Strona 26 z 33 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Tym światłem w tunelu to będzie zbliżający się pociąg.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #1127
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,184
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tym światłem w tunelu to będzie zbliżający się pociąg.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Pesa wchodzi w sponsoring?

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    glamos (19-07-2017), kitas (19-07-2017), never_mind (19-07-2017)

  4. Powrót do góry    #1128
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Pesa wchodzi w sponsoring?
    Razem z Kulczykiem i Jutrzenką
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #1129
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Razem z Kulczykiem i Jutrzenką
    Do tego Cassinos Poland to starzy znajomi Gollobów

    I wtedy on cały na biało...

    Nie ma co się czarować. Kto normalny ze sponsorów chciałby być utożsamiany z Władkiem. Gość ma niewyparzoną gębę, Jaca trener non stop na bani albo naćpany.
    Co chwilę z klubu wylewa się jakiś gnój.
    A Ty mając kasę jeszcze na to łożysz? Bez przesady. Władek nie buduje żadnych relacji z kibicami, sponsorami ani z nikim innym.
    Chętnie usłyszałbym ile jeszcze zostało do spłaty długu. To dałoby obraz kiedy ta farsa zacznie dobiegać końca.
    Bo wtedy nie będzie można powiedzieć nikt nie chce dać pieniędzy na zadłużony klub.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 19-07-2017 o 09:44

  6. Powrót do góry    #1130
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Na to właśnie czekam - na informacje odnośnie stanu zadłużenia/spłaty długów. Ale to pewnie dopiero zakończeniu sezonu i zamknięciu tematu wydatków sezonowych. Przy tych wynikach oraz wydatkach (generalnie utrzymanie stadionu, zakupy sprzętu czy zredukowana ilość pracowników) to te wydatki raczej duże w klubie nie były.
    Pytanie jakie były przychody poza przelewem z Ratusza...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1131
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Prawda jest taka że już jest po klubie. Władysław spłaci dług i zgasi światło za rok. Dzisiaj na stronie EB można przeczytać że Tomek sprzedaje wszystkie swoje silniki wyremontowane przez Witka , dziwne że nie dawno mianowany nowy Prezes pozbywa się takiego sprzętu który przydałby się naszym kelnerom , to już by był jakiś wkład w ten klub i iskierka nadziei na lepsze jutro ... ale jednak kasa się liczy .. z drugiej strony z Tomkiem jest cieniutko dopóki w jakimś stopniu nie wyzdrowieje to już nie mamy na co i na kogo liczyć. Ciekawy będzie ten przyszły sezon ......

    ps. a co z modernizacją stadionu ?

  8. Powrót do góry    #1132
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    No co ma być, ktoś pewnie na niego sobie ostrzy zęby.
    Jeśli nie zmienią przeznaczenia gruntu to pewnie za parę/paręnascie lat przejmie go UKW i zrobią remont na docelowy stadionik lekkoatletyczno-piłkarski dla AZS-u z trybunami na 2500 osób.

    Czego Wam i sobie nie życzę. Żużel przy Sportowej musi być!!!

    PS: U nas też nie jest wesoło i w zasadzie tylko MA jeszcze jest jakimś gwarantem, że KST będzie się jakoś bujał.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 19-07-2017 o 11:34
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #1133
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,329
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    No u Was to przede wszystkim wyników brak, ale to już kwestia źle dobranych zawodników przed sezonem, przejście do seniorki PP i zapaść formy Holdera. Reszta chyba nie wygląda źle. Poprawią się wyniki to i MA się bardziej wypełni.
    Ostatnio edytowane przez bartekdm ; 19-07-2017 o 12:33

  10. Powrót do góry    #1134
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Eeee tak to może wygląda zza sąsiedzkiego płota, ale kryzys jest rozleglejszy niż tylko na sportowym poletku.
    Te nasze ciągłe narzekania, nie były kompletnie wyssane z palca.

    No, ale to wątek bydgoski, więc życzę Wam sąsiedzi wyjścia z kręgu niemożności.
    Wydaje mi się, ze tak w Bydgoszczy jak i w Toruniu przyszedł już czas na podjęcie radykalnych kroków/cięć.
    U nas jest jeszcze co ratować, nad Brdą coraz mniej tego co wartościowe.
    Macie minitor, fajnie to się kręci. Jest zaczyn, może z niego właśnie trzeba upiec ten ligowy chleb(klub).
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    vicar (19-07-2017)

  12. Powrót do góry    #1135
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Semen mądrze piszesz, ale nie oszukujmy się tylko idiota mógł liczyć na to, że Papa wyprowadzi żużel w Bydgoszczy na prostą, a że u nas ich wysyp to mamy, co mamy, a właściwie już nic nie mamy - i tylko strach by znów Wyższa Szkoła Pedagogiczna nie uzyskała kolejnego gratisu od Miasta! Z WSP takie UKW, jak z Władka menadżer, a z Jacka trener!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Semen (20-07-2017)

  14. Powrót do góry    #1136
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,184
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    "Trzecia opcja, to ... wycofanie drużyny z ligi i starty w ... DMPJ! Podobno w umowie miasta z Polonią nie jest określone w jakiej lidze musi jeździć drużyna, aby otrzymać dotację. Władysław Gollob na dobrą sprawę mógłby więc wycofać drużynę z 2. LŻ i zgłosić ją na przykład tylko do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów!"


    źródło: http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...067,1,281.html

    Jeśli w ramach remontu stadionu w przyszłym roku wjadą dźwigi, ciężarówki i koparki to pomysł jak się patrzy...

  15. Powrót do góry    #1137
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    W ramach remontu stadionu co najwyżej trawę skoszą...
    Nie uwierzę dopóki nie zobaczę wymiernych efektów. Pierdzielenie o remoncie stadionu już mnie nudzi. Ile lat można?
    Widzę, że pomysły na wydojenie kasy z miasta są niezłe. Nie zdziwiłbym się gdyby Władek poszedł po bandzie. Tylko co wtedy z Oskarem?
    Poza Polonią nikt inny by go nie chciał. Chyba, że na śmieciowym kontrakcie - takim jakie mają inni w klubie u nas obecnie.
    Tomek żyje swoim życiem i nie widać światła wskazującego na przejęcie przez niego sterów.

  16. Powrót do góry    #1138
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    "Trzecia opcja, to ... wycofanie drużyny z ligi i starty w ... DMPJ! Podobno w umowie miasta z Polonią nie jest określone w jakiej lidze musi jeździć drużyna, aby otrzymać dotację. Władysław Gollob na dobrą sprawę mógłby więc wycofać drużynę z 2. LŻ i zgłosić ją na przykład tylko do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów!"


    źródło: http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...067,1,281.html

    Jeśli w ramach remontu stadionu w przyszłym roku wjadą dźwigi, ciężarówki i koparki to pomysł jak się patrzy...
    A to dobre. Przypominam że mamy trzech juniorów i na więcej się nie zanosi. W dodatku ci którzy są prezentują bardzo słaby (żeby nie powiedzieć gorzej) poziom i nie zdziwmy się jak nagle jeden czy drugi zakończy karierę bo stwierdzi że ma tego dosyć, no i trudno się będzie temu dziwić. A z dwoma juniorami w składzie jest się drużyną nieklasyfikowaną w DMPJ. Co wtedy? Zwalimy winę na nastolatka bo zakończył karierę nie widząc dla siebie perspektyw?

    A remontem stadionu bym się nie jarał bo to temat wałkowany od lat. W ogóle mam nadzieję że ten artykuł to takie luźne przemyślenia dziennikarza PS i Gollob go nawet nie przeczyta bo jeszcze naprawdę zgłosi drużynę tylko do DMPJ. Ale za to jakie to małe koszty!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  17. Powrót do góry    #1139
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wiadomo, że ten tekst to tylko science fiction jakiegoś pismaka. Mógł jeszcze rzucić piątą i szóstą wersję jakby coś wymyślił. Z resztą PS to wypociny drugiej kategorii jak nie gorzej. Co do stadionu...to to co ma powstać to raczej żel betonowy kloc niż fajny obiekt. Pytanie czy czekać na innego prezydenta czy oczekiwać po kosztach jakiejś makabryły i zablokować szansę na coś lepszego na kolejne 100 lat

  18. Powrót do góry    #1140
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Bydgoszczanie, takie pytanko z gatunku nieważnych, acz i dziwnych.
    Czy ktoś z Was wie, gdzie mieszka Sawarski (być może pomyliłem nazwisko)?
    W każdym razie chodzi o współwłaściciela Prosiaczka.
    Niedawno byłem w okolicach Pobiedzisk (koło Poznania) i na ogromnej działce obok miejsca które wizytowałem stał ogromny dom.
    A obok niego ogromny ogród. Na którym grillowanko odbywało się z udziałem Emila i Suskiego.
    Ponoć to rezydencja owego "Prosiaczka". Możliwe?

  19. Powrót do góry    #1141
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No i do Gdańska bez Kudriaszowa. Chciałem powiedzieć że może gdańszczanie się zlitują i dadzą swoim juniorom trochę pojeździć... ale w sumie to na jedno może wyjść, bo np. z parą Adamczak-Curyło (klękajcie narody) mogą sobie bez problemu poradzić...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #1142
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Niebyłbym taki pewny że Curyło czy Adamczak zostaną w Bydgoszczy bo obaj moga mieć mase ofert

    "GKSŻ ma plan, aby w przyszłorocznych rozgrywkach 2 Ligi Żużlowej startował tylko jeden zawodnik zagraniczny (obecnie dwóch). To spowoduje, że jeszcze bardziej wzrośnie popyt na krajowych seniorów. GKSŻ już w tym roku rozważała wprowadzenie limitu jednego obcokrajowca w meczu, ale kluby się sprzeciwiły. Miały rację, bo znalezienie nawet trzech krajowych seniorów do składu dla niektórych było nie lada wyzwaniem."

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,zuzel-zielonogorzanin-nie-konczy-kariery-bo-moze-byc-potrzebny,artykul,802427,1,281.html

    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 27-07-2017 o 20:05

  21. Powrót do góry    #1143
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Trzeba szybko dać podwyżkę Oskarowi bo się nam taka perła wymknie i ucieknie...

  22. Powrót do góry    #1144
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...yklucza-wzmocn
    Gdańszczanie w 2017 roku powiększyli grono sponsorów o kilkadziesiąt firm, gdyż potrzebują pieniędzy na uniezależnienie się od miasta.
    Ktoś się orientuje o ile firm powiększyliśmy w bieżącym roku grono sponsorów?
    Nasi juniorzy również powinni zdobyć wiele punktów, bo Orwat, czy Jagła jeżdżą na zabytkowym sprzęcie, a nasi mają tutaj spory komfort.
    To się nadaje na pozew sądowy - przecież nasi juniorzy mają super sprzęt!

    Czy tylko mnie niepokoi tytuł aktualności na stronie klubowej? Byłbym znacznie spokojniejszy gdyby w tytule bądź w treści dodano "w tym sezonie"...

  23. Powrót do góry    #1145
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nasi juniorzy również powinni zdobyć wiele punktów, bo Orwat, czy Jagła jeżdżą na zabytkowym sprzęcie, a nasi mają tutaj spory komfort.

    Władysław powinien stanowczo zareagować na te słowa! Może jakimś adekwatnym cytatem ze Stalina dołączonym do programu zawodów następnego (ostatniego w I lidze) meczu?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  24. Powrót do góry    #1146
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Orwat powinien dostać karę finansową. Przecież jest na kontrakcie zawodowym. To znaczy, że nie przygotowuje się należycie do zawodów. Władysław mu zaufał a on takie numery?

  25. Powrót do góry    #1147
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Za https://pl-pl.facebook.com/PoloniaBydgoszcz/
    Informacje organizacyjne przed meczem Polonia Bydgoszcz - Grupa Azoty Unia Tarnów

    W związku z ograniczeniami organizacyjnymi, Żużlowy Klub Sportowy POLONIA BYDGOSZCZ SA uprzejmie informuje, że po uzgodnieniu z policją, mecz XIV rundy Nice Pierwszej Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Polonii Bydgoszcz i Grupa Azoty Unii Tarnów, zaplanowany na 6 sierpnia br., odbędzie się jako impreza niemasowa, z ograniczeniem widowni do 999 osób.
    Ograniczenie to sprawia, że dla kibiców udostępniona zostanie wyłącznie trybuna główna. Przedsprzedaż biletów na niedzielny pojedynek odbywać się będzie wyłącznie w kasie klubowej (budynek administracyjny w parku maszyn) od wtorku do piątku w godzinach 11:00 - 16:00, a w sobotę w godzinach 10:00 - 14:00. Wobec ograniczonej liczby miejsc dostępnych dla kibiców zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. W niedzielę kasy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:00.
    Ceny biletów na niedzielny mecz:
    - normalny: 40 zł
    - ulgowy: 20 zł (przysługuje emerytom, rencistom i kobietom)
    - Młody Kibic: 15 zł (dla młodzieży w wieku od 7 do 16 lat - urodzonych w latach 2001-2010)
    - dzieci do lat 7: wejście bezpłatne

    Wszystkie osoby, które posiadają karnety na sezon 2017 (niezależnie od rodzaju karnetu), są upoważnione do wstępu na trybunę główną.
    Próba toru: 15:30
    Prezentacja zawodników: 15:45
    Pierwszy wyścig: 16:00




    Po cichu liczyłem, że Papa zrobi promocyjne ceny biletów na ostatni mecz, ale taką promocją to mnie zaskoczył

  26. Powrót do góry    #1148
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,749
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Sorry ale dla mnie ten człowiek jest po prostu poje.... trzeba mieć nie równo pod sufitem. Tym razem miarka się przebrała, byłem długo z tym klubem, nie przeszkadzała mi pierwsza liga , nie przeszkadzały mi druga liga ale przeszkadza mi ten człowiek za sterami tego klubu. Z dniem dzisiejszym robię sobie odpoczynek od Polonii... mam gdzieś komentarze że jest się z klubem a nie właścicielem na dobre i złe ale trzeba otwarcie przyznać że to już nie jest ta Polonia która była tylko prywatny folwark... a na prywatny klub Pana Władysława złotówki już nie dołożę . To jest dramat, to jest kabaret co się tu wyprawia. Po każdym nowym pomyślę mówiłem że ten człowiek już niczym nie jest wstanie zaskoczyć ale po raz kolejny się myliłem.
    Polonia Bydgoszcz

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Giani (31-07-2017)

  28. Powrót do góry    #1149
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    No to p.Władysław dał jasny sygnał, że kibice podczas meczów drużyny reprezentującej jego prywatny klub, są na trybunach zbędni.
    Dobrze, że już u Was byłem na zawodach, bo gdyby na takich warunkach organizowano mecze od początku roku, zaliczyłbym pierwszy sezon bez żużla przy Sportowej.
    Smutne, ale czarny scenariusz wydaje się coraz bardziej realny.
    Walczcie o Polonię Sąsiedzi!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Penhall (31-07-2017), kingpin (31-07-2017)

  30. Powrót do góry    #1150
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Moze za dlugo na słoncu siedział ?

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Giani (31-07-2017)

  32. Powrót do góry    #1151
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Stary cap wbił nóż w plecy ostatniemu tysiącowi kibiców swego (?) klubu.
    Taczka jak nic !

  33. Powrót do góry    #1152
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    no cóż, coraz bardziej realny staje się scenariusz, w którym sekcja żużlowa w Bydgoszczy będzie miała charakter historyczny...

  34. Powrót do góry    #1153
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,490
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Trochę to słabe, ale no 1000 ludzi to tam jednak ciężko było prognozować... Bądźmy szczerzy.
    Feddek w TV i tak pewnie powie, że wszystko to wina Kudriaszowa
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #1154
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,329
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Trybuna główna w promocyjnej cenie. :-D

  36. Powrót do góry    #1155
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,471
    Kliknij i podziękuj
    2,149
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Żużlem zacząłem się interesować w roku 1996 a z Polonią - fizycznie - jestem od złotego roku 1997. Od tego roku do dzisiaj
    przeżyłem z tym Klubem wszystko: sukcesy, dni chwały, nieprawdopodobne chwile ekstatycznej radości na trybunach.
    Były też oczywiście porażki te mniej i bardziej bolesne, były chwile rozczarowań. Jeździłem za Polonią po całej Polsce mimo,
    że większość wyjazdów (szczególnie ekstraligowych od roku 2004) była skazanych na porażkę. Przeżyłem spadki i awanse.
    Był czas, gdy Polonia i wszystko co się wokół niej działo było głównym sensem mojego życia.
    Władek swoimi poczynaniami powodował, że wielokrotnie - jako kibic Polonii - czułem się upokorzony. I nie chodzi tu
    o wyniki sportowe, ale o styl prowadzenia klubu (a właściwie jego brak), o wypowiedzi, którymi
    ośmieszał Polonię na forum ogólnokrajowym i o doszczętne zapuszczenie stadionu, na który wstyd jest wpuścić kibiców
    drużyny przyjezdnej.
    Z mojego punktu widzenia najgorsze jest jednak to, że Władkowi udało się dokonać sztuki, która jeszcze kilka
    lat temu wydawała mi się niewykonalna. Zabił we mnie wszystkie kibicowskie uczucia do Polonii a decyzja co do
    niedzielnego meczu z Unią Tarnów jest przybiciem ostatniego gwoździa do mojej kibicowskiej trumny.

  37. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (31-07-2017), Giani (31-07-2017), Semen (31-07-2017), kitas (31-07-2017)

  38. Powrót do góry    #1156
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dziś rano jeszcze sobie żartowałem, że Papa zrobi bilety na sektor B w promocyjnej cenie 50 zł wszak na ostatni mecz I ligowy(szykuje się długa przerwa) za pół darmo wejść nie można.
    Gdzieś jak widać dzwoniło i wiele się nie pomyliłem bo tylko sektor i 10 zł mniej
    Ja już sobie dałem spokój z żużlem na ten sezon ale ta decyzja i tak jest po to aby ludzi było jak najmniej i tyle...Może z 200 osób będzie w to wliczam już tych co mają wstęp pewnie za darmo + kibiców gości bo może będą mogli przyjechać i zostanie im otwarta klatka?

  39. Powrót do góry    #1157
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,329
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Spadek pewny to właściciel nie zamierza już dokładać ani złotówki. Ochrona kosztuje, to zrobił imprezę niemasową. Nie zdziwiłbym się, gdyby nie było też dziewczyn na starcie. Za 40 zł to mu nikt nie przyjdzie a trybunę zajmą sami karnetowcy.
    Jedynym pozytywem może być tylko info o spłacie długu. Wówczas start od drugiej ligi z czystym kontem. Możliwe?

  40. Powrót do góry    #1158
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    To jest podejście Papy do najwierniejszych kibiców. Podziękowanie za to, że przychodzimy na wszystkie mecze pomimo ciągłych porażek, konieczności przedzierania się przez puszcze na stadionie. W przyszłym roku chyba się zaszczepię przeciwko wściekliźnie bo jak tak dalej pójdzie to po sektorach wilki będą latać a stadion obejmie program Natura 2000.

  41. Powrót do góry    #1159
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    a może ten spadek był planowany? Za tydzień będzie już można wpuścić ekipy, które zaczną remontować nasz stadion - zabytek. Oby tylko zdążyli do kwietnia 2018r.

  42. Powrót do góry    #1160
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    a może ten spadek był planowany? Za tydzień będzie już można wpuścić ekipy, które zaczną remontować nasz stadion - zabytek. Oby tylko zdążyli do kwietnia 2018r.
    Co Ty gadasz, jak planowany? Gdyby był planowany to byśmy nie robili tylu treningów przed każdym meczem, nie sprowadzalibyśmy w trakcie sezonu wschodzącą gwiazdę szwedzkiego żużla. Widać gołym okiem, że Papa zrobił wszystko żeby utrzymać klub w I lidze

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    kitas (31-07-2017)

  44. Powrót do góry    #1161
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Dużo się mówiło, że obraz nędzy i rozpaczy, syf, kiła i mogiła i inne tego typu określenia, ale w tym momencie już naprawdę brakuje odpowiednich słów w języku polskich jakimi dałoby się wystarczająco podkreślić sytuację w jakiej znalazł się klub pod rządami Władysława. Zaprzestanie zgłaszania meczu ligowego jako imprezy masowej, zamykanie większości stadionu, a co gorsza dla przeciętnego kibica, który chodzi zwykle na przeciwległą prostą podnoszenie ceny biletu w obliczu spadku to jest cios, który powoduje, że u mnie już coś pękło. Wiele można było tolerować, do wielu rzeczy można było wykazywać ogromną cierpliwość, ale jednak gdzieś są tego granice. W tym momencie naprawdę zaczynam wierzyć w sprytny plan prezydenta aby przekazując klub w ręce Władysława doprowadzić go do upadku. Tak jak to któryś z powyższych userów napisał, zabite zostają ostatnie resztki uczuć do tegoż klubu, na którym wielu z nas się wychowało i kiedyś nie wyobrażało sobie życia bez śledzenia wyników i ogólnie tego wszystkiego co się wokół Polonii dzieje.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    Giani (31-07-2017), Semen (31-07-2017), never_mind (31-07-2017)

  46. Powrót do góry    #1162
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    najgorsze jest to, że nie można nic prawie zrobić....
    Ciekawe co będzie jak się dotacje skończą.....

  47. Powrót do góry    #1163
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Nic nie będzie. Rok przerwy i nowy klub...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #1164
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Znając ośli upór nestora rodu Gollobów, to będzie robił wszystko, żeby uprzykrzyć życie tym, którzy będą chcieli tworzyć "nowy" klub.
    Pytanie, co zrobiłoby miasto gdyby ktoś zgłosił do rozgrywek drugi, zdrowy podmiot?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #1165
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Ostatni mecz w 1 lidze - w dodatku ostry ******** od lidera rozgrywek - ja liczyłem na wstęp free bo i tak więcej jak 1500 osób nie pojawiłoby się. Ale ten numer rozpierd...ł system. Nie mam już pytań... Apeluję aby WSZYSCY solidarnie zbojkotowali mecz. Jak Władek zobaczyłby zupełnie pustą trybunę to może pojawiłaby się u Niego mała refleksja. Zastanawia mnie cisza całego środowiska kibicowskiego w Bydgoszczy - historyczny spadek na dno a wszyscy łącznie z Kanclerzem, Matkowskim, całymi tymi Stowarzyszeniami SPP, PBNF i resztą milczy. Wszyscy są już tak w****i..eni i zrezygnowani, że już olali temat ? Czy wszyscy mają założony władkowy knebel na mor...dach ?

  50. Powrót do góry    #1166
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Z tymi bojkotami to bym się powstrzymał. Już raz dostaliśmy nauczkę. Zbojkotowaliśmy Grand Prix 2014 i straciliśmy super zawody, które rozstrzygnęły się na ostatnich metrach, a do tego doszła bańka długu dla naszego Klubu.

  51. Powrót do góry    #1167
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Sezon łogórkowy czas zacząć!
    Zapowiada się na mocne przemeblowanie składu. Skoro Papa nie jest w stanie nawet przewidzieć co dalej z Oskarem to wiedz, że coś się dzieje. No, ale żeby Łódź? Don Vito chyba oszalałby do reszty.

    http://www.pomorska.pl/sport/a/kudri...iami,12321302/

  52. Powrót do góry    #1168
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Oskar nie jest złym zawodnikiem, przy odpowiedniej opiece mógłby być całkiem niezłym zawodnikiem jak na tę 1 ligę. Ale wydaje się, że do dalszego rozwoju jest mu po prostu potrzebna zmiana klimatu. To znaczy właśnie transfer do klubu z ambicjami, w którym znajduje się ktoś, kto go krótko chwyci za mordę i nie pozwoli fikać. W Bydgoszczy ma za sobą dziadka, wiecznie "zrobionego" ojca i tak naprawdę jest rozpuszczony, wie dobrze, że nic nie musi bo i tak jest tutaj ustawiony. Oczywiście nie twierdzę na 100%, że się rozwinie w innym klubie, bo znając jego ego dużo nam nim na pewno trzeba popracować, ale w każdym razie jego dalsza jazda w Polonii to będzie rujnowanie sobie kariery.

  53. Powrót do góry    #1169
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Z tymi bojkotami to bym się powstrzymał. Już raz dostaliśmy nauczkę. Zbojkotowaliśmy Grand Prix 2014 i straciliśmy super zawody, które rozstrzygnęły się na ostatnich metrach, a do tego doszła bańka długu dla naszego Klubu.
    Jaką teraz możemy dostać nauczkę ? Władek zlikwiduje klub ? Daj Boże - będzie możliwość wystartowania z nowym podmiotem. Zaorają stadion - daj Boże bo Bydgoszcz bez stadionu żużlowego nie istnieje i Miasto postawiłoby mniejszy i nowocześniejszy obiekt, a ja już patrzeć na tą ruinę nie mogę. Umarła we mnie już miłość do tego klubu i miejsca - niech to już wszystko pier...lnie w tej przerwie zimowej. Będzie możliwość zgłoszenia nowego stowarzyszenia jeszcze przed wyborami kiedy to każda opcja polityczna chętnie jeżeli nie sypnie groszem to złoży zobowiązania.
    Wypowiedź prezesa na łamach Pomorskiej to już pierwsza zapowiedź przyszłego sezonu. W tym Jego stwierdzeniu już przebija między wierszami "kasy z miasta nie będzie dużo więc będziemy jechali tym co się samo zgłosi do klubu i zaoferuje swoje usługi za 200 PLN/pkt". Będziemy czerwoną latarnią 2 ligi. No ku...wa On jest gorszy niż PIS - obrzydzi Nam żużel szybciej niż te głąby z Wiejskiej obrzydzają politykę.

  54. Powrót do góry    #1170
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Oskar nie jest złym zawodnikiem, przy odpowiedniej opiece mógłby być całkiem niezłym zawodnikiem jak na tę 1 ligę. Ale wydaje się, że do dalszego rozwoju jest mu po prostu potrzebna zmiana klimatu. To znaczy właśnie transfer do klubu z ambicjami, w którym znajduje się ktoś, kto go krótko chwyci za mordę i nie pozwoli fikać. W Bydgoszczy ma za sobą dziadka, wiecznie "zrobionego" ojca i tak naprawdę jest rozpuszczony, wie dobrze, że nic nie musi bo i tak jest tutaj ustawiony. Oczywiście nie twierdzę na 100%, że się rozwinie w innym klubie, bo znając jego ego dużo nam nim na pewno trzeba popracować, ale w każdym razie jego dalsza jazda w Polonii to będzie rujnowanie sobie kariery.
    Orzeł ma walczyć o ekstraligę pod nowy stadion także potrzebuje o wiele ciekawsze i pewniejsze nazwiska jak O.A.G. Podejrzewam też, że nie byłby pierwszym wyborem i konkurencja byłaby duża jak to zawsze jest w Łodzi. Ten sezon to akurat taki trochę wypadek przy pracy gdyż wyautował się Świder i zostali z dwoma Polakami którzy mieli pewny plac. Dla mnie to on może odejść. Nie jest jakoś związany mocno z klubem, nie jest wychowankiem takim z krwi i kości w dodatku nie należy do powiedzmy najsympatyczniejszych osób z którym miałem możliwość rozmowy. To on sam musi sobie wybrać czy woli 5-6 biegów w II lidze czy nawet czasami pół sezonu spędzić na ławie w I lidze. Łódź to Łódź. Klimat specyficzny. Dostanie raz ciętą wypowiedź od Witka to poczuje co to znaczy dawać z siebie wszystko i czuć się upokorzonym. Nikt nie będzie go faworyzował, do zmian taktycznych będzie jednym z pierwszych pewnie. Ja osobiści tego nie widzę a gość wielkiego potencjału nie ma. W 99% jak wyjdzie tak dojedzie. Taki Ułamek. Zawsze może wybrać inny klub, aby miał łatwiej i spokojniej. Pewnie taki też się znajdzie. Łódź jeszcze może zrobić psikusa i awansować w tym roku tylko czy zdążyli by ze stadionem?

Strona 26 z 33 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •