańsk.

  23. Powrót do góry    #337
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Co dzieje się z Mikim?
    A co się ma dziać? Jeździ na swoim poziomie.

    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Ciekawe kto będzie w 5 meczowej? Adamczak czy Curyło
    Przecież Adamczak jest o klasę lepszy od Curyło, co pokazywał co najmniej w ubiegłym sezonie. Niektórzy tu nadal żyją w ułudzie, że Miki to jest (albo że będzie) supergrajek. Jeśli będzie Curyło w składzie kosztem Adamczaka to to będzie potwarz.

    Ktoś pisał, że nikt nie zaskoczył. Moje podsumowanie jest takie: Andriej i Siopek zrobili swoje, juniorzy swoje (nie oszukujmy się, więcej nie będą robić). Do poprawy Kułakow i Adamczak. Jak oni się rozkręcą to coś u siebie zrobimy. Choć jak ktoś już mówił - Kułakow od połowy ubiegłego sezonu cieniuje.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 30-03-2017 o 16:17
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Gdańsk porównywalnie do Piły??? wg mnie awansuje Tarnów albo własnie Gdańsk.
    To już kwestia kto jak widzi czyją siłę.
    Wg mnie Orzeł jest silniejszy niż Wybrzeże. No, ale może faktycznie Wybrzeże jednak wyżej niż Piła.
    Jakby nie patrzeć I liga jest nie taka słaba, a nasze boje to jednak z Stalą i Wandą się odbędą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Niektórzy tu nadal żyją w ułudzie, że Miki to jest (albo że będzie) supergrajek.
    .
    A jednym z nich jest chyba sam Władysław. Ja się w ogóle zastanawiam skąd tyle ciepłych słów Władysława do Curyły, przynajmniej w zeszłym sezonie. Inni zawodnicy po słabszych występach dostawali ochrzan, a Curyło jakby miał nieskończony kredyt zaufania. Też uważam że powinien jechać Adamczak, dużo większa szansa że zaskoczy i przywiezie parę punktów - chociaż może być problem ze stabilizacją, raczej widzę u niego takie (0,3,0,2).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...może po prostu jest "najtańszy w utrzymaniu"?
    Władkowi najbardziej tacy pasują, prosty układ: brać kasę z miasta i w miarę możliwości jak najmniej wydawać.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    spitt22 (31-03-2017)

  28. Powrót do góry    #341
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Nie ma co w ogóle porównywać Adamczaka z Mikołajem, bo między nimi jest przepaść. Adamczak przy dobrym dniu w I lidze jest w stanie zrobić nawet 9-10pkt w meczu, co raczej Mikołajowi nie grozi. Mam nadzieję, że Curyło to będzie tylko rezerwa na wypadek jakieś kontuzji. Wtedy już lepiej żeby jechał on niż trener
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  29. Powrót do góry    #342
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Działa strona internetowa Polonii.
    Z młodym Holderem to żart???

  30. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Z młodym Holderem to żart???
    Nietaktowny i niesmaczny, ale niestety żart.

  31. Powrót do góry    #344
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Nasi to w ogóle trenują? Jakiś sparing jeszcze odjada? Czy wzorem ubiegłego sezonu nie trzeba?
    Polonia Bydgoszcz

  32. Powrót do góry    #345
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W zeszłym sezonie sparingów nie było i się utrzymali. Po co więc to zmieniać Chociaż jechali przecież w Poznaniu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #346
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Dziś mieliśmy jechać w Gnieźnie a w czwartek przyjąć Poznań... Dziwna sytuacja. Słoneczna pogoda a od piątku nic się na torze nie dzieje... Widocznie już po pierwszym treningu czujemy się tak mocni, że można w spokoju oczekiwać na ligę
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    No w Gnieźnie akurat nie pojedziemy bo na dzisiaj jest przełożony Złoty Kask z ubiegłego tygodnia. Zastanawia mnie jaki awizowany skład zostanie podany jutro przez Jacę, ale pewnie się nie pomylę jeśli wytypuję takie ustawienie : 1. Kudriaszow 2. Kułakow 3. Jędrzejewski 4. Adamczak 5. Ajtner-Gollob 6. Sitarek/Orwat 7. Sitarek/Orwat. Ten skład jest w stanie zrobić 30 punktów w Tarnowie, co trener Gollob zapewne uzna za wynik bardzo optymistyczny

  35. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Gollob z 5 bankowo, zawsze to 3 punkty więcej.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    vicar (04-04-2017)

  37. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Wydaje mi się, że przekroczenie 30 pkt w Tarnowie to faktycznie będzie sukces. Nie wiem czy można liczyć na pozytywny wynik u kogoś poza Andriejem?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #350
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wydaje mi się, że przekroczenie 30 pkt w Tarnowie to faktycznie będzie sukces. Nie wiem czy można liczyć na pozytywny wynik u kogoś poza Andriejem?
    Oskar na pewno zrobi wszystko co w jego mocy i trener będzie z niego zadowolony. Pojedzie w 6 biegach.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Informację na temat jutrzejszego sparingu: http://www.expressbydgoski.pl/sport/...-psz,11955092/

    Jak ktoś nie ma karnetu to szykować dychę

  40. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Oski nie jedzie do Tarnowa. Może podobnie jak wujek nie ma zamiaru fatygować się na spotkania w delegacjach.

  41. Powrót do góry    #353
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ciekawe. Może jednak wskoczy pod 4., bo nie sądzę żeby zmienił Jędrzejewskiego. No albo faktycznie odpuszczamy mecz w Tarnowie kompletnie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  42. Powrót do góry    #354
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Co by nie było Oskar pojedzie we wszystkich meczach. Nawet przy wyniku 0,0,0,0 by go do nominowanych wystawili. Tak na przełamanie.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #355
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    A mi się wydaje, że jednak nie pojedzie. Myślicie, że nasz sztab celowo wstawiłby Curyłę do składu dla zmyłki aby następnie w dniu meczu zaskoczyć Tarnowian tajną bronią w postaci Oskara? No nie wydaję mi się. Bardziej postawiłbym na tezę, że oszczędzą OAG trudnych wyjazdów jak Tarnów czy Daugavpils. Po co ma psuć sobie średnią? Po co ma mu się marnować sprzęt na takie zawody na których i tak by nie zarobił za dużo pieniędzy za punktówki?
    Wynik niezmiennie obstawiam na 60:30, ale to z nadzieją, że Andriej zrobi dwucyfrówkę, a więc i pociągnie drużynę do tego wspaniałego wyniku. Miałem okazję oglądać go na żywo na Zorro Show w Gdańsku i ewidentnie chłop ma sprzęt pod dupą naprawdę kozacki, a i sam jest dobrze przygotowany do sezonu. Mam tylko nadzieję, że nie będzie całkowitego odpuszczenia meczu i przy stracie powyżej -6 pkt kierownictwo przeprowadzi jakieś rezerwy taktyczne. Żeby nie było gadania, że przy przegranym meczu nieistotne jakie będą rozmiary i szkoda pieniędzy na taktyczne niech każdy sobie pojedzie 4-5 biegów. No nie, dla mnie rozmiary porażki mają znaczenie. Raz, że są to małe punkty do tabeli, a dwa, że kibic patrzy i zastanowi się dwa razy zanim przyjdzie na stadion drużyny, która nie robi wszystkiego aby zachować twarz w przegranym spotkaniu.

  44. Powrót do góry    #356
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Twarz twarzą, ale Władek powie, że chodzi o oszczędności i inwestycję w młodzież. Dla większości ludzi wynik = wygrana. Inaczej drużyna jest cienka. Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą. W Bydgoszczy mamy kibiców sukcesu. Gdyby skład szedł na majstra to i ludzi byłoby na trybunach więcej.
    Ciekawe czy dzisiejszy sparing dojdzie do skutku. Pada jakoś od północy. Może nie intensywnie, ale jednak dość długo.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    mentikk (06-04-2017)

  46. Powrót do góry    #357
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jak dla mnie nie wysyłając Oskara do Tarnowa, zarząd pokazuje że nie liczy się drużyna, tylko Gollob... Można na OAG narzekać ale lepszy od Curyły jest. Ale podejrzewam, że skończy się 25:65 i Jaca powie, że i tak było lepiej niż się spodziewał i cieszy się, że wszyscy skończyli mecz cało. A już nie daj Boże jakimś cudem mecz skończy się wynikiem 48:42 i okaże się, że punktów Oskara własnie brakowało.

    Ktoś powiedział, że w Bydgoszczy są kibice sukcesu - a gdzie nie są? Nigdzie na ogony nie idzie tłum ludzi. Przecież dwa lata temu jak wchodziliśmy do czwórki to już kibiców było ciut więcej. Wożąc ogony i odpuszczając wyjazdy nikt fanów na stadion nie ściągnie.

    Trzeba poczekać na dzisiejszy sparing i wtedy może uda się jeszcze jakieś konkretniejsze wnioski wyciągnąć.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #358
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Argument o kibicach sukcesów jest już od dawna chybiony.
    Można zapytać jakich sukcesów, bo o nich to już coraz mniej
    kibiców pamięta.
    Nie da się w sporcie przyciągać kibiców bez sukcesów, zresztą
    rywalizacja sportowa musi zakładać wygrywanie.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-04-2017)

  49. Powrót do góry    #359
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Sparing trwa i początek jest w plecy. Orwat na prowadzeniu miał upadek, Oskar na 2 miejscu defekt.

  50. Powrót do góry    #360
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Oskar z taką formą nie dziwię się że nie jest w awizowanym.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Strona 8 z 33 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •