Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 550

Wątek: Grand Prix Australii - Melbourne - 22.10.16

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    O matko, za dużo wypiłem.

    Sory Martin, ofkors Milik
    Pić przy poniedziałku , uważaj żebyś jak Dudek nie wpadł na dopingu.

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Co nie wyklucza, ze Vaculik tez cichodał Stali
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-10-2016)

  4. Powrót do góry    #408
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach

    icon10.gif

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Choć jakby go porównać z innym 4-krotnym Mistrzem - Hansem Nielsenem to jest maluteńki.
    Hans Nielsen - 186 cm
    Greg Hancock - 167 cm

    Jak na "żużloków" to duża różnica ... :P :P


    Co do reszty to już można w metrach liczyć :P
    z Gdza pzdr. Walk

  5. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,123
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,854 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Poza tym tam Milik nie tłumaczył się jak ćwierćinteligent, robiąc do tego półdebili z odbiorców.
    Jak sie tlumaczyl Milik.
    Przypomnij.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Widać, że towarzystwo toruńskie obrało drogę szukania haków. Dobra to droga do zrobienia przeciwwagi dla zachowania dziada

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-10-2016)

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak sie tlumaczyl Milik.
    Przypomnij.
    Tamten temat chyba sprytnie przemilczano/wyciszono.
    Jak kilka innych, które nie miały poklasku gawiedzi i
    żądań krwi.
    Postępek Herbiego niefajny, jednak nie jakiś precedensowy.
    Wyzywanie go od ch* i dz* to świadectwo komentujących
    o nich samych.
    Jedno jest pewne - sponsorzy (konkretnie: Monster) raczej
    się od Dziadzi nie odwrócą się, więc pieski szczekają -
    - karawana jedzie dalej.
    !Adrian walcz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Yozayan (25-10-2016)

  10. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Przypadek Herbiego boli przede wszystkim dlatego, że dopuścił się go nie jakiś wioskowy głupek, niespełniony DJ czy młody dzieciak, a Mistrz. Niekwestionowany Mistrz i to w turnieju w którym, mając na względzie kontuzję Jasona, tym bardziej powinien był swoje mistrzostwo zademonstrować.
    Komuś takiemu, takich numerów robić nie wolno i tyle.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (25-10-2016), welna (25-10-2016)

  12. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Tamten temat chyba sprytnie przemilczano/wyciszono.
    Jak kilka innych, które nie miały poklasku gawiedzi i
    żądań krwi.
    Postępek Herbiego niefajny, jednak nie jakiś precedensowy.
    Wyzywanie go od ch* i dz* to świadectwo komentujących
    o nich samych.
    Jedno jest pewne - sponsorzy (konkretnie: Monster) raczej
    się od Dziadzi nie odwrócą się, więc pieski szczekają -
    - karawana jedzie dalej.
    Malin to jak nazwać kogś kto zachował się jak C_H_U_J ? aniołkiem ?

    Nazywajmy fakty po imieniu.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Garfield (25-10-2016)

  14. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Co nie wyklucza, ze Vaculik tez cichodał Stali
    No, ale za jaką kasę
    Myślisz, że Milik tyle dostał od Taia?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  15. Powrót do góry    #415
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak ten "Mistrz Świata" postanowił odwołać rok temu SGP w Warszawie, to Nicki był wystarczająco dobrym autorytetem moralnym.
    Wystarczającym do czego? Za odwołaniem tego cyrku przemawiały fakty, a wyłączną odpowiedzialność za to ponoszą organizatorzy. Odnośnie Nickiego nie chodziło mi zresztą o jego całościową postawę, co jego stosunek i zatargi z Monsterami. Z jego ust zapewnienie o tym, że wypowiada się obiektywnie i zdarzenia z przeszłości nie mają wpływu na jego oceny brzmi po prostu obłudnie. Najlepszym dowodem jest zdziwienie brakiem odebrania punktów Holderowi - gdyby to uczyniono byłby to dopiero jeden z największych skandali w historii GP.

    Za wykluczenie do końca zawodów (a te z kolei jest za niesportowe zachowanie) w lidze jest też kara meczu, więc ja akurat w swoich propozycjach nie widzę nic niezwykłego. Ale skoro masz lepsze...
    Oczywiście, że mam lepsze propozycje - zapomnieć o sprawie. Został wykluczony z biegu i prawidłowo. Przypisywanie mu łatki chama i cynicznego gracza jest w tym przypadku przejawem totalnie nietrzeźwego spojrzenia na sytuację. Całe to zdarzenie jest wynikiem tylko i wyłącznie fałszywie rozumianej przez Grega przyjaźni i poczucia lojalności wobec kumpla. To nie był żaden cyniczny cios wymierzony przeciwko komuś, a wątpliwa moralnie chęć pomocy koledze.


    ps. Myślałem, że nie wyznajesz zasady, że ważne "kto mówi", a nie "co mówi".
    Ta zasada doznaje ograniczeń A tak całkiem serio (mam nadzieję, że domyśliłeś się, że poprzedni post też był z przymrużeniem oka) zarzucam Nickiemu głównie to co mówi (totalny odjazd z chęcią karania Holdera czy sugerowaniem dalszego karania Grega) przez pryzmat tego jakie ma relację z ocenianymi zawodnikami. Zastrzeżenie, że nie ma żadnych osobistych animozji śmierdzi z daleka hipokryzją.

    ps2. Porównanie do happeningu z 2013, jak najbardziej na miejscu i trafione !
    Dokładnie - nikt sportowo nie ucierpiał.

    Mam tylko nadzieję, że przy okazji następnych tego typu sytuacji spod klawiatur tych samych użytkowników, którzy teraz piszą o ch., sz., sk. etc. nie przeczytam, że "zawodnik Doyle/Pawlicki/Pedersen/Dudek mógł zachować się inaczej ALE..." albo, że "te sytuacje są zupełnie inne BO...".

  16. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Malin to jak nazwać kogś kto zachował się jak C_H_U_J ? aniołkiem ?

    Nazywajmy fakty po imieniu.
    Nie wiem - ja tam ani Milika ani Kasprzaka
    od ch* nie wyzywałem - może jakiś nienormalny jestem...
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    No, ale za jaką kasę
    Myślisz, że Milik tyle dostał od Taia?
    Pewnie nie, ale mysle, ze Tai po fakcie nie zapraszał Milika na obiad by cos renegocjowac
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (25-10-2016)

  19. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pewnie nie, ale mysle, ze Tai po fakcie nie zapraszał Milika na obiad by cos renegocjowac
    Dał mu puszke Monstera .

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Nigel (25-10-2016), shelve (25-10-2016)

  21. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pewnie nie, ale mysle, ze Tai po fakcie nie zapraszał Milika na obiad by cos renegocjowac
    Oj tam, oj tam ... nawet po renegocjacji będzie to "spoko pieniądz" jak mawia Mariolka
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Powrót do góry    #420
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,509
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Wystarczającym do czego? Za odwołaniem tego cyrku przemawiały fakty, a wyłączną odpowiedzialność za to ponoszą organizatorzy. Odnośnie Nickiego nie chodziło mi zresztą o jego całościową postawę, co jego stosunek i zatargi z Monsterami. Z jego ust zapewnienie o tym, że wypowiada się obiektywnie i zdarzenia z przeszłości nie mają wpływu na jego oceny brzmi po prostu obłudnie. Najlepszym dowodem jest zdziwienie brakiem odebrania punktów Holderowi - gdyby to uczyniono byłby to dopiero jeden z największych skandali w historii GP.
    No może i organizatorzy, ale jak Hancock potrzebował pomocy Nickiego, to mu jego osoba nie przeszkadzała. Kilka miesięcy natomiast postanowił go bez powodu bić na torze (z czego oczywiście wyszedł bezkarnie). Równie dobrze można odwrócić sytuację i stwierdzić, ze krytyka Pedersena z ust np. Warda jest nieobiektywna. Co to, tylko przyjaciele Hancocka mogą się w tym temacie wypowiadać? Krytyka płynie z całego świata, z różnych środowisk, a Nicki poszedł jedynie krok dalej, twierdząc, że nie chce by ktoś taki był mistrzem. Ja też nie chcę i się z nim zgadzam. To potwarz. Ale tego już nie zmienimy i choć przejdzie do historii jako najbardziej skompromitowany mistrz, tak musi zostać.

    Oczywiście, że mam lepsze propozycje - zapomnieć o sprawie. Został wykluczony z biegu i prawidłowo. Przypisywanie mu łatki chama i cynicznego gracza jest w tym przypadku przejawem totalnie nietrzeźwego spojrzenia na sytuację. Całe to zdarzenie jest wynikiem tylko i wyłącznie fałszywie rozumianej przez Grega przyjaźni i poczucia lojalności wobec kumpla. To nie był żaden cyniczny cios wymierzony przeciwko komuś, a wątpliwa moralnie chęć pomocy koledze.
    Zapomnieć, super. Za wycofanie się z zawodów bez powodu, normalnie jest zawieszenie na inne rozgrywki. Tutaj nie ma, bo koniec sezonu. I tak cwaniacko jak zwykle suchą nogą się wymiksował Hancock. Ale normalnie niesportowe zachowanie + wycofanie (olanie kibiców) bez kontuzji jest dodatkowo karane i nie widzę powodu, aby czynić tu wyjątek. Zwłaszcza, że w przypadku Hancocka rozdawanie punktów to recydywa (2014, nie wspominając o tym, jak okradli Hansa z tytułu w 96). Łatka chama i cynicznego gracza jest przez Hancocka budowana konsekwentnie od wielu lat. Tym zachowaniem to tylko potwierdził. W sposób wybitnie jaskrawy. A jeszcze te tłumaczenia po zawodach... Nie wiem czy można upaść niżej. 4 biegi temu Zmarzlik biegł do niego jako 1szy z gratulacjami, 3 tygodnie temu płakał jaki to ciężki los spotkał Doyla i jak mu współczuje i w ogóle. Po czym bez mydła śmieje się obu w twarz. Za takie coś należy się liść w ryj i mam nadzieję, że znajdzie się odważny, który go wymierzy. Najlepiej w świetle kamer. Może wtedy coś dotrze do tej amerykańskiej głowy.

    Dokładnie - nikt sportowo nie ucierpiał.
    Ucierpieli kibice. Oraz zawodnicy. Doyle, Janowski, paru innych potraciło lub mogło potracić przez niepoważne zachowanie Hancocka. Przecież gdyby Hancock jechał te zawody normalnie, to zupełnie inny mógł być rozkład punktowy. Zarówno w walce o medale, jak i o utrzymanie. Dlatego dla mnie jest on śmieciem i tyle. Mimo, że na jego zachowaniu pięknie można było zarobić, bo przewidziałem je co do joty, wiedząc z kim mamy tu do czynienia. Jak był taki kozak, to trzeba było w ogóle nie przystępować do zawodów, ale dygał o te swoje nędzne 2 punkty. Nie dość, że los dał mu z nieba tytuł na nieszczęściu innych, to nie potrafił tego godnie uszanować.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-10-2016 o 13:43
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-10-2016)

  24. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ok Buszmen, rozumiem Twoje stanowisko - do kompromisu na pewno jednak nie dojdziemy. Napisz mi tylko, czy w sytuacji gdy:

    - to Greg odnosi kontuzję w Toruniu;
    - Doyle po zapewnieniu sobie tytułu w pierwszym starcie puszcza Holdera;

    napisałbyś dokładnie to samo? Twoja niechęć do Hancocka nie ma tu żadnego wpływu na ocenę?

  25. Powrót do góry    #422
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,509
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Doyle by tego nie zrobił + NA PEWNO nie wycofałby się z zawodów. Poza tym, u Hancocka to kolejne z wielu zagrań na przestrzeni lat. Trudno cokolwiek porównać. Żeby zrobić takie coś, jak kantowanie zawodnika, który kilka minut wcześniej pierwszy biegł z gratulacjami (Zmarzlik), to naprawdę trzeba być bezwzględnym typem, mimo łatki Mr Greena.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #423
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ok Buszmen, rozumiem Twoje stanowisko - do kompromisu na pewno jednak nie dojdziemy. Napisz mi tylko, czy w sytuacji gdy:

    - to Greg odnosi kontuzję w Toruniu;
    - Doyle po zapewnieniu sobie tytułu w pierwszym starcie puszcza Holdera;

    napisałbyś dokładnie to samo? Twoja niechęć do Hancocka nie ma tu żadnego wpływu na ocenę?
    Ale niechęć Buszmena do Grega nie jest jakaś irracjonalna, ma na nią mocne argumenty.

    Wiem, że bileter Zmora może być tu również słabym autorytetem ale jego słowa odnośnie 4-krotnego czempiona też są znamienne:
    Kiedy rozmowa zeszła na temat Grega Hancocka, to działacz nie przebierał w słowach. - Prowadziliśmy w ostatnim oknie transferowym rozmowy z Hancockiem – zdradził i wyjaśnił, dlaczego Stal ostatecznie odpuściła Amerykanina. - Baliśmy się, że rozmowy będą się przeciągały, że będą tańce i szachy. Nie chcieliśmy tego. Nie chcieliśmy brać udziału w licytacji, choć on był w naszym zasięgu. Nie chcieliśmy ryzykować, że czas będzie uciekał, a na końcu Greg powie „znalazłem inny klub”. Hancock chciał z nami pogrywać. On ma taki urok osobisty, że lubi sobie pogrywać – wyrzucił z siebie Zmora.

    Nie wiem co było słabsze w wykonaniu Hancocka: przepuszczenie Holdera czy wycofanie sie z zawodów.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 25-10-2016 o 14:02
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  27. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Nie bardzo rozumiem po co dyskutowac o czyms co nie mialo miejsca.

    A co do sedna sprawy. 100 razy lepiej by wyszedl na tym dziad gdyby powiedzial wprost - tak, probowalem pomoc koledze.
    Wymyslanie takich sciem sprzetowych 4-krotnemu mistrzowi nie tylko nie przystoi, wrecz kladzie cien na tytul.
    Rykoszetem dostaje Holder, ktory akurat swietnie sobie radzil bez pomocy bo byl szybki i zdeterminowany jak rzadko kiedy..

    W moich oczach stracil GH bardzo wiele i na ten moment zaluje ze to nie Jason zostal misiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (25-10-2016)

  29. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,123
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,854 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Widać, że towarzystwo toruńskie obrało drogę szukania haków. Dobra to droga do zrobienia przeciwwagi dla zachowania dziada
    Towarzystwo wzajemnej adoracji widzi jakies haki.

    Poprosilem sparte mistrza ,zeby przypomnial cos o czym sam wspomnial.
    Co Ci znowu nie pasuje,ze sie tak slinisz?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-10-2016 o 16:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Mimo usilnych starań nie znalazłem żadnego wywiadu w którym Milik w ogóle by wspomniał o sytuacji z Taiem. Jedyne co znalazłem na ten temat to art z PS w którym napisane jest, że jury FIM prowadzi śledztwo i tyle.

  31. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    sledztwo? we wlasnej sprawie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,123
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,854 w 4,872 postach
    Dobre pytanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    My tu gadu gadu a król McDonaldów z UK planuje szybki powrót do GP !

  34. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Kiedy będą podane DK na 2017?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kiedy będą podane DK na 2017?
    Nicki, Emil, Matej i............Maciek!

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/640...dna-dla-polaka

  36. Powrót do góry    #432
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wlasnie teraz. Jest karta dla Macka Janowskiego! Brawo! Sprawiedliwie

  37. Powrót do góry    #433
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No to mamy chyba najsilniejszą stawkę SGP w historii. Na ten czas nie widzę żadnego totalnego ogórka w typie Harrisa, czy Jonssona. Każdy ma szansę powalczyć o ósemkę.

  38. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Pytanie tylko, czy Janowskiego tym uszczęśliwili, czy raczej odwrotnie.
    Może przydałby mu się taki rok przerwy w GP i skupieniu się na lidze, bo czasami sprawiał wrażenie jakby mocno meczyła go ta jazda w lidze.

    Fajnie, że Emil wskakuje do cyklu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-10-2016 o 11:11
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #435
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jeżeli Magic w tak kiepskim dla niego sezonie potrafił nadal w GP otrzeć się o 8, to znaczy, że gwarantuje pewien poziom sportowy, którego nie zapewni żaden Harris.

    Dzikie karty pokryły się w 100% z moim chciejstwem. Stawka 2017 będzie fantastyczna - tym słodszy może się okazać piąty tytuł Grega

  40. Powrót do góry    #436
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Sorry a ten Janowski to czym sobie zasłużył na dzikusa?

    Red Bull posmarował coś ekstra BSI?
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Sorry a ten Janowski to czym sobie zasłużył na dzikusa?

    Red Bull posmarował coś ekstra BSI?
    Wyszli zapewne z założenia , że skoro dostał Zagar to dadzą też Janowskiemu. Obaj skończyli cykl z taką samą liczbą punktów. A kandydatów do tej 4 DK jak widać nie mieli wielu.

    Uważam to za sprawiedliwie rozwiązanie.

  42. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    No to mamy chyba najsilniejszą stawkę SGP w historii. Na ten czas nie widzę żadnego totalnego ogórka w typie Harrisa, czy Jonssona. Każdy ma szansę powalczyć o ósemkę.
    Zaraz, zaraz, a czy czasem ten ogórek nie robił na trasie Janowskiego na ostatnich SGP?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Semen (26-10-2016)

  44. Powrót do góry    #439
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, a czy czasem ten ogórek nie robił na trasie Janowskiego na ostatnich SGP?
    A jakie to ma znaczenie? Obaj "ogórcy" skończyli cykl zdobywając łącznie o 2 punkty więcej od Janowskiego w wielkim kryzysie. Co my tu porównujemy?

  45. Powrót do góry    #440
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2010
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, a czy czasem ten ogórek nie robił na trasie Janowskiego na ostatnich SGP?
    Robił, i co z tego? Liczą się punkty za cały sezon, a nie styl w ostatnich turniejach. Nikt pewnie nie kwestionuje dzikusa dla Zagara. Dlaczego? Bo dopadł go kryzys bardziej w środku sezonu GP, a nie na końcu jak Magica? Porównajmy sobie ich słabe występy. MJ (5,6,2,5,5), Zagar (4,5,3,4,3). Obaj po razie stanęli na podium. Prezentowali się bardzo podobnie w tym roku i na dzikusa zasłużyli obaj lub żaden. Też bolały mnie oczy patrząc na Maćka w drugiej połowie sezonu w GP i praktycznie przez cały rok w lidze. Widziałem go na żywo 2 razy - na Golęcinie w meczach ze Stalą i łapałem się za głowę, co ten chłopak robi. Od wielu lat 9 zawodnik zawsze dostaje dzikusa, a że w tym roku było 2 zawodników z tą samą liczbą pkt ? Oczywiście można by było wybrać jednego z nich, który lepiej rokuje na kolejny sezon, który lepiej pasuje geograficznie itd - ale moim zdaniem tylko w przypadku gdy na dzikusa czeka ktoś kto zamiatał w minionym sezonie na każdym froncie, dodatkowo starał się o SGP w eliminacjach, ale nie wyszło, taki Kołodziej w 2010. Widzisz kogoś takiego ? Kasprzak? Łaguta ? Milik? Pierwszy pojechał bardzo dobry sezon, odpadł w Challange-u, jedyny kandydat jeśli już ktoś za Janowskiego, ale nie zachwycił aż tak żeby wygryźć gościa z 9 miejsca, z punktem straty do 8. Tymbardziej, że nie zrobił szału na domowym torze z dzikusem. Łaguta i Milik nie mogą być traktowani poważnie, chyba że z braku alternatywy, ale takiej sytuacji nie ma w tym momencie. Odpuszczenie eliminacji w jednym przypadku i przepuszczanie kolegi w trakcie i tak słabego występu z dzikusem (gdy właśnie wtedy ma pokazać swoją wartość) dla mnie ich eliminują.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pi-o-trek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-10-2016)

  47. Powrót do góry    #441
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Nie ma w stawce ogórków Jonssona i Harrisa, więc największym ogórkiem będzie Pedersen, który zakończył cykl tuż przed nimi

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    młody_piernik (26-10-2016)

  49. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Ja nic nie porównuję, tylko nie lubię tego infantylnego "ogórkowania": ten "ogórek", tamten "ogórek" itp. a potem przychodzi opad szczęki gdy "mega" gwiazdorzy i talenty (w trzymaniu bidonów) wąchają dymek na prestiżowych zawodach i dostają szprycę od tych lekceważonych rajderów. Co gwarantuje więcej M. Janowski w sezonie SGP 2017 od wyżej wymienionych? Na dzień dzisiejszy: nic!

    Żeby było jasne: nie kwestionuję DK dla MJ.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 26-10-2016 o 12:24
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  50. Powrót do góry    #443
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, a czy czasem ten ogórek nie robił na trasie Janowskiego na ostatnich SGP?
    Zayebisty argument, wygrałeś właśnie internety.

    Janowski gwarantuje że nawet przy słabszym sezonie jest walka o ósemkę. Harris gwarantuje nam od cj. 5 lat walkę o 14 miejsce. Jak nie widzisz różnicy, to Twój problem.
    Ostatnio edytowane przez Rogerson ; 26-10-2016 o 12:26

  51. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,489
    Kliknij i podziękuj
    2,636
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Protas > Janowski. Powinni dac Protasowi...patrzac obiektywnie. widac Red Bull posmarowal

  52. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    no coz, jak co roku kretynstwo i walka o top8 jest tylko sztucznym podnoszeniem "emocji".
    Jak DK dostaje 9 i 10 to dla mnie jest to zenada.

    W sumie dzieki temu nieistotne stalo sie to, ze dziadek nie odjechal calego turnieju do konca.

    moze to monster posmarowal - chcieliby pewnie wygrywac na tle redbula
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,489
    Kliknij i podziękuj
    2,636
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no coz, jak co roku kretynstwo i walka o top8 jest tylko sztucznym podnoszeniem "emocji".
    Jak DK dostaje 9 i 10 to dla mnie jest to zenada.

    Sytuacja podobna do tego co sie robi pomiedzy ekstra i 1 ligą w PL powoli.

  54. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no coz, jak co roku kretynstwo i walka o top8 jest tylko sztucznym podnoszeniem "emocji".
    Jak DK dostaje 9 i 10 to dla mnie jest to zenada.

    W sumie dzieki temu nieistotne stalo sie to, ze dziadek nie odjechal calego turnieju do konca.

    moze to monster posmarowal - chcieliby pewnie wygrywac na tle redbula
    To kto za Zagara i Janowskiego ? ( realne kandydatury) żeby było '' sprawiedliwie ''

  55. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Bardzo brakuje Łaguty. Za Zagara lub Janowskiego.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    t_zg (26-10-2016)

  57. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    !Adrian walcz!

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    mingozi (28-10-2016)

  59. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To kto za Zagara i Janowskiego ? ( realne kandydatury) żeby było '' sprawiedliwie ''
    Nie wiem i nie jest to moj problem. Natomiast kretysntwem jest cala ta otoczka walki o top8, skoro co roku ktos kto z niej wypadl i tak dostaje DK.
    To tylko dowodzi, ze wladze nie maja absolutnie zadnego pomyslu na ten cykl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  60. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (26-10-2016), Semen (26-10-2016)

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •