Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 264

Wątek: GKM Grudziądz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach

    GKM Grudziądz 2017 - wątek klubowy

    Pozwolę sobie trzeci raz z rzędu założyć wątek klubowy. Skład na razie bez zmian:

    Artiom Łaguta
    Antonio Lindbaeck
    Krzysztof Buczkowski
    Tomasz Gollob
    Rafał Okoniewski
    Mateusz Rujner
    Mike Trzensiok (?)
    Mateusz Danielewicz

    Klub informuje, że skład może zostać wzmocniony. Generalnie znów walka o utrzymanie, obrona twierdzy a może coś więcej.

    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Pozwolę sobie trzeci raz z rzędu założyć wątek klubowy. Skład na razie bez zmian:

    Artiom Łaguta
    Antonio Lindbaeck
    Krzysztof Buczkowski
    Tomasz Gollob
    Rafał Okoniewski
    Mateusz Rujner
    Mike Trzensiok (?)
    Mateusz Danielewicz

    Klub informuje, że skład może zostać wzmocniony. Generalnie znów walka o utrzymanie, obrona twierdzy a może coś więcej.
    To może Madsen za Golloba

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Odnośnie tego "zawodnika na wyjazdy", to co można usłyszeć w piekarni?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Jedynie o wychowanku znad Bałtyku słychać niestety, nic więcej.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Troche mnie zdziwil ten kontrakt Golloba. No, ale skoro sie dogadali...
    Przy odrobinie szczescia to moze byc sklad na PO. Jednoczesnie przy nieogarnieciu sie Buczka i Okonia to sa 3 wyjazdowe dziury, wiec znow obrona przed spadkiem..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Bardzo mieszane uczucia mam.

    Brak zmian to z jednej strony stabilność w klubie, z drugiej jednak świadczy o pewnym maraźmie.

    Boleć będą oczy kiedy TG bedzie objeżdżany-a właściwie zostawiany już na pierwszym łuku-przez chłopców nie pamiętających jego pierwszych medali w IMŚ.
    Nauka dla wszystkich czterdziestolatków z tego taka, żeby wiedzieć kiedy zejść ze sceny.

    Liczyłem na Pieszczka i jakiegoś zdolnego młodziaka.

    Przy grudziądzkich finansach możemy i musimy szukać-jak Sparta.

    Nie pasuje mi Zakład Pracy Chronionej im. podatnika miasta powiatowego Grudziądza.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Szykuje się elegancka seria 21 przegranych meczów wyjazdowych z rzędu w ekstralidze, ciekawe czy już ktoś tego przed nami dokonał.
    Przedłużenie kontraktu z Gollobem to zwyczajne działanie na szkodę spółki, które skończy się spadkiem z ekstraligi. Jestem pewien, że nic się nie zmieni i to Gollob będzie dalej decydował czy jedzie na wyjeździe czy nie. I klub nie znajdzie nikogo głupiego, który tu przyjdzie jeździć tylko na wyjazdy i to też nie wszystkie, tylko takie na które Tomkowi się nie będzie chciało jechać.
    W tym roku mieliśmy Nowaka, który miał naprawdę dobry sezon, za rok Trzensiok z Rujnerem to będzie kompletny dramat.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,579
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Bardzo mieszane uczucia mam.

    Brak zmian to z jednej strony stabilność w klubie, z drugiej jednak świadczy o pewnym maraźmie.

    Boleć będą oczy kiedy TG bedzie objeżdżany-a właściwie zostawiany już na pierwszym łuku-przez chłopców nie pamiętających jego pierwszych medali w IMŚ.
    Nauka dla wszystkich czterdziestolatków z tego taka, żeby wiedzieć kiedy zejść ze sceny.

    Liczyłem na Pieszczka i jakiegoś zdolnego młodziaka.

    Przy grudziądzkich finansach możemy i musimy szukać-jak Sparta.

    Nie pasuje mi Zakład Pracy Chronionej im. podatnika miasta powiatowego Grudziądza.
    Pieszczek jeszcze nigdzie nie podpisał, może się zdecydować na GKM. Fakt że drewno, ale w Grudziądzu mógłby robić punkty podobne do Golloba, a na niektórych torach wyjazdowych także mogło by być nie gorzej.
    Zarządowi chodzi raczej o widowiskową jazdę Tomka "w domu", przyciąga kibica, choć teraz to i tak będzie koło kompletów, nawet bez Golloba.
    Krycha pasowałby do GKM jak ulał i chyba nie kosztowałby tak dużo.
    Brać Krychę jednym słowem!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    w ogóle sie nie dziwie ze zostawili Golloba, bardziej o to ze zostawili Okoniewskiego.

    Chyba nie zdajecie sobie sprawy jaki Hype buduje Gollob swoimi wystepami przy Hallera. Ile meczy bylo transmitowanych w tym roku? Kto robi robi show i tym samym podwyższal ogladalnosc meczów, budowal marke klubu i sponsorow w Polsce? To sa oczywiste kwestie nie do przecenienia.

    Mysle ze sponsorzy w Grudziadzu sa bardzo zadowoleni z takiej promocji przez klub, i te przegrane na wyjazdach nie maja wiekszego znaczenia. Tak sie buduje stabilnosc finansowa.
    Oczywiscie dla kibicow przydaloby sie ugrac cos wiecej, ale ten schemat omal nie doprowadzil GKM do Play-off, co moze sie teoretycznie za rok udac


    Ja bym Okonia wymienil i jednego juniora sprowadzil. I sukces moze przyjsc juz w 2017

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Grudziądz oficjalnie klubem bez ambicji, trzymajcie dalej zawodników jednego toru i fundujcie Jego Magnificencji Panu Tomaszowi emeryturkę na poziomie
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Gdyby kibice mieli na to wpływ to Golloba wysłaliby na zieloną trawkę. A klubowi pewnie obecność Golloba przynosi inne profity co przekłada się na przedłużenie kontraktu. Łatwo krytykować z kanapy ale ubiegły sezon pokazał, że taki układ póki co się sprawdza.
    Klub jest stabilny, jest frekwencja i to jest najważniejsze.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mi też się wydaje że GKM postawiło na stabilność, ale z drugiej strony, kto stoi w miejscu ten się cofa, a i więcej ludzi na stadion Gollob nie ściągnie, według mnie. No zobaczymy jak to się skończy, może w Grudziądzu nie chcą się bawić w przebudowę składu bo zakładają, że z ligi i tak poleci Włókniarz, to po co się szarpać.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jak wezma Pieszczka,ten moze spokojnie wygrac walke o sklad z Okoniem.
    U siebie Gollob znowu wykreci cos ok 2.0,przyciagnie kibicow i TV.
    Na wyjezdzie Pieszczek zamiast Okonia to wzmocnienie,jednak nie takie
    ktore pozwoli wygrywac mecze.Co najwyzej moga byc blizej paru bonusow.
    Jeszcze nie znamy skladow innych druzyn,ale GKM tym skladem raczej znowu bez PO.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-10-2016 o 12:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Moje zdanie jest takie, że nie zamieniłbym Okonia na Pieszczka. (O)koń jaki jest, każdy widzi ale póki co, jego średnia u nas jest powyżej "dwóch", do tego Rafał jest zawodnikiem lubianym w Grudziądzu. Ja z jego pozostania się cieszę, bo na forach pisali, że dogadał się z klubem, gdzie zdał licencję.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W ogóle w tym roku gadki o PO w przypadku GKM-u, Wrocławia i Rybnika wzięły się tylko "dzięki" beznadziejnej Unii z Leszna. W 2017, o ile znów sportowa rzeczywistość nie zostanie nadszarpnięta przez jakieś dziwne wewnątrzklubowe kłopociki, wspomniana trójka może spokojnie przygotować się do walki o 5-te miejsce. Odrobina szczęścia to już była w tym roku, niewykorzystana przez wyjazdy do Tarnowa i Poznania, a nie na odwrót

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    W Grudziadzu wszyscy pijani czy juz dopalacze tam leca? Czytam ich forum i nie wierze, wiekszosc postow, ze Pieszczek musi przyjsc, ze Pieszczek to najlepszy pomysl, ze Pieszczka koniecznie zakontraktowac. Grudziadz jednak spadl czy cos? Bo nie rozumiem, jak taki odpad, ktorego nawet na piatego seniora w Falubazie nie chcieli, moze byc marzeniem kogokolwiek? Co on ma tam robic? Wzmonic druzyne na wyjazdach o 1 pkt?

    Jak zostanie ten sklad to z gorszymi juniorami Grudziadz nie ma szans na cokolwiek, nawet moga poleciec jak Czestochowa zrobi jakis sklad w miare. Gollob moze byc juz tylko gorszy, Lindbaeck koncowka sezonu bardzo slaba, a to za dobrze nie wrozy. Moze na rynku nie ma dobrych zawodnikow, ale chociaz jakiegos Lindgrena albo Madsena za Okoniewskiego trzeba.

    Poza tym wystarczy deszcz przed meczem i jest tragedia.
    Ostatnio edytowane przez NaveoN ; 17-10-2016 o 10:34

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    ► GKM Grudziądz 2017 - wątek klubowy

    Pieszczek to dla nich całkiem rozsądna opcja, trzeba mieć tylko trochę pojęcia o speedwayu...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Bo nie rozumiem, jak taki odpad, ktorego nawet na piatego seniora w Falubazie nie chcieli, moze byc marzeniem kogokolwiek?
    Zgadzam się, bo ja nie chcę Pieszczka ale rozumiem, że innym ten pomysł się podoba. Krystian to startowiec i całkiem możliwe, że na naszym betonie mógłby zdobywać sporo punktów, druga sprawa to, że lepiej jeździł na wyjazdach niż w u siebie, czyli zupełnie odwrotnie niż nasi, a trzecia sprawa, to, że młody i perspektywiczny bla bla.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pieszczek to dla nich całkiem rozsądna opcja, trzeba mieć tylko trochę pojęcia o speedwayu...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Do czego rozsadna? Zrobi lepsza srednia u siebie niz Okoniewski albo Gollob, ktorzy mieli ponad sporo powyzej 2.0? Nie mozna robic skladu z samych drewniakow betonowych. Przyczepny tor i wszyscy oprocz Lindbaecka nie istnieja, dlatego Lindgren bylby dobry.

    Pieszczek/Okoniewski to bez roznicy. Trudny tor i ta druzyna nie istnieje, juz w tamtym roku Laguta pokazal ile jest warty jak tor nie jest pod niego. Na wlasnym torze Pieszczek nie wzmocni druzyny, na wyjazdach nie zrobi roznicy. Transfer pozbawiony jakiegokolwiek sensu.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    No Pieszczek sobie lepiej radzil na wyjazdach niz u siebie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Moim zdaniem kontrakt z Gollobem to błąd. Tutaj potrzebny byłby jakiś waleczny wojownik, potrafiący odnaleźć się na wyjazdach. Taki na 8-10 punktów wszędzie. TG będzie miał coraz większe problemy z robieniem show u siebie. Już w zeszłym roku obok występów genialnych zdarzały się też takie na 8-9 punktów. Ten grudziądzki ultrabeton zostanie rozgryziony prędzej czy później. Tak samo było z torem w Tarnowie, Paluchowiskiem, Żytowiskiem w ZG. A na wyjazdach z Golloba pożytku nie będzie żadnego, a swoje też pewnie za kontrakt zawołał. Takie delikatne odświeżenie składu jednym solidnym zawodnikiem miałoby większy sens. Przynajmniej w moim odczuciu.
    TeamLindgren

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    j-rules (18-10-2016), młody_piernik (06-11-2016), yahata (18-10-2016)

  23. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Lindbaeck koncowka sezonu bardzo slaba, a to za dobrze nie wrozy.
    Ciekawe czy uprawiałbyś podobny bełkot, gdyby Antonio wylądował w Gorzowie (tu i ówdzie dało się słyszeć takie głosy).

    No, ale jeżeli sprawdzi się twoja wizja co do GKM-u, to może Staluchna już się w Grudziądzu tak nie skompromituje jak w tym roku.

  24. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    A więc jednak Pieszczek w GKM. Prawdopodobnie jutro będzie to oficjalnie ogłoszone.
    I ten transfer mnie cieszy, po pierwsze, że Gollob nie będzie jeździł na wyjazdy, a po drugie, że Krycha na pewno nie podda się bez walki i na dobrze sobie znanym torze w Grudziądzu powinien kogoś wygryźć, a nawet jeśli nie to spowodować, że Gollob i reszta będą musieli być maksymalnie spasowani.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-11-2016)

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    To Okoń ma pojeżdżone.

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    czy Kamil Wieczorek juz u Was podpisal kontrakt ?

  28. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    czy Kamil Wieczorek juz u Was podpisal kontrakt ?
    W tygodniu krążyła wersja, że mamy sobie odpuścić Pieszczka, to wtedy Rybnik puszcza nam tego Wieczorka. Jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia.
    Też nie wiem, czy to by było jakieś wielkie wzmocnienie, jak tak przejrzałem jego wyniki z tego sezonu, to co tu dużo mówić, szału nie było.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Penhall (06-11-2016)

  30. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Jest zawodnik o podobnym potencjale wsrod juniorow i wolny w tej chwili, bez zobowiazan - Dawid Wawrzyniak. na wszelakich juniorskich zawodach w Grudziądzu radzil sobie calkiem dobrze. No i zaden Mrozek,Zdunek warunkow nie musi stawiac. Bo Dawid zwyczajnie jest wolnym zawodnikiem. Wiek podobny. Jeszcze 3 sezony na juniorce. Pod koniec sezonu prezentowal sie nawet lepiej od nadziei gdańszczan - Kossakowskiego.

    Co do Pieszczka, nie jest chłop bez szans nawet na skład u siebie. Na wyjazdach...no coz Okon,czy Gollob pewnie za wysoko mu poprzeczki nie zawieszą.

    Wieczorek no coz....ktos dobrze,zeby doszedl, bo jednak Trzensiok czy Rujner, maja tendencję do łapania kontuzji. A wtedy kto ? Danielewicz zostaje.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Penhall (06-11-2016), Peter Kildemand (08-11-2016)

  32. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    A więc jednak Pieszczek w GKM. Prawdopodobnie jutro będzie to oficjalnie ogłoszone.
    I ten transfer mnie cieszy, po pierwsze, że Gollob nie będzie jeździł na wyjazdy, a po drugie, że Krycha na pewno nie podda się bez walki i na dobrze sobie znanym torze w Grudziądzu powinien kogoś wygryźć, a nawet jeśli nie to spowodować, że Gollob i reszta będą musieli być maksymalnie spasowani.
    Hmm, czy ja dobrze zrozumialem. Pieszcek ma walczyć o skład z Gollobem czy Okoniem ?

    To już wam współczuje atmosfery w drużynie. Zarówno Pieszczek jak i Gollob to raptusy. Oj będzie się działo w parkingu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Gollob to może był raptusem 5 czy 10 lat temu, teraz to zawodnik, który był zastępowany na wyjazdach Peterem Ljungiem, lub w trakcie meczów zmieniany po jednym czy dwóch nieudanych biegach. Pretensji w związku z tym nie wyrażał, czemu miałby to robić teraz? Chyba, że wiesz coś, czego my nie wiemy, albo... spekulujesz.

    A co z Okoniem, jak to jemu przyjdzie walczyć o skład z Pieszczkiem? Też raptus, też będą kwasy w drużynie?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    j-rules (06-11-2016)

  35. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Troche to bez sensu. W ZG musialby walczyc z Karpovem, co chyba nieco latwiejsze zadanie. Chyba ze w Gkmie bedzie walczyl za wiecej

  36. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Ale w Grudziądzu na starcie ma duży kredyt zaufania w meczach wyjazdowych. Gorzej w delegacji niż duet Gollob & Okoniewski jeździć się nie da, więc wygryzienie ich ze składu nie powinno stanowić problemu, a że i tor przy Hallera zna, pasuje/pasował mu, to nie jest bez szans aby i u siebie regularnie pojawiał się w składzie. Presja na wynik też wydaje się być zdecydowanie mniejsza u nas a autostradą dojedzie w godzinkę do domu.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-11-2016)

  38. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Gollob to może był raptusem 5 czy 10 lat temu, teraz to zawodnik, który był zastępowany na wyjazdach Peterem Ljungiem, lub w trakcie meczów zmieniany po jednym czy dwóch nieudanych biegach. Pretensji w związku z tym nie wyrażał, czemu miałby to robić teraz? Chyba, że wiesz coś, czego my nie wiemy, albo... spekulujesz.

    A co z Okoniem, jak to jemu przyjdzie walczyć o skład z Pieszczkiem? Też raptus, też będą kwasy w drużynie?
    Bo teraz będzie musiał walczyć z Pieszczkiem o miejsce w drużynie, nie na wyjazdach ale w domu. Jak Golloba wygryzie raz i drugi, to wtedy zobaczysz czym to się skończy. Poza tym, tak jak Sobotch wspomniał, w ZG mógł walczyć o skład z Karpovem. Wydaje się to łatwiejszym zadaniem niż walka z Gollobem czy Okoniem. Ale odszedł ponieważ chciał mieć pewne miejsce w drużynie aby jeździć wszystkie mecze. Stąd moje zdziwienie, ze zgodził się na walkę o skład.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Bo teraz będzie musiał walczyć z Pieszczkiem o miejsce w drużynie, nie na wyjazdach ale w domu.

    Dobry żart, Pieszczek jeśli chodzi o mecze Grudziądzu to taki sam rywal do miejsca w składzie dla Golloba jak Potoniec dla Protasa w ZG. Nie ten kaliber zawodnika

  40. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    W ZG relacje Pieszczek Racing - M Cieslak i reszta druzyny byly max. poprawne. Dlatego z Pieszczkiem pozegnano sie bez zalu. W kazdym razie powodzenia Krycha!

  41. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Bo teraz będzie musiał walczyć z Pieszczkiem o miejsce w drużynie, nie na wyjazdach ale w domu.

    Dobry żart, Pieszczek jeśli chodzi o mecze Grudziądzu to taki sam rywal do miejsca w składzie dla Golloba jak Potoniec dla Protasa w ZG. Nie ten kaliber zawodnika
    Zdecydowanie przeszacowałeś te porównanie. Ale nawet jeśli, to tym bardziej nie rozumiem, po co Pieszczek tam podpisał. Czyli co, zgodził się jeździć tylko na wyjazdach ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Chyba niektórzy zapomnieli, jak drewniana Krysia latała na H4 😉
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gratulacje dla GKM transferu. Krycha to zawodnik, który szczególnie na wyjazdach przyda wam się bardzo i niewątpliwie jest wzmocnieniem (samą swoją obecnością będzie wypływał mobilizująco na całą resztę seniorów).

    Natomiast kiedy pomyślę o tym transferze z punktu widzenia Pieszczka to dochodzę do wniosku, że gość razem z tatą mają jednak marne pojęcie o tym biznesie. Wybory których dokonują są po prostu głupie. Mieli autentycznie życiową szansę wskoczyć do I składu w Toruniu i uczyć się od takich gości jak Hancock i Holder. Zamiast tego wybrał bardzo niepewne miejsce w składzie Grudziądza. No dla mnie po prostu głupek.
    No chyba że Termos zgłupiał do reszty i nie złożył im oferty finansowo zbliżonej do tego co dawał Grudziądz (aż trudno mi w to uwierzyć).
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 06-11-2016 o 23:55

  44. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Jest Krystian . Kontrakt na dwa lata.
    Dla mnie to pozytywne wieści. To wciąż może być coraz lepszy żużlowiec.
    Nieco martwi ilość grzybów w barszczu. Liczę, że w kwestii Golloba zarząd wie więcej ode mnie.
    Na teraz wydaje się, że trudno będzie pogodzić żeby któryś z polskich seniorów nie siał fermentu.

    O PO będzie trudno. Będzie ciekawie u siebie. Niestety na wyjazdach nie będzie lepiej niż w 2016.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-11-2016), shelve (08-11-2016)

  46. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Krystian Pieszczek:
    Z Grudziądzem byłeś łączony już dwa sezony temu, kiedy odchodziłeś z Gdańska. Na ile temat Twoich startów w MRGARDEN GKM był realny i bliski realizacji już wtedy?

    - Myślę, że ten temat był 100-procentowy. Zaważyła tam zupełnie inna kwestia i potoczyło się to zupełnie inaczej niż chciałem. Chciałem startować w Grudziądzu, ale wyszły inne aspekty, no i się stało jak się stało. Po części tego żałuję, ale myślę, że teraz uda się to naprawić.
    Ciekawe jakie to były aspekty, Krystian żałuje po części, ale wiele osób w Grudziądzu żałuje tego mocno, bo z takim juniorem dwa ostatnie lata GKMu mogły potoczyć się o wiele lepiej. Ale też mam nadzieję, że lepiej późno niż wcale i będziemy zadowoleni z Krystiana jak i on z GKMu.

  47. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Niech zgadnę: ten aspekt to $$$ ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Jeśli można być sceptycznym o transfer Pieszczka, to nim jestem. Wątpię, że wygryzie kogoś z żelaznej piątki na Hallera. Chyba, że któryś drastycznie obniży loty lub Pieszczka puszczą na "spróbowanie", jak Ljunga. W Gdańsku to chyba nie są zadowoleni, dokąd ich wychowanek poszedł...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  49. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Jeśli można być sceptycznym o transfer Pieszczka, to nim jestem. Wątpię, że wygryzie kogoś z żelaznej piątki z Hallera. Chyba, że któryś drastycznie obniży loty lub Pieszczka puszczą na "spróbowanie", jak Ljunga.
    Pieszczek Okonia to łyknie na śniadanie.

  50. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Jeśli można być sceptycznym o transfer Pieszczka, to nim jestem. Wątpię, że wygryzie kogoś z żelaznej piątki na Hallera. Chyba, że któryś drastycznie obniży loty lub Pieszczka puszczą na "spróbowanie", jak Ljunga. W Gdańsku to chyba nie są zadowoleni, dokąd ich wychowanek poszedł...
    Oczywiście, że nie są. Tak jak kibice w Grudziądzu nie byli szczęśliwi i nadal spora część nie jest, że Mroczka był zawodnikiem Wybrzeża.

  51. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mam pytanko, w którymś z newsów z SF wyczytałem, że Dawid Wawrzyniak ma zamiar startować w SE.
    Nie u Was czasem?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  52. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Ponoć jo.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •