Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 550

Wątek: Grand Prix Australii - Melbourne - 22.10.16

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Malin chce byc sprawiedliwy a Buszmen prawy. Bywaly znacznie ciekawsze starcia
    Dokładnie - tak jak w życiu : nawet Ukraina musi dorzucić swoje 3 grosze 😛

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Polecam wywiad z brązowym medalistą IMŚ: http://www.stalgorzow.pl/pl/artykul/...-szeregu-.html
    Ciekawe fragmenty:
    [...]
    Co poczułeś, jak zobaczyłeś, że Greg Hancock niby defektuje w twoim trzecim biegu, a Holder wyprzedza go?

    - To nie była moja sprawa, nie chciałem się tym w ogóle zajmować. Skupiliśmy się na sobie, a po czwartej serii dopiero zauważyłem, że dostałem jeden punkt i zastanawialiśmy się dlaczego. Były takie doniesienia, że to niby mój team miał zareagować na tę sytuację, ale nic takiego nie miało miejsca. Nie wiem, skąd ludzie biorą takie rzeczy. Chciałbym powiedzieć, że żadnego protestu z naszej strony nie było, bo to nie była nasza sprawa. Dowiedziałem się o tym po tym, jak poszedłem sprawdzić tablicę i zacząłem pytać, skąd 1 punkt za ten bieg przy moim nazwisku [...]
    [...]To było 11 turniejów, w których miałeś okazję pojechać. Miałeś momenty przełomowe, które wpłynęły na Twoją późniejszą jazdę?

    - Myślę, że przełomowy dla mnie był turniej w Cardiff, gdzie byłem trzeci i znowu uwierzyłem, że mogę dojść do finałów, stawać na podium. Dało mi to takiego kopa. Z tego, co pamiętam, co roku zdarza się u mnie coś takiego. Jak startowałem w Gorzowie z dziką kartą i dostawałem się do półfinałów, finałów… w 2014 roku po wygranej wszystko było takie łatwiejsze. Na co nie wsiadałem, to później dobrze mi się jechało i ze wszystkimi potrafiłem wygrywać biegi… Myślę, że takie osiągnięcia dają psychicznie kopa, mówią ci, że jesteś w stanie i nie jesteś wcale gorszy od pozostałych. Myślę, że po Cardiff był taki przełom, że coś ruszyło, uwierzyłem w siebie, silniki i cały team, czułem, że jest coraz lepiej i że musimy dalej pracować, żeby ten wynik nie był gorszy. I faktycznie myślę, że po Cardiff te zdobycze punktowe były nie mniejsze niż te 10 punktów. A chyba w Grand Prix najbardziej o to chodzi, żeby zdobywać punkty, a nie żeby wygrywać. Wiadomo, że wygrywanie też jest fajne, ale zdobywać jak największą ilość punktów – to daje efekt końcowy najbardziej.
    [...]




    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  3. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    To skąd info o złożeniu proestu przez Team zimnego? Skąd ta plota wyszła?

    Tak na marginesie to szkoda, że Bartek wcześniej nie zahaczył o ligę angielską, bo w świetle nowych przepisów można raczej o tym zapomnieć.

  4. Powrót do góry    #544
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2016
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    703
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Pytasz : skąd ta plota wyszła ? Doskonale, na tego rodzaju sensacyjne wiadomości, odpowiada w wątku wrocławskim jeden z forumowiczów. To" tylko tekst rzucony przez internetowego trolla, który zaczął żyć własnym życiem " I tyle, bo ja bardziej wierzę Bartkowi niż zawistnemu trollowi.

  5. Powrót do góry    #545
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    To skąd info o złożeniu proestu przez Team zimnego? Skąd ta plota wyszła?

    Tak na marginesie to szkoda, że Bartek wcześniej nie zahaczył o ligę angielską, bo w świetle nowych przepisów można raczej o tym zapomnieć.
    No właśnie skąd to info? Kto pierwszy napisał na forum taką plotę niech wytłumaczy.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    No właśnie skąd to info? Kto pierwszy napisał na forum taką plotę niech wytłumaczy.
    Nie wiem kto na forum pierwszy napisał to info, na 100% podali to prowadzący podczas transmisji w Canal + i ich trzeba by było odpytać skąd mieli taką informację. Wieczorkiem może sprawdzę, który prowadzący to powiedział.

  7. Powrót do góry    #547
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    http://weszlo.com/2016/11/04/najbard...skim-darwinem/

    Jakoś tak mi się z Dziadem skojarzyło.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-11-2016)

  9. Powrót do góry    #548
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    A mi z DJ-em puszczającym drewnianego Grzesia

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (05-11-2016)

  11. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... i Milikiem juniorem oraz kilkudziesięcioma innymi żużlowcami.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jesli uzyc metafory i piłką bylby zloty medal MS,to mi sie z Doylem kojarzy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •