Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 550

Wątek: Grand Prix Australii - Melbourne - 22.10.16

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,103
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z calym szacunkiem... zawodnik, ktory sam rezygnowal z walki o cykl przez kilka lat nie moze dostac dzikusa, zwlaszcza za rok 2013.
    Wiedzial co robi.
    Jesli uwazacie, ze aby dostac sie do cyklu to wystarczy sie teraz pousmiechac w wywiadach, porobic maslane oczy i powiedziec: tak, chce
    no to wg mnie to jest slabe i juz calkowicie robi z tego cyrk.

    Edit. A poza tym tak jak napisal Nigel. Przeciez tezn sezon Emila to bylo wiecej zenady niz dobrej jazdy.

    Co do DK dla Milika - nie mam nic do niego, ale chyba za wczesnie. To moze mu zrobic wiecej zlego niz dobrego.
    Z jednej strony tez mnie wkurza postawa Ruskich,z drugiej strony GP bez nich jest ubozsze.
    Czasami trzeba isc na kompromis i zacisnac zeby.
    Przymknac oko na ich gwiazdorzenie w zamian za ciekawszy cykl,bez Harrisow,Jensenow,Smolinskich....


    Milik z DK?
    Moze i tak,ale uwazam,ze Taia stac na walke o medale bez niczyjej pomocy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To tak jak Holdera. W sumie kto powiedzial, ze tylko monstery (nie) moga sobie pomagac.

  3. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,103
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Nikt,ale jak widac dla niektorych ekspertow tylko monstery sa niegodni i ogolnie ch...mi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie uzywalem takich slow wiec to pewnie nie do mnie. Natomiast mam swoje zdanie na temat fajnego dziada a dziad tylko urwierdza, ze sluszne.

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,372 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z jednej strony tez mnie wkurza postawa Ruskich,z drugiej strony GP bez nich jest ubozsze.
    Czasami trzeba isc na kompromis i zacisnac zeby.
    Przymknac oko na ich gwiazdorzenie w zamian za ciekawszy cykl,bez Harrisow,Jensenow,Smolinskich....


    Milik z DK?
    Moze i tak,ale uwazam,ze Taia stac na walke o medale bez niczyjej pomocy.
    Nie bardzo rozumiem na czym by ten kompromis mial polegac. Dajemy ruskim dzikusy a oni w zamian co?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Najpierw niech se wizy pozalatwiaja.

  7. Powrót do góry    #367
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem na czym by ten kompromis mial polegac. Dajemy ruskim dzikusy a oni w zamian co?

    Słuchaj chyba nam wszystkim kibicom dyscypliny winno zależeć by w cyklu jeździli sami najlepsi. Emil jest jednym z najlepszych na świecie mimo słabszego sezonu (spowodowanego kontuzją) z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidywać, że będzie walczył o IMŚ. Ma swoje za plecami - owszem olewał te eliminacje w 2015 r. (2016 to miał rozwalony zupełnie) ale gdyby nie ciężka kontuzja w 2013 r. to wg. mnie jeździł by tam w dalszym ciągu z sukcesami. Tutaj właśnie chodzi o kompromis, dla wspólnego dobra - naszego i dyscypliny. Łaguta to też jeden z najlepszych grajków, chcesz czy nie tak efektowni zawodnicy przyciągają więcej ludzi na stadion niż Harris czy nawet Milik.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-10-2016)

  9. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,372 w 4,343 postach
    No wlasnie nie mam pewnosci co do slusznosci tej teorii. Nam kibicom powinno zalezec, zeby jednak cos w tym burdelku zostalo ze sportu.
    To rozdawanie zaproszen to jest patologia, niewazne czy zapraszamy Harrisa czy jakis material na mistrza.

    Teraz dajmy im DK i ok nazwijmy to kompromisem. Co dalej? Emil jeszcze pol biedy, bo on faktycznie w tym cyklu byl i wykazywal sie czyms, ale Grisza, chocby nie wiem jakim super riderem nie byl to powinien przejsc eliminacje. Albo chociaz probowac.
    Jeszcze sam otwarie i bezczelnie mowi, ze GP owszem tak, ale eliminacje nie, wchodzi w gre tylko DK.
    Przeciez to jest strzal w dziob wszystkim ktorzy jezdza po pipidowach naszego kontynentu i probuja sie zakwalifikowac - co z tego, ze sa slabsi albo nie maja tego czegos?

    Szczerze? Ja osobiscie (a tylko za siebie moge mowic) w tym cyrku ruskich nie potrzebuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Phenomenon (23-10-2016), greggor (23-10-2016)

  11. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Całe szczęście,że taki zaawansowany specjalista może jeszcze podrygiwać.Całe szczęście,że Dudek w przyszłym roku na Zawarciu udowodni swoją wyższość nad piszczałką.Hancock nie musi nikomu niczego udowadniać,natomiast Zmarzlik i jego otoczenie już się dali zapamiętać.Pod kablować kolegę z toru to my.Taki młody,a taki brzydki.
    Chłopcze drogi widze , że nic nie łapiesz. Dla twojej wiadomości. Ja to już od wielu dobrych lat mam wyj*ebane w jakieś pseudo wątki klubowe. Kocham żużel GLOBALNIE. Rozumiesz to słowo ?

    Dudka szanuję bo widać , że ten koleś żyje żużlem i chce się rozwijać. Łapiesz ?

    Co nie zmienia faktu , że za doping go krytykowałem i to mocno.

    A ten wspaniały dżentelmen z Kaliforni z najbardziej fałszywym uśmiechem świata nie jest godny mojego szacunku z wielu powodów. Ale widać, że cała ta '' gra aktorska Hancocka '' jaki to z niego cudowny kolega , wielki mentor skutecznie działa na takich inteligentych odbiorców jak Ty.

    A fakty są takie , że GH to jest jeden z najbardziej wyrachowanych zawodników w historii żużla. Hajs , szeroki uśmiech i hajs. To nie przypadek , że gość sprzedał minimum dwa razy swoje drużyny kiedy walczyły o wszystko. Tak postępuje mistrz i człowiek z klasą ? Poczytaj książkę Cieślaka to dopełnisz swoją wiedzę bo nie jest zbyt imponująca.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Słowianka (23-10-2016), shelve (23-10-2016)

  13. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach

    icon7.gif

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Całe szczęście,że taki zaawansowany specjalista może jeszcze podrygiwać.Całe szczęście,że Dudek w przyszłym roku na Zawarciu udowodni swoją wyższość nad piszczałką.Hancock nie musi nikomu niczego udowadniać,natomiast Zmarzlik i jego otoczenie już się dali zapamiętać.Pod kablować kolegę z toru to my.Taki młody,a taki brzydki.
    A Ty Stary a taki głupi...

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Nigel (23-10-2016), Peter Kildemand (23-10-2016), ins. Sokołowski (24-10-2016), shelve (23-10-2016), spitt22 (23-10-2016)

  15. Powrót do góry    #371
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Przestancie obrazac steva, przeciez na pierwszy rzut oka widac, ze gosc jest chory umyslowo, wystarczy spojrzec na sposob, w jaki sklada zdania. Taki Łaguta tego forum.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-10-2016)

  17. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Sytuacja z Hancockiem przypomnia mi ta z Cwiercfinalu IMS z 1986 w Bydgoszczy, kiedy to w ostatniej serii startow Wojtek Zabialowicz na ostatnich metrach przepuscil przed siebie Rycha Dolomisiewicza, pomagajac mu tym awansowac do polfinalu.
    Jeden jedyny raz torunianin jadac runde honorowa dostal owacje na stojaco w Bydgoszczy.
    Filmik z tego biegu jest gdzies na YouTube. Komentator pieje z zachwytu nad "wspanialym gestem Zabialowicza"

    punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

  18. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Hancock co roku leje na kibicow I cala reszte cieplym moczem, chocby rok temu w Warszawie, o czym oczywiscie juz nikt nie pamieta, bo po co. Wazne ze sie usmiechnie I powie takiej gawiedzi jak ty, ze fajnie jest.
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A ten wspaniały dżentelmen z Kaliforni z najbardziej fałszywym uśmiechem świata nie jest godny mojego szacunku z wielu powodów. Ale widać, że cała ta '' gra aktorska Hancocka '' jaki to z niego cudowny kolega , wielki mentor skutecznie działa na takich inteligentych odbiorców jak Ty.

    A fakty są takie , że GH to jest jeden z najbardziej wyrachowanych zawodników w historii żużla. Hajs , szeroki uśmiech i hajs. To nie przypadek , że gość sprzedał minimum dwa razy swoje drużyny kiedy walczyły o wszystko. Tak postępuje mistrz i człowiek z klasą ? Poczytaj książkę Cieślaka to dopełnisz swoją wiedzę bo nie jest zbyt imponująca.
    sobotch i Peter Kildemand napisali o Hancocku bardzo bardzo dosadnie.
    Ja napiszę w mniej bezpośredniej formie: z oceną intencji Amerykanina zgadzam się w pełni. Ten człowiek jest nieprzeciętnym przypadkiem dwulicowości i zadziwia mnie z jak wielkim uporem maniaka niektórzy kibice wykazują bezkrytyczność w ocenie poczynań tego faceta.

    Na ligowym podwórku Hancock wywinął niejeden żenujący cyniczny "numer", m.in. w barwach Wrocławia (2004), Tarnowa (2012, ale to mu akurat uszło płazem), znowu Tarnowa (2014), Rzeszowa (2015).
    W IMŚ była niechlubne warszawskie GP'15. W tym samym roku kompromitujący atak na Pedersena w Szwecji.

    Coraz bardziej śmieszy (a raczej żenuje) ciągłe robienie z Hancocka "sympatycznego zaawansowanego wiekiem żużlowca, najstarszego w cyklu GP, który bije kolejne rekordy", itd. itp. Streotypy są sumiennie wzmacniane przez dziennikarzy z polskiego środowiska, którym najwyraźniej w smak taka czołobitność. Ale akurat to, że postrzeganie żużlowców w telewizji opiera się na twardych stereotypach - to żadna nowość.

    Tyle, że ze względu na zwykłą ludzką przyzwoitość pewne rzeczy trzeba w końcu nazywać po imieniu.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  19. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-10-2016), Słowianka (23-10-2016), greggor (23-10-2016), shelve (23-10-2016), welna (23-10-2016)

  20. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Pamietasz moze jak Bartosz Zmarzlik dostal sie do finalu GPCh?
    Przeszedl bez problemu wszystkie etapy?
    piff-paff
    trafiony zatopiony

  21. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Sytuacja z Hancockiem przypomnia mi ta z Cwiercfinalu IMS z 1986 w Bydgoszczy, kiedy to w ostatniej serii startow Wojtek Zabialowicz na ostatnich metrach przepuscil przed siebie Rycha Dolomisiewicza, pomagajac mu tym awansowac do polfinalu.
    Jeden jedyny raz torunianin jadac runde honorowa dostal owacje na stojaco w Bydgoszczy.
    Filmik z tego biegu jest gdzies na YouTube. Komentator pieje z zachwytu nad "wspanialym gestem Zabialowicza"

    punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
    Niektórzy, to dziś potrafią pewną koleinke Kasprzakowi wypominać, a jak już trzeba potępić za ten sam manewr obecnego mistrza świata, to jakoś tak z trudem to przychodzi.
    Bo jak to tak, potępiać swego. (akurat jezdzi dla mojej drużyn.
    Ogólnie wśród kibiców panuje zasada - W ch*** to my, ale nie nas.

    Tutaj dla dobra tej dyscypliny należy ganić każdego, kto w taki sposób postępuje.
    Bo jak takie numery bedą na porzadku dziennym, to nie wiem kto bedzie chciał jeszcze oglądać ten cyrk, mało mający ze sportem wspólnego.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-10-2016 o 13:15
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,103
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta

    A fakty są takie , że GH to jest jeden z najbardziej wyrachowanych zawodników w historii żużla. Hajs , szeroki uśmiech i hajs. To nie przypadek , że gość sprzedał minimum dwa razy swoje drużyny kiedy walczyły o wszystko. Tak postępuje mistrz i człowiek z klasą ? Poczytaj książkę Cieślaka to dopełnisz swoją wiedzę bo nie jest zbyt imponująca.
    Moze ktos postronny wezmie sie za ksiazke o Cieslaku?
    Mysle,ze bylaby to bardzo ciekawa lektura i usmiech Hancocka przy tym to bylby pikus.

    Nie mam zamiaru bronic Amerykanina,ale w swiecie sportu i zuzla odwalano lepsze numery
    niz przepuszczenie funfla a nie spotykalo sie to z tak wielkim oburzeniem.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem na czym by ten kompromis mial polegac. Dajemy ruskim dzikusy a oni w zamian co?
    Juz napisalem.
    Na tym ,ze tolerujemy DK dla Ruskow w imie lepszej jakosci GP.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-10-2016 o 12:43
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #377
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    piff-paff
    trafiony zatopiony
    Nie mam nic przeciwko dzikiej karcie na gp challenge dla kacapów, ale dzika karta na cały sezon bez nawet najmniejszej próby podjęcia wysiłku wystartowania przynajmniej w finale eliminacji to żenada.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,372 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Sytuacja z Hancockiem przypomnia mi ta z Cwiercfinalu IMS z 1986 w Bydgoszczy, kiedy to w ostatniej serii startow Wojtek Zabialowicz na ostatnich metrach przepuscil przed siebie Rycha Dolomisiewicza, pomagajac mu tym awansowac do polfinalu.
    Jeden jedyny raz torunianin jadac runde honorowa dostal owacje na stojaco w Bydgoszczy.
    Filmik z tego biegu jest gdzies na YouTube. Komentator pieje z zachwytu nad "wspanialym gestem Zabialowicza"

    punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
    Nie przesadzaj. Czasy sie zmieniaja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #379
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Btw w tych rozważaniach o dzikich kartach radzę nie pomijać Harrisa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,372 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta



    Juz napisalem.
    Na tym ,ze tolerujemy DK dla Ruskow w imie lepszej jakosci GP.
    No wlasnie - tylko co jest ta jakoscia?
    Zakladam, ze wartosc sportowa. Czyli wzmacniamy wartosc sportowa za pomoca calkiem niesportowego manewru.
    Mi sie to nie podoba i wg mnie nie jest to kompromis.

    Oczywiscie, ze jestem swiadom, ze Emil moze niemal od razu stanac do wlaki nawet o zloto i jest w stanie je nawet zdobyc.
    Tak samo jak Grisza nie raz nie dwa by nam podniozl cisnienie swoimi akcjami.
    Tylko jednoczesnie zmierza to w niebezpiecznym kierunku - a umowmy sie - w zuzlu mamy wystarczajaco patologii.

    Konczac ten watek, jestem pewien, ze SGP spokojnie sobie poradzi bez dwoch radzieckich torped i bedziemy sie nim emocjonowac tak jak zawsze.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Btw w tych rozważaniach o dzikich kartach radzę nie pomijać Harrisa
    No bez jaj.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,103
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Ale DK same w sobie nie maja nic wspolnego ze sportowym rozstrzygnieciem.
    Dlatego przyznanie DK zawodnikowi X,tylko dlatego ,ze startowal w eliminacjach
    tego nie zmieni.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Pedersen
    Zagar
    Saifutdinov
    Smoliński


    Taki zestaw jest realny ?

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    mingozi (24-10-2016)

  30. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,372 w 4,343 postach
    Otoz to. Dlatego wczesniej pisalem... zadnych DK. Nie dotyczy pechowcow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #384
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tyle razy dostał ktoś z czapki za narodowość, w tym Polacy (ale to w dawnych czasach), że jedna nawet lekko naciągana karta dla Emila, to nie jest zbrodnia. Może lepiej dać kolejną szansę AJ-owi?
    Podczas nieobecności w cyklu, Emil wygrał 2x SEC, a choć to zawody poniekąd "konkurencyjne" to tytuł Mistrza Europy tak samo podlega FIM-owi.

    Pedersen, Emil, Zagar - wg mnie pewniacy. A 4 karta, osobiście typuję Smolińskiego.

    edit: widzę Pająk mnie uprzedził. Przy czym Smoła to nie jest moje marzenie, ale tak to przewiduję.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-10-2016)

  33. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,372 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale DK same w sobie nie maja nic wspolnego ze sportowym rozstrzygnieciem.
    Dlatego przyznanie DK zawodnikowi X,tylko dlatego ,ze startowal w eliminacjach
    tego nie zmieni.
    Troszke rozwinales wypowiedz, wiec jeszcze ja cos dopisze.

    Wiadomo, najlepiej jakby DK nie bylo wcale, ewentualnie jedna dla najwiekszego pechowca.
    Natomiast regulamin mamy taki, ze i tak te 4 DK beda wiec nalezaloby podejsc do tego po sportowemu.
    Jak ktos chociaz wykazuje checi jezdzac w eliminacjach no to juz jakos o nim swiadczy.

    Nie mieszajmy dwoch systemow walutowych

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tyle razy dostał ktoś z czapki za narodowość, w tym Polacy (ale to w dawnych czasach), że jedna nawet lekko naciągana karta dla Emila, to nie jest zbrodnia. Może lepiej dać kolejną szansę AJ-owi?
    Podczas nieobecności w cyklu, Emil wygrał 2x SEC, a choć to zawody poniekąd "konkurencyjne" to tytuł Mistrza Europy tak samo podlega FIM-owi.

    Pedersen, Emil, Zagar - wg mnie pewniacy. A 4 karta, osobiście typuję Smolińskiego.

    edit: widzę Pająk mnie uprzedził. Przy czym Smoła to nie jest moje marzenie, ale tak to przewiduję.
    No juz napisalem wyzej, ze tego Emila jeszcze bym zdzierzyl.
    Smola to polityczna decyzja
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Dwa zdanie spod Leszna

    Bartek Zmarzlik – nie przepadam za gościem.
    Przyznaję się bez bicia.
    Spowodowane to jest tylko i wyłącznie chyba tym, że w mojej głowie gdzieś w podświadomości toczy się rywalizacja pomiędzy Nim a Piterem.
    Jednak, widzę jakim jest żużlowcem.
    Widzę to i doceniam!
    Od czasów Golloba nie było absolutnie nikogo, kto by na miano Jego następcy zasługiwał.
    Teraz już jest!
    Pierwszy rok startów w GP, jeszcze junior i od razu medal.
    Panie Bartku – SZACUNEK I GRATULACJE!
    Widać, że młody jest poukładany, jego team ogarnięty.
    Na moje, przy odpowiednim prowadzeniu i oczywiście szczęściu, które w sporcie jest konieczne, będziemy o Nim kiedyś książki czytać!

    Piotr Pawlicki – oczywiście przy debiucie Bartka wypada ,,blado‘‘.
    Jednak dla mnie również debiut marzenie!
    Szósta pozycja w generalce , siedem półfinałów, jedno pudło
    I tylko 22 lata!
    Przyglądam się Piterowi z wiadomych względów, i być może nie wszyscy to dostrzegli, ale Piotr z zawodników startujących w tym cyklu był absolutnie jednym z wolniejszych!
    A mimo to , bez problemu się w cyklu utrzymał.
    Jeśli wróci szybkość z 2015, doświadczenie z tegorocznych zawodów, niesamowity moment startowy, eliminacja błędów z początkowych rund i spokojna zima to będzie jeszcze lepiej.
    Bartek już dziś to absolutna czołówka światowa.
    Piotrek jest ciut za nią, ale na najlepszej drodze, aby się również w niej znaleźć!

    Maciej Janowski – pomimo młodego wieku, odnoszę wrażenie, że chłopak jest zmęczony żużlem.
    Przerwa w GP moim zdaniem dobrze Mu zrobi.
    Musi się ogarnąć, i wróci do cyklu.
    Choć uważam, że to mimo wszystko zawodnik na środek stawki.

    Muszę jeszcze słówko o nieobecnym

    Jason Doyle – tak jak Go nie lubię, tak mi jest Go bardzo żal.
    Tak po ludzku, facet zasłużył chociażby na jakiś medal.
    Był w tym roku nieziemsko szybki, nieziemsko zmotywowany.
    Jednak życie po raz kolejny pokazało jakie potrafi być okrutne.
    Naprawdę szkoda mi Jasona!

    W tym wszystkim powinienem się też chwilkę zatrzymać przy IMŚ
    Jednak tego nie zrobię z jednego powodu.
    Fałszywy amerykański ,,dżentelmen‘‘ nie zawiódł mnie po raz kolejny, i pokazał swoją prawdziwą twarz.

    Tegoroczny cykl można chyba uznać za jeden z najlepszych, jak nie najlepszy w ogóle od samego początku.
    Dużo ścigania, emocji związanych z występami Naszych, coraz lepsze tory.
    Widać, że wszystko idzie w dobrą stronę.

    A co lepsze – przyszłoroczny zapowiada się jeszcze lepiej.
    Będziemy mieć trzech chyba na obecną chwilę najlepszych Polaków.
    Do tego niesamowicie młodych.
    Fajnie to wygląda!
    Dołożyć do obecnej ,,11‘‘ Emila, Dzika, Griszę i Zagara i można już ,,flaszki zacząć chłodzić‘‘

    Oby tylko bez kontuzji, cało i zdrowo.


    I jeszcze raz WIELKIE BRAWA dla BARTKA!
    Zasłużył na nie z każdej strony żużlowej Polski!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-10-2016 o 13:39

  35. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Buszmen (23-10-2016), Nigel (23-10-2016), Peter Kildemand (23-10-2016), Słowianka (23-10-2016), Tofik92 (25-10-2016), Walk (24-10-2016), greggor (23-10-2016), toolowiec (24-10-2016)

  36. Powrót do góry    #387
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Przestancie obrazac steva, przeciez na pierwszy rzut oka widac, ze gosc jest chory umyslowo, wystarczy spojrzec na sposob, w jaki sklada zdania. Taki Łaguta tego forum.
    Kim ty jesteś,że możesz obrażać drugiego człowieka???Kto dał tobie prawo do wyrażania opinii o stanie mojego zdrowia?Nie będę się zniżał do twojego poziomu intelektu.

  37. Powrót do góry    #388
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Piotr Pawlicki – oczywiście przy debiucie Bartka wypada ,,blado‘‘.
    Jednak dla mnie również debiut marzenie!
    Szósta pozycja w generalce , siedem półfinałów, jedno pudło
    I tylko 22 lata!
    Ależ nie oceniajmy Piotrka przez pryzmat sukcesu Bartka, bo on startował tam niezależnie od niego i moim zdaniem odniósł również sukces. Młokos, który w debiutanckim sezonie jest 6 na świecie
    Sięgnijmy pamięcią do lat 80-ych i 90-ch co wtedy byłaby za euforia gdyby ktoś zajął takie miejsce. Przecież Piter tym występem dystansuje wiele ikon nie tylko leszczyńskiego ale i całego Polskiego żużla.
    Dodatkowo warto wspomnieć jak zaznaczył swoją obecność debiutując w cyklu? Bez kilku uczestników tegorocznych SGP można sobie spokojnie tę rywalizację w przyszłym roku wyobrazić. Dla mnie osobiście bez Piotrka byłyby te zawody uboższe. Dużo jeszcze przed nim nauki, zresztą przed Bartkiem także, ale już teraz każdy kto staje pod taśmą z Piterem na SGP wie, że może z nim przegrać.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (23-10-2016), lemur6666 (23-10-2016), mingozi (24-10-2016), shelve (24-10-2016)

  39. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Dla mnie ocena tamtego biegu była jednoznaczna - to była chamska, niesportowa postawa wypaczająca ideę sportowej rywalizacji. Czułem się zażenowany kiedy komentator ekscytował się wspaniałą parową jazdą zawodników w indywidualnych zawodach. Przypadków, w których żużlowcy puszczali się w zawodach indywidualnych były dziesiątki. Mam jednak wrażenie, że ocena tych zdarzeń dokonywana przez te same osoby jest różna w zależności od sympatii i antypatii osobistych albo kwestii narodowych.

    Tym większy szacunek dla kolegi there_is_no_spoon który przynajmniej stara się traktować wszystkie takie sytuacje jedną miarą.

    Ciekawa jest zapowiedź Grega o tym, że wszyscy się dowiedzą o co chodziło... Pewnie będzie brnął w to o czym pisał Middleditch na twitterze, tj. w słabnący silnik i oglądanie się dla bezpieczeństwa rywali. Jakoś mnie to nie przekonuje



    Uśmiechnięty Greg tłumaczy to wszystko w taki sposób:

    - Wiem, że moi fani, sponsorzy i przyjaciele byli zawiedzeni wycofaniem się z zawodów w Melbourne, ale ściganie się na najwyższym poziomie wymaga pełnej koncentracji, bez której jest się zagrożeniem dla pozostałych zawodników, jak i dla siebie. Byłem zbyt rozkojarzony, by kontynuować jazdę! - napisał "Grin" na swoim Instagramie.
    Żeby to jeszcze powiedział jakiś młodzieniaszek, co to wygrał pierwszy raz w życiu jakieś ważne zawody, ale stary wyga, który to już powygrywał w swoim życiu troche tych zawodów, takie tłumaczenie?

    Słabo ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #390
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Przy czym puszczenie Chrisa tłumaczy jednak sprzętem:
    Miałem problem ze sprzęgłem, który spowodował jego ślizganie się i dziwne drgania. Kontynuowałem udział w wyścigu jadąc ostrożnie i po szerokiej, na wypadek gdyby coś się miało zepsuć, zwłaszcza że miałem za sobą trzech zawodników. To było instynktowne zachowanie. Dyrektorowi zawodów pokazywaliśmy gdzie leży problem, ale nie przyjął tej argumentacji i zostałem wykluczony - wyjaśnia Hancock.

  41. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Przy czym puszczenie Chrisa tłumaczy jednak sprzętem:
    Miałbyś honor dziadu i powiedziałbyś chociaż '' tak zachowałem się jak szmaciarz , przepraszam '' , zamiast zasłaniać ten fałszywy uśmiech sprzęgłem.

  42. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2016), greggor (25-10-2016), shelve (24-10-2016), sobotch (24-10-2016), sparta_mistrz (24-10-2016)

  43. Powrót do góry    #392
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Dziadek zatrudnij wiarygodnego specjalistę od marketingu, słabe i naiwne to tłumaczenie takie typowe dla Januszów i panów komentatorów z C+. Dla mnie ten żużlowiec to jest taki żywy produkt żużla, marionetka sponsorska. Wydaje mi się, że wszystko co ten dziadek robi i mówi jest wyreżyserowane przez Monster Energy. A to z drugiej strony przecież świetny zawodnik, na tę chwilę już wybitny.

    Choć jakby go porównać z innym 4-krotnym Mistrzem - Hansem Nielsenem to jest maluteńki.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2016), Peter Kildemand (24-10-2016)

  45. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Hans miał klase. Hancock ma tylko kase.


    Fatalnie zachowanie Hancocka w Grand Prix Australii ocenia Nicki Pedersen. Duńczyk, trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, chce wyjaśnienia całej sytuacji. - Myślę, że wszyscy powinni być traktowani jednakowo, niezależnie jaki sponsor za nimi stoi. To dziwne, że Holder pozostał z punktami za ten wyścig. Przecież dzięki temu mógł zostać brązowym medalistą IMŚ - powiedział Pedersen na łamach duńskiego "Ekstrabladet".



    Pedersen jest zdania, że wpływ na zachowanie Hancocka w Melbourne mogła mieć firma Monster Energy, która jest również sponsorem tytularnym całych mistrzostw. - Nie mogło być inaczej. Mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione. Hancock pojechał bardzo szeroko na pierwszym łuku. Natychmiast pomyślałem, że wyglądało to dziwnie. Jeśli popełnisz błąd albo masz jakieś problemy, to wchodzisz wąsko w łuk, a następnie cię wynosi. Mam nadzieję, że ktoś poniesie konsekwencje, bo to jest postawa niesportowa. Monster nie powinien mieć wpływu na takie rzeczy - dodał były mistrz świata.

    Pedersen żałuje, że Jury FIM zabrakło odwagi, aby pozbawić Hancocka tytułu mistrzowskiego. - To nie jest tak, że jesteśmy wrogami. Pewne sprawy pozostawiliśmy za sobą. Po prostu nie chcę, aby ktoś taki był mistrzem świata. Jeszcze większym problemem jest to, że zasady nie są równe dla wszystkich. Jestem tym zniesmaczony - stwierdził duński żużlowiec w duńskich mediach.
    za sf.pl (Łukasz Kuczera)
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 24-10-2016 o 19:15

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2016)

  47. Powrót do góry    #394
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Mistrzostwo to (niestety) powinni mu zostawić.
    Ale wykluczenie do końca zawodów, zawieszenie na występ w I rundzie 2017 i kara finansowa. To powinno go spotkać z urzędu.
    A z liścia w ryj od Zmarzlika, Doyla i reszty zawodników z SGP - poza kulisami.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-10-2016 o 19:59
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-10-2016), vicar (24-10-2016)

  49. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Kółko wzajemnej adoracji jest zbyt silne w sgp, by przeciwstawić się temu pseudouśmieszkowi. To lizanie po workach było męczące 10 lat temu, ale teraz przybrało rozmiar wręcz aburdalny.

    Moim zdaniem team Zmarzlika wykazał się niebywalą wręcz odwagą, że wbił kij w to monsterogówniane ognisko. Oby częściej.

  50. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2016), Kazoon (25-10-2016), Lafan (25-10-2016), Peter Kildemand (24-10-2016), gary (24-10-2016), greggor (25-10-2016), kleczes_GKM (25-10-2016), toolowiec (25-10-2016)

  51. Powrót do góry    #396
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale wykluczenie do końca zawodów, zawieszenie na występ w I rundzie 2017 i kara finansowa. To powinno go spotkać z urzędu.
    -20 punktów, milion kary i jedno GP dla wszystkich kibiców za złotówkę! To by było dopiero obiektywnie sprawiedliwe Nie ma takich kar w regulaminie? A co to za przeszkoda - precedens przecież jest...

    Wasza nienawiść do Mistrza Świata i to silenie się na obiektywizm! I na dokładkę podpieranie autorytetem moralnym Pedersenem - wyborne!

  52. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Widzisz gdzieś tutaj nienawiść ? bo ja dostrzegam bardziej realną i trzeźwą ocenę faktów niezbyt przychylnych mistrzowi świata.

  53. Powrót do góry    #398
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    -20 punktów, milion kary i jedno GP dla wszystkich kibiców za złotówkę! To by było dopiero obiektywnie sprawiedliwe Nie ma takich kar w regulaminie? A co to za przeszkoda - precedens przecież jest...

    Wasza nienawiść do Mistrza Świata i to silenie się na obiektywizm! I na dokładkę podpieranie autorytetem moralnym Pedersenem - wyborne!
    No jak ten "Mistrz Świata" postanowił odwołać rok temu SGP w Warszawie, to Nicki był wystarczająco dobrym autorytetem moralnym.
    Za wykluczenie do końca zawodów (a te z kolei jest za niesportowe zachowanie) w lidze jest też kara meczu, więc ja akurat w swoich propozycjach nie widzę nic niezwykłego. Ale skoro masz lepsze...

    ps. Myślałem, że nie wyznajesz zasady, że ważne "kto mówi", a nie "co mówi".
    ps2. Porównanie do happeningu z 2013, jak najbardziej na miejscu i trafione !
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-10-2016 o 20:41
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Wyniesienie się Kasprzaka: spust komentatorów i piękna akcja Zengoty!
    Wyniesienie się Greg'a : hańba! Ukrzyżuj!
    !Adrian walcz!

  55. Powrót do góry    #400
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Hancock zachował się najpierw jak sprzedajna dz**** a potem jak rasowy burak - i na nic tu usprawiedliwianie go przez kolegów z Torunia, bo tego nie da się usprawiedliwić. Co gorsza, dopiero teraz spadły niektórym klapki z oczu, chociaż to już n-ty jego wyskok.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  56. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Hancock zachował się najpierw jak sprzedajna dz**** a potem jak rasowy burak - i na nic tu usprawiedliwianie go przez kolegów z Torunia, bo tego nie da się usprawiedliwić. Co gorsza, dopiero teraz spadły niektórym klapki z oczu, chociaż to już n-ty jego wyskok.
    Czy jak Vaclav Milik zachował się, jak sprzedajna
    dziwka, to też tak piałeś, bo nie pamiętam?
    !Adrian walcz!

  57. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czy jak Vaclav Milik zachował się, jak sprzedajna
    dziwka, to też tak piałeś, bo nie pamiętam?
    No jak Hancock był dziwka to Milik co najwyżej cichodajką
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 24-10-2016 o 22:59

  58. Powrót do góry    #403
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czy jak Vaclav Milik zachował się, jak sprzedajna
    dziwka, to też tak piałeś, bo nie pamiętam?
    zdziwię cię ale tak pisałem, nie pamiętam czy na tym forum czy na innym, klubowym - ale nie podobało mi się to zachowanie. Poza tym tam Milik nie tłumaczył się jak ćwierćinteligent, robiąc do tego półdebili z odbiorców.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  59. Powrót do góry    #404
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jak Hancock był dziwka to Vaculik co najwyżej cichodajką
    Z Vaclav+Milik wyszedl Ci Vaculik?

  60. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gary za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-10-2016), libky (24-10-2016)

  61. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Z Vaclav+Milik wyszedl Ci Vaculik?
    O matko, za dużo wypiłem.

    Sory Martin, ofkors Milik

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    libky (24-10-2016)

Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •