Strona 5 z 33 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A jak będą za miesiąc czy dwa to co...tak się ludzie rzucą, że zabraknie? Wystarczy, że będą przed sezonem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #182
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tak jak ktoś wcześniej pisał - niejeden może zrobiłby sobie prezent na święta. Trochę marketingu nie zaszkodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (11-12-2016)

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No tak, na prezencik by w sumie podeszło.
    Trudno, jakoś musimy to przeżyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #184
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Obiło mi się o uszy, że w pierwszych treningach Polonii nie brał udziału Stalkowski bo przygotowywuje się indywidualnie. Oznacza to chyba że już wypożyczenie o krok.
    Ktoś ma info pewne w tej sprawie? Był cży nie był?

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jaki tu spokój nananana. Doczekaliśmy się cennika



    KARNETY (7 meczów rundy zasadniczej Nice PLŻ):

    - trybuna główna (miejsca numerowane) - 470 zł

    - sektor A (od trybuny głównej do wejścia w pierwszy łuk) - 200 zł


    - sektor B - 150 zł

    - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 80 zł

    - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2001 - 2010) - 70 zł



    BILETY:


    - trybuna główna (miejsca numerowane) - 75 zł

    - sektor A (od trybuny głównej do wejścia w pierwszy łuk) - 30 zł

    - sektor B - 25 zł

    - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 15 zł

    - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2001 - 2010) - 10 zł

    - dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne



    Niezwykła atrakcja czeka na pierwszych 200 osób, które zdecydują się na zakup całosezonowych wejściówek. Osoby te będą mogły przejechać się motocyklem żużlowym po torze Polonii - oczywiście w towarzystwie jednego z zawodników bydgoskiego klubu

    Od sezonu 2017 zmieni się nieco organizacja stadionu Polonii. Miejsca numerowane pozostaną jedynie na trybunie głównej. Pozostałe miejsca będą nienumerowane, z tym, że zróżnicowano ceny karnetów i biletów. Nieco droższe będą wejściówki na miejsca znajdujące się od trybuny głównej do wejścia w pierwszy wiraż (sektor A). Miejsca na pierwszym łuku zostaną wyłączone z użytkowania. Pozostała część stadionu (przeciwległa prosta, sektor gości na drugim łuku oraz miejsca od wyjścia z drugiego wirażu do trybuny głównej) stanowić będzie sektor B.



    W sumie dobrze, że nie będzie numeracji bo długo trwało jak ludzie wybierali po kilka minut siedzisko. Plusem też na pewno te 5 złotych mniej na prostą. Ciekawe czemu łuk będzie wyłączony?






  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jaki tu spokój nananana. Doczekaliśmy się cennika



    KARNETY (7 meczów rundy zasadniczej Nice PLŻ):

    - trybuna główna (miejsca numerowane) - 470 zł

    - sektor A (od trybuny głównej do wejścia w pierwszy łuk) - 200 zł


    - sektor B - 150 zł

    - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 80 zł

    - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2001 - 2010) - 70 zł



    BILETY:


    - trybuna główna (miejsca numerowane) - 75 zł

    - sektor A (od trybuny głównej do wejścia w pierwszy łuk) - 30 zł

    - sektor B - 25 zł

    - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 15 zł

    - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2001 - 2010) - 10 zł

    - dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne



    Niezwykła atrakcja czeka na pierwszych 200 osób, które zdecydują się na zakup całosezonowych wejściówek. Osoby te będą mogły przejechać się motocyklem żużlowym po torze Polonii - oczywiście w towarzystwie jednego z zawodników bydgoskiego klubu

    Od sezonu 2017 zmieni się nieco organizacja stadionu Polonii. Miejsca numerowane pozostaną jedynie na trybunie głównej. Pozostałe miejsca będą nienumerowane, z tym, że zróżnicowano ceny karnetów i biletów. Nieco droższe będą wejściówki na miejsca znajdujące się od trybuny głównej do wejścia w pierwszy wiraż (sektor A). Miejsca na pierwszym łuku zostaną wyłączone z użytkowania. Pozostała część stadionu (przeciwległa prosta, sektor gości na drugim łuku oraz miejsca od wyjścia z drugiego wirażu do trybuny głównej) stanowić będzie sektor B.



    W sumie dobrze, że nie będzie numeracji bo długo trwało jak ludzie wybierali po kilka minut siedzisko. Plusem też na pewno te 5 złotych mniej na prostą. Ciekawe czemu łuk będzie wyłączony?


    Może
    Może żeby wszyscy siedzieli na prostej i będzie wyglądało, że jest więcej kibiców
    A poważnie to cholerka wie, może szykują się do remontu? Chociaż ten miał chyba dotyczyć w pierwszej kolejności właśnie prostej...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Czyli rozumiem, że wg powyższego cennika to licealiści i studenci wchodzą na normalny bilet? Na 3 ligę 25-30 zł... A emeryci i renciści 15 zł. To widzę, że ktoś tu myśli perspektywicznie.

  9. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tak odnośnie już tych narzekań na bilety dla studentów to....Ja powiem tak. Taki student w miesiąc wyda pewnie 200-300 zł na balangi[załóżmy jedno wyjście na miasto w miesiącu 50 zł z hakiem] a jak przychodzi co do czego to miesięcznie na żużel nie może przeznaczyć 50 zł i ciągle się oni domagają specjalnego traktowania trochę jak jakieś upośledzone dzieci Jeden z drugim niech wypije mniej 2 piwa i poświęci jednego kebaba i bilecik już jest. Czy jak idzie do kina lub na pizze to te się pytają czemu ten film jest za 25 zł a nie za 15 albo dlaczego duża pizza kosztuje 30 zł a nie 20 bo ja student!? Tak w sumie to jeszcze nikt mi biletu normalnego na B nie prześwietlał na wejściu, także niech sobie wchodzą na ten za 15zł, tylko wtedy postępują nie do końca uczciwie a w klubie bieda..ale to już kwestia honoru i sumienia
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 16-12-2016 o 23:32

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    mentikk (19-12-2016), vicar (18-12-2016)

  11. Powrót do góry    #189
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Ceny biletów zawsze budzą kontrowersje, a to drogie, a to czemu dla emerytów po tyle, studentów tyle, a innych jeszcze inne stawki. Rzeczywiście patrząc perspektywiatycznie to dla młodszych powinno być taniej by się wkręcili w ten sport.
    Czy ceny są drogie? Ciężko powiedzieć, ponieważ to jest drogi sport i biznes zarazem więc bilet jest jednym ze sposobów finansowania zawodników.
    Ktoś powie, że są sponsorzy i to oni powinni łożyć na klub, a zawodnicy mają swoich lecz idąc do kina, teatru czy kabaret tam widzowie nie tłumaczą cen biletów tym by aktorzy mieli sponsorów itp.
    Bilet do kina kosztuje 25 pln + popcorn, pepsi i wychodzi 70. Bilet na kabaret to cena 75 pln, teatr jest jeszcze droższy i ludzie chodzą.

    Dobrze, że zrezygnowano z numeracji miejsc, ponieważ nie ma sprzętu do takiej sprzedaży pod stadionem.

  12. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Przesadzasz, są różni studenci.

    Wielu nie tylko uczy się, ale i pracuje, żeby się utrzymać dla takich każde 5/10PLN-ów jest ważne.
    Oni nie balangują w knajpach, co najwyżej zrobią imprezę "u siebie" w akademiku czy na stancji, bo zdecydowanie taniej kupić piwko w markecie/sklepie niż w knajpie.

    ...a ci których stać na bilecik z reguły rzeczywiście najgłośniej narzekają.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #191
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Ktoś powie, że są sponsorzy
    Są tacy?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wyprzedaż rocznika. Promocja tylko do końca roku
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...1,1,12407.html

  15. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przesadzasz, są różni studenci.

    Wielu nie tylko uczy się, ale i pracuje, żeby się utrzymać dla takich każde 5/10PLN-ów jest ważne.
    Oni nie balangują w knajpach, co najwyżej zrobią imprezę "u siebie" w akademiku czy na stancji, bo zdecydowanie taniej kupić piwko w markecie/sklepie niż w knajpie.

    ...a ci których stać na bilecik z reguły rzeczywiście najgłośniej narzekają.
    Jak na miasto nie wyjdą to i na mecz nie pójdą. A studenci to najbardziej roszczeniowa grupa. No, może obok elektoratu PiS, ale to inny temat
    Na wszystko zniżkę, wszystko w promocji, a najlepiej na kreskę, albo w ratach. Czy oni na prawdę tacy wyjątkowi, że trzeba przed nimi dywan rozwijać?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    1) O studentach.

    Studiowałeś kiedyś dziennie?

    TAK, to musiałeś mieć bogatych starych, że nie liczyłeś się z kasą.
    NIE, to znaczy, że gówno wiesz na ten temat, a wiele gardłujesz.



    2) O PiS-ach i innych ruchach/partiach/związkach, którymi gardzę niezależnie od tego czy są czarne, czerwone, zielone czy tęczowe.

    Polityką się brzydzę, ale jak patrzę na to co teraz robi tzw. opozycja to się zwyczajnie dziwię tym, którzy wychodzą na ulicę. Dziwię się ich głupocie i temu jak łatwo dają się manipulować obrońcom okrągłostołowego skoku na zawłaszczenie państwa polskiego.

    No, ale to może po trosze efekt tego, że Polacy nie znają historii swojego narodu(państwa), o co skutecznie zresztą zabiegała poprzednia władza.

    1) i 2) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, trochę swobodnie i bezrefleksyjnie oceniasz całościowo większą grupę społeczeństwa.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 19-12-2016 o 10:57
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Falubaz (19-12-2016), Giani (19-12-2016)

  18. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wyprzedaż rocznika. Promocja tylko do końca roku
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...1,1,12407.html

    Zdunek chciał negocjować to Władek pokazał co i jak. Przy okazji konfliktu mówiłem, że piłka jest po stronie Papy i młodzi nic w sposób w jaki postępowali nie załatwią. Teraz ma spory problem.

    Ceny biletów spore jak na widowisko, które się zapowiada. Lepiej byłoby zrobić jakieś promocje ze zniżką przy zakupie 2-3-4 biletów.

  19. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1) O studentach.

    Studiowałeś kiedyś dziennie?

    TAK, to musiałeś mieć bogatych starych, że nie liczyłeś się z kasą.
    NIE, to znaczy, że gówno wiesz na ten temat, a wiele gardłujesz.



    2) O PiS-ach i innych ruchach/partiach/związkach, którymi gardzę niezależnie od tego czy są czarne, czerwone, zielone czy tęczowe.

    Polityką się brzydzę, ale jak patrzę na to co teraz robi tzw. opozycja to się zwyczajnie dziwię tym, którzy wychodzą na ulicę. Dziwię się ich głupocie i temu jak łatwo dają się manipulować obrońcom okrągłostołowego skoku na zawłaszczenie państwa polskiego.

    No, ale to może po trosze efekt tego, że Polacy nie znają historii swojego narodu(państwa), o co skutecznie zresztą zabiegała poprzednia władza.

    1) i 2) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, trochę swobodnie i bezrefleksyjnie oceniasz całościowo większą grupę społeczeństwa.
    ad1. Tak, studiowałem dziennie i nie miałem bogatych starych. Wiem - dziwna kombinacja. Ale się da żyć i w ten sposób. Możesz zaprzeczać, możesz próbować mi wmówić jakieś inne rzeczy. Generalnie - Ty masz swoją opinię, a ja swoją. Wg mnie rozpieszczanie studentów, którzy (żeby nie było, że uogólniam - większość) chcą wszystko dostawać taniej nie jest dobrym rozwiązaniem. Czemu? Po pierwsze - skończą studia i pewnie wyjadą z Bydgoszczy (bądź wrócą do siebie) i na mecze i tak nie będą chodzić. Po drugie - powiedzą, że jak już nie mają zniżki to nie przyjdą, bo za drogo. Ponoć studia przygotowują do dorosłego życia. Tyle, że chcą tego za pół ceny. 2 paczki fajek (jeśli palą), tudzież jedna flaszka - tyle kosztuje bilet na mecz. Na prawdę nie są w stanie z tego zrezygnować??

    ad2. Tekst o PiSach był raczej na zasadzie humorystycznej niż ku prowadzeniu dyskusji na ten temat.
    Ale dla wyjaśnienia. Polityka jest dla mnie złem. Nie jestem też patriotą (zwłaszcza mnie odrzuca na widok dzisiejszych patriotów). Tutaj musielibyśmy poprowadzić dyskusje o poglądach politycznych, czego ani nie chcę, ani nie widzę sensu.

    Podsumowując ad1 i 2. Zwykle mówienie o grupach ludzi uogólniamy, w każdej grupie oczywiście są rozbieżności i wyjątki. Ale to właśnie ogól, a nie wyjątki stanowią o powszechnym poglądzie i opinii na temat danej grupy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Coś kolego kręcisz, bo jak starzy kasy nie mieli to musiałeś pieniążki m.in. na przyjemności (w tym żużel) zarobić.
    Człowiek, który pracuje ceni pieniądz, więc dla niego kwota wydana na bilet ma znaczenie, a co za tym idzie ważne dla niego jest to czy ma zniżkę czy nie.
    Ty twierdzisz, że studenci powinni płacić normalnie, jak dla mnie to oznacza, że poważnego braku pieniędzy to Ty w swoim młodym życiu nie zaznałeś.... ewentualnie to że Tobie się polepszyło powoduje, że nie masz zrozumienia dla tych, którym ciężko.
    Ciesz się z tego..., że stać Cię było(i jest) na bilety w normalnych cenach.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak na miasto nie wyjdą to i na mecz nie pójdą. A studenci to najbardziej roszczeniowa grupa.
    ...
    Na wszystko zniżkę, wszystko w promocji, a najlepiej na kreskę, albo w ratach. Czy oni na prawdę tacy wyjątkowi, że trzeba przed nimi dywan rozwijać?
    Nie, nie uogólniasz wcale...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-12-2016 o 06:58
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Po pierwsze - przyznaje, że mówienie o grupach społecznych jest ich uogólnianiem. Więc nie próbuj mi wmówić, że twierdzę najpierw jedno, a potem drugie
    W takim razie - zgodnie z Twoją tezą - jeśli ja pracuję (a pracuję) to należy mi się zniżka? Wszak cenię pieniądz, więc nie pogardzę upustem.
    Braku pieniędzy doświadczyłem w życiu, nikt mi z tego tytułu zniżek nie dawał. Mam zrozumienie dla tych, którym jest ciężko, ale co innego zrozumienie, a co innego faworyzowanie tychże grup. Rozwijając tę myśl dalej ponownie musiałbym zahaczyć o politykę, a tego jakoś jednak nie chcę robić.
    Twoja propozycja jednak odnosi się do tego, żeby zniżkę mieli wszyscy, oprócz osób pracujących, zarabiających na siebie, swoją rodzinę i mających faktyczny wkład w wsparcie tychże właśnie grup jak studenci.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W takim razie - zgodnie z Twoją tezą - jeśli ja pracuję (a pracuję) to należy mi się zniżka? Wszak cenię pieniądz, więc nie pogardzę upustem.
    Niczego takiego nie napisałem, pisałem o studentach studiów dziennych, którzy uczą się i nie mają takich finansowych możliwości jak osoby, które mogą poświęcić cały swój czas pracy.

    Braku pieniędzy doświadczyłem w życiu, nikt mi z tego tytułu zniżek nie dawał. Mam zrozumienie dla tych, którym jest ciężko, ale co innego zrozumienie, a co innego faworyzowanie tychże grup.
    To może uczniów, np. maturzystów też, nie "faworyzować" niech płacą za wszystko normalnie toż to dorośli ludzie!!!

    Twoja propozycja jednak odnosi się do tego, żeby zniżkę mieli wszyscy, oprócz osób pracujących, zarabiających na siebie, swoją rodzinę i mających faktyczny wkład w wsparcie tychże właśnie grup jak studenci.
    ... a gdzieś Ty to wyczytał w moich postach?

    Napisałem w nich tylko o studentach studiów dziennych.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Niczego takiego nie napisałem, pisałem o studentach studiów dziennych, którzy uczą się i nie mają takich finansowych możliwości jak osoby, które mogą poświęcić cały swój czas pracy.
    Odpowiem cytatem z Ciebie

    Człowiek, który pracuje ceni pieniądz, więc dla niego kwota wydana na bilet ma znaczenie, a co za tym idzie ważne dla niego jest to czy ma zniżkę czy nie.


    To może uczniów, np. maturzystów też, nie "faworyzować" niech płacą za wszystko normalnie toż to dorośli ludzie!!!
    Bawisz się w nadinterpretację moich słów, nie będę w to wchodził

    ... a gdzieś Ty to wyczytał w moich postach?

    Napisałem w nich tylko o studentach studiów dziennych.
    Taki wniosek z Twoich słów świadczący o tym, że tym którym wiedzie się gorzej powinno się dać zniżkę.


    Każdy z nas ma swoje zdanie co do studentów - ja swoje, a Ty swoje. Widzę, że Cie nie przekonam, Ty z pewnością odniosłeś analogiczne wrażenie. Nawet jeśli się nie zgadzamy w tej kwestii to z różnych Twoich wypowiedzi wnioskowałem, żeś inteligentny chłopak, nie widzę więc powodu do przeistaczania tej różnicy poglądów w jakiś większy spór niż do tej pory prowadzona dyskusja
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Kolego nie wiem co studiowałeś, ale logiki to Ty chyba nie miałeś, albo zdawał ją ktoś za Ciebie.

    Człowiek, który pracuje ceni pieniądz, więc dla niego kwota wydana na bilet ma znaczenie, a co za tym idzie ważne dla niego jest to czy ma zniżkę czy nie.

    Zdaniem tym odpowiadam na twój post dotyczący tego co napisałem wcześniej czyli o zarobkujących studentach (dziennych), potem piszę na temat twojego wpisu dotyczącego ogółu.

    To może uczniów, np. maturzystów też, nie "faworyzować" niech płacą za wszystko normalnie toż to dorośli ludzie!!!

    Ty zaś wcześniejszą moją odpowiedź podważasz tym co napisałem na temat twoich kolejnych wywodów.

    Z całym szacunkiem, ale kompletnie brak w tym logiki...

    ... troszkę przypomina to niektóre wywody Mariusza.

    Dobra, nie ma co się rozdrabniać i tak każdy pozostanie przy swoim.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-12-2016 o 15:54
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  25. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Zmieniając temat, Zdzisiowi wyszedł bokiem ten mecz z nami, http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...038,1,984.html ostatni akapit.

  26. Powrót do góry    #203
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Szanowni Kibice.
    Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Damian zawarł korzystny aneks do kontraktu z Panem Władysławem Gollobem, prezesem klubu Polonia Bydgoszcz, na mocy którego będzie zawodnikiem Polonii do końca 2017 roku. W tym okresie macierzysty klub może wypożyczyć zawodnika do innego klubu żużlowego. W 2018 roku Damian będzie wolnym zawodnikiem i w dolnej chwili będzie mógł zmienić barwy klubowe.
    Klub spłacił zaległe pieniądze zawodnikowi za sezon 2016. Dla dobra naszego klubu oraz kibiców, wycofaliśmy złożony wniosek do PZM o wszczęcie postępowania wobec klubu.
    Damian indywidualnie się przygotowuje do sezonu 2017 rok aby zadowolić kibiców swoją jazdą (basen, siłownia, sztuki walki, biegi).
    W tym miejscu bardzo dziękujemy sponsorom, szerokiemu gronu ludzi z żużla w tym poszczególnym prezesom oraz kibicom, którzy w trudnych chwilach nie odwrócili się od nas, a wręcz przeciwnie - kierowali do nas słowa wsparcia i otuchy. Takie miłe gesty są bardzo ważne i cenne w życiu codziennym dla każdego z nas. Do zobaczenia na stadionach żużlowych w sezonie 2017
    Czy to oznacza, że Stalek w 2017 będzie jeździł w barwach Polonii. Byłby to zaj***y news. Od razu formacja juniorska silniejsza
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Nieśmiało tak uważałem, że to byłoby najlepsze wyjście dla samego zainteresowanego. Jak będzie miał dobry sezon to i w ofertach będzie mógł nawet wybierać, bo na wolnego juniora z jakimiś już umiejętnościami zawsze są chętni
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Komunikat z Facebooka czytam tak:
    "Pan Zdunek nie położył takiej kasy, aby Pan Władzio odpuścił, zatem odejdę za rok nie robiąc cyrków w najbliższym... no może poza tym, że mam lepszych trenerów przygotowania fizycznego niż klubowi trenerzy"

    Cieszę się, że Stalky będzie jeździł w Polonii, szkoda, że prawdopodobnie tylko jeden sezon, ale kto wie.

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Pan Władzio Stalky to chyba nie ma zamiaru umierać za Bydzie w 17.

  30. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jesli Wladzio go wogole wystawi w jakims meczu. Moze u nas jeszcze tak bo Wladek bedzie walczyl o punkty u siebie na torze. Na wyjazdach inni beda smigac zeby sie uczyc by na 2018 cos prezentowac. Mysle ze za duzo chlopak nie pojezdzi w lidze, nie wiem jak w mlodziezowych ale raczej rok na przeczekanie z zacisnietymi zebami dla Stalka
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  31. Powrót do góry    #208
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Stalek nie będzie umierać? Jeśli będzie chciał walczyć o wyższy kontrakt w innym klubie na 2018 to walczyć będzie. Czy go Władziu wystawi to się okaże. W każdym razie to dobra informacja. Przez rok może się wiele zdarzyć.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (26-12-2016)

  33. Powrót do góry    #209
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Czy Stalkowskiemu zależy na Polonii, skoro ma plan za rok odejść do Gdańska. W tym roku klub miał w du?ie, wystawiając L4 na większość sezonu mimo tego, że wisieliśmy nad przepaścią.

    Czy Władek ich odwiesił czy wciąż są zawieszeni?

  34. Powrót do góry    #210
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie miał klubu w d*pie, po prostu nie zgadzał się z takim traktowaniem jakie przejawiał Władek. To jest różnica. Ja wiem, że Wam się wydaje że zawodnik powinien zawsze umierać za klub, choćby nie wiem co, ale przecież wszyscy wiemy że życie jest inne. Niejednokrotnie sami do takich poświęceń względem pracodawcy skłonni nie jesteśmy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #211
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Rozumiem, że nie zgadzał się na traktowanie Władka ale co teraz powinin zrobić Władek jeśli młodzi nie znajdą klubu. Dać im miejsce w drużynie i za rok wypuścić czy rozjeżdżać młodego Jagłe?

  36. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Terminarz już znamy i jedno najważniejsze co rzuca mi się w oczy to fakt, że już 6 sierpnia kończymy sezon. Sorry, ale ciężko traktować tę ligę poważnie. Może nawet nazwałbym to bardziej jakimś turniejem z fazą grupową, a następnie z półfinałami i finałem (no bo play offem to ciężko to nazwać). Sezon potrwa dla nas (od pierwszego do ostatniego meczu) potrwa dokładnie 3 miesiące i 27 dni. Ja rozumiem, że w naszym speedway'u pewien poziom śmieszności zawsze obowiązywał i miał się dość dobrze, ale teraz chyba już zostały jego granice przekroczone.

    PS Tak sprawdziłem sobie terminarz 2-ligowców i teraz uwaga: Jeśli PSŻ Poznań nie zakwalifikuje się do Play Offów to ostatnie spotkanie w roli gospodarza odjedzie 9 lipca. No niebywałe

  37. Powrót do góry    #213
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Dlugo sie Stalkowskim nie nacieszyliscie

  38. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dlugo sie Stalkowskim nie nacieszyliscie
    Nabierze ogłady i wróci

  39. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,160
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Terminarz już znamy i jedno najważniejsze co rzuca mi się w oczy to fakt, że już 6 sierpnia kończymy sezon.
    Wygląda na to, że na ewentualne pierwsze punkty trzeba będzie poczekać do przełomu kwietnia i maja a potem - z dużym znakiem zapytania - do połowy lipca. I to by było na tyle.

  40. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dlugo sie Stalkowskim nie nacieszyliscie
    Czyli znalazł się ktoś na promocję Władkową ?

  41. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,160
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    Czyli znalazł się ktoś na promocję Władkową ?
    Gniezno.

  42. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ciekawe skąd Gniezno miało 60.000 zł na Stalkowskiego..
    Ledwo powstał nowy klub i już zaczynają szastać kasą

  43. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Zapewne wzorem lat poprzednich w budżecie uwzględnili wygrana w toto lotka

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    vicar (02-01-2017)

  45. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ciekawe co na to największe troliszcze SF - Amon. Z jednej strony tak nie cierpi Polonii, a z drugiej będzie kibicował (?) chłopakowi z Polonii
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    On już wcześniej pisał, że chętnie widziałby Stalkowskiego u nich. Oby chłopak się rozwijał dobrze i może kiedyś wróci

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #222
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Szkoda, że Stalka nie będzie u nas, ale dzięki temu może się będzie rozwijać. Na pewno będzie tam trzaskał sporo punktów. Inna sprawa, jak już ktoś pytał, skąd nowy klub ma 60 tys. na juniora... Nie wróżę im dobrze.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Chyba ze chlopak sam sie dolozyl do wypozyczenia liczac na wiekszy zarobek z jazdy w Gnieznie niz z siedzenia na lawce i ofladanie sie na humory Wladka. Ja bym tak kombinowal wiedzac ze za rok bede wolnym zawodnikiem. Nie mogl sobie pozwolic na strate kolejnego roku jesli chce sie dalej scigac w zyciu. Do Polonii za szybko raczej nie wroci przynajmniej nie za rzadow papy.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  49. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A nie musi czasem Stalky jeszcze być lepszy niż Fajferowie, żeby jeździć w meczu? Niby nie jest to jakieś mega wyzwanie, ale też nie ma pewności, że pojedzie we wszystkich meczach. Ale oby mu wyszło na dobre i się rozwijał. Zaskakujące jednak jest, że te 60k to było za dużo dla Wybrzeża czy Orła (nie wspominając o Toruniu), a Gniezno tak po prostu rzuciło kasą...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #225
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Oczywiście, że miejsce w składzie musi jeszcze wywalczyć. Ale nie oszukujmy się - od Kevina Fajfera, który dopiero niedawno zdał na licencję jest lepszy o klasę, więc raczej pojeździ. Wierzę, że sobie poradzi. Powodzenia!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 5 z 33 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •