Strona 16 z 33 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kolejne po Eklofie "wzmocnienie" Bydgoszczy ?

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...3,1,12407.html
    Trzeba bylo brac Holte a nie teraz szukac zawodnikow ktorych nikt nie chce.
    Podejrzewam,ze i Wladka byloby stac na te 150zl/punkt a na kevlarze zawodnika
    trzasnalby dodatkowo kilka cytatow z Hitlera lub Stalina.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    gks-falubaz-sparta (29-05-2017), młody_piernik (26-05-2017), spitt22 (26-05-2017)

  3. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Powrotu nie tego Tomka chcieliśmy do drużyny. Chrzanowski jakim wzmocnieniem ma być? Cały czas szuka się zawodnika nr 5, zamiast zawodnika, który w drużynie byłby nr 2. Nie czaruję się, że znajdziemy zawodnika, który będzie skuteczniejszy niż Andrej, ale kogoś na poziomie Oskara można zwerbować. A zamiast tego ma być Tomasz "Ozil" Chrzanowski? To niestety droga do odgonienia kibiców ze stadionu. A taka Sparta ma seniora nr 7 w postaci Morrisa...to jednak ciekawsza opcja niż ta przedstawiona wyżej.

    Co do Kuskowskiego...wstyd by mi było powiedzieć, że chwiejący się na nogach 80-kilku latek mnie zaatakował. Zwłaszcza, że Kusek to nie szczypior, a jednak trochę chłopa.
    No, ale mam nadzieję, że wyjdzie to Damianowi na zdrowie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #678
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    11. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz) - 6 (2,0,0,3,1)
    Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz) - niedopuszczony do zawodów z uwagi na nieregulaminowy sprzęt.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...edpelski-relac

    14.Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 3 (2,1,0,0,d)
    16. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) - 0 (0,0,0,0)
    17. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) - 0 (0)
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...acja-z-awansem
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 27-05-2017 o 01:26

  5. Powrót do góry    #679
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Mnie zaintrygował ten fragment "niedopuszczony do zawodów z uwagi na nieregulaminowy sprzęt" - to co on tam jakimś harleyem przyjechał czy co ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #680
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Tak mi się przypomniało. To były czasy
    Przaśność, gołe klaty. Gollob sam przeciwko koalicji przeciwników, Jacek Rempała "na przerywającym silniku". Policja w parkingu. Strzał w twarz w boksie. Władek trzymający pick up'a i podbijający do Śwista. Tor, który w takim stanie byłby powodem do odwołania niedzielnych zawodów już w sobotni poranek.
    Echhh...

    https://www.youtube.com/watch?v=IPIGn-rH-Qs

    P.S. Jak to piszą, "gimbazy nie znają"
    Nie wiem ,czy mnie się to tak podoba bo wtedy byłem młody ,czy rzeczywiście ten klimat lat 90 jest świetny-mimo że sportowo to wąs , ekstra mocne i plucie wysokim łukiem.

    Mam wrażenie, że dzisiaj nie weszliby nawet na tor żeby mokasynów nie pobrudzić.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  7. Powrót do góry    #681
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Mnie zaintrygował ten fragment "niedopuszczony do zawodów z uwagi na nieregulaminowy sprzęt" - to co on tam jakimś harleyem przyjechał czy co ?
    Może jak chłopak z Gorzowa... Wtedy musiałby być zawieszony.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #682
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Nie wiem ,czy mnie się to tak podoba bo wtedy byłem młody ,czy rzeczywiście ten klimat lat 90 jest świetny-mimo że sportowo to wąs , ekstra mocne i plucie wysokim łukiem.

    Mam wrażenie, że dzisiaj nie weszliby nawet na tor żeby mokasynów nie pobrudzić.
    Temat rzeka.
    Dla mnie żużlowa przygoda w Lesznie zaczęła się bardzo szybko. Od bardzo małego dziecka.
    Pierwszy szok "modern speedway" przeżyłem, gdy Damian Baliński "złamał" szyk rzędu równo idących zawodników Unii i zaczął rozmowę z kimś z gości-przeciwników na torze.
    Dla mnie jako gówniarza było to do nie pomyślenia. Przecież zawsze jak pamiętałem szli równo w dwóch rzędach naokoło toru bez patrzenia na siebie.
    Dziś pewnie gdyby trzeba było przejść tor podczas prezentacji to by były dodatkowe faktury

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    yahata (27-05-2017)

  10. Powrót do góry    #683
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Nie wiem ,czy mnie się to tak podoba bo wtedy byłem młody ,czy rzeczywiście ten klimat lat 90 jest świetny-mimo że sportowo to wąs , ekstra mocne i plucie wysokim łukiem.

    Mam wrażenie, że dzisiaj nie weszliby nawet na tor żeby mokasynów nie pobrudzić.
    Czy świetny czy nie to już sprawa subiektywna Mi bliżej do tamtych lat, gdzie żużel miał w sobie ten swojski charakter ... i nie czaruj, ze nie pamiętasz jak po meczu wanna była czarna choć najlepsze lata to faktycznie te '90. Na mecz szło się 3 godziny wcześniej a pierwszych wyścigów do dziś w programach nie mogę odczytać - takie były emocje W dużej mierze było się wtedy rówieśnikami zawodników i niejednokrotnie byli to koledzy z osiedla, miasta, szkoły a nawet podwórka Sam kiedyś pisałeś, że teraz to już nie jest żużel dla starych ludzi ... fakt ... to jest już teraz speedway i to modern A orkiestra ze Świecia do dziś mi w uszach brzmi Pamiętam mój pierwszy mecz na Polonii w 1994, gdzie miałem okazję zobaczyć Gollobów i Sama Ermolenkę ... to był mały szok dla mnie ... i ten duży stadion w stosunku do naszego "Grabarz - Cmentarz" No i ten Tomek, którego jazda na pewno zabrała mi co najmniej dekadę życia choć to w dużej mierze przez Radio PiK które to było na tamte czasy głównym łącznikiem ze startami TG. Takie to generalnie jeszcze pionierskie było Gollobowie wówczas szli po swoje jak "dziki w żołędzie" a że po drodze narobili trochę szkód ... gdzie drwa rąbią wióry lecą. "Gimby nie znajo", ale my też nie pamiętamy czasów,gdy Panowie zasuwali na mecze towarowym a w zawodach startowali w "orzeszkach" zamiast kasków To się nazywa sentymentalizm powiązany z fajnymi młodymi latami, gdzie niewiele było jeszcze problemów a jak były to i sił było sporo ...

    Żeby być bliżej wątku to w życiu bym nie pomyślał, że Polonia będzie na takim zakręcie ... jaki ja byłem szczęśliwy, że tak blisko obok mojego ukochanego Grudziądza jest klub z Tomkiem Gollobem a później z "Buczkiem" w składzie ... Zawsze wam kibicowałem bo ciągle mieliście kogoś kto potrafił porwać moją "żużlową duszę" ... Bolesław Proch, Rysiu Dołomisiewicz, Zdzisiu Rutecki, wspomniany Tomasz i Jacek Gollobowie a nawet Kornacki, którego miło wspominam ze startów w GKM Dlatego wierzę, że Polonia wstanie i będzie tam, gdzie Jej miejsce!
    Ostatnio edytowane przez Walk ; 27-05-2017 o 11:20
    z Gdza pzdr. Walk

  11. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Walk za jego przydatny post!

    Drapichrust (28-05-2017), Mihalo (01-06-2017), kleczes_GKM (27-05-2017), polewaczka (27-05-2017), skaszub (27-05-2017), vicar (28-05-2017), yahata (27-05-2017)

  12. Powrót do góry    #684
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Temat rzeka.
    Dla mnie żużlowa przygoda w Lesznie zaczęła się bardzo szybko. Od bardzo małego dziecka.
    Pierwszy szok "modern speedway" przeżyłem, gdy Damian Baliński "złamał" szyk rzędu równo idących zawodników Unii i zaczął rozmowę z kimś z gości-przeciwników na torze.
    Dla mnie jako gówniarza było to do nie pomyślenia. Przecież zawsze jak pamiętałem szli równo w dwóch rzędach naokoło toru bez patrzenia na siebie.
    Dziś pewnie gdyby trzeba było przejść tor podczas prezentacji to by były dodatkowe faktury
    Nie przywiązywałem do tego szczególnej uwagi, ale rzeczywiście przez długi czas chodzili "w nogę" na prezentacji.
    Nie było łażenia krokiem technicznym i w szyku zwanym rojem.

    Dla mnie takim pierwszym szokiem "modern speedway" był GKS Wybrzeże w białych, eleganckich skórach od Wieczorka, ależ oni zadawali szyku.

    Seba co do Twojego wpisu-sam bym wiele nie dodał. Wiesz jak było.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  13. Powrót do góry    #685
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jagła może sprzęt od Czerniawskiego wziął No to niezłe asy pracują u nas w klubie, skoro nawet regulaminowego sprzętu nie mogą podstawić. Pewnie to zemsta BTŻ-u.

    Co do oświadczenia Kuskowskiego - nie wiem jak to skomentować. Pisał coś o kancelarii - jak to się w zakończyło? Tzn wiem, że Stalek odszedł za kasę. Ale skoro i jedni i drudzy musieli iść na ustępstwa, tzn że zapisy nie były jednoznaczne? Pojechał ostro po Gollobach, ale nie da się ukryć że Władek się kompromituje, a z Jacy trener marny...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #686
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W końcu mamy do dyspozycji naszą najlepszą parę juniorską Będzie dziś 30?

    Z innej beczki - Sitarek w dwóch biegach nie przejechał nawet okrążenia z powodu sprzętu. Niech mi teraz wielcy obrońcy Władka powiedzą, gdzie jest ten mega hiper sprzęt ze szkółki, o posądzanie braku którego Stalkowski został wyzywany od najgorszych? Jak Damian mówił, że sprzętu nie ma, to pokazywano faktury, zdjęcia i wszystko, że u nas jest tak super. Już nie można zrzucić, że Stalkowski wszystko na treningach porozbijał. Pewnie BTŻ poniszczył pod osłoną nocy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #687
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W końcu mamy do dyspozycji naszą najlepszą parę juniorską Będzie dziś 30?

    Z innej beczki - Sitarek w dwóch biegach nie przejechał nawet okrążenia z powodu sprzętu. Niech mi teraz wielcy obrońcy Władka powiedzą, gdzie jest ten mega hiper sprzęt ze szkółki, o posądzanie braku którego Stalkowski został wyzywany od najgorszych? Jak Damian mówił, że sprzętu nie ma, to pokazywano faktury, zdjęcia i wszystko, że u nas jest tak super. Już nie można zrzucić, że Stalkowski wszystko na treningach porozbijał. Pewnie BTŻ poniszczył pod osłoną nocy.
    Nie żebym bronił Władka ale Sitarek nie miał defektów. Zjeżdżał po prostu z toru pewnie z powodu braku sił po ostatnich dzwonach.

    Ktoś ostatnio wspominał o muzyce na stadionie - ku.wa mać "m jak miłość"?!?!?

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 28-05-2017 o 18:03

  16. Powrót do góry    #688
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A Orwat?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #689
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A Orwat?
    Wyglądało na defekt

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #690
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    "Wynik meczu zostanie zweryfikowany na 32:51. Wiktor Kułakow startował na motocyklu, którego nie zgłosił do meczu."

    ale jaja
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  19. Powrót do góry    #691
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Nie dość, że kolejna porażka, nie dość, że mamy idiotów na przeciwległej, którzy się spięli do piknikowej grupki z Łodzi, przez co jakaś Pani z dzieckiem dostała z liścia, to jeszcze weryfikacja wyniku po jak się okazuje nieregulaminowym motocyklu Wiktora. Chyba ciężko byłoby pod względem wizerunkowym o gorszy dzień dla bydgoskiego klubu. Za każdym razem jak wydaje mi się, że ten klub upadł już tak nisko, że niżej się nie da, to okazuje się, że my z każdym kolejnym tygodniem potrafimy przekraczać te granicę głębokości. Ciekawe dokąd jeszcze możemy dobić.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    Marsh (28-05-2017), młody_piernik (28-05-2017), never_mind (28-05-2017)

  21. Powrót do góry    #692
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Miałem "przyjemność" być na meczu Polonii z Orłem.
    Stadion zarośnięty, wszędzie chwasty i dmuchawce... Naprawdę ciężko zatrudnić kilka osób do wysprzątania trybun i wykoszenia trawy ? Takie rzeczy budują cały wizerunek klubu. Ale dobra przejdźmy do sportowych emocji... Sitarek pół kółka i nie może jechać bo nie ma siły... Orwat nawet coś tam chciał walczyć ale i tak jego maszyna nikła przy rywalach...
    Kolejna sprawa. Dziwi mnie postawa naszych "liderów". Siopek raz jedzie jak prawdziwy lider i mam moc w motorze, a za chwilę jedzie ogony, wyprzedając na dystansie Orwata... Kudriaszow miał zdobyć +10 pkt, a przywozie zera...
    Oskarek kolejny As. Gwiazda, która po 14 biegu jedzie na jednym kole przed Trybuną Główną... Na plus dzisiaj Adamczak - pojechał swoje.
    Kolejny absurd to nasz "trener", który dzisiaj na zwolnieniu lekarski... naprawdę on nie nadaję się jako trener ! Niech zajmie się tylko swoją pasją - muzyką.
    I na koniec akcje Prezesa, który prowadził malucha z przyczepą na której byli zawodnicy...

    W jakim kierunku idziesz Polonia... ??

  22. Powrót do góry    #693
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Kierunek jest jeden - II liga. Ja to bym nawet przełknął, gdyby była gwarancja, że coś się w jakimkolwiek względzie poprawi... no ale raczej tak nie będzie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #694
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    I na koniec akcje Prezesa, który prowadził malucha z przyczepą na której byli zawodnicy...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    I na koniec akcje Prezesa, który prowadził malucha z przyczepą na której byli zawodnicy...
    Czekam niecierpliwie na zdjecia!

    A polewaczka miala moze nowe motto?

  25. Powrót do góry    #696
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Władek w maluchu to było to! Przy wjeździe do parkingu się "zakopał" i lekko kaszlak przydechł i dla zwały zawodnicy Orła chcieli pchać malucha a nasi ciskali za przyczepkę. I w końcu ruszył!
    Dobrze, że nie straciliśmy Kudriaszowa bo mocno dostał silnikiem w głowę i szyje sunącym motorem. Przybrał nienaturalną pozycję po tym i jak od razu podbiegł Mazur i go tam ułożył to już miałem czarne myśli...

    Słabi jesteśmy i tyle. Najbardziej sprzętowo. Tylko dać juniorom coś lepszego pod tyłek to taki Sitarek tego i tak nie wykorzysta. Walko mało, głównie start.

    Ciekawa sytuacja w Rzeszowie bo wieszczą na SF, że to koniec Harrisa u nich i to też na plus dla nas bo gość śmigał i tak ponadplanowo nie licząc dzisiejszego meczu.

  26. Powrót do góry    #697
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Czy ktoś coś wie czy może Kułakowowi grozi jakieś zawieszenie za dzisiejszy numer z motocyklem? Motocykl pewnie był sprawny, nie było chyba żadnego przekrętu z szerokością jakiegoś elementu natomiast no nie był zgłoszony do zawodów, więc chyba może to być odebrane za jakąś próbę oszustwa?
    Co prawda w tym sezonie i tak już nam to nic nie zmienia, bo i tak już nie wygramy ani jednego spotkania, no ale mimo wszystko wolałbym oglądać Wiktora niż Curyłę czy Ekloefa

  27. Powrót do góry    #698
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Po prostu pomylił numery silników i to wszystko. Zwykły błąd a nie próba oszustwa. 10 patyków zabuli i tyle. Teraz zamiast zainwestować w przegląd pojedzie ze 2 mecze na truposzach bo kasa pójdzie na karę

  28. Powrót do góry    #699
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Kai w GKMie zrobił 8+1, w poprzednim sezonie nie łapał się do naszej drużyny.

    Plotka z Chrzanowskim nabiera sensu w perspektywie na przyszły sezon😂
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  29. Powrót do góry    #700
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    Stadion zarośnięty, wszędzie chwasty i dmuchawce... Naprawdę ciężko zatrudnić kilka osób do wysprzątania trybun i wykoszenia trawy ? Takie rzeczy budują cały wizerunek klubu.
    Czyli nic nowego. Naprawdę nie problem załatwić po znajomości wycięcie trawy. Pod warunkiem, że się nie jest skłóconym ze wszystkimi.

    Ale dobra przejdźmy do sportowych emocji... Sitarek pół kółka i nie może jechać bo nie ma siły... Orwat nawet coś tam chciał walczyć ale i tak jego maszyna nikła przy rywalach...
    Jak to maszyna nikła? W zeszłym roku jak Stalkowski zarzucał, że nie ma w klubie sprzętu to był żywcem zjedzony. Czyli jednak miał rację?

    Oskarek kolejny As. Gwiazda, która po 14 biegu jedzie na jednym kole przed Trybuną Główną...
    Czyli tu też nic nowego, liczy się tylko on i jego wynik.

    W jakim kierunku idziesz Polonia... ??
    Lepiej nie pytać...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  30. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

  31. Powrót do góry    #702
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A ten Maluch to po co? Żeby znowu pokazać jacy my jesteśmy biedni, że nawet lawetę na prezentację musieliśmy sprzedać? Władek popsuł i nikt nie chce mu naprawić? Żużlowcy na tych fotkach wyglądają jakby było im wstyd, że na takim czymś jadą.

    Podprowadzające wróciły - czy to znaczy, że Władek znalazł jakiegoś potężnego sponsora na 400zł? Czy może na 1600zł od razu do końca sezonu?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #703
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A ten Maluch to po co? Żeby znowu pokazać jacy my jesteśmy biedni, że nawet lawetę na prezentację musieliśmy sprzedać? Władek popsuł i nikt nie chce mu naprawić? Żużlowcy na tych fotkach wyglądają jakby było im wstyd, że na takim czymś jadą.

    Podprowadzające wróciły - czy to znaczy, że Władek znalazł jakiegoś potężnego sponsora na 400zł? Czy może na 1600zł od razu do końca sezonu?
    jeden mecz są podprowadzające a nie ma lewety. w kolejnym będzie laweta a nie będzie podprowadzajacych. raz tak raz tak.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    vicar (29-05-2017)

  34. Powrót do góry    #704
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dzień po aferze z parasolkami już były opłacone na następny start. Co dalej to zobaczymy. Dla mnie są tak samo potrzebne jak Ekloef
    Laweto - przyczepka jest zabrakło tylko autka od sponsora "Rafan". Ten maluch cabrio to nawet spoko pomysł ale jednak biednie to wyglądało. Ogólnie były dwa bo drugi jechał na końcu

    Ciekawe jak to jest Jacek chory nie może pełnić fukncji trenera ale w parkingu był..Weź to ogarnij co się dzieje tam za kulisami

    Oświadczenie Kułakowa

    Szanowni Państwo!
    Jako, że od wczorajszego wieczoru w mediach sportowych wypisywane są bzdury odnośnie wczorajszego spotkania Polonii Bydgoszcz a Orłem Łódź jako team Viktora chcemy wyjaśnić zaistniałą sytuację.
    Wczoraj po spotkaniu sędzia sprawdził motocykle wszystkich zawodników i niestety nasz team nie przeszedł tej kontroli.
    Okazało się, że zabrakło dobrej komunikacji między naszym teamem a kierownictwem drużyny Polonii przy spisywaniu numerów motocykli do protokołu meczowego przed spotkaniem (przed każdym spotkaniem podaje się do protokołu meczowego dla sędziego zawodów numery seryjne motocykli). Viktor używa wszystkich trzech silników we wszystkich zawodach. Został podany błędny numer ( natomiast niektóre media mówiły o przelitrażowanych silnikach).
    Sędzia zawodów pan Ryszard Bryła będąc w parku maszyn widział w boksie Viktora dwa motocykle które czekały na sędziego po zawodach, widział także busa zawodnika, że w środku nie ma innego motoru.
    Wiadomo, że jest to strata punktów zarówno dla klubu jak i samego Viktora.
    Jako Team Przepraszamy za zaistniałą sytuację!
    Pozdrawiamy
    Team Viktor Kulakov Racing

  35. Powrót do góry    #705
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A jeszcze przed wczoraj czytałem, że mamy jakiegoś super kierownika drużyny, który był sędzią piłkarskim, co będzie wprowadzał zasady i porządek.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #706
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta

    Ciekawe jak to jest Jacek chory nie może pełnić fukncji trenera ale w parkingu był..Weź to ogarnij co się dzieje tam za kulisami
    Może na zwolnieniu napisane było "chory może chodzić" - ot cała zagadka
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #707
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    A moze taniej jak ZUS zaplaci chorobowe a nie klub
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  38. Powrót do góry    #708
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Widziałem na SF zajawkę artykułu o tym, że Polonia musi wzmocnić formację juniorską. Prawie się ucieszyłem ale oczywiście chodziło o Polonię Piła...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  39. Powrót do góry    #709
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    My też musimy wzmocnić, ale tego nie zrobimy.

  40. Powrót do góry    #710
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Generalnie, poza Lesznem, Wrocławiem i Gorzowem, wszystkie kluby w Polsce mają maksymalnie jednego porządnego ligowego juniora.
    Podczas DMPJ w Bydgoszczy mogliście się przekonać jak nędznie jest z polską juniorką.
    ... a co dopiero w innych krajach, ehhhhhhhhhhhhhh...
    Nie ma ludzi do jazdy, jedzie ten kto ma motór.

    EDIT: Tak sobie pomyślałem, że jeszcze Czewa ma porządną parę Polis-Gruchalski, której brak otrzaskania w E-lipie, ale która z czasem będzie robić konkretne punkty.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-06-2017 o 00:12
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Powrót do góry    #711
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Polis ostatni rok przecież.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #712
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Myślisz, że o tym nie wiem?
    Naprawdę uważasz, że ktoś kto jeździ na DMPJ na obce tory, nie wie, który z tych małolatów ma ile lat i ewentualnie jakie kluby w przeszłości reprezentował?

    ...a tak na spokojnie.
    Koledzy z Bydgoszczy piszą o wypożyczeniu w kontekście obecnego sezonu, więc piszę w ich wątku o sile rażenia juniorki w sezonie 2017.

    ...bo po co rozpisywać się o tym, że np. jeden z Fajferów miał pretensje do Gruchalskiego(niesłuszne zresztą) o to, że ten nie dal się na wyjściu z łuku łyknąć przy płocie.

    EDIT: Dodam, że obawiam się, że juniorzy KST zrobią w Czewie tylko 1 (słownie: jeden) programowy punkt, choć łudzę się, że albo Oskar, albo Michał zagotują się w którymś z wyścigów.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-06-2017 o 01:50
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  43. Powrót do góry    #713
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Widziałem na SF zajawkę artykułu o tym, że Polonia musi wzmocnić formację juniorską. Prawie się ucieszyłem ale oczywiście chodziło o Polonię Piła...
    Miałem tak samo...

    Taki Poznań ściągnął sobie Kinga, Rzeszów Morrisa, a my zostaliśmy z Ekloefem?

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Generalnie, poza Lesznem, Wrocławiem i Gorzowem, wszystkie kluby w Polsce mają maksymalnie jednego porządnego ligowego juniora.
    To i tak o jednego więcej niż my Generalnie można by jeszcze kogoś fajnego wyciagnąć. Szlauderbach? Leszno ma Kuberę, Smektałę i Lisa to może jednego odda. Świdnicki? Czewa też ma Polisa, Gruchalskiego i Świącika. Nowacki? Gorzów ma Karczmarza, Czerniawskiego i Szczotkę. Jest paru grajków, których jeszcze można wyciągnąć. Ciekawe kogo weźmie Piła.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Podczas DMPJ w Bydgoszczy mogliście się przekonać jak nędznie jest z polską juniorką.
    Aż tak źle nie jest. Pamiętaj, że to była jedna grupa. Różnice pomiędzy poszczególnymi juniorami zawsze były duże, ale trudno żeby tak nie było jak niektórzy jeżdżą od pięciu lat, a niektórzy od niecałego roku. Jakbyś zebrał z trzech grup najlepszych grajków to paru fajnych żużloków by było. Niby cały czas jest bryndza, ale co chwilę pojawia się jakiś Drabik, Lampart, Miśkowiak, Lis. Nie mówiąc już o nieco słabszych żużlowcach, ale z szansami na pojeżdżenie kilka lat: Liszka, Pilarski, gorzowianie, Świdnicki itd... Jak zajrzysz w wątek o licencjatach, tam nawet na ostatniej stronie jest podsumowanie ile w każdym sezonie młodych zdaje na licencję. Tendencji spadkowej wcale nie ma.

    Powiesz, że kiedyś było więcej wyrobników. Tendencja się po prostu zmieniła. Kiedyś było więcej żużlowców, którzy jeździli półamatorsko, co na naszą ligę starczało. Teraz po jakimś czasie ostaje się ich mniej, ale za to bardziej profesjonalnych, którzy mają szansę w Europie zabłysnąć. Kiedyś mimo ogromnej ilości młodzieżowców, za granicą mało kto miał szanse.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 01-06-2017 o 10:18
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #714
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Na juniorkę Jack Smith (obywatelstwo dostanie po ojcu)

    Ostatnia szansa na utrzymanie się: Przegrać z Rzeszowem i Krakowem 75:15, aby wykończyć ich finansowo i zając ich miejsce z powodu braku licencji

  45. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    vicar jest źle, tak źle jak nigdy dotąd.
    Piszę to nie na podstawie tego, że różnice między najlepszymi, a najsłabszymi są ogromne przez co z torów wieje nudą.
    Poziom umiejętności, poza kilkoma chłopakami, jest po prosu dramatycznie niski.

    ... i żadnym pocieszeniem jet to, że w innych krajach jest jeszcze gorzej.
    Zwija nam się ten sport, smutne, ale prawdziwe...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Semen, a kiedy tak faktycznie ostatnio było dobrze? Pytam, bo chcę wiedzieć na jakich podstawach jest to określane.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #717
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    No to kolejna zachęta dla sponsorów http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...6,1,12407.html

  48. Powrót do góry    #718
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    vicar jest źle, tak źle jak nigdy dotąd.
    Piszę to nie na podstawie tego, że różnice między najlepszymi, a najsłabszymi są ogromne przez co z torów wieje nudą.
    Poziom umiejętności, poza kilkoma chłopakami, jest po prosu dramatycznie niski.
    Tak, tylko moim zdaniem wynika to z tego, że Ci najlepsi są zdecydowanie lepsi niż Ci najlepsi z lat 90tych. Widać to po arenie międzynarodowej. Stąd i różnice między najlepszymi a nasłabszymi większe. Kiedyś też jeździła masa "asów" co się nie potrafiła w łuk złożyć. Problem w tym, że czołówka juniorska nie łapała się na szprycę od rówieśników z zagranicy.

    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    No to kolejna zachęta dla sponsorów http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...6,1,12407.html
    Nawet nie wiadomo po jakiemu to jest napisane, bo na pewno nie po polsku. Pewnie nawet istniałaby możliwość Władka podać do sądu za szkodzenie wizerunkowi Polonii, bo tym całym PR-em właśnie to Władek robi. Jeśli jeszcze jakiś sponsor miał złudzenia, że warto z Władkiem współpracować, to chyba wyzbył się ich już całkowicie. Gratulacje. A potem można sobie swobodnie mówić jak to klub jest w ruinie i trzeba oszczędzać na podprowadzających i koszeniu trawy. Władek Władkiem, ale zastanawiam się czy nie ma tam w klubie kogokolwiek kto by Władkowi powiedział "stop" przy jego pomysłach?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 01-06-2017 o 14:36
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #719
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cook naszym zawodnikem. Ciekawe czy dostanie wiecej niz jedna szabse?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  50. Powrót do góry    #720
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    vicar

    No właśnie po arenie międzynarodowej tego nie widać, obraz jest wręcz zakłamany,
    bo ta arena międzynarodowa tak skarlała, że gdzie jej tam do tej sprzed ćwierćwiecza.

    Odpowiedz sobie na pytanie: W ilu krajach jest w ogóle (licząc tę kompletną amatorkę) powiedzmy 13 młodzieżowców?
    Trzynastu, zeby można było odjechać sensowne zawody "każdy z każdym po razie".

    Odchodząc od tematu juniorów, należałoby dostrzec co dzieje się już w seniorce.

    Przyjrzałem się kryzysowi w szwedzkim żużlu.
    Tak źle chyba nigdy nie było:

    Elitserien - 8 zespołów, w ostatniej pełnej kolejce wystąpiło 56 zawodników, w tym tylko 20 Szwedów(licząc z zastępowanym Fredką)
    Allsvenskan - 4 zespoły, w ostatniej kolejce wystąpiło 28 zawodników, tylko 17 z nich nie jeździ w wyższej lidze, a wśród tej siedemnastki tylko 11 to Szwedzi.

    Reasumując w obu szwedzkich ligach w ostatnich kolejkach w barwach 12 zespołów w programach odnotowano nazwiska tylko 31 Szwedów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Strona 16 z 33 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •